TMK

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: TMK

Post autor: whiskey » 14.04.2020, 16:04

To jak Łukasz faktycznie odbił od kibolki to nieźle mu w głowie się pojebało.
Nie porównuj sportu wyczynowego z rzucaniem rac po sektorach itp. Zresztą o czym ta gadka, kibolka i wiara to dwie sprzeczności



plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 14.04.2020, 16:32

Dru8Thoo pisze:
13.04.2020, 23:37
Dlaczego szantażujesz Łukasza i próbujesz cenzurować i ograniczać jego zdanie? Czujesz w plecach wiatr ze wschodu? [...]A przecież to mądry synek, dlaczego się mądrych marginalizuje?
Przecież teksty Łukasza przechodzą... Z mojej wypowiedzi wniosek powinieneś wyciągnąć jeden - wiara jest bardzo intymną sferą życia każdego człowieka. Jeśli ktoś wierzy w jakiegokolwiek boga, nie ma prawa narzucać innym swojego punktu widzenia. Mnie osobiście postawa propagowania doprowadza do szewskiej pasji. "TMK" jest pismem dla kibiców, a nie dla wyznawców wiary katolickiej.
whiskey pisze:
14.04.2020, 15:32
Po prostu mam spory uśmiech na mordzie jak słyszę o mocnej wierzę typów którzy biją się po mordzie i wyzywają inną ekipę. Gdzie miłość bliźniego.
To się zaraz rozpęta burza...
Adas90 pisze:
14.04.2020, 15:34
plemplem81- Czy oprócz obecnie dostępnych numerów TMK w wersji elektronicznej, będą wrzucone np. archiwalne?
Na chwilę obecną nie ma takiej decyzji. Myślę, że ważną sprawą jest, jak pójdzie sprzedaż aktualnych numerów. Jeśli przybierze to pozytywny wymiar, to chyba nie będzie stanowiło problemu zaoferowanie także archiwalnych numerów pisma - wszak wszystkie wydania w formie pdf są dostępne w redakcyjnym archiwum.
Obrazek

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: TMK

Post autor: ban82 » 14.04.2020, 16:49

Nie męcz.

Adas90
Posty: 7
Rejestracja: 02.11.2014, 13:38

Re: TMK

Post autor: Adas90 » 14.04.2020, 23:33

Na chwilę obecną nie ma takiej decyzji. Myślę, że ważną sprawą jest, jak pójdzie sprzedaż aktualnych numerów. Jeśli przybierze to pozytywny wymiar, to chyba nie będzie stanowiło problemu zaoferowanie także archiwalnych numerów pisma - wszak wszystkie wydania w formie pdf są dostępne w redakcyjnym archiwum.
[/quote]

Dzięki za odp.

hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Re: TMK

Post autor: hanys » 15.04.2020, 09:51

ma koś może skan wywiadu z Czubkiem z Sandecji z numeru 143??
bede wdzieczny
Pozdrawiam
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

dell92
Posty: 28
Rejestracja: 03.05.2017, 10:00
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: TMK

Post autor: dell92 » 15.04.2020, 10:46

Ma ktoś skan mozę z wywiadu z Młodą Polonia? TO MY KIBICE NR 112 (STYCZEŃ 2011)

pozdrawiam

ziomal1910
Posty: 180
Rejestracja: 27.09.2009, 21:17

Re: TMK

Post autor: ziomal1910 » 16.04.2020, 16:47

To jest ostatni numer TMK w formie papierowej na chwilę obecną?

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: TMK

Post autor: dee facto » 16.04.2020, 22:29

Co prawda po świętach bo we wtorek 14 kwietnia ale otrzymałem wysyłkowo kwietniowy numer TMK szczęśliwcy,u których empiki nadal funkcjonują nowy numer mieli dostępny już w czwartek 9 kwietnia.
Lektura dobra klimatyczne fotki z lat 0 tych Chrobrego i Czuwaju Przemyśl,plus co mnie zaskoczyło chyba ze 6 stron ekip z oprawami,których nazwy nic mi kompletnie nie mówią.

Ziomal 1910(czy nick bo jesteś fanem Widzewa czy Radomiaka?)Plemplem pisał ze normalnie pracuje nad majowym numerem,ale decyzja czy numer wyjdzie zalezy od decyzji wydawcy i sprzedaży ostatnich numerów.Poczytaj sobie wcześniejsze jego wpisy,chłopak otwarcie napisał że spokojnie ma materiałów na 2 numery a i lipcowy numer te byłby w stanie zapełnić.

Info czy wyjdzie czy nie pojawi się na fb tmk i tutaj.

Plemplem czy to prawda że monopolista z empiku zabiera wydawcy 60 % ceny okładkowej gazety?

Myślę że taka wiedza sprawi,że ludzie bedą u wydawcy nabywać kolejne numery.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: TMK

Post autor: szwadron97 » 17.04.2020, 09:27

Na czy poza e-kioskiem gazety.pl można gdzieś kupić wersję elektroniczną bo nie mogę na pierwszej zarejestrować a na drugą wejść?

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: TMK

Post autor: dee facto » 17.04.2020, 13:15

Na tomykibice.pl podają trzy adresy gdzie można dostać kwietniowy numer w promocyjnej cenie 7,99zł egazety.pl.e-kiosk.pl,nexto.pl.Pozdrawiam,

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 17.04.2020, 15:28

Adas90 pisze:
14.04.2020, 15:34
plemplem81- Czy oprócz obecnie dostępnych numerów TMK w wersji elektronicznej, będą wrzucone np. archiwalne?
Decyzja właścicieli jest taka, że nie będzie wchodzenia w wersję online dla archiwalnych numerów.
ziomal1910 pisze:
16.04.2020, 16:47
To jest ostatni numer TMK w formie papierowej na chwilę obecną?
Nie ma opcji, by została wyparta forma papierowa. Tzn. opcja jest, ale mówiąc szczerze, ja już jej nie będę firmował swoją osobą na pewno. Moja obecność = old school i papier :). Mnie interesuje tylko tworzenie pisma drukowanego, po które mogę sięgnąć w każdym momencie i w każdej chwili, gdy tylko mam na to ochotę. O całej reszcie detali związanych z magią pisma papierowego pisaliśmy już na poprzedniej stronie ;). Tak więc "TMK" będzie wychodzić i w formie papierowej i w formie e-gazety. Każdy wybierze, którą formę woli, która jest wygodniejsza albo bardziej dostępna dla danej osoby w tym momencie.
dee facto pisze:
16.04.2020, 22:29
Plemplem pisał ze normalnie pracuje nad majowym numerem,ale decyzja czy numer wyjdzie zalezy od decyzji wydawcy i sprzedaży ostatnich numerów.Poczytaj sobie wcześniejsze jego wpisy,chłopak otwarcie napisał że spokojnie ma materiałów na 2 numery a i lipcowy numer te byłby w stanie zapełnić.

Info czy wyjdzie czy nie pojawi się na fb tmk i tutaj.
No i jest już decyzja. Zapadła dnia dzisiejszego. Przechodzimy do formy dwumiesięcznika. Najbliższy numer wyjdzie wraz z początkiem maja i będzie to numer maj-czerwiec, później kolejny numer na początku lipca (numer lipiec-sierpień), kolejny na początku września (numer wrzesień-październik) i tak dalej. Jakoś przetrwamy te najtrudniejsze chwile. Co będzie dalej - nikt na świecie tego nie wie. Czy będzie w ogóle wstęp dla publiki na stadionach? A jeśli tak - może wymyślą, że można siedzieć co dwa lub trzy miejsca? Poczekajmy na dalsze decyzje, wtedy będziemy działać tak, by się do nich dostosować. Ideałem byłby powrót kibiców w normalnym trybie na stadiony od nowego sezonu. Jednak czy to nie jest marzenie ściętej głowy? Jedna wielka niewiadoma. Póki co "TMK" wychodzić będzie co dwa miechy.
dee facto pisze:
16.04.2020, 22:29
Plemplem czy to prawda że monopolista z empiku zabiera wydawcy 60 % ceny okładkowej gazety?

Myślę że taka wiedza sprawi,że ludzie bedą u wydawcy nabywać kolejne numery.
Aż tyle to nie jest, ale i tak stawka ścinana przez Empik (i generalnie wszystkie sieci prasowe) jest w mojej prywatnej opinii totalnym skandalem. Ponad 1/3 ceny okładkowej na dzień dobry idzie w straty.
szwadron97 pisze:
17.04.2020, 09:27
Na czy poza e-kioskiem gazety.pl można gdzieś kupić wersję elektroniczną bo nie mogę na pierwszej zarejestrować a na drugą wejść?
Jeszcze nexto.pl
Obrazek

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: TMK

Post autor: Pierre89 » 19.04.2020, 00:53

A może by tak wydać coś na wzór Ruckblicka jak to w Niemczech robią?.

tikwath
Posty: 199
Rejestracja: 04.04.2007, 14:27

Re: TMK

Post autor: tikwath » 19.04.2020, 18:08

plemplem81 a co bedzie z plusem?

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 19.04.2020, 18:44

Pierre89 pisze:
19.04.2020, 00:53
A może by tak wydać coś na wzór Ruckblicka jak to w Niemczech robią?.
Jakoś ciężko to widzę w wykonaniu polskich ekip. Część odgórnie nie pisze w ogóle nigdzie, część stwierdza, że nie ma w ich strukturach nikogo kto mógłby takie rzeczy robić (sic!) i takie tam sytuacje. Polska scena do takich kwestii naprawdę jest bardzo trudnym materiałem do pracy.
tikwath pisze:
19.04.2020, 18:08
plemplem81 a co bedzie z plusem?
Numer letni normalnie zostanie wydany. Co dalej? Ta sama kwestia, co w przypadku "TMK" - wszystko zależy od powrotu (i jego terminu) kibiców na stadiony.
Obrazek

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 20.04.2020, 09:05

(...)
Bo miałbyś twardy dowód, przeczący waszej linii obrony, jakoby "tmk" nie miało nigdy problemów z milicją, manipulancie?
plemplem81 pisze:
21.03.2020, 19:15
No przecież jaki ty jesteś manipulant, to głowa mała. Napisałem chyba jasno: "jest coś na rzeczy - czekam na konkrety". W sensie jak masz coś pewnego - czekam na twarde dowody. Sam się przybiłem, że czekam na jasność w temacie z twojej strony. To jest tak trudne do ogarnięcia? Czekam już trzeci miesiąc. I echo. Doskonale obaj wiemy dlaczego. Nie ma żadnych potwierdzeń (...)
Taaa, twoje infantylne odpowiedzi w stylu "chyba Ty!" (j.w.) są równie wiarygodne, jak twoje "słowo na zakończenie twojego odpisywania (...) napinkowym postom, gdyż (...), to miała być ostatnia taka sytuacja".

Chyba nie liczysz na to, że uprowadzę "muminKa" z Bełchatowa, żeby mu podłączyć cycki do akumulatora, więc bierz go z ucho, dwa "koła" w kieszeń i "dymaj(cię)" na "przesłuchanie" po poważny/konkretny dowód, czy na pewno wiesz wszystko o gazetce, którą firmujesz jako redaktor naczelny nawet swoim nazwiskiem.
W przeciwnym razie kolejne miesiące będziesz się tłumaczył, że nie masz potwierdzenia
, zakochana we wrocławskiej rOMIE, internetowa 'projdupo'.

23 cm w zwisie pisze:
29.12.2019, 12:21
plemplem81 pisze:
28.12.2019, 23:46
Próżny i pyszny - chyba tak bym siebie określił za poniższy czyn.
Wrzucam, na prośbę ŁG, wywiad, jaki on sam ze mną przeprowadził. Jakby ktoś chciał coś dorzucić do polemiki z moimi wynurzeniami - zapraszam:

[link]
(...)
Obrazek

(...)

I to zdjęcie z powyższego wywiadu.. Jezus Chrystus w kominiarce.. Ręce opadają..
A wcześniej niech pLUMpLUM18 wyjaśni, dlaczego nosi koszulkę od frajera i zrobił sobie na łapie tatuaż "idiota".



PS. :
Nawigator pisze:
13.04.2020, 15:00
Szanowny DoZo...
Sytuacja do której nawiązujesz by podpiąć co poniektórych do wykrywacza kłamstw jest kontynuacją opisanego poniżej wątku z 2008 roku czy tyczy się zupełnie innego wątku?

Obrazek
To pytanie można przeredagować do testu na wariografie dla jAjAjAwORa.
Od siebie dodam trzy tzn. pierwsze tj. "kalibrujące" urządzenie:
1. "Czy poprzedni redaktor naczelny "tmk" się zacina?" oraz drugie:
2. "Czy na forum strony "komenda/kibice.net" występują schowani tu znajomi "redakcji tego świerszczyka" (m.in. użytkownik deFUCKto), którzy mają (za) zadanie podtrzymywać zainteresowanie tym 'trzepakiem'?", a na koniec kLuczowe:
3. "Czy milicja kiedykolwiek odwiedziła wydawcę magazynu kibiców z Bełchatowa i czy zabezpieczyła u niego jakieś materiały?".

Czy Wy też chcielibyście o coś zapytać jąkałę z GKS-u podłączonego do detektora fałszu, czy znowu odezwą się sami forumowi/resortowi "adwokaci" pLUMpLUMa18?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Dozol - organizator badania

Post autor: Nawigator » 20.04.2020, 20:08

Dzięki Dozol za odpowiedź, w sumie tylko tyle chciałem wiedzieć.
Nie wiem dlaczego tak dokuczasz redakcji pisemka. Na wykrywacz się nie zgodzą bo to koszt trzech tysi a Twoich zarzutów nie traktuja serio. Mogli by zrobić ankietę na stronie kto popiera takie badanie, każdy głosujący na tak i Twój przeciwnik wrzuciłby równowartość w złotówkach jednego numeru i uzbierało by się na badanie. Plusem badania jest to, że urządzenie jest przenośnie i świadczy się dojazd do klienta. Także mógłbyś wszystko zorganizować a od redakcji wymagałoby się tylko chęci,
Mógłbyś poświadczyć że jeśli Twoja słowa nie bedą miały pokrycia to zamykasz mordę i już nie przypieprzasz się do tematu pisma. Pewnie sporo Twoich forumowych wrogów dołożyłoby się do eksperymentu a z drugiej strony nowy redaktor miałby jasność czy powinien zaczynać wydanie nowego pisma czy na spokojnie prowadzić to obecne. Moim zdaniem jest to do dogrania tylko potrzeba chęci, z drugiej strony sam dobrze wiesz, że teraz policja chapie wszystko co może poświadczyć na czyjąś niekorzyść.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Dozol - organizator badania

Post autor: DoZo(L)e... » 21.04.2020, 08:58

Nawigator pisze:
20.04.2020, 20:08
Dzięki Dozol za odpowiedź, w sumie tylko tyle chciałem wiedzieć.
Nie wiem dlaczego tak dokuczasz redakcji pisemka. Na wykrywacz się nie zgodzą bo to koszt trzech tysi a Twoich zarzutów nie traktuja serio. Mogli by zrobić ankietę na stronie kto popiera takie badanie, każdy głosujący na tak i Twój przeciwnik wrzuciłby równowartość w złotówkach jednego numeru i uzbierało by się na badanie. Plusem badania jest to, że urządzenie jest przenośnie i świadczy się dojazd do klienta. Także mógłbyś wszystko zorganizować a od redakcji wymagałoby się tylko chęci,
Mógłbyś poświadczyć że jeśli Twoja słowa nie bedą miały pokrycia to zamykasz mordę i już nie przypieprzasz się do tematu pisma. Pewnie sporo Twoich forumowych wrogów dołożyłoby się do eksperymentu a z drugiej strony nowy redaktor miałby jasność czy powinien zaczynać wydanie nowego pisma czy na spokojnie prowadzić to obecne. Moim zdaniem jest to do dogrania tylko potrzeba chęci, z drugiej strony sam dobrze wiesz, że teraz policja chapie wszystko co może poświadczyć na czyjąś niekorzyść.

Zgoda, ale zorganizujmy sami zbiórkę, jeżeli "tmk" będzie 'żydzić' (mniej niż 3 'tysie'!) na akcję odzyskania przez tę gazetkę dobrego imienia.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Dozol - organizator badania

Post autor: siwy123 » 21.04.2020, 10:25

DoZo(L)e... pisze:
21.04.2020, 08:58
Nawigator pisze:
20.04.2020, 20:08
Dzięki Dozol za odpowiedź, w sumie tylko tyle chciałem wiedzieć.
Nie wiem dlaczego tak dokuczasz redakcji pisemka. Na wykrywacz się nie zgodzą bo to koszt trzech tysi a Twoich zarzutów nie traktuja serio. Mogli by zrobić ankietę na stronie kto popiera takie badanie, każdy głosujący na tak i Twój przeciwnik wrzuciłby równowartość w złotówkach jednego numeru i uzbierało by się na badanie. Plusem badania jest to, że urządzenie jest przenośnie i świadczy się dojazd do klienta. Także mógłbyś wszystko zorganizować a od redakcji wymagałoby się tylko chęci,
Mógłbyś poświadczyć że jeśli Twoja słowa nie bedą miały pokrycia to zamykasz mordę i już nie przypieprzasz się do tematu pisma. Pewnie sporo Twoich forumowych wrogów dołożyłoby się do eksperymentu a z drugiej strony nowy redaktor miałby jasność czy powinien zaczynać wydanie nowego pisma czy na spokojnie prowadzić to obecne. Moim zdaniem jest to do dogrania tylko potrzeba chęci, z drugiej strony sam dobrze wiesz, że teraz policja chapie wszystko co może poświadczyć na czyjąś niekorzyść.

Zgoda, ale zorganizujmy sami zbiórkę, jeżeli "tmk" będzie 'żydzić' (mniej niż 3 'tysie'!) na akcję odzyskania przez tę gazetkę dobrego imienia.
OBOWIĄZKIEM a nie łaską wytaczającego ciężkie działa jest przedstawienie pokrycia na swoje słowa. Nie masz białka to "popłyniesz". Pokażesz białko tzn. zeznania, akt oskarżenia, uzasadnienie wyroku to będzie się wtedy do czego odnieść.

Póki co "działasz" w obszarze teorii którą można naginać w dowolną stronę. Zwykła gadka szmatka.

To że coś tam kiedyś sprawdzała Prokuratura o niczym nie świadczy. Skoro są jacyś "pokrzywdzeni" z tego tytułu to w czym problem ???

Waliograf ? Ankieta? Zbiórka kasy? Co to jest ? To wyznaczniki mogą pomóc stworzyć kolejny odcinek "Dlaczego ja?" lub "Trudne sprawy". Zgłoś się tam bo się marnujesz.

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: TMK

Post autor: gulik1977 » 21.04.2020, 11:05

DoZo(L)e... pisze:
20.04.2020, 09:05
(...)
Bo miałbyś twardy dowód, przeczący waszej linii obrony, jakoby "tmk" nie miało nigdy problemów z milicją, manipulancie?
plemplem81 pisze:
21.03.2020, 19:15
No przecież jaki ty jesteś manipulant, to głowa mała. Napisałem chyba jasno: "jest coś na rzeczy - czekam na konkrety". W sensie jak masz coś pewnego - czekam na twarde dowody. Sam się przybiłem, że czekam na jasność w temacie z twojej strony. To jest tak trudne do ogarnięcia? Czekam już trzeci miesiąc. I echo. Doskonale obaj wiemy dlaczego. Nie ma żadnych potwierdzeń (...)
Taaa, twoje infantylne odpowiedzi w stylu "chyba Ty!" (j.w.) są równie wiarygodne, jak twoje "słowo na zakończenie twojego odpisywania (...) napinkowym postom, gdyż (...), to miała być ostatnia taka sytuacja".

Chyba nie liczysz na to, że uprowadzę "muminKa" z Bełchatowa, żeby mu podłączyć cycki do akumulatora, więc bierz go z ucho, dwa "koła" w kieszeń i "dymaj(cię)" na "przesłuchanie" po poważny/konkretny dowód, czy na pewno wiesz wszystko o gazetce, którą firmujesz jako redaktor naczelny nawet swoim nazwiskiem.
W przeciwnym razie kolejne miesiące będziesz się tłumaczył, że nie masz potwierdzenia
, zakochana we wrocławskiej rOMIE, internetowa 'projdupo'.

23 cm w zwisie pisze:
29.12.2019, 12:21
plemplem81 pisze:
28.12.2019, 23:46
Próżny i pyszny - chyba tak bym siebie określił za poniższy czyn.
Wrzucam, na prośbę ŁG, wywiad, jaki on sam ze mną przeprowadził. Jakby ktoś chciał coś dorzucić do polemiki z moimi wynurzeniami - zapraszam:

[link]
(...)
Obrazek

(...)

I to zdjęcie z powyższego wywiadu.. Jezus Chrystus w kominiarce.. Ręce opadają..
A wcześniej niech pLUMpLUM18 wyjaśni, dlaczego nosi koszulkę od frajera i zrobił sobie na łapie tatuaż "idiota".



PS. :
Nawigator pisze:
13.04.2020, 15:00
Szanowny DoZo...
Sytuacja do której nawiązujesz by podpiąć co poniektórych do wykrywacza kłamstw jest kontynuacją opisanego poniżej wątku z 2008 roku czy tyczy się zupełnie innego wątku?

Obrazek
To pytanie można przeredagować do testu na wariografie dla jAjAjAwORa.
Od siebie dodam trzy tzn. pierwsze tj. "kalibrujące" urządzenie:
1. "Czy poprzedni redaktor naczelny "tmk" się zacina?" oraz drugie:
2. "Czy na forum strony "komenda/kibice.net" występują schowani tu znajomi "redakcji tego świerszczyka" (m.in. użytkownik deFUCKto), którzy mają (za) zadanie podtrzymywać zainteresowanie tym 'trzepakiem'?", a na koniec kLuczowe:
3. "Czy milicja kiedykolwiek odwiedziła wydawcę magazynu kibiców z Bełchatowa i czy zabezpieczyła u niego jakieś materiały?".

Czy Wy też chcielibyście o coś zapytać jąkałę z GKS-u podłączonego do detektora fałszu, czy znowu odezwą się sami forumowi/resortowi "adwokaci" pLUMpLUMa18?
mordo ty moja przedstaw dowody. Jak ich nie masz to wyp... i ogarnij się trochę, bo zostaniesz pogoniony jak Romek Z. z trybun, bez żadnego oświadczenia grup kibicowskich.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 21.04.2020, 14:14

Jest na razie dwóch funkcyjnych ... "sprawdzających dowody/'białka'"*, czyli coraz mniej potrzeba, żeby zrealizować pomysł "Nawigatora".

* "(...) Nikt nie ma dokumentów, bo nikt nie jest pierdo7nięty!".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: TMK

Post autor: whiskey » 21.04.2020, 14:39

Ten pajac jak by zgwałcił dziecko starucha to nie został by pogoniony. Na cwelowni są jakieś dziwne klimaty

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 21.04.2020, 15:22

whiskey pisze:
21.04.2020, 14:39
Ten pajac jak by zgwałcił dziecko ...rucha to nie został by pogoniony. Na cwelowni są jakieś dziwne klimaty
A ty spotkałaś na 'cwelowni' "siwego", "gulika", czy tych, co się wymigują od badania szczerości?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: TMK

Post autor: gulik1977 » 21.04.2020, 17:46

DoZo(L)e... pisze:
21.04.2020, 14:14
Jest na razie dwóch funkcyjnych ... "sprawdzających dowody/'białka'"*, czyli coraz mniej potrzeba, żeby zrealizować pomysł "Nawigatora".

* "(...) Nikt nie ma dokumentów, bo nikt nie jest pierdo7nięty!".
mordeczko, posłuchaj mnie uważnie... Nie jesteś osobą anonimową. Ja się z tobą nie będę wdawał w dyskusje na poziomie ą; ę; łamaną polszczyzną. Przemyśl to sobie i ogarnij się. Inaczej dostaniesz wiadomość priv z jasnym komunikatem.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

reklama zlecenia badania na wariografie

Post autor: Nawigator » 21.04.2020, 21:47

Dozol jak widzisz eksperyment z wykrywaczem kłamstw albo Twoja osoba wzbudza sporo kontrowersji.
Z tego co rozumiem to posiadasz info z pierwszej reki o zaistnialej sytuacji lecz formalnie nie ma na to zadnych dowodów lub są szczątkowe i trudno dostępne stad jedyny sposób to zlecenie stosownego badania i zamknięcie tematu niezależnie od wyniku? Może żeby wymusić jakąś reakcję powinieneś zacząć o przygotowania grafiki i wykupienia powierzchni reklamowej w piśmie? Kolegujesz się tutaj z nowym redaktorem więc może i by zaakceptował to do druku. Ogólnie niechęć do pisma to chyba cecha nabyta starej gwardii. Pamiętam jak "kukurydza" z Motoru w złotych czasach też nie zostawiał suchej nikt na piśmie.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: reklama zlecenia badania na wariografie

Post autor: DoZo(L)e... » 22.04.2020, 10:58

Nawigator pisze:
21.04.2020, 21:47
DozoL jak widzisz eksperyment z wykrywaczem kłamstw albo Twoja osoba wzbudza sporo kontrowersji.
Z tego co rozumiem to posiadasz info z pierwszej reki o zaistnialej sytuacji lecz formalnie nie ma na to zadnych dowodów lub są szczątkowe i trudno dostępne stad jedyny sposób to zlecenie stosownego badania i zamknięcie tematu niezależnie od wyniku? Może żeby wymusić jakąś reakcję powinieneś zacząć o przygotowania grafiki i wykupienia powierzchni reklamowej w piśmie? Kolegujesz się tutaj z nowym redaktorem więc może i by zaakceptował to do druku. Ogólnie niechęć do pisma to chyba cecha nabyta starej gwardii. Pamiętam jak "kukurydza" z Motoru w złotych czasach też nie zostawiał suchej nikt na piśmie.
Twoje kolejne pomysły (np. o osobie ;) traktuję w kategorii prowokacji, bo jestem ostatnim, który chciałby finansowo reanimować tego wydawniczego trupa, którego właściciel(e) ("palcem" naczelnego) nawet nie ukrywa(ją), że liczy się wyłącznie zysk.
Jak jest w milicyjnych gwardiach (i lubelskim Motorze), nie interesuje się, ale w W-wie wszelkie medialne lansowanie jest przez moje poko(L)enie uznawane za jakąś formę prostytucji, a to, jak co roztropniejsi wiedzą, wiążę się z perspektywą różnych chorób. Nie za dużo metofor? :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: TMK

Post autor: Nawigator » 22.04.2020, 11:34

Ja do Twojej działalności forumowej nie mam zastrzeżeń, swoje wiesz i przeżyłeś :)
Słuchaj jak widzisz szanse na przeprowadzenie badania? Z tego co widziałem to dojazd do klienta jest możliwy więc kwestia opłacenia proformy i podania adresu sklepowego adresu TMK- gdzie odbędzie się badanie. Chyba postawienie przed faktem dokonanym musi wywołać jakąś reakcję?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 22.04.2020, 11:52

Nawigator pisze:
22.04.2020, 11:34
Ja do Twojej działalności forumowej nie mam zastrzeżeń, swoje wiesz i przeżyłeś :)
Słuchaj jak widzisz szanse na przeprowadzenie badania? Z tego co widziałem to dojazd do klienta jest możliwy więc kwestia opłacenia proformy i podania adresu sklepowego adresu TMK- gdzie odbędzie się badanie. Chyba postawienie przed faktem dokonanym musi wywołać jakąś reakcję?
Stronę techniczną można omówić choćby tutaj, zapraszam do dyskusji.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: TMK

Post autor: nisc » 22.04.2020, 19:47

wypierdal*j mongole
TYBET JEST SERBSKI

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 28.04.2020, 12:42

Kolejny numer "TMK" - 224 - ukaże się w okolicach 8 maja. Co w nim znajdziecie?
- Liga Ultras - całosezonowe zestawienie działalności czołowych 80 ekip polskiej sceny kibicowskiej
- "Wywiad TMK" - Powiślanka Lipsko
- "Podzielone miasto" - Ruda Śląska
- "Przedstawiamy fan cluby" - Zgierz - Widzew Łódź
- "Mniejsze ekipy" - Kaszubia Kościerzyna
- "Old school" - BKS Stal Bielsko-Biała, Lech Poznań, Polonia Warszawa, Raków Częstochowa oraz Najmniejsi
- "Sektor prawa" - O ludziach w "koronie"
Wprowadziliśmy również nowy dział - Graffiti - w aktualnym numerze na rozkładzie jest Olimpia Grudziądz.
Oprócz tego trochę publicystyki, recenzja i galeria z ostatków z sezonu 2019/2020.
Obrazek

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 28.04.2020, 15:13

plemplem81 pisze:
28.04.2020, 12:42
Kolejny numer "TMK" - 224 - ukaże się w okolicach 8 maja. Co w nim znajdziecie?
- Liga Ultras - całosezonowe zestawienie działalności czołowych 80 ekip polskiej sceny kibicowskiej
- "Wywiad TMK" - Powiślanka Lipsko
- "Podzielone miasto" - Ruda Śląska
- "Przedstawiamy fan cluby" - Zgierz - Widzew Łódź
- "Mniejsze ekipy" - Kaszubia Kościerzyna
- "Old school" - BKS Stal Bielsko-Biała, Lech Poznań, Polonia Warszawa, Raków Częstochowa oraz Najmniejsi
- "Sektor prawa" - O ludziach w "koronie"
Wprowadziliśmy również nowy dział - Graffiti - w aktualnym numerze na rozkładzie jest Olimpia Grudziądz.
Oprócz tego trochę publicystyki, recenzja i galeria z ostatków z sezonu 2019/2020.
I nie znalazłeś miejsca na ankietę postulowaną przez "Nawigatora"?!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: TMK

Post autor: whiskey » 29.04.2020, 09:42

Ty głupia stara k****. Serio nie ma na tym forum nikogo żeby tego c**** wyrzucić stąd?

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: TMK

Post autor: siwy123 » 29.04.2020, 10:16

Dozo ile potrzebujesz czasu aby wyciągnąć papiery ????
Pokazujesz zeznania, akt oskarżenia oraz uzasadnienie wyroku.

Dostaniesz TERMIN a jak się nie wywiążesz to zakończysz jako miłośnik DOZnań analnych !

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 29.04.2020, 10:59

Czy tylko ja jestem ciekaw, ile się tu jeszcze wpisze funkcjonariuszek, które informacje pozyskane w (redakcji) "tmk" ukrywa(ły) w aktach zakończonych lub obecnie prowadzonych śledztw/postępowań karnych pod tajemniczym pojęciem "wiedzy operacyjnej"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Emigrujacy
Posty: 162
Rejestracja: 08.05.2013, 11:30

Re: TMK

Post autor: Emigrujacy » 29.04.2020, 12:21

Dozol cwelu co ze sparingiem?
cała żyleta ciągnie policji fleta

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 04.05.2020, 13:48

Obrazek

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 05.05.2020, 16:11

plemplem81 pisze:
04.05.2020, 13:48
Łapcie zapowiedź z okładką:

[...]

Czy mógłbyś przynajmniej tu potwierdzić anonsowane przez "Nawigatora" w innym temacie badanie jAjAjAwORa na przełomie sierpnia i września 2020 r. (a nie, jak omyłkowo podałem w wątku w-wskim, lipca i sierpnia br.)?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: TMK

Post autor: Nawigator » 05.05.2020, 21:24

DozoL zadajesz niewygodne pytania... Nie wiem czy pamiętasz ale w pierwszych numerach TMK robiło ankietę na stronie a w piśmie na następny miesiąc podawano wyniki i omawiano za i przeciw. Teraz zrobiono dwumiesięcznik ale widocznie temat odświeżenia ankiet uznano za niegodny. Gdyby forumowicze byli chętny zgodził byś się jako drugi do podpięcia? I tak będziesz w komisji więc logistycznie żadne utrudnienie :)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TMK

Post autor: DoZo(L)e... » 05.05.2020, 23:32

Nawigator pisze:
05.05.2020, 21:24
DoZo(L)e..., zadajesz niewygodne pytania... Nie wiem, czy pamiętasz, ale w pierwszych numerach TMK robiło ankietę na stronie, a w piśmie na następny miesiąc podawano wyniki i omawiano za i przeciw. Teraz zrobiono dwumiesięcznik, ale widocznie temat odświeżenia ankiet uznano za niegodny. Gdyby forumowicze byli chętni, zgodziłbyś się jako drugi do podpięcia? I tak będziesz w komisji więc logistycznie żadne utrudnienie :)
Nie wiem, co miałeś na myśli, pisząc "podpięcia", bo ja ... "pierwszy wkładam", natomiast w (pierwszych/wielu) numerach "tmk" zapamiętałem niezasłonięte tzn. 'niepikslowane' twarze (oraz inne charakterystyczne elementy wizerunku) sprawców penalizowanych czynów, więc jeśli faktycznie ustaliłeś z redakcją magazynu wstępnie badanie, które ma się odbyć sierpień-wrzesień tego roku, to masz moje "zieLone światło", a ja spróbuję wygospodarować trochę czasu, aby dołączyć na tą akcję. Pomyśl także o innych zainteresowanych, albowiem organizując imprezę biletowaną, możesz zarobić np. na odprawę dla ... pLUMpLUMa18. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: TMK

Post autor: Nawigator » 06.05.2020, 08:41

Szanowny Dozo,
Wówczas można było także zakupić negatywy owych zdjęć lub wymieniać się na nie za inne materiały kibicowskie, dziś zapewne dla wielu to sentymentalna rzecz. Z tego co pamiętam to Legiunia nigdy nie pozowała do grupowego zdjęcia na potrzeby TMK.
Kontaktu z redakcją nie mam, nie posiadam takiej siły przebicia jak Ty. Jestem jedynie wstępnym koordynatorem projektu

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: TMK

Post autor: RaryTaS » 07.05.2020, 10:13

Najpierw proponowałbym wysłać dozola na badania do psychiatry. Jak lekarz stwierdzi chorobę psychiczną to nie będzie sensu podpinania go pod wariograf.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Czeresnia, Das Reich, gdańszczanin, KSH, lejon, Pawcio90RSL, WITEK123 i 187 gości