Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Radek_ZS
Posty: 2062
Rejestracja: 27.03.2007, 17:51

Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Radek_ZS » 26.10.2012, 17:56

Co to dla nas oznacza ? Zmieni się coś czy nie? Na lepsze? Na gorsze?

Zapraszam do rzeczowej dyskusji.
>>> WORKING CLASS <<<



-CASUAL-
Posty: 52
Rejestracja: 19.12.2011, 15:05

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: -CASUAL- » 26.10.2012, 18:11

Ciekawy temat. Zobaczymy jak Boniek spojrzy na "to wszystko" co się dzieje i z "piknikami" i z"kibolami". Na razie chyba można powiedzieć że dla Nas wygrał najlepszy kandydat bo Kręcina czy Kosecki to była by już chyba całkowita porażka. Po żyjemy zobaczymy.Piłkarzem był świetnym, trenerem takim sobie zobaczymy jakim będzie prezesem. Miejmy nadzieję że nie zrobi się z niego typowy "leśny dziad"

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: against modern » 26.10.2012, 18:13

Oznacza to że Zawisza awans, Widzew w pucharach.



;)



a tak poważnie, to gorzej niż za Grzegorza L. na pewno nie będzie.

bananlegia
Posty: 218
Rejestracja: 21.09.2009, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: bananlegia » 26.10.2012, 18:15

"Boniek zaznaczył też, że ważną rolę w piłce nożnej odgrywają kibice i PZPN musi pracować z myślą o nich. - Nie może być tak, że możemy normalnie iść do kina, do opery, a na mecz nie. Piłkę robimy dla kibiców i dlatego trzeba o nich absolutnie dbać - powiedział "


I teraz pytanie czy w słowie " kibice " chodziło też o Nas czy januszy którzy chodzą na kadre. Jak rozwinie to co zacytowałem to można coś powiedzieć czy dla Nas lepiej czy gorzej. Z drugiej strony nie liczą sie słowa a czyny. Pożyjemy zobaczymy

Skurczybyk
Posty: 27
Rejestracja: 14.07.2009, 13:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Skurczybyk » 26.10.2012, 18:17

Ryży premier, ryży prezes to nie wróży nic dobrego.

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Tricolores » 26.10.2012, 18:34

Będzie jeszcze gorzej z naszego punktu widzenia, w punktu widzenia samej piłki może będzie trochę lepiej. Jeszcze w tej rundzie pojawi się przyśpiewka na Zbynia.
[email protected]
FB - STORMstreetwear

ArmiaKrajowa
Posty: 376
Rejestracja: 11.09.2012, 18:11

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ArmiaKrajowa » 26.10.2012, 18:38

Skurczybyk pisze:Ryży premier, ryży prezes to nie wróży nic dobrego.
Gdyby ryzy plemiel, byl takim plemielem jakim pilkarzem byl dawniej ryzy prezes to teraz mielibysmy tu druga Ameryke :)
Obrazek

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: isis » 26.10.2012, 18:39

Czas pokaże . Jakichś spektakularnych zmian w jedną czy drugą strone chyba też nie ma co się spodziewać .

głos z trybun
Posty: 47
Rejestracja: 10.10.2012, 21:21

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: głos z trybun » 26.10.2012, 18:57

Info sprzed dwóch miesięcy:

Według ustaleń "Rzeczpospolitej" Platforma Obywatelska liczy na to, że październikowy zjazd PZPN doprowadzi do poważnych zmian w związku. Na stanowisku prezesa najchętniej widziałaby Zbigniewa Bońka.

I sprawdziło się, Donald ma Tole ma swojego prezesa ...

Bunkrownik88
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2012, 13:54

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Bunkrownik88 » 26.10.2012, 19:00

Dla niego najlepiej chyba żeby wybrali Koseckiego, w końcu poseł z jego ugrupowania.

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ŁTH » 26.10.2012, 19:00

Ja bym się duzych zmian nie spodziewał.Widziałem wywiad z Bońkiem po meczu Polski w Kownie,i powiedział że trzeba zrobić tak z kibicami jak we Włoszech,tylko nie wiem co miał na myśli skoro we Włoszech dalej fajnie się dzieje,przekładane mecze itp.,czyli myślę,że dalej bedzie wojna z nami.Jednak moim zdaniem to chyba najlepszy wybór na Prezesa.
Wybory w PZPN. Zbigniew Boniek: Piłkę robimy dla kibiców i to o nich trzeba dbać.
Ciekawe:)Czas pokarze.

głos z trybun
Posty: 47
Rejestracja: 10.10.2012, 21:21

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: głos z trybun » 26.10.2012, 19:06

Obrazek
[link]
Obrazek

Bunkrownik88- Boniek jest dobrym kolegą i przyjacielem Tuska także jeżeli myślisz, że nagle się coś zmieni w naszej sprawie to się mylisz ...

Kosecki czy Boniek nie ważne, Tusk ma swojego człowieka na stanowisku prezesa PZPN.

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Bolo85 » 26.10.2012, 19:10

ja też mysle że gorzej jak za Laty już nie będzie, a nagonka na kibiców przecież i tak będzie trwała, nawet gdyby PZPNem rządził ktoś z nas

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: isis » 26.10.2012, 19:12

ŁTH pisze:Ja bym się duzych zmian nie spodziewał.Widziałem wywiad z Bońkiem po meczu Polski w Kownie,i powiedział że trzeba zrobić tak z kibicami jak we Włoszech,tylko nie wiem co miał na myśli skoro we Włoszech dalej fajnie się dzieje,przekładane mecze itp.,czyli myślę,że dalej bedzie wojna z nami.Jednak moim zdaniem to chyba najlepszy wybór na Prezesa.
Wybory w PZPN. Zbigniew Boniek: Piłkę robimy dla kibiców i to o nich trzeba dbać.
Ciekawe:)Czas pokarze.
Właśnie tego można było się obawiać , że przyjdzie mu do głowy robić takie porządki jak we Włoszech . Nie wiadomo tylko czy u nas teraz nie gorzej niż tam .

krecikgryf
Posty: 268
Rejestracja: 17.10.2008, 07:25

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: krecikgryf » 26.10.2012, 19:17

Tricolores pisze:Będzie jeszcze gorzej z naszego punktu widzenia, w punktu widzenia samej piłki może będzie trochę lepiej. Jeszcze w tej rundzie pojawi się przyśpiewka na Zbynia.
Dokładnie. Żadna świnia w garniturze nie wyciągnie ręki do kibiców, ba nawet nie powie głośno że coś gdzieś ktoś robi źle (zamykane stadiony, milicyjne prowokacje czy łamanie podstawowych praw) bo to źle wpłynie na świńską karierę w tym całym chlewie.

polo44
Posty: 154
Rejestracja: 05.03.2007, 20:34

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: polo44 » 26.10.2012, 19:30

Dokładnie kolejna świnia do koryta która będzie sprawować swoje władze z Rzymu czyli de fakto tu posadzi jakiegoś leszcza a sam będzie brał kasę.A dla nas co to oznacza, że nadal będzie źle tylko żeby nie było gorzej.

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ŁTH » 26.10.2012, 19:32

Dopuki będzie tyle świń w garniturach to bedzie jedno wielkie bagno.Fajnie ktoś powiedział po Euro 2012.W Hiszpani w Zarządzie połowa ludzi mniej,za to drużyn piłkarskich dwa razy więcej niż w Polsce.

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Jurand ze Spychowa » 26.10.2012, 19:33

Ja sie ciesze, że wygrał akurat on jeżeli chodzi o polską piłkę a jeżeli chodzi o nas... czas pokaże, też słyszałem ten wywiad o kibicach, ciekawe co miał na myśli. Pożyjemy, zobaczymy..

krecikgryf
Posty: 268
Rejestracja: 17.10.2008, 07:25

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: krecikgryf » 26.10.2012, 19:34

tu posadzi jakiegoś leszcza
Się romek z po załapał już. Nowy boss od razu do niego poleciał co by słońce peru krzywo nie patrzył...

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Znawca GŚ » 26.10.2012, 19:37

Nie ważne kto jest prezesem dla nas sie nic na lepsze nie zmieni a może zmienic tylko na gorsze. My dalej swoje j**** rząd i pzpn.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ŁTH » 26.10.2012, 19:39

Jurand ze Spychowa pisze:Ja sie ciesze, że wygrał akurat on jeżeli chodzi o polską piłkę a jeżeli chodzi o nas... czas pokaże, też słyszałem ten wywiad o kibicach, ciekawe co miał na myśli. Pożyjemy, zobaczymy..

Może we Włoszech kibice mają jakiegoś chipa pod skórą heheh:)

namreh
Posty: 36
Rejestracja: 12.05.2011, 19:35

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: namreh » 26.10.2012, 19:44

Zbigniew Boniek rzuca pomysł: połączmy Widzew i ŁKS, stwórzmy FC Łódź, bo lepsza jedna drużyna mocna, niż dwie beznadziejnie słabe.

[link]
Obrazek

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ŁTH » 26.10.2012, 19:49

A wiadomo kto został nowym rzecznikiem PZPN,bo ta Olejkowska nie wiele lepsza od Laty

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Znawca GŚ » 26.10.2012, 19:56

ŁTH pisze:A wiadomo kto został nowym rzecznikiem PZPN,bo ta Olejkowska nie wiele lepsza od Laty
Pan płemier.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

debiutant
Posty: 724
Rejestracja: 15.01.2012, 09:52

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: debiutant » 26.10.2012, 19:58

Wybrali już chyba ze 2 dni temu,jakiś dziad....kto by nie był prezesem pzpn-u i tak lepiej dla nas nie będzie,choć sam mam małe naiwne nadzieję,ze bedzie troche lepiej.
Obrazek

namreh
Posty: 36
Rejestracja: 12.05.2011, 19:35

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: namreh » 26.10.2012, 20:03

ŁTH pisze:A wiadomo kto został nowym rzecznikiem PZPN,bo ta Olejkowska nie wiele lepsza od Laty
debiutant pisze:Wybrali już chyba ze 2 dni temu,jakiś dziad....kto by nie był prezesem pzpn-u i tak lepiej dla nas nie będzie,choć sam mam małe naiwne nadzieję,ze bedzie troche lepiej.
Jacek Sowa
Obrazek

tadeos79
Posty: 25
Rejestracja: 08.11.2010, 13:56

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: tadeos79 » 26.10.2012, 20:29

Rzecznikiem prasowym zostanie dziennikarz "SE" Piotr Koźmiński

Wiceprezes ds. szkolenia: Roman Kosecki
Wiceprezes ds. piłkarstwa amatorskiego: Jan Bednarek
Wiceprezes ds. piłkarstwa zawodowego: Bogdan Biszof
Wiceprezes ds. zagranicznych: Marek Koźmiński
Wiceprezes ds. organizacyjnych i finansowych: Eugeniusz Nowak
Poza prezesem i wiceprezesami, skład Zarządu PZPN uzupełnili:
Izabella Łukomska-Pyżalska,
Andrzej Padewski,
Marek Procyszyna,
Kazimierz Greń,
Zbigniew Bartnik,
Mirosław Malinowski,
Stefan Antkowiak,
Andrzej Danek,
Jakub Tabisz,
Cezary Kulesza,
Marcin Animucki,
Artur Kapełko
Obrazek

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.10.2012, 20:34

zajebisty wybór. wygrał typ zblatowany z Placzyńskim, Schetyną, Solorzem, czy tam Walterem. Pomijam jego zajebiste pomysły w stylu połączenia ŁKS z Widzewem, ale teraz właściciele klubów mają zielone światło i pełne wsparcie w walce z naszym środowiskiem.
Jeszcze zatęsknicie za leśnymi dziadkami.

LGNP
Posty: 87
Rejestracja: 17.01.2012, 22:15
Lokalizacja: Nowy Bronx

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: LGNP » 26.10.2012, 20:36

dobra d*** ta z Warty Poznań

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ŁTH » 26.10.2012, 20:42

LGNP pisze:dobra d*** ta z Warty Poznań
To samo chciałem właśnie napisać,Pani Iza jest gryfno:),ale podobno mo siano w głowie,mogli się o tym przekonać kibice Zawiszy.

jkaer
Posty: 38
Rejestracja: 14.03.2012, 16:00

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: jkaer » 26.10.2012, 20:44

Uważaj na słowa, bo jej facet może Tobie wjechać na chatę z ekipą... ;)

Na pewno dla kasy Boniek nie startował, bo ma swoje biznesy i jak sam mówił - pieniądze ma, zawsze trzeba być sceptycznym dość w ocenie ludzi u sterów, no ale jak nie za Bońka to chyba już nigdy nie będzie dobrze w polskiej piłce. U mnie ma zielone światło i niech działa, on a Lato, to jak niebo a piekło, choć te wypowiedzi odnośnie ŁKS i Widzewa były dość odbite od rzeczywistości.
Blokersi to podobno ci co pół dnia pod klatką
Serio? idź to powiedz tym dziadkom

Fedelta
Posty: 261
Rejestracja: 13.07.2009, 11:17

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Fedelta » 26.10.2012, 20:48

jestesmywaszastolica pisze:zajebisty wybór. wygrał typ zblatowany z Placzyńskim, Schetyną, Solorzem, czy tam Walterem. Pomijam jego zajebiste pomysły w stylu połączenia ŁKS z Widzewem, ale teraz właściciele klubów mają zielone światło i pełne wsparcie w walce z naszym środowiskiem.
Jeszcze zatęsknicie za leśnymi dziadkami.
Niestety jest w tym wiele prawdy.
Dla ruchu kibicowskiego Boniek to nie najlepszy wybór. Nawet w dzisiejszym przemówieniu przed głosowaniem wspomniał o tym, że "do teatru lub kina można iść bez strachu o własne bezpieczeństwo a na stadion nie i będzie to chciał szybko zmienić...". Generalnie wpisuje się idealnie w tym temacie w propagandę Tuska, TVN i GW ;/

Wg mnie jednak głównie dyskwalifikuje go fakt, że na stałe mieszka w innym kraju, tam prowadzi swoje interesy i tam płaci podatki. Przy wszystkich jego zasługach i zaletach jest to absurdalna sytuacja, że taka osoba będzie zajmowała tak wysokie stanowisko.
Obrazek
ODZIEŻ DLA KIBICÓW:
[link]

demostenes
Posty: 82
Rejestracja: 01.10.2009, 17:21

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: demostenes » 26.10.2012, 20:52

Pomysł Jagiellonii powali na kolana niejednego :D "Wodzirej zamiast młynowego"
[link]

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Popeyee » 26.10.2012, 21:14

Nikogo lepszego lub gorszego nie bedzie..układy,układy..i....nocne zycie nocny stres..woda woda i obiecanki i stołki..i dalej j**** Pzpn..
Good Night Left Side

zarowka
Posty: 218
Rejestracja: 03.05.2007, 19:33
Lokalizacja: 51°45'11.20''N 18°05'20.31''E

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: zarowka » 26.10.2012, 21:23

polo44 pisze:Dokładnie kolejna świnia do koryta która będzie sprawować swoje władze z Rzymu czyli de fakto tu posadzi jakiegoś leszcza a sam będzie brał kasę.A dla nas co to oznacza, że nadal będzie źle tylko żeby nie było gorzej.
Ty myślisz, że gość chce napchać wypchane już kieszenie? On nie musi tam zarobić, hajsu ma sporo. Bardzo dobrze, że wygrał Boniek a nie np Potok... Gość jest reprezentatywny, ma znajomości w świecie, potrafi zarządzać. Wy ku*** myślicie, że jakakolwiek osoba będzie patrzyć przychylnie na chuliganów, zadymy? Na zalegalizowanie rac czy ustawy prezes PZPN nie ma wpływu. A Boniek w wywiadach podkreśla, że piłka nożna jest dla kibiców. Wystarczy, że nie damy się wygnać ze stadionu. Zobaczymy oczywiście jak słowa przełożą się na czyny, ale nie można zakładać od razu chujni. Dajcie mu czas, potem ocenicie.


Grzesiu Lato:
"Szanuję bardzo Romka Koseckiego. Nie komentuję wyników tych wyborów. Powiem tylko tyle, że jestem mile zaskoczony, że Zdzisiu Kręcina dostał 15 i 13 głosów. To jest sukces" dodał Lato.

brawo Zdzisiu! :)

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ŁTH » 26.10.2012, 21:36

Kolega ma racje.Nie można liczyć na to,że jakikolwiek Prezes się zgodzi na nasze zasady.Miejmy nadzieje,że przynajmniej będzie chciał rozmawiać z kibicami.Jak mają być zakazy to będą,ponieważ dany Wojewoda,lub policja się nie zgodzi na mecz z udziałem publiczności i PZPN ma c**** do gadania.Miejmy nadzieję,że przynajmniej się polepszy pod wzgledem ultras,że nie będzie takich kar.

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.10.2012, 21:36

o czym Ty gościu w ogóle piszesz. Tak jest jak ktoś ma parę baniek na koncie to nie ma ochoty mieć ich więcej, tym bardziej, że taki Boniek prowadzi skromny i spokojny tryb życia.
zaś co do cytatu "A Boniek w wywiadach podkreśla, że piłka nożna jest dla kibiców." to może jest na tym forum ktoś z RTS kto miał kontakt z Bońkiem i wytłumaczy kogo rozumie Boniek jako "kibiców". mam dziwne i niczym niepoparte wrażenie, że jego pojęcie kibica jest tożsame z przemyśleniami waltera, czy tam tuska.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: jebaka_ » 26.10.2012, 22:32

W radiu słyszałem, że Boniek ma nie pobierać pensji, czyli pięciu dyszek miesięcznie. Zobaczymy... Proponuję poczekać trochę i wyjdzie szydło z worka. Pamiętam hurraoptymizm gdy padał dziurowicz i wchodził listkiewicz("po dziurowiczu gorzej być nie mogło"), pamiętam optymizm jak wchodził lato, detronizując listkiewicza (choć akurat lato już jako polityk bodajże sld dał się poznać jako "przeciętnej jakości" działacz, ale mimo wszystko "po listkiewiczu gorzej być nie mogło"), teraz się niektórzy podpalają Bońkiem i już też padł głos "po lacie gorzej być nie może". Ja tam rudemu nie wierzę w żadne słowo, bo on słynie z tego, że dużo papla, a z czynami jest już gorzej. Pewnie po swojej kadencji też nie zasłuży na wielką literę;-)

A przede wszystkim to jest tylko prezes pzpn. Niektórzy powyżej już trzeźwo zauważyli, że nasze główne zmartwienia to inni ludzie i urzędy...

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Seth Gecko » 26.10.2012, 23:11

Na dwóch rudych trzech jest fałszywych (to a propos zdjęć Tuska z Bońkiem). Oby tylko nie było gorzej i nie okazał się Tuskową wtyką, spełniającą wszystkie jego polecenia, żeby wyeliminować "kiboli".

Jeśli chciał połączyć Widzew z ŁKS, to może jednym z jego pomysłów ("na uzdrowienie piłki") będzie połączenie klubów z wszystkich miast derbowych, żeby było spokojniej np. w Krakowie. Tfu, żebym nie wykrakał, w dzisiejszych pokręconych czasach już chyba nic mnie nie zdziwi, mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się to urzędowo (i nie tylko) niewykonalne.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

zarowka
Posty: 218
Rejestracja: 03.05.2007, 19:33
Lokalizacja: 51°45'11.20''N 18°05'20.31''E

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: zarowka » 26.10.2012, 23:45

i jest niewykonalne. Jeszcze chyba jakoś potrafimy sprzeciwiać się takim pomysłom...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, B. Ricci, Fan_Brzozovii, kondziu0709, Łukasz1920, NG_M, pepsicola, PolnocnaStrona, trąba i 175 gości