Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Kibic/obserwator » 20.12.2017, 20:15

nowa19ts06huta pisze:
20.12.2017, 19:39
wkoncu skonczy sie jak w Grecji, mecze bez gosci przez x lat.
Mnie to nie dziwi wcale, robi się nie mały problem. Co do zdania że są plany grania meczów derbowych bądź podwyższonego ryzyka bez gości to tak naprawdę każde spotkanie w ekstraklasie oprócz meczów zgodowych można zaliczyć do podwyższonego ryzyka aktualnie. Z jednej strony sternicy klubów by się ucieszyli bo zawsze to mniejsza kasa na organizację meczu pójdzie ale też po krótkim czasie by się to znudziło, nie elektryzowałyby niektóre spotkania jak robią to teraz. Teraz jest tak naprawdę ostatnia szansa na normalny dialog na lini Kibice - PZPN, bo póki są tylko pomysły to jest szansa aby się dogadać. Potem jak to przejdzie to PZPN będzie miał wyjebane już, bo co, kibiców nie ma, zakazy są, to problem się po części rozwiązał...



Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Kefirjagodowy » 21.12.2017, 13:27

nowa19ts06huta pisze:
21.12.2017, 05:21
w Warszawie mecze Legia-Pogon byly jako podwyzszonego ryzyka, mimo ze byl to mecz zgodowym, jedyna szansa to taka ze mlyny odpuszcza pol roku mecze i trybuny beda puste, piknikow pojawi sie 3-4 tys na mecz to beda sami sie prosic o powrot na trybuny
Myślisz, że ktoś będzie płakał, że nie będzie nas w młynach? Pierwszy przykład u nas w Szczecinie frekwencja w tym sezonie wahała się od 2000 do 10000 osób i gdy frekwencja była niska około ~4 tysięcy to prosta/kryta zawsze była praktycznie w takiej samej liczbie a liczby w młynie się strasznie wahały. Ja wiem, że łatwo się wyzywa kibiców z trybun piknikowych, ale często to oni są na wszystkich meczach i to te trybuny są zapełnione a młyny raz są w zajebistej liczbie jak się gra z mocną kosą a raz w mega przeciętnej. Przeżyłem już niestety mecze z zamkniętym młynem, lub z tak tragiczną frekwencją, że młyna nie było i niestety pikniki sobie radziły, tam zawsze na początku meczu ktoś coś zaśpiewa, potem pobluzga a tak to reakcje tylko jak coś się dzieje na boisku.

Niektórzy tutaj już odfrunęli i robią z nas kibiców niewiadomo kogo, jakiś Bożków od których zależy to co się dzieje w polskiej piłce nożnej. Niestety, ale tak jak osiedla się zmieniają tak też zmieniają się kibice, ludzie lubią młyny, lubią przyjść pośpiewać, pobluzgać, obejrzeć ładnie wykonaną oprawę z dodatkiem piro, ale nie lubią jak oprawa ogranicza się do spalenia 100 rac gdzie nic nie widać i przy okazji możesz dostać fajerwerką lub tymi zjebanymi achtungami, które wizualnie nic nie dają.

I niech mi nikt nie wyskoczy, że jestem piknikiem czy lewakiem, po prostu czasami postawcie się jako osoba, która na meczach bywa sporadycznie, nie siedzi non stop na forach i nie jest od niej wymagane, żeby wiedziała, które media są okej a które nie i zobaczcie jak to wygląda z jej oczu - Boisko całe zadymione tak, że nic nie widać, ktoś napierdala petardami, nie wiesz czy zaraz nie dostaniesz takiej pod nogi, kibice Twojego klubu napieprzają w drugich fajerwerkami, ktoś kogoś zabił, narkotyki bla bla...

Jednak parę lat temu wyglądało to troszkę inaczej, sami mówimy, że np serbia czy inna chorwacja to dzikusy bo biją się czym popadnie a u nas kulturka bo ku*** dwudziestu vs dwudziestu do lat u-21 koniecznie szczęki rękawice sprawdzanie czy nie ma niczego w łapach itp...gówno prawda, chyba sam bym wolał żeby u nas był raz na jakiś czas wjazd pod kasy i napieprzanie się czym popadnie na spontanie bez katowania do nieprzytomności niż to co się dzieje teraz. Co drugi to wielki biznesmen, ekipy stoją sztywno pod gniazdem i nic nie śpiewają, huligani mają bekę z ultrasów... w złą stronę to poszło.

A wy się dziwicie, że ludziom się to nie podoba? Naprawdę ja trzymam naszą stronę, ale czasami trzeba spojrzeć poza czubek własnego nosa, bo obecnie z kibicowania i ultraski zrobiła się u nas lekka patologia

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Olo88pl » 21.12.2017, 14:56

DoZo(L) pisze:
21.12.2017, 10:17
Olo88pl pisze:
20.12.2017, 17:07
Patrząc jak OZSK dba o sprawy kibicowskie nie zdziwiłbym się jakby to "nowocześni" z Lecha ogarniali. W KL przy ESA też są ponoć ludzie "pro kibicowscy" z LP i widać po karach jak działają.
Czyli o nowelizacji ... noweli UoOIM autorstwa po-paprańców podpisanej na początku kadencji przez PADa możemy zapomnieć?
A co miał zrobić PAD? dostał ustawę która miała polepszyć bezpieczeństwo, a nie było ŻADNYCH nacisków , protestów itd ze strony kibiców więc podpisał. Proste. Sorry, ale on nie jest "kibolem z młyna" aby kumać pewne rzeczy.

Ten sam PAD jak go Legioniści zakulisowo poprosili zainterweniował ws. Maćka, który za chwile wyskoczył na wolność. Czyli można. Tylko trzeba działać.
[link]

To samo było z ultraprotestem w 2006 gdy się ekipy zjednoczyły.


Te przypadki pokazują że jak sie chce to można się postawić, niestety w ostatnich latach kibicowskie środowisko jest bierne i patrzy bez słowa jak im się dokręca śrubę.

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Kibic/obserwator » 21.12.2017, 20:10

Kefirjagodowy pisze:
21.12.2017, 13:27
Myślisz, że ktoś będzie płakał, że nie będzie nas w młynach? Pierwszy przykład u nas w Szczecinie frekwencja w tym sezonie wahała się od 2000 do 10000 osób i gdy frekwencja była niska około ~4 tysięcy to prosta/kryta zawsze była praktycznie w takiej samej liczbie a liczby w młynie się strasznie wahały. Ja wiem, że łatwo się wyzywa kibiców z trybun piknikowych, ale często to oni są na wszystkich meczach i to te trybuny są zapełnione a młyny raz są w zajebistej liczbie jak się gra z mocną kosą a raz w mega przeciętnej. Przeżyłem już niestety mecze z zamkniętym młynem, lub z tak tragiczną frekwencją, że młyna nie było i niestety pikniki sobie radziły, tam zawsze na początku meczu ktoś coś zaśpiewa, potem pobluzga a tak to reakcje tylko jak coś się dzieje na boisku.

Niektórzy tutaj już odfrunęli i robią z nas kibiców niewiadomo kogo, jakiś Bożków od których zależy to co się dzieje w polskiej piłce nożnej.
Niestety akurat trybuny mają spory wpływ na to co obecnie się dzieje w polskiej piłce. Przykład pierwszy z brzegu to Zawisza Bydgoszcz, doskonale pamiętacie jak Osuch nie pierdolił się z kibicami i wkrótce to padło. Najgorsza frekwencja w lidze, każdy śmiał się z nich oraz niezbyt chcieli tam przychodzić piłkarze. Mimo wszystko jednak kibice mają wpływ, jak to mówił przedstawiciel kibiców Arki w jednym z programów o ekstraklasie, że jak na boisku nie idzie to niech się dzieje coś na trybunach. Mimo że usilnie chcemy to propagować to póki nie będzie u nas postrzegany sport jak w Anglii czy Niemczech to bez kibiców na trybunach będzie garstka ludzi, zapaleńców, która przyszła pooglądać mecz. Piłka nożna niestety nie jest u nas świętem a rozrywką, nie żyjemy tym sportem tak że jest on naszym sensem życia oraz doskonale wiemy jakie mamy podejście do sportowców. Póki nie będzie u nas mody na piłkę, nie ma szans żeby się ktokolwiek zabijał o wolne miejsca na stadionie, nie ta kultura. Ponadto zauważ że jesteśmy narodem biednym, nie każdy chce na rozrywkę tyle wydawać i się jeszcze owkurwiać :D Jeżeli się nie zmieni postrzeganie piłki nożnej i piłkarzy nie liczmy że bez kibiców będzie lepiej.

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Olo88pl » 08.01.2018, 12:09

Hahaha tak Duda miał się wczytać w ten projekt , a potem rozkminić czy zaszkodzi chuliganom czy nie :D

Po to są stowarzyszenia, środowisko kibicowskie aby lobbowało za albo przeciw. W tym przypadku była cisza z ich strony to podpisał proste. Skoro nie ma protestów (jak np. przy innych ustawach) to się podpisuje. proste.

Pretensje możesz mieć do OZSK i ogólnie pojętego środowiska kibicowskiego które miało to w d**** a z zamian kolejne ekipy dołączały do rządowo-policyjno-wychowawczego projektu "kibice razem" w zamian za kilka etatów w nim.

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 09.02.2018, 16:05

Szykuje się chyba reforma ekstraklasy i Pucharu Polski :

[link]

Z tą reformą Pucharu Polski to moim zdaniem lipa ,że miał by być tylko jeden mecz ćwierćfinałowy i półfinałowy ! Do tych etapów często awansują mniejsze kluby dla których taki dwumecz to święto,że mogą pojechać na stadion Legii ,Lecha czy innego topowego klubu z ekstraklasy ,czy też gościć ich u siebie na stadionie !Dla kibiców klubów z ekstraklasy zaś ,wyjazd do mniejszego często "egzotycznego" miasta to też atrakcja !
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: tuwimianin. » 09.02.2018, 19:15

Z meczami ćwierć i półfinałowymi PP to rzeczywiście niezbyt dobry pomysł, ale powrót do 18-sto drużynowej Ekstraklasy jak najbardziej trafiony. Odejście od poniedziałkowego meczu, też na plus. Mimo zmian pzpn, pzpn j****, j**** pzpn. :)
IGLOOPOL DĘBICA

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: imperium311 » 09.02.2018, 23:46

Obecna ekipa PZPN to rak żerujący na polskiej piłce.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 10.02.2018, 09:22

imperium311 pisze:
09.02.2018, 23:46
Obecna ekipa PZPN to rak żerujący na polskiej piłce.
:)))
Przypominam sobie PZPN za Dziurowicza, Listkiewicza i Lato... Nie wiem, ile masz lat, ale ja tamte czasy przeżywałem na bieżąco, Boniek, i to co robi ten człowiek, to złoto przy tamtych.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.02.2018, 11:17

c**** robi więcej niż poprzednia ekipa. no może oprócz tego, że rzuca więcej sianka dla zaprzyjaźnionych redakcji

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: imperium311 » 10.02.2018, 13:06

No a co robi? 25 lat temu młodzi Polacy na Igrzyskach Olimpijskich zdobywali medal, a teraz jak wygląda szkolenie?! Tylko Tymbark puchar organizuje i to wszystko, jest wielka kupa, reprezentacja to fenomen Lewandowskiego i starzy Piszczek, Glik, Błaszczykowski, Grosicki i cała reszta, jedynie tylko z młodych jest Zieliński, który niczego nie pokazał w kadrze, i Milik, który wcale taki dobry nie jest, zwykły przeciętniak. Ale lepiej znosić limity dla obcokrajowców w lidze, mnożyć punkty, dzielić na grupy i budować nowe bepieczne stadiony, tylko grać na nich nie ma kto i oglądać też za bardzo nie ma komu. Oglądam piłkę nożną całe swoje życie i tak słabej i nudnej Ekstraklasy to ja nie pamiętam. Mistrz co roku ten sam, najlepsi piłkarze wyjeżdżają po jednej dobrej rundzie, a przychodzą jakieś zagraniczne wynalazki, które i tak w europejskich pucharach odpadają z jakimiś amatorami. Jakoś jak Widzew i Legia grały w LM, to grały Polakami, a teraz Legia nie może dojść do ostatniej rundy eliminacji i przegrywa z jakimiś pastuchami z Kazachstanu, kiedyś to Hutnik jechał w tamte rejony i jechał frajerów po 8:0, a teraz polskie drużyny modlą się o remis na wyjeździe. I koniec pierdolenia, że tamci poszli do przodu, bo każdy idzie, tylko Polska stoi w miejscu - gorsi ją doganiają, a lepsi jeszcze bardziej uciekają...
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Bad1 » 10.02.2018, 14:43

Dla mnie obecną ekipa nie robi jednej rzeczy...nie robi afer,które robiły poprzednie władze,nie wspominając np.o Panu Kręcinie..

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: bez-napinki » 10.02.2018, 17:40

mądrala pisze:
10.02.2018, 09:22
imperium311 pisze:
09.02.2018, 23:46
Obecna ekipa PZPN to rak żerujący na polskiej piłce.
:)))
Przypominam sobie PZPN za Dziurowicza, Listkiewicza i Lato... Nie wiem, ile masz lat, ale ja tamte czasy przeżywałem na bieżąco, Boniek, i to co robi ten człowiek, to złoto przy tamtych.
Jesteś Widzewiak, to go popierasz. :)
Tak naprawdę te rude kurwisko to mściwy c*** jest i fałszywy, jak to ryży...
nas by najchętniej ujebał i wykreślił z piłkarskiej mapy Polski (Ruch). :)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 11.02.2018, 11:14

Nie będę ukrywał, że Bońka lubię i cenię również z wiadomego względu.
Ale merytorycznie podoba mi się wprowadzenie profesjonalizacji na szczeblu związkowym. Cieszę się, że nie słychać o aferach, przekrętach i lodach - to wbrew pozorom bardzo dużo.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Oberschlesien14 » 12.02.2018, 10:27

Co zrobił Boniek oprócz spoko PR i nowego loga PZPN?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 12.02.2018, 13:38

W kontrze mógłbym zadać pytanie, czego takiego Boniek nie zrobił, aby nie móc go chwalić?

Ogólnie rzecz biorąc, odkąd "skończyło się lato", czas niekompetencji, wpadek, przaśności, braku profesjonalizmu, jakiejkolwiek wizji rozwoju, czy wreszcie kumoterstwa, zakrawającego o zarzuty korupcyjne, ktokolwiek by nie przyszedł, sądzę, że wyszłoby PZPNowi i polskiej piłce tylko na plus.

Odpowiadając na Twoje pytanie - Boniek nie jest nieomylnym i nieskazitelnym rycerzem na białym koniu, ale w porównaniu do swoich poprzedników, błyszczy w zasadzie na każdym polu. Żeby nie było, są na pewno minusy, nikt tego nie ukrywa. Pytasz o zalety, to co mi przychodzi na myśl na szybko:
- Skończyło się "PZPN, PZPN..." - skończyły się gwizdy na kadrze, to się nie bierze znikąd. Boniek kilkukrotnie wypowiadał się pozytywnie na temat rac itd.
- Boniek realnie zmienił PZPN, sprofesjonalizował go - związek działa jak nowoczesna korporacja, koniec z zamiataniem pod dywan, z kolesiostwem, z układzikami, z jakimiś lewymi premiami. Od 2012 nie pamiętam jakiejkolwiek grubej afery w związku.
- PR i media - j.w. - nie wiem, czy muszę rozwijać ten temat - związek działa jak korpo, działacze, selekcjoner, piłkarze są "medialni", jest z nimi kontakt, wychodzą naprzeciw kibicom. Nie zamykają się w twierdzy, jak było dotychczas. Mamy czasy, jakie mamy, to istotna rzecz.
- finał Ligi Europy 2015
- Adam Nawałka + wyniki kadry

rapusluchacz
Posty: 5
Rejestracja: 14.12.2017, 09:41

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: rapusluchacz » 12.02.2018, 14:43

mądrala pisze:
12.02.2018, 13:38
W kontrze mógłbym zadać pytanie, czego takiego Boniek nie zrobił, aby nie móc go chwalić?

Ogólnie rzecz biorąc, odkąd "skończyło się lato", czas niekompetencji, wpadek, przaśności, braku profesjonalizmu, jakiejkolwiek wizji rozwoju, czy wreszcie kumoterstwa, zakrawającego o zarzuty korupcyjne, ktokolwiek by nie przyszedł, sądzę, że wyszłoby PZPNowi i polskiej piłce tylko na plus.

Odpowiadając na Twoje pytanie - Boniek nie jest nieomylnym i nieskazitelnym rycerzem na białym koniu, ale w porównaniu do swoich poprzedników, błyszczy w zasadzie na każdym polu. Żeby nie było, są na pewno minusy, nikt tego nie ukrywa. Pytasz o zalety, to co mi przychodzi na myśl na szybko:
- Skończyło się "PZPN, PZPN..." - skończyły się gwizdy na kadrze, to się nie bierze znikąd. Boniek kilkukrotnie wypowiadał się pozytywnie na temat rac itd.
- Boniek realnie zmienił PZPN, sprofesjonalizował go - związek działa jak nowoczesna korporacja, koniec z zamiataniem pod dywan, z kolesiostwem, z układzikami, z jakimiś lewymi premiami. Od 2012 nie pamiętam jakiejkolwiek grubej afery w związku.
- PR i media - j.w. - nie wiem, czy muszę rozwijać ten temat - związek działa jak korpo, działacze, selekcjoner, piłkarze są "medialni", jest z nimi kontakt, wychodzą naprzeciw kibicom. Nie zamykają się w twierdzy, jak było dotychczas. Mamy czasy, jakie mamy, to istotna rzecz.
- finał Ligi Europy 2015
- Adam Nawałka + wyniki kadry
Oprócz ww. jeszcze organizacja MME2017.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Oberschlesien14 » 12.02.2018, 14:48

- Skończyło się "PZPN, PZPN..." - skończyły się gwizdy na kadrze, to się nie bierze znikąd. Boniek kilkukrotnie wypowiadał się pozytywnie na temat rac itd.
beka

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Hiacynt » 12.02.2018, 15:59

O ku***.
- Po pierwsze przejął związek po totalnym kretynie i wizerunkowym błaźnie jakim był Lato. Gorzej być nie mogło.
- Po drugie "zrodziła"mu się generacja piłkarzy, dzięki czemu wymienił publikę i dzięki czemu PR kręci się idealnie.
- Po trzecie jest fałszywą , rudą kurevką .

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 12.02.2018, 16:36

Było pytanie, jest odpowiedź. Ale najłatwiej tylko pluć jadem i narzekać, typowe polaczkowe myślenie.
Nie ku***, nie wspiął się na Nanga Parbat, to go totalnie skreśla, nie?

Nie jestem jego adwokatem, ale obiektywnie patrząc, takiego prezesa w PZPNie jeszcze nie było, choćbyście na chuju mieli stanąć, to i tak tego nie zmienicie, że to człowiek lata świetlne ponad jego poprzednicy.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Hiacynt » 12.02.2018, 19:47

Jakie polaczkowe myślenie , co Ty człowieku piszesz.
Facet trafił w idealne miejsce, w idealnym czasie w burdel, którego bardziej pogrążyć się nie da, zastapił
Poprzednika który był po prostu kretynem i urodziła mu się generacja piłkarzy.
Cały związek przyczynowo skutkowy, który kończy się sukcesem. Wystarczy mieć troszkę w głowię , zeby to wykorzystać.


Jak ojciec będzie napierdal** syna batonem, a późniejszy ojczym paskiem zawiniętym w sreberko i kokardkę to syn powie, że ma zajebistego ojczyma?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 12.02.2018, 19:54

No to źle, że wykorzystał sytuację, że mu do kadry się trafił Lewy, Błaszczu i Piszczek? Miał ich wyjebać, żeby się bardziej dorabianie teorii do faktów hejtorom zgadzało? Weź człowieku...

Napisz, co konkretnie mu zarzucasz, co robi źle, to postaram się podjąć konstruktywną dyskusję, bo to, że jest "fałszywą , rudą kurevką" to dopiero beka i brak argumentów.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Hiacynt » 12.02.2018, 20:05

Czy ja napisałem, że zrobił źle czy w czytanie ze zrozumieniem sprawia problem?
Napisałem ,że idealnie wykorzystał sytuację ,bo w głowie coś tam ma.

Reprezentacja odnosi sukcesy -> wzrasta jej prestiż -> pojawiają się sponsorzy -> pojawiają się większe pieniądze -> można je inwestować na prawo i lewo
Reprezentacja odnosi sukcesy -> Janki, Hanki i Wieśki zapierdal** na Lewandowskiego -> Łatwość w wypełnieniu stadionu -> Usunięcie kibolstwa z trybun.

Jeżeli dla Ciebie to co się dzieje teraz na trybunach jest sukcesem to powinien zmienić portal na onet.pl czy weszło.com i się bręndzlować ze Stanowskim. Jak się nie mylę jest to portal kibicowski i to jest główny aspekt do roztrzygania.

Jeżeli szukasz czegoś do zarzucenia to pierwsza,lepsza sprawa z pożegnaniem Boruca. Spytaj kogoś z Legii jak zostali wydymani na bilety.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 12.02.2018, 20:19

Czyli pożegnanie Boruca i bilety dla Legii to clue zarzutów przeciwko prezesurze Bońka?
Rozjebałeś mnie w tym momencie. Nawet nie odpisuj, bo już widzę, do jakiego poziomu hejterzy Bońka sprowadzają dyskusję nie mogąc de facto mu nic zarzucić. Wielu boli, że to Widzewiak, ale niewielu potrafi się wznieść poza podziały kibicowskie i spojrzeć trzeźwo, że trafił się dobry człowiek na dobrym miejscu. Boniek jest menadżerem, zna języki, ma znajomości w świecie europejskiej i światowej piłki, robi dobra robotę dla polskiej gały.

A argument, że jest rudy... No cóż, z tym argumentem nie wygram.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Hiacynt » 12.02.2018, 20:41

mądrala pisze:
12.02.2018, 20:19
Czyli pożegnanie Boruca i bilety dla Legii to clue zarzutów przeciwko prezesurze Bońka?

Chciałeś przykład to dałem.
Rozjebałeś mnie w tym momencie. Nawet nie odpisuj, bo już widzę, do jakiego poziomu hejterzy Bońka sprowadzają dyskusję nie mogąc de facto mu nic zarzucić. Wielu boli, że to Widzewiak, ale niewielu potrafi się wznieść poza podziały kibicowskie i spojrzeć trzeźwo, że trafił się dobry człowiek na dobrym miejscu. Boniek jest menadżerem, zna języki, ma znajomości w świecie europejskiej i światowej piłki, robi dobra robotę dla polskiej gały.
Wyjeban** kibolstwa z trybun to idealna robota dla "nas".
A argument, że jest rudy... No cóż, z tym argumentem nie wygram.
Gdzie napisałem argument, że jest rudy. Zacytuj albo wypierdala*.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 12.02.2018, 20:53

Przestań brać to gówno, bo Ci dziury w mózgu robi.
Hiacynt pisze:
12.02.2018, 15:59
[...]- Po trzecie jest fałszywą , rudą kurevką .

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Hiacynt » 12.02.2018, 21:15

Młot kurva.
Potrafisz rozróżnić przymiotnik od argumentu, czy z polskiego się spierdalało?

Ale żeby Ci pomóc:
Przymiotnik - określenie cechy, właściwości ( powiem więcej, często odpowiada na pytania jaki? jakie?jaką ?np. rudą
Argument - stwierdzenie mające uzasadnić pewną tezę.

Pierdolnij w ścianę i kup książkę od polskiego.
Nie odpisuj.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 12.02.2018, 21:30

No, też serdecznie W**********. A polskiego mnie nie próbuj uczyć, bo Cię zjem w przedbiegach, profesorze z Wikipedii.

Jak brak argumentów, to najłatwiej zaflugać. A Boniek jest rudy i przez to jest najgorszym prezesem PZPNu, według Twojej biednej logiki. W przeciwieństwie do mnie innego "argumentu" póki co nie przedstawiłeś, bo temat z Borucem to śmiech na sali, takie z d*** wzięte nie wiadomo co. I pisze to typ, który wrzuca na Stanowskiego.

Zapamiętaj jedno, Boniek jest zły, bo nie ten kolor włosów, Ty tępa pało :D

siema

nex
Posty: 512
Rejestracja: 26.02.2007, 21:35

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: nex » 13.02.2018, 07:54

Kojarzy ktoś w jaki sposób na stronie laczynaspilka.pl dodać do swojego profilu nr kk przyjaciół?

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: imperium311 » 28.02.2018, 13:07

Halo, zwolennicy rudego!
Jak wytłumaczycie wczorajszą frekwencję na dwóch meczach po 300 i 800 osób? Dobra reforma, nie?
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Olo88pl » 28.02.2018, 16:07

imperium311 pisze:
28.02.2018, 13:07
Halo, zwolennicy rudego!
Jak wytłumaczycie wczorajszą frekwencję na dwóch meczach po 300 i 800 osób? Dobra reforma, nie?
Akurat w tym przypadku to pogoda miała wpływ na frekwencje a nie reforma. Należy tylko ubolewać, że środowisko kibicowskie zamiast to wykorzystać nt. transy, że gdyby nie oni to by nikogo nie było, a cisza na stadionach zrobiła by jeszcze bardziej przygnębiające wrażenie. Co miałoby wpływ na najbliższe negocjacje ESA z potencjalnymi nowymi nabywcami praw transmisji.

No ale nasze środowisko od lat nie myśli w tych kategoriach jak ugrać coś dla nas. Okres gdy ESA negocjuje nowe prawa TV jest najlepszy do "zastraszenia" ich. Albo przestaną karać albo sprawimy, że ich "produkt" sporo straci w oczach przyszłych nabywców.

krzysiek000
Posty: 41
Rejestracja: 04.09.2010, 19:46

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: krzysiek000 » 28.02.2018, 17:44

Brawo Olo świetna odpowiedź ,dobrze mówisz

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: mądrala » 28.02.2018, 20:45

imperium311 pisze:
28.02.2018, 13:07
Halo, zwolennicy rudego!
Jak wytłumaczycie wczorajszą frekwencję na dwóch meczach po 300 i 800 osób? Dobra reforma, nie?
Ale Ty dzbanem jesteś.

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Bad1 » 01.03.2018, 08:03

Czyli to wina Bonka że nadeszly syberyjskie mrozy a nie zbliżające się mistrzostwa.

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: imperium311 » 01.03.2018, 11:29

Nie, ku***, ale ustalanie terminarza na luty, to już chyba tak. 37 kolejek z d***, dzielenie punktów, mnożenie, dodawanie i podział na grupy, a potem grasz 4 razy z tym samym przeciwnikiem w odstępie 4 tygodni. Nie no super pomysł, gratuluję.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

WIDZEWSKAduma
Posty: 97
Rejestracja: 25.08.2015, 10:56

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: WIDZEWSKAduma » 02.03.2018, 15:18

podział to tak pojebany pomysł że naprawde nie wiem jakim cudem to przeszło po totalnej klapie pierwszego razu kilkanaście lat temu

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: imperium311 » 02.03.2018, 16:33

Afera z Przesmyckim, a rudy nie będzie się nią zajmował. Ręka rękę myje.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: plemplem81 » 02.03.2018, 16:37

Przecież chodzi w tym wszystkim tylko i wyłącznie o kasę. Podział punktów powoduje, że nawet lider mający normalnie 5 pkt przewagi (a więc w myśli może nawet 1 mecz przegrać i drugi zremisować i nadal ma tyle samo punktów co wygrywający oba mecze wicelider) nagle po podziale traci ją do 2 oczek (czyli wystarczy 1 mecz przegrać i przy wygranej wicelidera traci się już najwyższą pozycję). Wpływy z transmisji, reklam mają decydujące znaczenie. Telewizja obecnie na całym świecie dyktuje warunki we wszystkich rozgrywkach. Dlatego rozłożone są na różne dni, w różnych porach - by widz mógł w zasadzie obejrzeć wszystkie mecze. A takie ligi jak np. włoska walczą nawet o widza w Azji ustanawiając jeden mecz w każdej kolejce na niedzielę na 12.30. Jeśli ktoś myśli, że ktokolwiek przejmuje się widzami na stadionach, to żyje w jakiejś całkowitej abstrakcji. Widzowie na trybunach nie przynoszą żadnych zysków tym, którzy na ligę wykładają ciężką kasę - telewizji. Wszystko kręci się wokół praw telewizyjnych, wpływów z reklam, bo to tu jest gigantyczny hajs.
Podział ligi po sezonie zasadniczym daje większe emocje na koniec rozgrywek, zarówno w kwestii walki o mistrza/puchary, jak i pozostanie w lidze (czytaj przy korycie). Praktyka pokazuje, że faktycznie nie było takiego sezonu, by na 4-5 kolejek przed końcem znany był mistrz albo wszyscy spadkowicze. A bez podziału - owszem takie sytuacje miały bardzo często miejsce, zatem ostatnie kolejki traciły zupełnie na atrakcyjności (czytaj mniej widzów chciało je oglądać = mniejsze wpływy, mniejsze zainteresowanie reklamodawców).
Kasa misiu, kasa...
Obrazek

Fan_Disco_Polo
Posty: 123
Rejestracja: 03.03.2007, 18:56

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Fan_Disco_Polo » 02.03.2018, 19:24

Nie wiem czy wiesz/wiecie, ale od obecnego sezonu nie ma dzielenia punktów. Proponuje najpierw zapoznać się z regulaminem, a następnie jego komentowaniem.

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Kibic/obserwator » 02.03.2018, 19:36

Podział na grupy jest aby wymusić emocje, gdyby było więcej miejsc w pucharach to nie byłby potrzebny żaden podział. Telewizji chodzi o to aby każdy mecz był o coś, żeby każdy o coś walczył. Pamiętacie tamten sezon jak przed ostatnią kolejką Lechia Gdańsk miała bardzo duże szanse na mistrza a była na 4 miejscu. Ponadto taki mecz o coś lepiej się sprzedaje, wzbudza większe zainteresowanie. Nie mówię że jest słuszny obecny system ale pamiętam sezon 12/13 gdzie w ostatnich 2-3 kolejkach o coś grało może 6-7 ekip, reszta wakacje czyli mecze o pietruszkę. No i kibic jest coraz bardziej wymagający, musi się coś dziać, muszą być jakieś emocje. Jeżeli chodzi o aferę z Przesmyckim to nie od dziś wiadomo że w świecie sędziowskim jest burdel. Na szczebel centralny często nie dostajesz się za umiejętności a za inne cechy :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Czambalimbe, Przemo RKS, ze stadionu i 273 gości