Patriotyczna Polska Kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

bez-napinki
Posty: 1565
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: bez-napinki » 13.06.2019, 18:36

Flaga Gieksy poza tym nie była w narodowych barwach.
Zresztą... zdrajcy Śląska - raus! ;)



LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: LordNelson » 13.06.2019, 18:47

Progresywny68 pisze:
13.06.2019, 18:13
Co tu dużo pisac jestem wojownikiem nie pisarzem i tak jak kolega wyżej wam powiedział konsekwencje będą surowe dla wszystkich którzy poszli za ŁKSem wiec żebyście nie płakali potem ze niehonorowo
Wojownik, który głównie klawiaturą walczy. Konsekwencją będzie pewnie kolejny pokaz zdolności graficznych Elany!

Dziękuję za potwierdzenie, że miałem rację!
Flaga Gieksy poza tym nie była w narodowych barwach.
Zresztą... zdrajcy Śląska - raus! ;)
To nie była, czy zdrajcy "raus". Zdecydował byś się, również na język, w którym piszesz. Choć podejrzewam, że w żadnym z trzech nie potrafisz porządnie zdania ułożyć (tak wiem, ty też ciężko klawiaturą walczysz, jak kolega z podbydgoskiego miasteczka)
My na Ruchu nie wycieramy sobie swoich gęb patriotyzmem tak jak Łks i reszta
Jedynie Górnym Śląskiem sobie gęby wycieracie. To się nie liczy? Flagę w barwach śląskich też zwróciliście w takim razie?

bez-napinki
Posty: 1565
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: bez-napinki » 13.06.2019, 19:01

Syneczku, przestań się ośmieszać, a z tym polskim to się tak nie wychylaj, bo i w tym mogę Cię ośmieszyć. Tak samo w śląskim, jak i niemieckim. :)
Czemu mielibyśmy zwracać Gieksie flagę Górnego Śląska? To jest nasza Ojczyzna, nie od Nich. ;)

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: LordNelson » 13.06.2019, 19:27

Dodatkowo z geografią masz spore problemy. Ale w porządku. Jeżeli zdecydowaliście, że nie są ze Śląska, tak samo ŁKS mógł zadecydować, że Widzew to da Żydzi i Polska to też nie jest ich ojczyzna. Wam wolno, innym nie?
W ośmieszaniu samego siebie masz spore doświadczenie, więc całkiem możliwe, że innych też mógłbyś ośmieszyć przy odrobinie starań. Jeżeli chcesz, to możesz złożyć, że się boję i osiągnąłeś sukces. Zupełnie mnie to nie obchodzi, ale widzę, że ty jesteś bardziej wrażliwy

bez-napinki
Posty: 1565
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: bez-napinki » 13.06.2019, 20:24

Nie zaczyna się zdania od ale. ;)
pozdrawiam.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: LordNelson » 14.06.2019, 09:25

Nie zaczyna się zdania od ale. ;)
pozdrawiam.
Odpocznij czasem, bo możesz kontuzji palca albo nadgarstka od tej ciągłej walki doznać. Zwłaszcza to drugie może być dla ciebie dotkliwe.

altgr
Posty: 300
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: altgr » 14.06.2019, 09:29

EXTREMHOBBYET pisze:
11.06.2019, 17:09
Oldschoolfan pisze:
11.06.2019, 13:33
To ja tylko dodam ze te wszystkie skamlajace prujdupy z Widzewa jakiś czas temu cieszyły się jak z ekipa „60 Chorzów” wyjebala flagi Katowicom i wywiesiła narodowa z godłem do gory kołami

NARODOWA Z GODŁEM - gdzie wtedy byliście patriotyczni Widzewiacy??

Brawo ŁKS
Ruch nie czekał na Gks po meczu kadry tamta wpadła w pakiecie hurtowo. Nigdy nikt wczesniej się nie ustawiał na jakąkolwiek ekipę wracając z kadry.Kurewski numer i nie ma usprawiedliwienia barwy narodowe to świętość a wy je do góry kołami powiesiliscie i jeszcze dumni z siebie.
Na pewno nigdy nikt nie ustawial sie na jakakolwiek ekipe wracajaca z kadry ? A jesli zrobil to np Widzew z Ruchem to tez zwyzywasz ich od kurw ?
ŁKS Łódź Polska !

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Żyrardów » 14.06.2019, 21:38

EXTREMHOBBYET pisze:
13.06.2019, 20:54
Żyrardów pisze:
11.06.2019, 19:57
EXTREMHOBBYET pisze:
11.06.2019, 17:09


Ruch nie czekał na Gks po meczu kadry tamta wpadła w pakiecie hurtowo. Nigdy nikt wczesniej się nie ustawiał na jakąkolwiek ekipę wracając z kadry.Kurewski numer i nie ma usprawiedliwienia barwy narodowe to świętość a wy je do góry kołami powiesiliscie i jeszcze dumni z siebie.
ile masz lat i jak długo na mecze jeździsz? :)
Żeby Ci umilić twoje dywagacje to pochodzę z czasów podstawówki gdzie do lasu chodziliśmy na solowki zawsze honorowo szkoła na szkole osoby na osobę z tad wywodzi sie srodowisko kibicowskie osiedlowe ekipy i później dopiero kluby.Natomiast dzisiejsze srodowisko to w wiekszosci absolwenci gimnazjów zaocznych bez zasad byle dojebać czy matkę czy ojca czy klub czy kadrę macie poprostu wyjebane zero zasad honoru.Katowanie, akcje z młotkami i inne maczety nie tedy droga to droga destrukcji. Glowy spadaja k**** sie rozpierdalaja.Zdaje sobie sprawę że nie ktore akcje również Ruchu czy masa innych kulawych akcji w przeciagu 20lat (bylo by co opisywac) i trzeba to piętnować .Dla mnie chłopa który juz coraz mniej uczeszcza na mecze to serce sie kraje ale forma jest jeszcze dobra zeby na spontanie wybuchnac jeszcze ten jeden raz zeby pokazac ze w sercu ma cała masę zasad i jak bedzie trzeba ich bronic to do upadłego będę ich bronic.Chciałbym żeby tymi zasadami j tradycjami kierowały się wszystkie ekipy .Brak tolerancji dla szargania barw narodowych. Szanować wroga po walce jak zawodnicy w ringu klatce po walce przybic grabe ...
Piszesz ze sensem aczkolwiek ... to se ne wrati.

W latach 90 też było masę krzywych akcji, wywieszania barw narodowych "do góry kołami" aczkolwiek wszystko było raczej spontaniczne, nie było takiego kalkulowania jak obecnie..
Kiedyś ktoś dostał po mordzie, to następnym razem się odegrał a obecnie nikt po mordzie dostać nie chce, bo jest "słaby w c***".
Nie liczy się już "szacunek dla Was, że podjeliście ku*** walkę" :)

takie czasy ...
Natomiast bicie przez Ciebie piany na temat straconej flagi przez Widzew zupełnie niepotrzebne, to że ŁKS był w przewadze, to że trafił jedno auto... zdarza się. Powinni się lepiej pilnować i tyle.
Pozdrawiam

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: UrzadSkarbowy » 16.06.2019, 11:18

O co ten płacz? Jak WRWE robili akcje we Francji to spoko? Sami zaczęli tę wojnę. Myślą teraz że wrócą na kadrę i każdy zapomni o tym co się stało?
Obrazek

SErgioRamos
Posty: 11
Rejestracja: 01.05.2019, 23:40

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: SErgioRamos » 16.06.2019, 11:43

UrzadSkarbowy pisze:
16.06.2019, 11:18
O co ten płacz? Jak WRWE robili akcje we Francji to spoko? Sami zaczęli tę wojnę. Myślą teraz że wrócą na kadrę i każdy zapomni o tym co się stało?
Byłes tam ze p********* że wiesz co sie wydarzyło najwiecej do powiedzenia na temat marsylii mają gimbusy co na wyjezdzie dalszym niz 100 km nie byli i za każdym razem ta marsylia , ciekaw jestem czy łks miałby tyle jaj i odwagi gdyby widzew krecil na nich 3/4 polski dla mnie rodowici to zwykłe aferowiczki i nic poza tym sami na kadrze nawet by nie doskoczyli do Widzewa i taka jest prawda i swoją krzywą akcją i jebaniem farmazonów przrkonali kilka ekip ktore teraz żałują bo moim zdaniem powinni byc j***** do spodu . Widzew nie płacze tak jak reszta dostajecie po glowach i buczycie ze jestescie polakami tak nie wolno o jeju a teraz sami zapierdalacie na krzywo i robicie obrońców polski j***** obsrańce
Torrestorres

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: PolowaPolski » 16.06.2019, 12:01

SErgioRamos pisze:
16.06.2019, 11:43
UrzadSkarbowy pisze:
16.06.2019, 11:18
O co ten płacz? Jak WRWE robili akcje we Francji to spoko? Sami zaczęli tę wojnę. Myślą teraz że wrócą na kadrę i każdy zapomni o tym co się stało?
Byłes tam ze p********* że wiesz co sie wydarzyło najwiecej do powiedzenia na temat marsylii mają gimbusy co na wyjezdzie dalszym niz 100 km nie byli i za każdym razem ta marsylia , ciekaw jestem czy łks miałby tyle jaj i odwagi gdyby widzew krecil na nich 3/4 polski dla mnie rodowici to zwykłe aferowiczki i nic poza tym sami na kadrze nawet by nie doskoczyli do Widzewa i taka jest prawda i swoją krzywą akcją i jebaniem farmazonów przrkonali kilka ekip ktore teraz żałują bo moim zdaniem powinni byc j***** do spodu . Widzew nie płacze tak jak reszta dostajecie po glowach i buczycie ze jestescie polakami tak nie wolno o jeju a teraz sami zapierdalacie na krzywo i robicie obrońców polski j***** obsrańce
No tak zapomnijmy ze odjebaliscie chujowy numer i powitajmy was na kadrze z oklaskami. Po Marsylii byliscie tak podnieceni jak wam ktos odjebal krzywy number to placz i szlochanie. :)))

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 16.06.2019, 12:09

No to teraz pedaly się pilnujcie na trasach i żebyście nie płakały jak będą krojone flagi narodowe. Zobaczymy ilu cwaniaczków będzie w Słowenii

bez-napinki
Posty: 1565
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: bez-napinki » 16.06.2019, 15:19

LordNelson pisze:
14.06.2019, 09:25
Nie zaczyna się zdania od ale. ;)
pozdrawiam.
Odpocznij czasem, bo możesz kontuzji palca albo nadgarstka od tej ciągłej walki doznać. Zwłaszcza to drugie może być dla ciebie dotkliwe.
To tyś już musioł mieć ręce połomane 3 razy w takim razie. ;)

SErgioRamos
Posty: 11
Rejestracja: 01.05.2019, 23:40

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: SErgioRamos » 16.06.2019, 16:53

PolowaPolski pisze:
16.06.2019, 12:01
SErgioRamos pisze:
16.06.2019, 11:43
UrzadSkarbowy pisze:
16.06.2019, 11:18
O co ten płacz? Jak WRWE robili akcje we Francji to spoko? Sami zaczęli tę wojnę. Myślą teraz że wrócą na kadrę i każdy zapomni o tym co się stało?
Byłes tam ze p********* że wiesz co sie wydarzyło najwiecej do powiedzenia na temat marsylii mają gimbusy co na wyjezdzie dalszym niz 100 km nie byli i za każdym razem ta marsylia , ciekaw jestem czy łks miałby tyle jaj i odwagi gdyby widzew krecil na nich 3/4 polski dla mnie rodowici to zwykłe aferowiczki i nic poza tym sami na kadrze nawet by nie doskoczyli do Widzewa i taka jest prawda i swoją krzywą akcją i jebaniem farmazonów przrkonali kilka ekip ktore teraz żałują bo moim zdaniem powinni byc j***** do spodu . Widzew nie płacze tak jak reszta dostajecie po glowach i buczycie ze jestescie polakami tak nie wolno o jeju a teraz sami zapierdalacie na krzywo i robicie obrońców polski j***** obsrańce
No tak zapomnijmy ze odjebaliscie chujowy numer i powitajmy was na kadrze z oklaskami. Po Marsylii byliscie tak podnieceni jak wam ktos odjebal krzywy number to placz i szlochanie. :)))
To zapytam cie byłes w marsylii czy info masz z internetu? Kto sie podniecał kto płacze ? WRWE moglo wtedy sciagnac wszystkie flagi i je zabrac zrobili tak z chociaz jedna? Bo jak nie to okazuje sie że łks o****** krzywą akcje...mieli by jaja wyszli by sami i załatwili Widzew ale szlochali w macedonii że kto im nie pomoze bd miał lipe teraz te ekipki typu belchatow jakis slębork czy cygany z legnicy beda łamane i płacz bedzie ze polacy są bici i zabierają im flagi
Torrestorres

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 18.06.2019, 18:25

Szkoda ryja strzempic na takich pedalow ale grunt ze przekonacie się ze karma wraca i za frajerskie zagrywki będzie płacz i łamanie.

Leborki belchatowy i inne przyduapsy co maja 20 osob do bicia to niech zawiesza działalność i pochowają swoją szmaty póki sezon nie wystartował

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: PolowaPolski » 18.06.2019, 18:33

Progresywny68 pisze:
18.06.2019, 18:25
Szkoda ryja strzempic na takich pedalow ale grunt ze przekonacie się ze karma wraca i za frajerskie zagrywki będzie płacz i łamanie.

Leborki belchatowy i inne przyduapsy co maja 20 osob do bicia to niech zawiesza działalność i pochowają swoją szmaty póki sezon nie wystartował
p**** z Torunia mowi o frajerskich zagrywkach ahahahah, no niezle wam tam odpierdala.

Arkady
Posty: 3
Rejestracja: 28.02.2010, 23:04

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Arkady » 20.06.2019, 00:42

WRWE czy czy wam podobne cioty,
Po pierwsze: po co ładujecie się na mecz reprezentacji jak macie zakaz stadionowy od całej kibicowskiej Polski?
Po drugie: wjeżdżacie z okrzykiem j**** .....
Po trzecie: Nikt z wami nie chce uczestniczyć w żadnych wydarzeniach bo jesteście ekipą konfidencką, nie chcę pisać marsyliańską
Po czwarte: Nie szanujecie barw polskich - vide Marsylia więc was one nie obowiązują
Po piąte: Cieszcie się, że skubnęli was goście z ŁKS bo czaiła się na wasz samochód dużo mniejsza ekipa
Po szóste: Nie macie za grosz honoru i o tym wie cała Polska, jesteście grzybem kibicowskiej Polski
Po siódme: Macie udany sezon więc was nosi :D
Po ósme: nie dla was są barwy narodowe
Po dziewiąte: długo nie będziecie mieli wstępu na mecze reprezentacji
I po dziesiąte: Pozdrówcie kolegę z wisły, który pucuję na na wszystkich.

I po prostu zapytam. Czy wam najzwyczajniej nie wstyd? Niektórym pewnie wstyd i wyciągnęli flagę narodową jako tarczę swoich syfiastych zachowań.
Powiem wam krótko: Won!!!!

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 20.06.2019, 17:59

A z jakiej ty jestes ekipki? Przecwelimy was jako pierwszych polamiemy naplujemy wam do ryja i naszczany na was jak kiedys Stalówka na KSZO :-)

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 20.06.2019, 19:08

Od Stalówki to się odjebaj bo może są z wioski i nie grypsuja fakt chwały im to nie przynosi ale jak pozbierają te okoliczne wszystkie miejscowości na Podkarpaciu to maja lepsza pake do bicia niż niejedna topowa ekipa

Mocno się zdziwicie w tej Słowenii :-)

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Prawilnyy » 25.06.2019, 14:22

Progresywny68 pisze:
20.06.2019, 19:08
Od Stalówki to się odjebaj bo może są z wioski i nie grypsuja fakt chwały im to nie przynosi ale jak pozbierają te okoliczne wszystkie miejscowości na Podkarpaciu to maja lepsza pake do bicia niż niejedna topowa ekipa

Mocno się zdziwicie w tej Słowenii :-)
Progresywny piszesz żeby od Stalówki się odjebać a sam tu ciśniesz po Zawiszy że nie mają bandy a prawda jest taka że akurat większość z ekipy Z to na solo by cię wbiła w ziemie.

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 12:57

Prawilnyy pisze:
25.06.2019, 14:22

Progresywny piszesz żeby od Stalówki się odjebać a sam tu ciśniesz po Zawiszy że nie mają bandy a prawda jest taka że akurat większość z ekipy Z to na solo by cię wbiła w ziemie.
Nie wiesz chlopcze do kogo piszesz a „większość ekipy Z” to nawet nie trenuje bo od lat się z nikim nie bili, ci co trenowali wyjebali się na ta szopke i teraz jest tam w porywach 13 osob (raz było 14) na salce z czego większość młodzi. I już spierdalaj

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 13:06

Jak na razie to wasze sukcesy w walce z tą nie trenującą Zawiszą przypominają przejmowanie stolicy przez czarne koszule, ale faktycznie w oświadczeniach internetowych promujących homoseksualizm i koprofilie nie macie sobie równych.

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 13:13

No ty na pewno jestes odpowiednia osoba do rozmowy o treningach walkach i przejmowaniu czegokolwiek, będąc kibicem w klapkach z Łomianek. Na dyskusje z takimi teoretykami szkoda mi czasu bo jestes na klapsa

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 13:44

czyli nie ten wiek, nie ta waga hoolsie w gucci :)
ogólnie to nie wiem po c*** się prujesz na tym forum skoro z waszych oświadczeń zbieżnych z twoją aktywnością (na forum, na siłce, na salce, na polanie, na trybunie, na trasie) to wynika że wszyscy w Polsce są na klapsa oczywiście oprócz żądnych krwi WRWELGBT

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 13:56

Myślałem ze zamkniesz jape a ty dalej cos sie krztusisz. Pruje to się wiesz co i gdzie a jak nie wiesz to dopytaj sobie klaunie kolegow i takie festowskie teksty rzucaj w ich stronę jak taki macie klimat w Łomiankach. Panie ze „Stolicy”.

Możesz się bawić na forum w internetowego zawadiakę i cieszyc głupi ryj zza monitora za to na zywo jak bym cię pierdolnal w ten stary pusty leb to byś wpierdalal pół roku przez słomkę. Ja to wiem ty to wiesz i każdy na tym forum kto wie kim jestem ja a kim ty.

A jak chciales dojebac z Guccim to przejedz się teraz z tej swojej wioski do Warszawy i podziel się przemyśleniami na przykład z D i chłopakami od niego, przewiń jak cię boli i jak zazdrościsz ze ktoś lata w markowych ciuchach ze musisz aż o tym pisac na internetowym forum.

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 15:21

dobrze hujsie że mam firewall bo byś mi jeszcze zablokował płytę główną i nie tylko bym pół roku wpierdalał szamę przez słomkę to jeszcze bym musiał na neta jeździć do toruńskiej kafejki
a zamiast myśleć o mnie to zajmij się swoimi kolegami :) bo że sam jesteś pajacem ośmieszającym swoją ekipę to faktycznie wiedzą wszyscy posiadacze klapków w Łomiankach, zapomniałem dodać pajacem śmigającym w D&G no ku*** szacun na dzielni dla eleganta z toruńskiej stolicy mody. zazdroszczę i pozdrawiam

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 15:29

Przeciez to ty cioto istniejesz tylko w internecie to co bredzisz o firewallu? Smutne ze takie internetowe szmaty które ostatni raz „walczyły” najebane pasem 15 lat temu a na ulicy wpierdalalby własne gowno mogą się prostować w internecie

Klawiatura w dłoń i jedziesz dalej bo tylko tu istniejesz a z ta świadomością ze byle małolat by ci poskakal po głowie bo jestes tylko śmiesznym pożytecznym pajacem musisz już smieciu zyc

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 16:49

tylko z tych emocji nie rozpierdol klawiatury bo gdzie bedziesz leczył swoje kompleksy nie jedzący gowna z ulicy hujsie

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 16:55

Ty z Łomianek placku to dawaj, nie jestes anonimowa tam u siebie, ja u siebie tez nie. Zorganizujemy spotkanie przejade się sam do ciebie, przy świadkach możemy nawet nagrywać jak chcesz. Jak trafisz mnie chociaż raz mnie tymi śmiesznymi gałązkami to ja koncze karierę na szlaku kibicowskim a jak ja połamie ci rece i nogi to wtedy ty kasujesz konto w internecie co będzie równoznaczne z końcem twojego swiata bo tylko tu zyjesz i możesz się pocić :-)

A jak jestes stara ku*** która nie ma nawet siły trzymać gardy (obaj wiemy ze tak jest) to pokornie głowa w dol dziadu j***** i się nie wychylaj z tych Łomianek :-)

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 17:03

Szerokości, tylko jak coś to weź pełnoletnich kolegów powyżej 68kilo zebys nie musiał błaźnić się kolejnymi oświadczeniami :)

Progresywny68

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 17:15

Przykre ze takie cos jak ty co wylansowało się na pijackich czasach gdzie najebani jabolami menele „walczyli” jak zule pod żabka i mimo ze jest niczym to dalej ujada.

Swoją droga to jakie zajebane smutne zycie trzeba mieć i jakim trzeba być kompleksiarzy żeby być z Łomianek i uwazac się za Warszawiaka :)

Teksty o ciuchach Gucci i D&G tez pokazują twoje miejsce w szeregu wiec w sumie nie dziwie się ze musisz wojowac tutaj, niewiele więcej takie nic może zdziałać :)

p**** jestes i p**** zdechniesz

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Widzewski Charakter » 29.06.2019, 17:26

jws balasie ciebie wasz guru dozo ustawił ostatnio jak szczekałeś na jakiś temat, więc kim ty jesteś na tej Legii lapsie.

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 17:27

Pocieszna jesteś wielce :) z mojej strony koniec tematu bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niż pisanie do frustrata mitomana.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: LegionKing » 29.06.2019, 18:19

Progresywny68 pisze:
29.06.2019, 16:55
Ty z Łomianek placku to dawaj, nie jestes anonimowa tam u siebie, ja u siebie tez nie. Zorganizujemy spotkanie przejade się sam do ciebie, przy świadkach możemy nawet nagrywać jak chcesz. Jak trafisz mnie chociaż raz mnie tymi śmiesznymi gałązkami to ja koncze karierę na szlaku kibicowskim a jak ja połamie ci rece i nogi to wtedy ty kasujesz konto w internecie co będzie równoznaczne z końcem twojego swiata bo tylko tu zyjesz i możesz się pocić :-)

A jak jestes stara ku*** która nie ma nawet siły trzymać gardy (obaj wiemy ze tak jest) to pokornie głowa w dol dziadu j***** i się nie wychylaj z tych Łomianek :-)
Ja p******* serio wam się tak po przewracało w dupach w tym Toruniu? Czy Ty tylko takim pojebem jesteś? :D

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 19:40

Hitem jest to kto i czym ciebie prostuje oltskulu

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: kmwtwpdk » 30.06.2019, 07:35

kuźma ty fajo z torunia co ci daje te prucie się na internecie do wszystkich na lewo i prawo,nawet w toruniu staruchy i grubasy się z ciebie śmieją . ty jebana cioto już jakiś czas temu pisałeś na forum pozdrowienia z macedonii a wcale nikogo tam z torunia nie było no ale na forum możesz pisać co wlezie,weź może odpuść internet i wyciągnij pomocną dłoń dla kolegi młodego górki z młodej elany który siedzi w okolicach głównego i wpierdala resztki że śmietników i pije wodę z kałuży. 3 lata temu blyszczeliscie razem na fotkach w macedonii a lada dzień skończysz może jak on.on też swego czasu lubił się tu na forum duża madrzyc .

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: olek765 » 04.08.2019, 22:32


cola803
Posty: 36
Rejestracja: 29.03.2014, 19:32

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: cola803 » 11.09.2019, 06:42

Progresywny68 i jak po Słowenii. Dużo ekip poskładaliscie.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Sajcokapral
Posty: 42
Rejestracja: 13.05.2019, 01:45

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Sajcokapral » 15.10.2019, 23:05

Wiecie jak wam powiem to nie uwierzycie ...
Jestem jedyna osoba ktora ma wszelkie predyspozycje by zjednoczyc lub podzielic Polskich kibicow

Elita Tarnowa
Posty: 148
Rejestracja: 04.04.2016, 16:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: Patriotyczna Polska Kibolska

Post autor: Elita Tarnowa » 31.10.2019, 20:36

IX Tarnowski Marsz Niepodległości – 30.10.2019.

video: https://www.youtube.com/watch?v=5KlbmHbfniE

Podtrzymujemy tradycję, która zrodziła się w naszym mieście w 2011 roku. W dniu 30 października świętujemy odzyskanie niepodległości po długich 146 latach, gdyż region tarnowski został wchłonięty przez Austrię już podczas pierwszego zaboru w 1772 roku. Głównym organizatorem Marszu było Stowarzyszenie Tarnów Pierwsze Niepodległe. Pochód wystartował spod Bramy Seklerskiej, przeszliśmy ulicą Krakowską, następnie obok pomników Adama Mickiewicza i tarnowskiego burmistrza Tadeusza Tertila. Zakończenie miało miejsce tradycyjnie pod grobem Nieznanego Żołnierza, gdzie odbyły się okolicznościowe przemówienia i odśpiewaliśmy hymn państwowy. Nie zabrakło odpowiedniej oprawy. Na czele marszu szliśmy z biało-czerwonym transparentem „Tarnów Pierwsze Niepodległe”, były także flagi narodowe, flagi Małopolskich Patriotów, Tarnowskiego Obozu Narodowego, duży baner „O Wielką Polskę błagamy Cię Panie”. Podczas hymnu odpalone zostało 20 białych rac. Łącznie przybyło ok. 150 osób, w tym blisko 80 kibiców tarnowskiej Unii. Dziękujemy wszystkim za obecność!

więcej: [link]

Obrazek
ZKS UNIA TARNÓW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: __K__, Antyk, bednar, hanysek6448, Oldfreak, Osaka i 192 gości