Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Marcel_91
Posty: 46
Rejestracja: 01.05.2007, 18:11

Post autor: Marcel_91 » 01.06.2007, 14:51

FC Arki to bardziej w Kurowie niz Puławach.
KLUB SPORTOWY WISŁA PUŁAWY 1923



mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Post autor: mr_who » 01.06.2007, 17:24

Jeśli jest wspomniane o Hetmanie Gołąb to pamietam jak ok rok temu stracili flagi na meczu z Sygnełem Lublin

Everybody_Should_Be_Happy
Posty: 2
Rejestracja: 31.03.2007, 18:47

Post autor: Everybody_Should_Be_Happy » 01.06.2007, 18:53

Pit_Bull pisze:Mam pytanie do Motoru jak to jest z ta bluza stracona w Łukowie. A moze ktos z Orląt się wypowie.Bo slyszalem inne relacje niz ta od kibica Chełmianki.
A tak wogole ekipy typu Chełmianka, Orlęta Łuków, nie lansuja sie w necie a jednak dosyc dobra bande maja.Wedlug mnie napewno lepsza niz Radzyn, Łada, Avia itp o ktorych slychac w necie caly czas.


Chyba ci się coś pojebało. Jak Avia albo Łada napiszą relacje z meczu to będzie dobrze a i to nie zawsze sie zdaża, ale ty zawsze wypowiadałeś sie o nich źle, już to kilka razy zauważyłem, tylko nigdy nie zwróciłam tu na to uwagi. Moim zdaniem w tych ekipach nie ma żadnego netowego lansu, bo i specjalnie czymś szczególnym nie ma się co chwalić, tyle. Więcej obiektywizmu.

prl
Posty: 61
Rejestracja: 29.03.2007, 00:12
Lokalizacja: Puławy

Post autor: prl » 01.06.2007, 19:09

Sprostowanie co do oklepania FC Arki , pojechalismy na 5 aut do Kurowa , zucili sie ze sprzetem najpierw kufel potem paletka a na koncu koles z hacelowki strzelal :D
WISLA PULAWY

labedz
Posty: 48
Rejestracja: 01.04.2007, 00:05

Post autor: labedz » 01.06.2007, 20:09

Pit_Bull pisze:Mam pytanie do Motoru jak to jest z ta bluza stracona w Łukowie. A moze ktos z Orląt się wypowie.Bo slyszalem inne relacje niz ta od kibica Chełmianki.
A tak wogole ekipy typu Chełmianka, [link] Łuków, nie lansuja sie w necie a jednak dosyc dobra bande maja.Wedlug mnie napewno lepsza niz Radzyn, Łada, Avia itp o ktorych slychac w necie caly czas.
gdzie o nas tak slychac? jeden opis meczu to jest lansowanie? rownie dobrze moge tak napisac po relacji Hetmana , po byle jakim meczu po ktorym napiszecie relacje moge napisac ze sie lansujecie ... zawsze piszemy jedna oficjalna relacje i staramy sie nie podejmowac dyskusji w przypadku kiedy nam ktos cos wypomina , wiec jak twierdzisz ze sie lansujemy potwierdz to jakims argumentem ... zobacz se na forum lubelskim , dzial kibicow , zobacz ktora ekipa ma zawsze najwiecej do powiedzenia (jeden mecz a postow kilkanascie...) ... nie wymyslaj nic na sile a jak juz cos piszesz to daj jakis argument ...

Farstone
Posty: 130
Rejestracja: 13.03.2007, 11:12
Lokalizacja: Puermageze

Post autor: Farstone » 02.06.2007, 08:30

Gratulacje dla Motoru i wszystko w temacie ode mnie.

ziomuś
Posty: 14
Rejestracja: 04.03.2007, 09:42
Lokalizacja: sprzed monitora;)

Post autor: ziomuś » 02.06.2007, 10:37

Farstone pisze:Gratulacje dla Motoru i wszystko w temacie ode mnie.
Dziekujemy! Człowieku wez sie zastanow! podeszli jakies malolaty do nich i oddali nawet Banda Motor by nie szla zabierac flagi jakiemus Hetmanowi! Pozdro ! Jak Cos to pisac na pw!

BÓJCIE SIE CHAMY DO 2 LIGI WRACAMY!
Ave Motor! Hej Śląsk! Ave Chełmianka!

Farstone
Posty: 130
Rejestracja: 13.03.2007, 11:12
Lokalizacja: Puermageze

Post autor: Farstone » 02.06.2007, 11:09

ziomuś pisze:
Farstone pisze:Gratulacje dla Motoru i wszystko w temacie ode mnie.
Dziekujemy! Człowieku wez sie zastanow! podeszli jakies malolaty do nich i oddali nawet Banda Motor by nie szla zabierac flagi jakiemus Hetmanowi! Pozdro ! Jak Cos to pisac na pw!

BÓJCIE SIE CHAMY DO 2 LIGI WRACAMY!
Moje gratulacje dotyczyły awansu do II ligi, oczywiście gratuluję kibicom :)

PaKi
Posty: 51
Rejestracja: 22.04.2007, 23:05
Lokalizacja: słuszne miasto

Post autor: PaKi » 02.06.2007, 12:38

SiBer pisze:
Doktor pisze:Siber,zle mowisz bylo nas grubo ponad setka,wszyscy z siekierami,atakujemy Hetmana Golab ale niepodejmuja walki.
ogolnie temat zajebisty a wypowiedzi jeszcze lepsze.
odechciewa sie powoli tu zagladac.
ku*** człowieku napewno tam nie byłes nei p****** przeciez nie napisałem tam nic złego. z tym sprzetem to była ironia chociaz od Was mieli kastety niektórzy. W takim razie przedstaw swoja wersje wydarzen ale mysle ze wiesz tyle ile Ci jacys tam koledzy powiedzieli.... Nara
I na tym polega urok internetu SiBer :lol: Nawet nie wiesz do kogo mówisz i się strasznie nad tym spinasz. Uwierz mi że relacje Doktora byłaby zgodna z prawdą. I myślę że ty wiesz tyle co ci internet przyniesie :roll:
Fanatyzmowi nie będzie końca!
antyżyd

BKL
Posty: 30
Rejestracja: 27.02.2007, 21:01
Lokalizacja: AG

Post autor: BKL » 02.06.2007, 12:47

witam FC Arki jest i bedzie :lol: mimo wszystko czy to sie komus podoba czy nie, wiekszosc fan clubowiczow mieszka w Kurowie, ale sa tez pojedyncze osoby w innych miejscowsciach, dlatego tez ogolna nazwa fc jak w moim podpisie. Tak jak ktos napisal mamy szale, vlepki, jest flaga FC Kurow, przewidziane sa nastepne niespodzianki 8) oczywiscie nie napisze, ze jestesmy super wielka, mocna, chuliganska ekipa, ale jestesmy!i to sie liczy!
ps prl po twoim niku stwierdzam, ze bredzisz jak za czasu PRLu, wasz atak na jakas swietlcie w Kurowie gdzie siedziala okoliczna mlodziez nazywasz atakiem na FC Arki (owszem bylo z 4 chlopakow, ktorzy uwazaja sie za Arkowcow- was 5 fur= rowne szanse, ale reszta to zwykli kolesie i panienki nie majacy NIC wspolnego z Arka)??smieszny jestes, a koles ktory strzelal z procy czy czegos tam NIE jest KIBICEM, wy za to byliscie z golymi rekoma :D tyle w tym smiesznym temacie ataku na swietlice.
pps ktos z Widzewa napisal, ze ciezko zdac egzamin na prawko w Lublinie- gadanie mnie sie udalo wczoraj za 1 razem 8)
ARKA GDYNIA

east
Posty: 92
Rejestracja: 26.02.2007, 19:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: east » 02.06.2007, 12:47

Piguła pisze:
4 Hetman Zamość - dobra liczba w Lublinie, ale poza tym tylko wyjazd do Rzeszowa i Krasnegostawu w PP. U siebie nic nie pokazali w tej rundzie, ale to się pewnie zmieni jutro
zapomniałeś dodać Tyszowce, Szczebrzeszyn (PP) oraz Busko Zdrój (liga).

a co do meczy u siebie, młynek wystawiany na każdym meczu, różnie było z liczebnością, ale ważne że był zawsze.

maro_PK
Posty: 44
Rejestracja: 26.02.2007, 19:50

Post autor: maro_PK » 02.06.2007, 15:31

Dużą niespodzianką jest to że Górnik Łęczna przeszedł do dalszych rozgrywek PE kibice tego klubu bedą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony być może będzie to ich ostatni występ w EKSTRAKLASIE !
STOWARZYSZENIE POLSKI RUCH KIBICOWSKI !

AVE HWK
Posty: 33
Rejestracja: 03.05.2007, 02:46
Lokalizacja: Twierdza

Post autor: AVE HWK » 04.06.2007, 01:23

Jeżeli chodzi o ultras moim zdaniem

1.Hetman
2.Łęczna/ Motor

3reszta...
AVE HETMAN WIELKI KORONNY

Czepik19H34
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 11:52
Lokalizacja: Twierdza Zamość

Post autor: Czepik19H34 » 04.06.2007, 11:43

Piguła pisze:
AVE HWK pisze:Jeżeli chodzi o ultras moim zdaniem

1.Hetman
2.Łęczna/ Motor

3reszta...
Raz na sezon coś pokażecie i pierwsze miejsce :lol: :lol: :lol:
nie liczy się ilość a jakość ;)
Kałabangaaaa :D

Chonotu
Posty: 133
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: Chonotu » 04.06.2007, 12:03

Możecie mówić że jestem nie obiektywny że gadam głupoty itp. Ale moim skromnym zdaniem GÓRNIK ŁĘCZNA ma najlepsze ultras na lubelszczyźnie. Jako argument np. bodajże 13 miejsce w rankingu TMK.

1.Górnik
2.Hetman/Motor
CHEŁMIANKA&GÓRNIK!!!

Czepik19H34
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 11:52
Lokalizacja: Twierdza Zamość

Post autor: Czepik19H34 » 04.06.2007, 12:13

Dla Mnie Górnik i Hetman zdecydowanymi liderami Ultras na Lubelszczyźnie,choć patrząc na to gdzie gra Górnik a gdzie Hetman to postawiłbym Hetman wyżej, tak ot po prostu moje zdanie.
Kałabangaaaa :D

Komandos
Posty: 2
Rejestracja: 17.03.2007, 21:10

Post autor: Komandos » 04.06.2007, 12:14

Moim zdaniem Górnik jest na 1 miejscu w klasyfikacji ULTRAS na Lubelszczyźnie , pokazuje to ranking TMK( i nie zwalajcie na to ze Górnik jest w 1 lidze i dlatego tak wysoko) a po za tym ma różnorodne oprawy. Większość klubów na Lubelszczyznie ma cały czas to samo np.kartony lub balony lub pasy materiałów ukazujące barwy klubów ale nic więcej, raz na runde moze pokażą coś nowego. Np. mecz Motoru z Avia niby ultrasy Motoru tacy dobrzy to dlaczego ten statek który miał plynąc po falach przeszedł połowe drogi i trafił za trybuny. Wypowiadam sie tu obiektywnie to jest moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.

okson
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 21:25

Post autor: okson » 04.06.2007, 12:47

1.Górnik
2.Hetman/Łada
3.Motor

AVE HWK
Posty: 33
Rejestracja: 03.05.2007, 02:46
Lokalizacja: Twierdza

Post autor: AVE HWK » 04.06.2007, 13:05

Komandos pisze:Moim zdaniem Górnik jest na 1 miejscu w klasyfikacji ULTRAS na Lubelszczyźnie , pokazuje to ranking TMK( i nie zwalajcie na to ze Górnik jest w 1 lidze i dlatego tak wysoko) a po za tym ma różnorodne oprawy. Większość klubów na Lubelszczyznie ma cały czas to samo np.kartony lub balony lub pasy materiałów ukazujące barwy klubów ale nic więcej, raz na runde moze pokażą coś nowego. Np. mecz Motoru z Avia niby ultrasy Motoru tacy dobrzy to dlaczego ten statek który miał plynąc po falach przeszedł połowe drogi i trafił za trybuny. Wypowiadam sie tu obiektywnie to jest moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.
Niema sensu sie przegadywać :)
Poproszę 6-7 fotek z oprawami Łecznej i porównamy je z oprawami HWK
AVE HETMAN WIELKI KORONNY

Fatakurwatamargana
Posty: 53
Rejestracja: 02.03.2007, 19:58

Post autor: Fatakurwatamargana » 04.06.2007, 13:08

AVE HWK pisze:
Komandos pisze:Moim zdaniem Górnik jest na 1 miejscu w klasyfikacji ULTRAS na Lubelszczyźnie , pokazuje to ranking TMK( i nie zwalajcie na to ze Górnik jest w 1 lidze i dlatego tak wysoko) a po za tym ma różnorodne oprawy. Większość klubów na Lubelszczyznie ma cały czas to samo np.kartony lub balony lub pasy materiałów ukazujące barwy klubów ale nic więcej, raz na runde moze pokażą coś nowego. Np. mecz Motoru z Avia niby ultrasy Motoru tacy dobrzy to dlaczego ten statek który miał plynąc po falach przeszedł połowe drogi i trafił za trybuny. Wypowiadam sie tu obiektywnie to jest moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.
Niema sensu sie przegadywać :)
Poproszę 6-7 fotek z oprawami Łecznej i porównamy je z oprawami HWK
hehe no po wczorajszych derbach to Hemtan ma co pokazac :lol:
ale w ciagu całego sezonu to jednak Górnik Łęczna miał lepsze oprawy i zdecydowanie sa numer 1. Na lubelszczyźnie
Czy rządem prawa nazwiesz twór, co polski naród w przepaść pcha?
Patriotyzm karze więzieniem, a sam - żydowskim kurestwom kłania się w pas?

east
Posty: 92
Rejestracja: 26.02.2007, 19:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: east » 04.06.2007, 13:25

Pare fotek z HETMAN ZAMOŚĆ - Avia Świdnik

Obrazek
[link]

Obrazek
[link]

Obrazek
[link]

Obrazek
[link]

Obrazek

[link]

Obrazek
[link]

Obrazek

[link]

Chonotu
Posty: 133
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: Chonotu » 04.06.2007, 13:52

Obserwator_FIFA pisze:
AVE HWK pisze:Proponował bym zamiast spinania zorganizowac maly pokaz ultras.

Każda ekipa z Lubelszczyzny zamieszcza np po 5 zdjęc swoich opraw.
Wschodni Bastion Ekstraklasy
Obrazek

Jeżeli dostawałbym pieniądze za moją miłość do klubu - byłbym milionerem
Obrazek

My będziemy wciąż na fali
Obrazek

Nie dla sławy, nie dla pieniedzy. Grajcie dla nas.
Obrazek

Opętani siecią fanatyzmu
Obrazek

Piro
Obrazek
CHEŁMIANKA&GÓRNIK!!!

Czepik19H34
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 11:52
Lokalizacja: Twierdza Zamość

Post autor: Czepik19H34 » 04.06.2007, 14:08

Myślę, że nie nam to oceniać kto jest lepszy, bo każdy wiadomo będzie trzymał się swojego, faktem jest, że jesteśmy z Górnikiem, najlepsi na Lubelszczyźnie w tym co robimy, a jak ktoś mi stawia Hetman z Ładą w ultras na tym samym miejscu to jest chyba głupi i ma wszy !
Kałabangaaaa :D

AVE HWK
Posty: 33
Rejestracja: 03.05.2007, 02:46
Lokalizacja: Twierdza

Post autor: AVE HWK » 04.06.2007, 14:15

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kilka z lepszysz opraw Hetmana przygotowanych przez grupę Stadionowi Artyśći.
AVE HETMAN WIELKI KORONNY

AVE HWK
Posty: 33
Rejestracja: 03.05.2007, 02:46
Lokalizacja: Twierdza

Post autor: AVE HWK » 04.06.2007, 14:18

W/W zostały oprawy 1 Ligowego Górnika Łęczna i 3 Ligowego Hetmana Zamość można je sobie porównać.

PS. Wydaje mi sie stawianie Łady w 3 najlepszych ekip ultras jest smieszne:)
AVE HETMAN WIELKI KORONNY

kb
Posty: 4
Rejestracja: 26.02.2007, 20:24

Post autor: kb » 04.06.2007, 14:48

dobra skonczcie juz te klotnie kto lepszy...

CHFH
Posty: 1
Rejestracja: 04.06.2007, 15:21
Lokalizacja: CHEŁM

Post autor: CHFH » 04.06.2007, 16:05

Prośba do moderatorów tego forum aby w miarę możliwości usuwali posty osób z Chełmianki wypowiadających się na kibice.net, a w szczególności w tym temacie. Ekipa Działająca nie ponosi odpowiedzialności za treść i sens wypowiedzi dzieci internetu. Wszelkie pytania proszę na PW.

K1934S
Posty: 1
Rejestracja: 04.06.2007, 12:59

Post autor: K1934S » 04.06.2007, 23:10

Magic pisze:Łada na kazdym meczu robi oprawe i nie wazne to jest od klasy rywala!! Zgodzę sie ze Górnik ma jedna z lepszych opraw na meczach a hetman w stosunku do Łady wstawia sie jaky nie wiadomo co miał na tych oprawach

[link]


Prosze po ogladac zdjecia z kazdego meczu

no no ciekawe, klaskanie też zaliczasz do oprawy? bo jakoś niewiele tam tego :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bzn, Henio Kogucik, Jedyn, serce miasta i 169 gości