Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: strona-praska » 28.10.2010, 13:00

a pamięta ktoś zoxa ? reprezntował on ekipe Crveny , był członkiem ekipy bytującej w Warszawie. Wczoraj rzucił mi się w oczy ich stary napis na ścianie , na wysokości kina Luna na Marszałkowskiej



strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: strona-praska » 28.10.2010, 13:08

http://www.youtube.com/watch?v=9Flldt0z ... re=related

4:20

to by tłumaczyło bytność tej flagi na meczu

clean
Posty: 42
Rejestracja: 20.09.2009, 13:50

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: clean » 28.10.2010, 14:24

najlepsze były wspomnienia bomby z wyjazdów Pogoni Lębork :)
Chyba nie chcesz spędzić najlepsze lata swojego życia jedząc kurczak z ryżem?

wariat1906
Posty: 3
Rejestracja: 24.10.2010, 10:06

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: wariat1906 » 28.10.2010, 16:06

panowie cóż innego powiedzieć, po prostu kiedyś było lepiej. Nie tylko na stadionach ale i na necie też. Teraz to już jeden wielki c*** jest, byle by tylko nie było gorzej. A jak z czatem ?

Radek_ZS
Posty: 2062
Rejestracja: 27.03.2007, 17:51

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Radek_ZS » 28.10.2010, 18:10

Eustachy pisze:co do czata, to również pamiętam SaAm`a bodajże jego brat Teuton, zza miedzy Gonzo;), a także inni, Bolek, BBantyWisla, JasiuP, Siano, Total, i wielu wielu innych, i w 99% ogarnięte osoby z danej ekipy, później to wszystko poleciało na łeb na szyje...ale miło powspominać
BB_Antywisła :-) Dobry czubek.
A kojarzy ktoś nick zags ?
>>> WORKING CLASS <<<

chorzowski_nrsl
Posty: 77
Rejestracja: 03.06.2010, 21:33

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: chorzowski_nrsl » 28.10.2010, 18:13

o ile sie nie myle to chlopak z Zagłębia Sosnowiec

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: nisc » 29.10.2010, 15:20

w latach 1998-2001 byli na czacie ludzie doslownie z czolowki kazdej z polskich ekip, po wekendzie mialo sie dobry kontakt z kazdym, nie bylo cwaniakowania, durnie lecieli natychmiast a trzon 30-40 konkretnych osob przez pewien czas pozostawal, z checia bym tez probnie powrocil do czata w konkretny dzien na konkretna pore zeby zobaczyc ilu z najstarszej gwardii kibice.pl zostalo jeszcze...wpisy kilku osob widze non stop ale wiekszosc chyba dawno darowala sobie to forum zakladajac jakies o przekumate zamkniete fora itp itd, swoja droga mimo wysypu tragicznych wpisow mierzi mnie "przekumate" towarzystwo wysmiewajace kibice.net i tmk ktore to dwie instytucje samodzielnie utworzyly obraz polskiej sceny kibicowskiej w ostatnich latach...pzdr
TYBET JEST SERBSKI

Radek_ZS
Posty: 2062
Rejestracja: 27.03.2007, 17:51

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Radek_ZS » 29.10.2010, 20:39

Jak zaczynałem sie tu wpisywać to forum na tej stronie miało czarne tło i pomarańczowe litery.Póżniej było granatowe tło i białe litery,a póżniej ..... już nie mogę sobie przypomnieć :-).

Odpowiednie osoby na czacie miały funkcje moderatorów i był spokój.
Można było konkretnie pogadać zwłaszcza w niedziele o 20 - 23 - ej godzinie.

Zbyt dużych szans nie daje na dobry czat obecnie.
>>> WORKING CLASS <<<

GtWładzię

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: GtWładzię » 29.10.2010, 21:40

W 2000 roku pamiętam jak N z Gdańska,pojechał do Rzeszowa przy okazji jakieś gościny na meczu zgody i razem z kilkoma chłopami ze Stali, sprowokowali w necie niby ustawkę z Resovią.
Pamiętam tylko,że na miejscu niby ustawki miało się zjawić dobrze ponad 10 suk policyjnych w pełnym ekwipunku,a tu czarna d***.

T2
Posty: 47
Rejestracja: 03.03.2007, 14:26

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: T2 » 29.10.2010, 21:46

Pierwsze forum kibice.pl. ciągnięte przez Dombka z Lechii bylo ciemnoszare i miało takie zakurwiście wściekłe zielone litery. Później dopiero nastąpiła zmiana na czarne/pomarańczowe. POczątek to na pewno 2000 rok ( wiosna...chyba). Nieśmiertelny pamiętnik Planktona, który z cała zawartością forum został wyjebany w kosmos po tym, jak nethitowi na którym stało forum wywaliło bazę, z której nie było jeszcze back-upów...
Ale..pierwszy był bezsprzecznie IRC i kanał #kibice trzymany przez Jaracza z Hutnika Kraków (pozdrowienia Jarek, jak czytasz:-). Później dopiero czaty, fora itd. IRC #kibice to była inna bajka, ale z klimatem. 20 osobowa konkretna banda w szalikach klubów połowy Polski, najebana w trupa i ładująca się wspólnie przez płot bez biletów na stadion Concordii (pomińmy milczeniem miejsowość ; ) w czasie jednego ze zlotów i doping, jakiego miejscowi nie widzieli wcześniej :) Mecz Koalicja vs Triada, a póżniej zdjęcia z tej bieganiny po łące za piłką na kibice.pl, przedstawione jako ustawka ( rzeczywiście, bez piłki, tak to wyglądało:)
Żubry z Jagiellonii skaczące na głowkę do jeziora przy temperaturze około zera, Arkowiec lejący na drzwi komisariatu, z którego wlasnie wychodził pies i następnie demonstracja ze śpiewami pod tym pierdolnikiem milicyjnym, mająca na celu wypuszczenie Śledziucha, bo oczywiście został zawinięty (skuteczna). Nazbierałoby sie tych przygód :)
I tak jak niektórzy z was piszą, nie były to lamusy- dzisiejsi rycerze klawiatury, tylko ludzie obijający sie o klimaty kibicowskie na co dzień.
Żyje ktoś z tej bandy jeszcze?:)

toszanin
Posty: 20
Rejestracja: 07.09.2010, 12:13

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: toszanin » 29.10.2010, 22:59

Lezlka sie w oku kreci,jak wspomne tamte czasy:( do wieczora skandale wyzwiska itd,a pozniej to juz sama smietanka towarzyska i dyskusje,ktore nie mogly sie skonczyc.byly i nocki;) kto pamieta takie osobistosci jak wyzej wymieniony BB,a takze Tadek,MKS Karlino,Blacky,Gosiaczek,Baja,OCB,Szyderca_03,Zags,THC,Siano;Weteran_AG,Green,Bezdomny heh;) i Home, i wielu innych.To byl jeden wielki kabaret.... pare skromnych lat przesiedzialo sie w okolicach czata;)

Ostryy
Posty: 3
Rejestracja: 24.10.2010, 13:23

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Ostryy » 03.11.2010, 01:01

Czy czat kibice.net dziala wogole ?

citizen
Posty: 77
Rejestracja: 24.12.2008, 20:04

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: citizen » 04.11.2010, 11:55

T2 pozdrówka :)

Ja tam pamiętam jedno hasło:

NASZA JAGA NA ROWERZE WOZI ŚWINIE NA ROWERZE !

:D

GumisNŁ
Posty: 10
Rejestracja: 13.01.2010, 15:06

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: GumisNŁ » 04.11.2010, 12:50

eS. pisze:
Ostryy pisze:Czy czat kibice.net dziala wogole ?
Raczej nie i może i dobrze, bo za duża napinka by była jak dla mnie ; )
jak dla Ciebie, pamietam czasy starego froum i czatu, kiedys mozna bylo pogadac o wszystkim bez zbednych jak to piszecie "spinek","farmazonów" itp wiec dzieci neo co sie tu udzielaja maja pole do popisu.
( wiem moje konto od nie calego roku, no coz komus moje dawne nie pasowalo, a mialo kilka ladnych lat) jak sie to tu pisze BEZ NAPINKI

kibicTurysta

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: kibicTurysta » 23.11.2010, 14:22


[link]

[link]

[link]

może ma ktos dobrze zachowane/sciagniete to forum? calkiem milo sie to czyta dzis

ZjemCie
Posty: 587
Rejestracja: 30.09.2009, 18:17

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: ZjemCie » 23.11.2010, 15:08

Będę tak dobry i zarzucę wam tu Pamiętnik Planktona :) 60 stron do przeczytania :wink: PDK IHG

[link]
Obrazek
[22:42] <przekum> ZjemCie_
[22:42] <ZjemCie_> no
[22:42] <przekum> my jestemsy po prostu za dobrzy i wszyscy nas ddosują

Bo to są te zwrotki ziomek. Ja zjadam te płotki, dlatego taki przydomek mam. ZjemCie człowiek! To wandal słowem.

kibicTurysta

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: kibicTurysta » 23.11.2010, 16:23

Druga popularna w tamtych czasach stronka po kibice.pl, ultras.pl [link]

Eryer
Posty: 281
Rejestracja: 03.10.2009, 11:15

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Eryer » 23.11.2010, 23:53

ZjemCie pisze:Będę tak dobry i zarzucę wam tu Pamiętnik Planktona :) 60 stron do przeczytania :wink: PDK IHG

[link]
Tego człowieka powinni ozłocić, gdy pierwszy raz to czytałem, rozkleiłem się do tego stopnia, że cała rodzina była postawiona w stan gotowości... Niestety, nie byłem w stanie opanować łez i śmiechu. To jest po prostu mistrzostwo świata !

Swoją drogą, T2 - dzięki za podrzucenie na maila ;)
Ketor pisze:Mam kilka pytań
Legia wchodzi na stadion Lecha? Znowu jest układ? Będzie zgoda?
Czy Widzew ma coś do powiedzenia na temat liczby ŁKSu w Gorzowie?
Czy Raków organizuje jakąś mszę na Jasnej Górze?
Co za ekipa dwa tygodnie temu była widoczna w 4 busy i 2 auta na 45 kilometrze A4 od Katowic w stronę Wrocławia?
Co jadła ekipa w Zajezdni u Bogdana i czy jest prawdopodobne, że to Stomil Olsztyn?
Czy zapowiadają deszcz w Świętokrzyskim na weekend, a jeśli tak to czy KSZO może coś z tym zrobić?

Woldemort
Posty: 379
Rejestracja: 21.09.2009, 12:46

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Woldemort » 26.11.2010, 13:46

Pamietam ze BOMBA mial zajebiste opowiesci na temat śmiesznych sytuacji na wyjazdach jego ekipy , i ogolnie śmiesnzych sytuacji życiowych jego. Zawsze sie smiałem prawie do łez .

Co do małpy to strasznie mnie wkurwiał , czasami az nie moglem wytrzymac hehe
GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA , BYLIBYŚMY PIŁKARZAMI.

Ipulator
Posty: 26
Rejestracja: 19.05.2010, 10:03

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Ipulator » 26.11.2010, 18:18

kibicTurysta pisze:tu jeszcze zachowana stronka ŁKS Łódź : [link]
Kiedyś na tej stronce były relacje niejakiego Xmena, całkiem konkretne opowieści.
Wie ktoś może gdzie można jeszcze je znaleźć? Na strnce jak widze pozostały same zdjęcia, zaś kiedyś jak pamiętam były pod zdjeciami relacje.
Z góry dzięki może być PW

rsl_ksg
Posty: 25
Rejestracja: 18.03.2007, 19:05

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: rsl_ksg » 26.11.2010, 22:33

na dawnym czacie urzędowali również:

rsl_ksg, YCB, redman_ag, bartek_ag, cham ze wsi, komas, ziomal, paulinka, squb, bezdomny88, gosiaczek ;-)

Radek_ZS
Posty: 2062
Rejestracja: 27.03.2007, 17:51

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Radek_ZS » 27.11.2010, 07:32

jot_pe pisze:z_a_g_s, Misiek_GKS, Aryan1920 ? :)
Angry Aryan o ile się nie myle.
>>> WORKING CLASS <<<

maciek_z_kalnu
Posty: 144
Rejestracja: 17.01.2011, 18:31

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: maciek_z_kalnu » 30.01.2011, 12:32

[link]

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Łowca » 16.02.2011, 00:45

tytus1980 pisze: wszystkie dziewczyny z czata i ich glownego adoratora chama ze wsi i bombe i angryaryana pozdrawiam:)
co do kobitek na czacie to pamiętam redzie :) ciekawe co się z nią dzieje nawet mi zakładała pocztę bo sam wtedy nie potrafiłem hehe to były czasy

redka
Posty: 25
Rejestracja: 22.12.2011, 17:34

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: redka » 23.12.2011, 17:31

jestem,żyję:) i też mi sie łza w oku kręci jak wspoimnam;)

redka
Posty: 25
Rejestracja: 22.12.2011, 17:34

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: redka » 23.12.2011, 22:18

tamte czasy już nie wrócą;) redka hóls:)

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Bogdan Adamiec » 23.12.2011, 23:38

a pamięta ktoś WojtekZagłębie? ten koleś z Sosnowca nawkurwiał wielu ludzi swoimi poglądami.Ragnar i Piter_GieKSa z Katowic oraz Frontal z Ruchu,Dzika Małpa-ten był gwiazdor,Szczena UNS - dobrze prawił,Apcio z Lecha który jakieś netowe zgody chciał przybijać :) było tego troche.

trs
Posty: 25
Rejestracja: 01.03.2007, 16:47

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: trs » 24.12.2011, 00:30

Byl tez jeden ogarniety chlopak,chyba mieszkal w niemczech,bardzo duzo udzielal sie na forum, nie moge sobie przypomniec nicku, chyba mial wypadek samochodowy i zmarl, moze ktos pamieta?
cos tak z 10lat temu

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Blood&Honor » 24.12.2011, 01:24

Radek_ZS pisze:
jot_pe pisze:z_a_g_s, Misiek_GKS, Aryan1920 ? :)
Angry Aryan o ile się nie myle.
AngryAryan Polonia Bytom, Misiek_GKS GKS Jastrzębie, zags'a nie pamiętam.
Kiedyś na czacie to się działo :) BeBe najlepszy wariat. Kto mu dał admina to nie wiem do tej pory. Były też ogarnięte osoby z Zawiszy, Tupka z ŁKS pamiętam, Sobol z Ruchu itd.
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Martini Player » 24.12.2011, 08:20

Bogdan Adamiec pisze:a pamięta ktoś WojtekZagłębie? ten koleś z Sosnowca nawkurwiał wielu ludzi swoimi poglądami.Ragnar i Piter_GieKSa z Katowic oraz Frontal z Ruchu,Dzika Małpa-ten był gwiazdor,Szczena UNS - dobrze prawił,Apcio z Lecha który jakieś netowe zgody chciał przybijać :) było tego troche.
Z Ruchu to chyba nie Frontal,a raczej Viro się sporo wypowiadał. Wszyscy mu jechali,że właśnie zbiera info od Frontala i K.,sam nigdzie nie jeździ,ale wszystko wie najlepiej. Rzecznik prasowo-internetowy.

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: GtWładzię » 24.12.2011, 10:57

Akurat z Viro było tak,że przynajmniej podawane informacje były sprawdzone,można z Niebieskimi w razie czego przez Niego złapać namiar,co w tamtym okresie szczególnie na Śląsku, było dość trudne.
Dużo w tamtym okresie było pierwszych "kumatych inaczej" szczególnie z katowickiej Gieksy,ale porządek zrobił bodajże Kodak i Chachar.

skunBKS
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2013, 02:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: skunBKS » 14.10.2013, 17:55

odswiezam temat :)

poszukuje pamietnej ekipy z irc#kibice która ustawiala sie na odre wieczorową porą :)

nie mówiac juz o ataku na połączone siły warszawsko-łódzkie zakonczone potraceniem decyzyjnego :P

pozdrawiam wariaty !

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 14.10.2013, 23:33

Bomba?? Zwykły burak który zabłysnął, bo nikt nic nie miał do Pogoni Lębork (bardzo młoda ekipa kibicowsko). Dla mnie osobiście to zwykły wieśniak który nie raz dał o tym znac swoją nazwijmy to delikatnie "małomiasteczkową" pisownią.
Jedyne kogo kojarze pozytwnie to nth :)
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

MuRPhY
Posty: 130
Rejestracja: 01.03.2007, 23:46
Lokalizacja: z powołania

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: MuRPhY » 15.10.2013, 20:41

ZjemCie pisze:Będę tak dobry i zarzucę wam tu Pamiętnik Planktona :) 60 stron do przeczytania :wink: PDK IHG

[link]

wrzucisz jeszcze raz bo juz nei ma go na sendspace...

W szkole sredniej (przelom wiekow mielismy przy liceum kafejke internetowa i tam czesto czytalem stare forum, jakies przeklejone infa z czatow IRCa... pamietam pare postaci tylko teraz nie wiem czy to kojarze z tamtego okresu czy pozniejszego (2002-2004) opowiesci Bomby z wyjazdów, z Widzewa aktywny był Kiju, z Wisły RWD?, pamietam Pitera i Cezara z GKSu Katowice, ktorych mialem okazje poznac osobiscie z czasow spotkan IRCow i innych takich... w ktorych sam nie uczestniczylem ale troche znajomych z e-Widzewa juz tak... pozniej osobiscie poznalem ViRo, ktory tez w okolicach 2002-2003 dosc mocno sie udzielal na forum... kojarze z dawnych opowiesci forumowych rsl_ksg, zoxa, Weterana_AG...

Pamietam czasy poczatkow forum Widzewa (chyba drugiego forum bo pierwsze jeszcze nie mialem netu), pierwszych stron internetowych, oczywiscie bzdur opisywanych na geocities Xmena z ŁKSu,
nasze Infocentrum.

najlepsze jest to ze w c*** tych osob jest tu dalej aktywnych ale szkoda ze raczej bardziej sa czytaczami niz uczestnikami forum...
www.LANISTA.PL
Producent odzieży kibicowskiej i patriotycznej!

pcp88
Posty: 1
Rejestracja: 15.10.2013, 22:59

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: pcp88 » 15.10.2013, 23:07

Pamiętam czasy forum, gdy pisal tam organista:) Pozniej był czat i niezły rozpierdol. Najwiekszy wariat to BB_anty_Wisla. Typ ciagle jaral i wyzywal się z el_Kojotem. Do historii przeszly jego bluzgi na Zaglebi Lubin po zawarciu zgody miedzy ZLi Lechem :) Nie akceptowal przyjazn i c*** heheh. Z dziewczn pamiętam redke i narescie.

skunBKS
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2013, 02:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: skunBKS » 21.10.2013, 09:40

czasy sie zmienily i ludzie.. kiedys trudniej bylo o informacje a wszyscy o wszystkim wiedzieli. mowilo sie jak sie jechalo kto kogo widzial i gdzie..

teraz podnieta odpaloną raca... i mega wyjazdem w 1ooo chlopa ..

a jak sie czyta niektorych opowiesci to czasem mozna sie usmiac ..

to se nevrati .. czy jakos tak ..

nie moj klimat ,te czasy obecne ... nie czuje przyplywu adrenaliny ,takiej jak kiedys, istny piknik ..

Blue Old Boy
Posty: 181
Rejestracja: 13.02.2013, 20:34

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Blue Old Boy » 21.10.2013, 14:29

skunBKS pisze:czasy sie zmienily i ludzie.. kiedys trudniej bylo o informacje a wszyscy o wszystkim wiedzieli. mowilo sie jak sie jechalo kto kogo widzial i gdzie..

teraz podnieta odpaloną raca... i mega wyjazdem w 1ooo chlopa ..

a jak sie czyta niektorych opowiesci to czasem mozna sie usmiac ..

to se nevrati .. czy jakos tak ..

nie moj klimat ,te czasy obecne ... nie czuje przyplywu adrenaliny ,takiej jak kiedys, istny piknik ..
mecze wiadomo się zmieniły (nowe stadiony, większa inwigilacja itd), ale kto chce znajdzie adrenaline, nie ma co marudzić, wystarczy ustawić się na trasie na kogoś

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: daniKSC » 21.10.2013, 15:38

śledziłem te czaty (chociaż nie grałem pierwszych skrzypców) i chyba troche przesadzacie, wiadomo że jest sentyment bo to były początki ale dziś gdyby przytoczyć niektóre hasła to były tak prostackie że dziś sami byście po nich jechali
po prostu najmilej wspomina się to co już za nami

Okrutnik
Posty: 34
Rejestracja: 02.03.2007, 18:37

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Okrutnik » 22.10.2013, 22:07

no tak, nostalgia sprawia, że wszystko co było kiedyś wydaje się lepsze. pamiętam #kibice na ircu, forum kibice.pl, które potem rozpierdalały typy takie jak Zenek Charkot z PKS czy Trzoda Chlewna ;) były i inne postacie, np Looz^ z Odry Opole, który strasznie się sadził, a potem ktoś opublikował jego zdjęcie przedstawiające 16latka z trądzikiem i w okularach i się jego kariera skończyła. no i pamiętna akcja z wrzuceniem połowy ówczesnej bojówki Lecha: twarzówki, dane osobowe, chyba po tej całej akcji forum dopiero zaczęło być moderowane.

a warto jeszcze wspomnieć, że jednymi z pierwszych napinkowych miejsc w necie były księgi gości na stronach ekip kibicowskich. niektóre to były swoiste napinkowe czaty :)

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: pijany powietrzem » 22.10.2013, 22:23

Okrutnik pisze:no tak, nostalgia sprawia, że wszystko co było kiedyś wydaje się lepsze. pamiętam #kibice na ircu, forum kibice.pl,
i o to chodzi, tak naprawde było tak samo jak teraz (napinka - czasami zabawniejsza, czasami prymitywna) tylko forma była inna
za 10 lat młodzi będą tak pisac o kibice.net i cytowac rzeczy które teraz czytają

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, nabtor i 193 gości