Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

kibicTurysta

Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: kibicTurysta » 27.09.2010, 21:05

1999,2000...Własnie te lata to pewna "zmiana" w polskim ruchu kibicowskim, pierwsze ofcjalne ustawki, popularne staja sie ciuchy Everlasta,Lonsdale czy hooligan'a, a przede wszystkim pojawiaja sie pierwsze kibicowskie strony internetowe, jak wiadomo internet mieli nie liczni, to wiekszosc chodziła do kafejek, aby poczytac co sie dzieje w chuligańskiej Polsce i napisac swoje relacje.

W tym temacie mozecie wklejac "zachowane" przez was linki do pierwszych stron/forum itp kibicowskich typu kibice.pl, ultras.pl

Przyklad [link]

Jeszcze nie dawno istniala stronka grupy Teddy Boys ( co prawda nie aktualizowana od dawna) po tym linkiem [link] , ale miala dobry klimat, prosty ale "zawartosc" dobra.

Napewno jest kilka/nascie obecnie osob przegladajacych obecne kibice. ale juz .net , mysle ze maja zapisane czy tez zachowane adresy do tych stron czy forum.



kibicTurysta

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: kibicTurysta » 27.09.2010, 21:12

tu jeszcze zachowana stronka ŁKS Łódź : [link]

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: patriota85 » 27.09.2010, 21:21

ultralinks.prv.pl według mnie najlepszy serwis kibicowski (nie istnieje od ok 5,5-6 lat).

WiertarkaUdarowa
Posty: 15
Rejestracja: 19.05.2010, 20:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: WiertarkaUdarowa » 27.09.2010, 21:34

patriota85 pisze:ultralinks.prv.pl według mnie najlepszy serwis kibicowski (nie istnieje od ok 5,5-6 lat).
zdecydowanie

tytus1980
Posty: 42
Rejestracja: 22.05.2010, 20:08

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: tytus1980 » 27.09.2010, 22:45

IRC :))))))))

forever young

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: forever young » 27.09.2010, 23:40

pamietam irca i kanal kibice pamietam rowniez czat na kibice.pl i wieczorne wymianki informacji najwiecej ludzi siedzialo zawsze wieczorem w niedziele i byla wymiana informacji z calego kraju co tam gdzie sie wydarzylo , doszly wtedy rowniez coraz bardziej popularne telefony komorkowe i na biezaco czlowiek wiedzial co gdzie sie dzialo i kto kogo pogonil , pamietam organiste jaki ubaw byl z niego na forum kibicow pamietam boharerow z czata kibice.pl BB_AntyWisla El_Szakal ktorzy cisneli po kazdym jak po burej suce i nikt by nie pomyslal ze to powazne osoby ze swoich ekip fajne czasy niestety [link] stal sie coraz bardziej popularny i teraz jest jak jest wysyp wszelkiej masci kumatych chuliganow ktorzy pozakladali swoje ukryte fora i niewiadomo jakich bohaterow z siebie robia a prawda jest taka ze wchodza na kibice.net i stad czerpia informacje i potem placza na ukrytym forum czemu u nich jest mniej informacji niz na kibice.net Pozdrawiam kum kumatych hools z ukrytych forum ;) Jak ja jezdzilem na mecze to polowa tych kum-chuliganow na gowno mowila papu a potem pojawilo sie pokolenie 'kumatych' ktorzy wypili z kims piwo w drodze na mecz kadry (gdy juz na kadrze byl spokoj) i uznaja sie za przekumatych hools dla ktorych licza sie tylko punkty slu hooligans :)

basi46
Posty: 465
Rejestracja: 16.10.2008, 19:13

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: basi46 » 28.09.2010, 00:19

Czat to była miazga, ile ja hajsu wydałem na kafejki, żeby posiedzieć na czacie kibice.pl ;)
Obrazek

W
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:28

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: W » 28.09.2010, 00:59

oj tak, czat to było coś :--)
Trenuj Do końca, Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś

Lebioda
Posty: 117
Rejestracja: 26.11.2009, 22:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Lebioda » 28.09.2010, 07:14

Ja pamietam [link] :)
j**** PROPAGANDZIARZY I KŁAMCÓW Z TMK

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: hdg » 28.09.2010, 07:53

Ja pamietam jeszcze stronke ultras.pl tez byla niezla jak na tamte czasy,co do strony ŁKS jarałem sie wtedy ich grafami które wówczas były jednymi z najlepzych jesli nie najlepszymi kibicowskimi malunkami w Kraju,ciułało sie swego czasu drobniaki by co weekend isc na godzine-dwie na neta hehe,teraz kazdy ma wszystko w domu,najlepsze czasywtedy byly

oxford00
Posty: 429
Rejestracja: 30.01.2009, 00:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: oxford00 » 28.09.2010, 16:24

kulturalne besztanie :O
moze jeszcze sie od k**** i c**** wyzywaliscie? tak na lajcie nie? :D
Legia k.. , Wisla z malej litery, to na prawde super sprawa byla

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: patriota85 » 28.09.2010, 18:18

LODOWYcukierek pisze:Mnie się wydaje że w jakimś tam stopniu odpowiednikiem ultraslinks.prv.pl jest obecnie serwis [link] .
Chyba żartujesz.Polscykibice.com to kseroboje, nie mający za wielkiej wiedzy na temat polskiej sceny kibicowskiej.90% informacji na tym śmiesznym serwisie jest na zasadzie "kopiuj wklej".Odpowiadając na ewentualne komentarze-zaglądam tam raz na 3-4 tygodnie, tylko po to aby zobaczyć co pokopiowali;).Porównując w jakikolwiek sposób ultralinks z polscykibice.com obrażacie tych pierwszych,a raczej pierwszego, bo ten serwis prowadził z tego co pamiętam jeden chłopak.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: hdg » 28.09.2010, 19:43

oxford00 pisze:kulturalne besztanie :O
moze jeszcze sie od k**** i c**** wyzywaliscie? tak na lajcie nie? :D
Legia k.. , Wisla z malej litery, to na prawde super sprawa byla
Wg mni to(o ile trzymalo sie w granicach normy) bylo bardziej normalne od tego co jest teraz bo obecnie co najmniej smieszne jest przypierdalanie sie osoby z klubu x do osoby z klubu y czepianie sie o małą literę w nazwie klubu x podczas gdy na meczu kilka godzin wczeniej trwa festiwal bluzg lub dochodzi do innych ekscesów,od jakiegoś czasu odczuwa sie cos takiego w swiecie kibicowskim jakbysmy na sile chcieli sie wybielac co kojarzy mi się ze słowami pewnej piosenki Kazika"zaczepia mnie pijanych meneli wielu,jutro spotkają się w kościele.."

krs_LP
Posty: 23
Rejestracja: 23.01.2009, 23:27

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: krs_LP » 28.09.2010, 20:03

ultralinks.prv.pl i kibice.pl ile ja na to kasy wydałem żeby iść do kafejki:)Kopiowanie fotek na dyskietki i słynny czat na którym każdy mógł się ponapinać na maxa i dowiedzieć się co się działo w danym tygodniu w kraju.Rozwój internetu ma swoje plusy i minusy,niestety w przypadku kibicowania jest to rozwój raczej in minus.
Życie usłane meczami...

oxford00
Posty: 429
Rejestracja: 30.01.2009, 00:25

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: oxford00 » 28.09.2010, 20:37

hdg pisze:
oxford00 pisze:kulturalne besztanie :O
moze jeszcze sie od k**** i c**** wyzywaliscie? tak na lajcie nie? :D
Legia k.. , Wisla z malej litery, to na prawde super sprawa byla
Wg mni to(o ile trzymalo sie w granicach normy) bylo bardziej normalne od tego co jest teraz bo obecnie co najmniej smieszne jest przypierdalanie sie osoby z klubu x do osoby z klubu y czepianie sie o małą literę w nazwie klubu x podczas gdy na meczu kilka godzin wczeniej trwa festiwal bluzg lub dochodzi do innych ekscesów,od jakiegoś czasu odczuwa sie cos takiego w swiecie kibicowskim jakbysmy na sile chcieli sie wybielac co kojarzy mi się ze słowami pewnej piosenki Kazika"zaczepia mnie pijanych meneli wielu,jutro spotkają się w kościele.."
Fora z poprawna pisowania / kultura zdan czyli chociazby nazwy klubow z duzej litery czy napisanie "mowie", a nie "muwie" czyta sie z wieksza przyjemnoscia, ot cala filozofia, po prostu jest przyjemniej, przejrzysciej, bardziej zrozumiale, a tak to mamy jakis blog goracej krejzolki mariolki, sa fora klubowe gdzie jest takie gowno ze jak czlowiek to zobaczy to mu sie odechciewa tego czytac, stadion to stadion, internet to internet i warto trzymac poziom. I nie chodzi przeciez o zwracanie sie do siebie na "per pan" czy "przepraszamy ze was pobilismy czy rozwalilismy jedna z krat oddzielajacych nas od murawy", wystarczy ze kazdy sprobuje nie kaleczyc jezyka Polskiego i jako tako skladal zdania w calosc, bo czasem w komentarzach meczowych nie wiadomo co do czego, takie tsunami ze to sie kupy nie trzyma, tak jak chociazby ostatnio kiedy Ruch na kogos czekal w 130 osob, potem ze nie czekal, potem ze w 50, potem ze dzwonil i przez rozkrecenie jednego glupiego zdania, przez osobe, ktora nie potrafi skleic tego w logiczna calosc przeradza sie to wszystko w pierdolenie na 10 stron o c*** wie czym, i tu nie trzeba byc nawet po podstawowce zeby takie rzeczy wiedziec

RUBIN
Posty: 1
Rejestracja: 21.01.2010, 23:05

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: RUBIN » 28.09.2010, 22:15

A ciekawe czy jest ktoś jeszcze na forum z czasów spotkań na zlotach? Ja pamiętam bodajże 2 czy 3 i chyba w Katowicach...lata może 2001, może wcześniej?

KYLIMANDŻARO
Posty: 666
Rejestracja: 28.02.2007, 14:27

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: KYLIMANDŻARO » 28.09.2010, 23:31

forever young pisze:pamietam irca i kanal kibice pamietam rowniez czat na kibice.pl i wieczorne wymianki informacji najwiecej ludzi siedzialo zawsze wieczorem w niedziele i byla wymiana informacji z calego kraju co tam gdzie sie wydarzylo , doszly wtedy rowniez coraz bardziej popularne telefony komorkowe i na biezaco czlowiek wiedzial co gdzie sie dzialo i kto kogo pogonil , pamietam organiste jaki ubaw byl z niego na forum kibicow pamietam boharerow z czata kibice.pl BB_AntyWisla El_Szakal ktorzy cisneli po kazdym jak po burej suce i nikt by nie pomyslal ze to powazne osoby ze swoich ekip fajne czasy niestety internet stal sie coraz bardziej popularny i teraz jest jak jest wysyp wszelkiej masci kumatych chuliganow ktorzy pozakladali swoje ukryte fora i niewiadomo jakich bohaterow z siebie robia a prawda jest taka ze wchodza na kibice.net i stad czerpia informacje i potem placza na ukrytym forum czemu u nich jest mniej informacji niz na kibice.net Pozdrawiam kum kumatych hools z ukrytych forum ;) Jak ja jezdzilem na mecze to polowa tych kum-chuliganow na gowno mowila papu a potem pojawilo sie pokolenie 'kumatych' ktorzy wypili z kims piwo w drodze na mecz kadry (gdy juz na kadrze byl spokoj) i uznaja sie za przekumatych hools dla ktorych licza sie tylko punkty slu hooligans :)
w "zakurzonym pudle" mam karteczkę,na niej kontakty ("info telefoniczne") do okolo 30 osob z ekip z kazdego regionu Polski (ciekawostka wiekszosc numerow w orange/wtedy idea/ i era,innych jeszcze nie bylo..;.) takie czasy, komorki raczkowaly,internet tez. a ja dokladnie trafilem w ten okres (i np.tworzylem i prowadzilem jedna z nielicznych jak na tamten okres stron o wiadomej tematyce).
niby nie tak odlegle czasy ale jaka zmiana w tym okresie nastapila w swiatku kibicowskim;) (jak i w calym spoleczenstwie). swiat zapierdala.
j****

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: hdg » 29.09.2010, 08:12

oxford00 pisze:
hdg pisze:
oxford00 pisze:kulturalne besztanie :O
moze jeszcze sie od k**** i c**** wyzywaliscie? tak na lajcie nie? :D
Legia k.. , Wisla z malej litery, to na prawde super sprawa byla
Wg mni to(o ile trzymalo sie w granicach normy) bylo bardziej normalne od tego co jest teraz bo obecnie co najmniej smieszne jest przypierdalanie sie osoby z klubu x do osoby z klubu y czepianie sie o małą literę w nazwie klubu x podczas gdy na meczu kilka godzin wczeniej trwa festiwal bluzg lub dochodzi do innych ekscesów,od jakiegoś czasu odczuwa sie cos takiego w swiecie kibicowskim jakbysmy na sile chcieli sie wybielac co kojarzy mi się ze słowami pewnej piosenki Kazika"zaczepia mnie pijanych meneli wielu,jutro spotkają się w kościele.."
Fora z poprawna pisowania / kultura zdan czyli chociazby nazwy klubow z duzej litery czy napisanie "mowie", a nie "muwie" czyta sie z wieksza przyjemnoscia,
Niewiem może jestem zbyt stary ale mnie bynajmniej przyjemniej czytalo sie stare ziny z błędami(bo przynajmniej było sie z czego pośmiać) niż nowoczesne fora z "superrtografią" człowiek cieszył sie byle pierdołą ,że przytocze "wszystkie dziewczyny to k**** a giszowiec rząda dostępu do moża"(Bodajże Crazy Boys(?):D w dzisiejszych czasach o byle pierdołe toczą sie kłotnie . .

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: hdg » 29.09.2010, 08:14

oxford00 pisze:
hdg pisze:
oxford00 pisze:kulturalne besztanie :O
moze jeszcze sie od k**** i c**** wyzywaliscie? tak na lajcie nie? :D
Legia k.. , Wisla z malej litery, to na prawde super sprawa byla
Wg mni to(o ile trzymalo sie w granicach normy) bylo bardziej normalne od tego co jest teraz bo obecnie co najmniej smieszne jest przypierdalanie sie osoby z klubu x do osoby z klubu y czepianie sie o małą literę w nazwie klubu x podczas gdy na meczu kilka godzin wczeniej trwa festiwal bluzg lub dochodzi do innych ekscesów,od jakiegoś czasu odczuwa sie cos takiego w swiecie kibicowskim jakbysmy na sile chcieli sie wybielac co kojarzy mi się ze słowami pewnej piosenki Kazika"zaczepia mnie pijanych meneli wielu,jutro spotkają się w kościele.."
Fora z poprawna pisowania / kultura zdan czyli chociazby nazwy klubow z duzej litery czy napisanie "mowie", a nie "muwie" czyta sie z wieksza przyjemnoscia,
Niewiem może jestem zbyt stary ale mnie bynajmniej przyjemniej czytalo sie stare ziny z błędami(bo przynajmniej było sie z czego pośmiać) niż nowoczesne fora z "superrtografią" człowiek cieszył sie byle pierdołą ,że przytocze "wszystkie dziewczyny to k**** a giszowiec rząda dostępu do moża"(Bodajże Crazy Boys(?):D w dzisiejszych czasach o byle pierdołe toczą sie kłotnie . .

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: leniwiec » 29.09.2010, 11:33

czat kibice.pl z przełomu wieku to była klasa. bb antywisla,el kojot, Hoolicol z Pogoni, rany boskie jestem kioskiem, gringo czy tez mlody z lksu (zapomnialem nicka) oraz wielu wielu innych powaznych typów z praktycznie kazdej ekipy w PL.byl tez smieszny Raca z Warki :)
rowniez tutaj na forum wypowiadaly sie w wiekszosci konkretne i obeznane nieprzypadkowe osoby nie to co teraz w 90% jakies lamusy,prowokatorzy i płaczki internetowe rozbierajacy na czesci pierwsze kazda nawet a wrecz przede wszystkim gowno warte zdarzenia na polskiej scenie kibicowskiej!
ale to nie tylko tutaj sie zmienilo panowie spojrzcie obiektywnie na swoje mlyny i ludzi tam teraz zasiadajacych.kiedys blo to nie do pomyslenia zeby takie lamusy mogly wejsc do mlyna czasy sie zmieniaja i niestety ludzie tez.
niestety to se ne wrati juz.

ffp
Posty: 459
Rejestracja: 12.06.2007, 22:18

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: ffp » 29.09.2010, 11:49

patriota85 pisze:
LODOWYcukierek pisze:.Porównując w jakikolwiek sposób ultralinks z polscykibice.com obrażacie tych pierwszych,a raczej pierwszego, bo ten serwis prowadził z tego co pamiętam jeden chłopak.

Serwis prowadził chłopak z KSP.

tytus1980
Posty: 42
Rejestracja: 22.05.2010, 20:08

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: tytus1980 » 29.09.2010, 13:59

leniwiec pisze:czat kibice.pl z przełomu wieku to była klasa. bb antywisla,el kojot, Hoolicol z Pogoni, rany boskie jestem kioskiem, gringo czy tez mlody z lksu (zapomnialem nicka) oraz wielu wielu innych powaznych typów z praktycznie kazdej ekipy w PL.byl tez smieszny Raca z Warki :)
rowniez tutaj na forum wypowiadaly sie w wiekszosci konkretne i obeznane nieprzypadkowe osoby nie to co teraz w 90% jakies lamusy,prowokatorzy i płaczki internetowe rozbierajacy na czesci pierwsze kazda nawet a wrecz przede wszystkim gowno warte zdarzenia na polskiej scenie kibicowskiej!
ale to nie tylko tutaj sie zmienilo panowie spojrzcie obiektywnie na swoje mlyny i ludzi tam teraz zasiadajacych.kiedys blo to nie do pomyslenia zeby takie lamusy mogly wejsc do mlyna czasy sie zmieniaja i niestety ludzie tez.
niestety to se ne wrati juz.
wszystkie dziewczyny z czata i ich glownego adoratora chama ze wsi i bombe i angryaryana pozdrawiam:)

d-j
Posty: 14
Rejestracja: 06.09.2010, 13:08

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: d-j » 29.09.2010, 14:23

leniwiec pisze:ale to nie tylko tutaj sie zmienilo panowie spojrzcie obiektywnie na swoje mlyny i ludzi tam teraz zasiadajacych.kiedys blo to nie do pomyslenia zeby takie lamusy mogly wejsc do mlyna czasy sie zmieniaja i niestety ludzie tez.
niestety to se ne wrati juz.


celna uwaga, ale warto też pamiętać o tym że kiedyś ultras też znaczyło "troszkę" co innego.
inna sprawa że skoro najczęściej ekipy nie dopinguja, tylko groźnie obserwuja zamiast dawać przykład reszcie, to ktoś musiał zająć ich miejsce. jak ja byłem małolatem to na pierwszym meczu bałem sie iść do młyna, bo wiedziałem jaki tam kaliber ludzi stoi, i że to nie miejsce dla dzieciaka. i juz mniejsza o młyn, to jakie osoby teraz jeżdżą na wyjazdy to dopiero padaka... jedzie 1000 osób a ze 300 góra ogarniętych w jakimś temacie
... dudniący krok butów, SKINHEADS !
[link]

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: hdg » 29.09.2010, 15:59

d-j pisze:

to jakie osoby teraz jeżdżą na wyjazdy to dopiero padaka... jedzie 1000 osób a ze 300 góra ogarniętych w jakimś temacie
1000% racji,dzisiejsze wyjazdy choc duze liczbowo i imponujące są dla mnie nijakie w porównaniu do moich małoletnich czasów kiedy zbierało sie "klepoki" zeby pojechac na drugi koniec Polski w pare dyszek(odmawiając sobie wszelkich innych "przyjemności") Wyjazd był swego rodzaju wyzwaniem.Teraz małolat ciuła kase na nowy model ciuchów z nike albo epe jarania bo wród młodzieży to wzbudza większy"respekt"na osiedlu

petrox
Posty: 12
Rejestracja: 28.05.2010, 20:08

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: petrox » 29.09.2010, 16:43

Tylko się nie popłaczcie o tych wyjazdach i dzisiejszych realiach, zresztą jest już temat o tym gdzie utyskiwacze stękają co to się strasznego porobiło.

Następny kolego - leniwiec, gdyby nie te "lamusy" to by prawie w ogóle dopingu nie było, bo zostałyby juz tylko chuligany i kumate w czarnych Northfejsach.
Wszystko ma swoje miejsce i miejsce wielu młodych chłopaków jest w młynach, to młyny i wyjazdy filtrują tych "lamusów" na kolejne drogi, a sporo z tych lamusów zdziera gardło z całych sił kiedy Ty już dzielisz się emocjami w swoim 300setnym internetowym poście.

"Stare forum" i czat wcale nie są tak stare i śmiesznie wspominać z nostalgią rzeczy które były pare lat temu. Ale fakt, że temat ŁKS najbardziej utkwił w pamięci wielu przeglądaczom.

idraulico
Posty: 1148
Rejestracja: 26.12.2008, 18:02

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: idraulico » 29.09.2010, 16:45

leniwiec pisze:czat kibice.pl z przełomu wieku to była klasa. bb antywisla,el kojot, Hoolicol z Pogoni, rany boskie jestem kioskiem, gringo czy tez mlody z lksu (zapomnialem nicka) oraz wielu wielu innych powaznych typów z praktycznie kazdej ekipy w PL.byl tez smieszny Raca z Warki :)
rowniez tutaj na forum wypowiadaly sie w wiekszosci konkretne i obeznane nieprzypadkowe osoby nie to co teraz w 90% jakies lamusy,prowokatorzy i płaczki internetowe rozbierajacy na czesci pierwsze kazda nawet a wrecz przede wszystkim gowno warte zdarzenia na polskiej scenie kibicowskiej!
ale to nie tylko tutaj sie zmienilo panowie spojrzcie obiektywnie na swoje mlyny i ludzi tam teraz zasiadajacych.kiedys blo to nie do pomyslenia zeby takie lamusy mogly wejsc do mlyna czasy sie zmieniaja i niestety ludzie tez.
niestety to se ne wrati juz.
Jeszcze z osób, które były aktywne wspominam sobie Home of Football... :D
https://www.facebook.com/KibicowskieLata90PL/

halo195
Posty: 70
Rejestracja: 11.01.2010, 19:10
Lokalizacja: Ruda Śląska (TRSL)

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: halo195 » 29.09.2010, 18:22

a pamięta ktoś bombe? chyba z Bałtyku Gdynia i takiego goscia o dosyc odwaznych poglądach MAŁPA ? nie pamietam ale chyba był z krakowa
Trsl

mówdomnie
Posty: 135
Rejestracja: 06.03.2010, 15:47

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: mówdomnie » 29.09.2010, 18:23

halo195 pisze:a pamięta ktoś bombe? chyba z Bałtyku Gdynia i takiego goscia o dosyc odwaznych poglądach MAŁPA ? nie pamietam ale chyba był z krakowa
Bomba=Pogoń Lębork
Małpa=Stalowa Wola
WIARA

hedans
Posty: 82
Rejestracja: 08.03.2010, 20:17

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: hedans » 29.09.2010, 18:28

ciekawa stronka z tamtych czasów w dobrym klimacie

[link]

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: art_ » 29.09.2010, 18:44

Małpa jeszcze na początku tego roku hulał pod pseudonimem tapicer.
to chyba bombe kiedys małpa tak wkurwił, że ten chciał się z nim ustawić gdzieś w Polsce hehehe

Rodowity_Mazowszanin
Posty: 122
Rejestracja: 27.02.2007, 06:12
Lokalizacja: Łomża

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Rodowity_Mazowszanin » 29.09.2010, 19:22

"Bombę" z Lęborka pamiętam doskonale. Wpisywał się tutaj na forum bardzo mądrze i rzeczowo.

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: barbizm » 29.09.2010, 19:54

oxford00 pisze:
hdg pisze:
oxford00 pisze:kulturalne besztanie :O
moze jeszcze sie od k**** i c**** wyzywaliscie? tak na lajcie nie? :D
Legia k.. , Wisla z malej litery, to na prawde super sprawa byla
Wg mni to(o ile trzymalo sie w granicach normy) bylo bardziej normalne od tego co jest teraz bo obecnie co najmniej smieszne jest przypierdalanie sie osoby z klubu x do osoby z klubu y czepianie sie o małą literę w nazwie klubu x podczas gdy na meczu kilka godzin wczeniej trwa festiwal bluzg lub dochodzi do innych ekscesów,od jakiegoś czasu odczuwa sie cos takiego w swiecie kibicowskim jakbysmy na sile chcieli sie wybielac co kojarzy mi się ze słowami pewnej piosenki Kazika"zaczepia mnie pijanych meneli wielu,jutro spotkają się w kościele.."
Fora z poprawna pisowania / kultura zdan czyli chociazby nazwy klubow z duzej litery czy napisanie "mowie", a nie "muwie" czyta sie z wieksza przyjemnoscia, ot cala filozofia, po prostu jest przyjemniej, przejrzysciej, bardziej zrozumiale, a tak to mamy jakis blog goracej krejzolki mariolki, sa fora klubowe gdzie jest takie gowno ze jak czlowiek to zobaczy to mu sie odechciewa tego czytac, stadion to stadion, internet to internet i warto trzymac poziom. I nie chodzi przeciez o zwracanie sie do siebie na "per pan" czy "przepraszamy ze was pobilismy czy rozwalilismy jedna z krat oddzielajacych nas od murawy", wystarczy ze kazdy sprobuje nie kaleczyc jezyka Polskiego i jako tako skladal zdania w calosc, bo czasem w komentarzach meczowych nie wiadomo co do czego, takie tsunami ze to sie kupy nie trzyma, tak jak chociazby ostatnio kiedy Ruch na kogos czekal w 130 osob, potem ze nie czekal, potem ze w 50, potem ze dzwonil i przez rozkrecenie jednego glupiego zdania, przez osobe, ktora nie potrafi skleic tego w logiczna calosc przeradza sie to wszystko w pierdolenie na 10 stron o c*** wie czym, i tu nie trzeba byc nawet po podstawowce zeby takie rzeczy wiedziec
Wszystko ok i przejrzyście, ale jeżeli dozwolone by były bluzgi (tylko nie obrażanie, i nie za często...)to lepiej, i "naturalniej" by to brzmiało, miałbym wreszcie wrażenie że ktoś mi coś normalnie tłumaczy ;) ( chodzi mi o np. "r******** płot", stasznie piździało" itp.)

kibicTurysta

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: kibicTurysta » 29.09.2010, 20:44

w sumie mozna by reaktywowac czata :) tam mozna by bylo napisac /wyrzucic z siebie to czym sa zasmiecane komentarze i inne tematy na tym forum.

Np. co dzien od 20.00 + , a w niedziele o 21.00 wyzalic sie nt danej kolejki ligowej zamiast pisac bzdury na forum itp

Milus
Posty: 450
Rejestracja: 12.09.2009, 10:51
Lokalizacja: Sektor gości

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Milus » 29.09.2010, 21:56

musiałby go ktos moderować bo widze bande debili niedających prowadzić merytorycznej dyskusji

Chociaz można spróbować


Niedziela 21?
Każdy mój post jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Leszek Piesek » 29.09.2010, 22:45

pany odwazna decyzja z tym czatem, sami widzicie co sie w dzisiejszych czasach dzieje na forum, to juz sobie wyobrazam co bedzie sie dzialo na czacie hehe
Obrazek

idraulico
Posty: 1148
Rejestracja: 26.12.2008, 18:02

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: idraulico » 06.10.2010, 10:36

Może temat niezbyt odpowiedni, ale nie widzę sensu zakładania odrębnego tematu. Był poruszony temat stron internetowych. W chwili obecnej jest u nas lipa. Może jest ktoś zainteresowany stworzeniem czegoś na wzór byłego ultras.pl ? Może coś na wzór niezniszczalnej strony naszych południowych sąsiadów hooligans.cz

Jeśli ktoś byłby chętny niech pisze na pw.
https://www.facebook.com/KibicowskieLata90PL/

LODOWYcukierek
Posty: 12
Rejestracja: 20.09.2010, 13:08

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: LODOWYcukierek » 06.10.2010, 13:23

Kolejny serwis internetowy......na te czasy to mamy ich już chyba multum, a wszędzie i tak piszą to samo.

edi_
Posty: 71
Rejestracja: 13.03.2007, 18:08
Lokalizacja: Lesko

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: edi_ » 08.10.2010, 09:35

Ja doskonale pamietam z czata goscia o nicku Saam z Hutnika Krakow oraz slynnego JasiaP z Pogoni Lebork ;) Takze obecny byl tam Bondek (?) z KSZO i mysle ze i Mumina z Zaglebia S. nie brakowalo, a takze jeden z modow o nicku Paparazzi i Justynka z Legii :P Innych teraz nie pamietam, ale wszyscy wymienieni przeze mnie bardzo ogarnieci.
Ponadto zjazd w Katowicach, o ktorym ktos wczesniej wspomnial, organizowal chyba chlopak z Lecha Poznan, ale nicka nie pamietam. Mialem sie wowczas pojawic na tym zjezdzie, ale akurat wypadl mi wyjazd za granice :/ Ciekawostka byla taka jakby podstronka do czata, gdzie widnieli wszyscy jego uzytkownicy jesli sie tam zarejstrowali + ich fotki jezeli chcieli, a dodatkowo po kazdym zjezdzie jaki byl organizowany byla relacja oraz nicki osob i ich kluby. Nie ukrywam, ze nie zalowalem pieniedzy na kawiarenki interntowe w tamtym okresie :)
Zycie to boisko i nie kazdy tu gra czysto

Eustachy
Posty: 610
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Eustachy » 08.10.2010, 20:08

co do czata, to również pamiętam SaAm`a bodajże jego brat Teuton, zza miedzy Gonzo;), a także inni, Bolek, BBantyWisla, JasiuP, Siano, Total, i wielu wielu innych, i w 99% ogarnięte osoby z danej ekipy, później to wszystko poleciało na łeb na szyje...ale miło powspominać

Batmans
Posty: 14
Rejestracja: 27.09.2010, 12:38

Re: Poczatek ruchu kibicowskiego w ... internecie

Post autor: Batmans » 13.10.2010, 14:20

Najbardziej to Karpaty Krosno wyzywali na czacie ludzi z tego co pamietam to Mulak, Puma, Gilbert , Cesio , Skin w Katanie i inni debile . Rozwalili ten czat w pył.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Meyer, rzemien, WS1906 i 230 gości