www.warhouse.pl

Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Lerek
Posty: 31
Rejestracja: 17.04.2007, 19:29
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Lerek » 04.09.2010, 22:10

To po c*** Widzew zajmował cały zegar? Żeby zapełnić go w połowie i nie prowadzić dopingu przez 30 min pierwszej i drugiej połowy? PZPN to k**** i każdy jest tego świadomy, ale to niemożna z tego powodu bojkotować meczu repry. Gdyby cały sektor nie był zarezerwowany dla Widzewa to wielu kibiców miałoby okazję kupić tańszy bilet.

PS: Szacunek dla typa na sektorze B, który walczył z grawitacją i piknikowymi kibicami :-) No i oczywiście dla ekipy Chrobrego.
wypijmy za błędy



19markos22
Posty: 21
Rejestracja: 22.04.2010, 18:48

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: 19markos22 » 04.09.2010, 22:24

Frekwencja i doping żenada to już w Szczecinie wyglądało to dużo lepiej. Są nowe stadiony w Kielcach czy w Lubinie a PZPN dalej się ośmiesza i dalej gramy na reliktach komunizmu ale widocznie sternik naszej skopanej chyba z nostalgią wspomina te czasy.

Dogier
Posty: 13
Rejestracja: 18.05.2010, 21:39

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Dogier » 04.09.2010, 22:38

Pare dni przed meczem gdy Widzew wiedział ze [link] na zegar idzie słabo mógł go otworzyc dla innych kibiców którzy by zadbali o doping , wtedy przynajmniej zegar by jakos wygladał

Okropny dolores 3
Posty: 47
Rejestracja: 26.01.2010, 20:07

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Okropny dolores 3 » 04.09.2010, 22:43

Można wiedzieć ile ludzi na meczu?

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Leszek Piesek » 04.09.2010, 22:47

czy na tym meczu byl tylko Widzew? bo tylko o nich mowa w temacie, wyluzujcie i napiszcie lepiej jakie ekipy byly, to chya bedzie bardziej interesujace niz ta smieszna gadka
Obrazek

thebest
Posty: 17
Rejestracja: 25.09.2009, 22:38

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: thebest » 04.09.2010, 23:04

Nie nie tylko Widzew był na tym meczu,ale repra grała na stadionie Widzewa wiec to chlopaczki z Widzewa powinni zadbac o to by stadion pekał w szwach!Jakby zrobili super oprawe i byl super doping to by oczekiwali oklaskow ku*** a jak mecz okazal sie konkretna klapa to juz nie ich wina?Trzeba brac za siebie odpowiedzialnosc.Gdyby 2 tygodnie wczesniej o ile pamietam mecz w Szczecinie ogladalo np 5-6 tys kibicow to kazdy by cisnol na Pogoń,ale jednak chłopaki sobie dali rade.Chłopaczki z Widzewka mowicie ze chłopaków z ŁKSu nie bylo a czemu was nigdy nie ma gdy cos sie dzieje na Atlas Arenie?Przeciez jak sami to ciagle powtarzacie nie jest to hala ŁKSu wiec na kazda jedna impreze tam mozecie sobie przychodzic w swoich barwach nawet;]Skończmy juz pierdolic bo tak mozna bez konca,prawda jest taka ze Widzew nie zadbal o to by na mecz przyszlo jak nawiecej widzewiakow a mozliwosci mieli,nie zapelnili nawet jednej swojej trybuny gdzie dopinguja sami fanatycy,dodatkowo zabierajac bielety innym kibicom ktorzy z miła checia by staneli i dopingowali płacac za bilet rozsadna cene;)
Tyle

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Viclav » 04.09.2010, 23:07

Były osoby z Ruchu na meczu?
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

celina
Posty: 7
Rejestracja: 03.03.2010, 10:04

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: celina » 04.09.2010, 23:22

Mecz spoko dało się obejżeć.
Mam nadzieję że ostatni na stadionie Widzewa....
Doping i bluzgi na ŁKS to mega lipa.....

RTS Tomaszów
Posty: 10
Rejestracja: 05.04.2010, 13:25
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: RTS Tomaszów » 04.09.2010, 23:23

Panowie fakt faktem szału dziś nie było, ogólna lipa. Ale jedna z ekip nie powinna w za dużo sie udzielać w tym temacie bo jakoś nie pamiętam żeby w ostatnim czasie zrobiła gdzieś dobrą robote pod względem dopingu/frekwencji nawet na meczach swojej drużyny. Ci co byli moga narzekać, ale Ci których zabrakło to lepiej niech wyluzują bo mogli byc i poprawić sytuacje. Pozdrowienia z Czerwonego Tomaszowa!
ŁÓDZKI WIDZEW

Paragraf
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2008, 14:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Paragraf » 04.09.2010, 23:27

thebest pisze:Nie nie tylko Widzew był na tym meczu,ale repra grała na stadionie Widzewa wiec to chlopaczki z Widzewa powinni zadbac o to by stadion pekał w szwach!Jakby zrobili super oprawe i byl super doping to by oczekiwali oklaskow ku*** a jak mecz okazal sie konkretna klapa to juz nie ich wina?Trzeba brac za siebie odpowiedzialnosc.Gdyby 2 tygodnie wczesniej o ile pamietam mecz w Szczecinie ogladalo np 5-6 tys kibicow to kazdy by cisnol na Pogoń,ale jednak chłopaki sobie dali rade.Chłopaczki z Widzewka mowicie ze chłopaków z ŁKSu nie bylo a czemu was nigdy nie ma gdy cos sie dzieje na Atlas Arenie?Przeciez jak sami to ciagle powtarzacie nie jest to hala ŁKSu wiec na kazda jedna impreze tam mozecie sobie przychodzic w swoich barwach nawet;]Skończmy juz pierdolic bo tak mozna bez konca,prawda jest taka ze Widzew nie zadbal o to by na mecz przyszlo jak nawiecej widzewiakow a mozliwosci mieli,nie zapelnili nawet jednej swojej trybuny gdzie dopinguja sami fanatycy,dodatkowo zabierajac bielety innym kibicom ktorzy z miła checia by staneli i dopingowali płacac za bilet rozsadna cene;)
Tyle
Te, rodowity, od chłopaczków to sobie wyzywaj kolegów z klatki schodowej.
Bilety za 40 zł były też na Niciarkę - tam też były wolne miejsca. Widzew nie ma obowiązku dbac o frekwencję na meczu reprezentacji, a większośc moich znajomych (regularnych wyjazdowiczów) podobnie jak ja ma wyjebane na reprezentację. I mam w d**** czy repra będzie na fali i będzie goliła Hiszpanów po 5-0, czy też będzie obrywała od Kazachstanu. Prawda jest taka, że zdecydowana większośc Widzwiaków stawia na pierwszym miejscu Widzew i 40 zł woli wrzucic do puszki niż napełnic kałduny pajaców z PZPN-u. Kolejna rzecz to statystyczny kibic uczstniczący na meczach Polski. Nie jest to usprawiedliwienie dla marnej frekwencji, ale nie ukrywajmy większośc sympatyków na meczach reprezentacji to barany z wymalowanymi ryjami i trąbą w łapie. W Łodzi widocznie takich jest mało i z tego powodu jestem niezmiernie szczęśliwy.

Miasto_Łódź
Posty: 152
Rejestracja: 08.02.2010, 12:56
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Miasto_Łódź » 04.09.2010, 23:29

Chrobry Głogów i Stal Rzeszów bardzo ładnie się prezentowały jak dal mnie najliczniejsze ekipy dziś na meczu.Poza tym liczne delegacje Górala Żywiec, Dyskoboli, Korony, Stomilu, Hutnika i Karpat.
Obrazek
"U prząśniczki siedzą jak anioł dzieweczki,przędą sobie, przędą jedwabne niteczki."
Chojeńskie serca biją pod Zegarem!
ŚŻK - Śmierć Żebrackiej Kurwie!

.Pe
Posty: 91
Rejestracja: 01.05.2010, 11:55

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: .Pe » 04.09.2010, 23:34

Na Łks 1 ( słownie: raz) poszedł pojazd. c*** tam z nimi, jak na Reprezentację nie moga się pokazać w swoim mieście. Frekwencja c****** i po tym co widziałem w Szczecinie mogę śmiało powiedzieć: mam nadzieje, ze Reprezentacja więcej do Łodzi nie zawita.....Jagiellonii 25-30 osób.

thebest
Posty: 17
Rejestracja: 25.09.2009, 22:38

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: thebest » 04.09.2010, 23:37

to fajnie ze Polske i jej mecze macie w d****;) Najlepiej zrobcie swoje panstwo o nazwie"Zawsze wierny i skromny Widzewek" wasi kolezkowie z Ruchu zrobia"To my drugie Niemcy" i bedziecie Europa władac;)
A czy ktoś wkońcu z tych co wypominają eŁKSie ze w małej liczbie pokazali sie na Widzewie,moze mi odpowiedziec czemu nikt z Widzewa nie pojawia sie chociaz na tej Atlas Arenie?Na waszym forum były juz płaczki ze niektorzy wkoncu by chcieli zobaczyc ta znakomita hale;)
ŁKS ŁÓDŹ POLSKA!!!!!!!!!

Grafi
Posty: 91
Rejestracja: 19.02.2010, 03:23

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Grafi » 04.09.2010, 23:37

Polska-Ukraina

Od nas 5 osób.

Paragraf
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2008, 14:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Paragraf » 04.09.2010, 23:42

thebest pisze:to fajnie ze Polske i jej mecze macie w d****;) Najlepiej zrobcie swoje panstwo o nazwie"Zawsze wierny i skromny Widzewek" wasi kolezkowie z Ruchu zrobia"To my drugie Niemcy" i bedziecie Europa władac;)
A czy ktoś wkońcu z tych co wypominają eŁKSie ze w małej liczbie pokazali sie na Widzewie,moze mi odpowiedziec czemu nikt z Widzewa nie pojawia sie chociaz na tej Atlas Arenie?Na waszym forum były juz płaczki ze niektorzy wkoncu by chcieli zobaczyc ta znakomita hale;)
ŁKS ŁÓDŹ POLSKA!!!!!!!!!
miec w d**** reprezentację, a miec w d**** Polskę to trochę różnica. Ale sądząc po poziomie Twojej ironii, szukanie bzdurnych argumentów to jedyne co jesteś w stanie zaprezentowac.
Co do Atlas Areny to oczywiście byłem - hala całkiem fajna, ale siatkówka i koszykówka to nie są dyscypliny, które mnie kręcą.
Z mojej strony to wszystko, jak zależy Ci na dalszej dyskusji to zapraszam na pw.
Sorry za rozmycie.

blee
Posty: 12
Rejestracja: 14.03.2007, 11:22

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: blee » 04.09.2010, 23:48

Widzewiacy walnijcie sie mocno w piers i powiedzcie ze daliscie ciala ze nie zapelniliscie sektora pod zegarem ktory liczy ok 1300 miejsc - wstyd.

Śląska_Duma
Posty: 55
Rejestracja: 04.09.2010, 23:29

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Śląska_Duma » 04.09.2010, 23:59

Viclav pisze:Były osoby z Ruchu na meczu?
Kibice Ruchu nie organizują wyjazdów na reprezentacje, ale napewno kilka osób było z Widzewem pod zegarem ;)

Skejpo
Posty: 8
Rejestracja: 20.07.2010, 20:44
Lokalizacja: Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska

Skejpo

Post autor: Skejpo » 05.09.2010, 00:31

Witam!
Nie jestem pewien, dlatego chciałbym zapytać uczestników tego meczu - na forum Widzewa przeczytałem info o jakiejś "zdjętej fladze Lwowa". Czy ktoś mógłby wyjaśnić sytuację? Czy chodziło o naszą flagę, czy ukraińską, czy w ogóle sytuacja nie miała miejsca?

Pozdrawiam, Skejpo. :-)

grodpiasta
Posty: 47
Rejestracja: 13.09.2009, 13:41

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: grodpiasta » 05.09.2010, 00:48

Skejpo pisze:Witam!
Nie jestem pewien, dlatego chciałbym zapytać uczestników tego meczu - na forum Widzewa przeczytałem info o jakiejś "zdjętej fladze Lwowa". Czy ktoś mógłby wyjaśnić sytuację? Czy chodziło o naszą flagę, czy ukraińską, czy w ogóle sytuacja nie miała miejsca?

Pozdrawiam, Skejpo. :-)
Wisiala flaga Lwow w barwach Polski z herbami o ile sie nie myle Pogoni, Czarnych i Karpat Lwow, na ok 10 min przed meczem ochroniarz zdjal flage, niestety na trybunach nie mial kto zareagowac, byl to bardzo przykry widok.

adi138
Posty: 94
Rejestracja: 11.09.2009, 18:34

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: adi138 » 05.09.2010, 00:53

Wspomniana wyżej flaga:

[link]

kisieI
Posty: 67
Rejestracja: 02.09.2010, 22:28

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: kisieI » 05.09.2010, 00:55

grodpiasta pisze:
Skejpo pisze:Witam!
Nie jestem pewien, dlatego chciałbym zapytać uczestników tego meczu - na forum Widzewa przeczytałem info o jakiejś "zdjętej fladze Lwowa". Czy ktoś mógłby wyjaśnić sytuację? Czy chodziło o naszą flagę, czy ukraińską, czy w ogóle sytuacja nie miała miejsca?

Pozdrawiam, Skejpo. :-)
Wisiala flaga Lwow w barwach Polski z herbami o ile sie nie myle Pogoni, Czarnych i Karpat Lwow, na ok 10 min przed meczem ochroniarz zdjal flage, niestety na trybunach nie mial kto zareagowac, byl to bardzo przykry widok.
jak to ochroniarz zdjął flagę? było coś na niej niestosownego w ich mniemaniu?

grodpiasta
Posty: 47
Rejestracja: 13.09.2009, 13:41

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: grodpiasta » 05.09.2010, 01:35

kisieI pisze:
jak to ochroniarz zdjął flagę? było coś na niej niestosownego w ich mniemaniu?
Najnormalniej w swiecie podszedl i ja zszarpal z plotu, pare osob podbieglo najprawdopodobniej wlasciciele flagi. Ochroniarz zabral flage ze soba i gdzies zniknal, nie wiem czy zostala odzyskana.

Zapewne ktos uznal ze to prowokacja, rownie dobrze powinno sie zdjac flagi Emigrantow typu Londyn (Widzewa) Emigrantow z Irlandii czy Szkocji, bo to rowniez mozna potraktowac jako prowokacje polityczna..

1928UT
Posty: 59
Rejestracja: 15.07.2009, 07:40

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: 1928UT » 05.09.2010, 02:05

Flaga LWÓW z godłami lwowskich drużyn jest pomysłem sympatyków tarnowskiej UNII. Debiutowała a w zasadzie miała debiutować na meczu z Ukrainą na dzisiejszym meczu. Chcemy tą flagą upamiętnić znaczenie jakie ma dla naszego narodu/państwa LWÓW. Jednak jak się wszyscy przekonaliśmy flaga kłóci się z polityczną poprawnością komunistów z pzpnu i ich ukraińskich "przyjaciół". Flaga wisiała w zasadzie od samego momentu otwarcia bram co nastąpiło o 14 aż do 16:55. Tuż przed hymnami podbiegło kilku ochroniarzy i zerwało ją depcząc przy tym polskie barwy. Nasza delegacja stara się ją obronić (przy biernej postawie reszty trybuny) co niestety się nie udaje. Akurat w miejscu w którym ją wywiesiliśmy nikogo kumatego nie było. Dopiero po kilku minutach parę osób z Widzewa stara się odzyskać ukradzioną flagę ale do końca meczu bez skutku. Flagę odzyskujemy po meczu dzięki zaangażowaniu fanatyków Widzewa ( dzięki).
Od chłopaków z Widzewa dowiadujemy się że została zerwana bo bolała ukraińskich działaczy lub piłkarzy.

Informujemy że flagę w dalszym ciągu w miarę możliwości będziemy wieszać na meczach naszej kadry tak żeby bolała cały ten j***** komunistyczny pzpn

LWÓW ZAWSZE POLSKI !

UNIA TARNÓW

Lubos_Kalouda
Posty: 263
Rejestracja: 14.09.2009, 01:20

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Lubos_Kalouda » 05.09.2010, 09:43

Pozdrawiam ekipe Chrobrego która rywalizowała na HSV kiedy Widzew postanowił intronizować "dajcie se spokój"

na moje oko na meczu około 5-6 tys ludzi.

Osoby nie będące na meczu proszę o nie wypowiadanie się.

KAŻDY MA WYJAZDY, MECZE U SIEBIE I ZAPIERDALAŁ NAWET POŁOWĘ POLSKI ABY ZOBACZYĆ REPREZENTACJĘ POLSKI.

jeżeli ekipa Widzewa postanowiła olać ten mecz jak jakiś pierwszy lepszy sparing drużyny rezerw i zaprezentować tak porażający doping który hipnotyzował całą widownie tą naprawdę szacun.

Jeżeli na 99% miał by to być ostatni mecz kadry w Łodzi. Biorąc pod uwagę obecną modernizacje stadionów w naszym kraju, to naprawdę postawa Widzewa była żenująca.

Każda osoba która ma zamiar bronić w tym temacie Widzew biorąc pod uwagę chujową cenę biletu lub " drogie " wyjazdy niech się solidnie pierdolnie w głowę bo nie od wczoraj było wiadomo że mecz miał się odbyć na Widzewie a nie w innych miastach.

bednar
Posty: 650
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: bednar » 05.09.2010, 10:19

z MKS'u Kozienice 3 osoby. doping do d***, jedynie HSV ladnie wyszlo

.Pe
Posty: 91
Rejestracja: 01.05.2010, 11:55

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: .Pe » 05.09.2010, 10:21

Lubos_Kalouda pisze: kiedy Widzew postanowił intronizować "dajcie se spokój"
Możesz rozwinąć?

^obserwator^
Posty: 23
Rejestracja: 28.09.2009, 13:34
Lokalizacja: niezidentyfikowano.

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: ^obserwator^ » 05.09.2010, 10:33

[link]
[link]

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Tel » 05.09.2010, 10:56

[quote="lisu75"]
3. gra na boisku na poziomie, .......ku*** się pytam gdzie były te ekipy co to na reprze "zawsze" dają z siebie maksa (rozumiem ŁKS miał swój mecz wyjazdowy - pewnie w c*** ich pojechało, a gdzie Lech, Górnik, Legia, Wisła i inne
konkretne ekipy??).

W Rzeszowie na 105 leciu Resovii.
Obrazek

Baron_FSW
Posty: 203
Rejestracja: 02.03.2007, 08:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Baron_FSW » 05.09.2010, 11:12

W Łodzi na meczu Polska - Ukraina 5 kibiców Sparty Wrocław.

Grigio
Posty: 14
Rejestracja: 28.01.2010, 12:58

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Grigio » 05.09.2010, 11:39

grodpiasta pisze:
Wisiala flaga Lwow w barwach Polski z herbami o ile sie nie myle Pogoni, Czarnych i Karpat Lwow, na ok 10 min przed meczem ochroniarz zdjal flage, niestety na trybunach nie mial kto zareagowac, byl to bardzo przykry widok.
Na tej fladze oprócz herbów Czarnych i Pogoni jest herb Lechii Lwów która była pierwszym w historii zespołem piłkarskim utworzonym przez Polaków na ziemiach polskich,a także przedwojenny polski herb Lwowa.

tera-wal_wal-tera
Posty: 196
Rejestracja: 02.09.2010, 18:32

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: tera-wal_wal-tera » 05.09.2010, 11:42

Co do narzekania na 'klubowe okrzyki':
-po meczu z Bułgarią w Warszawie larum że Legia bez barw i dopingu ciśnie werbalnie i graficznie na ksp
-po wczorajszym meczu larum że Widzew 'wychwala' swoją drużynę i ciśnie na Łks
-zakładam (ba, jestem wręcz pewny) że również po meczu w Krakowie będzie płacz że były klubowe wrzuty i pociski na lokalnego rywala w wykonaniu bądź jednej bądź drugiej z krakowskich ekip
- w trójmieście analogiczna sytuacja również miała by miejsce w większym lub mniejszym stopniu. Taka specyfika miast derbowych i tego uniknąć się nie da!
Swoją drogą w większości przypadków poziom dyskusji na tym forum puka w dno od spodu ijest niejako odzwierciedleniem tego co dzieje się w naszym społeczeństwie ( konfidenctwo na porządku dziennym, tolerancja dla wszelkiej maści dewiacji, pomoc 'uciśnionym' emigrantom kosztem własnych rodaków)! Aż żal na to patrzeć! Czas zacząć działać zanim będzie za późno!!! Przepraszam za rozmycie ale serce się kraja!

jeleń
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 21:42

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: jeleń » 05.09.2010, 11:51

.Pe pisze:
Lubos_Kalouda pisze: kiedy Widzew postanowił intronizować "dajcie se spokój"
Możesz rozwinąć?
Widzew nie spiewal "dajcie se spokój" tylko "za ci-cho", co do tego ze ironicznie to sie zgadzam.

dyneck
Posty: 16
Rejestracja: 03.09.2010, 14:55

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: dyneck » 05.09.2010, 12:03

dyneck pisze:witam, moze ktos napisac jak z tymi biletami imiennymi ?
czy sprawdzali dane z biletu z danymi w dowodzie ?
podbijam bo chyba moj post umknla w tej calej napince/rozkimnce ?

Miasto_Łódź
Posty: 152
Rejestracja: 08.02.2010, 12:56
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Miasto_Łódź » 05.09.2010, 12:05

tam gdzie ja wchodziłem (niciarka) nic nie było sprawdzane
Obrazek
"U prząśniczki siedzą jak anioł dzieweczki,przędą sobie, przędą jedwabne niteczki."
Chojeńskie serca biją pod Zegarem!
ŚŻK - Śmierć Żebrackiej Kurwie!

adi1026
Posty: 198
Rejestracja: 04.03.2007, 13:23
Lokalizacja: (L)

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: adi1026 » 05.09.2010, 12:05

dyneck pisze:
dyneck pisze:witam, moze ktos napisac jak z tymi biletami imiennymi ?
czy sprawdzali dane z biletu z danymi w dowodzie ?
podbijam bo chyba moj post umknla w tej calej napince/rozkimnce ?
Nie sprawdzali

kolaboracja_
Posty: 3
Rejestracja: 05.09.2010, 11:47

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: kolaboracja_ » 05.09.2010, 12:25

Lewe tłumaczenia. Grupa na terenie której odbywa się mecz nie ma obowiązku dbać o frekwencje, ale ma obowiązek zadbania o oprawę, atmosferę, organizację która przekłada się na frekwencję. W przeciwnym wypadku pokazuje że jest słaba - nie pod względem siły fizycznej, czy też liczby przy starciach - tylko organizacyjnie, przy patrzeniu na sprawy sięgające dalej niż czubek własnego nosa. Zresztą doping i przyśpiewki potwierdzają moje słowa.
Cena też jest naiwnym tłumaczeniem, co pokazały wcześniejsze mecze i pewnie pokaże zbliżający się mecz w Krakowie.
Paragraf pisze:nie ukrywajmy większość sympatyków na meczach reprezentacji to barany z wymalowanymi ryjami i trąbą w łapie. W Łodzi widocznie takich jest mało i z tego powodu jestem niezmiernie szczęśliwy.
Pewnie dlatego, że kibiców reprezentacji Polski macie za baranów, sami za takich uchodzicie gdy chodzicie w swoich barwach. Tak jak napisałem wcześniej, trzeba umieć się wznieść ponad swoje sprawy, bo chcąc przykozaczyć obraziłeś pewnie nie jednego członka rodziny swoich ludzi.

eot.

mateusz1325
Posty: 72
Rejestracja: 13.09.2009, 02:13

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: mateusz1325 » 05.09.2010, 12:36

ma ktoś foty z widokiem na sektor B(niciarka) to niech wstawi.Z góry dzięki !
[link] zapraszamy !

MeloT
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2010, 00:48

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: MeloT » 05.09.2010, 12:38

Po co Wy się przypieprzacie do takich błahych wydarzeń? Dla mnie mecz repry to kibicowsko żadne ale to żadne wydarzenie, liczy się mecz swojego klubu

Nie wiecie jaką siłą dysponuje Widzew? Zapraszam na następny mecz ze Śląskiem

Co do jednego jestem natomiast zgody. Mam nadzieję, że to był ostatni mecz repry na tak zacofanym i przedpotopowym obiekcie. Później się dziwić, że Polskę postrzegają jako zadupie - nic dziwnego jak za trybunami pływa błoto z moczem i rosnie łączka z chwastami, a na krzesełkach strach nawet stanąć.

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Śmiałojestnasmało » 05.09.2010, 12:45

Krótko mówiąc wczorajszy mecz pokazał gdzie mecze nie powinny się odbywać.Zastanawiające jest to dlaczego piłkarze kadry nie mogą zagrać w Lubinie na nowym stadionie ,tylko na jakichś ruinach.
Jeśli ktoś z Europy(chodzi mi o zachód przede wszystkim) widział jakiś skrót z wczorajszego meczu to zobaczył dwie beznadziejne drużyny grające na beznadziejnym obiekcie ,przy beznadziejnie niskiej frekwencji i co za tym idzie przy beznadziejnym dopingu.
Chodzi mi o to,że te reprezenatcje są gospodarzami najbliższych Mistrzostw Europy i to może przerażać .

Wschód_Czerwone
Posty: 32
Rejestracja: 04.09.2010, 19:45

Re: Polska - Ukraina (Towarzyski - 4 Września - Łódź)

Post autor: Wschód_Czerwone » 05.09.2010, 12:46

Nie rozumiem waszego problemu?Dużo osób odpuszcza kadre i trudno życie.Było tyle i tyle osób jesteśmy slabi i trudno najwyrażniej na tym [link] zawsze będzie tak że to co zrobi Widzew dobrze nie zostanie zauważone a to co Widzew zrobi nie dobrze wszyscy bedą pisać tak jak wczoraj.Wszystkie osoby które tak Kochają swój kraj czemu na meczu nie byliście?Mecz Polska-Ukraina na Widzewie to nie mecz Widzewa i czy wam sie to podoba czy nie poszło tyle ludzi ile miało ochote iść.Najpierw zobaczcie w ile wasze drużyny jeżdzą na kadre i na wyjazdy a pózniej oceniajcie Widzew.O ile sie nie myle ale W Krakowie na Wiśle będzie komplet zapewne ale jestem ciekaw dlaczego?A odpowiedzćie sobie sami.Bez odbioru RTS&HKS

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Pankuronium82, asmodeL, coupe, Osaka, Sticker1964Katowice i 509 gości