Kibicowskie przydomki

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
3120c
Posty: 7
Rejestracja: 09.05.2010, 00:45

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: 3120c » 16.05.2010, 03:12

ostrykrokodylec pisze:
WD pisze:Na Cracovii też byli widywani cyganie, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze 3 lata temu znałem jednego który był ich chuliganem.
Jak dobrze myślę to chodziło Ci nie o cygana ale o mongoła :) bo takowy działał w JG.
Nie jeden lecz 2. Przerzucili jedno z osiedli w Krakowie.



SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 16.05.2010, 14:00

3120c pisze:
ostrykrokodylec pisze:
WD pisze:Na Cracovii też byli widywani cyganie, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze 3 lata temu znałem jednego który był ich chuliganem.
Jak dobrze myślę to chodziło Ci nie o cygana ale o mongoła :) bo takowy działał w JG.
Nie jeden lecz 2. Przerzucili jedno z osiedli w Krakowie.
Hehe, Jak można przerzucić osiedle, z którego chłopaki jeździli na wyjazdy swojej drużyny?
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

PDGcartel
Posty: 74
Rejestracja: 05.05.2010, 12:26
Lokalizacja: tam gdzie kolumbijski towar :)

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: PDGcartel » 16.05.2010, 14:08

W Krakowie to żadna nowość ;) Chodzi wam o U. ??
d**** koks i ruletka

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: kosacki » 16.05.2010, 14:10

ten jeden to raczej mongoł, przynajmniej z pyska :D

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 16.05.2010, 15:42

Słyszałem o takich przypadkach, ale nie potrafię sobie wyobrazić co musieliby zrobić żeby przerzucić np. moje osiedle. :)
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: jablerr » 16.05.2010, 17:30

SMSDonJuan pisze:Słyszałem o takich przypadkach, ale nie potrafię sobie wyobrazić co musieliby zrobić żeby przerzucić np. moje osiedle. :)
To wyobraź sobie 3 gości, którzy na Twoim osiedlu maja najwięcej do powiedzenia, przychodzą do innych chłopaków i mówią : Chodźcie chłopaki, od teraz biegajmy w ekipie X, a nie Y, bo są dobre interesy i ekipa lepsza i plecy będziecie mieć, pieniądze spore. A jak np. 10 najkonkretniejszych osób zmieni sympatie, a do tego zaczną ostro tępić rywali na osiedlu to miesiąc, dwa i reszta wiernych może sobie chodzić na mecze kanałami.

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: barbizm » 16.05.2010, 17:53

jablerr pisze:
SMSDonJuan pisze:Słyszałem o takich przypadkach, ale nie potrafię sobie wyobrazić co musieliby zrobić żeby przerzucić np. moje osiedle. :)
To wyobraź sobie 3 gości, którzy na Twoim osiedlu maja najwięcej do powiedzenia, przychodzą do innych chłopaków i mówią : Chodźcie chłopaki, od teraz biegajmy w ekipie X, a nie Y, bo są dobre interesy i ekipa lepsza i plecy będziecie mieć, pieniądze spore. A jak np. 10 najkonkretniejszych osób zmieni sympatie, a do tego zaczną ostro tępić rywali na osiedlu to miesiąc, dwa i reszta wiernych może sobie chodzić na mecze kanałami.
Kupują nowe szaliki? Bluźnią na swój stary klub? To nieźle...Też jestem z miasta derbowego, ale u nas przerzucanie osiedli jest spowodowane raczej zmianami pokoleń.

lurppis
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2009, 15:24

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: lurppis » 16.05.2010, 18:17

Nie tyle co bluźnią co piją jabole z tymi, których miesiąc wstecz jebali siekierami.

aaaaa
Posty: 174
Rejestracja: 20.12.2008, 01:45
Lokalizacja: R22/NH

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: aaaaa » 16.05.2010, 22:02

barbizm pisze:
jablerr pisze:
SMSDonJuan pisze:Słyszałem o takich przypadkach, ale nie potrafię sobie wyobrazić co musieliby zrobić żeby przerzucić np. moje osiedle. :)
To wyobraź sobie 3 gości, którzy na Twoim osiedlu maja najwięcej do powiedzenia, przychodzą do innych chłopaków i mówią : Chodźcie chłopaki, od teraz biegajmy w ekipie X, a nie Y, bo są dobre interesy i ekipa lepsza i plecy będziecie mieć, pieniądze spore. A jak np. 10 najkonkretniejszych osób zmieni sympatie, a do tego zaczną ostro tępić rywali na osiedlu to miesiąc, dwa i reszta wiernych może sobie chodzić na mecze kanałami.
Kupują nowe szaliki? Bluźnią na swój stary klub? To nieźle...Też jestem z miasta derbowego, ale u nas przerzucanie osiedli jest spowodowane raczej zmianami pokoleń.
W Krakowie epoka zmieniania wiary przez całe osiedla jest już za nami. Dotyczyło to głównie osiedli w NH.
Rozumiem że piszecie o bohaterów września na którym Wisła swego czasu miała dobrą ekipe?
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. "

WISŁA PANY!

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 17.05.2010, 09:20

To zajebiste mają te najważniejsze osoby na osiedlu, skoro pod presją, albo dla pieniędzy i korzyści zmieniają barwy..
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

HzG
Posty: 18
Rejestracja: 15.05.2010, 13:29
Lokalizacja: Gloria Kociewia

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: HzG » 17.05.2010, 10:58

Kaszubia od wczorajszego meczu z Chojniczanką Chojnice dostaje przydomek JAJCARZE,może sami napiszą dlaczego
Obrazek

Pch
Posty: 3885
Rejestracja: 16.10.2008, 21:53

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Pch » 17.05.2010, 12:30

SMSDonJuan pisze:To zajebiste mają te najważniejsze osoby na osiedlu, skoro pod presją, albo dla pieniędzy i korzyści zmieniają barwy..

Chlopie w jakim swiecie Ty zyjesz? Teraz wiekszosc zgod/ukladow przybijana jest przez interesy a nie przez sympatie. Prawda jest taka ze interesy sa obecnie wazniejsze niz cala reszta.

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: barbizm » 17.05.2010, 12:39

Pch pisze:
SMSDonJuan pisze:To zajebiste mają te najważniejsze osoby na osiedlu, skoro pod presją, albo dla pieniędzy i korzyści zmieniają barwy..

Chlopie w jakim swiecie Ty zyjesz? Teraz wiekszosc zgod/ukladow przybijana jest przez interesy a nie przez sympatie. Prawda jest taka ze interesy sa obecnie wazniejsze niz cala reszta.
Patrzenie z kim mieć zgodę ze względu na spodziewane korzyści to jedno, ale chodzenie w szaliku dotychczasowego wroga nr.1 to już chyba nie jest takie normalne.

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 17.05.2010, 13:14

barbizm pisze:
Pch pisze:
SMSDonJuan pisze:To zajebiste mają te najważniejsze osoby na osiedlu, skoro pod presją, albo dla pieniędzy i korzyści zmieniają barwy..

Chlopie w jakim swiecie Ty zyjesz? Teraz wiekszosc zgod/ukladow przybijana jest przez interesy a nie przez sympatie. Prawda jest taka ze interesy sa obecnie wazniejsze niz cala reszta.
Patrzenie z kim mieć zgodę ze względu na spodziewane korzyści to jedno, ale chodzenie w szaliku dotychczasowego wroga nr.1 to już chyba nie jest takie normalne.
Dokładnie o to mi chodziło, co napisał Barbizm.
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

FCB1
Posty: 15
Rejestracja: 05.10.2009, 19:51

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: FCB1 » 21.05.2010, 23:41

1920RaciboRz pisze:no to jak to jest panowie był ten koleżka cyganem czy nie?? pewnie wiecie teraz o kogo mi chodzi co??

Dodatkowo fani z Bukowej są przez Niebieskich określani "Gejami" oraz "Dospelami".

Norbol
Posty: 48
Rejestracja: 27.02.2007, 07:29
Lokalizacja: Lubelszczyzna/Holandia

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Norbol » 06.01.2011, 22:58

ZETKA pisze:Dlaczego Rakow to medaliki?

A dlaczego Ruch Chorzów to brudne paznokcie ?

ZETKA
Posty: 945
Rejestracja: 31.01.2009, 22:37

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: ZETKA » 06.01.2011, 23:20

Pytanie zadalem juz dawno temu wiec nie wiem dlaczego teraz odpowiadacie.

PS:Juz wiem dlaczego nazywaja ich medalikami.
Obrazek

dmn
Posty: 226
Rejestracja: 29.09.2009, 06:29

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: dmn » 07.01.2011, 05:42

FCB1 pisze:
1920RaciboRz pisze:no to jak to jest panowie był ten koleżka cyganem czy nie?? pewnie wiecie teraz o kogo mi chodzi co??

Dodatkowo fani z Bukowej są przez Niebieskich określani "Gejami" oraz "Dospelami".
Nie tylko Niebieskich, bo inne ekipy też określają katowickich fanów mianem gejów (niedawny transparent Poloni Bytom na bloku, przed mecze GKS Katowice - Ruch Radzionków).
Żaba pisze:
Chuliganzr pisze:Czy to prawda, że wśród ekip w Warszawie, był Ruch Chorzów, który ogólnie jak wszyscy wiemy na reprze się nie udziela?
Tak byli, grali w makao z Niemcami.

Fight Łapa
Posty: 211
Rejestracja: 05.05.2010, 21:24

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Fight Łapa » 07.01.2011, 06:50

dmn pisze:
FCB1 pisze:
1920RaciboRz pisze:no to jak to jest panowie był ten koleżka cyganem czy nie?? pewnie wiecie teraz o kogo mi chodzi co??

Dodatkowo fani z Bukowej są przez Niebieskich określani "Gejami" oraz "Dospelami".
Nie tylko Niebieskich, bo inne ekipy też określają katowickich fanów mianem gejów (niedawny transparent Poloni Bytom na bloku, przed mecze GKS Katowice - Ruch Radzionków).
Widzę,że kolega dmn przesiąknięty nienawiścią do GKSu. Ja się uczę na Śląsku od czterech lat i nie słyszałem,żeby ktokolwiek o GKSie powiedział "Geje",a mam kontakt z kibicami praktycznie wszystkich śląskich klubów.
DMN-jeżeli nie rozumiesz tematu,to po prostu się nie wypowiadaj,bo przez takich jak Ty dochodzi tu do napinki. Jeżeli dla ciebie "przydomek" a jednorazowe użycie określenia na transparencie to jesto to samo,to naprawdę gratuluję rozumu i wiedzy.
K.S. KUŹNIA USTROŃ

Koniu0739
Posty: 33
Rejestracja: 11.09.2010, 18:40

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Koniu0739 » 07.01.2011, 10:56

mocne-uderzenie pisze: Czuwaj Przemyśl – ukraińcy ( to pewnie fani z Jarosławia wymyślili)
dokladnie i przy kazdym Naszym spotkaniu spiewaja:"Cały Przemyśl Ukraina" co jest bardzo smieszne poniewaz Jarosław jest oddalony "az" o 33km od P-sla wiec im do Ukrainy tez nie za daleko.

oitak
Posty: 782
Rejestracja: 14.01.2010, 22:49

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: oitak » 07.01.2011, 11:39

lurppis pisze:Nie tyle co bluźnią co piją jabole z tymi, których miesiąc wstecz jebali siekierami.
c*** nie ekipa

BBB
Posty: 65
Rejestracja: 10.10.2008, 23:43

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: BBB » 07.01.2011, 15:11

Fight Łapa pisze:Widzę,że kolega dmn przesiąknięty nienawiścią do GKSu. Ja się uczę na Śląsku od czterech lat i nie słyszałem,żeby ktokolwiek o GKSie powiedział "Geje",a mam kontakt z kibicami praktycznie wszystkich śląskich klubów.
DMN-jeżeli nie rozumiesz tematu,to po prostu się nie wypowiadaj,bo przez takich jak Ty dochodzi tu do napinki. Jeżeli dla ciebie "przydomek" a jednorazowe użycie określenia na transparencie to jesto to samo,to naprawdę gratuluję rozumu i wiedzy.

Widocznie za dużo się uczysz i masz kontakt z mało ogarniętymi kibicami.
Przydomek "Geje" nie jest jednorazowym użyciem w stosunku do GKSu tylko normalnie funkcjonuje wśród kibiców śląskich klubów. Także gratuluje wiedzy i na przyszłość nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia !

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Richat » 07.01.2011, 16:16

BBB pisze:
Fight Łapa pisze:Widzę,że kolega dmn przesiąknięty nienawiścią do GKSu. Ja się uczę na Śląsku od czterech lat i nie słyszałem,żeby ktokolwiek o GKSie powiedział "Geje",a mam kontakt z kibicami praktycznie wszystkich śląskich klubów.
DMN-jeżeli nie rozumiesz tematu,to po prostu się nie wypowiadaj,bo przez takich jak Ty dochodzi tu do napinki. Jeżeli dla ciebie "przydomek" a jednorazowe użycie określenia na transparencie to jesto to samo,to naprawdę gratuluję rozumu i wiedzy.

Widocznie za dużo się uczysz i masz kontakt z mało ogarniętymi kibicami.
Przydomek "Geje" nie jest jednorazowym użyciem w stosunku do GKSu tylko normalnie funkcjonuje wśród kibiców śląskich klubów. Także gratuluje wiedzy i na przyszłość nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia !
Mimo wszystko są to "przydomki" by poniżyć, ubliżyć rywalowi zza miedzy. "Geje" jest tak samo traktowane jak "Dospele" i "Cygany". Przydomkiem kibiców GieKSy jest "GieKSiarze" moim zdaniem. Ruch - Niebiescy, Górnik - Żabole

W-G
Posty: 136
Rejestracja: 23.05.2010, 06:52

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: W-G » 07.01.2011, 16:58

Nie chodziło tylko o mongołów a pewnie o Al... z Łagiewnik, teraz bodajże Kazimierz. Ale akurat na tamtym stadionie nic nie zdziwi, przerzut, policjant, ciabas, mongoły w ekipie. Murzyni też bywaja. Pozdro szejset.

Gieksa J-no
Posty: 636
Rejestracja: 30.01.2010, 23:52

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Gieksa J-no » 07.01.2011, 17:10

Sprawdź w drugim pokoju czy nie siedzi murzyn

Wyjazd Rzecz Święta
Posty: 29
Rejestracja: 26.09.2010, 11:01
Lokalizacja: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Wyjazd Rzecz Święta » 07.01.2011, 17:12

barbizm pisze:
Pch pisze:
SMSDonJuan pisze:To zajebiste mają te najważniejsze osoby na osiedlu, skoro pod presją, albo dla pieniędzy i korzyści zmieniają barwy..

Chlopie w jakim swiecie Ty zyjesz? Teraz wiekszosc zgod/ukladow przybijana jest przez interesy a nie przez sympatie. Prawda jest taka ze interesy sa obecnie wazniejsze niz cala reszta.
Patrzenie z kim mieć zgodę ze względu na spodziewane korzyści to jedno, ale chodzenie w szaliku dotychczasowego wroga nr.1 to już chyba nie jest takie normalne.
mieć z kimś zgodę od ładnych paru lat a zaraz po zerwaniu ciupać sobie od kurw lub w piątek ciupać sobie od kurw a w niedziele mieć już układ - to też nie jest normalne.
Takie osoby które jeżdżą, co naprawde mają sercu dany klub to się nie przerzucają (chociaż w historii Krakowa jest kilka takich przypadków).

Uważasz, że pod presją byś nie zmienił barw? a znasz dokładnie jak 'przekonywała' ich Cracovia?

Fight Łapa
Posty: 211
Rejestracja: 05.05.2010, 21:24

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Fight Łapa » 07.01.2011, 22:53

BBB pisze:
Fight Łapa pisze:Widzę,że kolega dmn przesiąknięty nienawiścią do GKSu. Ja się uczę na Śląsku od czterech lat i nie słyszałem,żeby ktokolwiek o GKSie powiedział "Geje",a mam kontakt z kibicami praktycznie wszystkich śląskich klubów.
DMN-jeżeli nie rozumiesz tematu,to po prostu się nie wypowiadaj,bo przez takich jak Ty dochodzi tu do napinki. Jeżeli dla ciebie "przydomek" a jednorazowe użycie określenia na transparencie to jesto to samo,to naprawdę gratuluję rozumu i wiedzy.

Widocznie za dużo się uczysz i masz kontakt z mało ogarniętymi kibicami.
Przydomek "Geje" nie jest jednorazowym użyciem w stosunku do GKSu tylko normalnie funkcjonuje wśród kibiców śląskich klubów. Także gratuluje wiedzy i na przyszłość nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia !
No tak,przecież ci najbardziej ogarnięci do szkół nie chodzą...
Można wiedzieć wśród kibiców których klubów fukncjonuje według Ciebie przydomek Geje dla GKSu Katowice?
K.S. KUŹNIA USTROŃ

Linomag
Posty: 73
Rejestracja: 03.06.2007, 17:16

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Linomag » 08.01.2011, 10:57

Pytanie do kibiców z Wielkopolski

Czy na kibiców KKS Kalisz gada sie "cebulorze"?
GKS TYCHY

eNKa
Posty: 46
Rejestracja: 15.09.2010, 09:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: eNKa » 08.01.2011, 11:17

Fight Łapa pisze:Można wiedzieć wśród kibiców których klubów fukncjonuje według Ciebie przydomek Geje dla GKSu Katowice?
Wśród kibiców Ruchu i nie rzadko można spotkać np taki napis gdzieś na GŚ przeważnie z obróconą literą "G".Tak to już u nas bywa,my dla nich jesteśmy k****,smrody itd. a oni dla nas geje,cygany itd.

Natomiast Górnik ma u nas przydomek "szczewa".Dla mniej zorientowanych szczewo to jelito do którego wpycha się farsz na krupnioki (kaszankę).Są tak nazywani przez kibiców Ruchu od czasu kiedy to dla przyciągnięcia kibiców promocyjnie do biletu na mecz dostawali po krupnioku.

kevinKSG.
Posty: 47
Rejestracja: 17.09.2009, 15:49

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: kevinKSG. » 08.01.2011, 15:00

eNKa pisze: Natomiast Górnik ma u nas przydomek "szczewa".Dla mniej zorientowanych szczewo to jelito do którego wpycha się farsz na krupnioki (kaszankę).Są tak nazywani przez kibiców Ruchu od czasu kiedy to dla przyciągnięcia kibiców promocyjnie do biletu na mecz dostawali po krupnioku.
taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Bilety były po promocyjnej cenie 5 zł i o żandych kiełbasach, krupniolach nie było mowy...

Przypomnij kto okrada i przewraca stoiska gastronomiczne na Stadionie Śląskim? Górnik czy Ruch?

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Turin » 08.01.2011, 15:10

eNKa pisze:
Fight Łapa pisze:Można wiedzieć wśród kibiców których klubów fukncjonuje według Ciebie przydomek Geje dla GKSu Katowice?
Wśród kibiców Ruchu i nie rzadko można spotkać np taki napis gdzieś na GŚ przeważnie z obróconą literą "G".Tak to już u nas bywa,my dla nich jesteśmy k****,smrody itd. a oni dla nas geje,cygany itd.

Natomiast Górnik ma u nas przydomek "szczewa".Dla mniej zorientowanych szczewo to jelito do którego wpycha się farsz na krupnioki (kaszankę).Są tak nazywani przez kibiców Ruchu od czasu kiedy to dla przyciągnięcia kibiców promocyjnie do biletu na mecz dostawali po krupnioku.
Rozumiem ze mozna wymyslic jakikolwiek przydomek i go uzywac ale nie nie dorabiaj do tego falszywej ideologii bo jak siegam pamiecia nie przypominam sobie zebym wpierdalal darmowe krupnioki w Zabrzu.

YGF
Posty: 10
Rejestracja: 02.09.2010, 21:31
Lokalizacja: fRydlant

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: YGF » 08.01.2011, 15:54

Turin ty wogóle masz słabą pamięć:(

WartaSieradz
Posty: 56
Rejestracja: 27.09.2009, 20:55

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: WartaSieradz » 08.01.2011, 15:56

Pogoń Zduńska Wola od zawsze na zawsze - WEBRY

W-G
Posty: 136
Rejestracja: 23.05.2010, 06:52

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: W-G » 08.01.2011, 17:29

Gieksa J-no pisze:Sprawdź w drugim pokoju czy nie siedzi murzyn
A to taki folklor, piszesz cos o lokalnym rywalu. Suche fakty. Możemy polemizowac, ale koles z ajaxu czarnawy na nowym stadionie lub taka smoła w koszulce w pasy jeszcze kilka lat temu na starym (głośne zdjęcie) a tu odzywa sie obronca z Jaworzna i za Gieksa. Czyzby w******* od braci L. tak bardzo boli?

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: wyjazdowicz » 08.01.2011, 17:42

co do hasła szczewa to nie widzę w tym nic obrazliwego dla Zaboli. Rozne sa promocje przyciagajace na stadion.Wazne ze daly efekt i od tamtego czasu mimo hujowej gry mieli jedna z najwyzszych frekwencji w lidze. co mecz prawie po 20 000 ludzi. za to Ruch krupniokow i kielbas nie dawal i od zawsze maja problem aby zapelnic swoj maly stadionik. A kompletu dawno chyba u nich nie bylo. nawet w czasach przed kartami kibica

bs
Posty: 17
Rejestracja: 28.02.2007, 16:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: bs » 08.01.2011, 18:15

słyszałem wyjazdowicz że gdyby do krupnioków dodawali musztardę to spokojnie było by 25000 ludzi na stadionie

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Turin » 08.01.2011, 18:42

YGF pisze:Turin ty wogóle masz słabą pamięć:(
A moze cos wiecej kolego by chyba faktycznie o czyms zapomnialem

Tylko Górnik
Posty: 406
Rejestracja: 09.03.2007, 19:39

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Tylko Górnik » 08.01.2011, 18:43

Dajcie spokój z tymi krupniokami. Na R81 nigdy nie rozdawano do biletów krupnioków, ani żadnych wusztów. To co przyciągnęło kibiców to tanie bilety i walka o utrzymanie w E-klasie do samego końca, mimo tragicznej sytuacji w klubie.
j**** Cauchy'ego i całą rodzine jego!

zarowka
Posty: 218
Rejestracja: 03.05.2007, 19:33
Lokalizacja: 51°45'11.20''N 18°05'20.31''E

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: zarowka » 08.01.2011, 19:33

Linomag pisze:Pytanie do kibiców z Wielkopolski

Czy na kibiców KKS Kalisz gada sie "cebulorze"?
tak

CzłowiekRenesansu
Posty: 85
Rejestracja: 07.03.2010, 23:12

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: CzłowiekRenesansu » 08.01.2011, 20:22

WartaSieradz pisze:Pogoń Zduńska Wola od zawsze na zawsze - WEBRY
o to ciekawe... czemu tak?
Wyjazdy sprawiają, że jestem lepszym człowiekiem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: __K__, glwtrcd, Osaka i 195 gości