Kibicowskie przydomki

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
19baRon20
Posty: 94
Rejestracja: 12.01.2010, 19:48

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: 19baRon20 » 05.05.2010, 22:29

Voldemort pisze:z IQ niech każdy zostanie przy swoim . a nie mam sie pisze osobno mistrzu ortografii
dobrze panie Miodku! Będę pamiętać
obeRschlesien



Okropny dolores 3
Posty: 47
Rejestracja: 26.01.2010, 20:07

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Okropny dolores 3 » 05.05.2010, 22:31

1920Racibórz-piszesz bzdury jakich mało. Byłem na tym meczu i jakoś cyganów sobie nie przypominam.

Voldemort
Posty: 19
Rejestracja: 21.11.2009, 01:58

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Voldemort » 05.05.2010, 22:41

19baRon20 pisze:
Voldemort pisze:z IQ niech każdy zostanie przy swoim . a nie mam sie pisze osobno mistrzu ortografii
dobrze panie Miodku! Będę pamiętać
mam nadzieje, dobrze że się rozumiemy... i nie rozmywajmy tematu bo te nasze rozkminy pewnie reszty nie obchodzą

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 05.05.2010, 23:23

1920RaciboRz pisze:
Okropny dolores 3 pisze:
1920RaciboRz pisze: kiedyś w ich ekipie biegało trochę cyganów, prowadzący u nich doping też miał dziwny kolor skóry.
W naszej ekipie nigdy nie było "trochę cyganów".Faktem jest,że w czasach gdy nie było ekipy przy Bukowej ,to na meczach podobno pojawiali się cyganie.
nie chcę się z tobą kłócić koleżko ale jak graliście w 2 lidze w kietrzu to troszkę chłopaków z ciemniejszą karnacją skóry niż po solarium biegało za miejscowymi, no chyba że jeszcze wtedy to nie była ekipa
Jesteś idiotą a takie "kumate" Twoje wpisy świadczą, że jesteś pajacem bez kompletnej wiedzy. Taka sytuacja nie miała miejsca. GKS-u Katowice w Kietrzu było wtedy 320 osób, dokładnie w 2000 roku i nie było tam żadnego cygana. Chyba nie musisz mnie pytać, skąd to wiem.

t[R]ue
Posty: 28
Rejestracja: 15.02.2010, 18:29

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: t[R]ue » 06.05.2010, 08:59

Voldemort pisze:(..)ale zastanawia mnie dlaczego tak bardzo ten klubik czyli GKS boli zwykłych enterów jak 19BaRon20 czy [tRue] (jak przekręciłem nicki to sorry) przecież GKS na śląsku nic nie znaczy to więc olejcie temat przecież , chyba , że jednak znaczy ??!! i dlatego was to tak boli moi drodzy, że z waszych postó kapie jad...
Z moich "zwykło-enterowskich" postów kapie tylko wtedy jad kiedy taki oszołom jak Okropny dolores 3 zaczyna pierdolić głupoty i za wszelką cenę che dojebać Ruchowi na tym forum,po za tym co ma znaczenie GKS-u na Śląsku (wielką literą mistrzu) do tego tematu? Ile znaczycie każdy z nas wie nie mówiąc już o tym że to wasze "znaczenie" miało by boleć Ruch bo do nas startu nie będziecie mieli nigdy!

Żeby nie rozmywać do końca to prosiłbym kogoś kto jest w temacie tej wałbrzyskiej Torcidy o wypowiedź.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Martini Player » 06.05.2010, 09:42

t[R]ue pisze:
Voldemort pisze:(..)ale zastanawia mnie dlaczego tak bardzo ten klubik czyli GKS boli zwykłych enterów jak 19BaRon20 czy [tRue] (jak przekręciłem nicki to sorry) przecież GKS na śląsku nic nie znaczy to więc olejcie temat przecież , chyba , że jednak znaczy ??!! i dlatego was to tak boli moi drodzy, że z waszych postó kapie jad...
Z moich "zwykło-enterowskich" postów kapie tylko wtedy jad kiedy taki oszołom jak Okropny dolores 3 zaczyna pierdolić głupoty i za wszelką cenę che dojebać Ruchowi na tym forum,po za tym co ma znaczenie GKS-u na Śląsku (wielką literą mistrzu) do tego tematu? Ile znaczycie każdy z nas wie nie mówiąc już o tym że to wasze "znaczenie" miało by boleć Ruch bo do nas startu nie będziecie mieli nigdy!

Żeby nie rozmywać do końca to prosiłbym kogoś kto jest w temacie tej wałbrzyskiej Torcidy o wypowiedź.
Człowieku nie kręć afery,bo Okropny Dolores tylko napisał skąd u nas wzięło się określenie "smierdziele".

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: barbizm » 06.05.2010, 09:50

Sory, panowie, ale już chyba napisaliście wszystko na temat śmierdzieli i cyganów...

Voldemort
Posty: 19
Rejestracja: 21.11.2009, 01:58

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Voldemort » 06.05.2010, 10:03

ok [tRue] masz prawo siać swoją propagande ale jakiś czas temu twierdziliscie ,że GKS nic nie znaczy na Katowicach i , że wogóle nie ma się czym przejmować bo to postkomunistyczny twór oparty na sukcesach drużyn Dziurowicza a tu psikus.

Jakoś tyle lat nie umiecie złamać tej słabej GieKSy a wasze tereny w Kato się kurczą więc sam widzisz ... nie wszystko jest aż tak niebieskie jak wam się wydaje. A i jeszcze apropos historii , każde mocarstwo kiedyś upada

Tak wiem zaraz ktoś napisze że was to nie dotyczy.... czas pokaże

Toni
Posty: 110
Rejestracja: 26.02.2010, 16:07

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Toni » 06.05.2010, 11:34

Tylko czekałem czytając ten temat kiedy się zacznie napinka konkretna na parę stron,no i doczekałem się niestety....

aha pisze:. Otóż pierwszy zin o nazwie Torcida powstał już w roku 1997 natomiast nasza(Górnik Wałbrzych) flaga Torcida powstała w sezonie 94/95.
Natomiast z tego co wiem , to Trocida Górnik Zabrze powstała w 99 roku.
czyli Górnik W. używał ten nazwy od 94 roku?
a można wiedzieć do kiedy i dlaczego już nie jest używana?

1920RaciboRz
Posty: 80
Rejestracja: 10.01.2010, 20:08

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: 1920RaciboRz » 06.05.2010, 13:41

Jesteś idiotą a takie "kumate" Twoje wpisy świadczą, że jesteś pajacem bez kompletnej wiedzy. Taka sytuacja nie miała miejsca. GKS-u Katowice w Kietrzu było wtedy 320 osób, dokładnie w 2000 roku i nie było tam żadnego cygana. Chyba nie musisz mnie pytać, skąd to wiem.[/quote][/quote]
Marionetko pamiętam doskonale kolesia w bluzie w zielono-czarne paski jeżeli to nie był cygan no to qrwa mac ja jestem murzynem, wiem co widziałem, to było dokładnie na łuku jakieś 200m od dworca PKS więc weź mi nie wkręcaj śruby, kumate to wy sobie gadżety robicie, bez odbioru, pewnie nie ma cyganów, nie ma szczew, są tylko śmierdziele z Chorzowa i reszta patologii.
ku*** tyś jest pojeb do entej
Niebieski Racibórz, Niebieskie ulice,
Niebieskie osiedla, Niebieskie życie
Niebieskie seRca a środku bije Niebieska eRka

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Świąteczny Karp » 06.05.2010, 15:06

Hehe, jeszcze niedawno panowie z GKS-u mieli ubaw po pachy, bo jak to tak, że zgoda z tymi, którzy wymyślili "śmierdzieli". Teraz się okazuje, że to oni wymyślili. Niedługo się dowiemy, że na pamiętnych derbach w 98 to nie Ruch hasał po stadionie GKS-u, a na odwrót. A, parafrazując jednego komucha, żeby sobie nóg nie połamali wskakując, to ich KSG podsadzało.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Martini Player » 06.05.2010, 15:08

1920RaciboRz pisze:Jesteś idiotą a takie "kumate" Twoje wpisy świadczą, że jesteś pajacem bez kompletnej wiedzy. Taka sytuacja nie miała miejsca. GKS-u Katowice w Kietrzu było wtedy 320 osób, dokładnie w 2000 roku i nie było tam żadnego cygana. Chyba nie musisz mnie pytać, skąd to wiem.
[/quote]
Marionetko pamiętam doskonale kolesia w bluzie w zielono-czarne paski jeżeli to nie był cygan no to qrwa mac ja jestem murzynem, wiem co widziałem, to było dokładnie na łuku jakieś 200m od dworca PKS więc weź mi nie wkręcaj śruby, kumate to wy sobie gadżety robicie, bez odbioru, pewnie nie ma cyganów, nie ma szczew, są tylko śmierdziele z Chorzowa i reszta patologii.
ku*** tyś jest pojeb do entej[/quote]

Najpierw piszesz,że troszkę chłopaków biegało,a potem ,że widziałeś jednego. A może wcale ich nie było? Sam sobie wystawiłeś świadectwo.Skończmy ten durny temat.

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 06.05.2010, 15:52

1920RaciboRz pisze:Jesteś idiotą a takie "kumate" Twoje wpisy świadczą, że jesteś pajacem bez kompletnej wiedzy. Taka sytuacja nie miała miejsca. GKS-u Katowice w Kietrzu było wtedy 320 osób, dokładnie w 2000 roku i nie było tam żadnego cygana. Chyba nie musisz mnie pytać, skąd to wiem.
[/quote]
Marionetko pamiętam doskonale kolesia w bluzie w zielono-czarne paski jeżeli to nie był cygan no to qrwa mac ja jestem murzynem, wiem co widziałem, to było dokładnie na łuku jakieś 200m od dworca PKS więc weź mi nie wkręcaj śruby, kumate to wy sobie gadżety robicie, bez odbioru, pewnie nie ma cyganów, nie ma szczew, są tylko śmierdziele z Chorzowa i reszta patologii.
ku*** tyś jest pojeb do entej[/quote]

Sam sobie przeczysz. Pierw mówisz, że widziałeś kilku cyganów a teraz jednego konkretnego, jeszcze w dodatku kłamiesz. Wkurwia mnie, jak ktoś na siłę chce famę wpuścić w obieg. Dalsza część postu, którą ja nie zagadywałem świadczy tylko o Tobie. A pojeba to Ty z siebie zrobiłeś. Pozdrawiam i bez odbioru.

1920RaciboRz
Posty: 80
Rejestracja: 10.01.2010, 20:08

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: 1920RaciboRz » 06.05.2010, 16:54

no to jak to jest panowie był ten koleżka cyganem czy nie?? pewnie wiecie teraz o kogo mi chodzi co??
Niebieski Racibórz, Niebieskie ulice,
Niebieskie osiedla, Niebieskie życie
Niebieskie seRca a środku bije Niebieska eRka

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 09.05.2010, 03:28

Zagłębie Lubin- kilaki. Kiedyś w czasie epidemii kiły wystąpiła ona w Lubinie i tak powstało przezwisko, trochę bez sensu bo w innych miastach też była to choroba, ale co poradzić..
Chrobry Głogów-narkomanii. W latach 80', kiedy nie było palenia, ćpało się kompot. W regionie najwięcej i najbardziej łatwe do zdobycia było to właśnie w Głogowie.
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

kashtan
Posty: 125
Rejestracja: 25.02.2010, 21:57

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: kashtan » 09.05.2010, 16:18

Idąc tym tokiem rozumowania Miedź Legnica może uzyskac przydomek Cyganka lub Rosjanka, jak kto woli ale czy to aby na pewno ma jakiś cel?

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 09.05.2010, 16:27

Miedź Legnica- rosjanka, nie dopisałem wczoraj. Stacjonowało w Legnicy wojsko radzieckie, wraz z całym dowództwem. Była dzielnica, do której wejścia pilnowali żołnierze z karabinami, sklepy, w których były słodycze(wtedy to coś!) tylko dla rosjan. A cyganka to rozumiem, że tylko dla tego, że się rymuje.
Nie ma to żadnego celu, oprócz obrażenia przeciwnej ekipy, a jaki cel ma wyzywanie klubów z Górnego Śląska brudnymi paznokciami? Też tylko obrażenia i nawiązania do pracy w kopalniach. pzdr
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

maciekZLasu
Posty: 18
Rejestracja: 18.01.2010, 21:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: maciekZLasu » 09.05.2010, 19:32

Cyganka nie tylko dlatego że się rymuje, tylko dlatego, że w Legnicy jest od groma cyganów. Tak, tak - to tylko nasza zakłamana propaganda, bo każdy wie że w Legnicy nie ma wcale cyganów, szczególnie na Piastowskiej, Zakaczawiu, Jaworzyńskiej i Wrocławskiej itd. ;)
"Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować."

str
Posty: 38
Rejestracja: 01.08.2007, 22:49
Lokalizacja: Lubin

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: str » 09.05.2010, 19:39

Co do Chrobrego to, to co kolega pisał, to prawda. Na Głogów mówiło się "stolica polskiej narkomani" W latach 90 gdy wspieraliśmy w Głogowie Zetkę to śpiewaliśmy piosenkę:
"Narkomani, narkomani
W całej Polsce dobrze znani
Wchodzą w d*** Widzewowi
Największemu cykorowi"
mel. Karuzela

Wtedy Chrobry miał zgodę z Widzewem.
MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

300
Posty: 121
Rejestracja: 11.05.2010, 00:19

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: 300 » 11.05.2010, 00:23

Okocimski - PIWOSZE, klub przy browarze OKOCIM, i to chyba wszystko wyjaśnia
niezalezny obserwator polskiej sceny kibicowskiej

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 11.05.2010, 12:24

maciekZLasu pisze:Cyganka nie tylko dlatego że się rymuje, tylko dlatego, że w Legnicy jest od groma cyganów. Tak, tak - to tylko nasza zakłamana propaganda, bo każdy wie że w Legnicy nie ma wcale cyganów, szczególnie na Piastowskiej, Zakaczawiu, Jaworzyńskiej i Wrocławskiej itd. ;)
Wiadomo, że mniejszości etnicznych w Legnicy będzie więcej niż wszystkich mieszkańców Chojnowa. Nigdy żadnego nie było na trybunach Miedzi.
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

thorgal
Posty: 47
Rejestracja: 27.01.2009, 15:01

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: thorgal » 11.05.2010, 12:29

Pyt. Dlaczego łódzkie kluby nazywane są „żydowskimi”?
Propaganda niemiecka a potem radziecka sprawiła, że w całej Polsce a szczególnie w Łodzi słowo „Żyd” straciło charakter wyznaniowy a stało się obelgą i znieważeniem drugiej osoby. Stąd kibice innych polskich klubów (bądź tez wzajemnie same łódzkie) nawiązując do wielokulturowości Łodzi (m.in. duże znaczenie Żydów w rozwoju przemysłowej Łodzii) chcąc obrazić Łodzian używają inwektyw zawierających słowa związane z wyznaniem mojżeszowym. W przypadku ŁKS-u dodatkowym pretekstem do nazywania go klubem „żydowskim” jest fakt iż jego założycielami były osoby wyznania żydowskiego i nadanie mu biało-czarnych barw w pierwszych latach istnienia (co było częsta praktyka w owych latach podkreślania ich korzeni wyznaniowych)
ze strony: http://www.fcpabianice.widzewtomy.net

Na Pogoń mówiło sie kiedyś Śledzie a na Zagłebie Sosnowiec Gołębie - ostatnimi czasy Sledziami zaczęto okreslac Arkę a czy na Zagłebie mówi sie wciąż Gołebie nie wiem.

Na Kaliszan niektórzy mówią Grzeski (od wafelków), na Jage pszczółki (od barw), na Zagłebie Lubin - miedziowi (od barw), na Ruch - niemcy, na Resovię - sovia... o reszcie było chyba napisane... trudno tak bez wyzwisk ;) (szczególnie, ze w przypadku kilku ekip nie wiem czy dla nich pewne okreslenia są obraźliwe np. nozownicy? Rudolfy?)

godefroy
Posty: 64
Rejestracja: 28.10.2009, 19:05

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: godefroy » 11.05.2010, 17:19

thorgal pisze:
Na Pogoń mówiło sie kiedyś Śledzie a na Zagłebie Sosnowiec Gołębie - ostatnimi czasy Sledziami zaczęto okreslac Arkę a czy na Zagłebie mówi sie wciąż Gołebie nie wiem.

)
była taka przyśpiewka...dość znana...

szło to jakoś tak : "Legia Pogoń i Zagłębie " - K*** wy śledzie i gołębie"...

maciekZLasu
Posty: 18
Rejestracja: 18.01.2010, 21:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: maciekZLasu » 11.05.2010, 22:26

SMSDonJuan pisze:Wiadomo, że mniejszości etnicznych w Legnicy będzie więcej niż wszystkich mieszkańców Chojnowa. Nigdy żadnego nie było na trybunach Miedzi.
Oczywiście, a to zdjęcie to tylko prowokacja i fotomontaż. :)

http://wroclawianie.info/galeria/albums ... 009/11.jpg

Prawda jest taka że cygaństwa jest u was w c*** i są to obiektywne słowa, bo często bywałem u was w mieście, a jaki procent z nich chodzi na Miedź, to mogę sugerować się tylko zdjęciami. ;)
"Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować."

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 12.05.2010, 13:05

Nie trafiłeś. Znam tego chłopaczka i nie jest żadnym ciawą.
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

Stary14
Posty: 1208
Rejestracja: 04.01.2009, 12:34

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Stary14 » 12.05.2010, 13:06

SMSDonJuan pisze:Nie trafiłeś. Znam tego chłopaczka i nie jest żadnym ciawą.
Ja tam widzę dwóch podejrzanych.
GOOD NIGHT left SIDE!

maciekZLasu
Posty: 18
Rejestracja: 18.01.2010, 21:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: maciekZLasu » 12.05.2010, 17:27

Oczywiście, to żaden ciawar, tylko solara. ;) Swoją drogą cóż coś dużo takich mocno opalonych ludzi widać u was. Ewidentnie widać że cygan i nie ma czego się wypierać, tylko trochę pokory i przyznać się do tego jak jest u was w mieście.
"Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować."

Wyznawca
Posty: 230
Rejestracja: 12.02.2010, 21:15

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Wyznawca » 12.05.2010, 17:42

Co ty p********* człowieku,gdybyś znał realia kibicowskie na Miedziance,to byś wiedział,że żaden ciabaty na Orła Białego kariery by nie zrobił.Tym bardziej na wyjazdach.

fanatyk.
Posty: 113
Rejestracja: 17.09.2009, 15:45

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: fanatyk. » 12.05.2010, 18:50

maciekZLasu pisze:Oczywiście, to żaden ciawar, tylko solara. ;) Swoją drogą cóż coś dużo takich mocno opalonych ludzi widać u was. Ewidentnie widać że cygan i nie ma czego się wypierać, tylko trochę pokory i przyznać się do tego jak jest u was w mieście.
Co ty p********* gościu jak sam piszesz nie byłeś nigdy na meczu Miedzi a o oceniasz po fotkach , jak tak to oceniaj inne ekipy po fotkach pod względem np. h ;) Tylko potrafisz napinać się za monitora , brudas to Ty jesteś bo piszesz takie głupoty pewnie wyzywasz Miedzianke i Legnice a sam często bywasz w Legnicy bo w twojej wiosce to nic nie ma ;) Swoją drogą widzę na forum , że pojawiło się dużo kumatych nowych użytkowników z Zagłębia Lubin.

WD
Posty: 56
Rejestracja: 26.02.2007, 19:05
Lokalizacja: krk

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: WD » 12.05.2010, 19:24

Na Cracovii też byli widywani cyganie, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze 3 lata temu znałem jednego który był ich chuliganem.
Nie przestrzegam prawa i nie popieram rządu, nie uznaje policji,prokuratury i sądu.

MKS MIEDŹ LEGNICA
Posty: 168
Rejestracja: 21.12.2008, 19:26
Lokalizacja: Legnica i okolice ...

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: MKS MIEDŹ LEGNICA » 12.05.2010, 20:50

maciekZLasu pisze:Cyganka nie tylko dlatego że się rymuje, tylko dlatego, że w Legnicy jest od groma cyganów. Tak, tak - to tylko nasza zakłamana propaganda, bo każdy wie że w Legnicy nie ma wcale cyganów, szczególnie na Piastowskiej, Zakaczawiu, Jaworzyńskiej i Wrocławskiej itd. ;)
A co niby u was w mieście nie ma cyganów tak ? p********* kacapały i tyle. Nie masz zielonego pojęcia jak wygląda brać kibicowska w Legnicy więc nie zabieraj głosu w tym temacie. Zobaczyłeś jednego ciawucha na fotce i to jeszcze z meczu z Wrocławia ze Ślęzą gdzie pojechało sporo przypadkowych osób i nagle cała Miedzianka to cyganie. Ogarnij się troszke i pomyśl zanim coś napiszesz.

To, że mówiono Miedzianka rosjanka to się zgodzę. Swego czasu nawet Chrobry zrobił jedną oprawę nawiązującą do tego przydomku. Ostatnio również emitowany był w tv film kręcony w Legnicy pt,, Mała Moskwa". Prawda jest taka, że faktycznie w Legnicy stacjonowało bardzo wielu rosyjskich żołnierzy i oficerów.

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Świąteczny Karp » 12.05.2010, 21:27

A gdzie oni napisali, że CAŁA Miedź to ciawasy?
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

maciekZLasu
Posty: 18
Rejestracja: 18.01.2010, 21:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: maciekZLasu » 13.05.2010, 17:24

Czy napisałem że u Was na Miedzi są cyganie? Napisałem co widzę na tym zdjęciu i jak jest w Legnicy. Ku*** napinacie się tak, że zaraz Wam łydki do d*** powskakują. Mówię- w Legnicy jest w c*** cyganów, a jak jest na Miedzi to domyślam się po zdjęciach. I nie oceniam jaka jest ta ekipa np. pod względem (h) po zdjęciach, tylko oceniam kolor skóry tych osób.

PS. fanatyk. - zajebisty wjazd na moje miasto, plus za akcję. ;] Widzę jesteś przekumaty, tylko szkoda że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. ;) Co się tyczy większości ludzi Z Legnicy.
"Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować."

La Doce
Posty: 156
Rejestracja: 26.02.2007, 20:31

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: La Doce » 14.05.2010, 21:46

A nie dlatego macie przydomek cygany?
Flaga cyganów:
Obrazek

Herb Miedzi
Obrazek

pajo
Posty: 980
Rejestracja: 26.02.2007, 21:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: pajo » 15.05.2010, 09:42

Ale macie rozkminę. Cyganów w Legnicy jest tyle ile w każdym przeciętnym mieście. Na Miedzi na której bywam od kilkunastu lat ciawy widziałem kilkakrotnie dosłownie ale kolega z Chojnowa ma zapewne lepsze informacje. A autor postu wyżej to już w ogóle ma fantazję - tylko pogratulować:)

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: ostrykrokodylec » 15.05.2010, 10:58

WD pisze:Na Cracovii też byli widywani cyganie, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze 3 lata temu znałem jednego który był ich chuliganem.
Jak dobrze myślę to chodziło Ci nie o cygana ale o mongoła :) bo takowy działał w JG.

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: SMSDonJuan » 15.05.2010, 13:21

La Doce pisze:A nie dlatego macie przydomek cygany?
Flaga cyganów:
Obrazek

Herb Miedzi
Obrazek
Dobry jesteś, sam do tego doszedłeś ?
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

maciekZLasu
Posty: 18
Rejestracja: 18.01.2010, 21:47

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: maciekZLasu » 15.05.2010, 20:54

pajo, nie jest tyle co w każdym przeciętnym mieście. Nie widziałem jakoś w innych przeciętnych miastach nigdy tylu cyganów. Nie rozumiem, czy tak trudno wam jest się przyznać do prawdy?
"Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować."

pajo
Posty: 980
Rejestracja: 26.02.2007, 21:22

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: pajo » 15.05.2010, 21:18

Skoro tak twierdzisz to ok. Ja widziałem również cyganów w innych miastach. Jeśli mówisz że w moim mieście jest ich więcej - ok - może nie umiem spojrzeć obiektywnie. Z tym że to jedna sprawa a druga to kibicowanie i proszę Cię nie wmawiaj mi że na Miedzi cyganie mają coś do powiedzenia bo chyba to próbujesz sugerować.

Abrakadabra1947
Posty: 130
Rejestracja: 18.01.2010, 21:36

Re: Kibicowskie przydomki

Post autor: Abrakadabra1947 » 16.05.2010, 03:00

1920RaciboRz pisze: Marionetko pamiętam doskonale kolesia w bluzie w zielono-czarne paski jeżeli to nie był cygan no to qrwa mac ja jestem murzynem, wiem co widziałem, to było dokładnie na łuku jakieś 200m od dworca PKS więc weź mi nie wkręcaj śruby, kumate to wy sobie gadżety robicie, bez odbioru, pewnie nie ma cyganów, nie ma szczew, są tylko śmierdziele z Chorzowa i reszta patologii.
ku*** tyś jest pojeb do entej
Ciekawe czy tak samo dopierdalasz się do swoich znajomków z Łodzi, którzy tolerują nie tylko na swoich trybunach, ale i na wyjazdów jakichś Wietnamców i [link].
Wrocław - stolica Śląska

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KSH, lejon, o0o, Pawcio90RSL i 199 gości