Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
doradzeCiDobrze
Posty: 165
Rejestracja: 09.02.2010, 13:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: doradzeCiDobrze » 16.03.2010, 15:33

FULL OF HATE pisze:
mocne-uderzenie pisze:Dawid ‘Cygan’ Kostecki Resovia ?? Być może się mylę więc niech mnie ktoś poprawi
Po prostu mieszkał na "Śródmieściu" gdzie jest pełno Resovii,na żadne mecze nie jeździł,tylko kręcił się z chłopkami ze ŚRD. ot cały jego związek z Resovią.
i nie prawdą jest, że walczył na ustawkach?



FULL OF HATE
Posty: 113
Rejestracja: 10.03.2007, 14:21

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: FULL OF HATE » 16.03.2010, 16:28

doradzeCiDobrze pisze:
FULL OF HATE pisze:
mocne-uderzenie pisze:Dawid ‘Cygan’ Kostecki Resovia ?? Być może się mylę więc niech mnie ktoś poprawi
Po prostu mieszkał na "Śródmieściu" gdzie jest pełno Resovii,na żadne mecze nie jeździł,tylko kręcił się z chłopkami ze ŚRD. ot cały jego związek z Resovią.
i nie prawdą jest, że walczył na ustawkach?


nie!
I-RR-IDUCIB-LL-I

pako1
Posty: 7
Rejestracja: 20.01.2010, 22:38
Lokalizacja: Polska

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: pako1 » 16.03.2010, 17:50

Na pewno wcześniej nie raz brał udział w starciach na mieście.Teraz wiadome kariera i żaden menago nie pozwoli mu się już w takie coś bawić
Tez chyba polityk SLD Kamiński czy jak mu tam kiedyś kibicował Resovii i był poglądów mocno prawicowych ;)

ORG
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2010, 18:42

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: ORG » 16.03.2010, 17:56

czy Kostecki to prawdziwy cygan? czy tylko tak wygląda i stąd ta ksywa? bo nazwisko typowo polskie

wujek_fido
Posty: 347
Rejestracja: 14.07.2009, 23:32
Lokalizacja: Niebywała

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: wujek_fido » 16.03.2010, 19:33

ORG pisze:czy Kostecki to prawdziwy cygan? czy tylko tak wygląda i stąd ta ksywa? bo nazwisko typowo polskie
Pół cygan, pół Polak. Jak polityk SLD mógł mieć poglądy prawicowe?
wkurwiony nie jesteś sobą

First
Posty: 630
Rejestracja: 13.09.2009, 22:29

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: First » 16.03.2010, 19:55

no właśnie, moze chodzi Ci o Kamińskiego z PiSu, co to miał zajmować jakieś wysokie stanowisko w PE, ale mu wypominali jego młodzieńcze czasy jak działał w NOPie czy ONR, nie pamiętam już.

FULL OF HATE
Posty: 113
Rejestracja: 10.03.2007, 14:21

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: FULL OF HATE » 16.03.2010, 20:52

pako1 pisze:Na pewno wcześniej nie raz brał udział w starciach na mieście.Teraz wiadome kariera i żaden menago nie pozwoli mu się już w takie coś bawić
Tez chyba polityk SLD Kamiński czy jak mu tam kiedyś kibicował Resovii i był poglądów mocno prawicowych ;)

Nigdzie nie brał udziału w żadnych starciach,obracał się w towarzystwie Resovii jak i Stali.

Co do Kamińskiego potwierdzam kiedyś Skinhead :) teraz bolszewik!
I-RR-IDUCIB-LL-I

First
Posty: 630
Rejestracja: 13.09.2009, 22:29

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: First » 16.03.2010, 22:04

FULL OF HATE pisze:
pako1 pisze:Na pewno wcześniej nie raz brał udział w starciach na mieście.Teraz wiadome kariera i żaden menago nie pozwoli mu się już w takie coś bawić
Tez chyba polityk SLD Kamiński czy jak mu tam kiedyś kibicował Resovii i był poglądów mocno prawicowych ;)

Nigdzie nie brał udziału w żadnych starciach,obracał się w towarzystwie Resovii jak i Stali.

Co do Kamińskiego potwierdzam kiedyś Skinhead :) teraz bolszewik!
czy to chodzi o Michała Kamińskiego czy jakiegoś innego jeszcze polityka ?

FULL OF HATE
Posty: 113
Rejestracja: 10.03.2007, 14:21

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: FULL OF HATE » 16.03.2010, 22:19

ten z sld
I-RR-IDUCIB-LL-I

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: eSpErAZS » 17.03.2010, 00:00

Ten z SLD to tomasz kamiński (celowo z malej). [link]
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Viclav » 17.03.2010, 00:26

Z kolei Michał Kamiński, ten z PiS'u działał za młodu w NOP'ie. Więc też przeszłość jak najbardziej chwalebna :)
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

Carry
Posty: 8
Rejestracja: 21.04.2007, 17:54
Lokalizacja: niedaleko...

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Carry » 17.03.2010, 11:32

Szymon Wydra - za Radomiakiem
Do dziś jeśli może to sie pojawia na wyjazdach. Zapadła mi w pamięci sytuacja gdy cisnął na policje przed wejściem do klatki w Opolu.
Warto dodać, że razem z chłopalami z Carpie Diem sfinansował transfer jednego zawodnika do Radomiaka.

Poseł Krzystof Sońta. Pomaga klubowi jako poseł, członek klubu 100. do tego jest prezesem Młodzieżowej Sekcji Piłki Nożnej Radomiaka.


Coś jeszcze słyszałem, że zespół IRA sie przyznawał do kibicowania Radomiakowi, ale nie moge tego potwierdzić.

doradzeCiDobrze
Posty: 165
Rejestracja: 09.02.2010, 13:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: doradzeCiDobrze » 17.03.2010, 11:57

Full of Hate czyli nie prawdą jest ze Kostecki proponował ustawkę razem z gosciami od was pewnej ekipie w Jaroslawiu za czasów zgody ? Info mam od goscia z jarosławia i nie wiem jakiej ekipie proponowaliscie. Osobiscie mieszkam na północy wiec ciezko mi cos wiedziec wiecej.

Vargas_Llosa
Posty: 28
Rejestracja: 29.01.2010, 23:14

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Vargas_Llosa » 17.03.2010, 11:59

19rodowity08 pisze:W młodości aktywnym kibicem ŁKS-u był ś.p. Leon Niemczyk. Podobno swego czasu prowadził doping i wymyślał przyśpiewki.
A nie Julian Tuwim? Chyba bardziej by pasował ;)

Tak na poważnie, to mozna prosić o źródło powyższej informacji?

Swego czasu głośno było w mediach o niejakim Rafale Wiecheckim, adwokacie, pośle i ministrze gospodarki morskiej w rządzie PiS. A wszystko za sprawą poniższego zdjęcia bodajże z 1996 roku (pan minister pierwszy z prawej)
Obrazek
Aut bibat, aut abeat

Caliber64
Posty: 185
Rejestracja: 14.01.2010, 17:05

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Caliber64 » 17.03.2010, 13:56

Co do Peji, stara impreza w Katowicach:
Obrazek :)
Honor, Ojczyzna... lecz kim jest wasz bóg?!
Semicki fundament dla słowiańskich dusz
Żydówka wam matką, Jehowa wasz bóg.
Żydowska książeczka symbolem tych cnót

Ajaciden
Posty: 46
Rejestracja: 29.09.2009, 08:47

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Ajaciden » 17.03.2010, 14:01

bardziej pod publiczke hehe
GKS Katowice... wpisany w moje życie

Kielnia
Posty: 11
Rejestracja: 26.02.2010, 15:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Kielnia » 17.03.2010, 14:32

Dziwie się że chłop to założył

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Martini Player » 17.03.2010, 14:39

Kielnia pisze:Dziwie się że chłop to założył
Smyczkę GieKSy założył nie raz. Podobne zdjęcie jest po jego koncercie chyba w Londynie. Nie doszukiwałbym się w tym sensacji.

Kielnia
Posty: 11
Rejestracja: 26.02.2010, 15:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Kielnia » 17.03.2010, 14:44

Nie mam zamiaru doszukiwać sie Sensacji...
Stwierdziłem tylko że sie dziwie....Fanatyk Lecha

mocne-uderzenie
Posty: 156
Rejestracja: 11.01.2010, 19:59

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: mocne-uderzenie » 17.03.2010, 14:56

doradzeCiDobrze pisze:Full of Hate czyli nie prawdą jest ze Kostecki proponował ustawkę razem z gosciami od was pewnej ekipie w Jaroslawiu za czasów zgody ? Info mam od goscia z jarosławia i nie wiem jakiej ekipie proponowaliscie. Osobiscie mieszkam na północy wiec ciezko mi cos wiedziec wiecej.
Możesz napisac o jaką ekipę chodzi tzn komu była proponowana wtedy walka? Też słyszałem o tym że Kostecki walczył na jakims grillu Resovii ale ile w tym prawdy to nie wiem, słyszałem to od kościa z Staszowa a jak wiadomo Staszów ma jakieś tam kontakty ze Stalą Rzeszów więc może to wyszło od kogoś od nich

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: JSC » 17.03.2010, 15:08

Kielnia pisze:Dziwie się że chłop to założył
Ja się dziwię że się dziwisz, bo swego czasu Lech miał dośc dobre kontakty z Gieksą, i to było mniej więcej w tym okresie w którym Peja bawił się w kibicowanie. Możliwe że został mu jakiś sentyment ?
Obrazek

VIFON
Posty: 103
Rejestracja: 01.03.2010, 20:56

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: VIFON » 17.03.2010, 15:09

Kielnia pisze:Nie mam zamiaru doszukiwać sie Sensacji...
Stwierdziłem tylko że sie dziwie....Fanatyk Lecha
Tez dla mnie glupie zachowanie.

A co do Peji to slyszalem ze kiedys mial gdzies na Slasku problem przed (po?) koncertem (chyba w Rudzie Sl) ze strony KSG i z ratunkiem przyszła ekipa Ruchu (okres ukladu Ruchu z Lechem). Może ktoś potwierdzić?
Obrazek

Lebioda
Posty: 117
Rejestracja: 26.11.2009, 22:25

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Lebioda » 17.03.2010, 15:11

Peja fanatyk ? Przeczytajcie se ten wywiad z Nim, gada jak piknik. A w ogole w jednej ze swoich nut nawinal "z KolejArzem".
j**** PROPAGANDZIARZY I KŁAMCÓW Z TMK

Kielnia
Posty: 11
Rejestracja: 26.02.2010, 15:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Kielnia » 17.03.2010, 15:12

JSC pisze:
Kielnia pisze:Dziwie się że chłop to założył
Ja się dziwię że się dziwisz, bo swego czasu Lech miał dośc dobre kontakty z Gieksą, i to było mniej więcej w tym okresie w którym Peja bawił się w kibicowanie. Możliwe że został mu jakiś sentyment ?
Mozliwe ze zostal mu sentyment...ale oficjalnie nie ma zgody
wiec powinien sobie darowac

3-kolory
Posty: 89
Rejestracja: 12.03.2010, 19:52

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: 3-kolory » 17.03.2010, 15:21

Lebioda pisze:Peja fanatyk ? Przeczytajcie se ten wywiad z Nim, gada jak piknik. A w ogole w jednej ze swoich nut nawinal "z KolejArzem".
Ta ,a ponad 60 wyjazdów samo się zrobiło ?

doradzeCiDobrze
Posty: 165
Rejestracja: 09.02.2010, 13:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: doradzeCiDobrze » 17.03.2010, 15:22

mocne-uderzenie pisze:
doradzeCiDobrze pisze:Full of Hate czyli nie prawdą jest ze Kostecki proponował ustawkę razem z gosciami od was pewnej ekipie w Jaroslawiu za czasów zgody ? Info mam od goscia z jarosławia i nie wiem jakiej ekipie proponowaliscie. Osobiscie mieszkam na północy wiec ciezko mi cos wiedziec wiecej.
Możesz napisac o jaką ekipę chodzi tzn komu była proponowana wtedy walka? Też słyszałem o tym że Kostecki walczył na jakims grillu Resovii ale ile w tym prawdy to nie wiem, słyszałem to od kościa z Staszowa a jak wiadomo Staszów ma jakieś tam kontakty ze Stalą Rzeszów więc może to wyszło od kogoś od nich
czytaj ze zrozumieniem

Kielnia
Posty: 11
Rejestracja: 26.02.2010, 15:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Kielnia » 17.03.2010, 15:27

3-kolory pisze:
Lebioda pisze:Peja fanatyk ? Przeczytajcie se ten wywiad z Nim, gada jak piknik. A w ogole w jednej ze swoich nut nawinal "z KolejArzem".
Ta ,a ponad 60 wyjazdów samo się zrobiło ?
Utożsamia się z Lechem to niech trzyma jakiś fason
Albo wogóle sobie odpuści

Lebioda
Posty: 117
Rejestracja: 26.11.2009, 22:25

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Lebioda » 17.03.2010, 15:27

Kibicowanie to zdecydowanie nie klimat Peji wiec gadanie ze ma 60 wyjazdow i temu jest kumaty to tak jakby przystawic krola kibicow Bobo haha i jego liczbe.
j**** PROPAGANDZIARZY I KŁAMCÓW Z TMK

Kielnia
Posty: 11
Rejestracja: 26.02.2010, 15:22

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Kielnia » 17.03.2010, 15:31

Lebioda pisze:Kibicowanie to zdecydowanie nie klimat Peji wiec gadanie ze ma 60 wyjazdow i temu jest kumaty to tak jakby przystawic krola kibicow Bobo haha i jego liczbe.
I na tym zakończmy rozkmine na temat Peji
Każdy niech sobie sam wyrobi zdanie na jego temat

acab
Posty: 110
Rejestracja: 27.02.2007, 10:50
Lokalizacja: ŁÓDŹ RADOGOSZCZ 1910

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: acab » 17.03.2010, 15:33

Kazik Staszewski jakieś 2 - 3 lata temu, grał koncert z zespołem Buldogs(?) w Kaliskiej w koszulce ŁKSu Bodzia W. podobno to są dobrzy kumple...
"...to melodie szarych ulic, to jest ze stadionu ryk..."

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: art_ » 17.03.2010, 17:40

Vargas_Llosa pisze:
19rodowity08 pisze:W młodości aktywnym kibicem ŁKS-u był ś.p. Leon Niemczyk. Podobno swego czasu prowadził doping i wymyślał przyśpiewki.
A nie Julian Tuwim? Chyba bardziej by pasował ;)
ze względu na poglądy to bardziej by pasował na kibica Widzewa. Ale to musiałby w późniejszych czasach żyć ;-)
Vargas_Llosa pisze: Tak na poważnie, to mozna prosić o źródło powyższej informacji?
chociazby tutaj - [link]

również ś.p. Jack Chmielnik, ś.p. Marian Łącz (również niezły piłkarz), ś.p. Ludwik Benoit (razem z Niemczykiem robili patologie na meczach), Mariusz Jakus, Krzysztof Majchrzak...

19rodowity08
Posty: 65
Rejestracja: 03.01.2009, 15:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: 19rodowity08 » 17.03.2010, 17:46

Vargas_Llosa pisze:
19rodowity08 pisze:W młodości aktywnym kibicem ŁKS-u był ś.p. Leon Niemczyk. Podobno swego czasu prowadził doping i wymyślał przyśpiewki.
A nie Julian Tuwim? Chyba bardziej by pasował ;)

Tak na poważnie, to mozna prosić o źródło powyższej informacji?

Swego czasu głośno było w mediach o niejakim Rafale Wiecheckim, adwokacie, pośle i ministrze gospodarki morskiej w rządzie PiS. A wszystko za sprawą poniższego zdjęcia bodajże z 1996 roku (pan minister pierwszy z prawej)
Obrazek
Jak zwykle Widzewiak, jak zwykle jajco wie, ale jak zwykle musi walnąć jakąś cięta ripostę z Julianem Tuwimem.

Źródła Ci teraz nie podam, ale jak przejrzę wszystkie moje gazetki eŁKaeSiackie to pewnie coś się znajdzie, bo chyba tam to wyczytałem.

Oczywiście, jak każdy inteligentny człowiek się domyśla, nie było to takie prowadzenie dopingu, że stanął na gnieździe, wziął mikrofon czy megafon i "no to jedziemy W Naszym Mieście Łodzi", ale z tego co czytałem intonował przyśpiewki i wymyślał teksty pod jakieś zagraniczne piosenki.

Vargas_Llosa
Posty: 28
Rejestracja: 29.01.2010, 23:14

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Vargas_Llosa » 17.03.2010, 19:46

art_ pisze:
Vargas_Llosa pisze:
19rodowity08 pisze:W młodości aktywnym kibicem ŁKS-u był ś.p. Leon Niemczyk. Podobno swego czasu prowadził doping i wymyślał przyśpiewki.
A nie Julian Tuwim? Chyba bardziej by pasował ;)
ze względu na poglądy to bardziej by pasował na kibica Widzewa. Ale to musiałby w późniejszych czasach żyć ;-)

Również [...] Krzysztof Majchrzak...
Akurat nie poglądy miałem na myśli.

A z innej beczki, skąd Majchrzak na Ełkaesie? Przecież to ani łodzianin, ani chyba nawet nie kończył łódzkiej "filmówki"... Pytam, jak to się mówi, "bez napinki".
19rodowity08 pisze:Jak zwykle Widzewiak, jak zwykle jajco wie, ale jak zwykle musi walnąć jakąś cięta ripostę z Julianem Tuwimem.
Spokojnie "kolego", nie denerwuj się tak szybko i staraj się unikać osobistych wycieczek.
Zadałem pytanie, ponieważ naprawdę bardzo zaciekawiła mnie podana przez ciebie informacja. Kiedyś na jakimś meczu jakiejś drużyny byli pewnie Edyta Herbuś, bracia Mroczek i inne tego sortu "gwiazdy" (niestety w tą stronę zmierza ten temat), ale co innego "być", a co innego "prowadzić doping i wymyślać teksty piosenek". Tym bardziej, że kwestia tyczy się postaci tego formatu co Leon Niemczyk. Zwyczajnie byłem ciekaw na ile jest to wiarygodne twierdzenie.
Aut bibat, aut abeat

wenta
Posty: 16
Rejestracja: 30.01.2010, 13:52

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: wenta » 17.03.2010, 19:48


19rodowity08
Posty: 65
Rejestracja: 03.01.2009, 15:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: 19rodowity08 » 17.03.2010, 20:41

Rozumiem, że byłeś ciekaw. Piszę tylko, że wystarczyło spytać o wyjaśnienie bez produkowania się i błyszczenia tekstami o Tuwimie.

A Niemczyka nie porównuj do obecnych gwiazdeczek, co sobie raz do roku pójdą na mecz się pokazać. Inne czasy byli, inni artyści i z takich informacji jakie posiadam na pewno nazwałbym ś.p. Leona Niemczyka kibicem, czego o 90% aktualnych "gwiazd" bywających na trybunach bym nie powiedział.

Kończę dyskusję, bo nie o kłótnie chodzi w tym temacie tylko o przedstawienie znanych kibiców. Dopisałem do nich Leona Niemczyka i na tym uważam swoją rolę za zakończoną.

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: Chino XL » 17.03.2010, 21:55

Lebioda pisze:Kibicowanie to zdecydowanie nie klimat Peji wiec gadanie ze ma 60 wyjazdow i temu jest kumaty to tak jakby przystawic krola kibicow Bobo haha i jego liczbe.
Rzadko zdarza się wyczytać większą głupotę, nawet na tym forum.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

oitak
Posty: 782
Rejestracja: 14.01.2010, 22:49

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: oitak » 17.03.2010, 22:25

Kazik Staszewski dobry kumpel Bodzia W. ale on sam jest za (L)

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: art_ » 18.03.2010, 10:45

Vargas_Llosa pisze: Akurat nie poglądy miałem na myśli.
to tak.. gdyby był urodził się w Anglii to wypisz wymaluj Widzewiak ;-)
Vargas_Llosa pisze:A z innej beczki, skąd Majchrzak na Ełkaesie? Przecież to ani łodzianin, ani chyba nawet nie kończył łódzkiej "filmówki"... Pytam, jak to się mówi, "bez napinki".
Majchrzak mieszkał i studiował w Łodzi w latach 70tych wokalistykę i pedagogikę.
Vargas_Llosa pisze:Zadałem pytanie, ponieważ naprawdę bardzo zaciekawiła mnie podana przez ciebie informacja. Kiedyś na jakimś meczu jakiejś drużyny byli pewnie Edyta Herbuś, bracia Mroczek i inne tego sortu "gwiazdy" (niestety w tą stronę zmierza ten temat), ale co innego "być", a co innego "prowadzić doping i wymyślać teksty piosenek". Tym bardziej, że kwestia tyczy się postaci tego formatu co Leon Niemczyk. Zwyczajnie byłem ciekaw na ile jest to wiarygodne twierdzenie.
Niemczyk często bywał na ŁKSie i słynął z ciętych ripost i żartów zarzucanych razem z innymi aktorami, często na bańce. Nie ma co go porównywać do obecnych "gwiazdeczek". Inne czasy.

Pedofil Polański też chodził na ŁKS jak studiował w Łodzi....

idraulico
Posty: 1148
Rejestracja: 26.12.2008, 18:02

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: idraulico » 18.03.2010, 13:53

MamoJeszczeGodzinke pisze:Szpila do walk wychodził w tej czapce:

[link]

Co do przekonań literka troche znajoma ;)

[link]
Tak się składa, że Kostecki też na walkę z jakimś Francuzem wychodził w takiej czapce.
https://www.facebook.com/KibicowskieLata90PL/

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Kiedyś Kibic - dziś znany z innych działań.

Post autor: JSC » 18.03.2010, 14:24

To jest coś o fanatykach boksu, Szpilka ma tatuaż z tym motywem chyba nawet. Ale literka może być zapożyczona.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, ELC, KSH i 224 gości