Koszykówka Kibicowsko ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Andrus » 15.04.2013, 17:00

w jaki sposób miał być zasłużony dla klubu ? Tusk jest zasłużony dla Lechii ?
Klika rządząca Zgorzelcem SLD-PO doprowadza od lat miasto do upadku. Pomyśl zanim coś napiszesz



Gracjan_Roztocki
Posty: 13
Rejestracja: 13.03.2013, 10:40

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Gracjan_Roztocki » 16.04.2013, 08:15

Dlatego napisałem MOŻE. Nie znam historii Turowa, ani miasta Zgorzelca, ale dopuszczam możliwość, że człowiek związany z SLD, może być osobą zasłużoną dla miasta/klubu. Nie można mieć klapek na oczach !

BTW. Kibice Kotwicy Kołobrzeg oddawali cześć Sebastianowi Karpiniukowi (posłowi PO), który również zginął pod Smoleńskiem, ba! Stadion piłkarskiej Kotwy nosi imię w/w i nie słyszałem o jakiś protestach.

Czy tą drogą dedukcji, jakiś domorosły chuliganeiro, może stwierdzić, że Kotwica to także lewacy ?!

Nie wszyscy powinni wypowiadać się na tematy polityczne...
Tyłem do murawy...

Hermes1975
Posty: 23
Rejestracja: 27.12.2011, 16:41

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Hermes1975 » 17.04.2013, 11:26

Kaktuzo pisze:
ArmandoKKS pisze:MKS Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Ekipy typu Widzew, Biała Gwiazda... :) będą miały trochę zabawy w tym konińskim grajdołku, który jest nazywany halą!

---
B.B.J. kaliski KKS
Mógł byś wrzucić fot skrojonych szali i koszulki.?

Problem w tym ze Wisła i Widzew nie jezdza na wyjazdy. Widzew ostatnio widzialem w Toruniu w okolo 40 osob.
O Toruniu nie bede sie wypowiadal bo smieszny sidenek to mlynek dzieci ok.15 letnich, a Katarzynki to przerzuty z Motobubla i przydupasy p. dyrektor klubu
http://www.smanager.pl

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Andrus » 17.04.2013, 12:57

Gracjan_Roztocki pisze:Dlatego napisałem MOŻE. Nie znam historii Turowa, ani miasta Zgorzelca, ale dopuszczam możliwość, że człowiek związany z SLD, może być osobą zasłużoną dla miasta/klubu. Nie można mieć klapek na oczach !

BTW. Kibice Kotwicy Kołobrzeg oddawali cześć Sebastianowi Karpiniukowi (posłowi PO), który również zginął pod Smoleńskiem, ba! Stadion piłkarskiej Kotwy nosi imię w/w i nie słyszałem o jakiś protestach.

Czy tą drogą dedukcji, jakiś domorosły chuliganeiro, może stwierdzić, że Kotwica to także lewacy ?!

Nie wszyscy powinni wypowiadać się na tematy polityczne...
No widocznie nie powinieneś. Kotwica niech sobie robi co chce, może jakoś im się on zasłużył dla miasta chociaż z tego co pisze w necie to nadanie stadionowi jego imienia było decyzją bodaj radnych ale Szmajdziński pochodzący z miasta oddalonego o ponad 200 km zapewne zrobił dużo dla miasta z którym w żaden sposób nie był związany tylko oddelegowany do Jeleniogórskiego okręgu który swoją drogą ludzie szkoleni w Moskwie niszczyli i niszczą ( jak burmistrz Zgorzelca z którym Szmajdziński trzymał)... nie wspominając jak głosował w Sejmie, co zrobił dla kraju czy regionu- nic czy, ze był komunistycznym aparatczykiem.
Gratuluje politycznych ideałów. Wieszaj transy dla Jaruzela i Morela

paweł1234
Posty: 1
Rejestracja: 18.04.2013, 16:28

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: paweł1234 » 18.04.2013, 16:37

chciałbym powiedziec Hermesik ze strasznie smi...dzisz ...czasami mogłbys sie sam wiesz co ...
...po drugie nie wiesz chyba co wypisujesz na temat kibiców Energi ...jestem obserwatorem i rozmawiam z tymi młodymi chłopakami ..sa bardzo sympatyczni a przedewszystkim kulturalni w przeciwienstwie do niektórych podludzi ..żebys sie kiedys nie zdziwił że za te wszystkie obelgi w strone młodych osobników spotka Cie sroga kara ..Pozdr : )) DZIEWCZYNY LUBIA BRĄZ

reddevil1923
Posty: 46
Rejestracja: 11.09.2009, 22:15

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: reddevil1923 » 19.04.2013, 14:03

Czy Legia Warszawa wybiera się jutro do Jaworzna na mecz play-off?

Gracjan_Roztocki
Posty: 13
Rejestracja: 13.03.2013, 10:40

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Gracjan_Roztocki » 22.04.2013, 16:22

Andrus, chodziło mi o to, że nazywacie jedną ekipę "lewacką" z uwagi na to, że ktoś wywiesił prześcieradło dla Szmajdzińskiego, a nie zwracacie uwagi na ekipę, która gra na stadionie im. zmarłego posła PO, bez żadnych protestów, pism, oświadczeń. Czy oni również (idąc tą drogą dedukcji), są lewakami, czy już nie?!

Co można generalnie pisać o "ekipach" koszykarskich, skoro 90% to janusze z będbnami i nakładkami do klaskania...


Z transparentami dla Jaruzela świetny żart, zerwałem bok ;]
Tyłem do murawy...

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Andrus » 22.04.2013, 18:09

ale co ma granie na stadionie imienia zmarłego posła PO do popierania SLD/PO, wcześniejszego popierania Szmajdzińskiego, wywieszania dla niego transów ( gdzie patriotyczne vlepy z godłem Polski zrywają) ?

Andruss
Posty: 3
Rejestracja: 23.04.2013, 22:19

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Andruss » 23.04.2013, 22:28

Kaktuzo pisze:
ArmandoKKS pisze:MKS Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Z racji, iż grali nasi najlepsi przyjaciele między sobą, postanowiliśmy się wtopić w tłum na hali w której przebywało jakieś 600 osób (zapchana na maxa). "Obcinamy" obie ekipy, które nie prezentują nic ciekawego, ogólnie "dożynki 2013". Po meczu kroimy jedną koszulkę górnika konin i kilka szali mks konin. Ekipy typu Widzew, Biała Gwiazda... :) będą miały trochę zabawy w tym konińskim grajdołku, który jest nazywany halą!

---
B.B.J. kaliski KKS
Mógł byś wrzucić fot skrojonych szali i koszulki.?
Podbijam! Jest szansa, że zobaczymy te fanty, czy pisząc to nie przewidziałeś że możesz zostać o to poproszony?

ksg1957
Posty: 100
Rejestracja: 27.02.2007, 00:26
Lokalizacja: GÓRNIK KONIN

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: ksg1957 » 29.04.2013, 08:17

Również podbijam ;)

lukasz1990
Posty: 17
Rejestracja: 01.01.2013, 18:29

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: lukasz1990 » 29.04.2013, 19:19

Biały1 pisze:
Kamilzon pisze:a ja mam takie pytanie czy ekipa Sidenu Toruń to są lewaki
Byłem tam na wyjeździe. Generalnie młynek kilkunastoosobowy sama młodzież śmieszni trochę, część poubierana w koszulki z Che i innymi tego typu motywami.
Koszulki Che? Chodzę czasami na mecze SIDEnu i takiego czegoś nie zauważyłem;) Często to tam w ogóle nie ma młyna:P A z jakiej ekipy jesteś?

lukasz1990
Posty: 17
Rejestracja: 01.01.2013, 18:29

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: lukasz1990 » 29.04.2013, 19:20

lukasz1990 pisze:
Biały1 pisze:
Kamilzon pisze:a ja mam takie pytanie czy ekipa Sidenu Toruń to są lewaki
Byłem tam na wyjeździe. Generalnie młynek kilkunastoosobowy sama młodzież śmieszni trochę, część poubierana w koszulki z Che i innymi tego typu motywami.
Koszulki Che? Chodzę czasami na mecze SIDEnu i takiego czegoś nie zauważyłem;) A jeśli takie coś było to na pewno szybko z tym został zrobiony porządek. Często to tam w ogóle nie ma młyna:P A z jakiej ekipy jesteś?

Biały1
Posty: 107
Rejestracja: 18.01.2011, 20:43

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Biały1 » 30.04.2013, 19:35

lukasz1990 pisze:
Biały1 pisze:
Kamilzon pisze:a ja mam takie pytanie czy ekipa Sidenu Toruń to są lewaki
Byłem tam na wyjeździe. Generalnie młynek kilkunastoosobowy sama młodzież śmieszni trochę, część poubierana w koszulki z Che i innymi tego typu motywami.
Koszulki Che? Chodzę czasami na mecze SIDEnu i takiego czegoś nie zauważyłem;) Często to tam w ogóle nie ma młyna:P A z jakiej ekipy jesteś?
Stal Ostrów Wielkopolski. Reszta w PW żeby nie zaśmiecać tematu.

tygrys
Posty: 179
Rejestracja: 11.09.2009, 17:42

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: tygrys » 03.05.2013, 13:26

Czy kibice koszykówki z Tarnobrzega są związani z kibicami piłkarskimi? Kiedyś w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego widziałem ich autokar z żółto-niebieską flagą na tylnej szybie.

obserwator2013
Posty: 14
Rejestracja: 28.04.2013, 20:23

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: obserwator2013 » 05.05.2013, 19:10

odnosnie azs [link] nie widze tam nikogo kumatego

przemmaster
Posty: 45
Rejestracja: 28.12.2012, 01:03

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: przemmaster » 06.05.2013, 00:46

Może ci kumaci pochowani za flagami i szykują się żeby piro odpalic :))

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Michalek » 06.05.2013, 10:35

Uwierz mi na slowo ze w tej "ekipie" nie ma ani pol kumatego zawodnika. Predzej trafisz na osobe wspolpracujaca z policja niz na takiego ktory wie o co chodzi.

megidox
Posty: 39
Rejestracja: 08.12.2012, 10:05

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: megidox » 26.05.2013, 23:16

Pytanie po 1 meczu finałowym -> jak to się stało że jakimś cudem ponoć szalik gości się palił ? Ktoś coś wie ?

Gonzales
Posty: 1248
Rejestracja: 09.01.2009, 18:47

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Gonzales » 06.06.2013, 21:57

Coś takiego znalazłem w tym temacie na forum koszykarscy.com.pl

" [link]

Szybka akcja, zero walki kibica z Zielonej Góry o barwy.

Krótka Relacja:
Kibiców z Zielonej Góry w sektorze i obok niego, na oko około 80 + rozsiani po całej hali. Reszta hali zapełniona kibicującym ekipie ze Zgorzelca i odrzutami z Zielonej.
Doping kibiców Turowa dość niezły, ekipa z balkonu na 4, Panowie z KK 3 dam :) ) Kibice z Zielonej, myślę że to nie mi oceniać i trudno to ocenić, bo na wyjazdach Im lepiej idzie niż u siebie, ale za ten mecz 4 się należy ;) ) Szalik skrojony po meczu, wierny kibic nawet nie próbował się stawić - informacje od sprawców.
Czekamy na drugi mecz."

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Andrus » 07.06.2013, 07:57

Tyle, że szal wyciągnięty z szafy, Zastal proponuje dzieciom z balkonu żeby się na nich ustawili ( wyzywali ich w trakcie meczu) na co zero odpowiedzi, zresztą my też chcieliśmy się z nimi spotkać jedyne co potrafią to spinać się na necie a na żywo oddawać szaliki bez walki. Zielonej przyjechała konkretna banda i nawet czytając komentarze pikników na necie można stwierdzić, że przekrzyczeli halę. My wizytowaliśmy teren, wraz ze Stelmetem chyba było Zagłebie z Lubania ( wysyp vlep, ktoś tam przez ochronę sapał o barwy Śląska), masa policji,ochrony,kamery- zerowe możliwości akcji. Publika wymieszana
Młyn "balkon" na meczu w którym rzekomo skroili szalik plus "oprawa" [link]
i ich "oprawa" na drugim meczu [link]

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Andrus » 07.06.2013, 08:03

I jeszcze zacytuję chłopaka ze Stargardu żeby nie było, że jestem stronniczy :
" Na sektorze raz po raz odwiedzają Nas „leśne dziadki” z przeróżnymi pytaniami i niespotykanie dużą sympatią. Nadeszła pora spotkania. Każdy nasz ruch wykonany w stronę barierek dzielących Nas od zawodników kończy się interwencją starszych panów z wąsem i żółtym uniformem. Jednak po kilku razach i słownych potyczkach odpuszczają. W pierwszej połowie prowadzimy dobry, ale niestety nieregularny doping spowodowany grą naszych i … no właśnie. Z całym szacunkiem do „leśnych dziadków”, ale to co robią to anty-doping. Momentami można było poczuć atmosferę rodem spod skoczni w Zakopanem co przeszkadzało nam w przebiciu się. Repertuar gospodarzy bardzo ubogi, ale bądź co bądź bogatszy niż pikników w Gdyni. Chciałbym jeszcze wspomnieć o grupie młodszych kibiców siedzących vis-a- vis sektora „leśnych dziadków”. Było ich maksymalnie kilkunastu, ale nie w tym rzecz. Sprawiają oni wrażenie grupy lansiarzy z megafonem, którzy udają ogarniętych. To tyle na temat kibiców Turowa."

jarek_psikuta
Posty: 2
Rejestracja: 23.05.2013, 09:57
Lokalizacja: 160 m.n.p.m

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: jarek_psikuta » 22.06.2013, 13:00

tygrys pisze:Czy kibice koszykówki z Tarnobrzega są związani z kibicami piłkarskimi? Kiedyś w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego widziałem ich autokar z żółto-niebieską flagą na tylnej szybie.
Pikniki.
SIARKA-JAGIELLONIA-WISŁOKA-WISŁA

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Kamilzon » 01.07.2013, 21:59

a ja mam takie pytanko
z kim AZS Koszalin ma/miał zgodę
bo raz oglądałem transmisję w TV meczu AZS-u w Koszalinie ( już nie pamiętam z kim grali)
i jeden gościu z młyna trzymał szalik łączony AZS-u z jakąś inną drużyną o zielonych barwach -

przemmaster
Posty: 45
Rejestracja: 28.12.2012, 01:03

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: przemmaster » 01.07.2013, 22:17

Z Treflem Sopot

Gonzales
Posty: 1248
Rejestracja: 09.01.2009, 18:47

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Gonzales » 04.07.2013, 09:37

Też pomyślałem o Treflu, ale zielone barwy ?

przemmaster
Posty: 45
Rejestracja: 28.12.2012, 01:03

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: przemmaster » 04.07.2013, 18:36

Może Boston Celtics

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Kamilzon » 28.07.2013, 20:46

dokładnie widziałem że ma szalik łączony a po drugiej stronie były zielone barwy

krupa_KSF
Posty: 17
Rejestracja: 23.09.2012, 13:18

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: krupa_KSF » 05.09.2013, 20:47

W temacie koszykówki jestem zupełnie zielony i dlatego mam pytanie. Widzę że Legia jest aktywna na meczach kosza u siebie, a jak to jest z wami na wyjazdach?

KLINxxx
Posty: 5
Rejestracja: 05.09.2013, 21:12

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: KLINxxx » 05.09.2013, 21:20

Michalek pisze:Uwierz mi na slowo ze w tej "ekipie" nie ma ani pol kumatego zawodnika. Predzej trafisz na osobe wspolpracujaca z policja niz na takiego ktory wie o co chodzi.
Na szczęście (dla samych zainteresowanych) bardzo mocno się mylisz, a co do reszty to cóż... Jest nowa ekipa która mocna stara się zmienić w wizerunku, na jaki "zapracowali" przez lata inni.

Żadnych zgód nie ma i nie było. W ostatnich latach poprzednia grupa zawiązała bliższe stosunki z paroma kibicami z Sopotu (MPKK itp) i to by było na tyle. Obecnie nie ma mowy o żadnej zgodzie czy jej pochodnych, podobnie sprawa ma się z uczestnictwem obecnych członków stow. w MPKK (czyt. obecny rok był w ostatnim w którym KSK "uczestniczyło" w tej imprezie, powód? Brak ekip działających/kumających kibicowsko pewne tematy).

KLINxxx
Posty: 5
Rejestracja: 05.09.2013, 21:12

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: KLINxxx » 06.09.2013, 15:54

Co do łączonego szalika, zapewne jest to szal wydany parę lat temu gdy Brok był sponsorem AZS-u.

Ps. W Koszalinie od poprzedniego sezonu nastąpiła całkowita zmiana warty, młodzi postawili na swoim a poprzednia ekipa odeszła całkowicie na bok (co o czymś świadczy). Stąd patriotyczne transparenty i oprawy (patrz sierp i młot), nowe przyśpiewki (zamiast czystego populizmu), sporo piro na wyjazdach za co były problemy z niebieskimi i najważniejsze, wpajanie młodym co to są kibicowskie zasady. NIe ma już sytuacji z ostatnich xx lat, gdy to tym co najbardziej interesowało "Klub Kibica" to alkohol przed meczami i tańsze wejściówki a gdy dochodzi do lekkich spięć to chce dzwonić na policję. Tyle po krótce.

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Kamilzon » 08.09.2013, 00:12

Odnośnie Reprezentacji Polski na Euro baskecie to widzę że doping tam nakręcają ludzie z Polpaku Świećie bardzo im to dobrze wychodzi dziś nawet zagłuszyli chorwatów których było więcej

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Kamilzon » 08.09.2013, 22:55

Mam pytanko do ludzi zorientowanych w temacie czy Zastal ma jakieś zgody ??

Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Ultra-Projects » 09.09.2013, 15:10

Kamilzon pisze:Mam pytanko do ludzi zorientowanych w temacie czy Zastal ma jakieś zgody ??
nie
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Kamilzon » 09.09.2013, 20:38

Ultra-Projects pisze:
Kamilzon pisze:Mam pytanko do ludzi zorientowanych w temacie czy Zastal ma jakieś zgody ??
nie
tak myślałem ale dzięki za potwierdzenie

Gonzales
Posty: 1248
Rejestracja: 09.01.2009, 18:47

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Gonzales » 11.09.2013, 11:25

krupa_KSF pisze:W temacie koszykówki jestem zupełnie zielony i dlatego mam pytanie. Widzę że Legia jest aktywna na meczach kosza u siebie, a jak to jest z wami na wyjazdach?
Jedynie w miastach gdzie są FC Legii.

Listek
Posty: 3
Rejestracja: 17.09.2013, 18:34

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Listek » 17.09.2013, 18:40

Kamilzon pisze:Odnośnie Reprezentacji Polski na Euro baskecie to widzę że doping tam nakręcają ludzie z Polpaku Świećie bardzo im to dobrze wychodzi dziś nawet zagłuszyli chorwatów których było więcej
Nie do końca jest tak jak mówisz, fakt, byli kibice Polpaku z bębnem ale do meczu z Chorwacją raczej przeciętnie to ogarniali, na meczu z Chorwatami pojawiła się nasza kilkuosobowa grupa z Astorii Bydgoszcz i gościnnie kolega z Czarnych Słupsk i przed meczem nieco naprowadziliśmy resztę jak ten doping powinien wyglądać, i przez cały mecz prowadziliśmy go we 2 tzn Astoria-Czarni. Przede wszystkim stłamsiliśmy krzyczenie "defence" bo słuchać się tego nie da, było parę przyśpiewek i wskazówek co do nabijania rytmu na bębnie. Na Hiszpanach nasza grupa odpuściła doping zmieniając miejsce na trybunach i niestety w 3 kwarcie pojawiło się słynne "defence" i raczej doping monotonny.

Podsumowując nasz pobyt na Eurobaskecie, niestety na kadrę jeździ bardzo wiele osób przypadkowych, nie związanych w ogóle z życiem kibicowskim przez co wygląda to jak wygląda.

Pozdro

Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Kamilzon » 20.09.2013, 09:41

Listek pisze:
Kamilzon pisze:Odnośnie Reprezentacji Polski na Euro baskecie to widzę że doping tam nakręcają ludzie z Polpaku Świećie bardzo im to dobrze wychodzi dziś nawet zagłuszyli chorwatów których było więcej
Nie do końca jest tak jak mówisz, fakt, byli kibice Polpaku z bębnem ale do meczu z Chorwacją raczej przeciętnie to ogarniali, na meczu z Chorwatami pojawiła się nasza kilkuosobowa grupa z Astorii Bydgoszcz i gościnnie kolega z Czarnych Słupsk i przed meczem nieco naprowadziliśmy resztę jak ten doping powinien wyglądać, i przez cały mecz prowadziliśmy go we 2 tzn Astoria-Czarni. Przede wszystkim stłamsiliśmy krzyczenie "defence" bo słuchać się tego nie da, było parę przyśpiewek i wskazówek co do nabijania rytmu na bębnie. Na Hiszpanach nasza grupa odpuściła doping zmieniając miejsce na trybunach i niestety w 3 kwarcie pojawiło się słynne "defence" i raczej doping monotonny.

Podsumowując nasz pobyt na Eurobaskecie, niestety na kadrę jeździ bardzo wiele osób przypadkowych, nie związanych w ogóle z życiem kibicowskim przez co wygląda to jak wygląda.

Pozdro

no właśnie oto mi chodzi sorry że zapomniałem o was o Astorii a co do kibicowania na koszu to poziom jest słaby szkoda że nie ma żadnej ekipy która by ogarniała doping na meczach reprezentacji (powinna być grupa która kieruje dopingiem) jak oglądałem turnej w Lublinie to asz żal serce ściska spiker musiał motywować "kibicow" do tego żeby krzyczeli Polska a co tu dopiero mówić o dopingu

po prostu wy koszykarscy musicie stworzyć reprezentacyjną ekipę

Pozdrawiam

Biały1
Posty: 107
Rejestracja: 18.01.2011, 20:43

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: Biały1 » 07.10.2013, 22:42

MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrów Wielkopolski

4 osoby.


Start Lublin - Stal Ostrów Wielkopolski

0 osób.

CrazyJump
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2010, 18:43

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: CrazyJump » 14.10.2013, 10:36

Śląsk Wrocław - ANWIL WŁOCŁAWEK

Brawa dla koszykarzy za wygranie tego niezwykle ważnego pojedynku, WIELKI ANWIL !

[link]

[link]

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Koszykówka Kibicowsko ...

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 18.10.2013, 17:11

Kamilzon pisze:Mam pytanko do ludzi zorientowanych w temacie czy Zastal ma jakieś zgody ??
Nie ma i miec nie bedzie
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bez-napinki, pRusok i 175 gości