wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Gieksa J-no
Posty: 636
Rejestracja: 30.01.2010, 23:52

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Gieksa J-no » 24.11.2014, 22:34

Jak ogólna sytuacja w Białce Tatrzańskiej ?



kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: kkk78 » 05.07.2016, 13:18

Jak wygląda na co dzień sytuacja w Ustce?

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Ukochane Miasto » 05.07.2016, 13:49

kkk78 pisze:Jak wygląda na co dzień sytuacja w Ustce?
pozwól że odpowiem jako sąsiad zza miedzy :-)
jako że bywałem kilka lat pod rząd w Orzechowie koło Ustki , to często się do Ustki na spacer jechało.
dużo Gryfa i Lechii , parę razy nawet goście inkasujący na parkingu chodzili w barwach Lechii.

a tak to misz-masz, jak to nad morzem;-)

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Hokus Pokus » 05.07.2016, 14:01

Do mnie na przykład się spruli w Darłowie rok temu.Gdybym szedł sam to c*** ale idę sobie z laską wieczorem i jakichś 2 najebanych sprutusów podbiło,że mam dawać smyczkę bo mnie dojadą.Zapytałem czy nie znają zasad,że się nie podbija jak ktoś z kobitą idzie.Ni c**** nie znali to zapytałem który wychodzi na solówkę,chwilę się zastanowili ale laska zaczęła mnie odciągać i odbili coś jeszcze grożąc na koniec,że mnie i tak znajdą i dokurwią.Beka z takich ciuli ale po tej sytuacji laska powiedziała,że jak założę barwy to nigdzie ze mną już nie pójdzie hehe.

PS. Jak to czytasz sprutusie jeden z drugim (sytuacja miała miejsce w sierpniu 2015 w okolicach skweru ekologów) to h** wam w ryje za takie kozaczenie.

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: PaymanW » 05.07.2016, 14:47

Smyczka z Coca Coli?

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: kkk78 » 05.07.2016, 15:08

Ukochane Miasto pisze:
kkk78 pisze:Jak wygląda na co dzień sytuacja w Ustce?
pozwól że odpowiem jako sąsiad zza miedzy :-)
jako że bywałem kilka lat pod rząd w Orzechowie koło Ustki , to często się do Ustki na spacer jechało.
dużo Gryfa i Lechii , parę razy nawet goście inkasujący na parkingu chodzili w barwach Lechii.

a tak to misz-masz, jak to nad morzem;-)
Dzięki za odpowiedź.
Pytam z ciekawości,bo w tym roku wybieram się pierwszy raz.Kilka lat pod rząd to we Władku byłem,ale tam to raczej Arka.
No,a na plaży to wiadomo...misz - masz jak nad morzem ;)

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Kapitan Stopczyk » 05.07.2016, 17:11

W Ustroniu Morskim będąc pod koniec maja zauważyłem, że roi się tam od Lechitów, innych nie stwierdziłem. Czują się tam jak u siebie, potem doczytałem, że 80 % mieszkańców tego miasteczka to ludzie pochodzący z Wielkopolski, ponadto istnieje tam Nadmorski FC Lecha.

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Hokus Pokus » 05.07.2016, 17:16

PaymanW pisze:Smyczka z Coca Coli?
A co myślisz,że nie dochodzi do takich sytuacji?Jest pełno łbów,którzy nie szanują prostych zasad i jak są już lekko najebani to zgrywają kozaków szponcąc i szukają h*** do d***.

kryno5
Posty: 10
Rejestracja: 21.06.2016, 13:52

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: kryno5 » 05.07.2016, 17:42

Madryt, okolice placu Puerta del Sol, jeden kibic Widzewa i dwoch w koszulkach CSKA.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa, kibice z Młyna, a widzewiacy... też z Wenus =-

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: *** » 05.07.2016, 18:02

sorry, ale to że jesteś z dziewczyną to się można lansować w barwach po obcym terenie? mieli najpierw grzecznie poprosić o schowanie ew potem lać w cymbał jak się przy lasce uniesiesz honorem (bo jak to schowasz barwy będziesz jak cipa?)?sorry ale niektórzy to się z chujami na łby zamieniają (nie mówię tego w twoim kierunku bo cię nie znam) ale mało to łbów przy laskach kozaczy i sami się proszą klapsa?

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: 357. » 05.07.2016, 18:06

Łódź, Abramowskiego, bnowak/ene due rabe/ ehre/kryno5, (czy jak tam ten żydowski bękart z bidula sie nazwał w tym tygodniu) wspomina swoją wizyte w madrycie pod super grafem swojej ekipy

[link]

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Hokus Pokus » 05.07.2016, 18:19

*** pisze:sorry, ale to że jesteś z dziewczyną to się można lansować w barwach po obcym terenie? mieli najpierw grzecznie poprosić o schowanie ew potem lać w cymbał jak się przy lasce uniesiesz honorem (bo jak to schowasz barwy będziesz jak cipa?)?sorry ale niektórzy to się z chujami na łby zamieniają (nie mówię tego w twoim kierunku bo cię nie znam) ale mało to łbów przy laskach kozaczy i sami się proszą klapsa?
Takie rzeczy się inaczej załatwia a nie kozaczenie jak się spaceruje z laską.Napewno bym nie oddał barw dwóm najebanym sprutusom.Zresztą zapytałem o solo to zaczęli się naradzać ale laska mnie odciągnęła,zresztą nie chciałem jej psuć urlopu.Sprutusy jeszcze rzucały tekstami,że mnie znajdą i dojebią.
A barw trzeba też umieć bronić.Nie mówię,że dałbym im radę 2 na 1 ale na solo jak najbardziej choć pewnie drugi by z partyzanta podbił bo już też nie raz takie sytuacje miały miejsce.

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Hokus Pokus » 05.07.2016, 18:31

valo pisze:
Hokus Pokus pisze:Do mnie na przykład się spruli w Darłowie rok temu.Gdybym szedł sam to c*** ale idę sobie z laską wieczorem i jakichś 2 najebanych sprutusów podbiło,że mam dawać smyczkę bo mnie dojadą.Zapytałem czy nie znają zasad,że się nie podbija jak ktoś z kobitą idzie.Ni c**** nie znali to zapytałem który wychodzi na solówkę,chwilę się zastanowili ale laska zaczęła mnie odciągać i odbili coś jeszcze grożąc na koniec,że mnie i tak znajdą i dokurwią.Beka z takich ciuli ale po tej sytuacji laska powiedziała,że jak założę barwy to nigdzie ze mną już nie pójdzie hehe.

PS. Jak to czytasz sprutusie jeden z drugim (sytuacja miała miejsce w sierpniu 2015 w okolicach skweru ekologów) to h** wam w ryje za takie kozaczenie.
Każde tłumaczenie jest dobre,tu akurat bronisz sie kobieta no można i tak.Ale gdzie jest napisane że jak sa wakacje nie można kroić?Ten co sie bał,bać sie bedzie zawsze i wszedzie.
Czytaj ze zrozumieniem.Obowiązują a przynajmniej zawsze obowiązywały zasady,że jak ktoś idzie z laską to raczej się nie podbija o barwy.Przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło podbić do kogoś spacerującego sobie z dziewczyną i napinać się.

Strzałka
Posty: 137
Rejestracja: 26.06.2016, 15:16

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Strzałka » 05.07.2016, 18:45

Powinieneś wystąpić w pamiętnikach z wakacji.
W Łodzi to się już nie zmieni - Biel jest niczym przy Czerwieni!

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: mexx80 » 10.08.2016, 00:55

Strzałka pisze:Powinieneś wystąpić w pamiętnikach z wakacji.
Widać, że małolat jesteś i nie znasz zasad. Kiedyś honor się liczył i właśnie zasady.
1950

chlorekmetylenu
Posty: 8
Rejestracja: 19.07.2016, 15:35

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: chlorekmetylenu » 10.08.2016, 02:21

Pamiętam kiedyś spacer z dupeczką po jednym z mocnych osiedli mojego klubu, nagle wylatuje grupa chłopów zaraz któryś podbija i pyta za kim, nim człowiek zdążył coś powiedzieć poszła odezwa od starszego "tego nie robimy bo z dupą idzie" i polecieli dalej hehehe teraz tego nie ma ;) Ważne aby kogoś dojebać za wszelką cenę ;)

Jak plaża w Świnoujściu ?

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Hokus Pokus » 10.08.2016, 08:56

Otóż to.Za niedługo podbijanie do typów spacerujących z dziećmi nie będzie niczym złym,bo przecież barwy ważniejsze.h** do mordy takim zjebom,którzy nie potrafią uszanować prostych zasad a do tego wielce krzyczą o honorze.

MKS Iskra Pszczyna
Posty: 38
Rejestracja: 21.05.2016, 16:34

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: MKS Iskra Pszczyna » 11.08.2016, 10:14

we Władysławowie widziana osoba z Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów, barwy Arki, kilku najebańców wieczorem "Legia" krzyczało, ogólnie ta miejscowość po godz. 20 straszną meliną się robi, więcej tam nie zagoszczę.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Khan » 11.08.2016, 10:49

MKS Iskra Pszczyna pisze:we Władysławowie widziana osoba z Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów, barwy Arki, kilku najebańców wieczorem "Legia" krzyczało, ogólnie ta miejscowość po godz. 20 straszną meliną się robi, więcej tam nie zagoszczę.
od siebie dodam Cracovię , Widzew, ŁKS, Lech Poznań

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: whiskey » 28.08.2016, 12:26

No wierze, że nie ma nikogo w pitbullach i new balance na nogach ???

pablo1946
Posty: 1
Rejestracja: 29.08.2016, 13:06

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: pablo1946 » 29.08.2016, 13:10

W Mielnie widzianych 2 chłopaków z Wisły i 1 małolat z Lecha :D

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Ukochane Miasto » 29.08.2016, 14:14

MKS Iskra Pszczyna pisze:we Władysławowie widziana osoba z Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów, barwy Arki, kilku najebańców wieczorem "Legia" krzyczało, ogólnie ta miejscowość po godz. 20 straszną meliną się robi, więcej tam nie zagoszczę.
mam słabość do płw helskiego a we Władysławowie byłem w tym roku 8 raz z rzędu i chyba się z Tobą zgodzę :-(
coś jest na rzeczy z tą meliną..choć sam szczerze powiem że w tym roku też przesadzałem lekko z alko w Drewutni, różne problemy trza było odreagować.
jedno jest pewne ilość pijanych w sztok małolatów i małolatek rośnie w strasznym tempie co rok.
i nie wróży to dobrze jeśli chodzi o geny dla następnych pokoleń ...

co do kibicowskich , to fajne rozmowy przy barze miałem z jakimś Arkowcem ,widać że stara dobra gwardia...ale na pytanie o Ruch stwierdził żebyśmy dyplomatycznie zmienili temat bo możemy się "bardzo pokłócić" to ja mu zripostowałem Cracovią i Lechem i jakoś się rozeszło.
więcej przez 2 tygodnie nikogo absolutnie nie widziałem z kibicowskiej braci, również zero śpiewów itp...dziwne trochę tak się teraz zastanawiam .

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Sztygar » 29.08.2016, 14:23

Kilka lat temu płw.Helski jak i pomorze wschodnie były opakowane przez Legie, Arkę...ale od dobrych dwóch trzech lat barw widac coraz mniej, baaa nawet vlepek :)
Z czego to wynika? Kibicami sie chyba ostatnimi czasy bywa tylko w dniu meczu. Czasy gdy kibicowanie było dla młodych główna i podstawową atrakcją i sposobem na życie minęły.

Head
Posty: 122
Rejestracja: 01.03.2007, 15:03
Lokalizacja: Płock

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Head » 29.08.2016, 16:20

benson pisze:Jestem kilka dni w Sopocie i nikt nie widziany :)

Za duzo %:),tez byłem.. i widziany ŁKS pare osob,Sląsk,Lechia.

ogolnie klimat wakacyjny czyli relax,ale troche bylo spreżonych fighterow:)
Petrochemia Płock

abraham_blumsztajn
Posty: 2
Rejestracja: 28.06.2016, 19:47

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: abraham_blumsztajn » 29.08.2016, 23:08

Szalom Adam. Świetnie się ostatnio bawiliśmy w Tel-Avivie. Byliśmy całą chuligańską net-bandą ŁKS-u z naszym kochanym Adasiem na czele. Cudowna zabawa w kraju przodków. Adaś przodował w odwiedzaniu synagog i przybijaniu układów. Żebyście widzieli jak wymodelował sobie pejsy. Jak go poprosicie to na pewno wam poleci kilku koszernych fryzjerów. Już niedługo nasza nowa koalicja ŁKS-Hapoel Tel Aviv- Maccabi Hajfa zatrzęsie kibicowskim światkiem.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: wypityjanusz » 30.08.2016, 12:13

abraham_blumsztajn pisze:Szalom Adam. Świetnie się ostatnio bawiliśmy w Tel-Avivie. Byliśmy całą chuligańską net-bandą ŁKS-u z naszym kochanym Adasiem na czele. Cudowna zabawa w kraju przodków. Adaś przodował w odwiedzaniu synagog i przybijaniu układów. Żebyście widzieli jak wymodelował sobie pejsy. Jak go poprosicie to na pewno wam poleci kilku koszernych fryzjerów. Już niedługo nasza nowa koalicja ŁKS-Hapoel Tel Aviv- Maccabi Hajfa zatrzęsie kibicowskim światkiem.
Farmazon, hajopel i maccabi dolączaja do wuerwue
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

imperium2015
Posty: 279
Rejestracja: 29.08.2013, 00:50
Lokalizacja: Polska

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: imperium2015 » 30.08.2016, 13:44

rewal 15.08 - 21.08
mnóstwo najebusów, z barw jakie widziałem to jakiś małolat z ojcem w koszulce Wisły, kilka typów z Zagłębia Lubin odpalający piro na plaży i jakaś grupa Górnika Zabrze z Rudy Śląskiej i to chyba wszystko

swoją drogą co za czasy, że więcej kebabów niż smażalni ryb
POLSKI PRODUCENT ODZIEŻY I GADŻETÓW KIBICOWSKICH
📞 501 590 339
📧 [email protected]
🌐 www.imperium.sklep.pl/produkcja

AdamEes
Posty: 108
Rejestracja: 23.08.2016, 02:17

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: AdamEes » 31.08.2016, 21:24

NIEPRZYPADKOWA OSOBA Z WIDZEWA NA WAKACJACH W TOWARZYSTWIE NOWEGO UKLADOWICZA.

Obrazek

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: cwaniaKKK » 31.08.2016, 21:54

adames pedale (zdjęcia penisów, ciągłe teksty o gwałcie na mężczyznach itd mówią kim jesteś naprawdę) sam wakacje spędziłeś w domu przed komputerem, wpisując się na tym forum co kilka minut to chociaż temat o wakacyjnych miejscowościach byś odpuścił.
1910

mabo
Posty: 189
Rejestracja: 26.06.2007, 14:16

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: mabo » 31.08.2016, 21:59

AdamEes pisze:NIEPRZYPADKOWA OSOBA Z WIDZEWA NA WAKACJACH W TOWARZYSTWIE NOWEGO UKLADOWICZA.
Na 88 twoich postów, 80 tyczy się pedałów, gwałtów, gołych dup, ruchania z facetami. Zastanów się nad sobą, bo nie wygląda to dobrze - zakładając, że jesteś dorosłym mężczyzną.

Jeżeli czujesz przymus pisania na ten temat, to postaraj się robić to w jednym miejscu, np. temacie łódzkim, który jest jednym wielkim ściekiem, a nie zanieczyszczaj całego forum swoimi pedalskimi przemyśleniami. Dzięki.

losiar
Posty: 10
Rejestracja: 21.06.2016, 22:32

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: losiar » 04.09.2016, 12:41

Na wybrzeżu w bardzo ale to bardzo dużych ilościach i bez jakichkolwiek konsekwencji poruszają się ludzie w barwach f.c. Barcelony. Niestety taka moda dzisiaj.

A tak na poważnie przez cały sezon w Rewalu - 2 miesiące - widziałem jedną osobę (starszą) w koszulce Stali Gorzów i jednego kolesia z synem w barwach Dynama Drezno. Spotkałem tez małą ekipkę Górnika Zabrze bez barw, piłem z kolesiem z KKS-u Kalisz a tak pozatym to mizeria. Rodziny z dziećmi w koszulkach Barcelony pokazują gdzie zmierza nasza scena.

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: NoMatterWhat » 08.09.2016, 13:49

losiar pisze:Rodziny z dziećmi w koszulkach Barcelony pokazują gdzie zmierza nasza scena.
O czym Ty piszesz?
Jako dzieciak, nigdy nie miałeś koszulki zagranicznego klubu?
Czy od razu miałeś na sobie te "groźne"?

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Leon_88_OR » 23.09.2016, 17:02

Po rodzinnym wypadzie nad morze z przymusowym zwiedzaniem zatloczonego monciaka ,lacznie z Molo w Sopocie oraz przechadzce nad Motlawa i po Dlugiej w Gdansku stwierdzam barwy Lechii i Slaska ,pare smyczek Wybrzeza i jeden mini szalik Stoczniowca na szybie. Jednym slowem wszystko w normie. Nie liczac roznej masci wynalazkow w koszulkach Barcy ,Bayernu itp.
Co ma wisieć nie utonie...

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Daan » 24.09.2016, 11:21

87654 pisze:Skoro juz mowa o Hiszpanii to Madryt -> widziany jeden blakajacy sie widzewiak w koszulce Dhw, jakis obolaly, dziwnie sie poruszal, powtarzal niezrozumiale slowa czesciowo po rosyjsku :(
w tej historii tylko Madryt się zgadza. Reszta jak w radiu erewań, nie Widzewiak a łksiak i slowa nie po rosyjsku a hiszpańsku.
Tak mu koledzy z ultras sur pokazywali Madryt.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: WileTheBest » 15.07.2017, 12:39

W Mrzeżynie (01.07-08.07 2017) nic. Tylko napis Kotwica FC Mrzeżyno na transformatorze. Od zajebania Niemców.
Września 100% Lech Poznań!

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: 1925 » 15.07.2017, 13:06

Darłovia jeszcze coś działa ??
:arrow:

MFC'05
Posty: 102
Rejestracja: 11.04.2015, 12:07
Lokalizacja: Głogów

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: MFC'05 » 15.07.2017, 18:55

Szklarska Poręba troche Vlep Śląska Widzewa GKM u Grudziądz w barwach nikogo ;)
CHROBRY GŁOGÓW!

-E4-
Posty: 245
Rejestracja: 20.08.2015, 10:32
Lokalizacja: Odra Opole

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: -E4- » 16.07.2017, 15:14

Wczasy we Władysławowie i ku zaskoczeniu duży napis na deptaku ODRA OPOLE :) mordka sie ucieszyła hehe Poza tym zwiedziłem Gdańsk, Sopot, Gdynie na powrocie 2 dni w Warszawie. Zobaczyłem stadion Lechii i Narodowy i ku mojemu zdziwieniu stadion Lechii zrobił na mnie lepsze wrażenie. Ze strony kibicowskiej śmieszna sytuacja w metrze warszawskim gdzie grupka szczurków Polonii Warszawa w momencie wysiadania z metra dała znać o sobie a po 20 sekundach ruszył za nimi patrol Legionistów gabarytowo 2 poziomy większy hehe ale nie widziałem jak to się zakończyło bo jechałem dalej.
Warszawa bardzo ładna ale ilość brudasów mnie przeraziła i przekonałem się że mówienie że ich u nas nie ma to mit. A chciał bym dodać że te k**** muzułmańskie widziane w Muzeum Powstania Warszawskiego gdzie znudzeni nie wiem na c*** tam poszli wyprowadziły nawet moją żonę z równowagi a hitem była jakaś turystka mówiąca po angielsku która pokazując niemiecki bombowiec z 2 wojny mówiła dziecku że to ten co się rozbił w Smoleńsku... I tutaj moja kobieta już nie wytrzymała i ją zwyzywała hehe Muzeum zrobiło ogromne wrażenie na mnie.
Obrazek

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: Leon_88_OR » 15.08.2017, 00:03

Weekend w Poznaniu. Na miescie wiadome barwy. W tym miejscu pytanie do stron zainteresowanych... Odwiedzilem Inea Arene na ligowym meczu Lecha z Zaglebiem i na prostej (trybuna Im. Czapczyka) gwizdy pojedyncze bluzgi itp w strone Lubinian mimo iz wcale nie tak dawno laczyla te ekipy sztama. Egzotyka rodem z trybuny piknikow czy ma to jakies "podwojne dno"? Pytanie z czystej ciekawosci mam nadzieje ze nikogo nie uraze...
Co ma wisieć nie utonie...

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani

Post autor: plemplem81 » 15.08.2017, 00:40

1925 pisze:
15.07.2017, 13:06
Darłovia jeszcze coś działa ??
Na mieście nikogo od nich nie uświadczyłem, ale widocznych parę wrzutów na murach + zapisane dojazdowe przystanki PKSów, więc mniemam, że nawet jeśli teraz nie działają, to działali w bardzo niedalekiej przeszłości. W necie wyguglowałem, że całkiem zgrabnie prezentowali się w latach 2008-2010, więc może te wszystkie oznaki istnienia na murach to właśnie z tamtego okresu? Fotek z obecnych czasów na necie nie znalazłem.
Ogólnie mocno im kibicuję, bo mała ekipka, a jednak starają się istnieć. Tym bardziej, że to jedna z bardzo niewielu ekip z wszystkich nadmorskich miejscowości stricte turystycznych, którą można spotkać na szlaku. Żałuję, że Jantar Ustka w zasadzie już nie istnieje, zawsze miałem do nich sentyment.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hanysek6448, KamykOKS, marionette i 179 gości