Kibice i polityka.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Suczysko

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Suczysko » 23.06.2022, 16:32

23 cm w zwisie pisze:
23.06.2022, 16:26
Suczysko pisze:
23.06.2022, 15:59
No widzisz Ci ludzie żyją w tych krajach z okradania innych. Taka anglia czy stany, niemcy to jest wrzód tego świata. Zawsze sie nastawiały na wyzysk i manipulacje. Dodaj do tego judków i masz fajną mieszankę. Kiedyś na lotnisku w Gdańsku byli żołnierze amerykańscy i mojej żony siostra się patrzy na nich (wchodzili osobnym przejściem) i się pyta czy to aby na pewno są żołnierze z usa. Tak się spojrzałem na typa z 170 cm w okularach i mówię, że to może dla potrzeb filmu takich dali artystów. Mój kumpel mi mówił że się nie znam i to mogą być operatorzy dronów. p**** była z tych patałachów naprawdę. Amerykańskie wojską ;)
Pewnie ta siostra twojej żony miała ochotę żeby ją tam na lotnisku ci afroamerykańscy żołnierze wzięli w pięciu na raz :)
Biali byli tylko swoją posturą wywoływali smiech bo się pewnie naoglądała o amerciac soldiers a tu taka zaskoczka. Wycieczka z liceum w umundurowaniu z flagami na ramieniu. Jeśli ktoś zaczyna zdanie od "pewnie" to dla mnie znaczy, że sam o tym myśli i ma takie "kosmate myśli".

picooligans

Post autor: picooligans » 23.06.2022, 17:49

No ale to oni są śmieszni czy twoja ułomna rodzinka?

Krasa

Post autor: Krasa » 23.06.2022, 18:03

Tosiek pisze:
23.06.2022, 15:18
Nie no przekonałeś mnie.AVE UNIA I NATO!Gdyby nie UE to bylibyśmy krajem na poziomie Bangladeszu a gdyby nie NATO to mielibyśmy stolicę w Moskwie.

Nareszcie brawo ! ... następny omnibus ocenił że żołnierz który ma 170 cm i na dodatek chodzi w okularach przeciwsłonecznych to totalna lipa :) .... pytam serio ile wy macie lat entuzjaści ruskich ? .... co wy myślicie że wszyscy wojskowi mają po 2 metry i 50 w łapie ? :) .... uczciwie też trzeba powiedzieć że wszyscy coś ''mieli za uszami'' w czasie 2 wojny a wiele spraw do tej pory nie wyszło na światło dzienne i pewnie nie wyjdzie !

VicekVicia

Post autor: VicekVicia » 23.06.2022, 20:16

Nie posikajcie się ze szczęścia czasem z tą zachodnią dobrą prasą o Polsce, widać że na potrzebę chwili bardzo łatwo wami manipulować, spuszczacie się bo dobrze o Nas piszą w tych kurewskich sprzedajnych prasach i telewizjach bo od niedawna wojna i Polska właśnie robi za jelenia więc dlatego tak zacnie piszą jak to przytaczacie, po raz kolejny kłamliwym słowem trzepią biznes na naiwnych Polakach ale oczywiście już zapomnieliście że całkiem niedawno jak jechali od najgorszych kolaborantów, zbrodniarzy, o 447, o przejęciu naszego Auschwitz itp itd. Nawet nie widzicie że właśnie mają potrzebę by o nas pisać dobrze na tą chwilę bo my rozpierdalamy swój kraj i swoją gospodarkę a w zamian dostajemy słowa otuchy. K u r w a to już nie jest nawet naiwność a niezły poziom sp ie rd ol enia. Zobaczycie jak się zakończy ten wcale dla nas nie śmieszny kabaret i przekonacie się jak nas zgnoją oczywiście na potrzebę danej chwili. Polska to od wielu lat sprzedajnych własnych rządów cały czas pionek i frajer w oczach decydentów globalistycznych i żal mi waszej ślepoty. Na razie wysługują się nami byśmy ten cały burdel wzięli na siebie a później jak zawsze kop w zad. Nie mam zamiaru nic już tu udowadniać, niech wasza podnieta trwa w najlepsze a skończymy jak pokazuje historia choćby ta najnowsza z ręką w nocniku.
A ten co porównywał gen Berlinga do gen Jaruzelskiego to dopytaj lub doczytaj jak manewrował i co robił Berling otoczony przez pejsatą świtę z Bermanem, Groszami itp bestiami na czele, popełnił tylko jeden błąd że w odpowiednim czasie całej tej ekipy beznapletkowców nie odesłał na Sybir co dziwne na pomysł Stalina bo panowała pustka na stołkach w rządach ówczesnej Polski i to był jego największy błąd, litość którą okazał to zbrodnia która obróciła się przeciw niemu i to w późniejszym czasie ówczesne hieny jego wy je bali z siodła. A Jaruzelski który oddał Polskę w 85 roku Rockefelerowi dokonał jawnej zdrady, więc nie rozumiem porównania Berlinga, oczywiście nie robię z niego bohatera.

Aha i w Polsce żyje się lepiej? Ze na kredyt, leasing? Ze za niedługo na wynajem? Zarabiając te europejskie kokosy? Pracując w zagranicznych firmach bo naszych ni ma? Mhm przekonałem się....

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 23.06.2022, 20:29

Poczytaj trochę mądrych książek nieuku, bo łykasz wszystko jak pelikan, a potem jeszcze się swoją "wiedzą" chwalisz na forum.
Obrazek

VicekVicia

Post autor: VicekVicia » 23.06.2022, 20:31

Jessica B. pisze:
23.06.2022, 20:29
Poczytaj trochę mądrych książek nieuku, bo łykasz wszystko jak pelikan, a potem jeszcze się swoją "wiedzą" chwalisz na forum.
Tak zrobię mistrzu wojennej podniety...

elokwętny_lizak

Post autor: elokwętny_lizak » 23.06.2022, 22:13

Jessica B. pisze:
23.06.2022, 20:29
Poproszę o tytuły tych mądrych książek.Jestem ciekaw czym się posiłkujesz.

Suczysko

Post autor: Suczysko » 23.06.2022, 23:46

picooligans pisze:
23.06.2022, 17:49
To już trzeba być ułomnym żeby sie śmiać z amerykańskich żołnierzy? wyżyny hipokryzji tu wychodzą. Co ruskie to beeee ale te amerykańskie to takie fajne.... Moja ułomna rodzina wynajmuje 5 domów takim jak Ty

picooligans

Post autor: picooligans » 24.06.2022, 03:40

Suczysko pisze:
23.06.2022, 23:46
picooligans pisze:
23.06.2022, 17:49
To już trzeba być ułomnym żeby sie śmiać z amerykańskich żołnierzy? wyżyny hipokryzji tu wychodzą. Co ruskie to beeee ale te amerykańskie to takie fajne.... Moja ułomna rodzina wynajmuje 5 domów takim jak Ty
Jak można rechotać z jakiś ,wątłych, żołnierzy nie mając pojęcia czym się zajmują?To z nimi coś jest nie halo czy z wami?Typowa cebula co się zachować nie umie, i jeszcze coś klepie jaki to bogacz haha

Suczysko

Post autor: Suczysko » 24.06.2022, 04:15

Cebuli to szukaj w swojej rodziniei serku żeby Cie nie namierzyli Wiślacy bo będziesz płakał. Wiec zamknij piździsko i tak miałem pizde z tej amerykańskiej armii przebywającej w Polsce. Wyglądali jak wycieczka licealna same kurczaki. Oni do Polski przylatują i się uczą strzelać wiesz o tym?

plamy opadowe

Post autor: plamy opadowe » 24.06.2022, 06:57

To mogłeś podejść do któregoś z nich i powiedzieć mu co o nim sądzisz, a nie jak dziecko podniecać się na forum ich wzrostem, wagą i okularami.

Krasa

Post autor: Krasa » 24.06.2022, 07:28

Suczysko pisze:
24.06.2022, 04:15
Wyglądali jak wycieczka licealna same kurczaki. Oni do Polski przylatują i się uczą strzelać wiesz o tym?
HAHA :) ... niezły kabaret tutaj nam serwujesz .... uczą się strzelać w Polsce HAHA .... to nie taniej by było jak by w USA się uczyli ? :) .... to tylko pokazuje że ''ekipa'' z kibice net rządzi w necie niepodzielnie ...ale się uśmiałem :) Założe się że 99 % z was nigdy nawet nie wystrzeliło z prawdziwej broni co ?

Ujmujm

Post autor: Ujmujm » 24.06.2022, 08:56

Krasa pisze:
24.06.2022, 07:28
Suczysko pisze:
Wyglądali jak wycieczka licealna same kurczaki. Oni do Polski przylatują i się uczą strzelać wiesz o tym?
HAHA :) ... niezły kabaret tutaj nam serwujesz .... uczą się strzelać w Polsce HAHA .... to nie taniej by było jak by w USA się uczyli ? :) .... to tylko pokazuje że ''ekipa'' z kibice net rządzi w necie niepodzielnie ...ale się uśmiałem :) Założe się że 99 % z was nigdy nawet nie wystrzeliło z prawdziwej broni co ?
Najlepsze jest to, że na nowoczesnym polu walki nie każdy żołnierz musi miec 2 metry i osobiście strzelac z broni , żeby być bardzo niebezpieczny dla przeciwnika , ale skąd to może wiedzieć debil jeden z drugim , któremu wydaje się że wojna wygląda jak call od duty

Suczysko

Post autor: Suczysko » 24.06.2022, 10:28

Ujmujm pisze:
24.06.2022, 08:56
Krasa pisze:
24.06.2022, 07:28
Suczysko pisze:
Najlepsze jest to, że na nowoczesnym polu walki nie każdy żołnierz musi miec 2 metry i osobiście strzelac z broni , żeby być bardzo niebezpieczny dla przeciwnika , ale skąd to może wiedzieć debil jeden z drugim , któremu wydaje się że wojna wygląda jak call od duty
Sie dowiedziałem, że w nowoczesnym polu walki żołnierz nie musi umieć strzelać z broni bo po co jemu to. Jakie kwiaty tu się wyłaniają to szok.

Saverok

Post autor: Saverok » 24.06.2022, 10:49

No nie, wojak z podziabaną w tribale łapą po syntholu leci gołymi rękami rozerwać czołg, a grupy operacyjne rozpierdala sweepem z motylej gardy, drony strąca obrotówką.

I tak można pierdolić przez kolejne 60 stron...
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

picooligans

Post autor: picooligans » 24.06.2022, 11:17

Suczysko pisze:
Cebuli to szukaj w swojej rodziniei serku żeby Cie nie namierzyli Wiślacy bo będziesz płakał. Wiec zamknij piździsko i tak miałem pizde z tej amerykańskiej armii przebywającej w Polsce. Wyglądali jak wycieczka licealna same kurczaki. Oni do Polski przylatują i się uczą strzelać wiesz o tym?
Typowa cebula wypełzła gdzieś z nory i się zachować nie umię.Goście przylecieli do Polski, wyjebani podróżą i już na starcie wita ich jakaś rodzinka adamsów haha.Gdziekolwiek człowiek nie jedzie to widzi takich przygłupów, to tak jakby jakiś daun miał ubaw z rozwiązanego buta, taką cebulę z daleka już poznać po ryju.Dobrze że z Chin nie byli bo byś pomyślał że jakieś karły kręcą kolejną odsłonę Władcy Pierścienia haha

ImperatorMistrz

Post autor: ImperatorMistrz » 24.06.2022, 11:37

Tyle tu jest zjebow, że głowa mała :) tymczasem w rzeczywistości Ukraina błaga o dołączenie do UE a Rosja musi wojna przejąć Ukrainę :) j***** przypadek który powtarza się w przypadku każdego kraju który ośmieli się odwrócić od ruskiej k****. Wystarczy zobaczyć jakich sojuszników ma ruska ku***. Wenezuela, Syria, armenia i tego typu państwa gdzie poziom życia jest parokrotnie niższy niż w krajach Europy w UE. Jak chcecie k******* biedować, srać do wiadra i o******** kutasy na obiad to w********** z Polski k****.

Śnieżnobiały

Post autor: Śnieżnobiały » 24.06.2022, 12:09

Imperator ty z jakiegoś psychiatryka nadajesz czy z siedziby wyborczej?

plamy opadowe

Post autor: plamy opadowe » 24.06.2022, 13:42

Akurat mądrze pisze Imperator. A ci co nie rozumieją jego słów, to toczą pianę z gęby.

Suczysko

Post autor: Suczysko » 24.06.2022, 14:14

picooligans pisze:
24.06.2022, 11:17
Suczysko pisze:
Typowa cebula wypełzła gdzieś z nory i się zachować nie umię.Goście przylecieli do Polski, wyjebani podróżą i już na starcie wita ich jakaś rodzinka adamsów haha.Gdziekolwiek człowiek nie jedzie to widzi takich przygłupów, to tak jakby jakiś daun miał ubaw z rozwiązanego buta, taką cebulę z daleka już poznać po ryju.Dobrze że z Chin nie byli bo byś pomyślał że jakieś karły kręcą kolejną odsłonę Władcy Pierścienia haha
Goście wylatywali z Polski, już byli po pierwszym strzelaniu w życiu pewnie. Poczytaj kogo tu do nas wysyłają, posłuchaj polskich oficerów co o nich sądzą. Przylatują tu bez przeszkolenia bez niczego i to Ty ich sponsorujesz. Jakby w telewizji to powiedzieli to byś pewnie uwierzył.

ban82

Post autor: ban82 » 24.06.2022, 14:33

Suczysko pisze:
24.06.2022, 14:14
Goście wylatywali z Polski, już byli po pierwszym strzelaniu w życiu pewnie.
Taaa, a gadał Ci pewnie o tym ten sam, co tymi Abramsami jezdził.

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 24.06.2022, 15:10

ban82 pisze:
24.06.2022, 14:33
Suczysko pisze:
Goście wylatywali z Polski, już byli po pierwszym strzelaniu w życiu pewnie.
Taaa, a gadał Ci pewnie o tym ten sam, co tymi Abramsami jezdził.
Nie nie, to nie był ten co Abramsami jeździ.
To był ten, który walczy po stronie rosyjskiej i strzela w Ukrainę rakietami z napisem "Za Wołyń 1943".
Obrazek

Krasa

Post autor: Krasa » 24.06.2022, 16:45

Suczysko pisze:

Goście wylatywali z Polski, już byli po pierwszym strzelaniu w życiu pewnie. Poczytaj kogo tu do nas wysyłają
Suczysko pisze:
Mariola zdecydowałabyś się w końcu HAHA :) Mamy eksperta level masters od wojsk amerykańskich 1,70 to za mały a jak jeszcze nosi ciemne okulary to się nie nadaje ... no chyba że Abramsem jezdzi :)

siemaszki06

Post autor: siemaszki06 » 24.06.2022, 17:06

wy tu sobie piszecie a my im skaczemy po głowach kolejny dzień. Internet swoje życie swoje

oldies years

Post autor: oldies years » 24.06.2022, 19:54

siemaszki06 pisze:
24.06.2022, 17:06
wy tu sobie piszecie a my im skaczemy po głowach kolejny dzień. Internet swoje życie swoje
skaczesz po głowach ale...kapusty. Jak cię stary spod obory wygonił w pole, żebyś pomógł w zbiorach warzyw i owoców...
marzenia po jabolu i trzech żubrach swoje, a chujowe twoje życie swoje...

siemaszki06

Post autor: siemaszki06 » 24.06.2022, 21:00

Ostry jesteś wariacie jak maczeta. Od razu widać ze nie ma z toba żartów. Nie dotrzymam ci kroku w internetowej bitwie wiec pasuje. A ty wiesz lepiej i jesteś prawdziwym internetowym kotem. Jak suoerwisla

DennisWise

Post autor: DennisWise » 24.06.2022, 21:04

Marcin Kowalski - Radny miasta Przemyśla
"W ostatnim czasie rzuciło mi się w oczy, ale chyba nie tylko mi, że zaczęły odwiedzać Przemyśl tzw. "hordy" Romów ukraińskich...
Proceder polega na tym, że Romowie, większości kobiety z malutkimi dziećmi są przywożone do Polski w jednym celu, aby uzyskać nr PESEL, który służy żeby otrzymać wszystkie przyznawane przez Polski rząd świadczenia, 300zł MOPS, 500+ ZUS na każde dziecko, 700 zł KOR (zakupy)
Po załatwieniu wszystkich formalności Romowie opuszczają nasz kraj wracając na Ukrainie i czekają spokojnie na fundusze z Polski, które przychodzą na konto założone wcześniej podczas załatwiania tzw. formalności...
Chciałbym zwrócić się do rządzących naszym krajem z zapytaniem, czy w ogóle Ci co pisali na "kolanie" ustawę z formą pomocy dla ludności ukraińskiej przewidzieli możliwy proceder wyłudzeń lub kontroli nad tą całą "niby" pomocą w Polsce!
Oczywiście jestem za pomocą dla ludności ukraińskiej, bo sam od wybuchu wojny w Ukrainie pomagałem ile mogłem, ale nie mogę się patrzeć jak nasz kraj jest bity po tyłku przez ludzi, którzy sprytnie wykorzystują lukę w prawie organizując oficjalnie wycieczki do Polski po pieniądze, po nasze pieniądze!
Najbardziej mi szkoda tych malutkich dzieci, które są wykorzystywane w tym całym procederze śpiąć po dworcach lub różnych innych miejscach...😒"
Hahahaha. Trzymam kciuki za cyganów niech je...ią was ile wlezie. Może w końcu dojdzie wam do tych ukrainofilskich łbów kto w Polsce rządzi i jacy to są debile skończeni.

plamy opadowe

Post autor: plamy opadowe » 24.06.2022, 22:27

Przecież do Wielkiej Brytanii (Anglii przede wszystkim) przed jej wystąpieniem z Unii zjechało dziesiątki, setki tysięcy Cyganów
i Romów z Bułgarii, Rumunii, Grecji, Słowacji, Słowenii, Węgier, Łotwy i pozostali tam do tej pory. Nie uczą się i nie pracują, potrafią się tylko rozmnażać, a do tego pobierają przeogromny socjal od waszych władz.
Więc z czym Ty masz problem ???

elokwętny_lizak

Post autor: elokwętny_lizak » 24.06.2022, 23:23

plamy opadowe pisze:
24.06.2022, 22:27
Przecież do Wielkiej Brytanii (Anglii przede wszystkim) przed jej wystąpieniem z Unii zjechało dziesiątki, setki tysięcy Cyganów
i Romów z Bułgarii, Rumunii, Grecji, Słowacji, Słowenii, Węgier, Łotwy i pozostali tam do tej pory. Nie uczą się i nie pracują, potrafią się tylko rozmnażać, a do tego pobierają przeogromny socjal od waszych władz.
Moze ma problem z tym że jest Polakiem i martwi się o swój kraj i być może ma zamiar kiedyś wrócić.Jesli nie ogarniasz tego cyrku z Ukraina twoja sprawa.W moim kraju powiewają flagi Ukrainy daje ci to coś do myślenia?Pomoc pomocą ale na pierwszym miejscu powinna być polska rodzina i dobro naszego kraju.Teraz mi możesz pojechać od ruskich onuc.Dziekuje za uwagę.

FlorianT

Post autor: FlorianT » 24.06.2022, 23:35

plamy opadowe pisze:
Gdzie i w którym momencie dałnie widziałeś na dzisiejszej Łotwie cyganów? Zdradzisz swoją słodką tajemnicę? Te kilka łotewskich cyganów zostało, razem z żydami, zakopanych w Jegławie i Jurmali. Ale co taki j***** kretyn z debilnym nickiem może wiedzieć na ten temat, nieprawdaż?

DennisWise

Post autor: DennisWise » 24.06.2022, 23:45

plamy opadowe pisze:
Ty debilu skończony nie masz nawet bladego pojęcia bo sam nigdzie nie byłeś poza swoją wiochą, na child benefit trzeba przepracować co najmniej 16 godzin tygodniowo żeby dostać 200 funtów, na income czy contribution na bezrobociu 12 miesięcy bez przerwy. Więc cygan może dostać co najwyżej kopa w dupe. Razem z tobą i twoimi wymysłami idiotycznymi. UK to nie Niemcy ani Skandynawia gdzie dostaje każdy na piękną gębę.

Krasa

Post autor: Krasa » 25.06.2022, 07:18

DennisWise pisze:
24.06.2022, 21:04
Trzymam kciuki za cyganów niech je...ią was ile wlezie.
Fajnie masz tam szczurze w tej UK robisz u murzyna i z daleka obrażasz nas Polaków :) ty napisałeś choć raz dobrze o Polsce tutaj ? naparzasz tutaj z kilkunastu kont cieciu jakieś swoje kocopoły i urojenia ! ....każdy tutaj już doskonale wie z kim ma do czynienia !

DarioRomanoli

Post autor: DarioRomanoli » 25.06.2022, 09:37

DennisWise pisze:
24.06.2022, 23:45
plamy opadowe pisze:
Ty debilu skończony nie masz nawet bladego pojęcia bo sam nigdzie nie byłeś poza swoją wiochą, na child benefit trzeba przepracować co najmniej 16 godzin tygodniowo żeby dostać 200 funtów, na income czy contribution na bezrobociu 12 miesięcy bez przerwy. Więc cygan może dostać co najwyżej kopa w dupe. Razem z tobą i twoimi wymysłami idiotycznymi. UK to nie Niemcy ani Skandynawia gdzie dostaje każdy na piękną gębę.
Dodatkowo Gipsy King jest najlepszym bokserem na świecie.

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 25.06.2022, 09:38

DennisZwis i pedryl Florian to dwie największe antypolskie pizdy na tym forum. Jeden pracuje u Araba za ścierkę do podłóg za kilka funtów, a drugi lata z poznańską antifą i koleguje się z ukraińcami (bo lubi chłopców ze wschodu).

Łączy ich to, że obydwoje prowadzą tu krucjatę antypolską, a wszyscy i tak ich mają za zasmarkanych obszczymurów :)
Obrazek

siemaszki06

Post autor: siemaszki06 » 25.06.2022, 17:11

Napisała jakaś p**** z babskim nickiem. Florian jest dobrze znany na Lechu a ty gdzie jesteś znana nastoletnia Jessiko z kolorowa flaga w podpisie?

A dla twojej wiedzy w krakowie nie został już ani jeden ukraiński mural czy graf. Wszystkie zostały zajebane na czele z kilkunastometrowym zelenskim. I w chuju mamy zdanie takich jak ty. Możesz pocić się dalej

Old [Z]

Post autor: Old [Z] » 25.06.2022, 17:29

Że w ogóle wchodzicie w jakaś dyskusje z jakimi jessikami i innymi to macie chyba za dużo wolnego czasu

Zigzag

Post autor: Zigzag » 25.06.2022, 20:23

Ja nie wiem jak można podać się za kobietę albo się nią czuje albo nią jest. Wiem że jest za Widzewem i to wszystko tłumaczy

DennisWise

Post autor: DennisWise » 25.06.2022, 21:39

Parada równości a bąkiewicze nie wyszły blokować. Wielcy ideowcy bali się że posądzą ich o bycie onucami albo bali się drażnić prezesa żeby nie obciął milionów. Nie ma żadnej nadziei dla tego kraju wszyscy co do jednego sprzedajne szuje albo zakładnicy politycznej poprawności. Odważni jedynie na twiterze w swoim najnowszym ajfoniku.

kojotsonqwe

Post autor: kojotsonqwe » 25.06.2022, 22:07

Mam nadzieje Legio ze nie braliscie udzialu w dzisiejszym szursko prorosyjskim marszu o nazwie "Marsz Dmowskiego"? XD

Suczysko

Post autor: Suczysko » 25.06.2022, 22:24

kojotsonqwe pisze:
25.06.2022, 22:07
Mam nadzieje Legio ze nie braliscie udzialu w dzisiejszym szursko prorosyjskim marszu o nazwie "Marsz Dmowskiego"? XD
Mam nadzieje, że już nigdy się nie wyrzekniesz tego jak gwizdaliście na finale pucharu Polski na nasz hymn śmierdzielu. Trzy huje w bok i wypeirdalaj do bundesligi chorzowski psie od Polaków

ODPOWIEDZ