Śląsk i Zagłębie jednym klubem?

16.05.2017
Śląsk i Zagłębie jednym klubem?

Ciekawe pomysły trzymają się polityków. Jeden zaproponował połączenie dwóch klubów piłkarskich. Czy powstanie Śląsk Zagłębie KGHM ?

 

W związku z trudną sytuacją finansową Śląska Wrocław, wrocławscy radni postulują o zwołanie na początku czerwca sesji nadzwyczajnej, na której otrzymają informację o możliwych rozwiązaniach, które miałyby na celu zabezpieczyć interesy miasta oraz Śląska Wrocław.

 

Na antenie radia Echo24 były radny sejmiku, reprezentujący aktualnie Bezpartyjnych Samorządowców, zaproponował połączenie Zagłębia Lubin z Śląskiem Wrocław. Ten nowy dziwny twór miałoby wspierać miasto Wrocław oraz KGHM.


kibice, zaglebie, śląsk, wrocław

komentarze (12)

 
 
 
 
 

~nie jestem - 2017-05-21 10:32:10

dobry w sumie pomysł przeciez i tak laziory liza hzl lody i odwrotnie surowi rodzice hahahah i wyszlo by miedziowi rodzice łaziora

~antyKOD - 2017-05-19 23:10:45

ja bym jeszcze dorzucił Górnika Walbrzych i Odrę Opole byłby pewnie wtedy miszcz kraju

~HWDK - 2017-05-19 08:26:59

jebać kluby założone przez Ludowe Wojsko Polskie

~(L)esiu - 2017-05-18 18:55:21

To by raczej nie przeszło... Zagłębie musiało by się pozbyć cyganów z młyna "bo się dobrze biją".... a Śląsk musiałby zaprzestać pic tanich jaboli, bo lepiej się po nich napier.ala....:))

~TYLKO ŚLĄSK - 2017-05-17 12:44:15

@dolny ziom Dam sobie rękę uciąć ze nie byles na zadnym meczu wyjazdowym. A w sezonie jesteś może na 2meczach max albo i w ogole tylko przed tv siedzisz i oglądasz. Głupoty gadasz.

~dolny ziom - 2017-05-17 07:27:01

Jestem kibicem WKS, ale podoba mi się ten pomysł. Zróbmy wspólnie klub z Dolnego Śląska, który będzie łoił Legię i całą resztę, i występował w Lidze Mistrzów! Ave!

~Franko - 2017-05-17 00:09:13

Ja bym jeszcze połączył Ruch z Górnikiem i zmienił nazwę na Milionerzy!!!

~HWDK - 2017-05-16 22:03:11

ślask kurwa stara co przed Zagłębiem spierdala !!!

~he-man - 2017-05-16 21:40:36

Super. Można by połączyć Wisłę z Cracovią i zrobić sekcję "noże i maczety". Albo Widzew i ŁKS. Wtedy temat zydów z Łodzi zniknąłby raz na zawsze.

~chirurg - 2017-05-16 21:05:15

Tak!Połączcie chu..a z du...ą!!!

~tRoll - 2017-05-16 17:54:02

He, he... jak zwykle "nasi politycy" to sami profesjonaliści i eksperci. :)

~hahaha - 2017-05-16 17:27:46

hahahahahahaha a który Kiepski miał takiego super pomysła jak to Ferdek zawsze mówi ????????? takie cos nawet z Podbeskidziem i Bksem nie przeszło ,a co dopiero tu ;-D