GymBeam
www.warhouse.pl
Ważna informacja dla kibiców!

Ważna informacja dla kibiców!

2017-03-24

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową dostaliśmy ważną informację, z którą powinni zapoznać się wszyscy kibice uczęszczający na mecze domowe oraz wyjazdowe swoich drużyn. Potraktujcie ją poważnie, przeczytajcie i udostępnijcie znajomym z trybun.

 

Osoby od dłuższego czasu jeżdżące na mecze z całą pewnością odnotowały ostatnią bardzo mocno działalność służb mundurowych. Takich jak dawanie mandatów za błahe, często wyimaginowane przewinienia. Mandaty oczywiście z tej najwyższej finansowej puli. Każdy kibic powinien wiedzieć, że takich mandatów NIE PRZYJMUJEMY i kierujemy sprawę do sądu. Uprzedzam, bo znajdą się kretyni, którzy bezmyślnie będą to wykorzystywać... Stojąc samemu w odległości 2 metrów od kilku funkcjonariuszy i rzucając im achtunga pod nogi - spodziewaj się radykalnej i łyskawicznej reakcji. Konsekwencje będą "przypadkowo" przeniesione na bogu ducha winnych kolegów. To samo dotyczy zataczających się i rzygających pod siebie delikwentów. Weźcie na wstrzymanie. Poniżej instrukcja postępowania w przypadku "hurtowego" nakładania mandatów na meczach wyjazdowych.

 

1. Grzeczna ale stanowcza odmowa przyjęcia mandatu.

 

2. Żadnych dyskusji z policjantem. ŻADNYCH.

 

3. Zapamiętaj numer, dane policjanta, który usiłuje wystawić Ci mandat. Może się bardzo przydać.

 

4. O zaistniałej sytuacji informujesz odpowiednią osobę z twojej grupy.

 

5. Po otrzymaniu pisma z sądu z Psiej Wólki czy innych Kozichdupek natychmiast piszesz pismo do sądu i wysyłasz listem POLECONYM i zachowujesz dokument nadania.

 

6. I jak wyżej - informujesz o fakcie otrzymania pisma z sądu odpowiednie osoby.

 

DWIE NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY!

 

- Sprzeciw od wyroku nakazowego w sprawie o wykroczenie nie wymaga uzasadnienia, i może sprowadzać się do jednego zdania a mianowicie: "wnoszę sprzeciw od wyroku nakazowego i wnoszę o rozpoznanie sprawy na zasadach ogólnych". Ważne jednak, aby prawidłowo oznaczyć sąd oraz wskazać sygnaturę sprawy.

 

- W przypadku prawidłowego złożenia sprzeciwu, wyrok nakazowy traci moc. Sąd wyznacza natomiast rozprawę, o której terminie i miejscu zawiadamia obwinionego, pokrzywdzonego, oskarżyciela, obrońcę i pełnomocnika, jeżeli są w sprawie ustanowieni. Ponadto sąd wzywa świadków i sprowadza na rozprawę inne dowody. Jeżeli natomiast udział obwinionego na rozprawie zostanie przez sąd uznany za niezbędny, zostanie on wezwany do osbistego stawiennictwa.

 

Zapoznajcie się też z informacjami o wykroczeniach - dostępne po kliknięciu.