Hucznie na Widzewie

19.03.2017
Hucznie na Widzewie

Komplet 18 018 widzów na stadionie Widzewa Łódź. Kibice nie zawiedli i godnie przywitali nowy obiekt przy Alei marsz. Józefa Piłsudskiego. Widzew wygrał z Motorem Lubawa 2:0 i goni swoich derbowych rywali, którzy prowadzą w tabeli III ligi.

 

Ponad dwie godziny przed oficjalnym otwarciem na stadionie pojawili się pierwsi kibice. Otwarcia stadionu dokonała Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Podczas uroczystości przemawiał również prezes PZPN Zbigniew Boniek, który zaskoczył kibiców swoimi deklaracjami.

 

- Za cztery lata będziemy walczyć o mistrzostwo Polski - odpowiedział kibicom prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - mocno wierzę, że na tak wspaniałym obiekcie to się uda.

 

Kibice od pierwszych minut ruszyli z dopingiem. Nowy stadion przywitały race oraz specjalnie na tą okazję przygotowana kartoniada.

 

Na stadionie widoczne były delegacje kibiców Elany Toruń, Wisły Kraków oraz liczna grupa Ruchu Chorzów. Na inaugurację stadionu do Łodzi zawitali również kibice Partizana Belgrad. Kilku z nich miało przedmeczowe problemy z policją.

 

Święto kibiców Widzewa próbowali popsuć tego dnia derbowi rywale z ŁKS-u Łódź, którzy patrolowali dzielnice Łodzi wyszukując udających się na mecz Widzewiaków.


kibice, Łódź, Widzew, stadion

komentarze (14)

 
 
 
 
 

~do lodzianin - 2017-03-21 22:40:32

lodzianin-dlaczego kłamiesz?

~heheszek - 2017-03-21 17:28:28

kasgliwice jaki ty jestes pacjent hahaha w 100% niepelnosprytny umyslowo i fizycznie xD idz zmien koszulke pochlapana niedzielnym rosolem hehehehehe jestes lepszy niz ten caly sylwester hahahaha twoj stary musi byc policjantem hehehehe

~SpideR - 2017-03-21 12:33:17

Łódź Czerwono-Niebieska :)

~łodzianin - 2017-03-20 20:48:13

Co wy pierdolicie. Był komplet widzów, a nie prawie komplet.

~ŁKSiak - 2017-03-20 20:32:02

Chociaż reprezentuję ŁKS, to przyznaję się sąsiadom, że imponująco to wygląda. Ciekawe jak długo będzie trwać efekt nowego stadionu. Dzięki temu u nas na ŁKS-ie też jakby coraz większa mobilizacja z frekwencją.

~do rodowitego - 2017-03-20 15:25:43

stary tez ci takie farmazony pierdoli ze cie nie je...e

~Rodowity - 2017-03-20 10:11:58

"był niemal komplet" -buahahaha, nowy stadion, a nawet nie potraficie go zapełnić w całości xD czyli sprzedane karnety były bujdą xD żenua. Łódź to wciąż ŁKS!

~aaaaaaaa - 2017-03-19 18:25:37

tam gdzie wolne miejsca to ludzie przechodzili na schody bo byla lepsza widocznosc

~CzBCz - 2017-03-19 17:47:07

Pewnie kibice Łksu nie wiedzą jak to jest mieć komplet więc objaśniam - stadion to nie teatr i nie każdy musi siedzieć na swoich miejscach, stąd puste krzesełka bo środek jest bardziej nabity. Jak tak bystro obserwujecie zdjęcia to zwróć na to uwagę jeden z drugim.

~KSGliwice - 2017-03-19 16:39:57

tam gdzie są kibice ruchu tam nie ma kompletu.!! ps pytam czy dalej na widzewie piłkarze wychodzą w rytm talmudycznej melodii? ps smRody i jakie uczucie zobaczyć 10 000 kibiców? a patrole obywatelski OK

~ŁÓDŹ TO WIDZEW - 2017-03-19 14:28:14

Do "dużego w barach" idioty: Skoro ten wasz "wielki" (buehehehe) łks nie musi ściemniać w necie, to czemu non stop ściemniacie? :) A tak dla twojej informacji... był niemal komplet. A teraz idź się spuszczać nad tym gdzie indziej, pejsiku :)

~kwtw - 2017-03-19 11:23:23

nie widać kompletu bo dla tych co wiedzą jak spora grupka zmienia trybunę :)

~B-B - 2017-03-19 09:36:46

bardzo ładnie WIDZEWIACY ! w III lidze 18 tys czy 17 tys to robi wrażenie newet biorąc pod uwagę kluby lig zachodnich ... a Płaczek poniżej piszący ,że nie było 18018 na trybunach zdradza typowy ból dupska ... z powodu tego meczu .

~Duży w barach - 2017-03-19 09:15:55

Farmazon. Na zdjęciach widać, że nie było kompletu, ale propaganda trwa. Wielki ŁKS nie musi ściemniać w internecie, żeby zyskać respekt w przeciwieństwie do Widzewa.