Wiosenny apetyt na flagi rywali

13.03.2017
Wiosenny apetyt na flagi rywali

W weekend dwie ekipy postanowiły zaopiekować się flagami swoich przeciwników. Oby dwie próby odbyły się w niższych ligach i zakończyły niepowodzeniem.

 

Do Radzionkowa wybrało się ok. 150 sympatyków KS Myszków. Na płocie wywiesili flagi Niepokonani, FCK ISIS oraz Elana. Starym dobrym zwyczajem, postanowili wywiesić je od zewnętrznej strony ogrodzenia. Takiej okazji nie chcieli przegapić kibice Cidrów i w przerwie meczu jeden z nich, wykonał przebieżkę w stronę sektora gości. Spotkało się to z natychmiastową reakcją myszkowian, którzy zostali zagazowani przez służbę ochrony. Widząc, że kibice Ruchu nadal dążą do starcia, przeskoczyli ogrodzenie i zajęli sektor buforowy, z którego zostali przegonieni przez policjantów wprost do sektora kibiców przyjezdnych. Dalszy doping kibiców obu drużyn, skupił się na wzajemnej wymianie uprzejmości.

 

Kolejnym meczem, na którym doszło do próby zdobycia flagi kibiców przeciwnej drużyny, był mecz Świtu Nowy Dwór Mazowiecki z Widzewem Łódź. Tym razem stroną szukającą wrażeń byli kibice gości. W czasie meczu dwóch kibiców Widzewa, dostało się pod sektor Świtu, który w pośpiechu ściągnął wszystkie flagi i odparł atak Widzewiaków. Gdy po chwili z pomocą dobiegło więcej fanów Widzewa, to oni stali się stroną dominującą w tym pojedynku i sympatycy Legii z Nowego Dworu Mazowieckiego, salwowali się ucieczką na swoje sektory.

 

 


kibice, flagi, KS, Myszków

komentarze (15)

 
 
 
 
 

~CCCP zabrze - 2017-03-18 14:45:24

uderz w stol, nozyce sie odezwa... w internetach korowod debilizmu sowieckiego z zabrza.

~zabol - 2017-03-16 11:47:55

internet swoje ulica swoje - warszawka&sosnowieś was jebała,widzew rozjebany przez łks ( flagi) ,wisła ma ekipe wyjazdową na poziemie Termalici, a elana wiecznie jebana przez zete...kazdy to wie wrwe wrotki rwie.

~CCCP zabrze - 2017-03-16 00:59:28

torcipko z gliwic jak na smarkacza przystalo, glupie pytania zadajesz ;) rzucasz sie w interneach jak kupa w betoniarce... lecz sie na nogi bo na glowe za pozno.

~TBG - 2017-03-15 09:12:37

przecież widać, że pejs artykuł pisał

~policyjny 6ównik - 2017-03-15 06:08:29

A i jeszcze jedno... Wy wszyscy spod znaku 6ównika macie tak, że z kanałów nie wyłazicie, tak jak ty w Gliwicach? :) Jak długo chłopaki z PF mają czekać, aż zbierze wam się na odwagę i przyjmiecie propozycję?

~policyjny 6ównik - 2017-03-15 06:04:27

Obszczymurku, ja wiem swoje o 6ówniku, kiedy cała Polska śpiewa "Je...ć żaboli, ich..." resztę sobie dokończ. :) O policyjnej torcipce aka "Noga" też wiem swoje i cała Polska ma o was już wyrobioną opinię

~KSGliwice - 2017-03-14 19:18:23

smRody jak to jest jak się w chodzi na Łazienkowską a żyleta " pieRdolę cię chorzowski psie" bo jak Torcida wchodzi to żyleta cicho wiesza płótno z napisem " honor ważniejszy od zwycięstwa" hehe TB was jebało aż miło.hehe

~jak jest? - 2017-03-14 17:11:45

ksg gliwice ty za darmo tak opierdzielasz kukurydze cska warszawie? to taki ukladzik pomiedzy komuchami?

~WRWE - 2017-03-14 13:43:34

Już dawno to rozkminiliśmy. le6ła jest na bakier z matematyką. W waRwsiawce widoczne braki w wykształceniu. Podobnie jak u ciebie napinaczu. :)

~KSGliwice - 2017-03-14 13:20:29

jak jesteście tacy mądrzy to to rozkmincie 70+50+5=70 dla ułatwienia dodam iż to nie pesel gRudnia...PedoFani przynszą wstyd dla Sląskich ekip.

~WRWE - 2017-03-14 10:56:16

Buahahaha! Zaklinanie rzeczywistości nic wam nie da, kmioty! :D ległej i ZS z r bylo 2x więcej i to jest fakt. Gdybyście tą 140-osobową ekipą natrafili na Ruch i Wisłę w równej liczbie, to byście zrobili to co wam najlepiej wychodzi - czyli spierdolka. :)))

~ObiektywnyHool - 2017-03-13 23:29:57

Do ddd - FABrYKA PrOPAGANDY działa pełną parą xD wstyd wam, że wjebaliście w równych liczbach z Legią, więc musicie teraz się wybielać w internecie, bo co wam innego pozostało? Przecież nie przyznacie się, że jesteście po prostu słabsi...

~Myszków - 2017-03-13 22:53:15

Do niżej: Po co się tak napinasz i tak nikt cię nie słucha. W Myszkowie tylko Krisbut Myszków. Żaden Ruch żaden Górnik w Myszkowie tylko MKS Krisbut Myszków

~ssss - 2017-03-13 21:44:37

Teraz pogonieni zostali przez Widzew w mniejszej liczbie i ciekawe co teraz wymyslą jak nabojka Ległej była w Świcie !

~dddd - 2017-03-13 21:43:41

Jak zwykle Legia zaraz bedzie dawac wypociny zaczne od dupy strony w Grudziądzu Legła bita to strzelili chłopakowi w plecy bo starcie dzien wczesniej przegrali , z Ruchem bili sie w 2x wiekszej liczbie Ruch podjoł walke przyznał sie do porażki a Legła mówi ze było po równo