Austalijczycy boją się rosyjskich kibiców?

04.03.2017
Austalijczycy boją się rosyjskich kibiców?

Po Anglikach, kolejnym narodem który jest straszony rosyjskimi kibicami, zostali Australijczycy. Po wyemitowanym przez telewizję BBC filmie dokumentalnym Russia’s Hooligan Army, dziennikarze starają się wywołać panikę wśród opinii publicznej i na wszelki sposoby straszą chuliganami z Rosji.

 

"Nie sądzę, że Australijczycy będą bać się podróżować do Rosji z obawy przed przemocą rosyjskich kibiców. Nie przechodzi na to nawet przez myśl. Chcemy wydać dużo pieniędzy, aby przyjechać i wspierać nasz kraj w Pucharze Świata" - powiedział w wywiadzie dla Radia Sputnik Aaron Zoanetti, dyrektor Green & Gold Army, największego przewoźnika organizującego wyjazdy na imprezy sportowe.

 

Nie jest to pierwszy wywiad w australijskich mediach dotyczący kibicowskich akcentów na Mundialu w 2018 roku. Przedstawiciele GGArmy zapewniają w każdym z nich, że Australijczycy nie mają powodów by obawiać się o swoje zdrowie i życie.

 

fot. fanatik.ru


kibice, mundial, hooligans, ultras

komentarze (3)

 
 
 
 
 

~gonzo - 2017-03-05 21:49:34

Nasze ekipy nie zostaną trafione przez ruskich bo pozabijają się tuż po przejechaniu granicy z Rosją.

~Ogarnjta się - 2017-03-04 22:50:25

Cd. Ja już jestem kibicowski emeryt (na wyjazdy jako "zwykły wyjazdowicz") i tylko patrzę, co młodzi robią, ale jak to widzę, to huj mnie strzela. Jebane wydmuszki.

~Ogarnijta się - 2017-03-04 22:47:54

I teraz zobaczcie jaka jest opinia o nas, a jaka o Ruskich. Nas wszyscy mieli w piździe i na Euro sobie przyjechali jak na wakacje. Do tego Ruskie się trochę popanoszyli. To samo we Francji - zrobili swoje. Ale my nadal będziemy pierdolić, bo my z zasadami, bo my na gołe łapy, bo my po lasach, bo trenujemy na macie. I ciekawe jaka ekipa sportowców pojawi się u Ruskich (jak awansujemy).