700 kibiców Ajaxu przyjedzie do Warszawy

14.02.2017
700 kibiców Ajaxu przyjedzie do Warszawy

Wiadomo już, że około 700 kibiców Ajaxu wybiera się do Warszawy na mecz z Legią w 1/16 finału Ligi Europy. Włodarze holenderskiego klubu przestrzegają jednak sympatyków z Amsterdamu i zalecają zachowanie ostrożności podczas wyjazdu.

 

"Aby łatwiej dostać się na stadion Ajax organizuje w dniu meczu autobusy, które wyruszą na Łazienkowską ok. 18:30 spod Pałacu Kultury i Nauki. Po meczu fani gości zostaną odwiezieni w to samo miejsce" - informuje serwis legionisci.com.

 

"Kibice Legii nie są aniołkami, a ponadto przyjaźnią się z takimi klubami jak FC Den Haag, Club Brugge i Juventus. Z tą trójką Ajax nie ma dobrych stosunków, możemy więc rekomendować jedno: bądźcie ostrożni w Warszawie i nie róbcie szalonych rzeczy! Bądźcie świadomi, że szaliki i flagi są pożądanymi obiektami przez legionistów" - można przeczytać w serwisie ajaxlife.nl.

 

Mecz zostanie rozegrany w czwartek 16 lutego. Początek o godzinie 21:05.


kibice, ajax, amsterdam, legia

komentarze (60)

 
 
 
 
 

~Do cipki niżej - 2017-02-18 16:35:07

twoja matka daje dupy za zapałki

~Złodziej - 2017-02-18 16:16:00

Ostatnio ukradłem paczkę zapałek i zostałem złapany oraz wytargany za ucho. Po tej akcji pobiegłem na posterunek policji i wszystko wyśpiewałem. Jeszcze mi za kradzież przylepili i tak się ze mnie śmiali :( Po co im gadałem, że paczkę zapałek ze sklepu zabrałem ? Już zawsze będę z ucha strzelał. To mój styl!

~KSGliwice - 2017-02-18 16:11:41

Dostałem wtedy od Stomilu. Oj jak boli, oj jak boli... do dzisiaj. Najbardziej jednak bolały łomoty co dostałem od Ruchu Chorzów.

~heheszek - 2017-02-18 15:18:31

gornik! co? ty ciepla klucho ;)

~KSGliwice - 2017-02-18 15:01:01

ty quRwo stomilowa z kondonów olsztyńskich na rosvelta dostaliście wjebane zanim się pozbieraliście razem z polcją . W I lidze najlepsze atrakcje i promocje tylko na Górniku ! ruch-stomil i policja jebana koalicja.tfuuu

~STOMIL OLSZTYN 1945 - 2017-02-18 14:02:57

16.10.2016 STOMIL OLSZTYN obija i rozpierdala gurnik zabrze pod ich Stadionem GURNIK 3 LIGA HULIGAŃSKA

~Złodziej - 2017-02-18 07:00:50

ruch policja śmierdzą koalicja

~LEGŁA ZAG CYKORY - 2017-02-17 22:01:59

DLACZEGO LEGIA Z ZAGŁEBIEM SIE NIE CHWALA JAK 15 STYCZNIA WRWE PRZYJECHAŁO DO SOSNOWCA NA ICH TÓRNIEJ PILKI NOZNEJ I NIE CHCIELI SIE BIC Z WRWE NAWET PO TYLE SAMO OSOB W SKLADZIE A GDY BYŁO ICH PRAWIE DWA RAZY TYLE TO WIELKIE KOZAKI

~KSGliwice - 2017-02-17 21:20:53

kurde, aż zaczołem gadać sam ze sobą w ferwoże walki internetowej. -_- Jebać fRajeRuw! Tylko Torcida Gurnik! F.C. Gliwice!

~KSGliwice - 2017-02-17 20:57:57

do fRajeRa niżej łój psa ci w duę

~KSGliwice - 2017-02-17 20:54:39

I jebc całe wrew i Piasta! jak ktoś chce solo to jestem 24h na dobe w necie. Czekam! Torcida Gurnik!

~KSGliwice - 2017-02-17 20:45:30

jebać podszywaczy. wrwe koalicja fRajerów i konfidentów....jeszcze za gRudnia i Denisa to to jakiś honor miała a się spRzeała i cwelem została...jebać podszywaczy.jebać podszywaczy i każdy to wie wrew wrotki rwie...

~Mielona - 2017-02-17 20:25:53

Hau! Hau!

~Honoru nie macie - 2017-02-17 20:14:51

Mielona nie dosc ze glupi to jeszcze tresowany hehehehe daj glos

~45cm w łapie - 2017-02-17 19:46:38

I pamiętajcie. Legia jest wielka, większa i jeszcze większa, a ja jestem wielkim huliganem. I tak serio mam w łapie jedynie 10 cm ale gorzej sprawa wygląda z penisem, ledwie 4 cm w zwodzie :(

~45cm w łapie - 2017-02-17 19:42:24

Legia dala wrwe nauczke bo za bardzo napinali sie w necie. Wy internetowi kibice rowniez o tym pamietajcie piszac komentarze-kiedys wasz wirtualny swiat na chwile zostanie zamieniony na realny a tam juz bedzie na was czyhac Wielka, Groźna i Prestiżowa Legia

~KSGliwice - 2017-02-17 19:06:03

Do tego ponirzej. Jak jesteś w Paincie to jesteś nie na czasie. Ja jestem muskularny w Fotoszopie i w necie nikt mi nie doruwna! Tylko TG!

~MUSKULARNY - 2017-02-17 18:55:58

W internecie wszyscy prawie przeciwko WRWE, ale w realnym świecie prawie wszyscy kupę mają a ci co się postawią, to muszą być w jeszcze raz takiej liczbie, wtedy mają szanse wygrać z WRWE i tylko wtedy. Muskularny jestem w paincie.

~MUSKULARNY - 2017-02-17 17:24:34

NO WRWE CHYBA SAMO JEST W SZOKU ŻE TAK IM TRUDNO-NIE SPODZIEWALI SIĘ TYLU WTOP NA SAMYM POCZĄTKU ZAWARCIA KOALICJI. CIEKAWE CO BĘDZIE DALEJ Z NIMI I CZY TA KOALICJA PRZETRWA TEN KRYZYS

~decyzyjny - 2017-02-17 16:33:56

Ruch ma jaja miało być

~decyzyjny - 2017-02-17 16:32:23

Nawet bym nie wyszedł w przewadze a co dopiero, gdyby nas było o wiele mniej. Ruch na jaja a mi ich brak, dlatego muszę tutaj się napinać. Jestem decyzyjnym w ekipie internetowej. Ustawiamy się na jednej z gier. Gram prawie cały czas, nawet nie mam czasu na siku.

~decyzyjny - 2017-02-17 14:56:55

słyszałem że wrwe znowu dostało oklep, tym razem od legii !! przecież oni dopiero co stracili tyle flag !! ale muszą być wkurwieni !! !!

~Feyenoorder - 2017-02-17 10:13:35

Jebać żydów maczetami a śmierdzieli fekaljami

~DUŻY CHŁOP - 2017-02-17 09:21:15

Co prawda Legia w równych liczbach by nie wyszła do Ruchu, czego byliśmy nie raz świadkami. Tak ty;ko oczerniamy WRWE, naprawdę się ich boimy, spać po nocach nie umiemy. Otwieramy lodówkę i widzimy WRWE. Psychicznie już nas dopadli a teraz dopadną i fizycznie. Kwestia czasu. Zostało nam więc napinanie się ciągłe. Tak naprawdę jestem DUŻY CHŁOP tylko w internecie.

~DUŻY CHŁOP - 2017-02-17 07:42:39

DLACZEGO WRWE NIE CHWALI SIĘ ŻE STRACIŁO JUŻ 4 FLAGI, PRZEGRAŁO USTAWKĘ Z LEGIĄ, WSPÓŁPRACUJE Z POLICJĄ I CBŚ? I ZE STRACHU PRZED INNYMI POLSKIMI EKIPAMI NIE POJECHAŁO NA REPRE.

~LEGŁA ZAG CYKORY - 2017-02-17 06:35:25

DLACZEGO LEGIA Z ZAGŁEBIEM SIE NIE CHWALA JAK 15 STYCZNIA WRWE PRZYJECHAŁO DO SOSNOWCA NA ICH TÓRNIEJ PILKI NOZNEJ I NIE CHCIELI SIE BIC Z WRWE NAWET PO TYLE SAMO OSOB W SKLADZIE A GDY BYŁO ICH PRAWIE DWA RAZY TYLE TO WIELKIE KOZAKI

~W /R\ ✰ {E} - 2017-02-16 23:45:23

WIDZEW WISŁA RUCH ELANA, a wy [wy już wiecie kto ;) ] na kolana!!!

~Całe Życie - 2017-02-16 23:03:26

Z WaRiatami!

~Mielona - 2017-02-16 21:54:40

Do Honoru nie macie: Mówisz, że Mielona to pacjent psychiatryka, a utożsamiasz się z Psycho Fans czyli z potencjalnymi pacjentami psychiatryka. Sami nazywacie się Psycho przecież ja tego nie wymyśliłem.

~KSGliwice - 2017-02-16 21:54:08

W sumie to patrząc w lustro to doszedłem do wniosku, że sam jestem jeden wielki pryszcz. -_- Ech... chyba mam doła...

~KSGliwice - 2017-02-16 21:05:07

Psycho-Fani mnie obili i muszę to odreagować a do tego te pryszcze ;/

~KSGliwice - 2017-02-16 20:56:30

Sorry ale znowu wyskoczyły mi pryszcze zwł. jeden taki wielki na czole i znowu musiałem odreagować to na necie ;/

~KSGliwice - 2017-02-16 20:46:21

obecnie banda TG na 70 ruszków i TG wciaga noskiem PedoFans....mocni tylko z policją jak to było pod spodkiem....jeszcze 4 miesiące i będą spieRdalać po 4 ligowych pastwiskach a sztama z nożownikami to je ganba.

~Honoru nie macie - 2017-02-16 19:49:19

mielona to pacjent psychiatryka ktory nie wrocil z przepustki na swieta ;) najpierw pisze ze lwy i wilki poluja pojedynczo... pozniej ze to metafora... a teraz ze legia to drapiezca hahahaha niezle masz narobione pod sufitem ;) drapiezca to ekipa pf ktora od lat legia umiejetnie unika jesli ma dojsc do uczciwej walki. a teraz sraj sie dzieciaku ile chcesz ;)

~LEGŁA ZAG CYKORY - 2017-02-16 19:32:31

DLACZEGO LEGIA Z ZAGŁEBIEM SIE NIE CHWALA JAK 15 STYCZNIA WRWE PRZYJECHAŁO DO SOSNOWCA NA ICH TÓRNIEJ PILKI NOZNEJ I NIE CHCIELI SIE BIC Z WRWE NAWET PO TYLE SAMO OSOB W SKLADZIE A GDY BYŁO ICH PRAWIE DWA RAZY TYLE TO WIELKIE KOZAKI

~LEGŁA ZAG CYKORY - 2017-02-16 19:31:38

DLACZEGO LEGIA Z ZAGŁEBIEM SIE NIE CHWALA JAK 15 STYCZNIA WRWE PRZYJECHAŁO DO SOSNOWCA NA ICH TÓRNIEJ PILKI NOZNEJ I NIE CHCIELI SIE BIC Z WRWE NAWET PO TYLE SAMO OSOB W SKLADZIE A GDY BYŁO ICH PRAWIE DWA RAZY TYLE TO WIELKIE KOZAKI

~Łódzki Widzew - 2017-02-16 17:16:16

Dobra, już nie robię sobie jaj ;) Jako WRWE czujemy rozczarowanie, bo mieliśmy siać postrach w całej Polsce, a jak dotąd straciliśmy 4 nasze flagi na rzecz ŁKSu, baliśmy się jechać na reprezentację, nasi bracia z Chorzowa przegrali z Legią najważniejszą ustawkę od lat i wyszło na jaw, że kibice naszych braci współpracują z policją i CBŚ-nie tak miało być :/

~Łódzki Widzew - 2017-02-16 16:15:02

Ależ legła musi teraz srać pod siebie ze strachu... : bo wie, że WRWE będzie teraz polować na tych miętowych cwaniaczków. Już się nie mogę doczekać. :)

~Szafa 2na2 - 2017-02-16 13:59:27

Nie powiem tego chłopakowi z PF, bo się boję. To co pisałem poniżej to bzdury. Co do mojej osoby: mam 150cm wzrostu i 30kg wagi. Szafa ze mnie tylko w necie.

~Szafa 2na2 - 2017-02-16 13:24:30

Żałosne jest to ze juz w każdym temacie chorzowscy podszywaja się pod innych chcąc w ten sposób skompromitowac rywali-to z daleka widać ze te posty to jawna prowokacja i podszywanie. Wrwe przegrało z Legia z kretesem i pękła bańka o "ekipie najmocniejszej w kraju"-albo się z tym pogodzicie albo jakoś zrewanzujecie, nie ma innego wyjścia.

~Mielona - 2017-02-16 13:01:01

Zaznaczam w znacznej przewadze.

~Mielona - 2017-02-16 13:00:09

Daliśmy pupy na turnieju w Sosnowcu. Umiemy tylko w przewadze wyjść do Ruchu. Będziemy nadal odmawiać.

~Mielona - 2017-02-16 11:42:03

Do LEGŁA ZAG CYKORY: już szeroko odpowiadałem czemu nie doszło do starcia WRWE z ZS podczas turniej piłki nożnej w Sosnowcu. Kolega jak nie uważa to ma pecha. Z drugiej strony TÓRNIEJ napisać przez Ó świadczy o tym, że nie jesteś idiotą tylko przywódcą stada idiotów !!!

~Życie. - 2017-02-16 08:55:51

Dopiero, kiedy w równych liczbach staną do walki, można będzie powiedzieć, że ktoś jest lepszy. Niech się dzieje... Po za tym, WRWE teraz nie będzie dawał szansy, tylko uderzał w tylu ilu przyjedzie. Dzień Dziecka się skończył! Kibicuję Ekipie WRWE!

~Do cipki niżej - 2017-02-16 08:31:33

Typowy nethols

~LEGŁA ZAG CYKORY - 2017-02-16 05:47:14

DLACZEGO LEGIA Z ZAGŁEBIEM SIE NIE CHWALA JAK 15 STYCZNIA WRWE PRZYJECHAŁO DO SOSNOWCA NA ICH TÓRNIEJ PILKI NOZNEJ I NIE CHCIELI SIE BIC Z WRWE NAWET PO TYLE SAMO OSOB W SKLADZIE A GDY BYŁO ICH PRAWIE DWA RAZY TYLE TO WIELKIE KOZAKI

~Mielona - 2017-02-16 00:44:43

Do Mielony niżej: Chłopcze przykro mi, ale to życie samo scenariusz napisało. Ruch&Wisław jechał obić słabszą i mniej liczną Siarke z 48tyś miasteczka, a zjadł ich inny bardziej liczny drapieżnik co się Legia nazywa.

~Mielona - 2017-02-15 23:20:04

Mam ksywę mielona z dwóch powodów. Po pierwsze mielę ozorem co mi ślina na język przyniesie (bo muszę się dowartościować w necie), a poza tym koledzy z celi mielą mnie w kawowe oko co noc i muszę odreagować stres.

~Mielona - 2017-02-15 22:48:48

Do: Do Kumaty Twój WRWE wyszedł bo myślał, że do Siarki Tarnobrzeg startuje, a gdy wyszli z fur, okazało się że to Legia ze zgodami stoi. Głupio było się wycofać no i dostali bęcki :) Zresztą Legia tego dnia też na Siarke polowała, a nie na WRWE.

~KSGliwice - 2017-02-15 20:26:49

sory ale chlopaki z Piasta mnie pogonili i teraz boje sie wychodzic z domu siedze przy necie i sie napinam az mi syfy wyjebały teraz saiedze na sympati bo walentynki mineły a chciałbym przytulic sie do ziomka z gks-u tak tesknie a Piastczeka na mnie co wyjde to wpierdol

~LEGŁA ZAG CYKORY - 2017-02-15 20:19:28

DLACZEGO LEGIA Z ZAGŁEBIEM SIE NIE CHWALA JAK 15 STYCZNIA WRWE PRZYJECHAŁO DO SOSNOWCA NA ICH TÓRNIEJ PILKI NOZNEJ I NIE CHCIELI SIE BIC Z WRWE NAWET PO TYLE SAMO OSOB W SKLADZIE A GDY BYŁO ICH PRAWIE DWA RAZY TYLE TO WIELKIE KOZAKI

~choRzowski - 2017-02-15 19:26:54

Przegraliśmy w ustawce Legia bo zebraliśmy tylko 70 chętnych-reszta za bardzo bała sie konfrontacji z Warszawiakami :/ Ale decyzyjni namawiają żeby w necie pisać że to honor i.odwaga ze wyszliśmy z Wielką Legia do walki.

~KSGliwice - 2017-02-15 18:25:17

Uciekaliśmy przed Ruchem na Rudzie jak nas było kilka dyszek więcej

~długie nosy - 2017-02-15 18:25:00

Ajax żeby ie nie zesral

~KSGliwice - 2017-02-15 17:48:07

Torcida jest pierwszą i jedyną Śląską ekipą której się legła kłaniała i do lasu uciekała....pf odstało wjebane na grzybach od legii i ino wstyd przynoszą a napinka jak zwykle.

~Do Feyenoorder - 2017-02-15 11:04:31

W Polsce tylko WRWE w Holandii Feyenoord

~Feyenoorder - 2017-02-15 10:13:08

Jeb#ać żyd#ów maczetami i widzę że smród swego broni

~Do Kumaty - 2017-02-15 08:11:42

Słabe WRWE ? To sie ustaw z nimi ze swoją ekipą po równo :) Zobaczymy, jak to będzie teraz wyglądać bo już w takim małym składzie Nasi Hoolsy nie pojadą. Przynajmniej wyszli a nie jak inne bandy.

~Kumaty - 2017-02-15 07:39:53

takie słabe wrwe to Legia może obić tak jak w miniony weekend, ale do koksów z Ajaxu lepiej niech nie startują, bo z nimi nie ma żartów.

~trollisko - 2017-02-15 00:12:04

Buehehehe... Legła dostanie bęcki od Ajaxu hehehe :-)))