ŁKS BOKS zwycięża Iron Warriors Team 2017 w Poznaniu

29.01.2017
ŁKS BOKS zwycięża Iron Warriors Team 2017 w Poznaniu

Pierwsza edycja drużynowego turnieju MMA o nazwie Iron Warriors Team 2017 zakończyła się zwycięstwem ekipy ŁKS BOKS. Zmagania wojowników oglądało na trybunach poznańskiej Areny w sumie ponad 2 tysiące widzów.

 

W turnieju wzięło udział łącznie sześć ekip. Najlepszym teamem okazał się ŁKS BOKS, a w nagrodę łodzianie otrzymali czek na sumę 10 tys. zł. W finale zawodnicy broniący barw ŁKS-u zwyciężył Fight Gym Gdynia 3:1. Trzecie miejsce przypadło w udziale Sportowemu Zagłębiu Sosnowiec po wygranej w decydującym pojedynku z No Limits Janikowo 4:0. Piąte i szóste miejsce zajęły drużyny z Międzychodu i Sochaczewa.

 

Trzy najlepsze ekipy biorące udział w sobotnich zawodach zapewniły sobie awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w dniu 8 kwietnia w poznańskiej Arenie.

 

 

"Już przed pierwszym pojedynkiem sympatycy MMA wiedzieli, że będą świadkami niecodziennego wydarzenia. Przed Areną było widać pełną mobilizację po stronie... policji. Na szczęście obeszło się bez incydentów, ale kiedy do hali weszły duże grupy fanów, z okrzykami znanymi ze stadionów piłkarskich, przez chwilę ochrona obiektu musiała na pewno być w podwyższonej gotowości. Potężna klatka i grupowe emocje z nią związane szybko rozładowały na szczęście niezdrowe emocje" - czytamy w relacji serwisu Łódź Nasze Miasto.

 

- Będziemy obserwatorami czegoś niezwykłego i niemal historycznego. Na razie chcemy promować drużynowe MMA w Polsce, ale są już plany, by zorganizować wielki turniej europejski z udziałem dwóch najlepszych zespołów z naszego kraju. W imieniu Rafała Dąbrowskiego przepraszam za jego nieobecność w klatce w roli konferansjera. Wiem, że ma przezwyciężyć problemy zdrowotne i pojawić się w Arenie podczas kolejnej gali w marcu - mówił na otwarciu turnieju Paweł Rydlewski, współwłaściciel organizacji IWT. 

 

- Poziom jest bardzo przyzwoity, a ambicji wchodzącym do klatki mogliby pozazdrościć piłkarze ekstraklasy - przekonywał Radosław Majchrzak, prezes Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, odpierając zarzuty o słabym poziomie sportowym turnieju.

 

Kolejne odsłony drużynowego MMA zaplanowano na 18 marca (z udziałem poznańskiego klubu) i 8 kwietnia (turniej finałowy). Bilety (cena od 59 zł) można jeszcze nabyć na www.kupbilet.onet.pl, a także we wszystkich punktach Empiku i STS.


kibice, łks, boks, mma

komentarze (186)

 
 
 
 
 

~din - 2017-02-15 13:17:19

same lby tu wypisuja ale mam z was zwale haha :) wielcy huliganie :) a wiekszosc po podstawowce bez pracy :) wasze dupy beda do mnie przychodzic zeby mi wziasc kule do ryja te obciagary :)

~Ino Ruch! - 2017-02-14 18:15:03

buehehehe przestań ćpać. dziś już wszyscy wiedzą że Sosnowiec to frajerzy :))

~ZS OFFICIAL - 2017-02-14 07:45:17

najlepsze jest to ze my nawet nie wiedzielismy ze wrwe niby pojawilo sie na memoriale pod halą. byli tam ochroniarze przeciez i oni mowia ze nie zauwazyli zadnej ekipy, nikogo! pewnie przejezdzaliscie przypadkiem niedaleko i umowiliscie sie na taka propagande. wystarczylo zadzwonic.

~Złodziej - 2017-02-13 19:39:32

ruch policja śmierdzą koalicja

~ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-13 19:34:17

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB

~ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-13 19:31:57

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB

~ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-13 19:31:23

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB

~19/R\20 - 2017-02-13 17:30:30

Dziękujemy za zaproszenie. Z chęcią z niego skorzystamy. Z jeszcze większą przyjemnością odwzajemnimy miłość, jaka od wieków łączy Grn. Śląsk ze stolicą. :)

~(L)EGION - 2017-02-13 16:12:09

do "flaga z polotu": Zapraszamy do Wielkiej Warszawy! Miło będzie dać wam nauczkę po raz kolejny-to się nigdy nie znudzi :)

~Złodziej - 2017-02-13 09:01:56

Jestem cyganem i nie lubię Ruchu, bo mnie na każdym kroku bije. Zgłaszałem to tyle razy odpowiednim władzom ale bezskutecznie, dlatego muszę pisać tu na kibice net i oczerniać chłopaków. Wiadomo w każdej ekipie znajdzie się konfident taki jak ja.

~Złodziej - 2017-02-13 07:54:43

ruch policja śmierdzą koalicja

~flaga z plotu - 2017-02-13 02:07:50

juz za tydzien ruch jest w warszawie, zobaczymy co pokaze legia u siebie. pewnie znow przez kilka lat beda usypiac wroga. ja rozumie ze silniejsza ekipa robi zasadzke na kogos kto ich unika... taka metoda w druga strone potwierdza slabosc.

~Mielona - 2017-02-13 00:20:58

jestem ojcem tego uzytkownika przepraszam za niego ale on ma tylko 13 lat i nigdy nie byl na meczu

~Mielona - 2017-02-12 23:14:11

Bardzo mi przykro, że nie jest mi przykro, że to was spotka kara za repre, a innych nie. No, ale porządki trzeba od kogoś zacząć żeby większa dyscyplina była na reprezentacji.

~W /R\ ✰ {E} - 2017-02-12 22:42:50

Nie napinaj się net-hoolsie bo pękniesz. Pakt na reprę był wielokrotnie łamany i to przez wszystkie większe ekipy. Od WRWE przynajmniej nie capi obłudą.

~Mielona - 2017-02-12 19:32:09

Nie bije się Polaków na reprezentacji - taki jest kodeks !!! Nie ma co sapać, że L&ZS&R było więcej bo to nie jest istotne.Nawet nie usłyszeliśmy słowa przepraszam za Repre więc teraz czeka was tylko KARA !!! Następnym razem może to być Lechia&Śląsk albo KS&GKS&POGOŃ lub wszyscy razem.

~Pedzio - 2017-02-12 18:57:33

Loda pociągne!

~kibic - 2017-02-12 18:29:37

Ale musi być naprawdę dobry specyfik, skoro masz takie jazdy. :) Jak coś to daj namiar na privie.

~KSGliwice - 2017-02-12 17:49:58

Jeszcze mnie głowa boli od wdychania tego specyfiku co mi jeden cygan z Dąbrówki Małej przywiózł na turniej. Co tam się działo, moje stringi latały po całej hali :) Ale do rzeczy. Przez ten specyfik piszę ciągle głupoty.

~KSGliwice - 2017-02-12 17:15:53

słuchajcie napinacze i pajace to sama TOrCIDA rozjebała boysów z legły.Jesteśmy pierwszą i jedyną ekipą która ta warszawska quRwa sie kłaniała i do lasu spieRdalała....TG jest wstanie wystawic 200 głów a PedoFani max 80 wynik oczywisty chyba ze zaś sms do 997.

~ZAG LEG TCHORZE - 2017-02-12 15:47:13

sAMI NIE PODJELI REKAWICY 15 sTYCZNIA KIEDY WRWE PRZYJECHAŁO DO sOsNOWCA NA MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA MAZURA WTEDY NIE CHCIELI WYJsC Z HALI A ODWAZNI JAK RUCH BYŁ W 70 OsOB

~tRoll - 2017-02-12 13:31:24

Co to za pierdolenie, że Ruchu było mniej, itp.? To było banda na bandę. Ruch podjął wyzwanie, przegrał i tyle. Rewanż będzie na pewno.

~PAKEr - 2017-02-12 13:04:32

Do WRWE a nawet samego Ruchu to już nie wyjdziemy nawet w równych proporcjach, tylko wyjdziemy wtedy kiedy jest nas o wiele więcej od Ruchu. Inaczej się nie bijemy a w sie to się z nimi nie ustawiamy, chyba że nas jest o wiele więcej. Jesteśmy wydyGani.

~PAKEr - 2017-02-12 12:53:28

chorzowscy piszecie "KSGKS nawet by nie wyszło na naszym miejscu do walki" "wyszliśmy a to honor i odwaga". W zeszłym roku koalicja wyszła w mniejszej liczbie naprzeciw L&ZS&BKS i podjęła walkę-czy to już nie honor i odwaga?

~taka prawda - 2017-02-12 12:08:30

Wyszliście w mniejszej liczbie, bo nie potrafiliście załatwić większej i mocniejszej ekipy-nawet na forum ktoś od was napisał, że nie przemyśleliście tych spraw i ponieśliście za to konsekwencje. Byliście pewni, że mimo mniejszej liczby wygracie ze "słabą" Legią i to was pokarało.

~Tak jest... - 2017-02-12 11:16:25

Już nie zliczę ile to razy Ruchowi odmawiają czołowe bandy, będąc nawet w mniej więcej równych liczbach. Nie wspominając już o największych cykorach KSGKS co tylko wychodzą, jak ich jest wiele więcej he he. Ruch&Wisła wychodzi i to się liczy! Zabawa trwa dalej.

~do kolos - 2017-02-12 11:03:54

KSGKS wygrał, bo ich było tak samo wiele więcej od Legii i spółki. W takich proporcach, jakby był KSGKS co teraz Ruch&Wisła to na bank by KSGKS nie podjął rękawic.

~do Decyzyjnego - 2017-02-12 10:21:59

Lech kiedys był dobry ale teraz to chłopcy do bicia od 5 lat nie mieli zadnej ustawki bo a za ciency

~Kris - 2017-02-12 10:16:19

150 legia&zagłębie - 90 ruch Wygrana pierwszych ,szacunek dla ruchu ze przyjął rekawice bedac mniejsza ekipa

~Wielka Legia - 2017-02-12 08:04:42

ruch uwazal sie za najmocniejsza ekipe w kraju, hahah, nawet spartak mial od nich nie odbierac telefonu, hahaha, nazywali nas posrańcami i chcieli wyslac pampersy do stolicy, hahaha! skompromitowalismy was bo od pewnego czasu za bardzo sie przecenialiscie-tak sie kończy kozaczenie

~kolos - 2017-02-12 07:26:18

Dziwne, bo parę lat temu KSGKS wygrał ustawkę z Legią, a ty snujesz teorię, że by się nie postawili nawet...

~Luzujcie... - 2017-02-12 06:24:42

Raz tyle chłopaków się biło po stronie Legii. WRWE

~Luzujcie... - 2017-02-12 06:23:14

Brawo za zaskoczenie, ale się nie spuszczajcie, bo mieliście raz tyle chłopaków do bicia. KSGKS by się na bank nie postawiło a najwięcej szczekają. Rewanż będzie spokojnie.

~Mielona - 2017-02-12 00:32:35

Problem w tym, że od Ruchu nawet Spartak Moskwa telefonów nie odbiera :) ha ha ha ...

~Mielona - 2017-02-12 00:30:24

Ruch powinien zaproponować wygranej koalicji rewanż, ale żeby teraz było po równo grzybiarzy i zgód.

~unga bunga - 2017-02-11 23:52:59

ty chyba jestes w kryzysie umyslowym hihi

~kibic maniek - 2017-02-11 23:48:05

ruch w głębokim kryzysie chuliganskim, finansowym i piłkarskim. Czy ktoś z ruchu napisze tutaj jakie nastroje panują u decyzyjnych? Proszę o odpowiedź.

~Mielona - 2017-02-11 22:55:40

Do niżej: Ale o co Ci chodzi zrobili zasadzkę i poszło banda na bandę. Ja już tu czytałem jak Ruch się przechwalał, że Spartaka był rozjechał bez zgód, a tu z taką "słabiutką" Legią przegrali, a te zagłębie to nawet przed hale nie chciało wyjść, a dzisiaj zaliczyli bęcki.

~W /R\ ✰ {E} - 2017-02-11 22:14:08

He, he... ległej i zagłąbia potrzeba było aż dwa razy więcej od przeciwników, by podołać Ruchowi i Wiśle. :) I gdzie wy chcecie się równać do WRWE

~Decyzyjny - 2017-02-11 22:05:11

Legia WWA wygrała w ustawce z "wielkim i groźnym" Ruchem Chorzów na jego terenie. Kolejna porażka WRWE po stratach flag Widzewa i obsraniem przed wyjazdem na reprezentację. Bojówki aktualnie i: 1.Lech 2. Legia 3. ŁKS

~PrEtOrIaN - 2017-02-11 21:56:30

Mielona, coś w tym jest. Krążą ploty, że Krakusów wkurwia śląska gwara i z tego powodu dochodzi do różnych konfliktów między kibicami Wisły i Ruchu, ale są one wyciszane. Ciekawe co będzie z tą zgodą skoro notorycznie dochodzi do kłótni między tymi ekipami.

~Mielona - 2017-02-11 21:50:56

Do mistrz maj taj : Nic nie dzieje się przypadkowo Ruch po prostu zadrwił sobie z Wisły wywieszając flagę Wisła Sharks w tym miejscu. Ta "zgoda" jest na glinianych nogach !!!

~troll - 2017-02-11 17:36:36

Czuję się niedoceniony. ;-(

~paprykarz - 2017-02-11 17:00:35

trollowi juz podziekujemy, a teraz "prawdziwa" mielona niech zablysnie intelektem. prosimy...

~mistrz maj taj - 2017-02-11 10:06:34

oglądałem wczoraj przegraną ruchu z craxą w chorzowie-śmiesznie wyglądała tam ta flaga wisła sharks pamiętając oprawę z poprzedniego roku gdy to chorzowscy wywiesili odwrócony herb wisły dokładnie w tym samym miejscu xD

~Mielona - 2017-02-10 18:24:24

Do niżej : Musisz być bardzo samotny skoro sam sobie odpisujesz. Zmień profil z kibicowskiego na sympatie

~Mielona - 2017-02-10 17:48:00

Przede wszystkim metafor, a nie metafora. I wiem co to jest, ale nie będę ci się tłumaczył.

~paprykarz - 2017-02-10 16:36:01

mielonka to napisz w jednym zdaniu czym jest metafora. podolasz zadaniu?

~PAKEr - 2017-02-10 16:21:45

Kobrę bym chętnie wyruchał, bo ma piękny biust.

~Złodziej - 2017-02-10 14:11:43

znaczy się chciałem powiedzieć że śmierdzą mi pachy bo nie mylem się od pół roku, no i w majtkach ser się zebrał w dużych ilościach. ale w sumie teraz to jest zima i człowiek mniej się poci więc luz

~Złodziej - 2017-02-10 10:09:57

ruch policja śmierdzą koalicja

~Mucho Macho - 2017-02-10 01:07:04

Ze mną też walczył. Dostał gołą dupą w pysk i się zawinął. -_-

~Kobra - 2017-02-09 22:44:21

Przyznaj się PAKEr! Ze mną walczyłeś na gołe klaty i jak Ci ciorłam prawym zderzakiem to połowę zębów połknąłeś i uciekłeś z pola walki :(

~PAKEr - 2017-02-09 21:50:18

Oczywiście poniżej ktoś się podszył, bo nie poszedłem na ustawkę z Tigerem Bonzo i nie wróciłem z niej po niecałych 30 minutach! Wróciłem dopiero teraz z szampanem w ręce. Znów udało się wygrać i zyskać w rankingu wpływowych i doświadczonych chuliganów. Nie ukrywam-zmęczyłem się ciężką walką, ale dla takich chwil żyję. Pozdrowienia dla tych co byli.

~Mielona - 2017-02-09 18:44:37

Paprykarz nic Ci nie poradzę, że nie jesteś wstanie zrozumieć kilku zdań. Niektórzy tak mają i choćby bardzo się starali to i tak mają problemy ze zrozumieniem treści. Innym wytykasz, a sam robisz "style".

~hehehe - 2017-02-09 17:45:56

Szybko wróciłeś z tej ustawki, PAKEr ;-)))

~PAKEr - 2017-02-09 17:34:49

Ps: idę na ustawkę z tigerem bonzo. Będę rapować z tigerem bonzo. To jest prawdziwy raper, inni mogą mu buty wiązać! Pokonam go dziś i to ja będę królem!

~PAKEr - 2017-02-09 17:09:39

Ehh, szkoda, że aktualnie tylko ja jestem tutaj prawdziwym, twardym chuliganem. Reszta to same podszywające się małolaty piszące o lodach i obciąganiu. Siedząc przed kompem nie poznacie smaku kibicowania. Właśnie idę na ustawkę-pozdro dla kumatych i decyzyjnych!

~paprykarz - 2017-02-09 15:16:08

mielonka czy ty wiesz co to metafora jest? pierwszym w kolejce do IQ kury jestes ty ;) nie potrafisz poprawnie sklecic zdania, a za terminy ktorych znaczenia nie znasz sie zabierasz. nie pograzaj sie i odejdz od klawiatury.

~Pedzio - 2017-02-09 12:05:50

Panowie opierdole lew Panowie opierdole loda każdemu twardzielem z okolic Łódź!!

~Złodziej - 2017-02-09 10:00:14

Jestem internetowym napinaczem i w życiu nie powiem tego w oczy 1 na 1. Nie raz dostałem po głowie na solo i błagałem o litość. Wypierałem się swojej drużyny. To ja wasz Złodziej, co wypisuję bajki na dobrych ludzi.

~do KsGliwice - 2017-02-09 07:10:48

wkoncu sie ogarnołes brawo kup sobie masc na tradzik to moze wyjdziesz na miasto wkoncu ile mozna siedziec w domu przed kompem

~Złodziej - 2017-02-09 05:58:44

ruch policja śmierdząca koalicja

~KSGliwice - 2017-02-08 22:26:25

Dzięki za wsparcie. Jednego dzisiaj wyciskałem, nie był duży, ale większy od mojej mózgownicy i byłem pod wrażeniem.

~Mielona - 2017-02-08 22:16:31

Wszystko wiemy i tolerujemy Cię taki jaki jesteś. A pryszczami nie przejmuj się jak dorośniesz to pewnie zamoczysz i pryszcze znikną

~KSGliwice - 2017-02-08 22:07:03

Przepraszam was za to co pisałem, już nie będę. tak naprawdę Górnik to lamusy i Gieksa tak samo.

~KSGliwice - 2017-02-08 21:49:59

Oczywiście nie przejmujcie się moimi wpisami. Jestem pryszczatym gejem w okularach, który nosa nie wyściubia z domu, bo dygam się przed Piastem. Komputer to mój świat i czasami muszę dać upust swoim emocjom.

~KSGliwice - 2017-02-08 21:33:45

hehe 150 pf hehe was tylu QuRwy jebane w młynie nie ma.Sama Torcida waj jebie i goni...na Sląsku rady nie ajecie dlatego szarksom ciągniecie.,,teraz wkoncu macie prezentacja a Adler zatanczył a nie spieRdolił.KSGKS sam wyRucha wrwe kazdy to wie

~Mielona - 2017-02-08 20:54:00

Do umieczytac: Widzisz chłopcze jak ktoś czyta to nie znaczy, że rozumie co czyta i Ty jesteś tego znakomitym przykładem. No cóż jesteś kibicem Ruchu więc Twoje IQ jest bliskie inteligencji kury. Użyłem metafory, a Ty byś wolał jak chłop krowie na rowie wtedy by dotarło...

~Grn. Śląsk ;) - 2017-02-08 18:51:23

Katowice: KSGKS zbiera się w ok. 200 głów na Ruch przy Goepperta, tymczasem są uprzedzeni przez ok. 150 osób z PF. Ruch rozgania KSGKS, kilku maruderów załapuje się na solidny oklep. Część ksgks ucieka do pobliskich torów, gdzie uzbraja się w kamienie. Po chwili pojawia się policja, Ruch ucieka w kierunku pobliskich ogródków działkowych.

~Ave WRWE - 2017-02-08 17:44:43

dajcie juz spokoj tym slabeuszom bo im zylki popekaja ;) Ave WRWE!!!

~13/12/1867pamietamy - 2017-02-08 17:40:56

grozny chuligan? przeciez to z waszej gejowskiej ekipy tutaj najwiecej wpisow... koles tylko podal was jako przyklad. widac jaki z ciebie dzieciak skoro nie znasz kibicowkiej historii... wyklules sie z czerwonego jaja i nikt po tobie nie oczekuje ze bedziesz rozumnym czlowiekiem ;)

~Wielki - 2017-02-08 17:02:01

skoro KSGKS taki słaby to dlaczego chorzowscy nie odbierają od nich telefonu? nie ma chętnych do konfrontacji? W Rudzie Śląskiej, w centrum Nowego Bytomia gdzie wpadł KSGKS, przez godzinę czasu Ruch nie zmotał ekipy-przypadek? Nie sądzę.

~He, he, he - 2017-02-08 15:35:57

KSGKS jest mocny i szybki braniu nogi za pas i w las. Będziecie zawsze bite, poniżane takie życie jest wam dane :) Nawet ten sprzęt już wam wychodzi bokiem ,który wprowadziliście znowu. Płacz wam nie pomoże.

~groźnychuligan - 2017-02-08 15:29:33

do paniFrau: WRWE, pogodźcie sie i dajcie sobie po buziaku jak to Ruch zrobił z Wisłą :) wasza spina tutaj na KSGKS pokazuje jacy słabi jestescie w realu ;)

~Dolcan hool's - 2017-02-08 15:22:25

A dlaczego każdy cyka się spotkania z nami? Dzwoniliśmy do różnych ekip (Legii, Lechii, Górnika, Ruchu, Zawiszy, Widzewa) i nikt nie chciał.

~umieczytac - 2017-02-08 15:03:01

ten mielona to totalny bezmozg xD wilki i lwy poluja samotnie xD ile ty masz dzieciaku lat? wlasnie udowodniles ze bezsprzecznie jestes zakutym lbem :D dawno mnie tak nikt nie rozbawil hahaha no moze ci z legii co to niby ruchowi daliby rade ;)

~gnebic komune - 2017-02-08 14:55:37

KSGejowice pod jakimi nickami tu operujesz? pewnie polowa postow tutaj jest twojego autorstwa ;)

~demony przeszlosci - 2017-02-08 14:52:14

do resoviaka... lechia lechowi? buhahahahahaha moze na niedobitki arki to wystarcza, konfrontacja z widzewem i ruchem swiadczy o czyms zupelnie innym ;) mozna na YT zobaczyc o czym mowie

~PaniFrau - 2017-02-08 14:49:38

a co to? przedszkole czy gimnazjum...? lekcje odrobione? plecak spakowany? czy ferie teraz macie i stad ten wzmozony ruch na stronie? drogie dzieci przestancie sie tu wzajemnie obrazac, pogodzcie sie i dajcie sobie po buziaku jak to Gieksa z Gornikiem zrobila :) wasza spina tutaj na wrwe pokazuje jacy slabi jestescie w relu ;)

~Chłopczyku - 2017-02-08 14:15:57

Złodziej, powiedz im to w twarz a od Ruchu się odpier... Kozaku maślaku. Jaki klub jest twój? pewnie śmierci jak cygański uj

~Do chłopczyku - 2017-02-08 13:32:11

Broń kur#wo kur#wy

~Chłopczyku - 2017-02-08 10:44:49

Z Ciebie złodziej, chyba czekolady w Biedronce. Z psami to Ty biegasz, jak od Ruchu dostajesz bęcki.

~Złodziej - 2017-02-08 10:38:36

A jak tam smrody ostatnio latali z psami i wałkowali złodziei i chu#j im w ryj

~Kalkulacje - 2017-02-08 09:47:07

Każdy z czołówki ma szansę wygrać z każdym, ale jakoś tak wychodzi, że nie za bardzo chcą się spotkać. Za dużo do stracenia. Pierwszy skład Lecha nie odmawiał PF starcia ? Może tak: Kto nie odmawiał starcia PF ? Kiedyś było inaczej. Dostało się to się dostało i się nie przejmowano.

~kumaty jak chuj - 2017-02-08 00:50:46

Podejrzewam, że nie tylko Lechia. Pierwszy skład Lecha już od dawna jest na przymusowym urlopie. Lech idzie więc w układy.

~Resoviak - 2017-02-07 23:08:28

Lechia Gdańsk dałaby rade Lechowi

~znawca - 2017-02-07 22:49:03

obiektywnie to do Lecha nikt nie ma podjazdu w tym kraju

~Mielona - 2017-02-07 20:48:19

Wy zgód macie najwięcej plus układy, ale przykład Lecha i jego przydupasów dobry przytoczyłeś.

~do mielonej - 2017-02-07 19:10:13

Te, to czemu tak sracie ze strachu przed nami, Śląsk, Zagłąbie, Legła i cała reszta pajaców? Czemu Łks z Lechem się liże, czyżby Zdech z Cracovią i Arką nie czuł się dostatecznie pewnie? to samo Gejksa z żabolami?

~Ej dziewczyny! - 2017-02-07 19:08:53

Przyjedźcie dziewczyny na GóRny Śląsk to zobaczymy ile wytrzymacie kozaki maślaki. Ruch nie wygrał, bo Legia odmawiała tyle razy... Katowice, Ruda Ślaska tu się dzieje. Co wy wiecie o kibolce.

~Mielona - 2017-02-07 18:27:07

Do tych na dole z WRWE. Wiecie czemu jaskiniowcy trzymali się w dużym stadzie ??? Bo w pojedynkę byli słabi !!! Wy sami też nic nie znaczycie !!!Tylko z własnej słabości robicie sobie zgody z tyloma klubami. Wilki Lwy polują sami i nie szukają pomocy u innych !!! Czy zakute łby zrozumiały ???

~(L) - 2017-02-07 17:57:12

Czy Ruch wygrał kiedyś z Legią - nigdy. Raz tylko zrobili skok na pusty pociąg wykradając kanapki. Nie wiem, może Ruch robili sobie zapasy na zime. Kto ich tam wie...

~realista - 2017-02-07 16:10:07

autorze "Taktojest"-Ruch jest w głębokim kryzysie skoro zbratał się z Wisłą, której nienawidził i na oprawie wywieszał jej odwrócony herb. Kiedy oni ostatni raz z kimś wygrali? Taki Lech czy ŁKS by po nich przebiegł... Ruch współpracuje z CBŚ/policją i zdradził ich nawet czołowy chuligan Grudzień-Ruch nie odnalazł się w tych czasach, taka prawda.

~Tak to jest... - 2017-02-07 15:54:07

To dobre sobie, Legia hahaha. Wiem, ze wy Legioniści myślicie, że jesteście najlepsi nawet jak was leją :) Legia jest dobra, ale do czołówki jej brakuje ostatnio. Ruch Chorzów to czołówka od wielu lat i jakby doszło do spotkania Ruch-Legia to Legia by gorzej wyglądała, jak w starciu ze Spartakiem