Delegacja kibiców na spotkaniu z liderem KOD-u

08.01.2017
Delegacja kibiców na spotkaniu z liderem KOD-u

W sobotę wieczorem lider Komitetu Obrony Demokracji - Mateusz Kijowski gościł w Namysłowskim Ośrodku Kultury, gdzie zorganizowane zostało spotkanie otwarte dla "obrońców demokracji". Organizatorzy nie przewidzieli jednak, że przybędą na nie także przeciwnicy KOD-u, w tym grupa kibiców piłkarskich.

 

"Spotkanie w NOK rozpoczęło się krótko po godz. 19. Rozpoczęło się od tłumaczeń Kijowskiego odnośnie zamieszania z fakturami, o których donosiły Onet i "Rzeczpospolita". Kijowski podkreślał, że sprawa będzie wyjaśniona w ciągu kilku dni, kiedy to zaprezentuje za co były wystawiane faktury. Przekonywał, że wykonywanie przez jego firmę usług sieciowych dla KOD było konieczne z racji ataków" - informuje serwis internetowy opole.wyborcza.pl.

 

"Gdy przyszło do zadawania pytań przez publiczność, na początku posypały się zarzuty wobec Kijowskiego, m.in. wobec jego rodziny. W sali pojawił się też zamaskowany młody człowiek. Okazało się, że w holu zgromadziła się blisko około dziesięcioosobowa grupa kibiców, którzy zaczęli demolować ozdoby świąteczne ustawione na stolikach w holu NOK [sic!]" - relacjonuje Wyborcza.

 

"Awanturujących się kibiców próbowali uspokajać ludzie KOD. Doszło do przepychanki, zostali też obrzuceni wyzwiskami. Na miejsce wezwano policję, której potrzebne było dodatkowe wsparcie. Czworo funkcjonariuszy było na miejscu do końca spotkania z Kijowskim. Okazało się, że kibole przyjechali z Nowej Rudy spod Kłodzka" - czytamy w GW.

 

Dziennikarz serwisu opole.wyborza.pl sugeruje, że kibice, którzy zakłócili przebieg spotkania z Mateuszem Kijowskim, zahaczyli o Namysłów wracając z IX Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców.


kibice, kod, mateusz, kijowski

komentarze (14)

 
 
 
 
 

~M(L) ! - 2017-01-16 16:31:02

do ponizej....kup sobie koło i jebnij sie w czoło....kopia ty ;)))

~kopia - 2017-01-12 16:49:53

Buahahahahahahaha, Polak daj już spokój.Jak oddają mocz na twoją facjatę to też mówisz, że deszcz pada?...w interesie prawdziwego Polaka jest to aby tamci agencji unijni nigdy nie wrocili juz do władzy...Za to masz psychopatów,złodziei i byłych prokuratorów bardzo starej władzy.

~Polak - 2017-01-11 16:49:45

jak wam tak nie pasuje tu PIS ze niektorzy piszą jebać rząd to widac teskno wam za starą władza ktora wiadm jak nas traktowała, w interesie prawdziwego Polaka jest to aby tamci agencji unijni nigdy nie wrocili juz do władzy, czołem Wielkiej Polsce, LP

~NowoJudejska - 2017-01-10 21:03:56

KOD to ma interes jak dalej miliony Polaków pracvowali by za 1000 zł.A Oni elita JG rządziłą ciemnym narodem

~makelmore - 2017-01-09 20:44:16

O co chodzi z tymi KODziarzami?

~dgvfdc - 2017-01-09 19:21:47

tylko idioci jeszcze lykaja artykuly z antypolskiego szmatlawca,kto takie gowna tu wkleja?

~Złodziej - 2017-01-09 19:10:20

Tylko kur#wy milcyjne są za rządem

~support - 2017-01-09 13:49:27

he-man-jasne, że tak!To samo działa w drugą stronę, jak ktoś nie lubi pis to kocha po?Jak ktoś ma odmienne zdanie,np.jest antyklerykałem (co nie jest dziwne) to jest "lewakiem"?Pewnie wielu nawet nie potrafiłoby sprecyzować co dla niego ten wyraz znaczy.Tak łatwo się podzielić.Polityka out ze stadionów!

~KSGliwice - 2017-01-08 21:32:45

brawo z akcje....a komu nie pasi do do TVN i GW wy,,Rdalać.

~he-man - 2017-01-08 20:24:07

Świat nie jest czarno biały. Ma odcienie. Dlatego nie można twierdzić, że jak ktoś nie lubi Po to kocha PIS. A KOD to nie żadna partia tylko ruch ludzi, którzy pod krzykliwymi hasłami próbuja robić własne interes.

~anty - 2017-01-08 18:25:15

A czemu się maja sprzeciwiać kibice ?? Że wróci normalny wiek emerytur ??, Że biedni dostali 500+, Że rozlicza się byłych UB-eków i SB-eków, Że w końcu sądzi się zamieszanych w Amber Gold ??, Że wprowadzono program mieszkanie plus ?? Że odpartyjniono PO-wski Trybunał ?? No przeciwko czemu ??

~Dakota - 2017-01-08 15:14:36

Przekonanie na takiej samej zasadzie jak to, że kto nie jest z nami ten jest lewakiem. Poza tym patrz na wczorajszą koncentrację jasnogórską i modlitwy w intencji ojczyzny, prezydenta i rządzących. Nie widziałem sprzeciwów ze strony środowiska kibiców.

~Cyg - 2017-01-08 14:51:25

Dakota, skąd twoje przekonanie, że jak ktoś nie popiera kodorastów, to jest zwolennikiem PiSu?

~Dakota - 2017-01-08 14:24:54

Nie jestem ani za pisem ani za kodem, ale podejrzewam, że gdybym zapytał któregoś typa z tej grupki "kibiców" dlaczego jest przeciwny kodowi,a popiera pis i kler i dlaczego znalazł się na tym spotkaniu w Namysłowie to byłaby niezła beka! :)