Flagi Rakowa w rękach Ruchu

08.01.2017
Flagi Rakowa w rękach Ruchu

Tegoroczny turniej Piłkarska Gwiazdka rozgrywany w czestochowie 6 stycznia nie był szczególnie udany dla fanów Rakowa z powodu straty flag.

 

Na turnieju piłkarskim pojawiła się delegacja fanów Ruchu Chorzów, która odebrała częstochowianom cztery flagi. Poniżej zamieszczamy opis zdarzenia autorstwa jednego z kibiców "Niebieskich" dobrze poinformowanego o przebiegu całej akcji (opis powstał w dniu 7 sycznia).

 

"Wczoraj po turnieju "piłkarska gwiazdka" wchodzimy w posiadanie 4 flag Rakowa. Akcja dzieje sie w centrum miasta. Raków oddaje flagi bez walki, od razu ratując się ucieczką. W akcji bierze udział sam Ruch, dokładnie 5 osób (Świony & Ruda & Piekary). Akcja wcześniej zaplanowana, dobRze zaczęty rok! Nie dla wszystkich".

 

 

Swój komunikat wydali także fani Rakowa za pośrednictwem strony internetowej rbfzine.pl.:

 

"Już praktycznie wszyscy wiedzą, co się wydarzyło po wczorajszej Piłkarskiej Gwiazdce. Nie czas i miejsce by opisywać szczegóły. Rok w każdym razie zaczął się fatalnie. Niefrasobliwość i w sumie również nieodpowiedzialność zostały w bolesny dla nas sposób ukarane. Szkoda tylko, że w taki sposób.

 

Od czasów Paktu Poznańskiego sztywno trzymamy się zawartych w nim ustaleń, mimo iż w stosunku do nas nie zawsze tak było. Co ciekawe zawsze to te topowe bandy miały problem z przestrzeganiem zasad wobec nas. Widać tak musiało być. Nie ma sensu się usprawiedliwiać - porażka jest porażką. Gazownikom gratulujemy. Raz na wozie, raz pod wozem".


kibice, raków, częstochowa, turniej

komentarze (19)

 
 
 
 
 

~Sledziu77 - 2017-01-21 14:51:18

"Od czasów Paktu Poznańskiego sztywno trzymamy się zawartych w nim ustaleń" czyli Włókniarz Częstochowa sam lał się sprzętem i spychał swoje auta do rowów :) Trafiła przysłowiowa kosa na ...

~do 1910 - 2017-01-16 16:45:45

A miałeś ejakulację podczas tego snu?

~użytkownik - 2017-01-15 18:45:24

raków to kozaczki... damskie kozaczki

~1910 - 2017-01-14 19:22:41

A dlaczego nikt nie wspomni o tym jak kibice Widzewa mieszkajacy za granica dostaja wpierdol? Przyklad? Napinajaca sie chuliganka z Grudziadza zbiera zeby na polnocy Niemiec.

~Warcisław - 2017-01-13 21:43:46

W Poznaniu jest tylko Warta. Najstarszy Poznański klub z tradycjami !!!

~Wielki eŁKSiak - 2017-01-13 09:41:06

"dlaczego nikt nie pisze o tym że Widzew robi wjazd na dzielnice ełksy - polesie" - Dlatego bo to farmazon. Człowieku, wyjdź wreszcie z domu, bo już nie odróżniasz snów od rzeczywistości.

~red-white-red - 2017-01-12 21:23:59

PS. dlaczego nikt nie pisze o tym że Widzew robi wjazd na dzielnice ełksy - polesie, robi grafy, kroi barwy i miejscowe pejsiaki są kopane jak prosiaki?? Zaraz pojawią się tu pewnie histeryczne i neurotyczne wpisy downów spod znaku "psidzew" i innych ktorzy będą szczekać i zaklinać rzeczywistość do granic możliwosci. życzę miłego wieczoru ;) Ave Widzew!

~red-white-red - 2017-01-12 21:23:16

te, rakow, bo w waszej "bandzie" są chyba same kobiety, dzieci i niepełnosprawni, zwł. niepełnosprawni umysłowo, jak ty.

~RakówHoolz - 2017-01-12 17:33:01

Nie podniecajcie się tą "akcją". Po prostu Ruch zaatakował w idealnym momencie-nasza banda miała 15minutowe zebranie, a flagi zostały przez moment pod opieką dzieci, kobiet i osób niepełnosprawnych. Akurat wtedy odbito flagi-ciekawe dlaczego Ruch nie zaatakował nas wcześniej jak byliśmy całą bandą...

~troll - 2017-01-12 02:06:55

Do łksiaka... poliż im worki, może poczują się lepiej ;-)

~ŁKSiak - 2017-01-11 18:13:53

Szkoda, lipa jest, ale Wiadomo - Ruch jedna z czołowych band i nie takich mają na rozkładzie. Raków, trzymajcie się, trenujcie, życie toczy się dalej.

~[W] /R\ ☆ {E} - 2017-01-09 19:12:31

Brawo! A dodatkowo niedawno Widzew im wjechał z puchami do Częstochowy! :) PozdRo! P.S. Paker, ten gwiazdkowy wjazd do Cz-wy zrobił sam Ruch, zresztą nie pierwszy raz i nie ostatni, więc nie pisz farmazonów.

~do paker - 2017-01-09 19:07:15

ciekawe sny masz

~Paker - 2017-01-09 09:37:44

Ruch, Widzew, Wisła i Elana-wszyscy razem zebrali się na słabiutki i nieliczny Raków-to nie świadczy dobrze o kondycji koalicji... Wystarczyłaby jedna ekipa.

~WRWE - 2017-01-08 23:27:49

zgadzam sie z kolesiem poniżej ciotunie !

~sraaaa - 2017-01-08 23:26:47

gejy z gliwic wy tylko flagi potraficie walić jak wam ochroniarz furtke otworzy cieniasy i sie szczycicie ze Piasta flagi wyjebaliscie leszcze !

~KSGliwice - 2017-01-08 21:28:46

spRzęciaRze i gazownicy.

~Władysław R. - 2017-01-08 20:51:30

Raków przynajmniej nie pieprzy farmazonów pt. było ich stu-walczyliśmy dzielnie. tylko przyjął na klatę. Odbijecie się na bezRuchu. GTS ich sprzeda, jak zawsze i weźmiecie za darmo.

~herb - 2017-01-08 16:48:12

Bravo Ruch. Nie dziwię się że nie podjęli walki. Potrafią się tylko postawić na 15 latków z Włókniarza Cz-wa.