Kibice ŁKS-u na meczu siatkówki

02.01.2017
Kibice ŁKS-u na meczu siatkówki

W przerwie między rundami rozgrywek piłkarskiej III ligi kibice Łódzkiego Klubu Sportowego dopingują "halowe" sekcje ŁKS-u. W ostatnim meczu Orlen Ligi ich wsparcie pomogło odnieść siatkarkom zwycięstwo nad drużyną BKS-u Bielsko Biała. Dla fanów łódzkiego klubu była to ostatnia w 2016 roku okazja do pokazania się z dobrej strony.

 

Po zakończeniu meczu atmosferę, którą na trybunach łódzkiej Atlas Areny stworzyli sympatycy klubu z al. Unii 2, chwaliła między innymi libero zespołu ŁKS-u Krystyna Strasz.

 

– Atlas Arena to ogromna hala, na której kibiców mogłoby nie być w ogóle słychać. Tymczasem naszych kibiców słychać tak, jakby była zajęta cała trybuna. Wielki szacunek dla nich, naprawdę fajnie to wygląda i przede wszystko bardzo nam pomaga – przyznała zawodniczka.

 

Pod wrażeniem dopingu i wsparcia dla zawodniczek był także szkoleniowiec łódzkiej drużyny - Michal Masek.

 

– Atmosfera na naszych meczach jest naprawdę bardzo fajna. Ta hala jest za duża na ligowe rozgrywki, kibice są tu bardzo daleko od boiska. Mimo to kibice ŁKS-u są naprawdę wspaniali, wydaje się, że jest ich więcej niż w rzeczywistości. Zrobili wspaniałą atmosferę, lepszej w tym sezonie nie widziałem w Polsce – powiedział trener w wywiadzie dla klubowej telewizji.


kibice, łks, atlas, arena

komentarze (21)

 
 
 
 
 

~WFCŻ - 2017-01-06 11:17:28

'z Łodzi miszcz' -no i dokladnie dobrze powiedziane :) miasto podzielone,dwie silne ekipy na wysokim poziomie.Raz do przodu a raz w plecy normalna sprawa z Widzewskim pozdrowieniem dla normalnych!

~Z Łodzi miszcz - 2017-01-05 22:51:19

Fajnie ze sa dwa kluby w Łodzi , nie ma co sie spinać , raz my wam oprawę i flagi na derbach buchnelismy teraz Wy nam flagi , miasto podzielone jest na polowe i każdy normalny o tym wie .

~Żeroma - 2017-01-05 19:14:13

Jak zwykle czerwoni trodglodyci spod znaku herbu z kapustą szukają okazji do internetowej prowokacji.

~SB ŁKS - 2017-01-05 16:34:42

Kibic z Łodzi: ze środkową częścią wypowiedzi się z Tobą zgadzam....

~obiektywny21 - 2017-01-05 11:01:34

'RTS' - haha tylko gdzie Ci kibole z tych dzielnic się pomieszczą wszyscy na tym Łks-ie?! 'SB1908' Limanka i jakie okolice to Łks?

~RTS - 2017-01-05 10:57:02

ŁKSM,ŁKSO&J,ŁKSZRW - PANOWIE NIE MA CO Z NIMI DYSKUTOWAC!!!!!! I JESZCZE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI..NIEDŁUGO BEDZIE ŁKSSTARYWIDZEW - POWOLI ZNIKAMY Z MAPY,MY WIDZIEWIACY :(

~Kibic z Łodzi - 2017-01-05 09:08:54

błaźnie nie wprowadzaj ludzi w błąd , Bałuty sa idealnie podzielone , po lewo od Zgierskiej czyli Limanka jest ŁKS po prawo czyli Wojska Polskiego jest Widzew , nikt normalny tego nie zakwestionuje , a juz strugania z siebie debila i nazywanie kogoś kmiotem to świadczy o jego fantazji , inteligencji albo dowodzi ze ma 9 lat .

~SB 1908 - 2017-01-05 08:59:12

Nigdzie wieśniaki nie napisałem, że Stare Bałuty to 100% ŁKS. Czytanie ze zrozumieniem patologio. Raven, Limanka i okolice to też Stare Bałuty. W sumie jakby zaliczyć przerzutów ze Starego Miasta typu P. itd. itd. to 90% nie odbiegałoby daleko od prawdy kmioty.

~Raven - 2017-01-04 21:00:34

Do obiektywnego , Ty to chyba z Teofilowa jesteś idioto .

~obiektywny - 2017-01-04 20:55:23

Stare Bałuty 90% ŁKS-taka prawda. Jeszcze 10 lat temu było to nie do pomyślenia.

~RTS! - 2017-01-04 17:04:15

hahaha nie żryj tyle dopałów brodowita gnido. Stare Bałuty łks ahahahaah padłem.

~SB1908 - 2017-01-04 11:30:30

O naszą ilość na Starych Bałutach nie musisz czerwona parówko się martwić. Ani o jakość ani o ilość. Szczególnie z ilością byś się zdziwił. Bo ta jakość nie raz wam dała po tych megalomańskich łepetynach.

~BudzącyStrach - 2017-01-04 11:05:10

Szacunek dla ŁKSu za skompromitowanie Widzewa, od najmocniejszej bojówki w kraju czyli Lecha Poznań. Nas nie obchodzą karnety.

~dre - 2017-01-03 22:46:53

A ile ten Wielki Widzew stracił ostatnio flag ? ŁKS nigdy nie był w czołówce sprzedanych karnetów ,jak też nigdy nie był w czołówce "tracąnych flagi" ? Dla jednych ma to jakieś znaczenie ,a dla innych wcale hehe - tylko ,że temat jest o frekwencji na siatkówce ,a ta była naprawdę przyzwoita - pozdrawiam obecnych na tym i każdym następnym meczyku siatkarek ŁKS

~ert - 2017-01-03 17:22:29

wydaje się że jest ich więcej niż w rzeczywistości .... i zdanie mówi wszystko :) łks ginący gatunek :P ps. a ile wielki łks , szlachta miasta Łodzi kupiła karnetów ? :D

~ciekawski paker - 2017-01-03 15:20:27

Czy ten, który stracił flagę widzewa, wiszącą na meczu CSKA, poniósł konsekwencje/jakąś karę?

~RTSB1910 - 2017-01-03 13:49:37

'ŁKSSB1908!' jeszcze więcej wykrzykników aby podkreślić jeszcze bardziej że jest was od zajebania na tych Starych Bałutach!

~ŁKSSB1908! - 2017-01-03 13:02:16

Tylu ilu awanturnicy i władcy Łodzi na waszych...sorry waszej sekcji halowej :)

~RTSB1910 - 2017-01-03 12:40:25

Ile was tam było? podesle ktos info? przeciez jestescie mistrzami w kropkowaniu :)

~ŁKS Stare Bałuty - 2017-01-03 11:54:35

A ty troll jesteś pryszczatym gamoniem, którego wszyscy popychają

~troll - 2017-01-03 11:03:26

A czy przed rozpoczęciem meczu zapalono szabasowe świece?