''Rozmowa dyscyplinarna'' w Koronie

2015-05-20
Po meczu Korona Kielce - Górnik Łęczna fani gospodarzy postanowili odbyć rozmowę wychowawczą z piłkarzami, którzy na boisku zaprezentowali się słabo i ulegli 1:3. Zawodnicy długo nie wychodzili z szatni po ostatnim gwizdku sędziego.

Jako pierwsi z szatni do rozzłoszczonej grupy kibiców zdecydowali się wyjść dwaj zawodnicy, którzy we wtorkowym meczu... nie siedzieli nawet na ławce dla rezerwowych - Łukasz Klemenz i Kamil Matulka. Usłyszeli od fanów wiele gorzki słów i zostali "poproszeni" o przyprowadzenie pozostałych piłkarzy.

Po kilku minutach do czekających na parkingu kibiców przedstawiciele tzw. rady drużyny - Paweł Golański, Piotr Malarczyk i Kamil Sylwestrzak. Dołączyli do nich również Wojciech Małecki i Jacek Kiełb. Następnie przez kilkanaście minut wraz z kibicami dyskutowali o aktualnych problemach Korony Kielce. Ponieważ piłkarze nie zachowywali się arogancko i z szacunkiem odnosili się do kibiców, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, a obie strony rozstały się w zgodnie.