Hurtownia Fajerwerków

Bojkot na Zawiszy Bydgoszcz


Fani bydgoskiego Zawiszy ogłosili bojkot meczów pierwszej drużyny. Nie będą dopingować zespołu podczas meczów rozgrywanych "u siebie", nie zamierzają udawać się także na spotkania wyjazdowe - to kolejna odsłona coraz ostrzejszego konfliktu fanów z władzami klubu.

Informacja o bojkocie została zamieszczona w poniedziałkowy wieczór na stronie internetowej Zawiszafans.pl.

„Piłkarzyki pokazali, że kibice są niepotrzebni, a Zawisza to tylko miejsce do zarabiania pieniędzy pod rządami Pinokia kapusia. Tak więc zostali potraktowani przez nas na równi ze swoim pracodawcą. »Wkłady do koszulek « jeżeli pomyśleliście kiedykolwiek, że można nam napluć w twarz i nie zareagujemy, to byliście w wielkim błędzie” - napisali kibice Zawiszy w specjalnym oświadczeniu.

Fani rozpoczynają swoja akcje protestacyjną od najbliższego meczu ligowego z Lechią Gdańsk, który rozegrany zostanie w najbliższy poniedziałek.

Radosław Osuch, właściciel klubu, który popadł w konflikt ze społecznością najzagorzalszych fanów Zawiszy apeluje, aby nie brać udziału w bojkocie. Wtórują mu lokalne media.

- Kibice to ważna część sportowego widowiska. Jestem przekonany, że w Bydgoszczy jest mnóstwo ludzi, którzy nie poddadzą się temu bojkotowi - mówi "Gazecie Wyborczej" własciciel klubu. - Dlatego apeluję do młodych kibiców, żeby nie dali się sterować kilku pseudokibicom, którzy chcą manipulować nimi i całym klubem. Przychodźcie na mecze i dopingujcie swoją drużynę. Jest przecież tego warta, co pokazało zwycięstwo w Krakowie i poprzednie mecze. Klub jest zawsze z wami, ale nie z tymi, którzy plują na zespół, zarząd i właścicieli.
komentarze (36)
 
 
 
 
 

~KS.RUCH !!!!!!!!!!!! - 2014-02-22 19:26:23

Nasa KOSA,ale wytrwajcie zawisza, to wy jesteście zawiszą a nie osuch i jego psy.Nie bierzcie przykładu z ległej co narobili szumu a teraz obciągają iti a jeszcze jedno zyskali medialnego gwiazdora, WIEMY O KOGO CHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~KIBO(L) - 2014-02-22 17:53:52

Tylko LEGIA WARSZAWA !!! Majkel (co za pedalski nik) to ciota z poloni !!!

~majke(L)o - 2014-02-22 12:16:17

panowie,,i po co ta nagonka na typa kibo(L)-nie widać ze to zwykła podszywka i gamoń z kompleksami???nie szkoda wam czasu na polemikę z idiotą>??nie kopać konia bo koń odkopnie;))))pozdro norma(L)ni--aha,Górnik w miarę mocny ,ale licze dziś na trzy punkciki w Zabrzu)!

~KIBO(L) - 2014-02-22 10:58:36

No to gnoje macie przesrane!!1 TYLKO LEGIA WARSZAWA!!!

~Do Kibo(L) - 2014-02-22 03:43:21

Albo zasiadź do słownika ortograficznego, albo przyklęknij do lachy.

~killimgo - 2014-02-22 03:39:43

Kibo(L), Wielkie murzyńskie pęto ci w kiszke stolcową. Lubisz to suko

~WKS - 2014-02-21 23:00:54

Po co nam ta gromada półgłówków. Wolę prawdziwych kibiców, którzy kochają klub, a nie przemocy, agresji i do zerzygania polityki prawicowej na stadionie. Bojkotujcie, nie przychodźcie na mecze będzie przyjemniej. Bez was WKS w pucharach:)

~poppo - 2014-02-21 22:14:35

"młodzi kibice przychodźcie na mecz".Tak nawołuje Osuch fundując gimnazjalistom bilety za 45zł, a np.straży miejskiej i milicji po 20zł.Młodzi mają zapłacić premię naszym funkcjonariuszom za mecz z Widzewem.Mimo gigantycznej reklamy w każdych mediach bydgoskich sprzedaż nie idzie.Bilety rozdawane gdzie się da.Boję się otworzyć lodówkę bo z zamrażalnika wyskoczy bilet na Zawiszę.

~KIBO(L) - 2014-02-21 21:13:57

Ostatni raz was oszcegam - MORDY W KUBEŁ! TYLKO LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!

~KSGliwice - 2014-02-21 20:50:51

do wszy na podłodze .Osuch cie pykał gejusie z chwasta

~KSGliwice - 2014-02-21 17:48:47

Osuch kochamy Cie !!! jazda z bandziorstwem

~Szczery - 2014-02-21 16:02:42

Pindolku, twój przewodniczący Miller jest z Majdanem. Napisz czy masz downa czy po prostu jesteś fleja intelektualna, że twoja ulubiona partia robi to, co ty krytykujesz frustracie cebulowy?:)

~KIBO(L) - 2014-02-21 15:13:51

Jurz raz napisałem ZAMKNOĆ RYJE !TYLKO LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~bdg - 2014-02-21 15:12:35

super wlasciciel ktory donosi na swoich ultrasow listy na psy zanosi ...dwulicowiec kiedys namawial kibicow do bojkotu expresu bydgoskiego a teraz na lamach tej gazety prosi o przyjscie na mecz haha WON

~wójt - 2014-02-21 11:37:24

Co lepsze: Zawisza z Osuchem walcząca o czołowe miejsca w Ekstraklasie, czy bez Osucha tułająca się po okręgówkach? Teraz na Z przyjdzie kilkanaście tyś ludzi a w okręgówce kilkaset. Teraz o Zawiszy mówi cała Polska i interesuje się jej grą, a nie tylko okoliczne wioski. Odpowiedzcie sobie na to pytanie i proponuję dogadać się z Osuchem, bo takimi działaniami kopiecie grób na wasz klub. Nie mówię oczywiście o całkowitym ustępstwie, ale o wspólnym działaniu, aby więcej się nie powtórzyły sytuacje z meczu z Widzewem: Zarówno po stronie władz klubu, jak i kibiców.

~corner - 2014-02-21 11:06:55

lech sie ośmieszył i nie chodzi tu tylko o legie wczesniej takie same akcje zrobiła pogoń i widzew . z tego wynika ze mozna sobie przyjechać na bułgarska i zabrać bez problemów flage

~Legia Tirówka - 2014-02-21 09:19:25

legła nie daje rady na ubitej ziemii i odmawia walki to nadrabia akcjami jezdzac na mecze innych ekip, tak jak Lech - Slask i kroi flage rezydenci z partyzanta przebrana za harcerzy

~KIBO(L) - 2014-02-21 08:25:10

Zamknijcie ryje !!! TYLKO LEGIA !!!!

~blablabla - 2014-02-21 07:43:08

"Klub jest zawsze z wami" tak i właśnie dla tego nasyła na Was psy oraz obraża na każdym kroku...

~KSGliwice - 2014-02-21 04:32:29

i bardzo dobrze Panie osuch precz z takimi kibicami !!!

~SzaRańcza - 2014-02-20 20:20:49

Mimo że kosa to życzymy kibicom Zawiszy zwycięstwa nad pinokiem Osuchem.

~(P) - 2014-02-20 20:04:06

W Bydgoszczy tylko Polonia

~1916 - 2014-02-20 18:18:34

ZYCZE POWODZENIA W WALCE Z OKUPANTEM.

~TG'99 - 2014-02-20 15:53:49

kurde szkoda bo 8 marca mamy wyjazd na Zetke... Chociaż Sztamy już Nie Mamy To Wasz Protest Popieramy !

~wks - 2014-02-20 14:49:40

@ASD chodzi mi o to, czy honorowo jest ukraść kuplowi po szalu telefon ? wogóle coś ukraść... wiem, że pewnie to tylko incydent, ale jak to świadczy o pozostałych kibicach przy takiej nagonce ?

~ASD - 2014-02-20 08:53:43

@wks Serio? Co wspólnego ma 50 gramów z honorem? Wyciąga Pan niezwykle idiotyczne wnioski, jedyny plus jest taki że można się pośmiać..

~Kibic z Bydgoszczy - 2014-02-20 08:50:54

Kibolskie bydło wykończy Klub. Ale ten motłoch ma w dupie to co stanie się z Zawiszą.

~Legol - 2014-02-19 22:20:47

Bardzo dobra decyzja Zawiszy. Już kilka klubów pokazało że tylko takimi bojkotami można osiągnąć swój cel. Pseudo prezes współpracujący z milicją pokazał jak mu zależy na kibicach a teraz się wystraszył że zysk z biletów będzie mizerny

~Do osuch pinokio - 2014-02-19 21:37:38

Kolego a wg ciebie w jakim celu chodzi sie na stadio ?? Ja zawszy myslalem ze wlasnie na widowisko sportowe

~Świr - 2014-02-19 21:04:52

kropka za uchem to przyjaźń trynkiewicza z osuchem!!!

~osuch pinokio - 2014-02-19 19:26:30

teraz beda przyjda prawdziwe falszywe pizdeczki dla ktorych liczyc sie bedzie widowisko z pilkarzykami dla ktorych Zawisza nic nie znaczy a honor przywiazanie do barw i kibicow nie wchodzi w gre. Paranoja

~Zawisza to my - 2014-02-19 19:16:06

Osuch i pilkarzyki zero przywiazania do barw i prawdziwych kibicow tego klubu tylko pieniadze sa dla nich najwazniejsze. Na szczescie sa kibice dla ktorych Zawisza to cale zycie i maja inny poglad w tym calym popapranym systemie - ZAWISZA TO MY!!!!

~ccccc - 2014-02-19 19:11:37

Osuch Osuch trzymaj się !!!i tak będą na mecze przychodzić kibice!! prawdziwi kibice a nie ci co swój klub i stadion rozwalają , banda neandertalczyków!!!

~OLO - 2014-02-19 18:54:57

OSUCH WAL SIĘ

~darecki_ag - 2014-02-19 18:28:29

Zawisza trzymaj się. Nam udało się wygrać z zarządem, Wam też się uda! Pozdro z Gdyni!