Hurtownia Fajerwerków

Delegacja ŁKS-u na meczu Ligi Mistrzów


Dobrze znana na całym świecie flaga "ŁKS ŁÓDŹ POLSKA" pojawiła się na płocie za jedną z bramek podczas środowego meczu Realu Madryt z CSKA Moskwa.

Około trzydziestu łodzian zjawiło się na sektorze najzagorzalszych fanów Realu i dopingowało "Królewskich" w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Kibice z "Miasta Włókniarzy" przynieśli szczęście swoim madryckim znajomym, bowiem Real pokonał CSKA aż 4:1.

- Zaprzyjaźniliśmy się z Hiszpanami i dostaliśmy od nich zaproszenie na mecz w Lidze Mistrzów. Jakiś czas temu to my zaprosiliśmy ich na mecz wyjazdowy z warszawską Legią - mówi jeden z kibiców z drużyny z al. Unii, który w środę był w Madrycie.

Warto przypomnieć, że kibice Realu to nie jedyna zagraniczna ekipa, z którą ełkaesiaków łączą serdeczne relacje - biało-czerwono-biali regularnie pojawiają się też na meczach Anderlechtu Bruksela.
komentarze (23)
 
 
 
 
 

~siedzacy kranik - 2012-03-26 08:24:37

ŁKS ma układ bo ma uklad... piłka tam sie liczy, ultras i zabawa... u żydów liczy sie handel papierdosami i ruskim alkoholem.. proste... o tym konkretnie mówie dróżynach bo wiadomo ze nie tylko widzew lubi pieniadze... ŁKS układa sie z Lechem dla kasy... no chyba ze zapomnieli cała nienawisc Lecha.. jak to Igora obrażali... Crazy Cannibalsów spalili... a tu nagle uklad... hehe.. juz ja znam to podejscie " milionerów" ... ch... z wami pseudopseudokibice!

~Ren - 2012-03-20 16:58:48

ŁKS i Widzew Lecieli jednym Samolotem na ten mecz co do Widzewa to wy zawsze jestescie lepsi od ŁKS nawet jak dostajecie to macie wymówkę A co do waszego Honoru to Prędzej go ma ŁKS niż Widzew i Potwierdzi to go dużo ludzi

~dip - 2012-03-19 20:55:07

ż ydzew to powinien mieć zgode z jakimś klubem z Izraela

~rob - 2012-03-19 20:38:11

zydzew chyba tez ma w dupie Polske skoro kuma sie z takimi ekipami ktore sraja na nasz kraj

~redondo - 2012-03-19 18:27:57

NOWY PORTAL PIŁKARSKI POSZUKUJE DZIENNIKARZY AMATORÓW - jezeli interesujesz sie piłką nożną i potrafisz w sposób niebanalny o tym opowiadać, to zapraszamy do współpracy. Napisz tekst i wyślij na: aqua7aqua@gmail.com

~Widzew&CSKA - 2012-03-19 13:09:23

haha jebie nas co o nas myslicie,wasza nienawisc wzmacnia Nasza sile!!!!!SLOWIANSKA SILA dzieciaki z kibicow.net!!!!

~ADISTO - 2012-03-19 10:50:41

no tak biorą łksiacy flage łks ŁÓDŹ POLSKA co by im nikt nie zwinął jej SMIESZNY łks !!!!

~kierunek w prawą, ta - 2012-03-19 07:32:28

Jadzka tez ma swoję zatargi z ruskimi

~ABY polska Byla Pols - 2012-03-18 20:23:36

HEJ DZIEWCZYNY Z ZYDZEWA CIEKAWE CZY NA EURO BEDZIECIE RAZEM Z KACAPAMI HYMN SPIEWAC, NA STADIONIE. WSPÓLASÓW TEZ SOBIE WYBRALISCIE KONKRETNYCH CO NIGDY NA REPREZENTACJI NIE BYLI BO SIE ZA NIEMCÓW UWAZAJA CALA WASZA SZAJKA W&R TO BANDA CHUJA lUDZIE HONORU NIEZOSTAWIAJA SWOICH NA POLU

~majke(L)-Legia - 2014-03-18 17:14:54

kur....mac!!! do łódzkich kibiców i do rewszty braci kibicowskiej w polsce!!! apel co wy sie bratacie z ruskimi szmatami którzy polskosć i polska tradycję mają za psie GÓWNO!! KUR...OGARNIJMY SIE ,OBEJRZYJCIE SOBIE NA NECIE ICH ANTYPOLSKOIE PRZYSPIEWKI ,PODEJSCIE POGARDLIWE DO NASZEGO NARODU!!! OBUDZMY SIE ,I DO WAS MOWIE Z POZDROWIENIAMI9 CHOC JESTEM LEGIONISTĄ WIDZEWIACY- WŁASNIE W TEJ ANTYPOLSKOSCI PRZODOWAŁO CSKA.... pozdrawiam normalnych.majke(L)

~ŚmierćŻydzewskiejKur - 2014-03-18 14:28:02

Żydzi z różowego kurnika jesteście najzabawniejszą ekipą w tym kraju, ponapinajcie się jeszcze trochę to zmieni wasz kurewski wizerunek zakompleksionych durni którzy pojęcie honor znają tylko zza miedzy i choć chętnie i często używacie go na flagach i ścianach to nie macie pojęcia co oznacza. Na pewno w oczach sparty i cska wypadacie super jak im obciągacie fujarki i podśpiewujecie pod nosem po ichniemu antypolskie przyśpiewki. JEBAĆ ŻYDZEW.

~Widzew&CSKA - 2014-03-18 11:35:55

w 30 osob ?buhahaha chyba przez morze srodziemne promem plyneli bo nikt ich nie widzial!Propaganda musi trwac co?zalosni jestescie

~TauronFCB - 2014-03-18 11:19:31

WIDZEW & CSKA CALY MECZ POZDROWIENIA DLA PRZYJACIOLEK Z GALERY.

~romek - 2012-03-17 19:09:25

80 Widzewiaków wspiera CSKA razem z transem J*bać łks. Dziękuje, dobranoc.

~szok - 2012-03-17 16:31:37

o przepraszam Lech miał tylko uklad ze Spartakiem i to bardzo krótko

~z Polski - 2012-03-17 14:13:22

Ooo prosze KSGliwice jeszcze nic nie napisal normalnie cud hahah albo net mu siadl to drugie zapewne

~drake121 - 2012-03-17 12:25:41

Chłopaki z Ultras sur jak sami twierdzą mają zgodę z Espanyolem Lazio Veroną Lyonem i wlasnie ŁKS.

~Do pikachu - 2012-03-17 10:38:53

Z ruskimi to można się bratać... Lech też ma swoja ruską k.... ech nie szanujecie się sprawdź ich poglądy na temat polski.....

~aaa08 - 2012-03-16 21:20:47

Fanatycy Z Galery obecni również 3 tyg wczesniej na meczu derbowym Rayo - Real (15osób)

~szok - 2012-03-16 18:53:17

w realu nie ma prawdziwych kibiców tylko same pikniki

~matysek - 2012-03-16 18:44:23

heheeh tydzien temu na meczu realu na santiago wisiala w okolicach srodka boiska flaga izraela .Znalezli sobie drugie getto heheh

~Pikachu - 2012-03-16 16:42:27

Zapomnieliście dodać, że na sektorze gości razem z CSKA byli fanatycy Widzewa::) Widzew&CSKA!