Pogrzeb Widzewiaka



2011-01-15

Pogrzeb Widzewiaka 24-latek, który zginął podczas bitwy kibiców pod Poddębicami, został pochowany na cmentarzu na Kurczakach. Na pogrzebie stawiła się duża grupa Widzewiaków.

Smutek, cisza, podkreślająca rodzaj ceremonii, żal i zaduma towarzyszyły uroczystości pogrzebowej kibica Widzewa. Pogrzeb odbył się na cmentarzu na Kurczakach.

Wśród kolorów, jakie można było dostrzec przy mglistej pogodzie, oprócz żałobnej czerni widać było czerwień (barwa Widzewa Łódź) i niebieski (Ruch Chorzów), bowiem na pogrzeb dotarły zaprzyjaźnione ze sobą grupy kibiców obu tych klubów.

Uroczystość przebiegała spokojnie, a w pewnym momencie ktoś odpalił czerwoną racę, która dodała wymowy ceremonii. Na koniec zgromadzeni złożyli wiele wieńców w kolorach czerwono-białych oraz jeden biały z niebieską literą "R".

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie "ustawki". Do tej pory zatrzymano 28 osób, z czego cztery przebywają w areszcie, a pozostali dostali dozory policyjne. Wszyscy otrzymali zarzut uczestniczenia w bójce ze skutkiem śmiertelnym.

Komentarze (203)

Elana Toruń - 2011-10-03 15:52:45

Spoczywaj w pokoju Kolego [*] Kibice Elany ci tego życzą


Widzew Chojny - 2011-03-08 00:00:22

Spoczywaj w Pokoju Kolego!:(Jutro msza Swieta w intencji Piotra.Pamiętamy i nie zapomnimy jakim byles czlowiekiem kumplu!Koledzy


TEAM DHW - 2011-01-29 13:19:59

Gdy nie zostanie po mnie nic Oprócz pożółkłej fotografii Błękitny mnie przywita świt W miejscu, co nie ma go na mapie I kiedy sypną na mnie piach Gdy mnie okryją cztery deski To pójdę tam, gdzie wiedzie szlak Na połoniny, na niebieskie Powiezie mnie błękitny wóz Ciągnięty przez błękitne konie Przez świat błękitny będzie wiózł Aż zaniebieszczy w dali błonie Od zmartwień wolny i od trosk Pójdę wygrzewać się na trawie A czasem gdy mi przyjdzie chęć Z góry na ziemię się pogapię Popatrzę jak wśród smukłych malw Wiatr w przedwieczornej ciszy kona. Trochę mi tylko będzie żal Że trawa u was tak zielona... You"ll never walk alone [*][*][*] WIDZEW HOOLS


MM - 2011-01-27 13:23:54

a oni na lecha sie szykowali nie ta liga moze z pelikanem sie sprawdzicie bez ruchu jestescie nikim ŁÓDZ TO MY ŁKS


Małopolska - 2011-01-23 12:25:08

***SPOCZYWAJ W POKOJU CZERWONY B(R)ACIE***


Zatorze - 2011-01-23 11:05:55

Boli ich porażka oj boli :) haha


Sosnowiczanin - 2011-01-22 14:10:28

Spoczywaj w pokoju..Zróbcie pakt bo tak dalej być nie może


Mała - 2011-01-22 04:01:04

Smutek:( Płacz:( ..czy to koniec..:( Z kąd ja znam ten ból po bliskiej osobie.. Utracie,po nieplanowanej śmierci(ZAMORDOWANIA) bliskiej osoby... WSPÓŁCZUJĘ RODZINIE.. Matce,kobiecie,rodzinie.


19W22 - 2011-01-22 01:11:45

[*] Spoczywaj w pokoju.. "I o jeszcze jednym marze... by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze!"


Cracovia Kraków - 2011-01-21 16:52:00

[*]Spoczywaj w pokoju [*]


FHDJJAKLBO - 2011-01-21 00:11:37

A TWOJA MATKE JEBIE CALA POLSKA TWOJA STARA NA SNIADANIE WPIERDALA SPERME


SCAH - 2011-01-20 21:58:44

jak sie nie ma honoru w rekach to sie ma noz szaczunek dla hutika


Elana Matka - 2011-01-20 16:13:59

Elana Jest Z tobą


godosz jak wiesniak - 2011-01-20 15:52:07

skozly no gorolu nie popisoles sie


do ciulu - 2011-01-20 14:35:45

no wiesz ja raczej bledu nie popelnilem w pisowni a zobacz na swoj komentarz:) aaa i szacun TYLKO dla Hutnika ze walczy na pięści a nie na noże :))


AnoniM - 2011-01-20 00:05:21

Sopczywaj w pokoju (*) Dyskobolia Grodzisk


gksadam3333 - 2011-01-19 21:15:55

spoczywaj w pokoju


AG - 2011-01-19 20:50:31

dajcie sobie spokój z tymi dennymi komentarzami bo to niesmaczne, w tym miejscu. Spoczywaj w spokoju ['] Arka !


waldi - 2011-01-19 17:38:12

Poczytajcie historie, kto pierwszy uzyl sprzetu w Krakowie i wogole w Polsce Cracovia, nie pamietacie ile maja na koncie zabojstw wiec troche poczytajcie na temat honoru Pasow


do wks i łaziory - 2011-01-19 17:17:33

a wsza kolega ś.p Dufo w jaki sposób zabił kibica Arki w latach 80-tych ???


Podbeskidzie - 2011-01-19 16:51:29

spoczywaj w pokoju [*]


do WKS - 2011-01-19 15:54:18

tez o tym slyszalem


DO WKS - 2011-01-19 15:12:14

OŚLE WIEM KIM BYŁ A.KUJAWA GOŚC Z CRAXY BYŁ BANDZIOREM MÓWISZ ? A TY KIM JESTES ? POLICJANTEM ? ZE MASZ TAKIE DOBRE INFO ZE ZABILI GO ZA WAŁKI ?


waldi - 2011-01-19 14:53:31

O sprawie Krakowa prosze sie nie wypowiadac bo sie nie znacie, po co zabierac glos macie swoje miasta i pilnujcie sobie ich, co mozecie wiedziec o walkach na ulicach Krakowa


Orzel Przeworsk - 2011-01-19 13:22:15

[*]


ŁKS! - 2011-01-19 12:38:45

ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS! ŁKS ! ŁKS! ŁKS! ŁKS!


RUCH - 2011-01-19 12:04:05

SZACUNEK TYLKO DO HUTNIKA KRAKOW


Marra - 2011-01-19 11:51:51

Ty gostku o nicku Cracovia - skończ się podszywać baranie pod kogoś od nas. Jesteś zwykłym kundlem siejącym celowo ferment. To nikt od nas Panowie, albo jakiś gimnazjalista. Tyca ma się dobrze.


do pogon - 2011-01-19 00:17:38

byliscie u nas na pogrzebie a teraz sie tu spinasz. zastanow sie zanim cos napiszesz


Jackdaw - 2011-01-18 23:33:04

Apropos Krakowa nie chce oceniac ale wedlug mnie to bylo morderstwo nie na tle kibicowskim ze tak to okresle... Wspolczuje wszystkim ...


Lech Poznań - 2011-01-18 23:32:17

Do Wszystkich Kiboli Lecha I Arki pełna mobilizacja ! Musimy wspomóc Cracovie!!!!


Jackdaw - 2011-01-18 23:31:03

Legia jako pierwsza zbojkotowala wyjazdy do Grodu Kraka a Wy teraz piszecie ze powinnismy im zakazac wjazdu na nasz stadion itd. A pamietacie transparent Legii w Krakowie : JEZELI WALCZYSZ ROB TO Z HONOREM ZE SPRZETEM NIE JESTES DLA NIKOGO WZOREM. Spoczywajcie w pokoju chlopaki bez wzgledu na barwy klubowe smierc kibica to tragedia. TYLKO WIDZEW


CRACOVIA - 2011-01-18 23:17:09

Każdy KTo Chce Zobaczyć TYCe To Na You Tube Jest Filmik Wojny Na Stadionach i jest z Nim Wywiada You Tube woiny Na Stadionach Polska Cz2 Śp Tyca Spoczywaj W Pokoju Będzie Zemsta


Pół Polski To My - 2011-01-18 23:02:20

również jestem za tym aby wszelkie ekipy zerwały kontakty z kibicami z Krakowa poprostu my nie jeździmy do nich na mecze i oni u nas też nie są mile widziani proste. Jak chcą się dalej mordować na noże to wesołej zabawy ale niech wiedzą że przynoszą wstyd kibicowskiej Polsce


Waldes SSW - 2011-01-18 22:46:35

DO Pogoni,smieciu nie wypowiadaj sie w ten sposób bo nie nazwa swiadczy o człowieku.I na ten temat moge jeszce tylko napisac-wieczne odpoczywanie racz mu dac panie[*]


Lech Poznań - 2011-01-18 22:29:35

Kumaci z Lecha wiedza o co chodzi! Wielki Szacunek i wielkie wyrazy wspóczucia dla Cracovii :( Lech-Areczka-Cracovia! Przyjażn na wieki, 3majcie sie !


Polonia Warszawa - 2011-01-18 22:07:42

Spoczywaj w pokoju [*]


KS - 2011-01-18 21:16:57

Pomysl o nim PRZED wyjsciem na nastepna 'ustawke'. Pomysl ze PO nastepnej ustawce taki artykul moze dotyczyc wlasnie Ciebie. Naprawde warto dac sie zabic w taki sposob? Jest wiele innych napewno lepszych w jakie mozna oddac zycie ZA KLUB...


Bełchatów - 2011-01-18 20:43:49

Spoczywaj w Pokoju GKS Belchatow


Ona - 2011-01-18 20:40:36

To czas na smutek i łzy... to one powinny sie cisnac w tej sytuacji i nic wiecej!!!! Zginał zapewne wspaniały pod wieloma wzgledami chłopak zal za nim i współczucie ... jak ktos ma inne pobudki by pisac to na chyba pomyslił strefy ...


Ona - 2011-01-18 20:36:07

DOSC!!!!!!!!Ani słowa o klubach !!! To czas na słowa do jednej osoby do nikogo wiecej !!! Kondolencję Dla Piotrka [*] spoczywaj w POKOJU!!!!


PasiakProkocim - 2011-01-18 20:35:40

Nie "Tyca"tylko "Człowiek" zginął:(


kolo - 2011-01-18 20:29:52

wszystkie ekipy powinny zerwać zgody z Wisłą i Cracovią. Izolacja na kadrze i brak wyjazdów ligowych do Krk. I niech się zabijają w Krakowie. Szacun Hutnik


Pogoń - 2011-01-18 18:52:10

dwóch "pejsów" mniej, to się liczy,nieżle 2 tygodnie i dwóch mniej jak tak dalej pójdzie do końca roku znikną z mapy polski i o to chodzi!! ładny rok sie szykuje oby "pejsów" mniej zżerało ten kraj!!


TARNOVIA - 2011-01-18 17:53:03

Spoczywaj w pokoju [*]


ŚŻK - 2011-01-18 17:31:21

Więcej świeczek!... 300 x [*] = beatyfikacja, dopiero od 500 x [*] = kanonizacja!!!


kibol - 2011-01-18 17:16:35

Nie tylko w Łodzi tragedia dzisiaj zabito kibica Cracovii klikanascie nozownikow Wisły napadło na typa i zadali paranascie ciosow nozem. Jednak Wisła tylko mocna ze sprzetem niestety nie daja dobrego przykładu [*]


WISŁA SANDOMIERZ - 2011-01-18 16:50:40

[*] "I o jeszcze jednym marze... by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze " Spoczywaj w pokoju


STAL RZESZOW - 2011-01-18 15:50:44

Spoczywaj w spokoju


ZATORZE PIAST GLIWIC - 2011-01-18 15:47:09

Spoczywaj w pokoju[*]


Ara - 2011-01-18 15:44:49

Spoczywaj w pokoju!!! [*} AG&LP


Gorzów - 2011-01-18 15:41:22

Boze Chroń FANATYKÓW !! Widzew kompleksiarze :-) Ludzie Humoru


9óRny Śląsk - 2011-01-18 15:37:20

Spoczywaj BRACIE (*)


SCA - 2011-01-18 14:51:55

SPOCZYWAJ W SPOKOJU A PRZYJDA DNI CHWALY WIELKI J.P


gks tychy 1971 - 2011-01-18 14:34:10

Spoczywaj w Spokoju chłopaki (*)mamy 2 nieszczesne zdarzenia pomyslcie nastepni mozemy byc my oczasnicie sie


JAK KAŻDY INNY - 2011-01-18 14:26:05

[*]LUDZIE CISZEJ NAD TĄ TRUMNĄ[*] KORONA KIELCE


KSG 19G48 - 2011-01-18 13:57:09

[*]


zabol - 2011-01-18 13:44:22

juz nie długo wiosna ..ale teraz dajcie pokój !!!


Unia Oświecim - 2011-01-18 13:30:57

(*)


123 do ip: *.*.173.1 - 2011-01-18 13:24:56

ot kolejny przykład ŁKSiaka- sarkazm i kompleks niższości


DUGI_TrSL - 2011-01-18 13:03:58

[*]


do 123 - 2011-01-18 12:20:38

Twoje słowa ranią. Na pewno większości ŁKS-iaków jest b. przykro, że zmieniłeś o nas zdanie. Nigdy już nic nie będzie takie samo... Niebo nad Retkinią, Kozinami, Limanką, Śródmieściem, Karolewem i tak dalej zasnuło się chmurami...


123 - 2011-01-18 11:57:28

Nigdy nie miałem nic do kibiców ŁKS-u ale czytając fora jak to wniosek jest jeden- kibice ŁKS-u to banda zakompleksionych idiotów, którzy nad miłość do swojego klubu stawiają nienawiść do innego klubu. Kondolencje dla bliskich zmarłego


KORONA KIELCE - 2011-01-18 11:31:26

[*] SPOCZYWAJ W POKOJU


Dziwne, że z Łodzi b - 2011-01-18 10:35:40

Na jednych derbach kolesiowi od nas zdarzyło się jebnąć kamieniem w sektor widzewiaków, za co dostał konkretny opierdol od wszystkich dookoła. Trafił w łeb jakiegoś i okazało się, że oczywiście fanatyk RTS z Koluszek czy innej wiochy. Od tej pory mamy powiedzono "kamieniem rzucisz, łodzianina nie trafisz" :)))


Falubaz ZG - 2011-01-18 09:07:39

Debile się biją.. na Żużlu to jest spokój ,bezpieczeństwo i widowisko.


APATOR TORUŃ - 2011-01-18 00:52:30

SPOCZYWAJ W POKOJU[*]


Stare Baluty RTS - 2011-01-18 00:25:32

Wszystkim normalnym podziekowania za kondolencje i nawet internetowa swieczke , pozostałym kij w dupe i kotwica w plecy za buractwo:) Miłej nocy Wszystkim .


Zawsze KSZO!!!!! - 2011-01-18 00:17:16

Boże chroń fanatyków


ARO - 2011-01-17 23:52:21

SPARTA SZAMOTUŁY ŚPIJ W SPOKOJU SZAMOTULSCY ROZBÓJNICY


Łaziory - 2011-01-17 23:14:41

słowa kolegi aaa godne do podkreślenia i powtórzenia"chuliganka się kiedyś kończy i zaczyna życie!"kto zrozumie i rozumie ten wie,kto nie-TEN SIEDZI JENO WŁASNIE NA NECIE I jęzor strzępi!


Łaziory - 2011-01-17 23:09:17

Do Cracusów i wszystkich lamentujących,hasło ANDRZEJ KUJAWA,mówi Wam to coś???więc...mimo wszystko bez zbędnej polemiki to co się dzieje w Krakowie to żenada,z jednej jak i drugiej str Błoń...i ogarniając temat zabitego Widzewiaka(bo niektórzy niestety nie ogarneli i napinają...),niechaj spoczywa w pokoju! Jeno na temat jego "kolegów"skrobnąłem pare słów i the end.ps.co do kolego zarzucającego życie legendą(apropos-legendą a nie legendom obrońco ucielśnionych pejsów;))...legendą to Wy jeno teraz bedziecie żyć.BYLIŚMY JESTEŚMY BEDZIEMY SIĘ BIĆ-HŚWr!


vvv - 2011-01-17 23:05:59

W KRAKOWIE MAJA JAJA A WIDZEW ICH NIE MA:)


ARKA GDYNIA FC RUMIA - 2011-01-17 22:42:54

[*] KSC i RTS


Ja - 2011-01-17 22:40:09

Jeżeli jakaś banda idiotów chce się bić,to nie ma takiej siły na Ziemi która ich od tego powstrzyma.Wszyscy wiedzieli po co jadą i czym to się może skończyć.Nie żal mi żadnego kretyna.Żal mi tylko Matki tego chłopaka.Jeszcze za mało jest tych ustawek.Powybijajcie się sami,ustawiajcie się jak najczęściej,bierzcie do pomocy noże,maczety,kastety,szpadryny,widły,sztachety ,gazrurki i co tam jeszcze wpadnie wam w rękę.Tylko róbcie to na polanie w lesie zdala od cywilizacji.A gdy już się sami pozabijacie,to wreszcie zapanuje spokój na stadionach i będzie można normalnie w sobotę czy niedzielę iść z kilkuletnim dzieckiem na stadion bez obawy,że jakiś półmózg zaatakuje mnie i moje dziecko.Bo ja też jestem kibicem.A wy według normalnych,cywilizoawnych ludzi jesteście bandytami i wasze miejsce jest w więzieniu.


tychy - 2011-01-17 22:23:49

teraz dopiero zacznie sie w krakowie za tego goscia Cracovia sie zemsci


hhsh - 2011-01-17 22:22:31

bo zginal zasłuzony Kibic Cracovii


Gryf Słupsk - 2011-01-17 22:20:23

a skad pewnosc ze to wisła?


NOWAK - 2011-01-17 22:20:13

ŻEGNAJ CZERWONY BRACIE, CZERWONA ARMIA NIE ZAPOMNI O TOBIE. BO W NASZYM SERCU RTS CAŁA POLSKA O TYM WIE. WIDZEW ŁUKASZEW


Gryf Słupsk - 2011-01-17 22:19:22

[*]


Fru - 2011-01-17 22:10:15

Chrońcie się i Wy, bracia kibice, nim wszyscy wyginiemy!!! [*]


S - 2011-01-17 21:48:16

Przegięcie pały , liczyłem ze po nieszcześciu w Poddębicach troche ekip sie ogarnie , tym bardziej ze na Śląsku doszło do paktu bez sprzetu ale widze ze Kraków ani myśli zeby zaprzestać takim bezsensownym śmiercia.


UNIA OSWIECIM - 2011-01-17 21:33:20

[*]


gruby - 2011-01-17 21:29:36

Spoczywaj w Spokoju/KORONA KIELCE


@wójt - 2011-01-17 21:29:32

masz absolutna racje!Przez takich smieci-kiboli cała nasza piłka zdycha


lodz_srodmiescie - 2011-01-17 20:49:24

kazda osoba z Widzewa wpisujaca sie na tej stronie zostanie zlokalizowana i poniesie konsekfecje za swoje zalosne zachowanie!!!


RTS - 2011-01-17 20:22:15

wisła to wyjątkowo "honorowa" ekipa, więc nie ma się co dziwić.


KKS - 2011-01-17 20:14:49

15 wiślaków{3 auta} złapalo jednego chlopa z Cracovii o 10 rano na jednym z osiedli i zadali mu około 60 ran nożami i maczetami.Brak słów.


ŁKS Łomża - 2011-01-17 19:25:42

(*)


do xxx - 2011-01-17 19:15:15

to ty chyba nie jestes z lodzi jak pamietaz tylko potok , po potoku tez wroty paliliscie nie raz


Stal Mielec - 2011-01-17 19:13:20

(*)Spoczywaj w pokoju


,,KOTWICA-KOŁOBRZEG, - 2011-01-17 18:59:38

SPIJ SPOKOJNIE.


KS - 2011-01-17 18:01:41

Kolejne zycie stracone na marne... Na jego miejsce jest juz kilkuset nastepnych ktorzy pewnie kiedys podziela jego los.


Hetman Włoszczowa - 2011-01-17 17:03:39

(*)Spoczywaj w pokoju


as - 2011-01-17 16:45:22

raczej "Człowiek" był związany z "Anty Wisłą"


as - 2011-01-17 16:30:36

w Krakowie zginął kibic Pasów o psedo "Człowiek"


do RTS - 2011-01-17 14:25:14

Pamiętam co było na rudzie! A gdzie wasze samochody z kazimierza i Łodzi ostatnio 7 fur ? Chyba mało wiesz!!! Teraz było ekipa na ekipe i widać kto jaką siłą dysponuje


RTS - 2011-01-17 14:22:35

@1908, pamiętasz co było na Rudzie w minionym roku? Gdzie wasze samochody?


do RTS - 2011-01-17 14:22:18

od nas dokładnie 72 osoby, goście od was z ekipy mówią oficjalnie 26 aut ok.110 osób, że częśc uciekła jeszcze przed starciem nie nasz problem!!! Jak nie wiesz to zapytaj kolegów z ekipy


RTS - 2011-01-17 14:21:00

nie wszyscy się uczestniczyli w akcji, tych których się lali było z tego co wiem ok.50 osób. tyle w temacie.


1908 - 2011-01-17 14:20:36

Raz na 2 lata? Pierwszy tydzień stycznia mieliście pecha i to 3 razy !!! To faktycznie raz na 2 lata :P


do do RTS - 2011-01-17 14:19:54

bajki to ty piszesz i to calkiem fajne liczby sie zgadzaja tylko ze napisales na odwrod.Widzewa dokladnie 75


do RTS - 2011-01-17 14:18:15

Do RTS oficjalna wasza wersja jest że mniej więcej po równo w przedziale 70-80 osób, to skąd Ty wytrzasnąłeś 50?


DO Troche Rozumu - 2011-01-17 14:17:37

To czemu nienapiszesz jeszcze ze mieliscie kastety?Udalo wam sie raz na 2 lata i teraz wielki zachwyt.Stalo sie ,czasu sie nie cofnie.Pamietajcie jak kuba Bogu tak Bog kubie.


do RTS - 2011-01-17 14:15:11

Gościu(RTS) jakiego Widzewa 50 osób? Ty chyba wiesz tylko to co na necie przeczytasz. Widzewa 26 aut !!! Łącznie ok. 110 osób-część od razu uciekła jeszcze przed starciem i zostało 90 do bicia, z ŁKSu niecałe 75 osób ! Jak niczego nie wiesz, to zapytaj kolegów którzy byli, a nie piszesz głupoty i starasz się oczyścić, że teraz to ŁKSu było więcej i może jeszcze powiesz że Lech przyjechał? Piszesz gościu o nicku RTS BAJKI !!! Do tego się tylko nadajesz!


ELANA TORUN - 2011-01-17 14:07:04

NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE OD KIBICóW ELANY


RTS - 2011-01-17 13:55:31

@troche rozumu, masz słowik w domu? brakuje mi tu jeszcze tylko info, że to Widzew go zabił.


RTS - 2011-01-17 13:54:04

Piotrek nie udusił się własną krwią. Dalej wierzcie pismakom, dobrze na tym wyjdziecie ;)


Troche rozumu - 2011-01-17 13:52:55

PO 1 łks jechał na turniej.po 2 widew chciał ustawki.po 3 łks wiedział ze beda na nich czekali wiec zadzwonili po paru byków.po 4 jak wszyscy wyskoczyli na widzew to połowa połuciekała do lasu a twardzi z widzewa zsotali.po 5 widzew ma szacun dla łks poniewaz prosili łks zeby ich juz nie bili. po 6 dostał bombe i zadusił sie krwią jak by go koledzy przełożyli na bok to by to wyzygał ale jak koledzy go zostawili to wiecie.Nie miejcie pretensi do łks ze niby go zabili oni go poblili lekko a koledzy nie pomogli mu.A jeszcze on nie był an ustawce tylko wrócił z lądynu i koledzy go namuwili zeby zobaczył jak sie bija.Troche rozumu..x


cycek wks - 2011-01-17 13:38:39

koledzy go zostawili a mogli go zabrac i by sie nie udusil .fajnie ze rodowici jebli ich banda na bande bo przynajmniej nie beda sie napinac w polsce. fajnie widzewiaczki reagoja teraz ze bylo ich mniej i ze w ogole wiedzieli wszystko i najlepiej niech to sie nie liczy hehhehehh ale to oni sie ustawili i oni dostali w pipke


S - 2011-01-17 13:36:08

ZOSTAWILISCIE CHŁOPAKA I SPIERDOLILIŚCIE


lidl - 2011-01-17 13:28:50

Wygląda na to,że w Krakowie to była egzekucja. Szok.


RTS - 2011-01-17 13:28:12

dodam jeszcze tylko, co więkoszość już pewnie wie, łks jechał do Piły na turniej i wiedział o tym, że Widzew chce się na ich ustawić. resztę dopiszcie sobie sami. Ludzie Honoru


banan - 2011-01-17 13:05:05

W Krakowie kolejna ofiara


Radomiak - 2011-01-17 11:08:09

R.I.P.


gucio27 - 2011-01-17 11:03:32

Rzeczywiście bohaterska śmierć,zdychać w rowie.Oby więcej takich,tak raz na tydzień to by było super.


Chojny Widzew - 2011-01-17 10:49:15

@Łodzianin, miałem na myśli to, że biorąc udział w takiej akcji muiał liczyć się z konsekwencjami - nieważne jakie by one były.


Jaga - 2011-01-17 10:36:18

Niech spoczywa w pokoju [*]


kibic - 2011-01-17 08:38:57

jedna śmierć nie wystarczy? lejcie się ale nie zabijajcie, szacunek dla wszystkich kibiców pozdro z Podkarpacia a zmarłemu RIP


artur wolves - 2011-01-17 00:23:13

Niech ci ziemia lekka bedzie WOLVERHAMPTON HKS


Kbt - 2011-01-16 23:18:54

[*]


Witomino - 2011-01-16 22:20:48

[*] NNZS . Arka Gdynia


ELANA TORUŃ - 2011-01-16 21:49:12

"Niech Ci ziemia lekką będzie..." [*]


atom - 2011-01-16 21:32:29

Kocha klub? Przeciez on wogóle na mecze nie jezdził. Kumple go wzieli bo miałobyc fajnie. Ale nie wyszło.


Zatorze - 2011-01-16 20:30:22

[*] MY też mimo wszystko będziemy pamiętać bo to był dobry chłopak ...


walka zabrze - 2011-01-16 20:07:06

{*}


Łodzianin - 2011-01-16 19:32:27

No widzisz właśnie się nie myśli. Ja nigdy nie myślałem. Bo to nie atak bombowy na ambasadę USA tylko chwila na sprawdzenie umiejętności.


Chojny Widzew - 2011-01-16 19:24:04

Jak się idzie na taką akcje, to chyba myśli się o tym, że może to być ostatnie wyjście? Przypadkowe wyjście z domu to raczej nie było.


Chojny Widzew - 2011-01-16 19:02:18

wójt, on właśnie tak bardzo kochał swój klub, że był gotowy oddać za niego życie, ale do takich pajaców jak ty to nie dociera.


KSGKS - 2011-01-16 18:57:34

[*] Spoczywaj W Pokoju [*]


GKS KATOWICE - 2011-01-16 18:56:52

[*] Spoczywaj W Pokoju [*]


SPARTA ZABRZE - 2011-01-16 18:26:27

niech ziemia lekką ci będzie


Stal Gorzów - 2011-01-16 17:53:21

[*]


HOOLS'95 - 2011-01-16 17:44:40

WPISUJCIE SIE TYLKO Z KONDOLENCJAMI Z ROZNYCH KLUBOW JAK KTOS CHCE RESZTA WYPIERDALAC TO NIE STRONA NA ROZKMINKI I SPOLECZNE OCENY!!!bez napinki Pozdro dla Normalnych


IGLOOPOL-A.W - 2011-01-16 17:29:43

[*]


plo - 2011-01-16 16:12:49

pamiec na wieki NIEBIESKIE LAGIEWNIKI


spin88 - 2011-01-16 15:38:41

PAMIĘĆ TO TWARDA SKAŁA


RZEMIOSŁO - 2011-01-16 15:09:07

[*].... Boże chroń fanatyków


Łodzianin - 2011-01-16 14:55:00

Smutne to widowisko gdy spierdala towarzystwo i na śmierć zostawia brata.


kuzyn - 2011-01-16 14:12:53

teraz to "żegnaj bracie" a zostawili Go na pastwę losu i nawet nie wezwali karetki. A miał szansę to przeżyć, zabrakło 10 min.


Polonia Bytom - 2011-01-16 13:59:17

Współczuje ;[ i Szczere Wyrazy Wspólczucia !! Polonia Bytom


RUCH RADZIONKÓW - 2011-01-16 13:51:13

Śmierć kibica jak śmierć brata.. Spoczywaj w pokoju !!


ANGELO - 2011-01-16 13:47:38

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAC PANIE !!! A SWIATLOSC WIEKUISTA NIECHAJ MU SWIECI NA WIEKI SZACUNNNN DLA WOJOWNIKA


MOSTOSTAL KĘDZIERZYN - 2011-01-16 13:18:40

SPOCZYWAJ W POKOJU [*] !!!


KOLEJORZ - 2011-01-16 12:54:04

SPOCZYWAJ W POKOJU


WISŁA SANDOMIERZ h - 2011-01-16 12:31:13

SPOCZYWAJ W POKOJU [*]


tpag - 2011-01-16 12:24:07

trzymaj sie przyjacielu !!!!! arka gdynia


MKS KUTNO - 2011-01-16 12:18:29

[*] Spoczywaj W Pokoju [*] MKS KUTNO


START NAMYSŁÓW - 2011-01-16 11:24:57

Spoczywaj W Pokoju


Start Działdowo - 2011-01-16 10:52:20

[*] CHZR


RTS - 2011-01-16 10:48:37

Na pogrzebie obecni kibice Ruchu Chorzów Elany Toruń Chrobrego Głogów Cracovii Unii Leszno Pogoń Szczecin a także inni nie wymienieni


jaRofans - 2011-01-16 09:28:10

[*]


SIERADZKA SZLACHTA 0 - 2011-01-16 09:00:29

To kibicowskie życie jest nie przewidywalne jego spotkała śmierc w imię klubu trzymał gardę"[*][*]


rts - 2011-01-16 08:49:07

Na pogrzebie delegacje z wielu klubów,szacunek


1910 - 2011-01-16 08:38:54

TRZYMAJ SIE


ŁKS - 2011-01-16 08:04:13

Ooo, na pewno nie zostanie :)))


ARKA GDYNIA - 2011-01-16 07:38:54

NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM


1990 r , tak to sie - 2011-01-16 03:15:02

Spoczywaj w pokoju ! śmierć kibica jak śmierć brata ! Boże chroń fanatyków!


Thunder1964 - 2011-01-16 00:36:46

Spoczywaj w pokoju,walczyłeś za swój klub do ostatnich swoich dni,Boże chroń fanatyków !!!! GKS Katowice


WZL - 2011-01-16 00:15:34

To, że smalimy cholewy do Ruchu nie znaczy że musimy żałować każdego poległego ich przyjaciela.


JKS JAROSŁAW ŚWIRL - 2011-01-15 23:42:15

SPOCZYWAJ W POKOJU [*]


Wisła Sandomierz - 2011-01-15 23:03:13

SPOCZYWAJ W POKOJU


WZL - 2011-01-15 22:53:14

Zagłębie Lubin jest z Toba , niech ci Ziemia bedzie letka


WIDZEWSKI KALISZ - 2011-01-15 22:40:54

SPOCZYWAJ W POKOJU[*]


19kRachol20 - 2011-01-15 22:40:25

[*]Piotrek - 08.01.2011[*] Za Swój Klub Podniósł Pięści i Walczył Aż Po Życia kRes...!!!


NiebieskieSwiony.pl - 2011-01-15 22:34:20

[*] Boże chroń fanatyków [*]


WISŁA SANDOMIERZ - 2011-01-15 22:31:00

BOŻE Chroń Fanatyków !!! [*]


WISŁA SANDOMIERZ - 2011-01-15 22:28:38

BOŻE Fanatyków !!! [*]


HOOLS'95 - 2011-01-15 22:14:59

ZEGNAJ KOLEGO BEDZIEMY ZAPALAC ZNICZE NA TWOIM GROBIE BEDZIE CIEBIE BRAKOWALO... ZAWIEDLISMY...


Stomil Olsztyn - 2011-01-15 21:59:21

Spoczywaj w pokoju...


Chrobry Głogów - 2011-01-15 21:33:40

Spoczywaj w pokoju...........


gacekOKS - 2011-01-15 21:24:34

niech Mu ziemia lekką będzie


Orlęta Reda - 2011-01-15 21:22:00

Śmierć kibica jak Śmierć brata [*]


FANATYCZEK - 2011-01-15 20:59:22

spoczywaj w pokoju


Górnik Zabrze - 2011-01-15 20:31:30

Spoczywaj w pokoju


WIDZEW FC NISKO - 2011-01-15 19:55:41

SPOCZYWAJ W POKOJU CZERWONY WOJOWNIKU


LEGIA WARSZAWA - 2011-01-15 19:55:08

BOZE CHRON FANATYKOW


ojciec chrzestny f - 2011-01-15 19:54:03

SPOCZYWAJ W POKOJU CZERWONY WOJOWNIKU SP PIOTR SP


torcida górnik zabrz - 2011-01-15 19:29:00

{*}


chwdp - 2011-01-15 19:25:43

spoczywaj w pokoju...boze chroń fanatyków..LEGIA WARSZAWA


Jackdaw - 2011-01-15 17:51:40

"(...) i jeszcze jedno Panie zanim skonczy sie atrament - MIEJ W OPIECE DOBRYCH LUDZI. AMEN(...)


Piast Gliwice - 2011-01-15 17:46:16

[*] oby jak najmniej takich ofiar... [*]


1910o2 - 2011-01-15 17:07:28

To kibicowskie życie jest nie przewidywalne jego spotkała śmierc w imię klubu trzymał gardę"[*][*] Wszyscy łączymy się w smutku na zawsze razem CHOJNY I DĄBROWA


19szobiszowice45 - 2011-01-15 17:07:03

+ SWIEC PANIE NAD JEGO DUSZA +


Stilon Gorzów - 2011-01-15 16:42:28

Boże chroń fanatyków


olek - 2011-01-15 16:27:10

niech Ci ziemia lekka bedzie! [*]


kszo fan - 2011-01-15 16:01:46

R.I.P.


W&R - 2011-01-15 15:32:30

Nie umiera Ten, kto żyje w sercach bliskich... W&R [*]


Jigsaw83 - 2011-01-15 15:27:28

I o jeszcze jednym marze... by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze


zabol - 2011-01-15 14:38:46

niech ci ziemią lekką bedzie[*]


golo - 2011-01-15 14:37:28

Boże chroń fanatyków !


jjkk - 2011-01-15 14:34:17

Spoczywaj w pokoju...[*]


brygada88 - 2011-01-15 14:27:59

Boże chroń fanatyków !


Chojny Widzew - 2011-01-15 14:18:56

Piotrek, Chojny nigdy nie zapomną !


Karooo - 2011-01-15 13:18:19

[*]


BEN - 2011-01-15 13:00:36

Spij spokojnie CzeRwony bRacie


Rudzka SzaRańcza - 2011-01-15 12:58:12

" I o jeszcze jednym marze... by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze!" [*}


skazaniec - 2011-01-15 12:34:43

Pokój jego Duszy N.N.Z.S. T.A.G.


WIGRY FAN - 2011-01-15 12:32:16

[*]