Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Malopolska_nh
Posty: 186
Rejestracja: 24.03.2007, 17:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Malopolska_nh » 03.01.2014, 14:02

Gorzków - Cracovia
Dobczyce - Wisła i osoby z Cracovii
Gdów - tak jak powyżej
Łapanów - Cracovia
Limanowa - ktos pytał opisywałęm wcześniej Cracovia i wisla
Laskowa - Cracovia
"Ta, zaraz ktos jeszcze napisze że u niego na imprezie to kogoś zabili albo rozdupcyli całą chałupę urządzając sobie dziką orgię. Widac kilku internetowych chuliganów na siłe chce pokazac w jakim to oni hardcorowym towarzystwie się nie obracają i jakich to kozackich akcji nie odwalają :lol:"



protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 03.01.2014, 14:38

Jak się bierzesz za opisywanie to rób to konkretnie i obiektywnie. Gdów i Dobczyce to Wisła i nie ma mowy o cracovii. W Limanowej większość osób kibicuje Wiśle miejscowy klub Limanovia jest pro Wiślacki .cracovia jest ale w mniejszości. Laskowa, Gorzków i Łapanów mają może w sumie 1000 osób ludności są tak zorganizowani i kumaci że piszesz cracovia czy robisz to dla równowagi :) ?
ABG

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Pitfas » 03.01.2014, 15:22

Kęty są zdominowane w każdym aspekcie przez Ruch. Jest też trochę młodych za Wisłą ,ale z tego co mówił mi znajomy Wiślak z Kęt nie mają do Ruchu żadnego startu i głównie na mecze jeżdżą z Bulowicami. O Craxie pierwsze słyszę,jest też miejscowy Hejnał no i parę osób jeździ na Unie Ośw. Swoją drogą zawsze mnie ciekawiło skąd w Ketach Ruch ,pytałem kiedyś chłopaków z Kęt ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.

A jak wygląda sytuacja w :

Nowej Wsi ,Czańcu ,Porąbce,Kozubniku ,dzieje się tam coś ?

WiślakBSNT
Posty: 98
Rejestracja: 28.03.2013, 20:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakBSNT » 03.01.2014, 15:51

Pitfas pisze: A jak wygląda sytuacja w :

Nowej Wsi ,Czańcu ,Porąbce,Kozubniku ,dzieje się tam coś ?
Z tamtych miejscowości dobrze widoczna na Wiśle ekipa WIŚLACKA ZGRAJA, jeżdżą w dobrych liczbach na wyjazdy, czy są tam osoby za innymi klubami nie wiem.

MS Wiślak
Posty: 21
Rejestracja: 22.07.2011, 15:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MS Wiślak » 03.01.2014, 18:06

WiślakBSNT pisze:
Pitfas pisze: A jak wygląda sytuacja w :

Nowej Wsi ,Czańcu ,Porąbce,Kozubniku ,dzieje się tam coś ?
Z tamtych miejscowości dobrze widoczna na Wiśle ekipa WIŚLACKA ZGRAJA, jeżdżą w dobrych liczbach na wyjazdy, czy są tam osoby za innymi klubami nie wiem.
Nowa Wieś - Wisła
Czaniec - miejscowy LKS, Ruch oraz Wisła
Porąbka Kozubnik Uznam to za jedność kilka osób za Wisła kilka za Legią oraz Ruch ale nie wiem czy jeszcze działają.
Istnieje taka ekipa jak Beskidzka Zgraja która obejmuje ludzi z kilku gmin Małopolski i Śląska.

zylak
Posty: 126
Rejestracja: 30.06.2013, 20:00

Re: Małopolska kibolska

Post autor: zylak » 03.01.2014, 18:08

A to ciekawe, nie wiedziałem że w Brzeszczach i Andrychowie można spotkać kogoś z Ruchu. Wciąż są to aktywne osoby ?

PogodaBahama
Posty: 41
Rejestracja: 05.05.2013, 13:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: PogodaBahama » 03.01.2014, 18:28

Malopolska_nh pisze:Gorzków - Cracovia
Dobczyce - Wisła i osoby z Cracovii
Gdów - tak jak powyżej
Łapanów - Cracovia
Limanowa - ktos pytał opisywałęm wcześniej Cracovia i wisla
Laskowa - Cracovia
oj nie... lekka korekta:
Dobczyce - Wisła i osoby z Wisły
Gdów - tak jak powyżej (!)
Łapanów - Wisła
Limanowa - Wisła i Cracovia
Laskowa - Cracovia (szczerze nie mam pojęcia, więc nie podważam i zaufam)

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Pitfas » 03.01.2014, 18:46

Dziękuje za odpowiedź.
W Brzeszczach jest kilka osób za Ruchem ,czy jeszcze jeżdżą tego nie wiem,są to panowie po 40.
Co do Andrychowa słyszałem o kilku konkretnych chłopakach z Ruchu ,ale to chyba też starsze goście.

MS Wiślak
Posty: 21
Rejestracja: 22.07.2011, 15:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MS Wiślak » 03.01.2014, 19:25

Z Andrychowa kilka osób jeździ są to i młodsi i starsi

Chusteczka
Posty: 172
Rejestracja: 10.03.2012, 14:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Chusteczka » 03.01.2014, 19:46

Ten temat nie miał być chyba kopią tematu "Jak wygląda sytuacja w..", a jak narazie to polega tylko na tym.

Rafi1964
Posty: 24
Rejestracja: 11.10.2013, 00:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rafi1964 » 03.01.2014, 20:11

Mógłby ktoś opisać Wolbrom jakiś podział na osiedla czy coś? Wiadomo że tam Wisła i jednostki GKSu? a ktoś z ZS lub Legi jest?

pawel_btm2
Posty: 2
Rejestracja: 03.01.2014, 20:39
Lokalizacja: Piekary Slaskie/De

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pawel_btm2 » 03.01.2014, 20:47

Przejezdzajac pare razy przez Wolbrom widzialem napisy Cracovia itp.wiec pewnie jednostki lub jakas zorganizowana ekipa tez tam jest.

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kosacki » 03.01.2014, 21:41

Malopolska_nh pisze:Jak wygłąda sytuacja w Krzeszowicach wiem, że jest Cracovia i Wisła ale jak to ilościowo konkretnie

w Krzeszowicach Cracovia? HEHE.. szkoly, osiedla, cale miasto Wisla..
dzieciaki po 10 lat na luzie bujaja w barwach Wisly

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: daniKSC » 03.01.2014, 21:57

kosacki pisze:dzieciaki po 10 lat na luzie bujaja w barwach Wisly
rozumiem że dzieciaki po 10 lat w barwach Cracovii mają się bac?

WiślakBSNT
Posty: 98
Rejestracja: 28.03.2013, 20:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakBSNT » 03.01.2014, 22:33

daniKSC pisze:
kosacki pisze:dzieciaki po 10 lat na luzie bujaja w barwach Wisly
rozumiem że dzieciaki po 10 lat w barwach Cracovii mają się bac?
Mają parchaty rodowód, czyli ich naturalna cechą jest strach :D

Co do Krzeszowic - 100% Wisła.

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 03.01.2014, 22:43

fan79 pisze: A na miejscowej Przemszy dzieje się coś? Kiedyś mieli zgodę (układ ?)z Ks Olkusz.
Generalnie jak juz chłopaki przyjda na mecz to raczej tak towarzysko,obejrzeć mecz,wypić piwko. Za czasów zgody z KSem Olkusz czesto był wystawiany młyn,lecz to już przeszłość.
Rafi1964 pisze:Mógłby ktoś opisać Wolbrom jakiś podział na osiedla czy coś? Wiadomo że tam Wisła i jednostki GKSu? a ktoś z ZS lub Legi jest?
pawel_btm2 pisze:Przejezdzajac pare razy przez Wolbrom widzialem napisy Cracovia itp.wiec pewnie jednostki lub jakas zorganizowana ekipa tez tam jest.
W Wolbromiu rzadzi Cracovia. Dalej jest GieKSa,a Wisła? Nie słyszałem dawno żeby jezdzili jakąś zorganizowaną grupą - traktowałbym ich jako są, ale jednostki-jeśli się myle proszę mnie poprawić.Jakis pojedynczy fan ZS też pewnie się znajdzie.



Myśle ze ten temat rozkręci się na dobre jak wystartuje sezon - bo teraz ciężko opisywać cokolwiek.
GKS KATOWICE

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Andrus » 03.01.2014, 22:54

pawel_btm2 pisze:Przejezdzajac pare razy przez Wolbrom widzialem napisy Cracovia itp.wiec pewnie jednostki lub jakas zorganizowana ekipa tez tam jest.
W całym mieście spotkasz kibiców Cracovii i Przeboju, najwięcej Cracovii na osiedlu Łokietka, Wiejskiej - na blokowiskach w kierunku Miechowa jednym słowem. W innych rejonach jak są kibice to są to jednostki ( sam Przebój miał także swój FC w Wierzchowisku jak się nie mylę ale Przebój już nie działa na trybunach).
GKS Katowice to tereny "za torami" i przy fabryce lecz po czasie dużego prosperity powoli zwolnili tępo ale są. Z tego co wiem to jeździ ich więcej na mecze niż Cracovii z Wolbromia ale to Cracovia pod względem jakościowym rządzi, taki klimat miasta.
Są też jednostki za Wisłą czy Legią ale zupełnie nie mają nic do gadania w mieście, do tego dochodzą podziały w okolicznych wioskach.

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: daniKSC » 03.01.2014, 23:12

WiślakBSNT pisze:
daniKSC pisze:
kosacki pisze:dzieciaki po 10 lat na luzie bujaja w barwach Wisly
rozumiem że dzieciaki po 10 lat w barwach Cracovii mają się bac?
Mają parchaty rodowód, czyli ich naturalna cechą jest strach :D
i po c*** ta napinka dzieciaku?
sugerujesz że macie milicyjny rodowód więc na miescie nie musicie się bać?
nie odpisuj, W**********

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 03.01.2014, 23:41

ja pierdolę,co za k******* się tutaj napinają.WiślakBSNT-widzę,że jesteś zajebisty wojownik,ale prawda jest taka,że jesteś smarkiem,który tutaj wojuje i ubliża,a tak naprawdę to w d**** byłeś i gówno widziałeś.Tematy "jak wygląda sytuacja..."i "Małopolska..."powinny być zamknięte na zawsze.Tylko przez takich szczurków jak ty.

ludovico
Posty: 45
Rejestracja: 05.09.2010, 18:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ludovico » 03.01.2014, 23:44

W Krzeszowicach są kibice Cracovii na zagrodach małe osiedle i jednostki w reszcie miasta. Ogólnie miasto zdominowane przez Wisłę, tak jak wyżej napisane mase barw można spotkać co ich często gubi.

N M
Posty: 8
Rejestracja: 29.12.2013, 00:26

Re: Małopolska kibolska

Post autor: N M » 04.01.2014, 00:04

Wiadomo temat ciekawy a zarazem mocno napinkowy ! Mnie połozył na łopatki kolo który stwierdził że skoro Z S maja fanów nawet w Trzebinia/Chrzanów i ogólnie małopolska to muszą byc słabi.. czasami ręce opadają.. Pozdrawiam tych trzeżwo patrzących na swiat zza monitora

otto.magico
Posty: 124
Rejestracja: 03.07.2011, 12:49
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Małopolska kibolska

Post autor: otto.magico » 04.01.2014, 00:17

Dla wszystkich zdziwionych "kumatych", szczególnie tych z Górnego Śląska , zdziwionych obecnością Zagłębia w w/w ( nie których ) miastach , polecam poczytać : [link]
Pierwsze dwa zdania , wyjaśnią wiele , szczególnie młodym Górno-Ślązakom z gimnazjum.
A co do Sławkowa, to juz kiedys pokazaliście jaką jesteście siła.I popytajcie kolegów jak sie to skończyło.Pozdrawiam

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 04.01.2014, 10:54

Przecież nikt nie neguje waszej obecności - chodzi tylko o to że liczby waszych fanów w małopolsce nie powalają na kolana.Gość z Trzebini sam napisał żę jest ich góra 2 auta,Bukowno nie lepiej,a z samego Olkusza na mecz PP z Wisła wybrało się 18 osób z czego 5 lasek-wiem to od typa który był na meczu.

Co do Sławkowa - masz na myśli zapewne dość odległe czasy,kiedy to wkońcu ich dojebaliście,ale zanim się to stało to dość dużo krwi napsuli waszemu FC z Olkusza i to nieraz (m.in. Przymiarki).
GKS KATOWICE

południe22
Posty: 29
Rejestracja: 04.01.2014, 16:09

Re: Małopolska kibolska

Post autor: południe22 » 04.01.2014, 16:35

Malopolska_nh pisze:Gorzków - Cracovia
Dobczyce - Wisła i osoby z Cracovii
Gdów - tak jak powyżej
Łapanów - Cracovia
Limanowa - ktos pytał opisywałęm wcześniej Cracovia i wisla
Laskowa - Cracovia
Limanowa- jedyni kibice Pasów tam to ci, którzy mają jakieś powiązania i kontakty z Nowym Sączem. I są to kibice na papierze. Już prędzej możnaby tam mieć spine z kibicami Legii. Prawie całe życie jestem w jakiś sposób związany z Limanową i na pewno nie jest kłamstwem, że 80% osób, które jeżdzą na mecze są za Wisłą. Jak ktoś ma inne informacje to zapraszam do dyskusji. Chętnie dowiem się gdzie przez całe moje życie ukrywali się kibice Pasów w Limanowej.

Limanowa ma ogólnie dziwny klimat. Sącz niedaleko, a wpływy Sandecji są prawie żadne, poza kilkoma isobami, które mają jakieś układy. W barwach można śmigać każdych, bez żadnych konsekwencji.

Informacje jakoby oprócz Wisły ktokolwiek zbierał się w fajnej liczbie na mecze swojej drużyny to bzdura. Wisła też nie stanowi jakiejś niesamowicie zgranej grupy, ale z miejsca moge wymienić kilkanaście/kilkadziesiàt osób, które śmigają na Reymonta.
To samo w Laskowej.

Myśle, że opisałem te okolice rzetelnie.

Rafi1964
Posty: 24
Rejestracja: 11.10.2013, 00:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rafi1964 » 04.01.2014, 20:27

op3 pisze:Przecież nikt nie neguje waszej obecności - chodzi tylko o to że liczby waszych fanów w małopolsce nie powalają na kolana.Gość z Trzebini sam napisał żę jest ich góra 2 auta,Bukowno nie lepiej,a z samego Olkusza na mecz PP z Wisła wybrało się 18 osób z czego 5 lasek-wiem to od typa który był na meczu.

Co do Sławkowa - masz na myśli zapewne dość odległe czasy,kiedy to wkońcu ich dojebaliście,ale zanim się to stało to dość dużo krwi napsuli waszemu FC z Olkusza i to nieraz (m.in. Przymiarki).
E no nie przesadzaj nie wchodź tu na takie tematy każdy ze strony Zagłębia i Gieksy wie jak jest dokładnie kto komu zrobił niespodziankę kiedy i gdzie. To Nie jest czat i polemizowanie kto jest lepszy tylko temat o fan clubach w Małopolsce. i bierz to pod uwage że Sosnowiec jest ciągle w 3 lidze i tuła się po niskich ligach to jednak robi swoje na dłuższą mete.I tak mają przyzwoite liczby jak na lige swoją. Pozdro

otto.magico
Posty: 124
Rejestracja: 03.07.2011, 12:49
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Małopolska kibolska

Post autor: otto.magico » 04.01.2014, 20:52

op3 pisze:Przecież nikt nie neguje waszej obecności - chodzi tylko o to że liczby waszych fanów w małopolsce nie powalają na kolana.Gość z Trzebini sam napisał żę jest ich góra 2 auta,Bukowno nie lepiej,a z samego Olkusza na mecz PP z Wisła wybrało się 18 osób z czego 5 lasek-wiem to od typa który był na meczu.

Co do Sławkowa - masz na myśli zapewne dość odległe czasy,kiedy to wkońcu ich dojebaliście,ale zanim się to stało to dość dużo krwi napsuli waszemu FC z Olkusza i to nieraz (m.in. Przymiarki).
I nie bedą powalać op3 , sorry , jeżeli kogoś obraziłem/uraziłem.Nie powalają nasz liczby w Małopolsce i nie bedą powalały , i to jeszcze długo, kiedyś tak było , i tym Górno-Ślązakom cziężko to przełknąć ( i nie pije tutaj do Ślązaków oczyiwiście )

Co do Sławkowa , oczywiście, ale to pokazało jak wtedy ważne są zasady , wśród obecnych czasów i na pewno nie bede tego uwzględniał , jako dominacje jakiego kolwiek z klubów.Nie oceniam dominacji danego klubu w danym regionie , ma na to wpływ duzo czynników, a wiemy dobrze , ze na tym forum , niczego dobremu to nie służy.Pytacie czasami o Mierzęcice, a ja wam powiem ,ze na kazdym meczu , są przynajmniej 2-a auta.na meczu z Wisłą , gościło u mnie 8-m osób z Mierzęcić i wiem że top FC na pewno nie jest ( większy )( czytaj wyżej )Jestem mało kumarty co do Trzebini.Co do Crzanowa tym bardziej , a opijajac temat , na pewno nie bede wśród nas ( Zagłębiaków ) SQadronu ( czy jakoś tak , chyba ze sa to osoby urodzone w Zagłębiu Dąbrowskim/ okolicach , czy z pochodzenia.ok Stolicy.
Ps. Nasze FC w Małopolsce są i bedę , jakby to sie Hanysom nie podobało ( bo tylko Im to przeszkadza, zauważyłem ).Nie obrazam ich i nie mam zamiaru , Zagłębie Dąbrowskie , to historyczna część Malopolski ( tam jest nasze miejsce ) i czesc Kibiców Wisły/ Cracovii na pewno sie z tym faktem nie zgadza , a szacunek dla tych właśnie kibiców z Krakowa , którzy to szanuja i rozumieją....
Ps.Przepraszam za literówki i błędy , pisałem po kilku piwkach , i mam nadzieje , że nikogo w tym poście nie uraziłem/obraziłem, jesli tak , to z góry przepraszam :)

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: Małopolska kibolska

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 04.01.2014, 21:12

Obrazek

Najlepszy komentarz do tej klotni.

yahaya 1906
Posty: 14
Rejestracja: 05.12.2012, 18:17
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Małopolska kibolska

Post autor: yahaya 1906 » 05.01.2014, 02:27

mapa_fizyczna_polski pisze:Obrazek

Najlepszy komentarz do tej klotni.
Ale ty jesteś pojebany człowieku. Od razu widać, że Zagłębie musiało ci kiedyś bardzo uprzykrzyć życie.
Zagłębie Sosnowiec

zylak
Posty: 126
Rejestracja: 30.06.2013, 20:00

Re: Małopolska kibolska

Post autor: zylak » 05.01.2014, 08:30

Jeżeli by się pobawić w takie top FC z małopolski (kto ma tych FC najwięcej) to nr 1 jest zdecydowanie Wisła, później Cracovia, dalej GieKSa, co do tej trójki, to każdy się chyba tutaj zemną zgodzi, ale jeżeli by stworzyć kolejne miejsca, to kogo byście uplasowali za tymi ekipami ? Oprócz ilości ludzi jeżdżących z danych FC, bierzmy też pod uwagę jakość.

.::noktowizor::.
Posty: 67
Rejestracja: 03.12.2012, 21:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: .::noktowizor::. » 05.01.2014, 13:30

Historycznie Zaglebie lezy w Malopolsce podobnie jak Jaworzno oraz druga czesc Bielska-Bialej.
Obrazek .::Chłopak i Dziewczyna - Normalna Rodzina::. Obrazek

Rafi1964
Posty: 24
Rejestracja: 11.10.2013, 00:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rafi1964 » 05.01.2014, 13:52

zylak pisze:Jeżeli by się pobawić w takie top FC z małopolski (kto ma tych FC najwięcej) to nr 1 jest zdecydowanie Wisła, później Cracovia, dalej GieKSa, co do tej trójki, to każdy się chyba tutaj zemną zgodzi, ale jeżeli by stworzyć kolejne miejsca, to kogo byście uplasowali za tymi ekipami ? Oprócz ilości ludzi jeżdżących z danych FC, bierzmy też pod uwagę jakość.
a były jakieś spotkania FC ? że takie wnioski sobie rozkładasz i trójki wypisujesz nie było więc nie ma co komentować i gdybać.

Goleszow
Posty: 56
Rejestracja: 10.12.2013, 11:47

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Goleszow » 05.01.2014, 14:40

.::noktowizor::. pisze:Historycznie Zaglebie lezy w Malopolsce podobnie jak Jaworzno oraz druga czesc Bielska-Bialej.


Historycznie to Zagłebia nie ma .Wymyslił to jakis robotnik z Dąbrowy G. i tak z Sosnowcem zrobili jakieś Zagłebie np. taki Bedzin czy inne rejony DG.i Małopolski nie chcialy miec nic wspólnego z tym wymysłem . Rdzenni mieszkancy terenow za Brynica byli z Małopolski innego regionu nie bylo .
Wlasciwie bardzie interesowali sie Polska niz regionami .
Wystarczy poczytac troche ksiażek z Historii Bedzina i regionu i wszystko jest jasne . Dopiero po 45 r. ludzie napływowi na tereny starej Małopolski tworzyli nowy komunistyczny region .
Zreszta i tak wiele miast i miejscowosci nic nie chce miec wspólnego z tym tworem Zagłębie.
min.Szczekociny,Pilica,Siewierz, Ogrodzieniec,Poręba ,Ożarowice ,Zawiercie cale stare Ksiestwo Siewierskie itd..

To jest tak jak by Gliwice czy Cieszyn chcialy zrobic swój region i sie wyłamac ze Ślaska .

pee
Posty: 112
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pee » 05.01.2014, 15:27

mapa_fizyczna_polski pisze:Obrazek

Najlepszy komentarz do tej klotni.

[link]
[link]
[link]

Zagramy z jakimiś lepszymi ekipami to wszystko wróci do normy i będzie wyglądało jak choćby w meczu z Wami.
Jeśli uważasz,że nie ma co się ma co dyskutować bo Zagłębie nie ma kibiców bo ma młyn 100 osobowy na meczach z jakimiś wsiami w mega chujowej lidze, której kibic Górnika w życiu nawet kilka pokoleń wstecz nie widział to jesteś śmieszny. To dlaczego np. Wasza zgoda nie rośnię w siłę np w DG czy Będzinie jak kiedyś mieli w tych miastach FC. Prawda jest taka,że kibiców Zagłębie ma dużo ale cały syf jaki jest wokół kluby i ogólnie sportu zagłębiowskiego doprowadził do takiej sytuacji jaka jest. Prawda jest taka,że jedynie sykces sportowy może pomóc. Nie bój się nagle Ci co jeździli na Zagłębie nie zaczęli jeździć gdzie indziej. To jest niestety kamyk do naszego ogródka,że nie możemy tego ruszyć z miejsca.
Zagłębie Sosnowiec

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 05.01.2014, 16:56

Rafi1964 pisze:
zylak pisze:Jeżeli by się pobawić w takie top FC z małopolski (kto ma tych FC najwięcej) to nr 1 jest zdecydowanie Wisła, później Cracovia, dalej GieKSa, co do tej trójki, to każdy się chyba tutaj zemną zgodzi, ale jeżeli by stworzyć kolejne miejsca, to kogo byście uplasowali za tymi ekipami ? Oprócz ilości ludzi jeżdżących z danych FC, bierzmy też pod uwagę jakość.
a były jakieś spotkania FC ? że takie wnioski sobie rozkładasz i trójki wypisujesz nie było więc nie ma co komentować i gdybać.
Bo to chyba logiczne że małopolska jest zdominowana przez Wisłę i Cracovie i to oni praktycznie rozdają karty w całym województwie.Ale małopolska zach to juz sporo naszych FC plus Podhale,ale coś słąbe masz pojęcie o swoim klubie i jego FC.

Nie chce tu wdawać się w rankingi kto jest lepszy,kto gorszy. Mam natomiast pytanie czy inne kluby typu Hutnik,Sandecja,Unia Tarnów posiadają jakieś większe FC?
GKS KATOWICE

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: Małopolska kibolska

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 05.01.2014, 18:16

pee pisze:
mapa_fizyczna_polski pisze:Obrazek

Najlepszy komentarz do tej klotni.

[link]
[link]
[link]

Zagramy z jakimiś lepszymi ekipami to wszystko wróci do normy i będzie wyglądało jak choćby w meczu z Wami.
Jeśli uważasz,że nie ma co się ma co dyskutować bo Zagłębie nie ma kibiców bo ma młyn 100 osobowy na meczach z jakimiś wsiami w mega chujowej lidze, której kibic Górnika w życiu nawet kilka pokoleń wstecz nie widział to jesteś śmieszny. To dlaczego np. Wasza zgoda nie rośnię w siłę np w DG czy Będzinie jak kiedyś mieli w tych miastach FC. Prawda jest taka,że kibiców Zagłębie ma dużo ale cały syf jaki jest wokół kluby i ogólnie sportu zagłębiowskiego doprowadził do takiej sytuacji jaka jest. Prawda jest taka,że jedynie sykces sportowy może pomóc. Nie bój się nagle Ci co jeździli na Zagłębie nie zaczęli jeździć gdzie indziej. To jest niestety kamyk do naszego ogródka,że nie możemy tego ruszyć z miejsca.
Wystarczy spokojnie pomyslec, bo napisales nic nie wartego posta. Nie przecze tego, ze macie duzo kibicow, ale napisalem wyraznie, ze na temat tej klotni, to znaczy fan clubow z Malopolski. Z jednego miasta dwie fury na kazdy mecz, z drugiego dwie fury na kazdy mecz i tak dalej i tak dalej. Czyli na wiekszosci meczow w mlynie i wyjazdach wychodzi na to, ze stoi same fc z Malopolski ? Wy dobrze wiecie jak prezentuja sie wasze fan cluby tez z woj, Slaskiego(np Zawiercie), jakie robia liczby itp, wiec nie ma co sie klocic.
Zreszta obejrzyj sobie fotki z mlynow np Zawiszy Bydgoszcz z ok 10 lat gry po 4 lidze(wiec nizej) jak sie prezentowali. Co wiecej wy najlepszy kibicowsko okres ostatnich lat mieliscie grajac......w jeszcze nizszych ligach z jeszcze gorszymi rywalami. Poprostu nie umiecie wykorzystac potencjalu waszych terenow, gdzie kazdy jest "lowca hanysow" a poza chlaniem na osiedlu nie robi nic.
Mecz ktory opisales to akurat zbyt duzej chluby wam nie przynosi, bylem na nim i pamietam dobrze, ze caly mecz bluzgaliscie na nas i Giekse, wiec pojawiliscie sie tam, tak jak na zalaczonym wyzej obrazku wyraznie widac, nie dla Zaglebia, a dla nas i Gieksy, gratuluje(przynajmniej na to wasz doping wskazywal).

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: holendrowie i beldzy » 05.01.2014, 18:28

mapa ty to aktywujesz się na hasło "Zagłębie" podobnie jak martynka i inne dziwolągi z Gieksy na hasło "Ruch"
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

miecioszczesniak
Posty: 5
Rejestracja: 03.03.2011, 08:40

Re: Małopolska kibolska

Post autor: miecioszczesniak » 05.01.2014, 19:08

gamoniu z Gliwic, po raz kolejny p********* w temacie, który cię nie dotyczy i o którym nie masz bladego pojęcia. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego 98% postów reprezentanta Torcidy Gliwice dotyczy ZS? Napisałeś o ZS więcej postów niż wszyscy Zagłębiacy razem wzięci. I ciągle zadajesz te same bzdurne pytania gdzie są kibice z naszych FC w dniu meczu. A gdzie są kibice wszystkich FC Widzewa w dniu meczu? Przecież same fan cluby powinny zapełniać ich stadion co mecz. Tak samo na Ruchu, Legii, Śląsku czy w Poznaniu. Tymczasem frekwencja w Chorzowie kiepska, Lech nie może ustukać 15 tysięcy na meczu, na Legii Żyleta wypełnia się tylko na dobrych meczach. A to są drużyny grające w ekstraklasie, I ty masz pretensje do ludzi z Olkusza czy Zawiercia, że nie przyjeżdżają co tydzień do Sosnowca na mecz z Lechią Zielona Góra? To co powiesz o kibicach Śląska lub Lechii, skoro na ich nowych wielkich stadionach jest po 4 tysiące ludzi ostatnio. I to świadczy według ciebie o tym, że to są słabe ekipy? Przestań wpierdalać swoje 3 grosze przy każdej wzmiance o Zagłębiu. Idź sobie lepiej popłacz, że was wyzywaliśmy na meczu. No ku*** oburzające wręcz, żeby kibice śmiali wyzywać przeciwników...

pepsicola
Posty: 25
Rejestracja: 02.09.2010, 20:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pepsicola » 05.01.2014, 19:51

Jednak kreując sie na jakąś dobrą ekipe w swoich rewirach (ZD, Śląsk), wpadek (zdjecie powyżej) nie należy zaliczac. Inne ekpiy też się ciułają non stop po niższej lidze i daja rade.
Prawda jest taka, że jesteście w dołku i pora to przyznać, a nie zrzucać to na barki niższej ligi non stop.

GoroL
Posty: 119
Rejestracja: 26.02.2007, 20:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: GoroL » 05.01.2014, 21:40

mapa myśli że każdy stoi tylko na młynie i innych sektorów nie ma....

sadecki goral
Posty: 16
Rejestracja: 18.10.2013, 14:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: sadecki goral » 05.01.2014, 21:46

Malopolska_nh pisze:Gorzków - Cracovia
Dobczyce - Wisła i osoby z Cracovii
Gdów - tak jak powyżej
Łapanów - Cracovia
Limanowa - ktos pytał opisywałęm wcześniej Cracovia i wisla
Laskowa - Cracovia
Z racj ize codzienie przemierzam ta trase z Sacza do Krakowa zatrzymujac sie w tych rejonach to powiem co widze
Gdow- Wisła
Łapanow- Wisła
Laskowa- mala wioska nie ma zadnego ruchu kibicow, ale patrzac na mlodziez biegajaco po boisku w koszulakch Wisły i npisy na murach sklepu to Wisła
Dobczyce- nie wiem wiec sie nie wypowiadam
Limanowa- specyficzne miasto, zero wplywow Sacza, generalnie Limanowia Szubryt, raczej zdecydowanie pro wislacka, nigdy nikogo w koszulce Cracovii nie widzialem.raz jadac busem z limanowej wsiadlo ok 6 kolesi jadac na mecz Wisły do Krakowa wiec napewno sa
Inne wsie po drodze to raczej pustynie kibicowskie
Zegocina- pare napisow Wislackich

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arsi00, Gość123, KSH, M@rio, mietek888, pseudofan, qwerty1, Wotan88 i 205 gości