Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Dante89
Posty: 87
Rejestracja: 13.09.2009, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dante89 » 01.11.2013, 18:31

Tak.



pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 01.11.2013, 21:05

No to jak wypadła ta wasza osiedlowa mobilizacja?


ban

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 01.11.2013, 21:13

1.9.1.0 pisze:
cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia


ŁKS ze Srodmiescia zbieral się np. na Placu Wolnosci tak dla przypomnienia.Race na rocznice tez były odpalana w tym miejscu nie tak dawno... A dlaczego dzisiaj miejsce jest wyznaczone w tym miejscu a nie innym nie wiem.To jest sprawa ludzi z tego osiedla.
Zabieniec jest otoczony to fakt ale czy Dabrowa nie jest? Jako ciekawostke podam Ci fakt ze gdy zbieraliśmy oklep przy okazji imprezy domowej(!) to kolegow z Widzewskiej Dabrowy wspieral Zarzew i Stary Widzew.Skoro ten Legion taki cienki to po co pomoc kolegow?
Kolegów ze Starego Widzewa i Zarzewa powiadasz. Kolego a tak szczerze z ręką na sercu jestes w stanie publicznie odpowiedzieć kiedy wasz Legion zrobił coś bez wsparcia innego/innych osiedli. Kiedy sam legion wyjechał na Dąbrowskie ulice i szukał konfrontacji kiedy sam Legion wybrał się na mecz z Dąbrowy. Nie mowie że was nie ma bo garstka was została ale jeżeli coś robicie na osiedlu to w większości nie jesteście to wy tylko Ruda, Stare Polesie, Rokicie. Jako ciekawostke powiem że jak zajechaliście nam zaatakować młodych to się mocno ździwiliście jak z klatki się wysypały nieco poważniejszi przeciwnicy. Ba byliście tak ździwieni że wypadło was jeszcze paru z bagaja o których zapomniał kierowca jak palił gume. Cobytu piszesz fajnie rzeczowo i obiektywnie ale nie w tym poście skoro ten Legion taki dobry to po co wam pomoc kolegów? :)
Kolego ale roznica polega na tym ze Dabrowa jest osiedlem zdominowanym przez Widzew.Nie oczekujesz chyba od LD jakiś heroicznych czynow? Wiec nie powinno Cie tez dziwic wspieranie inne osiedla osiedli.Jezeli jest jednak tak jak piszesz i na Dabrowie została "garstka" ŁKS-u to jak to wspieranie Widzewskiej Dabrowy przez sąsiednie osiedla o nich swiadczy? Komu tak naprawdę pomaganie ujmuje?
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

PolnocnaStrona
Posty: 214
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 01.11.2013, 21:43

emat ruszył ponownie to pozwolę sobie napisać jak ja widzę Łódź, pomijając sprawy sportowe na mieście a skupiając się bardziej na podziale kibicowskim(liczebność na osiedlach).

Tak w mojej wydaję mi się że obiektywnej ocenie wygląda Łódź

Madagaskar
Posty: 206
Rejestracja: 16.09.2010, 18:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Madagaskar » 02.11.2013, 10:47

Temat ciekawy i fajnie sie czyta o swoim województwie dlatego zamiast zamykać temat to proponował bym z góry walić bana i usuwać niepotrzebne posty.

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MAF » 02.11.2013, 12:21

Ja też jestem zaskoczony (żeby nie powiedzieć zszokowany) poziomem dyskusji.
Znalazło się jednak trzech napinaczy-prowokatorów
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 02.11.2013, 14:40

PolnocnaStrona
Co do Polesia, to tak jak Widzew nie powinno być w ogóle poruszane. Polesie w 100% za ŁKS-em (tak jak Teofilów, Retkinia, Karolew, Koziny itd), tak samo Widzew w 100% za Widzewem (Olechów, Janów, Zarzew, Stoki itd). Wydaje mi się że nie ma sensu poruszać tematu jednostek (oczywiste jest że tak jak na Widzewie są osoby od nas, tak i na Polesiu są osoby od was). Jeszcze na temat Górniaka, chciałbym dodać że od strony ul. Piotrkowskiej, i sam początek ul. Rzgowskiej to raczej tereny wymieszane ze wskazaniem na ŁKS (jednak ulicę dalej dominacja Widzewa). Wpływ na to ma zapewne bliskość Śródmieścia.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 02.11.2013, 18:03

Dla mnje wlasnie Kurak,Piastow to slabo kibicowskie osiedla bez wiekszych tradycji.Tak jak pisalem wczesniej mieszkalem na czesci widzewskiej i naprawde wieje nuda po jednej i drugiej stronie,Nie liczac walki na murach ale ta odbywa sie praktycznie w calym miescie :-)
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 02.11.2013, 20:31

duzo bym sie pomylil, jakbym napisal , ze 80% lodzkiej sily ognia to Stare Baluty, Limanka, Teofilow, Chojny ?

niejadekPL
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2013, 18:06
Lokalizacja: EL

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: niejadekPL » 02.11.2013, 21:24

dużo jak chcesz wiedzieć ;)
WŁADCY CENTRALNEJ POLSKI

damiano2513
Posty: 5
Rejestracja: 02.11.2013, 21:14

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.kibice.net%

Post autor: damiano2513 » 02.11.2013, 21:34

Konkretna banda Pogoni w Lodzi ponad 200 osob

StareBałutyŁKS1908
Posty: 12
Rejestracja: 02.11.2013, 22:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałutyŁKS1908 » 02.11.2013, 23:16

Swoje lata mam, w jednym miejscu je przeżyłem więc raczej będę obiektywny.
Apropo Jagiełły to nie przypisujcie sobie tego osiedla czerwoni koledzy. Ktoś wyżej napisał, że na Jagiełły, na Łagiewnickiej i w jej okolicach jest grupa ŁKS. Jest i ma się dobrze. Problem (nasz) poega na tym, że u nas sporo chłopaków po 30tce i 40tce z rodzinami i nie biegamy po osiedl. Wam trzeba oddac dominację chlopakow 20 paru letnich, malujacych itd. ale nizej już wam nieco fermentu siejemy. Bez napinki.

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 02.11.2013, 23:42

Zgierz miejscowość położona na północ od Łodzi (60 tys. mieszkańców), kompletnie zdominowana przez Widzewiaków. Jeden z lepszych FC pod względem jakościowym i ilościowym. ŁKS kiedyś próbował coś działać zwłaszcza w okolicach rynku na Targowej, jednakże czas pokazał, iż był to "słominany zapał". Obecnie niewidoczni pod każdym względem także nie ma co dalej wałkować tego tematu.
Zgierz - miasto Widzewa.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 02.11.2013, 23:46

dmx777 pisze:Widzew w latach 1995 - 2008 zdecydowana przewaga w kwesti chuliganskiej. Poznej role sie odwracaja i paleczke przemuje GKS. Widzew ma 1/3 najwiekszego osiedla w miescie. W chwili obecnej bardzo slabi i bez pomocy okolicznych fan-clubow Widzewa nie stanowia zadnego zagrozenia dla miejscowego GKS.
Uff dobrze że z wami nie latają osoby z waszych fc :) a mówiąc poważnie to pisząc bajki w necie nie zmienicie rzeczywistości, o czym nie dawno się przekonaliście ;-)

Brunatny
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 23:29
Lokalizacja: Belchatow/Londyn

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Brunatny » 02.11.2013, 23:59

To jest prywatna opinia "dmx777". Od podawania oficjalnego stanowiska kibiców GKS-u są wyznaczone osoby.
w bagnie mieszanych ras znam wartosc Swojej Krwi!!

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 03.11.2013, 01:25

Brunatny pisze:To jest prywatna opinia "dmx777". Od podawania oficjalnego stanowiska kibiców GKS-u są wyznaczone osoby.
Dlatego lepiej przeczyścić temat z ostatnich postów, by nie było zbędnej napinki. Każda strona wie swoje i na tym zakończmy.

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 03.11.2013, 12:51

jaka sytuacja w Łodzi na przestrzeni lat 2000-2010 ? juz da rade normalnie napisac ? bo po temacie krakowskim widac, ze szczerosc ciezko przychodzi i to ze Wisla byla lana na pisde na miescie potrafila przyznac po latach, dopiero jak karta sie odwrocila

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 03.11.2013, 12:57

PierdemWdziub pisze:jaka sytuacja w Łodzi na przestrzeni lat 2000-2010 ? juz da rade normalnie napisac ? bo po temacie krakowskim widac, ze szczerosc ciezko przychodzi i to ze Wisla byla lana na pisde na miescie potrafila przyznac po latach, dopiero jak karta sie odwrocila
Kolego to że w Krakowskim temacie jest ciągła napinka, nie znaczy że i nasz Łódzki rozbijecie. Tu panuje kultura :)

PolnocnaStrona
Posty: 214
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 03.11.2013, 16:38

cobytu pisze: Dla mnje wlasnie Kurak,Piastow to slabo kibicowskie osiedla bez wiekszych tradycji.Tak jak pisalem wczesniej mieszkalem na czesci widzewskiej i naprawde wieje nuda po jednej i drugiej stronie,Nie liczac walki na murach ale ta odbywa sie praktycznie w calym miescie :-)
Może trochę to źle napisałem ale właśnie o to mi chodziło że nie ma tam wielkiej fantyczności ani jednych ani drugich może kilkunastu chłopaków więc pewne zmiany mogą zajść jak znajdzie się grupa chłopaków(młodzież) którzy zaczną działać i się nakręcać. Wiem że w ostatnich latach na RTSie ruszyło się trochę jeśli chodzi o Kurak i pewne osoby zaczęły działać i jeździć wspólnie z Czerwonym Rynkiem nie dawno był debiut fany był też wspólny pochód na derby. Czyli nie do końca taka pustynia ale aktywność rzeczywiście słabsza niż na innych osiedlach.

ZA takie mniej aktywne osiedla uznałbym też Bałuty Nowe ok Zgierskiej,Pojezierskiej oraz Manchattan niby ktoś jest ale tłumów wielkich fanatoli nie ma,

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 03.11.2013, 17:02

PolnocnaStrona pisze:
cobytu pisze: Dla mnje wlasnie Kurak,Piastow to slabo kibicowskie osiedla bez wiekszych tradycji.Tak jak pisalem wczesniej mieszkalem na czesci widzewskiej i naprawde wieje nuda po jednej i drugiej stronie,Nie liczac walki na murach ale ta odbywa sie praktycznie w calym miescie :-)
Może trochę to źle napisałem ale właśnie o to mi chodziło że nie ma tam wielkiej fantyczności ani jednych ani drugich może kilkunastu chłopaków więc pewne zmiany mogą zajść jak znajdzie się grupa chłopaków(młodzież) którzy zaczną działać i się nakręcać. Wiem że w ostatnich latach na RTSie ruszyło się trochę jeśli chodzi o Kurak i pewne osoby zaczęły działać i jeździć wspólnie z Czerwonym Rynkiem nie dawno był debiut fany był też wspólny pochód na derby. Czyli nie do końca taka pustynia ale aktywność rzeczywiście słabsza niż na innych osiedlach.

ZA takie mniej aktywne osiedla uznałbym też Bałuty Nowe ok Zgierskiej,Pojezierskiej oraz Manchattan niby ktoś jest ale tłumów wielkich fanatoli nie ma,
Manchattqn to jest idealny przykład nowych czasów.... Zlych czasów... ale napisami zdominowany przez ŁKS...
Dzisiaj kolejny mandat w plecy... To Polska
wlasnie...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 03.11.2013, 17:31

Jeśli chodzi o Mnht to uważam że bardziej chodzi o to, że z biednej Łodzi nie każdego stać na taki bloki w centrum miasta. To samo można powiedzieć o zamkniętych osiedlach które coraz częściej powstają w Łodzi. Takie miejsca nie będą wylęgarnią fanatyków, i jeśli będą pojawiać się kibice to będą to symboliczne jednostki. Dlatego Manhattan i różne zamknięte osiedla to pustynia kibicowska.

cobytu napisy są i jednych i drugich, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik » 03.11.2013, 18:52

A ja bym chciał Panowie powiedzieć tak. Mamy (i jedni i drudzy) kurewsko ciężko w obecnych czasach. Na Widzewie zamknięty sektor gości od w h** dawna, a przychodzić oglądać mecz i nie mieć z kim pośpiewać itd to tragedia. Na ŁKS-ie teraz bida i 4 liga. To nie pomaga. A obie ekipy w Polsce są i szanowane i mają do powiedzenia. I moje pytanie - kiedys na Smutnej (15 lat temu mówię, jak byłem) ŁKS się nie krył i raczej dominował. Jak jest tam teraz i na Beskidzkiej?

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik » 03.11.2013, 19:11

Sorki za post pod postem, ale poziom dyskusji niech świadczy o poziomie ekip. I niech wszyscy ( bo podejżewam,ze czytaja to wszyscy, a nie tylko Łodziaki) uczą się jak to wszystko powinno wyglądać. Wszystko, co na wschód od Łodzi jest pro Widzewskie i było tak z dziada pradziada. Podejżewam, że jest to związane z sukcesami z lat 81 i 82, bo ojciec, wuj, sąsiad tylko gadali o Widzewie. Dla młodych to była jedyna opcja. Koluszki, Brzeziny i okolice to 100% czerwoni. Kiedyś (początek lat 90-tych), typowo pijackie ekipy. Koluszki można by tak powiedzieć bardziej H (kiedys na mecze jeździło się rejsowymi pociągami, a te przed wjechaniem do Łodzi stawały w Koluszkach). Oba miasta wyjazdowicze. Młodzi idą z duchem czasów i widzę, że coś tam trenują itd. Ogólnie w pysk można dostać, o czym graficiarze się nie raz przekonali. Trzymajmy fason panowie

PolnocnaStrona
Posty: 214
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 03.11.2013, 20:32

DK08 pisze:PolnocnaStrona
Co do Polesia, to tak jak Widzew nie powinno być w ogóle poruszane. Polesie w 100% za ŁKS-em (tak jak Teofilów, Retkinia, Karolew, Koziny itd), tak samo Widzew w 100% za Widzewem (Olechów, Janów, Zarzew, Stoki itd). Wydaje mi się że nie ma sensu poruszać tematu jednostek (oczywiste jest że tak jak na Widzewie są osoby od nas, tak i na Polesiu są osoby od was). Jeszcze na temat Górniaka, chciałbym dodać że od strony ul. Piotrkowskiej, i sam początek ul. Rzgowskiej to raczej tereny wymieszane ze wskazaniem na ŁKS (jednak ulicę dalej dominacja Widzewa). Wpływ na to ma zapewne bliskość Śródmieścia.
akurat z tym za bardzo się zgodzić nie mogę bo Widzewiacy z Polesia to na pewno nie jednostki bo sam osobiście znam sporo osób, wiadomo że w porównaniu do Łks to znikomy procent a siły bojowej nie mają wcale ale na pewno na tej dzielnicy jest ich znacznie więcej niż Łksu na Widzewie. Może jest ktoś z Widzewa kto lepiej zna w jakich liczbach jeździli fani RTSu z tej dzielnicy to napiszę?? Ja wiem że bywało parę razy ok 30 osób na wyjeździe a przypuszczam że na meczach w Łodzi jest ok 50-100 osób a może i więcej z tej dzielnicy czy to jednostki

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 03.11.2013, 20:53

mms pisze:Jeśli chodzi o Mnht to uważam że bardziej chodzi o to, że z biednej Łodzi nie każdego stać na taki bloki w centrum miasta. To samo można powiedzieć o zamkniętych osiedlach które coraz częściej powstają w Łodzi. Takie miejsca nie będą wylęgarnią fanatyków, i jeśli będą pojawiać się kibice to będą to symboliczne jednostki. Dlatego Manhattan i różne zamknięte osiedla to pustynia kibicowska.

cobytu napisy są i jednych i drugich, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.
Ja nie mowie ze napisy o czymkolwiek swiadcza... Na Mnht to chyba nigdy nie było jakiś zapalencow.Jest na Wigory jedna szkola ale jak tam wygląd teraz to nie mam pojecia.Podobne niestety osiedla powstaly niedaleko.Tymienieckiego np. Ja widze mimo wszystko potencjal w tych biedniejszych częściach miasta.Moze to dziwne ale jak by tak na chłodno przeanalizować sytuacje na trybunach to wyszlo by na to ze miejsca sa najbardziej zywe.Gdzie najczęściej zobaczysz teraz dzieci ganiające za pilka? Na takich osiedlach,ulicach gdzie dostep to wszelakich "dobr" typu xbox jest ograniczony.W miejscach ala "patologicznych" jest nadzieja...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 03.11.2013, 21:07

Co do Polesia, to tak jak Widzew nie powinno być w ogóle poruszane. Polesie w 100% za ŁKS-em (tak jak Teofilów, Retkinia, Karolew, Koziny itd), tak samo Widzew w 100% za Widzewem (Olechów, Janów, Zarzew, Stoki itd). Wydaje mi się że nie ma sensu poruszać tematu jednostek (oczywiste jest że tak jak na Widzewie są osoby od nas, tak i na Polesiu są osoby od was). Jeszcze na temat Górniaka, chciałbym dodać że od strony ul. Piotrkowskiej, i sam początek ul. Rzgowskiej to raczej tereny wymieszane ze wskazaniem na ŁKS (jednak ulicę dalej dominacja Widzewa). Wpływ na to ma zapewne bliskość Śródmieścia.[/quote]

akurat z tym za bardzo się zgodzić nie mogę bo Widzewiacy z Polesia to na pewno nie jednostki bo sam osobiście znam sporo osób, wiadomo że w porównaniu do Łks to znikomy procent a siły bojowej nie mają wcale ale na pewno na tej dzielnicy jest ich znacznie więcej niż Łksu na Widzewie. Może jest ktoś z Widzewa kto lepiej zna w jakich liczbach jeździli fani RTSu z tej dzielnicy to napiszę?? Ja wiem że bywało parę razy ok 30 osób na wyjeździe a przypuszczam że na meczach w Łodzi jest ok 50-100 osób a może i więcej z tej dzielnicy czy to jednostki[/quo

[link]

To taka ciekawostka a propos Polesia.Dla starszych fanow to nie dziwne ale kiedyś na tej dzielnicy było wielu fanow RTS... Były swego czasu nawet proby "ustawek" na Barlickim... Heh... Duzo się jednak zmienilo i teraz na tej dzielnicy niepodzielnie dominuje ŁKS.Z tym faktem zgodza się chyba wszyscy.Oczywiscie to nie zmienia faktu ze znajda się tez kibice Widzewa ale o jawnych działaniach nie ma mowy.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

rtsiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.09.2012, 23:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rtsiak » 03.11.2013, 22:27

To dla odmiany nieco świeższe zdjęcie z Polesia niż wklejone wyżej.

http://www.widzewtomy.net/wp-content/ga ... 059808.jpg

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 03.11.2013, 22:33

rtsiak pisze:To dla odmiany nieco świeższe zdjęcie z Polesia niż wklejone wyżej.

http://www.widzewtomy.net/wp-content/ga ... 059808.jpg

Zdjecie które ja wkleiłem jest z lat 90... Nie chciałem nic nikomu udowadniać.Zeby nie było...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MAF » 04.11.2013, 08:02

Co do Polesia to wiele razy na różowym forum odniosłem wrażenie, że Widzewiacy traktują je jako dzielnicę (jedną z pięciu w Łodzi) a dla nas jest to osiedle, obok Retkini, Teo itd
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Henderson_ » 04.11.2013, 08:22

Bo, jakby nie patrzeć, tak właśnie jest- Polesie to dzielnica (jedna z pięciu), a Stare Polesie (obok Retkinii, Złotna itp.) to jedno z jej osiedli...

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 04.11.2013, 09:25

Na wczorajszym wyjeździe do Moszczenicy obecnych 25 eŁKSiaków ze Zgierza, i praktycznie tyle samo z Kutna.

A tu taka klimatyczna fotka, jak wyglądają wyjazdy... Niestety, ale to norma.

Obrazek

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź-Andrzejów » 04.11.2013, 09:31

Non stop podkreślacie jak to jesteście poszkodowani na tych wyjazdach a nie przyszło wam do głowy,że nie tylko wy jesteście tak obstawieni ?

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 04.11.2013, 10:01

MAF pisze:Co do Polesia to wiele razy na różowym forum odniosłem wrażenie, że Widzewiacy traktują je jako dzielnicę (jedną z pięciu w Łodzi) a dla nas jest to osiedle, obok Retkini, Teo itd
Zamykasz temat, dajesz bana Widzewiakowi za "napinkę" po zwykłym zapytaniu o osiedlową mobilizację, a sam walisz takie coś w swoim wpisie? Słabe to jest Panie Moderatorze.

Jeśli to nie tajemnica to jaka liczba Piotrkowskich Ełkaesiaków na ostatnim meczu w Moszczenicy?
[link]

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 04.11.2013, 10:27

Łódź-Andrzejów pisze:Non stop podkreślacie jak to jesteście poszkodowani na tych wyjazdach a nie przyszło wam do głowy,że nie tylko wy jesteście tak obstawieni ?
Nikt nie twierdzi że jesteśmy niewiadomo jak poszkodowani, wiadomo że psy teraz odpierdalają i lecą na wyjątkowej mobilizacji, ale panowie TO JEST ku*** STARA 5 LIGA . Na większości wyjazdów w ekstraklasie i 1 lidze nie jeździło z nami nawet połowa tych psów co jezdza teraz, a pozatym w wyzszych ligach nie ma policji na stadionie a tutaj to normalnka że niemalze połowa widowni to k**** w pełnym rynsztunku gotowi do awantury.

Jeśli polewaczka albo nawet dwie, sto radiowozów i helikopter na jakiejś wiosce gdzie ludność nie przekracza tysiąca jest normalką to mamy inne pojęcie normalności. Pozatym kurwiszony nawet sie nie kryją w gadce, że jest na nas ciśnienie i mają wypisywać tyle mandatów ile sie da za wszystko za co sie da byleby nas jak najbardziej zniechęcić, stąd tez przypierdalanie o wszystko co dotyczy aut, ich stanu, żarówki, pasy z tyłu, zabieranie dowodów rejstracyjnych, mandaty za piwko, lanie, wyrzucenie peta, przechodzenie nie na pasach i tak dalej, śmiejemy się że teraz biletami z wyjazdów nie są bilety na mecz, których wiekszosc i tak nie kupuje, ale mandaty bo te dostają praktycznie wszyscy, rekordziści przez te pare wyjazdów uzbierali już pokaźne sumy idące w pare tysięcy na auto a nawet na osobe. Dodatkowo nasze zgromadzenia które są najpierw legalne i dostajemy zgode, żeby nagle w dzień wyjazdu rano je odwołać. Jeśli u was jest tak samo, to sory zwracam honor.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 04.11.2013, 11:55

Ooo proszę Michałek kolejny raz spina poślady na forum. Zaraz pewnie pokasuje/edytuje posty tak by zostało na jego. Tak jak to zrobił nie tak dawno w komentarzach. Widać brakowało ci napinki bo się upominałeś o to we wcześniejszych komentarzach w tym temacie.

A co do wyjazdów ŁKSu to wystarczy pomyśleć. Prawie każdy ich wyjazd jest na teren Widzewa, do tego wszyscy działacze mniejszych klubików są posrani przed najazdem kiboli. Dlatego w każdym mieście/wiosce siły policyjne są postawione na nogi. I tak będzie dalej póki ŁKS będzie jeździł po okolicznych miejscowościach.

gostek1
Posty: 36
Rejestracja: 01.02.2009, 12:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gostek1 » 04.11.2013, 13:49

DK08 pisze:Na wczorajszym wyjeździe do Moszczenicy obecnych 25 eŁKSiaków ze Zgierza, i praktycznie tyle samo z Kutna.
buehehehehe

z pewnością ;)

gostek1
Posty: 36
Rejestracja: 01.02.2009, 12:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gostek1 » 04.11.2013, 13:49

DK08 pisze:Na wczorajszym wyjeździe do Moszczenicy obecnych 25 eŁKSiaków ze Zgierza, i praktycznie tyle samo z Kutna.
buehehehehe

z pewnością ;)

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MAF » 04.11.2013, 14:02

Przecież napisałem "różowe" bo takie jest. Nie napisałęm niczego obraźliwego. Co mam, reklamować adres tego forum?

Henderson- tak jest, ale mi chodzi o to, że jak Widzew pisze, że "z Polesia np 50 osób" to dla nas to automatycznie znaczy, że ze Starego Polesia.

WhitePride- dałem bana za pytanie zadane mimo, że stronę wcześniej jest na nie odpowiedź
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 04.11.2013, 16:23

Panowie, my nic nikomu nie musimy udowadniać, z Kutna pojechało +- 20 osób, i na tym koniec tematu, a Wam zostawiam dalsze INTERNETOWE rozkminy, napinanie się i tym podobne. Pamiętajcie że czasy się zmieniają..

jaboland
Posty: 70
Rejestracja: 20.05.2011, 01:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jaboland » 04.11.2013, 17:14

DK08 pisze:Panowie, my nic nikomu nie musimy udowadniać, z Kutna pojechało +- 20 osób, i na tym koniec tematu, a Wam zostawiam dalsze INTERNETOWE rozkminy, napinanie się i tym podobne. Pamiętajcie że czasy się zmieniają..
Niedługo bedą musieli specjala wynajmowac skoro tak hehe
acab !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, amkamk, bez-napinki, Diesel, kat., kivloff, Łobiod, marcingol14, Wotan88, Xsexx i 233 gości