Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 28.10.2013, 00:17

Piszesz nieprawde na początku lat 90 Widzew dominował w Łodzi i jest kilka faktów które na to wskazują min.przegonienie was z Galery podczas waszego meczu pucharowego z Koninem,skasowanie waszej ówczesnej zgody Śląska Wrocław na Śródmieściu,turnieje Orła na których regularnie dostawaliście bęcki,co piątek z okazji słynnych zbiórek Widzew was ganiał po mieście: [link] itp.Ja również doskonale pamiętam te czasy i oczywiście nie mozna powiedzieć że Widzew robił co chchciał ale na początku lat 90 napewno w Łodzi był mocniejszy.Wasza dominacja chuligańska miała miejsce gdzieś w latach 96-98.



pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 28.10.2013, 00:20

msb91 pisze:Mnie jedno zawsze zastanawiało podobno kiedyś na Żubardziu byli aktywni Widzewiacy, dzisiaj jest mi strasznie trudno w to uwierzyć i pytanie czy na Radogoszczu zach. na blokach/domkach w kierunku Liściastej można czuć się bezpiecznie w CBC barwach czy jednak te jednostki ŁKS są w stanie skroić człowieka w biały dzień?
Łódź to tak specyficzne miasto że nigdzie nie mozna czuć sie w pełni bezpiecznie bo nawet pod w łasnym domem można zostać ugotowanym.Co do Żubardzia myśle że wymiana pokoleń i bliskość mocnych osiedli Łksu zrobiła swoje.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 28.10.2013, 00:50

pomidor82 pisze:
internet pisze:
cobytu pisze:Na pocztku lat 90 gdzie ja zaczynałem przygodę z kibicowaniem ŁKS miał chyba największy kryzys w historii.Pamietam pelne autobusy z fanami Widzewa z RETKINI! jadącymi na derby.Teraz do takiej sytuacji już nie dojdzie.

jako ciekawostka - z Opoczna czy Konskich jedzi kilka osob na mecze ŁKS, ale wiadomo ze nikt nie traktuje tych miast jako FC bo sa mocno widzewskie, a chlopaki znaja swoje miejsce w szeregu. Jezeli chodzi o Sulejow to jakos w 2002/2003 (?) jak bylem tam nad jeziorkiem to widzialem jakies koslawe napisy Sulejów FC ŁKS i mocno sie zdziwilem.
Piszesz nieprawde na początku lat 90 Widzew dominował w Łodzi i jest kilka faktów które na to wskazują min.przegonienie was z Galery podczas waszego meczu pucharowego z Koninem,skasowanie waszej ówczesnej zgody Śląska Wrocław na Śródmieściu,turnieje Orła na których regularnie dostawaliście bęcki,co piątek z okazji słynnych zbiórek Widzew was ganiał po mieście itp.Ja również doskonale pamiętam te czasy i oczywiście nie mozna powiedzieć że Widzew robił co chchciał ale na początku lat 90 napewno w Łodzi był mocniejszy.Wasza dominacja chuligańska miała miejsce gdzieś w latach 96-98.

Jakiego przegonienia z Galery?! To mit.Po pierwsze byłem na tym meczu.Po drugie nie był to żaden puchar tylko sparing.Juz nie ważne z kim.Galera była zamkinieta.Wszyscy ludzie siedzieli na przciwnej trybunie.Widzew wjechal zaraz po meczu rozganiajc wszystkich.Czesc osob uciakala przez murawe na Galere w tunel i na Kaliski.Czesc schowala się w hali pod trybuna(w tym ja) Nie wiew skad ta historia o zdobyciu Galery.Podam Ci jeszcze fakt ze mieliście tego dnia dużo szczęścia bo nasza banda pojechala Was szukac na miescie .Wyszli z meczu wcześniej.Tak ze się minelisci.Porazka jest jednak porazka.Wjazd Widzewa był jeden przed derbami.Co do turniejow Orla to zgoda.Wypadaliscie na nich zdecydowanie lepiej.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

rafmir
Posty: 20
Rejestracja: 25.08.2011, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rafmir » 28.10.2013, 00:53

Okolice podstawówki nr 166, czyli tak zwane "szóstki", to też Żubardź, ale spora grupa Widzewa.

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 28.10.2013, 06:08

Zdarzenie o którym pisze to pył mecz PP Łks-Aluminium Konin.

amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN » 28.10.2013, 07:13

rafmir pisze:Okolice podstawówki nr 166, czyli tak zwane "szóstki", to też Żubardź, ale spora grupa Widzewa.

Mowisz o tych paru chłopcach co sie własnego klubu wypierają?

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 28.10.2013, 09:04

amiN pisze:
rafmir pisze:Okolice podstawówki nr 166, czyli tak zwane "szóstki", to też Żubardź, ale spora grupa Widzewa.

Mowisz o tych paru chłopcach co sie własnego klubu wypierają?
Cały ŁKS - Widzew na szóstkach to kilku chłopców co się klubu wypierają ale już ŁKS na Radogoszczu to aktywna grupa kibiców mimo że większość z Nich bez zająknięcia jebała tyle razy ŁKS że aż było to zabawne.

Co do DK08 - nie nie mieszkam ani w Pabianicach ani w Aleksandrowie ale co nieco wiem. Za to Ty widać że mieszkasz i w tych miastach i na Śródmieściu, i na Radogoszczu i Jagiełły. Nie mówiąc o Piotrkowie. Tak więc najpierw spójrz na siebie zanim będziesz komuś zarzucał farmazony
:twisted:

OstROWY
Posty: 2
Rejestracja: 28.10.2013, 12:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: OstROWY » 28.10.2013, 12:54

Witam podobno w radomsku pojawił sie nowy fc mozna cos wiecej na ten temat

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łowca » 28.10.2013, 13:07

Nie nazwałbym tego fc tylko grupką przerzutów którzy maja jakieś tam kompleksy i teraz akurat kochają Raków zobaczymy jak długo. Banda c****

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nowonarodzony » 28.10.2013, 13:08

to byli kibice RKSu mam rozumieć?

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łowca » 28.10.2013, 13:19

Tak niektórzy kiedyś bardzo zaangażowani a teraz kochają inny klub. Wstydu nie mają a i życia też.

OstROWY
Posty: 2
Rejestracja: 28.10.2013, 12:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: OstROWY » 28.10.2013, 13:36

A jaki był powód zmiany barw tych paru typów konflikt w ekipie czy zostali pogonieni z tego co słyszałem byli anty widzew
Ostatnio zmieniony 28.10.2013, 13:43 przez OstROWY, łącznie zmieniany 1 raz.

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Super_Mario » 28.10.2013, 13:37

koleś napisz co chcesz napisać a nie założyłeś konto i sam sobie pytania zadajesz

1.9.1.0
Posty: 32
Rejestracja: 24.05.2011, 14:11
Lokalizacja: Miasto Włkókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1.9.1.0 » 28.10.2013, 15:14

cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia


ŁKS ze Srodmiescia zbieral się np. na Placu Wolnosci tak dla przypomnienia.Race na rocznice tez były odpalana w tym miejscu nie tak dawno... A dlaczego dzisiaj miejsce jest wyznaczone w tym miejscu a nie innym nie wiem.To jest sprawa ludzi z tego osiedla.
Zabieniec jest otoczony to fakt ale czy Dabrowa nie jest? Jako ciekawostke podam Ci fakt ze gdy zbieraliśmy oklep przy okazji imprezy domowej(!) to kolegow z Widzewskiej Dabrowy wspieral Zarzew i Stary Widzew.Skoro ten Legion taki cienki to po co pomoc kolegow?
Kolegów ze Starego Widzewa i Zarzewa powiadasz. Kolego a tak szczerze z ręką na sercu jestes w stanie publicznie odpowiedzieć kiedy wasz Legion zrobił coś bez wsparcia innego/innych osiedli. Kiedy sam legion wyjechał na Dąbrowskie ulice i szukał konfrontacji kiedy sam Legion wybrał się na mecz z Dąbrowy. Nie mowie że was nie ma bo garstka was została ale jeżeli coś robicie na osiedlu to w większości nie jesteście to wy tylko Ruda, Stare Polesie, Rokicie. Jako ciekawostke powiem że jak zajechaliście nam zaatakować młodych to się mocno ździwiliście jak z klatki się wysypały nieco poważniejszi przeciwnicy. Ba byliście tak ździwieni że wypadło was jeszcze paru z bagaja o których zapomniał kierowca jak palił gume. Cobytu piszesz fajnie rzeczowo i obiektywnie ale nie w tym poście skoro ten Legion taki dobry to po co wam pomoc kolegów? :)
Obrazek

Luk_KSG
Posty: 137
Rejestracja: 13.01.2013, 11:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Luk_KSG » 28.10.2013, 15:38

Super_Mario pisze:koleś napisz co chcesz napisać a nie założyłeś konto i sam sobie pytania zadajesz
spłoszyłeś typka i nie dowiemy się co za afere chciał kręcić ;)

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wyjazdowicz » 28.10.2013, 16:37

a jak w Wieruszowie? Byłem kilkukrotnie u rodziny od żony i brak jakichkolwiek oznak życia kibicowskiego

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 28.10.2013, 17:02

ełkaesiakom chodzi pewnie o to, ze ten LEgion wcale nie taki sterrozryzowany. nawet jak dzialaja z pomoca innych osiedli, to i tak maja jaja, skoro - jak sami pisza - jest ich na osce 5 %. na jakim osiedlu zdominowanym przez łks Widzew sobie tak poczyna ?

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 28.10.2013, 17:42

Nazwy klubów z dużej litery to raz kolego, dwa to, że ze zbieraniny osiedli czy FC pod szyldem osiedla "X" Widzew może rozgonić każde osiedle ŁKSu nawet jeśli mieszkałby tam tylko jeden typek z RTSu (w drugą stronę można powiedzieć dokładnie to samo) tylko co to za sztuka? To stanowiłoby o sile tego gościa na wrogim terenie?

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 28.10.2013, 18:39

chodzi o to, ze oni maja tam "zycie" w cudzyslowie. Wyobraz sobie taka szajke na waszych starych balutach, czy na teofilowie. szybko by sie skonczylo. oni sa pewnie znani i dzialaja mimo to, chociaz przewaga wroga ogromna

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 28.10.2013, 18:45


FYM
Posty: 3
Rejestracja: 26.10.2013, 23:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FYM » 28.10.2013, 18:46

w Radomsku dość głośno jest o tym fc Rakowa. znam z widzenia tych chłopaków bo stało się kilka razy naprzeciw siebie na meczach . są goście co jeżdżą na Wisłe, GKS i Legie ale żeby sie nie wydało to na RKS chodzą żeby mieć spokój.z tego co słyszałem chłopaki niegdyś ogarniali RKS ale poszło o Widzew a konkretnie jakieś akcje z FCB na GKS i olali temat. nawet w gazecie było o wjeździe na chate i pobiciu kilku z nich a nawet uszkodzeniu aut. Jeden z kibiców RKS-u nawet podał w gazecie że się o coś obrazili i przerzucili się na Raków. dlaczego chłopaki sie przerzucili ? poruszenie tematu FCB zaraz bardzo boli fanów Rks-u więc coś w tym jest. ciekaw jestem jaka bedzie reakcja Rakowa . myślę , że na pewno tego nie zostawią i zrobi sie gorąco w Radomsku.

jest to tylko moje osobiste zdanie więc prosze RKS o nie spinanie się

bgd1920
Posty: 21
Rejestracja: 16.04.2012, 13:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bgd1920 » 28.10.2013, 18:48

Jak sytuacja w Wolbórzu?

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 28.10.2013, 19:30

bgd1920 pisze:Jak sytuacja w Wolbórzu?
FC Widzewa - DW'09 - http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/a ... c-wolborz/

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 28.10.2013, 20:00

PierdemWdziub pisze:ełkaesiakom chodzi pewnie o to, ze ten LEgion wcale nie taki sterrozryzowany. nawet jak dzialaja z pomoca innych osiedli, to i tak maja jaja, skoro - jak sami pisza - jest ich na osce 5 %. na jakim osiedlu zdominowanym przez łks Widzew sobie tak poczyna ?
na Kuraku. Osiedle może nie tak bardzo zdominowane przez ŁKS jak Dąbrowa przez Widzew ale sytuacja podobna.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łowca » 28.10.2013, 20:11

FYM pisze: jest to tylko moje osobiste zdanie więc prosze RKS o nie spinanie się
Kto tu się Gościu spina? tych kilku pajacyków i tak sobą nic nie reprezentują i mają jasno wytłumaczone koniec tego tematu. jak coś to pw.

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 28.10.2013, 20:59

FYM pisze:
w Radomsku dość głośno jest o tym fc Rakowa. znam z widzenia tych chłopaków bo stało się kilka razy naprzeciw siebie na meczach . są goście co jeżdżą na Wisłe, GKS i Legie ale żeby sie nie wydało to na RKS chodzą żeby mieć spokój.z tego co słyszałem chłopaki niegdyś ogarniali RKS ale poszło o Widzew a konkretnie jakieś akcje z FCB na GKS i olali temat. nawet w gazecie było o wjeździe na chate i pobiciu kilku z nich a nawet uszkodzeniu aut. Jeden z kibiców RKS-u nawet podał w gazecie że się o coś obrazili i przerzucili się na Raków. dlaczego chłopaki sie przerzucili ? poruszenie tematu FCB zaraz bardzo boli fanów Rks-u więc coś w tym jest. ciekaw jestem jaka bedzie reakcja Rakowa . myślę , że na pewno tego nie zostawią i zrobi sie gorąco w Radomsku.

jest to tylko moje osobiste zdanie więc prosze RKS o nie spinanie się


Jeśli taki był rzeczywiście powód to strasznie słaba akcja ze strony tych gości. Przerzucić się bo nie podoba mi się, że inni z mojego klubu zrobili coś tam z kimś tam ? Co to jakieś primadonny? Znowu im się coś nie spodoba i znowu sobie zmienią klub na jakiś inny? Tylko współczuć takiego "fan clubu"

Ktoś pytał o Julianów na Bałutach - To raczej spokojna okolica. Zdecydowanie widzewskie tereny, ktoś tam z ŁKSu pewnie jest ale się nie afiszuje. Okolice Łagiewnickiej to też zdecydowanie teren Widzewa choć tutaj zwłaszcza w okolicy ulicy Chopina jest paru gości z ŁKSu, w tym dość znane przerzuty.
[link]

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 28.10.2013, 21:00

Dobrze wiedzieć z tym Rakowem ;))

I taka ciekawostka z mobilizacji osiedli na mecz ŁKS-Concordia. Z Kuraka (ponoć osiedle ŁKSu) 10 osób :) Ogółem jak przyznają osoby od was dobrze wypadły 4 osiedla (Teo, Limanka, Śrd i Stare Polesie) plus fc Aleksandrów, a reszta przeciętnie albo słabo.

ZNV
Posty: 28
Rejestracja: 26.12.2011, 21:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZNV » 28.10.2013, 21:04

rakowowi nie przeszkadza ze to przerzuci i w dodatku konfidenci - ostatnio jeden z nich chciał iść na psy, wysłał nawet smsa ze jak nie przestaniemy ganiac jego i jego brat to sprawe złgosi na psy :)

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łowca » 28.10.2013, 21:05

White1910Pride pisze:
Jeśli taki był rzeczywiście powód to strasznie słaba akcja ze strony tych gości. Przerzucić się bo nie podoba mi się, że inni z mojego klubu zrobili coś tam z kimś tam ? Co to jakieś primadonny? Znowu im się coś nie spodoba i znowu sobie zmienią klub na jakiś inny? Tylko współczuć takiego "fan clubu"
Dodam że kilku z nich kiedyś bardzo byli zafascynowani Lechem (nawet na meczu gdzieś z nimi byli) teraz Raków zobaczymy co dalej. Szukają akceptacji

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 28.10.2013, 21:18

mms pisze:Dobrze wiedzieć z tym Rakowem ;))

I taka ciekawostka z mobilizacji osiedli na mecz ŁKS-Concordia. Z Kuraka (ponoć osiedle ŁKSu) 10 osób :) Ogółem jak przyznają osoby od was dobrze wypadły 4 osiedla (Teo, Limanka, Śrd i Stare Polesie) plus fc Aleksandrów, a reszta przeciętnie albo słabo.
Wiadomo, że te osiedla i Limanka (ulica) + Koziny to najmocniejsze osiedla, to samo Aleksandrów chyba najmocniejszy FC ŁKSu z łódzkiego. Nie znaczy to, że inne osiedla są chujowe bo nie chciało im się włączyć w rywalizację bo wiadomo, że nie każdy chce się bawić w takie rzeczy i woli inne atrakcje aczkolwiek dosyć widoczny jest podział między w/w. osiedlami a pozostałymi. Z drugiej strony trochę to dziwne bo stawką były chyba puchy (?) więc pozostałe osiedla chyba są po prostu dobrze finansowane hehe.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 28.10.2013, 21:29

Misza18 pisze:Wiadomo, że te osiedla i Limanka (ulica) + Koziny to najmocniejsze osiedla, to samo Aleksandrów chyba najmocniejszy FC ŁKSu z łódzkiego. Nie znaczy to, że inne osiedla są chujowe bo nie chciało im się włączyć w rywalizację bo wiadomo, że nie każdy chce się bawić w takie rzeczy i woli inne atrakcje aczkolwiek dosyć widoczny jest podział między w/w. osiedlami a pozostałymi. Z drugiej strony trochę to dziwne bo stawką były chyba puchy (?) więc pozostałe osiedla chyba są po prostu dobrze finansowane hehe.
To oni wszyscy robili to dla spreyów czy dla swojego klubu? Akurat Koziny ponoć słabo wypadły, aczkolwiek to mocne os. ŁKSu. Inne wasze bastiony jak Retkinia, Ruda, Rokicie czy Żubardź też słabo albo przeciętnie. Tak samo bardzo słabo Konstantynów i Pabianice, ale to już ŁKSu problem nie nasz. Wygląda na to że ta mobilizacja trochę wam nie wyszła :)

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 28.10.2013, 21:40

Kolego nie "wam", bo ja po drugiej stronie stoję.

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 28.10.2013, 21:59

I jak to sie ma do opowieści puszczanych w Polske od lat?

yakubo
Posty: 37
Rejestracja: 11.01.2010, 21:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yakubo » 28.10.2013, 22:02

Widać jak zawsze Widzew ma do powiedzenia najwięcej w kwestii frekwencji ŁKS-u na ostatnim spotkaniu dobrze, że Wasze miliard FC z całego województwa dobrze się zmotywowały i licznie wstawiły się na ostatnim meczu z Cracovią :) no ale cóż tak to bywa są wyniki są kibice pzdr.
nie wiesz, nie byłeś...?
zawsze znajdzie się ktoś, żeby coś spierdolić

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 28.10.2013, 22:14

yakubo pisze:Widać jak zawsze Widzew ma do powiedzenia najwięcej w kwestii frekwencji ŁKS-u na ostatnim spotkaniu dobrze, że Wasze miliard FC z całego województwa dobrze się zmotywowały i licznie wstawiły się na ostatnim meczu z Cracovią :) no ale cóż tak to bywa są wyniki są kibice pzdr.
Widzew udowadnia że te wasze opowieści o rodowitości,łódzkości itp.to bujdy.Wyników to na Widzewie nie ma już od dobrych 15 lat przynajmniej dla mnie choć były też fajne momenty jak łoiliśmy was 5-0 :)))).Szkoda że jeszcze tyle lat musi upłynąć zanim znów będziemy świętować zwycięstwo na al.Unii 2.Wasz widok bezcenny...hahahaaha

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 28.10.2013, 22:35

yakubo pisze:Widać jak zawsze Widzew ma do powiedzenia najwięcej w kwestii frekwencji ŁKS-u na ostatnim spotkaniu dobrze, że Wasze miliard FC z całego województwa dobrze się zmotywowały i licznie wstawiły się na ostatnim meczu z Cracovią :) no ale cóż tak to bywa są wyniki są kibice pzdr.
Do tej pory można powiedzieć, że temat trzymał poziom ale takimi postami zaraz wprowadzisz napinkę. Dobrze wiesz, że na ostatnim meczu zamknięte było pół stadionu oraz, że karnetowcy musieli kupić bilety (ludzie się wkurwili) od najbliższego meczu wszystko wraca do normy (organizacyjnie i kibicowsko). Znajdując się w takim położeniu jak wy zamiast zapatrywać się na naszą frekwencję proponuję zacząć pracować nad swoją. Z tymi wynikami to już w ogóle odjechałeś bo nie ma ich u nas od ponad dekady a stadion wiele razy regularnie się zapełniał.

PS. Gdybym chciał być złośliwy to wspomniałbym o waszym ostatnim meczu PP gdzie u siebie stawiliście się w 78 osób ale sobie daruję :)

yakubo
Posty: 37
Rejestracja: 11.01.2010, 21:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yakubo » 28.10.2013, 23:36

Ja tam wyjebane mam na Waszą frekwencje, tyle że to Wy Panowie zaczęliście rozkmine jakie osiedle i w ile zjawiło się na meczu ŁKSu :) a może pochwalicie się w jakich liczbach przyjechały Wasze Fc których tak na szybko naliczyłem ok.30 (a jest ich na pewno o wile więcej). Ameryki nie odkrywacie, że na ŁKSie frekwencja kuleje, jak na klub który ciągle ma pod górkę to i tak nawet dobrze, że na meczach w 4lidze przychodzi taka liczba jaka przychodzi. Dochodząc do konsensu mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że Widzew pod względem ilościowym powinien znacznie lepiej wypadać na meczach u siebie czy też na wyjeździe pomimo tego że połowa stadionu jest zamknięty czy inne kwestie (bo raczej stać na to Was bez masła) i nie mówię że te liczby są złe, żeby nie było że się napinam czy coś :) zresztą nie ważne i tak będzie, że się dopierdalam :)
ps. nie śledzę kiedy Wam zamykają stadion bo szczerze koło c**** mi to lata poprstu oglądając skróty z ekstraklasy widziałem, że jest Was mało, a i nie odpowiadajcie w jakich liczbach Fc było bo też mnie to nie interesuje :)
nie wiesz, nie byłeś...?
zawsze znajdzie się ktoś, żeby coś spierdolić

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MAF » 29.10.2013, 06:11

To temat zamykamy. Jak wam przejdzie to otworzymy.

Jak będziecie rozkminiać każdą akcję 3x3 albo jednego kolesia z ulicy Żabiej to taki temat nie ma szans na istnienie tak jak wy bez bana

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MAF » 01.11.2013, 17:34

Otwieramy
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

pomidor12
Posty: 32
Rejestracja: 29.06.2013, 14:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor12 » 01.11.2013, 17:54

Rejon od ul. Srebrnej w stronę Pojezierskiej to ŁKS?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, pongo2, rapusluchacz, Xsexx i 201 gości