Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.10.2013, 09:18

MuRPhY pisze:
DK08 pisze:Targowsa, Pomorska i część Kilińskiego, rzeczywiście Widzew, ale chyba kolego zapominasz że większość ulic na wschód od Kilińskiego, opanowane są przez ŁKS, w tym Zachodnia, Wschodnia, Struga, Zielona, Zamenhoffa, itd aż do samego rynku Górniak (w sumie kawałek przed rynkiem zaczyna się mieszać, i zaczyna się także inny podział administracyjny).
Kolego nie chce sie wpierdalac ale mieszkam na Śródmieściu 10 lat i napisales to wytluszczone przeze mnie zdanie jakby to bylo pol Łodzi... a moze warto zaznaczyć nie mieszkajacym w Łodzi ze Śródmieście w tamtą strone to po pierwsze na Zachód od Kilińskiego, a nie na wschod jak podales, bo chyba to Twoje przejezyczenie skoro wymieniasz ulice Wschodnia, Zachodnia i nawet Zieloną, czy Zamenhoffa, a po drugie rozmawiamy o malej czesci (terytorialnie, nie wiem jak ludnosciowo) malej dzielnicy bo Łódzkie Śródmiescie terytorialnie jest mala dzielnica w porownaniu z innymi...
Napisałem przykładowe ulice, i tak miałem na myśli zachodnią część od Kilińskiego, i jest to niezaprzeczalne. Mogę ci wypisywać pokoleji każdą, ale jaki w tym sens? I co do chłopaków z Polesia, to może i mieszają się ze Śródmieściem, ale tylko w rejonach rynku Barlickiego, czyli Gdańskiej czy początków Zielonej.

Pomidor82
Pytasz mnie kto jest lepszy? Nie da się odpowiedzieć na takie pytanie, i ŁKS i Widzew ma silną ekipę na Śródmieściu, ilościowo jak i jakościowo. ŁKS bardziej panuje w centrum, Widzew bardziej we wschodniej części Śródmieścia, i myślę że na tym warto zakończyć temat Ś.

stachuzrdg
A ty zapewne jesteś z Aleksandrowa albo Pabianic że się wypowiadasz? Aleksandrów zdominowany przez silną bandę ŁKS, wiadomo Widzew ma swój FC i także jest jednak nie rządzi już miastem jak kiedyś (mieszkałem 2 lata w Aleksie). Pabianice, to dominacja Widzewa, ale także jest tu ŁKS, który jakościowo jak i ilościowo ma się coraz lepiej (patrz ostatnie wyjazdy, i liczby ŁKSiaków z Pabianic).



cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 27.10.2013, 09:40

Miasto jest już podzielone i watpie żeby doszło do jakiś większych zmian.To już inne czasy.Na pocztku lat 90 gdzie ja zaczynałem przygodę z kibicowaniem ŁKS miał chyba największy kryzys w historii.Pamietam pelne autobusy z fanami Widzewa z RETKINI! jadącymi na derby.Teraz do takiej sytuacji już nie dojdzie.Kazdy pilnuje swojego terenu.Moze ewentualnie jakies zmiany zajda na rzeczonym Srodmiesciu Sola w oku dla Widzewa będzie np. ŁKS z Dabrowy a dla ŁKS fani Widzewa z Zabienca.Bo na tych osiedlach wyżej wymienien tak na dobra sprawę nie powinni istnieć.Ale to sa pozostalosci lat minonych.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łowca » 27.10.2013, 10:07

FYM pisze:w Radomsku na pewno działa fc Widzewa. co do RKS-u to razem z FCB coś tam kręcą na GKS
jak nie wiesz to nie zabieraj głosu w tej sprawie z FCB nic nas nie łączy

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 10:17

Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy tj.pod stadionem Łksu a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu w różnych miejscach.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia
Ostatnio zmieniony 27.10.2013, 10:41 przez pomidor82, łącznie zmieniany 1 raz.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.10.2013, 10:40

pomidor82 pisze:Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia
A kiedy ostatnio mieliście zbiórkę? I z tego co się orientuję, to większość zbiórek waszego Śródmieścia, są na Pomorskiej, pod jakimś tam sklepem, a np pod Centralem, zbieraliście się może ze 2-3 razy na jakieś pochody czy coś (np derby bez naszego udziału, kiedy to wszyscy a nie tylko Ś zebraliście się). A dzisiejsza zbiórka ŁKS-u ze Śródmieścia, jest pod pocztą ze względu na policyjne prowokacje i sypanie mandatami, które miało miejsce podczas ostatniej zbiórki na Pl. Wolności (przejście przez całe miasto, w kilkadziesiąt osób w barwach, to duży problem dla miasta).

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 27.10.2013, 10:42

pomidor82 pisze:Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia


ŁKS ze Srodmiescia zbieral się np. na Placu Wolnosci tak dla przypomnienia.Race na rocznice tez były odpalana w tym miejscu nie tak dawno... A dlaczego dzisiaj miejsce jest wyznaczone w tym miejscu a nie innym nie wiem.To jest sprawa ludzi z tego osiedla.
Zabieniec jest otoczony to fakt ale czy Dabrowa nie jest? Jako ciekawostke podam Ci fakt ze gdy zbieraliśmy oklep przy okazji imprezy domowej(!) to kolegow z Widzewskiej Dabrowy wspieral Zarzew i Stary Widzew.Skoro ten Legion taki cienki to po co pomoc kolegow?
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 27.10.2013, 10:52

cobytu pisze:ŁKS ze Srodmiescia zbieral się np. na Placu Wolnosci tak dla przypomnienia.Race na rocznice tez były odpalana w tym miejscu nie tak dawno... A dlaczego dzisiaj miejsce jest wyznaczone w tym miejscu a nie innym nie wiem.To jest sprawa ludzi z tego osiedla.
ŁKS ze Śródmieścia swoje zbiórki robi na pasażu Rubinsteina (dla nie zorientowanych pasaż jest na przeciwko komendy).
DK08 pisze:ŁKS bardziej panuje w centrum, Widzew bardziej we wschodniej części Śródmieścia, i myślę że na tym warto zakończyć temat Ś.
Prędzej bym powiedział, że ŁKS panuje na południu, a Widzew na północy Śródmieścia. I choć środek wymieszany, to granica między płn i płd coraz większa.

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 10:54

Widzew co mecz zbiera sie w róznych miejscach na Śródmieściu i jedzie na mecz tramwajem,autobusem itd.Piszesz że zebraliśmy sie pod Centralem(jak twierdzicie na waszych terenach tj.Tyły,Abramka,Mnht)z 2-3 razy.Ile razy wy zebraliście sie na naszych terenach?Policyjne prowokacje,mandaty...stara spiewka.Masz na myśli wasze zebranie na pl.Wolności przed ostatnimi derbami u was?

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 27.10.2013, 11:03

pomidor82 pisze:Widzew co mecz zbiera sie w róznych miejscach na Śródmieściu i jedzie na mecz tramwajem,autobusem itd.Piszesz że zebraliśmy sie pod Centralem(jak twierdzicie na waszych terenach tj.Tyły,Abramka,Mnht)z 2-3 razy.Ile razy wy zebraliście sie na naszych terenach?Policyjne prowokacje,mandaty...stara spiewka.Masz na myśli wasze zebranie na pl.Wolności przed ostatnimi derbami u was?

Dobrze wiesz ze Central i okolice to centrum miasta.Kamera na kamerze ze o psiarni już nie wspomne.Tylko kamikadze będzie wykrecal tam afery.To nie te czasy stary.Okolice to nasze tereny.To fakt.Dobrze wiesz o jakiej pisze zbiorce i ja wiem ze chcesz napisac ze była tam garstka ŁKS.Skoro jednak tak było a Widzew niepodzielnie rzadzi na Srodmiesciu to trzeba było wpaść i rozgonić towarzystwo.Jezli kamery nie sa dla Was problemem...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 11:09

cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia


ŁKS ze Srodmiescia zbieral się np. na Placu Wolnosci tak dla przypomnienia.Race na rocznice tez były odpalana w tym miejscu nie tak dawno... A dlaczego dzisiaj miejsce jest wyznaczone w tym miejscu a nie innym nie wiem.To jest sprawa ludzi z tego osiedla.
Zabieniec jest otoczony to fakt ale czy Dabrowa nie jest? Jako ciekawostke podam Ci fakt ze gdy zbieraliśmy oklep przy okazji imprezy domowej(!) to kolegow z Widzewskiej Dabrowy wspieral Zarzew i Stary Widzew.Skoro ten Legion taki cienki to po co pomoc kolegow?
Działa to również w drugą strone Żabieniec również najeżdzany był/jest przez połączone siły Kozin z Żubardziem,Limanki z Teo itd.
Zwróć uwage jednak na to jaką siłą dysponowaliście na Dąbrowie 10 lat temu a jaką dysponujecie dziś.Żabieniec przez ostatnie 10 lat miał wiele upadków i wzlotów ale mimo wszystko to nadal jest Widzewskie osiedle.Jeśli chodzi o Dąbrowie to nie można powiedzieć że jest podzielona tak jak była te 10 lat temu.Wspominasz o racach na rocznice.Ilu was sie tam zebrało przy takiej okazji?masz odpowiedź
http://www.youtube.com/watch?v=KIFET1xiOwE

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 27.10.2013, 11:13

pomidor82 pisze:
cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Odpowiadacie moim zdaniem troche wymijająco...
Odpowiedz mi zatem dlaczego Łks ze Śródmieścia dziś np.zbiera sie pod pocztą na al.Włókniarzy a Widzew na swoje mecze przy Piłsudskiego na Śródmieściu.
Nie porównywałbym tak że waszej aktywności na Dąbrowie z Żabieńcem bo Widzewski Żabieniec kibicowsko pod każdym względem wasz Legion Dąbrowa bije na głowe.Żabieniec jest otoczony przez wasze najlepsze chuligańsko osiedla tzn.Limanke,Koziny,Teofilów a mimo to jakoś sie trzymają nie raz już ucierając wam nosa.
http://www.youtube.com/watch?v=LrKm88Tl51U
wstawcie jakiś filmik z działalności waszego Śródmieścia


ŁKS ze Srodmiescia zbieral się np. na Placu Wolnosci tak dla przypomnienia.Race na rocznice tez były odpalana w tym miejscu nie tak dawno... A dlaczego dzisiaj miejsce jest wyznaczone w tym miejscu a nie innym nie wiem.To jest sprawa ludzi z tego osiedla.
Zabieniec jest otoczony to fakt ale czy Dabrowa nie jest? Jako ciekawostke podam Ci fakt ze gdy zbieraliśmy oklep przy okazji imprezy domowej(!) to kolegow z Widzewskiej Dabrowy wspieral Zarzew i Stary Widzew.Skoro ten Legion taki cienki to po co pomoc kolegow?
Działa to również w drugą strone Żabieniec również najeżdzany był/jest przez połączone siły Kozin z Żubardziem,Limanki z Teo itd.
Zwróć uwage jednak na to jaką siłą dysponowaliście na Dąbrowie 10 lat temu a jaką dysponujecie dziś.Żabieniec przez ostatnie 10 lat miał wiele upadków i wzlotów ale mimo wszystko to nadal jest Widzewskie osiedle.Jeśli chodzi o Dąbrowie to nie można powiedzieć że jest podzielona tak jak była te 10 lat temu.Wspominasz o racach na rocznice.Ilu was sie tam zebrało przy takiej okazji?masz odpowiedź
http://www.youtube.com/watch?v=KIFET1xiOwE

Nie pisałem ze ŁKS rosnie w sile na Dabrowie.Powtorze to co napisałem przed chwila.Niepodzielnie rzadzacy na Srodmiesciu Widzew mogl wpaść i pogasić te race.Czyz nie? Ten ŁKS który jest podobno na wymarciu pozwala sobie na takie rzeczy? Nie najlepiej to swiadczy o waszej dominacji.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 11:15

cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Widzew co mecz zbiera sie w róznych miejscach na Śródmieściu i jedzie na mecz tramwajem,autobusem itd.Piszesz że zebraliśmy sie pod Centralem(jak twierdzicie na waszych terenach tj.Tyły,Abramka,Mnht)z 2-3 razy.Ile razy wy zebraliście sie na naszych terenach?Policyjne prowokacje,mandaty...stara spiewka.Masz na myśli wasze zebranie na pl.Wolności przed ostatnimi derbami u was?

Dobrze wiesz ze Central i okolice to centrum miasta.Kamera na kamerze ze o psiarni już nie wspomne.Tylko kamikadze będzie wykrecal tam afery.To nie te czasy stary.Okolice to nasze tereny.To fakt.Dobrze wiesz o jakiej pisze zbiorce i ja wiem ze chcesz napisac ze była tam garstka ŁKS.Skoro jednak tak było a Widzew niepodzielnie rzadzi na Srodmiesciu to trzeba było wpaść i rozgonić towarzystwo.Jezli kamery nie sa dla Was problemem...
Dlaczego zatem Łks ze Śródmieścia zbiera sie w miejscach okamerowanych a Widzew nie?

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 27.10.2013, 11:23

pomidor82 pisze:
cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Widzew co mecz zbiera sie w róznych miejscach na Śródmieściu i jedzie na mecz tramwajem,autobusem itd.Piszesz że zebraliśmy sie pod Centralem(jak twierdzicie na waszych terenach tj.Tyły,Abramka,Mnht)z 2-3 razy.Ile razy wy zebraliście sie na naszych terenach?Policyjne prowokacje,mandaty...stara spiewka.Masz na myśli wasze zebranie na pl.Wolności przed ostatnimi derbami u was?

Dobrze wiesz ze Central i okolice to centrum miasta.Kamera na kamerze ze o psiarni już nie wspomne.Tylko kamikadze będzie wykrecal tam afery.To nie te czasy stary.Okolice to nasze tereny.To fakt.Dobrze wiesz o jakiej pisze zbiorce i ja wiem ze chcesz napisac ze była tam garstka ŁKS.Skoro jednak tak było a Widzew niepodzielnie rzadzi na Srodmiesciu to trzeba było wpaść i rozgonić towarzystwo.Jezli kamery nie sa dla Was problemem...
Dlaczego zatem Łks ze Śródmieścia zbiera sie w miejscach okamerowanych a Widzew nie?

Przeciez przed chwila się chwaliles zbirkami pod centralem Widzewa ze Srodmiescia... Sory tam nie ma kamer...
Wybacz ale ide na browar i mecz.Do zobaczenia.Pozdrawiam.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MAF » 27.10.2013, 11:24

No i temat staje się napinkowy. Dwie strony czytało się przyjemnie, a teraz sie robi chatroom. Proponuję bany dla napinkowców.

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 11:27

zaraz zaraz nie napisałem że Widzew niepodzielnie rządzi na Śródmieściu,udowadniam Ci tylko że Widzew miał i ma tam lepszą ekipe od ŁKSu napisałem nawet że jest was może nawet i więcej tyle że udzielających sie na różnych płaszczyznach jest garstka.Nikt nie napisał że Łks jest na wymarciu bo to nieprawda.Z tego co sobie przypominam a czytam to forum od lat to wy twierdzicie że Widzewa nie ma w Łodzi i że to wy jesteście w większości w mieście.

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 27.10.2013, 11:30

cobytu pisze:
pomidor82 pisze:Napisze Ci tak...zawsze jak jesteście na jakieś dzielnicy słabsi to piszecie/mówicie z uśmieszkiem "raz jedni,raz drudzy"Na Dąbrowie też raz jedni raz drudzy?


Szczerze jestem zdziwiony ze nie ma jeszcze napinki.Oby tak dalej.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 27.10.2013, 11:33

MAF pisze:No i temat staje się napinkowy. Dwie strony czytało się przyjemnie, a teraz sie robi chatroom. Proponuję bany dla napinkowców.
Nikt się nie napina.

Czytam to forum od lat i nikt nie psze ze Widzewa nie ma w Łodzi i ze to my jesteśmy w wiekszosci w miescie.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 11:45

cobytu pisze:
MAF pisze:No i temat staje się napinkowy. Dwie strony czytało się przyjemnie, a teraz sie robi chatroom. Proponuję bany dla napinkowców.
Nikt się nie napina.

Czytam to forum od lat i nikt nie psze ze Widzewa nie ma w Łodzi i ze to my jesteśmy w wiekszosci w miescie.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.10.2013, 11:47

benyRBHOpoczno
Ta z historia z Piotrkowa to dość stare dzieje, teraz siłę w mieście przejeli młodzi, którzy licznie odwiedzają al. Unii 2, chociaż wciąż mają wsparcie od starszych. Ale fakt, że Piotrków i okolice rzeczywiście stały się białe, dobrym przykładem jest dość młoda ekipa chłopaków z Sulejowa, którzy także regularnie śmigają na mecze.

pomidor82
Posty: 39
Rejestracja: 22.10.2013, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor82 » 27.10.2013, 11:51

cobytu pisze:
MAF pisze:No i temat staje się napinkowy. Dwie strony czytało się przyjemnie, a teraz sie robi chatroom. Proponuję bany dla napinkowców.
Nikt się nie napina.

Czytam to forum od lat i nikt nie psze ze Widzewa nie ma w Łodzi i ze to my jesteśmy w wiekszosci w miescie.
Ja widze to troche innaczej,zawsze zarzucaliście nam tzw.poza łódzkość.Możesz mi napisać dlaczego wprowadzacie ludzi z poza miasta Łodzi w błąd?

Dorodny Stolec
Posty: 28
Rejestracja: 08.12.2011, 14:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dorodny Stolec » 27.10.2013, 12:38

spoko temat, fajnie sie czyta poza paroma postami z napinka


pytanie - kto rozdaje karty w takich miastach:

Brzeziny
Ozorków
Łęczyca
Koluszki
Wieruszów

???

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.10.2013, 12:42

Dorodny Stolec pisze:spoko temat, fajnie sie czyta poza paroma postami z napinka


pytanie - kto rozdaje karty w takich miastach:

Brzeziny
Ozorków
Łęczyca
Koluszki
Wieruszów

???
Brzeziny i Koluszki to Widzew

pantadeusz1910
Posty: 38
Rejestracja: 12.07.2013, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pantadeusz1910 » 27.10.2013, 13:11

co do Radomska to znam tam paru Widzewiaków i ich fanatyzm sięga jednego moze dwóch wyjazdów do Łodzi
Bełchatów - obecnie FCB podupadło ale i tak GKS z górki tam niema

i mam pytanie rozumiem że w Piotrkowie Trybunalskim to Widzewiacy sie przeżucili na ŁKS ?
Czy nagle tyle nowych twarzy sie pojawiło i wszyscy ruszyli na ŁKS?

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 27.10.2013, 13:38

DK08 pisze:benyRBHOpoczno
Ta z historia z Piotrkowa to dość stare dzieje, teraz siłę w mieście przejeli młodzi, którzy licznie odwiedzają al. Unii 2, chociaż wciąż mają wsparcie od starszych. Ale fakt, że Piotrków i okolice rzeczywiście stały się białe, dobrym przykładem jest dość młoda ekipa chłopaków z Sulejowa, którzy także regularnie śmigają na mecze.



Pamiętam taki opis gdzieś na waszej stronce, że to dobrze ze w Opocznie was tak nienawidzą :)

RTS Tomaszów
Posty: 10
Rejestracja: 05.04.2010, 13:25
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS Tomaszów » 27.10.2013, 13:47

temat trzyma poziom, miło poczytać.
nie rozkminiajcie "akcji" 3 vs.3 to pewnie jest szansa to utrzymać
ŁÓDZKI WIDZEW

rtsiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.09.2012, 23:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rtsiak » 27.10.2013, 14:03

Emigrant_Antek pisze:Wiadomo, Łódź to podział na wschód - widzew, zachód - ŁKS. Miasto myślę podzielone na pół w tym, że ŁKS ma bardziej zaludnione tereny. Widzewa przede wszystkim widzew wschód, stary widzew, stare bałuty, stare miasto, radogoszcz wschód, zachód też ale tam jest więcej jednostek za ŁKSem i również sporo jednostek ŁKSu jest w okolicach ul. Łagiewnickiej.
Podział na wschód-zachód, który próbujesz tu uskutecznić kończy się...od samego wjechania do Łodzi od północy, bo Radogoszcz jest w całości za Widzewem, a jednostki z ŁKSu które kiedyś tu były i niby ogarniały jakieś tematy w waszym środowisku (jeden to chyba nawet nadal jeździ z wami po Lyonach itp) "jebały ŁKS" już tyle razy, że nie wiem jak oni mogą patrzeć jeszcze komukolwiek na ŁKSie w oczy. A te parę osób, które jeszcze tego nie robiły, wkrótce to zrobią. Kolejnych paru sterroryzowanych wolało się wyprowadzić z tego osiedla niż chodzić kanałami i co chwilę natykać się na nieprzypadkowych Widzewiaków na osiedlu. Choćbyście nie wiem jaką propagandę próbowali robić to na Radogoszczu sytuacja jest prosta i klarowna - jest tu całkowita dominacja RTSu.

Łagiewnicka, Jagiełka to też ogarnięci młodzieżowcy z RTSu i przyszłościowo też na tym terenie dobrze to wygląda zdecydowanie dla nas a nie dla was.

gregorydwawory
Posty: 3
Rejestracja: 12.03.2013, 08:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gregorydwawory » 27.10.2013, 15:35

Na Dąbrowie także dominacja Widzewa sporadyczne osoby z ŁKSu nigdy nie widziane w szaliku przed meczem .

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdasd » 27.10.2013, 15:37

Dorodny Stolec pisze:spoko temat, fajnie sie czyta poza paroma postami z napinka


pytanie - kto rozdaje karty w takich miastach:

Brzeziny
Ozorków
Łęczyca
Koluszki
Wieruszów

???
Brzeziny Widzew, Koluszki Widzew, Ozorkow Widzew, w Łęczycy jest fc Widzewa i Górnik Łęczyca, nie wiem jak stosunek mają do siebie ale podejrzewam, że nie wchodzą sobie w drogę.

Na napinkowe posty najlepiej odpowiadać jednym sprostowaniem i nie wdawać się w głupią dyskusje, a temat ma szanse sie utrzymać.
Zamknijcie rejestrację !

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.10.2013, 16:12

rtsiak
Nikt nie zaprzecza że na Radogoszczu rządzi Widzew, ale tak samo ty nie możesz zaprzeczyć że są tu aktywne osoby z ŁKS-u. I co do Jagiełły, to granica tak jak kiedyś, tak i teraz leży przy Zgierskiej, po jednej stronie ŁKS, po drugiej Widzew, co do Łagiewnickiej, nie wiem jak dalej, nie znam terenów ani miejsca.

rtsiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.09.2012, 23:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rtsiak » 27.10.2013, 16:51

DK08 pisze: Nikt nie zaprzecza że na Radogoszczu rządzi Widzew, ale tak samo ty nie możesz zaprzeczyć że są tu aktywne osoby z ŁKS-u.
Jeśli mówisz o tych, co na osiedlu "jebią ŁKS", a później jadą(?) na mecz i świrują fanatyków i ogarniaczy, to można powiedzieć, że są aktywni.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 27.10.2013, 16:57

rtsiak pisze:
DK08 pisze: Nikt nie zaprzecza że na Radogoszczu rządzi Widzew, ale tak samo ty nie możesz zaprzeczyć że są tu aktywne osoby z ŁKS-u.
Jeśli mówisz o tych, co na osiedlu "jebią ŁKS", a później jadą(?) na mecz i świrują fanatyków i ogarniaczy, to można powiedzieć, że są aktywni.
Już tak nie świruj z pojedyńczymi osobami, tylko przypomnij sobie chociażby słynnego J. z waszej bandy, który to "specjalnie" zmieniał tapetę w telefonie, bo przecież "się już nie udziela, i przeprasza za to co było", ile to filmików na necie było podobnych, chociażby z jednym z adminów waszej kibicowskiej strony który na kolanach błagał żeby nikt na neta nie wrzucał filmu jak j**** Widzew. Ale po co wyciągać takie rzeczy tutaj? Nie rozumiem, co chcesz tym osiągnąć.

rtsiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.09.2012, 23:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rtsiak » 27.10.2013, 17:17

DK08 nic nie chcę osiągnąć. Odnoszę się tylko do Radogoskiej rzeczywistości i tego jak jest na osiedlu.

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MłodyHKS » 27.10.2013, 18:01

Chciałbym w nieodległej przyszłości przygotować artykuł opisujący wszystkie działające (także te już nieaktywne) grupy kibiców z woj. łódzkiego. Czy ktoś z was może opisać mi obiektywnie następujące ekipy: Concordia Piotrków Trybunalski, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Pogoń Zduńska Wola, Pelikan Łowicz, WKS Wieluń, Ceramika Opoczno, KKS Koluszki, Jutrzenka Warta, Piast Błaszki? Jeżeli działają/działały jeszcze jakieś inne mniejsze ekipy, także mile widziane info o nich. Może być na PW.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 27.10.2013, 21:07

Dorodny Stolec pisze:Wieruszów
Wieruszów to pustynia kibicowska.

W1908
Posty: 15
Rejestracja: 25.08.2013, 11:19
Lokalizacja: Al. Unii 2

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W1908 » 27.10.2013, 21:21

fotki z dzisiejszego dnia :)
W Aleksandrowie bez zmiany....ŁKS PANY :)
[link]
[link]
1908

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 27.10.2013, 22:15

A o co chodziło z oprawą? Bo na zdjęciach widać, że trans na płocie podpaliliście.

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: internet » 27.10.2013, 22:19

cobytu pisze:Na pocztku lat 90 gdzie ja zaczynałem przygodę z kibicowaniem ŁKS miał chyba największy kryzys w historii.Pamietam pelne autobusy z fanami Widzewa z RETKINI! jadącymi na derby.Teraz do takiej sytuacji już nie dojdzie.

msb91
Posty: 17
Rejestracja: 11.10.2012, 00:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: msb91 » 27.10.2013, 22:30

Mnie jedno zawsze zastanawiało podobno kiedyś na Żubardziu byli aktywni Widzewiacy, dzisiaj jest mi strasznie trudno w to uwierzyć i pytanie czy na Radogoszczu zach. na blokach/domkach w kierunku Liściastej można czuć się bezpiecznie w CBC barwach czy jednak te jednostki ŁKS są w stanie skroić człowieka w biały dzień?

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 27.10.2013, 22:37

Za przeproszeniem, ale co ty pieprzysz?? Na przełomie lat 80 i 90-tych Widzew miał nie tylko dużo mocniejszą bandę od ŁKS-u, ale także jedną z najsilniejszych, a może i na ten czas najlepszą w Polsce (przyznaje to nawet w swojej książce niezbyt nam przychylny Roman Z.), a ty tymczasem twierdzisz, że owszem ŁKS był słaby, ale i tak lepszy niż Widzew. Widzew zaczął się mocno liczyć w polskim świecie kibicowskim nie na początku XXI wieku( gdzie swoją drogą właśnie na przełomie lat 90-tych i początku XXIw można mówić o pewnym kryzysie w szeregach Widzewa), ale od połowy lat 80-tych. Jedyne z czym się zgadzam w twoim poście to to, że dobrze, że nie poszliśmy drogą Krakowa.

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 27.10.2013, 23:37

Ależ oczywiście jeździ kilku z Opoczna na ŁKS. Jedne studiuje a drugi pracuje w Łodzi. Obaj od dawna w Opocznie nie widziani. No chyba, że mówimy o T. ten akurat zgubił dokumenty kiedyś tam przy czymś tam i został uznany przez psiarnię za chuligana ŁKS-u. Tak więc stał się on obiektem kpin, z naszej strony, że został przerzutem. Oficjalnym. Ale chyba takich plotek nie traktujecie poważnie. Może i ktoś kogo nie znamy jeździ sobie, gdzieś z okolicznych wiosek, podpinając się pod Opoczno. Wielce prawdopodobne biorą pod uwagę, że był taki okres, że Piotrków stał na dyskotece B.,kilkanaście kilometrów od Opoczna ale, coś się zmieniło. Jednak to są kwestie biznesowe i nie będą tutaj poruszane.

Wyglądało to tak, że dyskomuły, żeby przypodobać się bramkarzom, darli się j.......ć RTS, a następnego dnia lub tego samego, jechali w nasze nie tak odległe tereny, na nasze dyskoteki i darli się j....ć ŁKS, żeby przypodobać się nam. Kilku z tych krzykaczy zostało wyczajonych i obitych przez nas. Ale to była kara, a ja nie pisze że byli oni waszymi reprezentantami, bo to ćwoki zwykle co podlizywali się raz tym raz tym.

Jak pisałem wcześniej wszystko wróciło na swoje pozycje wyjściowe.
Nie rozumiesz jednej kwestii sami ludzie z miasta Opoczna, nie powiatu, nie kogoś kto się podpina, mogą nie być za Widzewem, ale nielubią ŁKS-u. Był taki mecz w Opocznie z wami gdzie na ulicach panował totalny chaos, ganianki w jedna druga stronę. Oczywiście że z waszą ekipą nie mieliśmy szans, postawmy sprawę jasno. Ale wojna podjazdowa była. Ryk syren policyjnych słychać było do późna w nocy w mieście. Kilka dni później spotykam kolesia, konkret chłopak w d....ie ma kibicowanie, ma śliwę pod okiem, pytam co się stało a on że Żydków zlali i kiedy gramy następny raz, bo musi rewanż wziąć za ślepie.
Bodzio W. miał tez życie utrudnione, odwozili go po treningach i meczu do domu, bo go dzieciaki wyzywały.
Tak po prostu jest u nas Opoczno nie lubi ŁKS-u

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, amkamk, bez-napinki, Diesel, kat., keanoo, kivloff, KSGKSW, marcingol14 i 239 gości