WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 20.08.2013, 21:34

to juz twoj problem skoro ci sie nie podoba... zapewne jestes z tak genialnej ekipy ,ze ''buraki'' z Lazio i ich smieszny pokazik nie robia na Tobie wrazenia hehehe:D



plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 21.08.2013, 10:00

acabek pisze:poszukuję zdjęcia flagi Milanu Vecchia Maniera, tylko tak żeby było dobrze ją widać, na prosto. Z góry dzięki
Tu masz wyjazdówkę:
[link]

Tu masz flagę domową:
[link]

A jak chcesz ją w lepszym ujęciu, poprzeglądaj galerię z zeszłego sezonu ze strony chłopaków z Curva Sud Milano:

[link]

Wczoraj Milan na PSV zaliczył awantury z acab. Kilku powiniętych.
Obrazek

Klonazepam
Posty: 126
Rejestracja: 21.05.2013, 10:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Klonazepam » 22.08.2013, 19:33

Elegancki ten film z Lazio, trybuna żyje konkretnie jak na te wszystkie restrykcje.

radziu66
Posty: 11
Rejestracja: 16.10.2011, 19:45

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: radziu66 » 22.08.2013, 21:07

Czy ktos obeznany we włoskich klimatach objasni mi co to za akcja z drugim młynem na Brescii?Byłem ostatnio na pucharze i oprócz Curva Nord na prostej była ekipa z flagami dopingująca cały mecz.

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 23.08.2013, 00:02

Here is the official statement issued by the group "FOREVER ULTRAS 1974" of the Bologna

SUBSCRIBE NO FAN OF THE CARD!
From Monday, August 12 and Saturday, August 31 until we can finally get back to abbonarci to Bologna for the championship WITHOUT FAN OF THE CARD!
The voucher allows you to attend all the home games of Bologna for the 2013-14 season and will be on sale exclusively at Luca Electronics, in Via Emilia Levante 47.
As of August 20 will also sign the card "Always with us." On the site of the 1909 BFC will be possible to request the signing of the card "which entitles you to purchase tickets for away games to non-holders of the fan. The procedure will then be carried out directly by at Luca Electronics (in Bologna Via Emilia Levante 47) that it will release the card physically from the afternoon of Tuesday, 20. The cost of the card is 12 €, valid for three years that will give the right to purchase tickets for away matches of Bologna to non-holders of the fan.
Who mocks the fact that this is basically a kind of card's fan, we are to meet again emphasizing aspects are fundamental for us, that we differ unequivocally from the Fan Card, as it is in force:
- The Fan Card is an imposition of the Interior Ministry, which began as a banking tool replacing the subscription to its football team, including a microchip to track the movements of the person in medium and long frequency and permission for ' indiscriminate use of personal data.
● The voucher we wanted to us, we fought for it and it is our conquest! Until the last opposed by the Observatory on Sports Events, the voucher is exactly the old subscription stadium, that we were closing before the advent of the card's fan! It is not a banking tool (and therefore do not go and look in the Bank!), Allows you to exclusively access to the stadium.
- After years of hard challenge to the Fan Card and tight battle in the courts, we have been able: to invalidate the micro chip radio frequency to exclude the primary function of a credit card (it is now optional) and to properly regulate the use of data personal. What remains immovable, and unacceptable to us, is the assent of the "code of ethics" or the art. 9 L 401/89 which prohibits those who have been recipients of the measures referred to in Article 6 of the Law of 13 December 1989, n. 401, or to individuals who have been, however, condemned, even with non-final judgment (not just in the last 5 years), for offenses committed during or because of sporting events.
● To purchase the Voucher is only 2 affix signatures related to regulations governing use of the sports facilities and the use of personal data. THERE 'S NO SIGNS OF CONSENT TO THE CODE OF ETHICS! This allows us to continue our battle right on the unconstitutionality of art. 9 and to be able to respond differently in the case of criminal proceedings.
We know perfectly well that the introduction of the single "Ticket nominal" in 2005, the national system "Police online" has tacitly filed all from first to last, and that from that time have been activated unlawful processing, which have made that the location of all the fans is more or less similar, but "like" is not "equal"!
We do not we adapt, we want to continue to report abuses and you can not make sure if you sign the acceptance of article 9!
Thanks to our persistent battle, we have regained the right to BACK AWAY! We invite everyone to sign the voucher even and especially those who have succumbed to the Fan Card but have always been susceptible to certain issues
With our values, consistent with our ... GO AHEAD!
FOREVER ULTRAS 1974 chyba znalezli patent na ominięcie chorego artykulu 9 tego... :))
Klonazepan: no zyje zyje ale niestety jak narazie (mam nadzieje,ze szybko sie to zmieni) tylko u siebie ULTRAS LAZIO dzialaja... CURVA 12 NORD :) ps ale na mecz Lazio Udine CN niestety zamknieta za rzekome irracjonalne ''buczenie'' na czarnoskowych pilkarzy Juve hehe komedia.. buczeli na wsyztskich ale za czarnych juz zamykaja trybune.... c*** w dupe systemowi...

Niedlawszystkich
Posty: 5
Rejestracja: 12.09.2012, 20:22

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Niedlawszystkich » 23.08.2013, 14:05

mam prosbe opisze mi ktos ekipe/y Interu zgrubsza ? jak wyglada sytuacja z Milanem, najwieksze kosy i zgody moze byc pw ;) z gory dzieki ;)

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: fluor » 25.08.2013, 20:19


19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 25.08.2013, 23:25

ladnie poszli ale veronka cos pozniej nie byla chetna do starcia wydaje sie:D tzn starcia...przez plot:) Milan widac solidna ekipa tam pojechal..

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 26.08.2013, 00:50

[link]

Zagaja1910
Posty: 27
Rejestracja: 04.05.2007, 11:11

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Zagaja1910 » 26.08.2013, 23:50

Sorry, że tutaj ale osoby znające temat jeśli mogą udzielić mi info na privie na temat obecnej sytuacji z wejściem na mecze (dokładnie chodzi o Inter-Sampdoria) tj. czy obowiązuje Tessera czy jakakolwiek karta/ jak z biletami na mecz z Sampdorią (duży popyt?) i ostatecznie czy można kupić bilet u koni, post do kasacji niebawem, dzięki
JEDNO MIASTO JEDEN KLUB
TYLKO WIDZEW ŁÓDŹ

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 27.08.2013, 00:19

Zagaja1910 pisze:Sorry, że tutaj ale osoby znające temat jeśli mogą udzielić mi info na privie na temat obecnej sytuacji z wejściem na mecze (dokładnie chodzi o Inter-Sampdoria) tj. czy obowiązuje Tessera czy jakakolwiek karta/ jak z biletami na mecz z Sampdorią (duży popyt?) i ostatecznie czy można kupić bilet u koni, post do kasacji niebawem, dzięki
ale chodzi Tobie o wejscie na sektor gospodarzy czy gosci??? bo jak gospodarzy to bilet na tego typu mecz kupisz bez problemu w wyznaczonych do tego punktach bez zadnych ''karcianych'' ceregeli.. jelsi chcesz usiasc z Sampdorią to od razu Ci mowie , jako obywatel RP mozesz zapomniec niestety...

Zagaja1910
Posty: 27
Rejestracja: 04.05.2007, 11:11

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Zagaja1910 » 27.08.2013, 00:30

Zakres informacji pełny, dzięki.
JEDNO MIASTO JEDEN KLUB
TYLKO WIDZEW ŁÓDŹ

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 27.08.2013, 17:28

19w(E)stland68 pisze:jelsi chcesz usiasc z Sampdorią to od razu Ci mowie , jako obywatel RP mozesz zapomniec niestety...
Na pewno?
Hmmm, a jak to jest z Drughi Polska? Z tego co wiem, to oni wchodzili na sektory dla gości na wyjazdowych meczach w ostatnich dwóch latach, m.in. w Rzymie i Mediolanie.

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 27.08.2013, 23:24

awsd pisze:
19w(E)stland68 pisze:jelsi chcesz usiasc z Sampdorią to od razu Ci mowie , jako obywatel RP mozesz zapomniec niestety...
Na pewno?
Hmmm, a jak to jest z Drughi Polska? Z tego co wiem, to oni wchodzili na sektory dla gości na wyjazdowych meczach w ostatnich dwóch latach, m.in. w Rzymie i Mediolanie.
po 1 Juventini sa ''tesserati'' a Sampdoria nie ... po 2 gie jezeli chcesz otrzymac voucher wyjazdowy we wloszech ,ktory jest weryfikowany przez psy to jak nie masz jakiegos ''zaczepienia'' we wloszech typu praca , zameldowanie nie wiem ku*** kogos z rodziny itp to tessere czy tez inne gowno zobaczysz jak swinia niebo... wiem to ze swojego doswaidczenia jak cchielismy ekipa jechac na wyjazd Lazio ..(chociaz pozniej zrezygnowlaismy i tak bo przeciez Ultrasi Lazio nie jezdza na wyjazdy w kraju) i wiem jakie sa ceregiele... Nie wiem jak to bedzie do konca w tym seoznie , poniewaz niektore ekipy jezdza na patencie jak rIoma czy teraz Bologna a inne przybily tessere.. zobaczymy jak sie to wsyztsko dalej potoczy...


plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 05.09.2013, 11:20

19w(E)stland68 pisze:po 1 Juventini sa ''tesserati'' a Sampdoria nie ... po 2 gie jezeli chcesz otrzymac voucher wyjazdowy we wloszech ,ktory jest weryfikowany przez psy to jak nie masz jakiegos ''zaczepienia'' we wloszech typu praca , zameldowanie nie wiem ku*** kogos z rodziny itp to tessere czy tez inne gowno zobaczysz jak swinia niebo...
Wiesz - jak ja z ludźmi rozmawiam, wnioskuję, że kompletnie nie łapią tych zasad tam panujących. Fakt - jest to niesamowicie zamotane. 2 tygodnie temu sam miałem przeboje z meczem wyjazdowym - ale po kolei.
Chciałem koniecznie śmigać na Verona-Milan, bo to mecz, o jakim marzyłem od zawsze. Oczywiście interesował mnie wyjazd i obecność na sektorze gości. I to nie takie proste, mimo że posiadam kartę Cuore Rossonero - to odpowiednik Tessery, tyle że dla obcokrajowców. Co z tego jednak, skoro właśnie nie mam konta w banku włoskim, pesela włoskiego ani nikogo superzaufanego, kto mógłby mi tam w Italii kupić bilet na mecz wyjazdowy i później bawić się w pierdy typu przepisywanie biletu na mnie itp. Bez tego biletu na wyjazd nie można kupić przez stronę klubową. Tak więc mimo, że mam odpowiednik Tessery dla obcokrajowców to c**** to daje. Jedyna opcja to ogarnąć wyjazd przez polski fc Milanu - MCP, ale od 2 lat tam nie należę, a oni pomagają w wyjazdach tylko swoim członkom (i to w dodatku, gdy są minimum 4 osoby chętne na wyjazd). Mówiąc w skrócie wychodzi jedno wielkie gówno, jeśli nie jest się w jakiejś oficjalnej strkuturze lub jeśli nie mieszka się w Italii, bądź nie ma jakiegoś powiązania typu konto w banku włoskim, rodzina lub dobry znajomek, którzy zechcą pomóc.

Z Juventusem i chłopakami z Polski jest trochę inaczej. Po tym, jak polski fc Interu im wyjebał flagę w Poznaniu, zmieniło się tam sporo w kwestiach organizacyjnych i mocno nastawili się na kibolską stronę, co tylko cieszy i chłopakom należą się brawa za taką postawę. Ich roczna składka członkowska wynosi 230 zł + 30 zł wpisowe, więc jest wysoka, ale to cena tego:

[link] i po zjeździe na dół mamy [link]

Polscy kibice Juventusu są oficjalnie w strukturach Drughi jako ich sekcja, co jest w mojej opinii wielkim sukcesem. Bo nie kumają się z jakimiś oficjalnymi stowarzyszeniami dla fan-clubów zrzeszających m.in. fc z Indonezji, Maroka, Chin i c*** wie czego jeszcze, tylko mają układ w ekipie kibolskiej. Są ich oficjalną sekcją i bulą im co sezon jakąś tam wysokość składki członkowskiej w EUR w zamian za choćby taki przywilej jak bilety na mecze wyjazdowe.

Uważam, że taka organizacja fc klubu zagranicznego jest najbardziej optymalną, bo zrzesza w sobie ludzi, którzy autentycznie chcą jeździć na mecze swojego klubu. Płacąc składkę w wysokości ponad 250 zł jest się pewnym, że są tam osoby, którym zależy.

A jak to się dalej potoczy? Miałeś przykłady z dwóch kolejek tego sezonu, gdy wyjazdy na gorące tereny zaliczyły ekipy z Tesserami - Milan na Veronę i Verona na Romę. Teraz skumaj co byłoby, gdyby Tesserę znieśli... Nie ma takiej opcji, bo Italia wróciłaby do punktu wyjścia sprzed 6 lat. Już to tu na forum przerabialiśmy 50-krotnie. Nie ma co do tego wracać i trzeba akceptować obecny stan rzeczy. Jeśli ktoś chce zobaczyć prawdziwy ruch kibicowski we Włoszech, który tam się jeszcze ostał, to jedyną opcją są niektóre mecze wyjazdowe:
Verony (Milan, Roma, Juventus, Napoli, Cagliari - gdy gra u siebie, a nie w Trieście, jak teraz, Palermo),
Milanu (Verona, Napoli, Juventus, Roma, Lazio),
Interu (Juventus, Roma, Napoli),
Juventusu (Milan, Inter, Verona, Roma, Lazio, Napoli),
no i oczywiście derby Rzymu.
Wszystkie pozostałe mecze, czyli ekip bez Tessery są tylko namiastką klimatu tam niegdyś panującego. Można trafić na perełkę, ale to jest rzadkość. W większości ekipy poodpuszczały i tyle w temacie.
Obrazek

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 05.09.2013, 12:33

wiesz..ja odnosze wrazenie ,ze ekipy juz przyjely to do siebie ,ze TDT istnieje i istniec bedzie ...byliby sklonni ja wyrobic gdyby nie caly czas obowiazujacy absurd z artykulem nr 9... o to im glownie juz wtej chwili chodzi.. nie moze byc tak ,ze giuseppe przykadlowy karany za przestepstwo stadionowe w 95 roku nie moze jezdzic teraz no ku***... dla makarony to troche pierdoly zwyczajne gdyz powinni podac swoj wlasny rzad do trybunalu w strasburgu hehe to kpina , dzialanie prawa wstecz i wbrew konstytucji jakiegokolwiek panstwa....
co do wyjazdow to jeszcze as Rom jezdzi w miare normlanym slaldzie na tych swoich kartach dziwnych... na livorno byli zgrabna ekipa....

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 05.09.2013, 13:33

plemplem81 pisze:Po tym, jak polski fc Interu im wyjebał flagę w Poznaniu
Tak dodam. To oni ukradli fc interu flagę, a nie fc inter im i to w Trójmieście. W Poznaniu to stracili na rzecz chyba Wiary Lecha. Z opisów, które były na tym forum można się domyśleć, że nie było to trudne.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 05.09.2013, 19:30

Masz rację, z dwóch faktów chciałem zrobić jeden. To fc Juve wykroił fc Interu, a potem w Poznaniu oglądając jakiś mecz w knajpie stracili flagę na rzecz Lecha.
Obrazek

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 05.09.2013, 20:40

plemplem81 pisze:Masz rację, z dwóch faktów chciałem zrobić jeden. To fc Juve wykroił fc Interu, a potem w Poznaniu oglądając jakiś mecz w knajpie stracili flagę na rzecz Lecha.
A to w ogóle była ciekawa sytuacja to w Poznaniu, bo chodził słuchy, że ktoś na nich poluje. Były sugestie by nie robić zjazdu w gorącym okresie (za kilka dni mecz Lech - Juve). Dodatkowo czepiali się ludzie po cichu właśnie ci co ukradli flagę fc Interu w Trójmieście. Z powodu takiego blamażu doszło do kilku zmian, które nie ograniczyły się tylko do zmiany nazwy JPC -> DPL. Efektem jest oczywiście to o czym wspomniałeś wcześniej. Najbardziej te zmiany cieszą ludzi, którzy chcą by wszyscy, którzy jeżdżą z nimi na mecze potrafili śpiewać cały mecz każdą zadaną przyśpiewkę.

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 05.09.2013, 20:54

Aha, bym zapomniał. Ogólnie to wśród sympatyków włoskich klubów nie brakuje ludzi chętnych do bardziej widowiskowego wspierania klubu. Spora odmiana od tego typowego fana 'więcej niż klubu' i innych megapopularnych.

Wito
Posty: 5
Rejestracja: 06.05.2013, 21:24

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Wito » 06.09.2013, 15:00

Roma ze swoimi kartami też ma problem, to przed Livorno:

[link]

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 06.09.2013, 23:58

Można było zauważyć kilkanaście ich "ideologicznych" banerów Guevara? Sierpy i młoty? Czyli w Europie jak zawsze...

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 10.09.2013, 22:56

[link] granata corps Torino kroi Milan.. nie wiem kiedy co i jak...

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 15.09.2013, 16:11

https://www.youtube.com/watch?v=HVYo7_e ... ata_player katowanie przez grupe Interu jakiegos chyba ''zagubionego'' Juventini podczas wczorajszego meczu...

ZamknacRejestracjeJP
Posty: 9
Rejestracja: 01.06.2013, 16:19

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: ZamknacRejestracjeJP » 16.09.2013, 17:05

wczoraj fajne derby Genui, moza cos wieicej o tych ekipach ?
Zamknijcie Rejestracje! Kumaci wiedzą! JP HWDP ACAB

ZamknacRejestracjeJP
Posty: 9
Rejestracja: 01.06.2013, 16:19

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: ZamknacRejestracjeJP » 16.09.2013, 17:10

wczoraj fajne derby Genui, mozna cos wieicejo t6ych ekipach ?
Zamknijcie Rejestracje! Kumaci wiedzą! JP HWDP ACAB

Zagaja1910
Posty: 27
Rejestracja: 04.05.2007, 11:11

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Zagaja1910 » 16.09.2013, 17:30

Jak sie ma ekipa Sampdorii? Z tego co kojarzeni są antyTessera czy w związku z tym nie spodziewać sie ich zbyt wielu w Mediolanie na ACM? Pytam, bo nie do końca jestem w terazniejszym klimacie włoskim a będę miał możliwość obejrzenia ich meczu.
JEDNO MIASTO JEDEN KLUB
TYLKO WIDZEW ŁÓDŹ

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Jurand ze Spychowa » 19.09.2013, 20:08


Kamilzon
Posty: 57
Rejestracja: 06.04.2013, 15:20

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Kamilzon » 20.09.2013, 10:30

a ja mam takie pytanko

jakie są stosunki kibiców Virtusu Rzym do Lazio i Romy
czy są neutralne czy sympatyzują z wyżej wymienionymi klubami czy mają kosę

może mi ktos to opisać

z góry dzięki

banita7
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2011, 11:31

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: banita7 » 06.10.2013, 23:21

Kibicowska mapka Włoch jeżeli chodzi o ekipy na prawo i lewo:
Obrazek

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 07.10.2013, 00:45

banita7 pisze:Kibicowska mapka Włoch jeżeli chodzi o ekipy na prawo i lewo:
http://img324.-.us/img324/9708/politica6fc5lu8yy.jpg
Popraw linka albo wrzuć na inny serwer.

Raffels
Posty: 37
Rejestracja: 15.06.2007, 00:28

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Raffels » 08.10.2013, 23:48

"Мilan", jesteśmy z wami, zamkniemy wszystkie stadiony!". Włoscy kibice chcą doprowadzić ideę dyskwalifikacji stadionów za rasizm do absurdu.
Kibice Milanu proponują WSZYSTKIM kibicom włoskim rozpocząć masowe rasistowskie kibicowanie/pociski w trakcie najbliższej kolejki. Wiadomo,że Inter poparł Milan w wezwaniu do kibiców wszystkich klubów do przerwania meczów i doprowadzenia do ukarania WSZYSTKICH stadionów. To jest odpowiedź na dyskwalifikację San Siro po rasistowskich pociskach Milanu na meczu z Juve w adres Neapolitańców.
(U makaronów Neapolitańczycy są czymś takim jak Kaukaz u Ruskich, Cyganie u nas...itd.... symbol złodziejstwa , brudu, smrodu, zezwierzęcenia...itd)
Zobaczymy co będzie w następnej kolejce serie A...?
Z całego serca życzę im aby akcja sie udała. ;)
Obrazek

banita7
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2011, 11:31

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: banita7 » 09.10.2013, 13:53

Obrazek

tutaj ta mapka,trochę stara i odnosi się do ekip z Serie A sprzed kilku sezonów.

Swoją drogą świetnie że Verona wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej. Rozruszała ponownie ruch kibicowski we Włoszech. Jedni z najlepszych ultras i najbardziej prawicowych ekip,o ile nie najbardziej prawicowa. Forza Hellas Verona!

La-coste
Posty: 108
Rejestracja: 30.10.2010, 20:04

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: La-coste » 09.10.2013, 14:44

nie bierz tej mapki na poważnie, stworzona przez jakiegoś dziennikarzyne, z resztą spójrz na herb Hellas Verona :D Przecież to herb Chievo a nie Hellas.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: kibolek1983 » 10.10.2013, 00:03

Na meczu Inter- Roma 64 osoby z FC Interu z Polski.
.

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 10.10.2013, 03:47

kompletnie dziwna mapka....... ps 64 osoby zFC Inter?? wow... szacunek.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 10.10.2013, 15:52

Temat brzmi "włoska scena kibicowska", a nie ilości wyjazdowe dzbanów z polskich fc klubów zagranicznych. Masz temat o fc klubów zagranicznych, więc W********** z tą liczbą tam.
Nie pisałbym o tym, ale znam od podszewki temat związany z fan-clubami dobrych drużyn zagranicznych i działają w nich w miażdżącej przewadze zjeby i dzbany ze społeczniackimi zapędami, a w jednym z nich oficjalnie nawet jest pies i nikt z tym nic nie robi.

Co do tematu - Milan wytoczył wojnę włoskiemu odpowiednikowi PZPN. Co więcej, stało się coś, co powinno być PRZYKŁADEM dla polskich kibiców - posiadacze karnetów na San Siro (a jest ich coś koło 20 000) wytoczyli włoskiemu związkowi piłki nożnej proces sądowy. Proces jest z góry wygrany, więc włoski związek piłki nożnej ma w c*** problem, już się zaczynają cofać z tej decyzji zamknięcia całego stadionu, nawet sam Platini zabrał głos w tej sprawie, że tylko wybrane sektory powinny być zamykane itp. Może właśnie tędy droga - skoro oni nas - kibiców traktują jak kupę gówna, to potraktować ich dokładnie tak samo, jako posiadacze karnetów. W świetle prawa organ narzucający taką karę na klub ma przejebane, bo kto zwróci karnetowcom pieniądze zainwestowane w całosezonowy bilet :)?

Najlepsze jest to, że klub-Milan zdystansował się od swoich kibiców z CSM twierdząc, że grupa kilkudziesięciu osób nie może decydować o klubie i jego być albo nie być. Co więcej, wielu prezesów Serie A podpisało petycję o zmianę tego przepisu, bo w jego świetle kluby stają się zakładnikami swoich kiboli (gdyby się sprawdziło to, do czego nawołuje CSM, wszystkie stadiony po najbliższej kolejce musiałyby zostać zamknięte, bo zanosi się na ogólnokrajowy festiwal piosenki rasistowsko-dyskryminacyjnej).
Obrazek

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: kibolek1983 » 10.10.2013, 18:29

plemplem81 pisze:Temat brzmi "włoska scena kibicowska", a nie ilości wyjazdowe dzbanów z polskich fc klubów zagranicznych. Masz temat o fc klubów zagranicznych, więc W********** z tą liczbą tam.


Nie jesteś tutaj, ani szefem, ani adminem. Więc sam możesz w**********. Bardzo Cię bolą widzę te FC. Bo drugi raz żyłka Ci w d**** pęka o suchy fakt, który dla kogoś może być ciekawostką, a inną osobę nie interesować. Taki już internet- nie każdemu dogodzisz.
plemplem81 pisze: Nie pisałbym o tym, ale znam od podszewki temat związany z fan-clubami dobrych drużyn zagranicznych i działają w nich w miażdżącej przewadze zjeby i dzbany ze społeczniackimi zapędami, a w jednym z nich oficjalnie nawet jest pies i nikt z tym nic nie robi.
.
Może w FC do którego należałeś takie zjeby się przewijały. Szczerze nie interesuje mnie to. Z Ciebie dopiero jest społeczniak zapędowy: każdy w FC to zjeb i dzban- każdy kibic to bandyta- każdy ksiądz to pedofil. Stosujesz odpowiedzialność zbiorową a udajesz kumacza. Bez odbioru i nie ciśnieniuj się tak.
.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 10.10.2013, 19:42

Przeczytaj jeszcze z 20 razy mój post odnośnie tego czy rzeczywiście wszyscy w fc klubów zagranicznych są paziami i będziesz miał jasność. I wtedy też będziesz mógł wydawać jakiekolwiek osądy.
Krótko i na temat odprawiłem cię do tematu, który jest dedykowany dla fanów z fc klubów zagranicznych i tyle. Tu mówimy o włoskiej scenie kibicowskiej, a nie o dzbanach, którzy 2 lub 3 razy do roku pojawiają się na meczu swojego klubu i to jeszcze na meczach rzekomo u siebie i się tym szczycą. Wiesz - ja rozumiem, że ktoś ma zajawkę i śmiga sobie na jakiś klub. Sam też tak mam. Ale nie opisuję tego, że z Polski na meczu tu i tu nas 14. No absurd jakiś. Kogo to ku*** interesuje człowieku?
Rozumiem, jakbyś opisał ten mecz pod kątem kibicowskim, co tam się działo itp. A mecz był fajny, bo Romy sporo zjechało, Inter miał oprawę (megazjebaną), ale ty nawet jednym słowem się do tego nie odniosłeś. Ale podałeś samą liczbę fc z Polski - i co, mamy się spuścić nad waszą zajebistością? Jacy to jesteście zajebiści, że w meczu z liderem Serie A pojechało was 67 zapalonych kibiców Interu z Polski. Mówiąc w mocnym skrócie - c*** nas tu w tym temacie to interesuje. Teraz odpowiedz sobie, jaki burdel by był tu, gdyby wszyscy zrzeszeni w polskich fc podawali liczby na meczach Juve, Milanu, Napoli, Romy czy Lazio w tym temacie. A pomiędzy tym wrzucane byłyby informacje jak dotychczas o włoskiej scenie kibolskiej, które są esencją tego o czym my tu chcemy czytać...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości