Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: wyjazdowicz » 06.04.2013, 11:29

nie jestem pewien czy czasem nie Koło



Pokerface
Posty: 475
Rejestracja: 17.09.2009, 22:45

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Pokerface » 06.04.2013, 11:32

zdrowa krowa pisze:Tematu o fanklubach nie widzę, a mam takie pytanie. Czy jest jakaś miejscowość, w której aktywnie działają kibice Legii i Lecha?
Tak.

Cracker
Posty: 119
Rejestracja: 12.10.2012, 17:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Cracker » 06.04.2013, 15:32

Jest Moc !

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RNIzL0oHxaE[/youtube]

MW LKS
Posty: 416
Rejestracja: 02.03.2007, 22:55
Lokalizacja: LKS Czarnylas - Biała Siła!

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: MW LKS » 06.04.2013, 16:33

wyjazdowicz pisze:nie jestem pewien czy czasem nie Koło
W Kole jeśli ktoś poza Lechem działa, to Widzew, tylko słowo działa, jest trochę naciągnięte.
[link]

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: pijany powietrzem » 06.04.2013, 16:39

kiedy zaczęła się zgoda Lecha z KSZO i jak w ogole zaczęły się kontakty?

zdrowa krowa
Posty: 133
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: zdrowa krowa » 06.04.2013, 17:14

Pokerface pisze:
zdrowa krowa pisze:Tematu o fanklubach nie widzę, a mam takie pytanie. Czy jest jakaś miejscowość, w której aktywnie działają kibice Legii i Lecha?
Tak.
Dzięki za zwięzłą i rzeczową odpowiedź. Szacunek za przeszło 400 postów.
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sławol79 » 06.04.2013, 17:44

pijany powietrzem pisze:kiedy zaczęła się zgoda Lecha z KSZO i jak w ogole zaczęły się kontakty?
Zgoda Lech-KSZO została zawarta w 1992 roku podczas wyjazdu Lecha do Tarnobrzega.Szczegóły niech opisze ktoś kto brał w tym udział.

Siódemka
Posty: 84
Rejestracja: 06.09.2012, 20:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Siódemka » 06.04.2013, 18:03

zdrowa krowa pisze:Tematu o fanklubach nie widzę, a mam takie pytanie. Czy jest jakaś miejscowość, w której aktywnie działają kibice Legii i Lecha?
Złotów jak kiedyś ktoś napisał.

Mel Gibson
Posty: 58
Rejestracja: 12.03.2013, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mel Gibson » 06.04.2013, 18:13

strzelec wyborowy pisze:
xxMATxx pisze:Jakie kosy ma Ruch Chorzow?
Relacje miedzy Ruchem a Apatorem po upadku sztamy?
skąd Wy te pytania bierzecie?
nie trzeba być ze Śląska żeby to wiedzieć...

kosą nr1 poza GŚ jest obecnie bez wątpienia Lech
no a na Slasku koalicja GKS/KSG

a relacje z Apatorem też logiczne że ze względu na długa sztame neutralne, a i pewnie część osób dalej utrzymuje kontakty, zwłaszcza że to inna dyscyplina
Apator to zwykle pionki ktorych na Ruchu sie juz nie szanuje. Duzo osob stracilo do nich jakikolwiek szacunek po tym co spiewali na 1 meczu po zerwaniu sztamy

R&E WIECZNA SZTAMA

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Oden2 » 06.04.2013, 19:11

Mel Gibson pisze:
strzelec wyborowy pisze:
xxMATxx pisze:Jakie kosy ma Ruch Chorzow?
Relacje miedzy Ruchem a Apatorem po upadku sztamy?
skąd Wy te pytania bierzecie?
nie trzeba być ze Śląska żeby to wiedzieć...

kosą nr1 poza GŚ jest obecnie bez wątpienia Lech
no a na Slasku koalicja GKS/KSG

a relacje z Apatorem też logiczne że ze względu na długa sztame neutralne, a i pewnie część osób dalej utrzymuje kontakty, zwłaszcza że to inna dyscyplina
Apator to zwykle pionki ktorych na Ruchu sie juz nie szanuje. Duzo osob stracilo do nich jakikolwiek szacunek po tym co spiewali na 1 meczu po zerwaniu sztamy

R&E WIECZNA SZTAMA
a co spiewali?

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ??? » 06.04.2013, 19:18

Oden2 pisze:
Mel Gibson pisze: Apator to zwykle pionki ktorych na Ruchu sie juz nie szanuje. Duzo osob stracilo do nich jakikolwiek szacunek po tym co spiewali na 1 meczu po zerwaniu sztamy

R&E WIECZNA SZTAMA
a co spiewali?
[/quote]
Koko koko euro spoko.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KSZO GANG » 06.04.2013, 20:08

pijany powietrzem pisze:kiedy zaczęła się zgoda Lecha z KSZO i jak w ogole zaczęły się kontakty?
jak już ktoś wczesniej pisał zgoda zawarta w 1992 a kontakty się zaczęły poprzez wspólną zgode z Koroną.

ciwik
Posty: 16
Rejestracja: 22.09.2012, 11:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ciwik » 06.04.2013, 21:27

Mel Gibson pisze:
strzelec wyborowy pisze:
xxMATxx pisze:Jakie kosy ma Ruch Chorzow?
Relacje miedzy Ruchem a Apatorem po upadku sztamy?
skąd Wy te pytania bierzecie?
nie trzeba być ze Śląska żeby to wiedzieć...

kosą nr1 poza GŚ jest obecnie bez wątpienia Lech
no a na Slasku koalicja GKS/KSG

a relacje z Apatorem też logiczne że ze względu na długa sztame neutralne, a i pewnie część osób dalej utrzymuje kontakty, zwłaszcza że to inna dyscyplina
Apator to zwykle pionki ktorych na Ruchu sie juz nie szanuje. Duzo osob stracilo do nich jakikolwiek szacunek po tym co spiewali na 1 meczu po zerwaniu sztamy

R&E WIECZNA SZTAMA
bo ci żyłka pęknie. wiadomo że Apator to nie ekipa która może się równać z taką marką jak Wy, ale takich w Polsce jest wielu. mała ekipa, niepiłkarska i tyle.

co do relacji R-A
są osoby z Torunia i Chorzowa co dalej utrzymują ze sobą kontakty i się wzajemnie odwiedzają, i są osoby które np. kroją barwy Ruchu noszone przez elanowców. znam takich i takich, dla mnie osobiście neutral.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sławol79 » 06.04.2013, 21:52

KSZO GANG pisze:
pijany powietrzem pisze:kiedy zaczęła się zgoda Lecha z KSZO i jak w ogole zaczęły się kontakty?
jak już ktoś wczesniej pisał zgoda zawarta w 1992 a kontakty się zaczęły poprzez wspólną zgode z Koroną.
Napewno? Tak jak wyżej pisałem nie brałem w tym udziału ale powołam sie na książke J.Djaczenki "W moim sercu Lech...czyli o kibicach Kolejorza" Podczas wyjazdu Lecha do Tarnobrzega czekacie w ok. 100 osób na dworcu w Ostrowcu Św.Po deklaracji że kibicujecie także Lechowi i dostarczeniu sporej ilości piwa zabieracie sie z Lechem do Tarnobrzegu i tak powstaje zgoda,która trwa do dziś.Jak pamiętam to Kielce i Korona zbyt lubiane w Poznaniu nie były.W słynym kawałku Nagły Atak Spawacza "Antyliroy" Peja który wtedy aktywnie uczestniczył życiu kibicowskim ciśnie Kielcom i Koronie.Możliwe że wcześniej coś tam było miedzy Lechem i Koroną.Wtedy były "zgody za jabola" dzisiaj razem pijemy,za dwa tygodnie była już kosa.

A.M.D.G.
Posty: 214
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: A.M.D.G. » 06.04.2013, 23:00

Sławol79 pisze:
KSZO GANG pisze:
pijany powietrzem pisze:kiedy zaczęła się zgoda Lecha z KSZO i jak w ogole zaczęły się kontakty?
jak już ktoś wczesniej pisał zgoda zawarta w 1992 a kontakty się zaczęły poprzez wspólną zgode z Koroną.
Napewno? Tak jak wyżej pisałem nie brałem w tym udziału ale powołam sie na książke J.Djaczenki "W moim sercu Lech...czyli o kibicach Kolejorza" Podczas wyjazdu Lecha do Tarnobrzega czekacie w ok. 100 osób na dworcu w Ostrowcu Św.Po deklaracji że kibicujecie także Lechowi i dostarczeniu sporej ilości piwa zabieracie sie z Lechem do Tarnobrzegu i tak powstaje zgoda,która trwa do dziś.Jak pamiętam to Kielce i Korona zbyt lubiane w Poznaniu nie były.W słynym kawałku Nagły Atak Spawacza "Antyliroy" Peja który wtedy aktywnie uczestniczył życiu kibicowskim ciśnie Kielcom i Koronie.Możliwe że wcześniej coś tam było miedzy Lechem i Koroną.Wtedy były "zgody za jabola" dzisiaj razem pijemy,za dwa tygodnie była już kosa.
Leciało to tak jakoś: "powiedzcie scyzoryki gdzieście k**** byli, kiedy myśmy z Kolejorzem w Kielcach rządzili" Próbowałem w tamtych latach, jak i za czasów naszych dobrych układów z Lechem, dojśc co "autor miał na myśli" konkretnie, ale żadna ze stron nie potrafiła odpowiedzieć.
Natomiast zgoda KSZO-Lech powstała niezależnie od zgody KSZO-Korona, Korona z Lechem nigdy żadnych układów nie miała.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

diablovol
Posty: 4
Rejestracja: 06.04.2013, 23:04

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: diablovol » 06.04.2013, 23:22

Jakie są stosunki Arki Gdynia ze Stomilem Olsztyn

slonecznazks
Posty: 133
Rejestracja: 29.04.2012, 13:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: slonecznazks » 06.04.2013, 23:37

diablovol pisze:Jakie są stosunki Arki Gdynia ze Stomilem Olsztyn
Musisz być nowy w 'światku' kibicowskim. Obczaj sobie temat z zeszłego tygodnia.

BHO966
Posty: 64
Rejestracja: 27.09.2012, 18:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: BHO966 » 06.04.2013, 23:47

diablovol pisze:Jakie są stosunki Arki Gdynia ze Stomilem Olsztyn
Zgoda , a gonili ich bo im sie pomyliło z prima aprilis , ile jeszcze będzie to trwało nim zakniecie rejestracje ?

FlowerOfLife
Posty: 21
Rejestracja: 05.04.2013, 20:24
Lokalizacja: New Earth

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: FlowerOfLife » 07.04.2013, 00:15

Jak jest obecnie na linii Piast Gliwice - Polonia Bytom . Niegdyś zgoda .. dziś neutral ?

hoseantonio
Posty: 48
Rejestracja: 22.12.2011, 10:49

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: hoseantonio » 07.04.2013, 00:30

raczej się nie lubimy....

Rob1974
Posty: 68
Rejestracja: 18.03.2007, 14:04

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Rob1974 » 07.04.2013, 01:34

A.M.D.G. pisze: Leciało to tak jakoś: "powiedzcie scyzoryki gdzieście k**** byli, kiedy myśmy z Kolejorzem w Kielcach rządzili" Próbowałem w tamtych latach, jak i za czasów naszych dobrych układów z Lechem, dojśc co "autor miał na myśli" konkretnie, ale żadna ze stron nie potrafiła odpowiedzieć.
Natomiast zgoda KSZO-Lech powstała niezależnie od zgody KSZO-Korona, Korona z Lechem nigdy żadnych układów nie miała.
Co ty chłopaku pier... Przyjrzyj się fanom na płocie.
http://www.youtube.com/watch?v=K_POqOlXvio
hulali po polu i pili...

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sławol79 » 07.04.2013, 02:29

Rob1974 pisze:
A.M.D.G. pisze: Leciało to tak jakoś: "powiedzcie scyzoryki gdzieście k**** byli, kiedy myśmy z Kolejorzem w Kielcach rządzili" Próbowałem w tamtych latach, jak i za czasów naszych dobrych układów z Lechem, dojśc co "autor miał na myśli" konkretnie, ale żadna ze stron nie potrafiła odpowiedzieć.
Natomiast zgoda KSZO-Lech powstała niezależnie od zgody KSZO-Korona, Korona z Lechem nigdy żadnych układów nie miała.
Co ty chłopaku pier... Przyjrzyj się fanom na płocie.
http://www.youtube.com/watch?v=K_POqOlXvio
Rob a to była prawdziwa zgoda,czy po prostu chłopaki z Kielc przyjechali zobaczyć Fc Barcelona a Wy za wina ich przygarneliście? Ile razy was goscili w Kielcach?

Rob1974
Posty: 68
Rejestracja: 18.03.2007, 14:04

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Rob1974 » 07.04.2013, 02:59

Sławol79 pisze:
Rob1974 pisze:
A.M.D.G. pisze: Leciało to tak jakoś: "powiedzcie scyzoryki gdzieście k**** byli, kiedy myśmy z Kolejorzem w Kielcach rządzili" Próbowałem w tamtych latach, jak i za czasów naszych dobrych układów z Lechem, dojśc co "autor miał na myśli" konkretnie, ale żadna ze stron nie potrafiła odpowiedzieć.
Natomiast zgoda KSZO-Lech powstała niezależnie od zgody KSZO-Korona, Korona z Lechem nigdy żadnych układów nie miała.
Co ty chłopaku pier... Przyjrzyj się fanom na płocie.
http://www.youtube.com/watch?v=K_POqOlXvio
Rob a to była prawdziwa zgoda,czy po prostu chłopaki z Kielc przyjechali zobaczyć Fc Barcelona a Wy za wina ich przygarneliście? Ile razy was goscili w Kielcach?
Wtedy Lech miał zgodę z połową Polski, dopiero Uszol to zmienił...ALONE AGAINST ALL
hulali po polu i pili...

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sławol79 » 07.04.2013, 03:45

Wiem że Uszol zrobił porządek.Znam chłopaków którzy śmigali na wyjazdy Lecha w latach 80.i nikt nigdy nie wspominał o Kielcach.Dlatego zadałem te pytanie?

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KSZO GANG » 07.04.2013, 04:41

Co niektórzy wypowiadają się tu jakby byli z KSZO.po 1 to że nas była 100 to farmazon.było nas 10 i jechaliśmy z Koroną do Stalówki,tym samym pociągiem co Lech do Tbg.Lech wtedy też miał zgode z Koroną a jak ktoś tego nie pamięta to niech popyta starszych.fakt że wtedy zgody były pijackie.nasze ziomki z Kielc stwierdzili ze jadą z Lechem więc my z nimi.t.ak się zaczęły kontakty z Lechem.Póżniej na wyjeżdżie do Szczecina nasza delegacja i gadka z U.który ogarnął wtedy ekipe Lecha na tyle że zaczęli być numero uno.Rządy się zmieniają a Lech nadal numero uno i KSZO i LECH...

Mel Gibson
Posty: 58
Rejestracja: 12.03.2013, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mel Gibson » 07.04.2013, 13:50

ciwik pisze:
bo ci żyłka pęknie. wiadomo że Apator to nie ekipa która może się równać z taką marką jak Wy, ale takich w Polsce jest wielu. mała ekipa, niepiłkarska i tyle.

co do relacji R-A
są osoby z Torunia i Chorzowa co dalej utrzymują ze sobą kontakty i się wzajemnie odwiedzają, i są osoby które np. kroją barwy Ruchu noszone przez elanowców. znam takich i takich, dla mnie osobiście neutral.
napisalem tylko jak u Nas jesteście postrzegani, nic mi nie pęknie, pionku

Wy cos kroicie w Toruniu hehehe prima aprilis byl pare dni temu

A.M.D.G.
Posty: 214
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: A.M.D.G. » 07.04.2013, 15:52

Rob1974 pisze:
A.M.D.G. pisze: Leciało to tak jakoś: "powiedzcie scyzoryki gdzieście k**** byli, kiedy myśmy z Kolejorzem w Kielcach rządzili" Próbowałem w tamtych latach, jak i za czasów naszych dobrych układów z Lechem, dojśc co "autor miał na myśli" konkretnie, ale żadna ze stron nie potrafiła odpowiedzieć.
Natomiast zgoda KSZO-Lech powstała niezależnie od zgody KSZO-Korona, Korona z Lechem nigdy żadnych układów nie miała.
Co ty chłopaku pier... Przyjrzyj się fanom na płocie.
http://www.youtube.com/watch?v=K_POqOlXvio
Faktycznie, nie wiedziałem. Ale pytałem o Lech - Korona konkretnych ludzi z Poznania, i nie pamiętali żadnych kontaktów z Koroną. Więc myślę, że flagi na płocie, biorąc pod uwagę rok 1988, to jeszcze nie dowód zgody.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

WarszawskaFerajna
Posty: 794
Rejestracja: 08.04.2012, 16:48

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: WarszawskaFerajna » 07.04.2013, 17:17

Przecież to nie muszą być barwy Korony tylko Katalonii...

WarszawskaFerajna
Posty: 794
Rejestracja: 08.04.2012, 16:48

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: WarszawskaFerajna » 07.04.2013, 17:17

WarszawskaFerajna pisze:Przecież to nie muszą być barwy Korony tylko np. Katalonii...

fakJu
Posty: 41
Rejestracja: 17.03.2013, 22:11

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: fakJu » 07.04.2013, 18:00

Sławol79 pisze:.Jak pamiętam to Kielce i Korona zbyt lubiane w Poznaniu nie były.W słynym kawałku Nagły Atak Spawacza "Antyliroy" Peja który wtedy aktywnie uczestniczył życiu kibicowskim ciśnie Kielcom i Koronie
Peja to akurat takim byl ogarniętym kibicem że w pierwszej wersji "Antyliroya" nawijał że "w Kielcach z kolejarzem rządzili.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sławol79 » 07.04.2013, 18:36

Co tam rymował to już dokładnie nie pamietam ale w tamtych latach Peja był aktywnym kibicem Lecha.Jezdził na wyjazdy i brał udział w różnych akcjach.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sławol79 » 07.04.2013, 19:07

KSZO GANG pisze:Co niektórzy wypowiadają się tu jakby byli z KSZO.po 1 to że nas była 100 to farmazon.było nas 10 i jechaliśmy z Koroną do Stalówki,tym samym pociągiem co Lech do Tbg.Lech wtedy też miał zgode z Koroną a jak ktoś tego nie pamięta to niech popyta starszych.fakt że wtedy zgody były pijackie.nasze ziomki z Kielc stwierdzili ze jadą z Lechem więc my z nimi.t.ak się zaczęły kontakty z Lechem.Póżniej na wyjeżdżie do Szczecina nasza delegacja i gadka z U.który ogarnął wtedy ekipe Lecha na tyle że zaczęli być numero uno.Rządy się zmieniają a Lech nadal numero uno i KSZO i LECH...
Napisałem wersje z książki w której własnie Uszol opowiada o zgodach.Możliwe że było tak jak piszesz.Ja kariere kibicowską zaczynałem troche pózniej i nie słyszałem nigdy o zgodzie Lech-Korona.W sumie to było ponad 20 lat temu,ważne że zgoda Lech&KSZO trwa do dzisiaj.Pozdrawiam.

diablovol
Posty: 4
Rejestracja: 06.04.2013, 23:04

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: diablovol » 07.04.2013, 20:06

Jakie są relacje Stomil Olsztyn z Lechem Poznań

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 07.04.2013, 22:11

WarszawskaFerajna pisze:Przecież to nie muszą być barwy Korony tylko Katalonii...
To jest flaga Korony Kielce! Byłem na tym meczu i Lech miał wtedy zgode z Koroną na 100%.
Na Tym meczu było też kilkanaście innych zgód Lecha : min. Górnik Zabrze(autokar), Arka Gdynia, GKS Tychy, Odra Opole, Zawisza B. ,Górnik Wałbrzych , Zagłębie Lubin, pare osób z Cracovii, Sandecji, Stali Mielec, Korony, zapomniał bym o Polonii Bytom a było ich też pare dyszek...
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

T2
Posty: 47
Rejestracja: 03.03.2007, 14:26

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: T2 » 07.04.2013, 22:31

Tak jak napisał Rob, w połowie lat 80. Lech miał zgodę z połową Polski, jak nie lepiej. I była też zgoda z Koroną Kielce i ta flaga na meczu z Barceloną w 88 r jest jak najbardziej kielecka.
Zanim znów ktoś napisze, że z kimś tam nie było nigdy żadnych układów niech się dobrze zastanowi kiedy się urodził. Z takich wydawałoby się fans-fiction story to Lech i zgodę z Wisłą przez pewien czas miał. Legia zresztą też, tylko trochę wcześniej i chyba trochę krócej.

FlowerOfLife
Posty: 21
Rejestracja: 05.04.2013, 20:24
Lokalizacja: New Earth

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: FlowerOfLife » 08.04.2013, 18:34

Od Kiedy to fc Widzewa jest w Przemyślu? . Jak na 60 tys. mieszkańców sporo tam różno-barwnej kibicowskiej różnorodności . Dwa kluby , fc Wisły i teraz jeszcze fc Widzewa

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: _Henderson_ » 08.04.2013, 18:38

Jeszcze kiedyś (nie wiem jak teraz) byli kibice Motoru Przemyśl, a po upadku drużyny zostali fc Cracovii (mam nadzieję że się nie pomyliłem, jak coś to sorki).

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: altgr » 08.04.2013, 19:35

FlowerOfLife pisze:Od Kiedy to fc Widzewa jest w Przemyślu? . Jak na 60 tys. mieszkańców sporo tam różno-barwnej kibicowskiej różnorodności . Dwa kluby , fc Wisły i teraz jeszcze fc Widzewa

Ja jeszcze pamietam, ze pod koniec lat 90 bylo kilkanascie osob jezdzacych na Widzew z Przemysla. Czy mieli jakas fane czy gadzety to nie mam pojecia, na pewno nie mozna ich bylo uznac za fc.

W Przemyslu tez byl kilkuosobowy fc Zaglebia, ale oni juz chyba wymarli smiercia naturalna ? Bo ci ludzi to maja juz spokojnie ponad 35 lat ? Oni nie byli czasem przy okazji tez kibicami Czuwaju Przemysl (strasznie popularne bylo to swego czasu na podkarpaciu) ?
ŁKS Łódź Polska !

ArmandoKKS
Posty: 3
Rejestracja: 08.04.2013, 20:23

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ArmandoKKS » 08.04.2013, 20:29

Witam! Jakie są stosunki pomiędzy MKS KOnin (koszykówka) i Górnikiem Konin, wczoraj na meczu widziane osoby kręcące doping (zawiewało "Januszami" z kilometra) w barwach Górnika. Z góry dziękuję za odpowiedź!

- - -
B. B. J. kaliski KKS!

STEREO
Posty: 8
Rejestracja: 17.03.2013, 10:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: STEREO » 08.04.2013, 21:07

ArmandoKKS pisze:Witam! Jakie są stosunki pomiędzy MKS KOnin (koszykówka) i Górnikiem Konin, wczoraj na meczu widziane osoby kręcące doping (zawiewało "Januszami" z kilometra) w barwach Górnika. Z góry dziękuję za odpowiedź!

- - -
B. B. J. kaliski KKS!
Nie żryj grzygybów halucygennych. Zarejestrowales sie pol godziny temu.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A.C.A.B 1312, Mahazel79, marJo, UrzadSkarbowy i 128 gości