Stare Zgody ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
aliens
Posty: 243
Rejestracja: 28.02.2007, 20:55
Lokalizacja: Górnik_Konin

Re: Stare Zgody ...

Post autor: aliens » 19.10.2010, 21:40

W 97 roku zawiązała się, pierwsza oficjalna zgoda z Górnikiem Wałbrzych, który w tamtym sezonie awansował do II ligi. Konińscy kibice często gościli na meczach (i nie tylko) w Wałbrzychu (również na popularnej wtedy w Wałbrzychu koszykówce!), podobnie jak fani z Wałbrzycha przyjeżdżali na mecze konińskiej drużyny. Dobre stosunki zapanowały także na linii Konin – Jelenia Góra, i wlasnie miedzy innymi przez fanow KSK padla ta zgoda.Fani KSK juz wtedy `odlaczali` sie Walbrzyszan i paru od nas troche tam oberwalo.Drugi powod to wizyta na finale PP w Pozananiu w 98`-5 chlopakow z Biadeszybow i nieodpowiednie nasze zachowanie...ale zgoda byla dosc dobrze `konserwowana`



kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Stare Zgody ...

Post autor: kibic0 » 20.10.2010, 09:13

zeebe pisze:Moglby ktos zorientowany z fanow Gornika Walbrzych,napisac w jakich okolicznosciach padla zgoda z Gornikiem Konin?i czy w ogole ta zgoda byla z gatunku tych "wirtualnych"czy byly czeste wzajemne wsparcia i akcje?z gory dzieki za odpowiedz,mam nadzieje ze znajdzie sie ktos wsrod kompetentny wsrod walbrzyszan
Zgoda została zawiązana w okresie gdy Górnik wszedł do II ligi. Wówczas powstała nowa zgoda z Górnikiem Konin oraz odnowienie zgody z Zawiszą Bydgoszcz. Pamiętam jako małolat że pierwsze kontakty zostały podłapane w modnym wówczas korespondowaniu. Pierwsze odwiedziny itp. Na pewno to zgoda wirtualna nie była. Fani z Konina wspomagali nas na pewno w Grodzisku Wlkp. w Toruniu, na pewno byli u nas na derbach ze Śląskiem. Z kolei my na pewno wspomagaliśmy ich na meczu z Pogonią Szczecin czy wyjazdowych typu Jelenia Góra, Legnica czy tez pamiętnym finale PP w Poznaniu. Wówczas doszło do sytuacji która nas poróżniła w efekcie czego dalsza nasza znajomość kontynuowana być nie mogła. Oficjalnie zgody nikt nie zerwał bo od tamtego momentu nikt nie był zainteresowany nawet odezwaniem się. Wewnętrznie jedynie mieliśmy ustalone że jak na jakimś meczu pokażą się fani z Konina to musimy podziękować im za zgodę. Do takiego nie doszło i zgoda rozwiązała się sama.
Po kilku latach zostaliśmy zaproszeni przez fanów z Konina na turniej w zimie. Bardzo miło nas przyjęli. Wiadomo wymiana pokoleń, inne podejście do pewnych spraw. Były luźne rozmowy i wspominanie starych czasów. Aktualnie widujemy się na od czasu do czasu na meczach wspólnej zgody Gwardii Koszalin.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

Zarażalski Marian
Posty: 2
Rejestracja: 30.10.2010, 09:11

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Zarażalski Marian » 30.10.2010, 09:32

Ciekawi mnie nie istniejąca już zgoda Hutnik Kraków - Broń Radom oraz Radomiak - Legia. Może ktoś przybliżyć te sprawy (najlepiej ktoś zorientowany)?

Afrykaner
Posty: 30
Rejestracja: 27.02.2007, 10:13
Lokalizacja: krk

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Afrykaner » 31.10.2010, 00:57

Zarażalski Marian pisze:Ciekawi mnie nie istniejąca już zgoda Hutnik Kraków - Broń Radom oraz Radomiak - Legia. Może ktoś przybliżyć te sprawy (najlepiej ktoś zorientowany)?
Hutnik zerwał zgodę gdy przyjechali na derby Radomia i zobaczyli ile tak naprawdę Broń znaczy w swoim mieście. Nie potrafili nawet obronić swojego stadionu przed Radomiakiem.

WarjatJP
Posty: 44
Rejestracja: 31.10.2010, 11:49

Re: Stare Zgody ...

Post autor: WarjatJP » 31.10.2010, 12:25

Afrykaner pisze:
Zarażalski Marian pisze:Ciekawi mnie nie istniejąca już zgoda Hutnik Kraków - Broń Radom oraz Radomiak - Legia. Może ktoś przybliżyć te sprawy (najlepiej ktoś zorientowany)?
Hutnik zerwał zgodę gdy przyjechali na derby Radomia i zobaczyli ile tak naprawdę Broń znaczy w swoim mieście. Nie potrafili nawet obronić swojego stadionu przed Radomiakiem.
A Hutnik ma teraz jakieś zgody ?
Nick jest świadomie napisany z błędem.
To jest właśnie konfidenctwo - wywlekanie nieznaczących spraw jak np taka, że czyjś ojciec jest policjantem

ecostafic
Posty: 127
Rejestracja: 15.05.2010, 10:32
Lokalizacja: Wiślacki Kraków

Re: Stare Zgody ...

Post autor: ecostafic » 31.10.2010, 12:29

Nie ma

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Stare Zgody ...

Post autor: kosacki » 23.12.2010, 13:23

[link]

karion5
Posty: 91
Rejestracja: 11.01.2010, 23:28
Lokalizacja: Z.

Re: Stare Zgody ...

Post autor: karion5 » 23.12.2010, 20:56

Witam a jak wygląda sytuacja na linii GKS Jastrzębie (działają na hokeju?) - Hutnik oraz Hutnik - Chemik Kędzierzyn
Ruch Zdzieszowice!

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Troublemaker » 23.12.2010, 21:24

karion5 pisze:Witam a jak wygląda sytuacja na linii GKS Jastrzębie (działają na hokeju?) - Hutnik oraz Hutnik - Chemik Kędzierzyn
Z GKS-em Jastrzębie nie posiadamy zgody od września 2009, więc jeżeli można dyskutować o relacjach to bez wątpienia neutralne.
Natomiast z Chemikiem wiosną tego roku umówiliśmy się w Biedronce na "wspólne zakupy" lecz fani to fani z Kędzierzyna "szybciej je robili"...:)
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

analizator.pl

Re: Stare Zgody ...

Post autor: analizator.pl » 31.12.2010, 12:51

Czy moglby ktos przyblizyc stare zgody Hutnika ?

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Troublemaker » 02.01.2011, 11:51

analizator.pl pisze:Czy moglby ktos przyblizyc stare zgody Hutnika ?
Broń Radom
JKS Jarosław
GKS Katowice
GKS Bełchatów
GKS Jastrzębie
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

BKS Bielsko
Posty: 57
Rejestracja: 01.02.2009, 13:03
Lokalizacja: BKS Bielsko-Biała

Re: Stare Zgody ...

Post autor: BKS Bielsko » 03.01.2011, 10:18

Nie wiem czy ktoś ze starszych kibiców pamięta te czasy, ale znalazłem w necie dość ciekawy artykuł na temat byłej naszej zgody.
Wśród kibiców RTS-u była też ok. 40 osobowa grupa wtedy przyjaciół z BKS Bielsko Biała. Zastanawiano się, co w tej sytuacji zrobić i ustalono, że wszyscy zbiorą się w sektorze przy dzisiejszej „klatce „ dla kibiców gości. Tak też uczyniono i ostatecznie zebrał się tam niespełna jeden sektor widzewskich, kolorowych kibiców. Zaczęto wywieszać flagi na płot i w tym momencie spod Zegara wyruszyła spora grupa ełkaesiaków. W miejscu, gdzie zasiedli fani Widzewa, na dole sektora doszło do przepychanek i ostrej wymiany zdań. Dużo udzielał się ok. 2 metrowy przywódca bielszczan
http://www.widzewtomy.net/index.php?opt ... Itemid=202

Reszta naszych byłych zgód to na pewno jeszcze:
Beskid Andrychów
Góral Żywiec
;-)

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Stare Zgody ...

Post autor: against modern » 06.01.2011, 22:19

Troublemaker pisze:
analizator.pl pisze:Czy moglby ktos przyblizyc stare zgody Hutnika ?
Broń Radom
JKS Jarosław
GKS Katowice
GKS Bełchatów
GKS Jastrzębie

w jakich latach mieliście zgodę z JKS - em ??
i z Katowicami ??

TBNA`1964
Posty: 11
Rejestracja: 20.05.2010, 01:09

Re: Stare Zgody ...

Post autor: TBNA`1964 » 07.01.2011, 23:00

BKS Bielsko pisze:
Reszta naszych byłych zgód to na pewno jeszcze:
Beskid Andrychów
Góral Żywiec
Kiedy mieliście zgodę z Beskidem, co było przyczyną jej zerwania?
GKS Katowice from TrzebiniA

scyzorRTS
Posty: 39
Rejestracja: 30.09.2009, 09:14
Lokalizacja: RZECZPOSPOLITA WIDZEWSKA

Re: Stare Zgody ...

Post autor: scyzorRTS » 10.01.2011, 17:21

Mnie interesuje zgoda Korony z Avia Swidnik i Gornika Zabrze z Wisla Plock. jesli wie ktos cos na temat zerwania tych zgod i zechce sie tym pdzielic bede zobowiazany.
Jestem scyzorem tego sie nie wstydze-WIDZEW kocham,Korony nienawidze!

Kriss Mart
Posty: 40
Rejestracja: 15.04.2008, 13:56
Lokalizacja: LBN

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Kriss Mart » 10.01.2011, 18:16

Z tego co mi wiadomo to Korona z Avią nigdy zgody nie miała, wogóle scyzory nie są mile widziani na lubelszczyźnie
Kumpel Fryzjera :) Pozdrowienia do więzienia

pijzemna
Posty: 298
Rejestracja: 29.04.2007, 22:58

Re: Stare Zgody ...

Post autor: pijzemna » 10.01.2011, 21:02

Polonia Warszawa miała kiedyś zgodę z Avią, więc może stąd były jakieś kontakty z tych drugich z Koroną? To tylko moje domysły. Co do zgody Wisły z Górnikiem - nasze drogi się rozeszły i tyle. Nikt o szczegółach nie będzie pisał:)
https://imprezymasowe.eu - blog o prawnych aspektach imprez masowych

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Viclav » 10.01.2011, 21:12

A jakie są obecnie relacje na linii KSP - Avia? Jakiś czas temu wydali łączone szale, co jest dosyć dziwne, bo zgody nie ma już spory kawał czasu
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

scyzorRTS
Posty: 39
Rejestracja: 30.09.2009, 09:14
Lokalizacja: RZECZPOSPOLITA WIDZEWSKA

Re: Stare Zgody ...

Post autor: scyzorRTS » 11.01.2011, 19:41

bylem pewny ze Korone i Avie cos laczylo bo pamietam z kiedys bylem za gluta na derbach Kielc i wisiala flaga Avii a mlyn Korony skandowal "Avia Swidnik!" no ale mimo wszystko dzieki.
Jestem scyzorem tego sie nie wstydze-WIDZEW kocham,Korony nienawidze!

KaeSPeowiec
Posty: 22
Rejestracja: 28.09.2009, 08:59

Re: Stare Zgody ...

Post autor: KaeSPeowiec » 12.01.2011, 11:25

Viclav pisze:A jakie są obecnie relacje na linii KSP - Avia? Jakiś czas temu wydali łączone szale, co jest dosyć dziwne, bo zgody nie ma już spory kawał czasu
Widzę że w temacie naszych byłych zgód jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają koledzy zza miedzy, czerpiąc wiedzę z forum, które notabene sami blokują:)
Aby nie rozmywać - na linii KSP-Avia relacje neutralne, natomiast sympatia pozostała.
Reedycja łączonych szali sprzed ok. 15 lat ma charakter wyłącznie kolekcjonerski.

...1921...
Posty: 6
Rejestracja: 03.09.2010, 13:53

Re: Stare Zgody ...

Post autor: ...1921... » 13.01.2011, 17:57

TBNA`1964 pisze:
BKS Bielsko pisze:
Reszta naszych byłych zgód to na pewno jeszcze:
Beskid Andrychów
Góral Żywiec
Kiedy mieliście zgodę z Beskidem, co było przyczyną jej zerwania?

Ponawiam , Jaka była przyczyna zerwania tej zgody ?

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Darecki1410 » 14.01.2011, 19:56

BKS Bielsko pisze:Nie wiem czy ktoś ze starszych kibiców pamięta te czasy, ale znalazłem w necie dość ciekawy artykuł na temat byłej naszej zgody.
Wśród kibiców RTS-u była też ok. 40 osobowa grupa wtedy przyjaciół z BKS Bielsko Biała. Zastanawiano się, co w tej sytuacji zrobić i ustalono, że wszyscy zbiorą się w sektorze przy dzisiejszej „klatce „ dla kibiców gości. Tak też uczyniono i ostatecznie zebrał się tam niespełna jeden sektor widzewskich, kolorowych kibiców. Zaczęto wywieszać flagi na płot i w tym momencie spod Zegara wyruszyła spora grupa ełkaesiaków. W miejscu, gdzie zasiedli fani Widzewa, na dole sektora doszło do przepychanek i ostrej wymiany zdań. Dużo udzielał się ok. 2 metrowy przywódca bielszczan
http://www.widzewtomy.net/index.php?opt ... Itemid=202

Reszta naszych byłych zgód to na pewno jeszcze:
Beskid Andrychów
Góral Żywiec
O ile się nie mylę to rozchodzi się o Leona ale do 2 metrów trochę mu brakuje
A czy BKS kiedy kolwiek miał zgodę z z Góralem Żywiec ??? tu mnie trochę zaskoczyłeś co do Widzewa to fakt była między wami zgoda ale w między czasie powstała już wasza zgoda z Zagłębiem Sosnowiec i Widzew umarł śmięrcią naturalną.
Wiem że mieliście też zgodę czy może układ z Walcownią Czechowice...

Sz.
Posty: 14
Rejestracja: 17.10.2010, 23:28
Lokalizacja: BKS Bielsko

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Sz. » 15.01.2011, 11:32

Darecki1410 pisze:
A czy BKS kiedy kolwiek miał zgodę z z Góralem Żywiec ???
(...)
Wiem że mieliście też zgodę czy może układ z Walcownią Czechowice...
Owszem, była kiedyś zgoda z Góralem. Walcownia to nasz FC.

alex_delarge
Posty: 117
Rejestracja: 21.03.2007, 13:43

Re: Stare Zgody ...

Post autor: alex_delarge » 15.01.2011, 11:47

BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Darecki1410 » 15.01.2011, 18:08

alex_delarge pisze:BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem
No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
Pamiętam ich taką starą piosenkę może i śpiewają ją do dzisiaj
Już Hanys w Bielsku jest k....ski Gks
Jest pała sprężyna
Dziś zaj....my sku......a

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re:

Post autor: Darecki1410 » 15.01.2011, 18:43

Siemce pisze:
Szlachta Z Wroclawia pisze:
Zgoda z Ruchem

Zgoda Śląska z Ruchem była kiedyś bardzo mocna
. Istniał silny układ Ruch- Śląsk- Wisła-Lechia. Drugi obóz to była Legia -Pogoń- Zagłębie a trzeci, najszerszy tworzyliśmy my, Lech, Arka, Polonia Bytom itd. Dziwna była sytuacja z tym pierwszym układem bo my mieliśmy bardzo silną zgodę ze Śląskiem natomiast Widzew z Ruchem, Wisłą i Lechią , które z nami miały mocną kosę i sztamę ze Śląskiem, żeby to wszystko jeszcze zakręcić to dodam, że Śląsk z Widzewem kiedyś też miał zgodę. Ale to było wtedy kiedy nas z Widzewem też łączyły dobre stosunki. Skomplikowane.
Dobre układy z Widzewem, o ile dobrze pamiętam skończyły się jakoś przed meczem derbowym na ŁKS-ie. Nie jestem pewien ale to był prawdopodobnie Puchar Polski. Natomiast jestem pewien, ze mecz przegraliśmy 1-2 i do przerwy prowadziliśmy 1-0. Jakieś nieliczne jednostki z Widzewa siedziały wtedy pod zegarem. Gdy padł gol na 1-1 Galera ruszyła pod zegar i z Widzewa nie został chyba nikt. To mógł być rok 1981. Wiem, ze na meczu pucharowym rozgrywanym w środku tygodnia Widzew- Śląsk (chyba 1-0, mecz jakoś tak we wtorek w dziwnych godzinach) jeszcze zgoda Widzewa ze Śląskiem była ale raczej już tylko formalna. Dokładnej daty zerwania nie znam. Zresztą, wiele drużyn miało wówczas z Widzewem zgodę właśnie dlatego, ze początkowo ŁKS z Widzewem łączyły dobre układy (kiedyś panowało hasło: przyjaciel twojego przyjaciela jest moim przyjacielem). W momencie gdy to się popsuło, to oczywiście prawie wszystkie te kluby stanęły po stronie eŁKSy.
To nie był wtorek oni kolego grali w środę na Śląsku ale we wtorek mieli odjazd z kaliskiego i tam po meczu hokeja Ł.K.S-Polonia Bytom obydwie ekipy zameldowały się na dworcu Ł.K.S w sile 50 osób oraz Polonia w 30 o ile się nie mylę był też chłopak z Wisły o ksywce Błazen.
Na dworcu stał już podstawiony pociąg do Wrocławia gdzie siedziało z 50-60 chłopaków z Widzewa i zaczęło się bez litosne wyciąganie i wręcz katowanie ich przez obie ekipy taki oklep jak tam zaliczył widzew to nikomu nie życzę .

raster
Posty: 144
Rejestracja: 26.02.2007, 20:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Stare Zgody ...

Post autor: raster » 15.01.2011, 19:23

Darecki1410 pisze:
alex_delarge pisze:BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem
No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
Pamiętam ich taką starą piosenkę może i śpiewają ją do dzisiaj
Już Hanys w Bielsku jest k....ski Gks
Jest pała sprężyna
Dziś zaj....my sku......a
Zwróć uwagę na pewne szczegóły na tych fotkach ;)

[link]
[link]
[link]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Darecki1410 » 15.01.2011, 19:30

raster pisze:
Darecki1410 pisze:
alex_delarge pisze:BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem
No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
Pamiętam ich taką starą piosenkę może i śpiewają ją do dzisiaj
Już Hanys w Bielsku jest k....ski Gks
Jest pała sprężyna
Dziś zaj....my sku......a
Zwróć uwagę na pewne szczegóły na tych fotkach ;)

[link]
[link]
[link]
No i tutaj mnie zaskoczyłeś jak diabli ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: Stare Zgody ...

Post autor: cyryl bazgrolarz » 15.01.2011, 21:31

A wcześniej BKS nie miał zgody z GKS Tychy? Miałem kiedyś kumpla z Bielska-Białej i coś tam wspominał, że kiedyś była zgoda, a teraz kosa, nie pamiętam dokładnie czy to właśnie o GKS Tychy chodziło.
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

De puta madre
Posty: 182
Rejestracja: 19.12.2008, 18:53

Re: Stare Zgody ...

Post autor: De puta madre » 15.01.2011, 22:57

Darecki1410 pisze: No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
O ile mnie pamięć nie myli, to BKS był obecny (ok 40 osób) w młynie Piasta na meczu Piast - ŁTS Łabędy (wiosna 1998 roku)
...iluzjoniści wyprali Tobie myśli...

mdjw
Posty: 1
Rejestracja: 16.01.2011, 11:12

Re: Stare Zgody ...

Post autor: mdjw » 16.01.2011, 11:24

Darecki1410 pisze:
alex_delarge pisze:BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem
No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
Pamiętam ich taką starą piosenkę może i śpiewają ją do dzisiaj
Już Hanys w Bielsku jest k....ski Gks
Jest pała sprężyna
Dziś zaj....my sku......a

BKS miał zgodę z Piastem niedługo po odrodzeniu Gliwiczan.Pozatym FC BKS u Czechowice to też Śląsk podobnie jak większa częśc sztucznie stworzonego miasta Bielsko-Biała-także chcąc nie chcąc Stal (pomimo że to małopolski klub) ma więcej wspólnego ze Śląskiem niż myślisz.

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Darecki1410 » 16.01.2011, 12:29

cyryl bazgrolarz pisze:A wcześniej BKS nie miał zgody z GKS Tychy? Miałem kiedyś kumpla z Bielska-Białej i coś tam wspominał, że kiedyś była zgoda, a teraz kosa, nie pamiętam dokładnie czy to właśnie o GKS Tychy chodziło.
Nie no z tym to się nie zgodzę co jak co ale z Tychami przestań z resztą na pewno wypowiedzą sie za chwilę kibice Tychów przecież pomiędzy Tychami-Bielskiem od zawsze jest kosa

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: Stare Zgody ...

Post autor: cyryl bazgrolarz » 16.01.2011, 16:00

Darecki1410 pisze:
cyryl bazgrolarz pisze:A wcześniej BKS nie miał zgody z GKS Tychy? Miałem kiedyś kumpla z Bielska-Białej i coś tam wspominał, że kiedyś była zgoda, a teraz kosa, nie pamiętam dokładnie czy to właśnie o GKS Tychy chodziło.
Nie no z tym to się nie zgodzę co jak co ale z Tychami przestań z resztą na pewno wypowiedzą sie za chwilę kibice Tychów przecież pomiędzy Tychami-Bielskiem od zawsze jest [link]
Tylko pytam bo coś mi się kiedyś o uszy obiło, zresztą sam wiesz, że kiedyś mogło być różnie.
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Darecki1410 » 16.01.2011, 16:17

cyryl bazgrolarz pisze:
Darecki1410 pisze:
cyryl bazgrolarz pisze:A wcześniej BKS nie miał zgody z GKS Tychy? Miałem kiedyś kumpla z Bielska-Białej i coś tam wspominał, że kiedyś była zgoda, a teraz kosa, nie pamiętam dokładnie czy to właśnie o GKS Tychy chodziło.
Nie no z tym to się nie zgodzę co jak co ale z Tychami przestań z resztą na pewno wypowiedzą sie za chwilę kibice Tychów przecież pomiędzy Tychami-Bielskiem od zawsze jest kosa
Tylko pytam bo coś mi się kiedyś o uszy obiło, zresztą sam wiesz, że kiedyś mogło być różnie.
Ale nie w tym wypadku pamiętam jak Bks grał na początku lat 80 z Tychami był to dokładnie rok 1984 mieli wyjazd na Tychy doszło tam do sporej zadymy.
Pamiętam jak specjalnie jechali na mecz Hybie-Tychy wspólnie z kibicami z Czechowic i tam też była rozróba.
A więc raczej nie ma takiej opcji żeby BKS miał kiedyś jakąś zgodę z Tychami

Gliwiczanin_2
Posty: 4
Rejestracja: 19.07.2010, 20:34

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Gliwiczanin_2 » 16.01.2011, 18:01

Darecki1410 pisze:
alex_delarge pisze:BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem
No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
Pamiętam ich taką starą piosenkę może i śpiewają ją do dzisiaj
Już Hanys w Bielsku jest k....ski Gks
Jest pała sprężyna
Dziś zaj....my sku......a
jak nie wiesz to nie pisz . w drugiej połowie lat 90-tych była zgoda Piasta ze Stalą BB

Darecki1410
Posty: 27
Rejestracja: 21.02.2010, 12:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Darecki1410 » 16.01.2011, 18:10

Gliwiczanin_2 pisze:
Darecki1410 pisze:
alex_delarge pisze:BKS coś też kiedyś wspólnego miał z Piastem
No tutaj to chyba cię poniosło kolego z tego co mi wiadomo to nigdy BKS nie miał żadnej zgody z klubami ze Śląska....
Pamiętam ich taką starą piosenkę może i śpiewają ją do dzisiaj
Już Hanys w Bielsku jest k....ski Gks
Jest pała sprężyna
Dziś zaj....my sku......a
jak nie wiesz to nie pisz . w drugiej połowie lat 90-tych była zgoda Piasta ze Stalą BB
I dla tego jestem bardzo zdziwiony że taka zgoda miała miejsce a ty co będziesz mnie teraz ustawiał i przekonywał o mojej nie wiedzy ????

cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: Stare Zgody ...

Post autor: cyryl bazgrolarz » 16.01.2011, 19:49

[quote="Darecki1410"][/quote]
Chyba, że tak. Nie wiedziałem, pewnie mi się coś pomyliło, albo koledze. Dzięki za wytłumaczenie :) Zdrowia!
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

Tomi PG
Posty: 30
Rejestracja: 09.09.2010, 12:41

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Tomi PG » 16.01.2011, 20:19

z BKS Bielsko Biała byl układ a nie zgoda

romero
Posty: 10
Rejestracja: 16.01.2011, 22:42

Re: Stare Zgody ...

Post autor: romero » 16.01.2011, 23:11

ja to podsumuje Bks-Tychy odwieczna kosa cos sie kiedys wydarzylo z Gks J byly inne czasy...Piast byl uklad ktory podzielil nas ja bylem anty...Goral dluga i fajna sztama jej zaluje a tak w latach 80siatych bardzo sie lubilo Motor mieli nasze i Zaglebia wsparcie na Gksie po zerwaniu sztamy ZS Rks nasze kontakty umarly.w latach 80 jeszcze nasi wrocili z Opola z wymienna fana miala byc sztama ale pozniej poszlo o Zaglebie.nasze byle zgody to:Goral,Beskid Andrychow,Unia Oswiecim odwieczne zgody:Zaglebie[swietna sztama]Cks CZELADZ SUPER SIE Z NIMI PILO!no i uklad z Miedzianka

OldboySilesia
Posty: 93
Rejestracja: 19.04.2010, 13:43

Re: Stare Zgody ...

Post autor: OldboySilesia » 20.01.2011, 01:38

Co do Tychy-Bielsko potwierdzam nigdy nie było żadnych zgód czy układów. Od zawsze kosa. A jak to właściwie jest na linii Miedź-BKS, to jest układ, zgoda czy jak?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aliens, Bobson1312, ELC, KSH, nieproszeni goście, umulung i 195 gości