Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
jms
Posty: 930
Rejestracja: 12.01.2010, 19:34

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jms » 17.01.2010, 16:18

Do twórcy mamy kujawsko-pomorskiego. Jaka jest mniej więcej odległośc z centralnych pktów na mapie tzn np. z Chodeczy w powiecie włocławskim do Tucholi?
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI



PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 16:54

jms pisze:Do twórcy mamy kujawsko-pomorskiego. Jaka jest mniej więcej odległośc z centralnych pktów na mapie tzn np. z Chodeczy w powiecie włocławskim do Tucholi?
Trasa samochodowa na linii: Chodecz-Włocławek-Toruń-Chełmża-Chełmno-Tuchola
ok. 190km.

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 17:14

kibicGDZ pisze:
PSM pisze: Mapka kibicowska woj. kujawsko-pomorskie wielkimi krokami zbliża się do ukończenia. W dalszym ciągu czekam na wiadomości prywatne. Kolejna aktualizacja tym razem informacje od kibiców (Widzewa Łódź i Legii W-wa)

[link]
kilka moich wątpliwości...
1. GKM w Tucholi ? Ma ktoś konkrety odnośnie liczby? Skoro to ma być mapka kibicowska z zaznaczeniem rozumiem wpływów danej ekipy, wg informacji od kumpla z Tucholi dużo osób z tamtych rejonów jeździ na Polonię Bdg. Prosiłbym aby ktoś zabrał głos w tej sprawie.
2. Olimpia Grudziądz śmiało może być zaznaczona w Łasinie i Radzyniu Chełmińskim. W relacjach kibicowskich tejże ekipy kilkukrotnie jest wzmianka o wsparciu z tych mieścin.
3. Czy wpływy w centrum województwa, aby na pewno są aktualne? Śmieszy mnie zaznaczenie jednej ekipy prawie na pół województwa...właśnie widać po liczbie kibiców na meczach ile jest tych najwierniejszych.
Odpowiedź L_GKM:
"W Tucholi jest fc GKMu tak samo w Jeżewie i dragaczu."
Na razie mi tego nie uzasadnił żadnymi konkretnymi liczbami.

omiec
Posty: 29
Rejestracja: 17.01.2010, 14:20

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: omiec » 17.01.2010, 17:51

Czy w Zagłębiu Dąbrowskim kibicuje się innym klubom niż Zagłębie i jego FC(CKS Czeladź)?

włodzimierz
Posty: 51
Rejestracja: 13.09.2009, 17:52
Lokalizacja: Mława

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: włodzimierz » 17.01.2010, 18:56

ZD było opisywane. Przeszukaj temat.

LukaszGDZ
Posty: 270
Rejestracja: 11.05.2007, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: LukaszGDZ » 17.01.2010, 19:21

Giekaemowcy z Tucholi wydali nawet swoje vlepki
[link]

Jednak o ich liczbach nigdy nic nie slyszalem. Z tego co wiem to sa tez osoby z Tucholi jezdzace na Chojniczanke.

I z ta Legia w Grudziadzu to tez chyba troche przesada. Jesli chcialbys wymieniac wszystkie jednostki z kazdego miasta jezdzace na mecze roznych klubow, to nie starczylo by Ci miejsca na mapce...

Co do Radzynia i Lasina, to Radzyniaki byli w 2 dychy na meczu z Odra Wodzislaw, w 12 na Zawiszy, w 5 w Toruniu i pojedyncze osoby na innych meczach. Lasin jezdzi, ale zazwyczaj po 4-5 osob. Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku, bo przejezdzajac przez Lasin mozna zobaczyc duze napisy "Olimpia Grudziadz", a na meczach Piasta okrzyki pozdrawiajace Olimpie :)
[link]

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DiglettOi » 17.01.2010, 20:06

Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:
[link]
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 20:20

DiglettOi pisze:[link] kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:
[link]
Czy przy Starachowicach jest herb Korony a przy Skarżysku, Legii?Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .

godefroy
Posty: 64
Rejestracja: 28.10.2009, 19:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: godefroy » 17.01.2010, 20:30

PSM mam nadzieje ze dostałeś moje Pw odnośnie powiatu G-D i Aleksandrowskiego...


natomiast fc Widzewa w Toruniu? heh powiem tak... poza jedna akcja w wigilie z transem i wydaniu vlepek to nic o nich nie wiadomo... jeśli to bedzie z 5 osobowa grupa to bym sie nie zdziwił... ale znaczenia oni jakiegokolwiek nie maja... i nie wiem czy powinni zaistniec na tej mapce.. juz wiecej kibiców ma Pomorzanin Toruń:)

Z_K
Posty: 12
Rejestracja: 22.11.2009, 00:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Z_K » 17.01.2010, 20:34

Zawsze Wierny pisze:Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .

Dokładnie tak jak napisałeś.Staszów jest fc Ruchu,lecz przeciez Pogoń tez działa na swoje konto.
MKS Korona Kielce

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 20:38

Albo np.Star Starachowice,Granat Skarżysko,Nida Pińczów i kilka innych mniejszych ekip które powinny się ukazać na tej mapce.

malolaciKSC
Posty: 45
Rejestracja: 21.10.2008, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: malolaciKSC » 17.01.2010, 20:40

W Kazimierzy Wielkiej panuje Cracovia i chlopaki stamtad jezdza na Pasy, wiec nie zgodzilbym sie z Toba ze panuje tam Wisla.
Cracovia Pany!!!

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 20:44

godefroy pisze:PSM mam nadzieje ze dostałeś moje Pw odnośnie powiatu G-D i Aleksandrowskiego...


natomiast fc Widzewa w Toruniu? heh powiem tak... poza jedna akcja w wigilie z transem i wydaniu vlepek to nic o nich nie wiadomo... jeśli to bedzie z 5 osobowa grupa to bym sie nie zdziwił... ale znaczenia oni jakiegokolwiek nie maja... i nie wiem czy powinni zaistniec na tej mapce.. juz wiecej kibiców ma Pomorzanin Toruń:)
A kto ci powiedział że w Torunie jest fc Widzewa?Owszem są jednostki Widzewa ale nikt tu o FC nie mówi.Na tej mapce są zaznaczone miasta w których występują kibice danej druzyny a nie tam gdzie jest fc.

Loco_Locass
Posty: 342
Rejestracja: 17.01.2010, 20:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Loco_Locass » 17.01.2010, 20:45

DiglettOi pisze:Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:
[link]
Na południu zaznaczenie tylko Wisły to przesada. Nowy Korczyn, Opatowiec i okolice to tereny zdecydowanie bardzie pro Korona (zwłaszcza) czy pro Cracovia.

Pzdr
Proponuję niektórym forumowiczom pierdolniecie się młotkiem w głowę lub kubeł zimnej wody, zanim znów napiszą coś "mondrego"!
STOP INTERNETOWEJ NAPINCE!

Katyński las- ponury grobowiec, gdzie nasi Żołnierze- legli z kulą w głowie...

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DiglettOi » 17.01.2010, 21:06

Zawsze Wierny pisze:
DiglettOi pisze: Czy przy Starachowicach jest herb Korony a przy Skarżysku, Legii?Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .
Nie, zaznaczylem Legie, Widzew i Korone w Skarżysku.
Po poprawkach:
[link]
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 21:13

DiglettOi pisze:
Zawsze Wierny pisze:
DiglettOi pisze: Czy przy Starachowicach jest herb Korony a przy Skarżysku, Legii?Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .
Nie, zaznaczylem Legie, Widzew i Korone w Skarżysku.
Po poprawkach:
[link]
Wiem ze dawniej cos bylo slychac o Legii w Skarżysku ale teraz...

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DiglettOi » 17.01.2010, 21:15

Zawsze Wierny pisze:Wiem ze dawniej cos bylo slychac o Legii w Skarżysku ale teraz...
Podobno są jeszcze więc zaznaczyłem ;)
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GrubyBKS » 17.01.2010, 21:33

LukaszGDZ pisze:Giekaemowcy z Tucholi wydali nawet swoje vlepki
[link]

Jednak o ich liczbach nigdy nic nie slyszalem. Z tego co wiem to sa tez osoby z Tucholi jezdzace na Chojniczanke.

I z ta Legia w Grudziadzu to tez chyba troche przesada. Jesli chcialbys wymieniac wszystkie jednostki z kazdego miasta jezdzace na mecze roznych klubow, to nie starczylo by Ci miejsca na mapce...

Co do Radzynia i Lasina, to Radzyniaki byli w 2 dychy na meczu z Odra Wodzislaw, w 12 na Zawiszy, w 5 w Toruniu i pojedyncze osoby na innych meczach. Lasin jezdzi, ale zazwyczaj po 4-5 osob. Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku, bo przejezdzajac przez Lasin mozna zobaczyc duze napisy "Olimpia Grudziadz", a na meczach Piasta okrzyki pozdrawiajace Olimpie :)
Wierz mi, że to nie przesada ;)
Obrazek

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 21:45

Aktualnie chciałbym podziękować użytkownikom, którzy na pewno w jakiś sposób przyczynili się do powstania mapy:
-godefroy, cisek, L_GKM, LukaszGDZ, rastamen55, GrubyBKS oraz koledze z Wisły Płock (nie pamiętam nicków)
Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi co do miast proszę pisać na priv. I co najważniejsze jak to już zostało napisane:
Na tej mapce są zaznaczone miasta w których występują kibice danej drużyny a nie tam gdzie jest oficjalny fc.

Aktualizacja:
[link]
Czysta mapa (odczytujemy tutaj nazwy miast):
[link]

Od teraz zostają wprowadzone kryteria. Nie ma że ktoś pisze na priv że w Nowym jest FC Pogoni Szczecin. Trzeba podać konkretne uzasadnienie (np. Liczby u siebie i na wyjeździe z forum, zdjęcia z meczy) Jeśli ktoś ma zastrzeżenie do jakiejś ekipy z mapy i twierdzi że nie ma tak ekipy proszę zgłaszać mi na priv. Także mapa będzie ostateczna za kilka dni po wszystkich uwagach i opiniach.

FordonscyWariaciWKS
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2010, 22:30

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: FordonscyWariaciWKS » 17.01.2010, 22:42

W przygotowaniu tej " Mapy " widac ze udzial brali ludzie z Elany , Sparty , Gkm , czy Wisly chyba nikt Zawiszy bo widac sporo niescisłosci i wiedza ta pochodziła od reprezentantow kibice net .pl bardzo ciekawie przedstawione musze powiedziec . Oprocz Zawiszy i Elany na kibicowskim szlaku kujaw nastepuje przerwa pozniej odzielone gruba kreska jest Olimpia nie wiem rozbity GKM ? czy tez Sparta polaczona silna koalicja z ziomalami z Chelmzy kujawsko pomorskie kibicowsko nie ma czym sie chwalic i zaznaczenie tych miejscowosci to raczej nawiasem mowic Kto kolwiek widzial kto kolwiek wie? Bo jezeli zaznaczacie juz Elanie miejscowosci biorac pod uwage ze na mecze stawia sie z nich po 3 osoby to prosze zaznaczcie nam juz Tuchole Radziejow jak i Unisław itp ( dla ciekawskich na derbach bylo 30) osob z Tucholi ..... Eh

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 22:49

FordonscyWariaciWKS pisze:W przygotowaniu tej " Mapy " widac ze udzial brali ludzie z Elany , Sparty , Gkm , czy Wisly chyba nikt Zawiszy bo widac sporo niescisłosci i wiedza ta pochodziła od reprezentantow kibice net .pl bardzo ciekawie przedstawione musze powiedziec . Oprocz Zawiszy i Elany na kibicowskim szlaku kujaw nastepuje przerwa pozniej odzielone gruba kreska jest Olimpia nie wiem rozbity GKM ? czy tez Sparta polaczona silna koalicja z ziomalami z Chelmzy kujawsko pomorskie kibicowsko nie ma czym sie chwalic i zaznaczenie tych miejscowosci to raczej nawiasem mowic Kto kolwiek widzial kto kolwiek wie? Bo jezeli zaznaczacie juz Elanie miejscowosci biorac pod uwage ze na mecze stawia sie z nich po 3 osoby to prosze zaznaczcie nam juz Tuchole Radziejow jak i Unisław itp ( dla ciekawskich na derbach bylo 30) osob z Tucholi ..... Eh
Akurat grubo się mylisz jeśli piszesz, że nikt z Zawiszy. Jak możesz to uzasadnij jak podałem w poście wyżej według kryteriów: Tucholę, Radziejów i Unisław. Pozdrawiam ; )

oRt
Posty: 59
Rejestracja: 04.10.2009, 21:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: oRt » 17.01.2010, 23:19

Loco_Locass pisze:
DiglettOi pisze:Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:
[link]
Na południu zaznaczenie tylko Wisły to przesada. Nowy Korczyn, Opatowiec i okolice to tereny zdecydowanie bardzie pro Korona (zwłaszcza) czy pro Cracovia.

Pzdr
Kiedys przejazdem przez Opatow i Iwaniska i wdzialem napisy pro L , ale jak tam jest to niewiem.

sww
Posty: 92
Rejestracja: 15.07.2009, 08:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sww » 18.01.2010, 00:00

Ogolnie o kant d*** na moje te mapki troche, chodzi o samo wystepowanie grup no ale i tak nigdy nie bedzie nikt zadowolony z takich mapek zawsze beda niescislosci..
JAk pisal ZawszeWierny,delikatnie przed ta przepascia napisalbym smialo jest jeszcze WIdzew z Grudziadza i nie pisze tego tylko dlatgeo ze to uklad,PRZEPASC no i ostatnio chyba WLoclawek troche sie wzmocnil jako FC Lksu/Zawiszy/Wloclavia?<> choc i tak wiele nie wnosza do poczynan kibicowskich,i troche musza jeszce sie nauczyc od kolegow. dalej PRZEPASC,Polonia, Olimpia, Legijne FC.

sww
Posty: 92
Rejestracja: 15.07.2009, 08:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sww » 18.01.2010, 00:02

SOrki, nie jak pisal ZAwszeWierny tlyko FordonscyWariaciWKs" to z tego rozpedu.

Loco_Locass
Posty: 342
Rejestracja: 17.01.2010, 20:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Loco_Locass » 18.01.2010, 00:03

oRt pisze:
Loco_Locass pisze:
DiglettOi pisze:Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:
[link]
Na południu zaznaczenie tylko Wisły to przesada. Nowy Korczyn, Opatowiec i okolice to tereny zdecydowanie bardzie pro Korona (zwłaszcza) czy pro Cracovia.

Pzdr
Kiedys przejazdem przez Opatow i Iwaniska i wdzialem napisy pro L , ale jak tam jest to niewiem.
Opatów i Opatowiec to dwie różne miejscowości.
Proponuję niektórym forumowiczom pierdolniecie się młotkiem w głowę lub kubeł zimnej wody, zanim znów napiszą coś "mondrego"!
STOP INTERNETOWEJ NAPINCE!

Katyński las- ponury grobowiec, gdzie nasi Żołnierze- legli z kulą w głowie...

total1908
Posty: 155
Rejestracja: 30.09.2009, 04:53

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: total1908 » 18.01.2010, 00:36

Zrobcie mapke Podkarpacia.Tam powinno byc ciekawie:) tylko herby wszystkich klubow zapodajcie:D
Zgierscy fani dumni w wierze wychowani na GALERZE !!

-J-
Posty: 488
Rejestracja: 27.02.2007, 14:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: -J- » 18.01.2010, 00:39

malolaciKSC pisze:W Kazimierzy Wielkiej panuje Cracovia i chlopaki stamtad jezdza na Pasy, wiec nie zgodzilbym sie z Toba ze panuje tam Wisla.
Znam chłopaków z KW, którzy na każdym wyjeździe mają przedstawiciela i określają sytuację pół na pół, więc bajka, że panuje tam Cracovia jest głoszone chyba tylko przez pewnego pana T. Pochwalił się wam, że kiedyś jeździł na Wisłę i jebał żydów?

KP22
Posty: 60
Rejestracja: 18.01.2010, 10:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KP22 » 18.01.2010, 10:17

z woj. Kujawsko Pomorskiego co do Zawiszy to Znin,Labiszyn,Szubin,Janowiec Wlkp,Nowa Wies Wielka,Gniewkowo w kazdej z tej miejscowoscie jest od kilku do kilkunastu Zawiszakow, obecni na derbach jak i innych meczech Zetki. Wystarczy dobrze poszukac, a co do zdiec czy liczb to nie sa to zadne oficjalne fc aby takie cos bylo gdzies. Ale sam osobiscie rozmawialem z kilkoma Zniniakami na derbach.

KP22
Posty: 60
Rejestracja: 18.01.2010, 10:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KP22 » 18.01.2010, 10:43

No i jesli mowimy o jednostkach w danym miescie to prosze jeszcze zaznaczyc w Grudziadzu Zawisze. Na meczu Olimpia Gdz-Zawisza, obecne 4 osoby z Grudziadza wraz WKSem.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zab » 18.01.2010, 10:55

W Opatowie od kilku lat jest grupa osób jeżdząca na Stalówkę, Legię i KSZO. Do niedawna zyli ze soba w zgodzie:) teraz nie wiem.

tomi1910
Posty: 6
Rejestracja: 13.01.2010, 12:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: tomi1910 » 18.01.2010, 11:36

"No i jesli mowimy o jednostkach w danym miescie to prosze jeszcze zaznaczyc w Grudziadzu Zawisze. Na meczu Olimpia Gdz-Zawisza, obecne 4 osoby z Grudziadza wraz WKSem.:
To jak mamy opisywać /jednostki w Grudziądzu to moze dopiszemy jeszcze Lechię, Arkę Wisłę, Apator, Elanę, Stomil,
w każdym mieście znajdą się jednostki, to jest nieuniknione,
Jeżeli piszemy o grupach w mieście Grudziądz to piszmy o tych które widać i ludzie się z tymi grupami jawnie identyfikują. Dla mnie to są tylko trzu grupy w naszym mieście WfcG, Olimpia i GKM, Legia - czy ktoś ich widział na mieście??? raczej nie wiadomo że są ale znaleźć można ich tylko w internecie!!!

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GrubyBKS » 18.01.2010, 11:54

FC Grudziądz jest oficjalnym FC Legii, ma bodajże dwie flagi i kilka wydanych gadżetów. Na meczach pojawiają się często, w różnych liczbach. Ty gdybyś był na ich miejscu to z pewnością byś zapierdzielał w barwach po mieście, aż by się za tobą kurzyło :] Tyle ode mnie.
Obrazek

FordonscyWariaciWKS
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2010, 22:30

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: FordonscyWariaciWKS » 18.01.2010, 12:37

Panowie ku*** oco tu chodz i kim ty jestes koles ze my musimy ci uzasadniac gdzie sa nasi kibice zebys zaznaczyl czy ty jestes pojebany . 80% na mapce zaznaczone pizdowato jak zaznaczamy sobie rejony gdzie dana ekipa ma po 5-10 kibicow to nas musicie wykropokowac na calych kujawach i pomorzu.Czy jak jechalismy do Słubic i pojawili sie sympatycy ze Słubic Zielonej Gory i Niemiec po naszej stronie to musimy na mapkach juz sobie tam kropkowac ze o tam sa nasi ??? jak do Łodzi na mecz by ratowac ŁKS pojawili sie Sympatycy Zawiszy z Krakowa czy WWA to tez musimy siebie w Warszawie kropkowac ze o tam jestesmy? ku*** bez przesady skonczcie z takimi mapkami .Nas mozecie zaznaczyc tylko w Bydgoszczy a sobie wezcie cale kujawy wykropkujcie a zycie i tak pokaze jak jest :)

BiałoGwiażdzisty
Posty: 7
Rejestracja: 18.01.2010, 12:29
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BiałoGwiażdzisty » 18.01.2010, 12:57

Kobierzyn pisze:Tutaj klub wybiera się w zależności w jakim znajdzie się towarzystwie/osiedlu.

Jako że jestem z Wisły rywali nie będę oceniał i powiem szczerze że tzn. patologie,chuligani itd nie chodzą na mecze a jeśli chodzą to w zamierzonym celu. W Wiślackim młynie (bardziej na koszu) większosc osób to tzw. lamusy i dzieci które chcą sie przylansowac koledze czy dziewczynie. Wielu po paru latach odpuści.

.
Sledzę to forum od jakiegoś czasu,ale dopiero teraz się zarejestrowałem,bo mi ten koleżka podniósł ciśnienie.Dla twojej wiadomości jestem już po 30-stce i nigdy nie byłem w ekipie sportowej,ale troszkę z Wisełką po Polsce pojeżdziłem.Chodze również na kosza na Reymonta,dlatego nie obrażaj ziomków po szalu chodzących na kosza od lamusów i dzieciaków.Ja też zaczynałem chodzić na halę jako dzieciak i jakoś chodzę do dzisiaj.Ciekawe czy zaliczyłes jakieś wyjazdy na koszu czy siatce ??? Ja jeżdziłem w latach 90 (na ŁKS,na Włókniarz do Pabianic czy do Bydgoszczy,Mielca na Stal) i były to zajebiste wyjazdy,kto był ten wie.Wiadomo,że kosz to nie to samo co piłka,więc nie pisz bzdur.

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 18.01.2010, 12:59

Opisze ktoś Sieradz(Warta,Widzew,ŁKS) i Bełchatów(wiadomo)-najlepiej % itp.

tomi1910
Posty: 6
Rejestracja: 13.01.2010, 12:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: tomi1910 » 18.01.2010, 13:51

GrubyBKS pisze:FC Grudziądz jest oficjalnym FC Legii, ma bodajże dwie flagi i kilka wydanych gadżetów. Na meczach pojawiają się często, w różnych liczbach. Ty gdybyś był na ich miejscu to z pewnością byś zapierdzielał w barwach po mieście, aż by się za tobą kurzyło :] Tyle ode mnie.
To po co im gadżety skoro się ukrywają, dla mnie to tak samo jak ci 4 kibice Zawiszy w Grudziądzu są a nikt nie wie gdzie i kto a są!!
Dla mnie ten cały fc Legia to fc Widmo!!!!

KP22
Posty: 60
Rejestracja: 18.01.2010, 10:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KP22 » 18.01.2010, 14:36

Tak jak napisal FordonscyWariaciWKS mozecie cale wojewodztwo zaznaczyc dla Elany czy dla Lecha lub Legi a nas zaznaczyc ze jestesmy tylko w Bydzi a zeczywistosc zweryfikuje jak to naprawde jest, a juz niedlugo okaze sie gdzie tak naprawde znajduja sie Bydgoscy fanatycy

sha99lsh
Posty: 13
Rejestracja: 18.01.2010, 14:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sha99lsh » 18.01.2010, 14:47

mapka kuj-pom jest bez sensu...autor zapomniał o około 1500 kibicach Sportino!!!
ha,ha , ha

GrubyDrweca
Posty: 123
Rejestracja: 27.01.2009, 15:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GrubyDrweca » 18.01.2010, 15:14

Wstępna mapa województwa Warmińsko mazurskiego. Jeśli coś nie pasuje to zgłaszajcie poprawki.

[link]

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 18.01.2010, 15:24

kobi_83 pisze:
tomi1910 pisze:
GrubyBKS pisze:FC Grudziądz jest oficjalnym FC Legii, ma bodajże dwie flagi i kilka wydanych gadżetów. Na meczach pojawiają się często, w różnych liczbach. Ty gdybyś był na ich miejscu to z pewnością byś zapierdzielał w barwach po mieście, aż by się za tobą kurzyło :] Tyle ode mnie.
To po co im gadżety skoro się ukrywają, dla mnie to tak samo jak ci 4 kibice Zawiszy w Grudziądzu są a nikt nie wie gdzie i kto a są!!
Dla mnie ten cały fc Legia to fc Widmo!!!!

To samo można powiedzieć o Waszych fc, czy chodzi o Pruszków czy nawet o... Warszawę, gdzie NIGDY nikt NIKOGO nie widział a "wiadomo" że ktoś jest :D
Ale chyba nie ma co porównywać Grudziądza do Warszawy gdzie wiadomo że Legia rządzi i wiadomo że Widzewiacy tam się zbytnio nie beda wychylac,ale kilka razy Widzewska Warszawa dała o sobie znać ;] To samo tyczy się Pruszkowa w którym Legionstów mozna spotkac na kazdym kroku ;] Więc myśle ze to porównanie jest nie na miejscu...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, Mahazel79, marJo, mateusznow, pRusok i 158 gości