Sklep TMK Odzież uliczna, patriotyczna Polska marka odzieży patriotycznej extreme-adrenaline radicalfans fangadzet noszecochce

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Andrus, LechiaCHWM

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Postautor: jasiukatowice » 16.01.2010, 18:07

Wiadomo ze jest Ruch na centrum... tak jak piszesz duzo przesiedlenców itd. ale co z tego? czy cos to zmienia? ja tez znam 2 GieKSiarzy z Nikisza ktorzy regularnie chodza na Bukowa a czasami jezdza na wyjazdy, i nie sa to stare typy ino młode chlopaki ale czy cos to zmienia? NIC wiec po co o tym pisac?
Tak samo jak my niewiemy o zadnych kibicach Ruchu na centrum tak wy nie wiecie nic o naszych na Nikiszu, wiec jak dla mnie to nie ma o czym gadac, ale oczywiscie zawsze mogłbym napisac ze Gieksa jest poprostu na Nikiszu nie zorganizowana...
Bądzmy powazni, a koncówka twojego postu dla mnie nie zrozumiała...
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.

zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.
jasiukatowice

Polska marka odzieży patriotycznej

Postautor: dominik1 » 16.01.2010, 18:19

Jako kibicowi Ruch również zdaje mi sie że opis obiektywny i nie ma co juz polemizować bo znów rozdupcymy temat a jak ktos jeszcze zapyta o Katowice to nalez mu przekopiowac tą odpowiedż bo sytuacja raczej stabilna na najblizszy rok.
dominik1

Postautor: UCUC » 16.01.2010, 19:51

Ja mam pytanie o Darłowo i Sławno (zachodniopomorskie) , jak to tam wygląda ?
Bo drobne informacje mam, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kompetentny..
UCUC

Postautor: NK1920N » 16.01.2010, 20:19

jasiukatowice pisze:Wiadomo ze jest Ruch na centrum... tak jak piszesz duzo przesiedlenców itd. ale co z tego? czy cos to zmienia? ja tez znam 2 GieKSiarzy z Nikisza ktorzy regularnie chodza na Bukowa a czasami jezdza na wyjazdy, i nie sa to stare typy ino młode chlopaki ale czy cos to zmienia? NIC wiec po co o tym pisac?
Tak samo jak my niewiemy o zadnych kibicach Ruchu na centrum tak wy nie wiecie nic o naszych na Nikiszu, wiec jak dla mnie to nie ma o czym gadac, ale oczywiscie zawsze mogłbym napisac ze Gieksa jest poprostu na Nikiszu nie zorganizowana...
Bądzmy powazni, a koncówka twojego postu dla mnie nie zrozumiała...

Aż się musiałem zarejestrować. Żebyś się nie zdziwił czy wiemy coś o tych waszych jednostkach czy nie ( m.in pan zsikin z waszego forum ) i za niedługo panowie się o tym przekonają. pozdRo ;)
NK1920N

Postautor: DFLG » 16.01.2010, 20:35

UCUC pisze:Ja mam pytanie o Darłowo i Sławno (zachodniopomorskie) , jak to tam wygląda ?
Bo drobne informacje mam, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kompetentny..

W Darłowie jest Darłovia, która ma układ z Wielimem Szczecinek i chyba również z MKS Karlino.
Natomiast w Sławno to FC Gryfa Słupsk
Lechia Gdańsk!
DFLG

Postautor: Bogdan Adamiec » 16.01.2010, 20:37

zarejestrował się i mało nie pękła mu żyłka :) oby te wasze akcje nie odbiły się w drugą stronę.Wtedy też się tu wpisz i pochwal.
Bogdan Adamiec

Postautor: N4Y » 16.01.2010, 22:26

Kolezko nk1920n widze,ze macie zamiar ostro pogrywac.kiedys taki jeden od was grozil wjazdami na chate,a jak sie dowiedzial,ze to dziala w druga strone to szybko sie uspokoil.kazdy z was gdzies sie uczy,pracuje badz szweda,szybko mozna ukrecic bicz na takiego,a wiesz dobrze,ze nie jestescie nam anonimowi.
N4Y

Postautor: ŁKS Podgórna » 16.01.2010, 22:36

Zawsze Wierny pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak wygląda sytuacja w Pabianicach?
Jak z działalnością kibicowską Włókniarza i PTC?

W Pabianicach bardzo dobry FC Widzewa.Dużo akcji na święta dla potrzebujących(pomoc dla chorych dzieci,bezdomny)
http://pabianice.naszemiasto.pl/artykul ... ,id,t.html

Wiem że sa tez kibice Łksu ale o nich nie wiele wiem(mają swoja flage i wydali jakieś gadżety)

ŁKS z Pabianic na Derbach Łodzi w ponad 100 osob{okolo 140}flagi, koszulki, szale, vlepki, breloczki.Są osiedla z tego co wiem gdzie rządzą ŁKSiacy.
Miasto do 2000 roku okolo było bastionem ŁKSu. Dzis sytuacja to 70%Widzew30%ŁKS
Na miescie raczej barwy czerwone.Lecz obie strony raczej maja dosc czesto oczy szeroko otwarte;)
WHITE PRIDE WORLD WIDE
1908
ŁKS Podgórna

Postautor: obiektywny1989 » 16.01.2010, 22:58

Widzew Łódź
obiektywny1989

Postautor: TAO » 16.01.2010, 23:48

MzksCzarni pisze:
1928UT pisze:Mam pytanie odnośnie Słupska:

Wiadomo że od czasu tragicznej śmierci Przemka Czai do dnia dzisiejszego trwa układ między Czarnymi a Gryfem a jak było wcześniej? do momentu tego tragicznego wydarzenia?. Jak dziś przedstawia się procentowo sytuacja w mieście?.
Czy Czarni dopingują drużynę koszykówki??

A więc tak, przed smiercia Przemka w mieście trwały niemalże codziennie walki. Jak to sie mówiło że Czarni rządzili w mieście Słupsk, a Gryf w byłym województwie słupskim.
Teraz Czarni czyli stara ekipa nie chodzi na kosza, poniewaz nas tam nie chcieli komercja itp. powstał tam klub kibica, z którym sie nie utozsamiamy. Sa to kibice sukcesu a mianowicie nie klubu MZKS Czarni tylko Energii. Czasami przejdziemy sie na jakis mecz koszykówki z ciekawszym przeciwnikiem, ale tylko w pewnym celu.
Powstała równiez młoda grupka kibiców, którzy chca pielęgnować tradycje prawdziwego klubu Czarnych. Chodzą na siatkówkę (II liga kobiet) i prowadzą tam doping.
My zaś wspieramy naszych przyjaciół z Gdańska na każdym ich meczu.

Jeśli chodzi o ilość pseudokibiców w Słupsku, to przewaza Gryf, gdyz my nie mamy juz własnego klubu i nie mamy gdzie sie pokazać. Jeśli chodzi o wszystkich kibiców w mieście to Energa Czarni przeważa i to znacznie na kazdym meczu widzów około 3000 tysiecy a na Gryfa przychodzi około 1500.
Dzisiaj między MZKS Czarni (stara ekipą) a Gryfem jest układ, czasami ich wspieramy na wyjazdach. Z kibicami Energii już taki układ nie istnieje, często na miescie kibice Gryfa wyzywają ich i wysmiewaja.

3000 tysiące na każdym meczu którym byłem na kilku na zaproszenie moich kolegów którzy mają darmowe karnety i widzów na hali 1200 max.Na Gryfie też byłem kilku krotnie i widzów 800-1000 max choć atmosfera na piłce konkretna a nie to co na koszu.
TAO

Postautor: PSM » 17.01.2010, 00:27

PSM pisze:Mam nadzieję, że obiektywnie. Jak ktoś chce coś sprostować pisać ; )
KUJAWSKO-POMORSKIE
http://i46.tinypic.com/fwom53.jpg

Dostałem na razie dwie wiadomości (Legia i Wisła Płock). Mapka woj. Kujawsko-Pomorskiego jest już prawie całkowicie ukończona. Tymczasem czekam nadal na wiadomości od Was.

http://i45.tinypic.com/30caepz.jpg

P.S - Z Grudziądza jeździ ktoś na Stomil? (nie mogę tego wpisu nigdzie znaleźć)? Jak coś to priv.
PSM

Postautor: zab » 17.01.2010, 01:09

PrawdziwySkurwiel pisze:Są kibice jakiś innych klubów oprócz Siarki w Tarnobrzegu ??

Kilka lat temu jeździł ktoś na Legię, a 2 czy 3 osoby chciały zrobic FC Pasów. Chyba im nie wyszło. Od kilku lat jakies osoby jeżdżą na Stalówkę ale nie wiem w jakiej formie (kibicowskiej czy piłkarskiej czylipooglądać).

Natomiast Lublinianka to nie tylko dziadki, pisanie w ten sposob jest jak już ktoś wspomniał dużym uproszczeniem. Swego czasu widzewiacy z Lublina chcieli z Lublinianki zrobić baze dla swojego FC ale chyba nie było na kim oprzec. Ci co chodza nie zajmują się niczym wiecej niz kibicowaniem na miejscu.
zab

Postautor: thebest » 17.01.2010, 12:09

Kolego ŁKS Podgórna na derbach w 2008(czyli ostatnich derbach u nas) było nas prawie 250 osob z Pabianic.Sytuacja w Pabanicach jest dość napieta.Prawda ze w 2000r. Pabianice były w 100% białe,nikt normlany by nie odwazyl sie przejsc gdziekolwiek w czerwonych barwach.Lecz wiekoszość z tamtej ekipy ŁKSu albo siedzi albo powyjezdzali.Na dzień dzisiejszy lepiej zoorganizowany jest Widzew(akcje na wigilie itp.) ŁKS z Pabianic jest nastawiony na tylko chuliganskie wrazenia.Trzeba przyznac ze na dzien dzisiejszy czerwoni rzadza miastem,ale trzeba dodac ze ŁKS z Pabianic nie ma wogole straszej ekipy do bicia sie.A Widzew ma az za duzo ich,i czesto dochodzi do takich sytuacji ze kolezka 25 lat po koksach i kilku latach treningu bije sie z 16 latkiem ktory pare miesiecy trenuje.I dodam jeszcze jako ciekawostke ze gdyby własnie nie starsza ekipa Widzewa w Pabanicach młodych czerwonych by nie było dzisiaj wcale.Bo jakies 2 lata temu nie mieli zadnej pomocy od starszej bandy i musieli sobie radzic sami a jak im to wychodzilo 2 lata temu to niech sobie przypomna;] Na dzien dzisiejszy bezapelacyjnie lepszy jest Widzew ale kwestia czasu;)
Pozdrawiam wszystkich honorowych z Pabianic!
thebest

Postautor: PSM » 17.01.2010, 12:25

PSM pisze:
PSM pisze:Mam nadzieję, że obiektywnie. Jak ktoś chce coś sprostować pisać ; )
KUJAWSKO-POMORSKIE
http://i46.tinypic.com/fwom53.jpg

Dostałem na razie dwie wiadomości (Legia i Wisła Płock). Mapka woj. Kujawsko-Pomorskiego jest już prawie całkowicie ukończona. Tymczasem czekam nadal na wiadomości od Was.

http://i45.tinypic.com/30caepz.jpg

P.S - Z Grudziądza jeździ ktoś na Stomil? (nie mogę tego wpisu nigdzie znaleźć)? Jak coś to priv.

Mapka kibicowska woj. kujawsko-pomorskie wielkimi krokami zbliża się do ukończenia. W dalszym ciągu czekam na wiadomości prywatne. Kolejna aktualizacja tym razem informacje od kibiców (Widzewa Łódź i Legii W-wa)

http://i47.tinypic.com/dvjxaf.jpg
PSM

Postautor: Okropny Dolores » 17.01.2010, 12:33

Walker pisze:W Libiążu pierwszą siłą jest Gornik Zabrze, potem Wisła i GKS
Ponadto kibice miejscowego Górnika Libiąż

Dzięki.
Czyli można stwierdzić,że od lat sytuacja się nie zmienia.
Okropny Dolores

Postautor: manfredzik » 17.01.2010, 12:40

[quote][/quote]
Osoby z Tarnobrzega jeżdżące na Stalówkę to pikniki spragnieni lepszej piłki, byli piłkarze czy sędziowie niższych lig.
W Tarnobrzegu tylko Siarka, no i nie ma szans żeby się coś zmieniło!
manfredzik

Postautor: kibicGDZ » 17.01.2010, 13:17

PSM pisze:Mapka kibicowska woj. kujawsko-pomorskie wielkimi krokami zbliża się do ukończenia. W dalszym ciągu czekam na wiadomości prywatne. Kolejna aktualizacja tym razem informacje od kibiców (Widzewa Łódź i Legii W-wa)

kilka moich wątpliwości...
1. GKM w Tucholi ? Ma ktoś konkrety odnośnie liczby? Skoro to ma być mapka kibicowska z zaznaczeniem rozumiem wpływów danej ekipy, wg informacji od kumpla z Tucholi dużo osób z tamtych rejonów jeździ na Polonię Bdg. Prosiłbym aby ktoś zabrał głos w tej sprawie.
2. Olimpia Grudziądz śmiało może być zaznaczona w Łasinie i Radzyniu Chełmińskim. W relacjach kibicowskich tejże ekipy kilkukrotnie jest wzmianka o wsparciu z tych mieścin.
3. Czy wpływy w centrum województwa, aby na pewno są aktualne? Śmieszy mnie zaznaczenie jednej ekipy prawie na pół województwa...właśnie widać po liczbie kibiców na meczach ile jest tych najwierniejszych.
kibicGDZ

Postautor: Rodowity_Mazowszanin » 17.01.2010, 14:25

Biskup pisze:A Siemiatycze ?

Ile % Jagiellonii a ile Legii ?

W Siemiatyczach nie ma zorganizowanej grupy kibiców Jagiellonii. Zapewne trochę os. jeździ lub jeździło na mecze do Białegostoku, ale to zwykli oglądacze ligowej piłki, nikt w klimatach. Swego czasu na meczach miejscowej Cresovii widać było akcenty prolegijne. Jest też flaga SIEMIATYCZE, która pojawiała się na Łazienkowskiej. Ostatnio miejscowi przystopowali z kibicowaniem i teraz nic ciekawego się tam nie dzieje.

Jak coś przekręciłem to poprawcie.
Obrazek
Rodowity_Mazowszanin

Postautor: 76-100 » 17.01.2010, 14:35

UCUC pisze:Ja mam pytanie o Darłowo i Sławno (zachodniopomorskie) , jak to tam wygląda ?

w Sławnie jest Sława i jest FC Gryfa Słupsk. a z tego co mi wiadomo to Darłovia nie ma żadnej oficjalnej zgody ani układu.
76-100

Postautor: PSM » 17.01.2010, 14:51

Poprawiona mapa kibicowska woj. kujawsko-pomorskiego. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi, opinie proszę o pisanie na priv. Dziękuję użytkownikowi z Grudziądza za swój wpis ; )

Mapa kibicowska (po zmianach):
http://i48.tinypic.com/w03p1l.jpg
Czysta mapa (z widocznymi miastami):
http://i45.tinypic.com/sz8ot2.jpg
PSM

Postautor: DFLG » 17.01.2010, 15:36

DFLG pisze:W Darłowie jest Darłovia, która ma układ z Wielimem Szczecinek i chyba również z MKS Karlino.
Natomiast w Sławno to FC Gryfa Słupsk

Ale palnąłem głupotę. Pytano o Darłovię, którą pomyliłem z Drawą.

nie_wazne pisze:Darłovia nie ma żadnej oficjalnej zgody ani układu.

Racja
Lechia Gdańsk!
DFLG

Postautor: op3 » 17.01.2010, 15:49

Okropny Dolores pisze:
Walker pisze:W Libiążu pierwszą siłą jest Gornik Zabrze, potem Wisła i GKS
Ponadto kibice miejscowego Górnika Libiąż

Dzięki.
Czyli można stwierdzić,że od lat sytuacja się nie zmienia.

nie zgodze sie z tym

Wisła z Libiaza zawiesila oficjalnie swoja dzialalnosc - nawet bylo gdzies oswiadczenie.Teraz podpinaja sie pod FC Chelmek.

czyli zostaje KSG,GieKSa i miejscowy Gornik.
GKS KATOWICE
op3

Postautor: jms » 17.01.2010, 16:18

Do twórcy mamy kujawsko-pomorskiego. Jaka jest mniej więcej odległośc z centralnych pktów na mapie tzn np. z Chodeczy w powiecie włocławskim do Tucholi?
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI
jms

Postautor: PSM » 17.01.2010, 16:54

jms pisze:Do twórcy mamy kujawsko-pomorskiego. Jaka jest mniej więcej odległośc z centralnych pktów na mapie tzn np. z Chodeczy w powiecie włocławskim do Tucholi?

Trasa samochodowa na linii: Chodecz-Włocławek-Toruń-Chełmża-Chełmno-Tuchola
ok. 190km.
PSM

Postautor: PSM » 17.01.2010, 17:14

kibicGDZ pisze:
PSM pisze:Mapka kibicowska woj. kujawsko-pomorskie wielkimi krokami zbliża się do ukończenia. W dalszym ciągu czekam na wiadomości prywatne. Kolejna aktualizacja tym razem informacje od kibiców (Widzewa Łódź i Legii W-wa)

kilka moich wątpliwości...
1. GKM w Tucholi ? Ma ktoś konkrety odnośnie liczby? Skoro to ma być mapka kibicowska z zaznaczeniem rozumiem wpływów danej ekipy, wg informacji od kumpla z Tucholi dużo osób z tamtych rejonów jeździ na Polonię Bdg. Prosiłbym aby ktoś zabrał głos w tej sprawie.
2. Olimpia Grudziądz śmiało może być zaznaczona w Łasinie i Radzyniu Chełmińskim. W relacjach kibicowskich tejże ekipy kilkukrotnie jest wzmianka o wsparciu z tych mieścin.
3. Czy wpływy w centrum województwa, aby na pewno są aktualne? Śmieszy mnie zaznaczenie jednej ekipy prawie na pół województwa...właśnie widać po liczbie kibiców na meczach ile jest tych najwierniejszych.

Odpowiedź L_GKM:
"W Tucholi jest fc GKMu tak samo w Jeżewie i dragaczu."
Na razie mi tego nie uzasadnił żadnymi konkretnymi liczbami.
PSM

Postautor: omiec » 17.01.2010, 17:51

Czy w Zagłębiu Dąbrowskim kibicuje się innym klubom niż Zagłębie i jego FC(CKS Czeladź)?
omiec

Postautor: włodzimierz » 17.01.2010, 18:56

ZD było opisywane. Przeszukaj temat.
włodzimierz

Postautor: LukaszGDZ » 17.01.2010, 19:21

Giekaemowcy z Tucholi wydali nawet swoje vlepki
http://i43.tinypic.com/2qnd0gk.jpg

Jednak o ich liczbach nigdy nic nie slyszalem. Z tego co wiem to sa tez osoby z Tucholi jezdzace na Chojniczanke.

I z ta Legia w Grudziadzu to tez chyba troche przesada. Jesli chcialbys wymieniac wszystkie jednostki z kazdego miasta jezdzace na mecze roznych klubow, to nie starczylo by Ci miejsca na mapce...

Co do Radzynia i Lasina, to Radzyniaki byli w 2 dychy na meczu z Odra Wodzislaw, w 12 na Zawiszy, w 5 w Toruniu i pojedyncze osoby na innych meczach. Lasin jezdzi, ale zazwyczaj po 4-5 osob. Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku, bo przejezdzajac przez Lasin mozna zobaczyc duze napisy "Olimpia Grudziadz", a na meczach Piasta okrzyki pozdrawiajace Olimpie :)
LukaszGDZ

Postautor: DiglettOi » 17.01.2010, 20:06

Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:
http://i47.tinypic.com/11979j7.jpg
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)
DiglettOi

Postautor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 20:20

DiglettOi pisze:Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:

Czy przy Starachowicach jest herb Korony a przy Skarżysku, Legii?Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .
Zawsze Wierny

Postautor: godefroy » 17.01.2010, 20:30

PSM mam nadzieje ze dostałeś moje Pw odnośnie powiatu G-D i Aleksandrowskiego...

natomiast fc Widzewa w Toruniu? heh powiem tak... poza jedna akcja w wigilie z transem i wydaniu vlepek to nic o nich nie wiadomo... jeśli to bedzie z 5 osobowa grupa to bym sie nie zdziwił... ale znaczenia oni jakiegokolwiek nie maja... i nie wiem czy powinni zaistniec na tej mapce.. juz wiecej kibiców ma Pomorzanin Toruń:)
godefroy

Postautor: Z_K » 17.01.2010, 20:34

Zawsze Wierny pisze:Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .

Dokładnie tak jak napisałeś.Staszów jest fc Ruchu,lecz przeciez Pogoń tez działa na swoje konto.
MKS Korona Kielce
Z_K

Postautor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 20:38

Albo np.Star Starachowice,Granat Skarżysko,Nida Pińczów i kilka innych mniejszych ekip które powinny się ukazać na tej mapce.
Zawsze Wierny

Postautor: malolaciKSC » 17.01.2010, 20:40

W Kazimierzy Wielkiej panuje Cracovia i chlopaki stamtad jezdza na Pasy, wiec nie zgodzilbym sie z Toba ze panuje tam Wisla.
Cracovia Pany!!!
malolaciKSC

Postautor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 20:44

godefroy pisze:PSM mam nadzieje ze dostałeś moje Pw odnośnie powiatu G-D i Aleksandrowskiego...

natomiast fc Widzewa w Toruniu? heh powiem tak... poza jedna akcja w wigilie z transem i wydaniu vlepek to nic o nich nie wiadomo... jeśli to bedzie z 5 osobowa grupa to bym sie nie zdziwił... ale znaczenia oni jakiegokolwiek nie maja... i nie wiem czy powinni zaistniec na tej mapce.. juz wiecej kibiców ma Pomorzanin Toruń:)

A kto ci powiedział że w Torunie jest fc Widzewa?Owszem są jednostki Widzewa ale nikt tu o FC nie mówi.Na tej mapce są zaznaczone miasta w których występują kibice danej druzyny a nie tam gdzie jest fc.
Zawsze Wierny

Postautor: Loco_Locass » 17.01.2010, 20:45

DiglettOi pisze:Świętokrzyskie kibicowsko, ewentualnie piszcie co nie tak to poprawie:

Na południu zaznaczenie tylko Wisły to przesada. Nowy Korczyn, Opatowiec i okolice to tereny zdecydowanie bardzie pro Korona (zwłaszcza) czy pro Cracovia.

Pzdr
Proponuję niektórym forumowiczom pierdolniecie się młotkiem w głowę lub kubeł zimnej wody, zanim znów napiszą coś "mondrego"!
STOP INTERNETOWEJ NAPINCE!

Katyński las- ponury grobowiec, gdzie nasi Żołnierze- legli z kulą w głowie...
Loco_Locass

Postautor: DiglettOi » 17.01.2010, 21:06

Zawsze Wierny pisze:
DiglettOi pisze:Czy przy Starachowicach jest herb Korony a przy Skarżysku, Legii?Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .

Nie, zaznaczylem Legie, Widzew i Korone w Skarżysku.
Po poprawkach:
http://i50.tinypic.com/jb1f1x.jpg
;)
DiglettOi

Postautor: Zawsze Wierny » 17.01.2010, 21:13

DiglettOi pisze:
Zawsze Wierny pisze:
DiglettOi pisze:Czy przy Starachowicach jest herb Korony a przy Skarżysku, Legii?Jest też wiele nie co mniejszych ekip które sa warte zaznaczenie na tej mapce .

Nie, zaznaczylem Legie, Widzew i Korone w Skarżysku.
Po poprawkach:
http://i50.tinypic.com/jb1f1x.jpg

Wiem ze dawniej cos bylo slychac o Legii w Skarżysku ale teraz...
Zawsze Wierny

Postautor: DiglettOi » 17.01.2010, 21:15

Zawsze Wierny pisze:Wiem ze dawniej cos bylo slychac o Legii w Skarżysku ale teraz...

Podobno są jeszcze więc zaznaczyłem ;)
;)
DiglettOi

Postautor: GrubyBKS » 17.01.2010, 21:33

LukaszGDZ pisze:Giekaemowcy z Tucholi wydali nawet swoje vlepki
http://i43.tinypic.com/2qnd0gk.jpg

Jednak o ich liczbach nigdy nic nie slyszalem. Z tego co wiem to sa tez osoby z Tucholi jezdzace na Chojniczanke.

I z ta Legia w Grudziadzu to tez chyba troche przesada. Jesli chcialbys wymieniac wszystkie jednostki z kazdego miasta jezdzace na mecze roznych klubow, to nie starczylo by Ci miejsca na mapce...

Co do Radzynia i Lasina, to Radzyniaki byli w 2 dychy na meczu z Odra Wodzislaw, w 12 na Zawiszy, w 5 w Toruniu i pojedyncze osoby na innych meczach. Lasin jezdzi, ale zazwyczaj po 4-5 osob. Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku, bo przejezdzajac przez Lasin mozna zobaczyc duze napisy "Olimpia Grudziadz", a na meczach Piasta okrzyki pozdrawiajace Olimpie :)

Wierz mi, że to nie przesada ;)
Obrazek
GrubyBKS

radicalfans

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kibice