Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Gerrarrd
Posty: 253
Rejestracja: 04.10.2009, 15:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Gerrarrd » 15.01.2010, 22:59

Matpaw pisze:opisze ktos Katowice? z tego co kojarze jeszcze chyba nie byly opisywane
Było już z kilkanaście razy...
A ostatnio jakieś 3 - 4 strony do zadku. Starczy poszukać.
Obrazek



TS21
Posty: 7
Rejestracja: 15.01.2010, 23:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TS21 » 15.01.2010, 23:50

co do Bochni i okolic jest tak :
w Bochni działa FC, mecze na R22 w ponad 100 os, jeden z najlepszysz FC Wisły pod wzgledem liczebnosci. miasto i okolice ogolnie 100% Wisła, ale zawsze sie ktos moze zdarzyc z Cracovi, lub dawniej Legia.
co do chuliganki :
flage posiadali daaawno temu, obecnie nowa flaga z przed kilku lat, osób działających H znajdzie sie troche, ale to nie lata 90' kiedy mieli bardzo dobra bande.

Rzezawa:
wmiare duza wieś, gmina itd. Kibicowsko znam paru ludzi za Wisła i jezdzacych na mecze. Szal wydała osoba ktora obecnie jest na emigracji, reszta KMWTW.

kiedys bylo pytanie o Dobczyce wiec tam podobnie jak w Bochnii kibicowsko.
TSW & ZKS

Normandzki
Posty: 1057
Rejestracja: 15.01.2010, 11:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Normandzki » 16.01.2010, 07:54

mr_who pisze:
Normandzki pisze:Pytanie do osób z Lublina. Jak to jest po między Motorem a Lublinianką? Lublinianka ma jakichś kibiców? Jeśli ma to jaki są stosunki do kibiców Motoru?

Obecnie na Lubliniankę chodzą same dziadki, kiedyś jakaś młodzież próbowała coś działać (wydali vlepki) ale na chęciach się skończyło

Dzięki wielki
pozdrawiam

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 16.01.2010, 08:51

Matpaw pisze:opisze ktos Katowice? z tego co kojarze jeszcze chyba nie byly opisywane
Centrum - od zawsze sama Gieksa, chyba rozpisywac sie nie musze...
Koszutka - juz wczesniej pisałem...praktycznie sama Gieksa, pare starych chopów za R, pozostałosci po dawnych czasach (normalna sprawa) i w/g Niebieskich paru młodych, ale nikt nigdy z młodych sie z tym nie pucował - czyli na dobra sprawe niewiadomo czy sa czy ich nie ma...
Bogucice - praktycznie od zawsze sama Gieksa, teraz tez nic sie w tym temacie nie zmieniło, w miare dobra organizacja, Niebieskich ZERO.
Os. Paderewskiego (tzw. Paderewa) - Jedna z najbardziej kolorowych dzielnic w Katowicach, chyba nawet panowie spod znaku R nigdy nie siali na temat tej dzielnicy swoich propagand - o czyms to swiadczy ;)
Załeże - tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana... ilosciowow zdecydowanie na korzysc Gieksy, co do aktywnosci itd. to kibice Ruchu dosc sporo "bazgraja" jak na ich ilosc... Gieksa jest słabo zorganizowana, za to młodzi z spod znaku R sa czesto finansowani przez ekipe co widac na murach, sa tez bardzo czesto wspierani w akcjach przez dzielnice chorzowa, widac ze maja cisnienie na ta dzielnice... ogolnie bardziej jest trójkolorowo niz niebiesko, gdyby nie pomoc z Chorzowa niebiscy wygineliby.
Witosa - sam Gieksa, kiedys nasilniejsza ekipa na Gieksie... nie ma co sie rozpisywac.
Os. Tysiąclecia (Tauzen) - dzieli sie na 3 czesci: tauzen dolny/kukurydze (sredni) i górny, na dolnym i na kukurydzach sama Gieksa z jednastkami Ruchu, górny tauzen podzielony z przewaga w strone Niebieskich, ale sytuacja podobna jak na Załezu, bez pomocy Chorzowa, fani Ruchu mieliby cieżko.
Dąb - dzielnica na ktorej znajduje sie nasz stadion... chyba tyle wystarczy - sama GIEKSA
Wełnowiec - Dzielnica obok Dębu, równiez sama Gieksa, bardzo dobra organizacja.
Ligota - zdecydowana przewaga Gieksy, Niebiscy trzymaja sie ino na Gettcie, z kazdym rokiem coraz ich mniej, i zas to samo co z dzielnicami wyżej... gdyby nie pomoc PF z np. Mikołowa smiem twierdzic ze Ruchu na Ligocie by juz nie było... ogolnie sa na wymarciu porownujac kilka lat wstecz.
Brynów - młodzi to sama Gieksa, dosc sporo "dziadków" za Ruchem, aktywnych młodych niebieskich jest dosłownie kilku...
Zawodzie - bardzo dobrze pomalowana przez Giekse dzielnica, oficjalnie sama GieKSa, przeciwnikow nie wykryto :)
Dąbrówka Mała - równiez sama Gieksa, dzielnica mało aktywna, dosc zamulona, tutaj równiez nie wykryto przeciwników :)
Szopienice - Niebieska dzielnica Katowic, od zawsze sam Ruch, dobrze sie trzymaja i w najblizszych latach raczej to sie nie zmieni.
Burowiec - Dzielnica sasiadujaca z Szopkami, ale zas tutaj Ruch został przegoniony kilka grubych lat temu, kiedys dobra ekipa Gieksy, teraz troche słabiej, ale narazie nie zapowiada sie na powrót Niebieskich, ogolnie sama GieKSa.
Janów - jeszcze kilka lat temu mozna było powiedziec ze ta dzielnica idzie w kierunku Gieksy (ponad 50 osob z Gieksy na barażach, jak na taka mała dzielnice liczba duża) niestety Ruch na tej dzielnicy zrobił duże postepy i ogolnie rzecz biorąc dosc zdecydowanie przewaza tutaj Ruch, czesto wspomagany przez ziomków z Nikisza którzy maja tutaj kilka minut na piechote przez las.
Nikiszowiec - bastion Ruchu, bardzo silna ekipa niebieskich jak na Katowice, czesto wspomagaja Janów/ Szopy/ Gisz.
Giszowiec - Gieksa w ostatnich latach poczyniła ogromne postepy, zdecydowanie jest tutaj teraz bardziej Trójkolorowo niz Niebiesko, Ruch w defensywie.
Murcki - specyficzna dzielnica bo znajduje sie w.. lesie :) dookoła ino lasy hehe, ogolnie sama Gieksa, bliskośc Tych (Tychów?) powoduje ze czesto ta dzielnica jest bazgrana, podobno paru weteranów za Tyskimi... ale podkreślam ze PODOBNO ;)
Piotrowice - dzielnica domków jednorodzinnych, i małych bloków, ciezko jest mi cos powiedziec bo ogolnie mało osob kibicuje komukolwiek na tej dzielnicy, ale Ruch trzymie sie w okolicach Zurawia, w innych czesciach raczej sympatie pro Gieksa.
Os. Odrodzenia (Manhattan) - dupne blokowisko, w sumie te osiedle nalezy do Piotrowic ale ekipy sa odzielne ale czesto działaja wspolnie, dzielnica zdecydowanie proGieksa, Niebiskich praktycznie nie ma, jak gdzies sa to z sympatiami sie nie obnosza ;)
Kostuchna - sama Gieksa, paru starych typów za KSG, Niebieskich nie ma, dodam ze dzilnica słynie na Gieksie z "białych" poglądów ;)
Podlesie - dzielnica domków jednorodzinnych, ogolnie pustynia, c*** wie kto tam moze byc, oficjalnie panuje Gieksa. Mozna rzecz ze Pustynia.
Zarzecze - ? nie orientuje sie ;)

mysle ze obiektywnie.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

19baRon20
Posty: 94
Rejestracja: 12.01.2010, 19:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19baRon20 » 16.01.2010, 09:15

a Panewniki to gdzie?
obeRschlesien

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 16.01.2010, 09:24

jechałem w/g tej strony [link]
i po Ligocie odrazu przeskoczyłem na BRW

wiec:

Panewniki - jakis czas temu Niebiescy z tej dzielnicy ogarneli sie i poprawili organizacje, Gieksa ogolnie jest druga siła, głownie przez słaba organizacje, ale nie sa to jakies szokujace róznice (55 do 45/ 60 do 40 ?), 3 siła jest KSG - strona najbardziej trzymajaca sie w cieniu.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Świąteczny Karp » 16.01.2010, 10:12

Centrum - od zawsze sama Gieksa,
Po pierwszych trzech słowach już można sobie darować czytanie reszty, bo nic dobrego z tego nie będzie.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 16.01.2010, 10:16

Świąteczny Karp pisze:
Centrum - od zawsze sama Gieksa,
Po pierwszych trzech słowach już można sobie darować czytanie reszty, bo nic dobrego z tego nie będzie.
No to napisz,ze pol na pol z Ruchem i tyle. No ja p*******,co za typ. Ciekaw jestem,co się w tym opisie nie zgadza.

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 16.01.2010, 10:23

bjoolo pisze:oj drobna przesada chyba juz...
[link]
Znowu to samo,ja p*******:)
Już Ci pisałem,że twoje linki do Gangsters łatwo rozpoznać,więc W**********:)

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 16.01.2010, 13:13

Świąteczny Karp pisze:
Centrum - od zawsze sama Gieksa,
Po pierwszych trzech słowach już można sobie darować czytanie reszty, bo nic dobrego z tego nie będzie.
haha dobra koles na poczatku lat 80 organizowaliscie zbiorki na miarki np. ale c*** kogo obchodzi co sie działo 30 lat wstecz?
złapałes za słowko i tyle, wybacz mistrzu.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

zbyszek_r79
Posty: 219
Rejestracja: 29.09.2009, 21:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zbyszek_r79 » 16.01.2010, 13:24

Jak wygląda sytuacja w Pabianicach?
Jak z działalnością kibicowską Włókniarza i PTC?

2mastercard
Posty: 18
Rejestracja: 10.01.2010, 15:12

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 2mastercard » 16.01.2010, 14:00

1928UT pisze:Świlcza, Trzciana ([link])??
Świlcza to mocny i dość liczebny f.c. Resovii, duże ciśnienie w każdym apekcie życia kibicowskiego (od pikników począwszy). Trzciana, Bratkowice, Mrowla ( w gminie Świlcza) to również pro pasiaste miejscowości, ale według mnie z mniejszym zaangażowaniem w tym kierunku.

Apropo Boguchwały (f.c.Resovii) to posiada on flagę ale reprezentacyjną z napisem Boguchwała na tle biało-czerwonych barw.

Mam pytanie o Wojnicz (miasto pomiędzy Tarnowem i Brzeskiem), dzieje się tam cokolwiek związanego z kibicami.

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 16.01.2010, 14:04

zbyszek_r79 pisze:Jak wygląda sytuacja w Pabianicach?
Jak z działalnością kibicowską Włókniarza i PTC?
W Pabianicach bardzo dobry FC Widzewa.Dużo akcji na święta dla potrzebujących(pomoc dla chorych dzieci,bezdomny)
[link]

Wiem że sa tez kibice Łksu ale o nich nie wiele wiem(mają swoja flage i wydali jakieś gadżety)

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ostrykrokodylec » 16.01.2010, 14:30

2mastercard pisze:.

Mam pytanie o Wojnicz (miasto pomiędzy Tarnowem i Brzeskiem), dzieje się tam cokolwiek związanego z kibicami.
Czasem można spotkać jakieś dziecko z gimnazjum w szaliku Wisły bądź Unii.
Wojnicz jest bodajże FC Unii T. Ponadto jest kilka osób za Cracovią.
Na "mieście" ze 2 napisy sprajami prounijne. Ogólnie zadupie i nie ma nic ciekawego.

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 16.01.2010, 17:15

Mam nadzieję, że obiektywnie. Jak ktoś chce coś sprostować pisać ; )
KUJAWSKO-POMORSKIE
[link]

katowice64
Posty: 17
Rejestracja: 13.09.2009, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: katowice64 » 16.01.2010, 17:30

opis jasiukatowice bardzo obiektywny i bez przekłamań.

co do Panewnik - Ruch głównie na osiedlu Kokociniec - Małpi Gaj, moze jeszcze te kilka miejsc przy samej Rudzie Śląskiej - Kochłowicach.
Panewniki to też jedno z miejsc, kaj można spotkać KSG FC Katowice.
GieKSy sporo, ale nie sa jakos zajebiscie zorganizowani.

podsumowując, Ruch ma przewagę na Szopkach, Janowie i Nikiszu (de facto częsci Janowa, znajduje się tu Hala pro-Chorzowskiego Naprzodu Janów), występuje jeszcze na Piotrowicach, Ligocie, Załężu, Tauzenie Górnym, Panewnikach i Giszowcu, ale tutaj juz sie niebieskich barw nie uswiadczy, a przynajmniej jest baaaardzo ciężko. w tych miejscach i reszcie miasta rządzi GieKSa.

Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 16.01.2010, 17:37

PSM pisze:Mam nadzieję, że obiektywnie. Jak ktoś chce coś sprostować pisać ; )
KUJAWSKO-POMORSKIE
[link]
Moim skromnym zdaniem powinieneś podkreślić to, że w Chełmnie czyli pewnie de facto w powiecie jest Legia. Chłopaki z Chełmna jeżdżą razem z Brodnicą, Chełmżą i Rypinem. Byli dwa razy z Zagłębiem w Toruniu, w tym roku nawet lepszy wizualnie skład niż rok temu :)

tentyp82
Posty: 15
Rejestracja: 20.09.2009, 12:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: tentyp82 » 16.01.2010, 17:44

jasiukatowice pisze:
Matpaw pisze:opisze ktos Katowice? z tego co kojarze jeszcze chyba nie byly opisywane
Centrum - od zawsze sama Gieksa, chyba rozpisywac sie nie musze...
Koszutka - juz wczesniej pisałem...praktycznie sama Gieksa, pare starych chopów za R, pozostałosci po dawnych czasach (normalna sprawa) i w/g Niebieskich paru młodych, ale nikt nigdy z młodych sie z tym nie pucował - czyli na dobra sprawe niewiadomo czy sa czy ich nie ma...
Bogucice - praktycznie od zawsze sama Gieksa, teraz tez nic sie w tym temacie nie zmieniło, w miare dobra organizacja, Niebieskich ZERO.
Os. Paderewskiego (tzw. Paderewa) - Jedna z najbardziej kolorowych dzielnic w Katowicach, chyba nawet panowie spod znaku R nigdy nie siali na temat tej dzielnicy swoich propagand - o czyms to swiadczy ;)
Załeże - tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana... ilosciowow zdecydowanie na korzysc Gieksy, co do aktywnosci itd. to kibice Ruchu dosc sporo "bazgraja" jak na ich ilosc... Gieksa jest słabo zorganizowana, za to młodzi z spod znaku R sa czesto finansowani przez ekipe co widac na murach, sa tez bardzo czesto wspierani w akcjach przez dzielnice chorzowa, widac ze maja cisnienie na ta dzielnice... ogolnie bardziej jest trójkolorowo niz niebiesko, gdyby nie pomoc z Chorzowa niebiscy wygineliby.
Witosa - sam Gieksa, kiedys nasilniejsza ekipa na Gieksie... nie ma co sie rozpisywac.
Os. Tysiąclecia (Tauzen) - dzieli sie na 3 czesci: tauzen dolny/kukurydze (sredni) i górny, na dolnym i na kukurydzach sama Gieksa z jednastkami Ruchu, górny tauzen podzielony z przewaga w strone Niebieskich, ale sytuacja podobna jak na Załezu, bez pomocy Chorzowa, fani Ruchu mieliby cieżko.
Dąb - dzielnica na ktorej znajduje sie nasz stadion... chyba tyle wystarczy - sama GIEKSA
Wełnowiec - Dzielnica obok Dębu, równiez sama Gieksa, bardzo dobra organizacja.
Ligota - zdecydowana przewaga Gieksy, Niebiscy trzymaja sie ino na Gettcie, z kazdym rokiem coraz ich mniej, i zas to samo co z dzielnicami wyżej... gdyby nie pomoc PF z np. Mikołowa smiem twierdzic ze Ruchu na Ligocie by juz nie było... ogolnie sa na wymarciu porownujac kilka lat wstecz.
Brynów - młodzi to sama Gieksa, dosc sporo "dziadków" za Ruchem, aktywnych młodych niebieskich jest dosłownie kilku...
Zawodzie - bardzo dobrze pomalowana przez Giekse dzielnica, oficjalnie sama GieKSa, przeciwnikow nie wykryto :)
Dąbrówka Mała - równiez sama Gieksa, dzielnica mało aktywna, dosc zamulona, tutaj równiez nie wykryto przeciwników :)
Szopienice - Niebieska dzielnica Katowic, od zawsze sam Ruch, dobrze sie trzymaja i w najblizszych latach raczej to sie nie zmieni.
Burowiec - Dzielnica sasiadujaca z Szopkami, ale zas tutaj Ruch został przegoniony kilka grubych lat temu, kiedys dobra ekipa Gieksy, teraz troche słabiej, ale narazie nie zapowiada sie na powrót Niebieskich, ogolnie sama GieKSa.
Janów - jeszcze kilka lat temu mozna było powiedziec ze ta dzielnica idzie w kierunku Gieksy (ponad 50 osob z Gieksy na barażach, jak na taka mała dzielnice liczba duża) niestety Ruch na tej dzielnicy zrobił duże postepy i ogolnie rzecz biorąc dosc zdecydowanie przewaza tutaj Ruch, czesto wspomagany przez ziomków z Nikisza którzy maja tutaj kilka minut na piechote przez las.
Nikiszowiec - bastion Ruchu, bardzo silna ekipa niebieskich jak na Katowice, czesto wspomagaja Janów/ Szopy/ Gisz.
Giszowiec - Gieksa w ostatnich latach poczyniła ogromne postepy, zdecydowanie jest tutaj teraz bardziej Trójkolorowo niz Niebiesko, Ruch w defensywie.
Murcki - specyficzna dzielnica bo znajduje sie w.. lesie :) dookoła ino lasy hehe, ogolnie sama Gieksa, bliskośc Tych (Tychów?) powoduje ze czesto ta dzielnica jest bazgrana, podobno paru weteranów za Tyskimi... ale podkreślam ze PODOBNO ;)
Piotrowice - dzielnica domków jednorodzinnych, i małych bloków, ciezko jest mi cos powiedziec bo ogolnie mało osob kibicuje komukolwiek na tej dzielnicy, ale Ruch trzymie sie w okolicach Zurawia, w innych czesciach raczej sympatie pro Gieksa.
Os. Odrodzenia (Manhattan) - dupne blokowisko, w sumie te osiedle nalezy do Piotrowic ale ekipy sa odzielne ale czesto działaja wspolnie, dzielnica zdecydowanie proGieksa, Niebiskich praktycznie nie ma, jak gdzies sa to z sympatiami sie nie obnosza ;)
Kostuchna - sama Gieksa, paru starych typów za KSG, Niebieskich nie ma, dodam ze dzilnica słynie na Gieksie z "białych" poglądów ;)
Podlesie - dzielnica domków jednorodzinnych, ogolnie pustynia, c*** wie kto tam moze byc, oficjalnie panuje Gieksa. Mozna rzecz ze Pustynia.
Zarzecze - ? nie orientuje sie ;)

mysle ze obiektywnie.
pewnie się narażę, ciekawe komu bardziej, opis jak na Gieksiarza, całkiem przyzwoity, centrum to nie tylko sama Gieksa, nie ma po prostu Ruchu zorganizowanego, wiele przesiedleńców, pominięte Panewniki z Kokocińcem, myślę, że przypadkowo a nie przez złośliwość, w końcu, tam jest ogarnięty Ruch... Gieksa też ale w jakże modnej defensywie.

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jasiukatowice » 16.01.2010, 18:07

Wiadomo ze jest Ruch na centrum... tak jak piszesz duzo przesiedlenców itd. ale co z tego? czy cos to zmienia? ja tez znam 2 GieKSiarzy z Nikisza ktorzy regularnie chodza na Bukowa a czasami jezdza na wyjazdy, i nie sa to stare typy ino młode chlopaki ale czy cos to zmienia? NIC wiec po co o tym pisac?
Tak samo jak my niewiemy o zadnych kibicach Ruchu na centrum tak wy nie wiecie nic o naszych na Nikiszu, wiec jak dla mnie to nie ma o czym gadac, ale oczywiscie zawsze mogłbym napisac ze Gieksa jest poprostu na Nikiszu nie zorganizowana...
Bądzmy powazni, a koncówka twojego postu dla mnie nie zrozumiała...
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

dominik1
Posty: 73
Rejestracja: 20.09.2009, 21:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dominik1 » 16.01.2010, 18:19

Jako kibicowi Ruch również zdaje mi sie że opis obiektywny i nie ma co juz polemizować bo znów rozdupcymy temat a jak ktos jeszcze zapyta o Katowice to nalez mu przekopiowac tą odpowiedż bo sytuacja raczej stabilna na najblizszy rok.

UCUC
Posty: 27
Rejestracja: 12.09.2009, 22:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: UCUC » 16.01.2010, 19:51

Ja mam pytanie o Darłowo i Sławno (zachodniopomorskie) , jak to tam wygląda ?
Bo drobne informacje mam, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kompetentny..

NK1920N
Posty: 1
Rejestracja: 16.01.2010, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: NK1920N » 16.01.2010, 20:19

jasiukatowice pisze:Wiadomo ze jest Ruch na centrum... tak jak piszesz duzo przesiedlenców itd. ale co z tego? czy cos to zmienia? ja tez znam 2 GieKSiarzy z Nikisza ktorzy regularnie chodza na Bukowa a czasami jezdza na wyjazdy, i nie sa to stare typy ino młode chlopaki ale czy cos to zmienia? NIC wiec po co o tym pisac?
Tak samo jak my niewiemy o zadnych kibicach Ruchu na centrum tak wy nie wiecie nic o naszych na Nikiszu, wiec jak dla mnie to nie ma o czym gadac, ale oczywiscie zawsze mogłbym napisac ze Gieksa jest poprostu na Nikiszu nie zorganizowana...
Bądzmy powazni, a koncówka twojego postu dla mnie nie zrozumiała...
Aż się musiałem zarejestrować. Żebyś się nie zdziwił czy wiemy coś o tych waszych jednostkach czy nie ( m.in pan zsikin z waszego forum ) i za niedługo panowie się o tym przekonają. pozdRo ;)

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 16.01.2010, 20:35

UCUC pisze:Ja mam pytanie o Darłowo i Sławno (zachodniopomorskie) , jak to tam wygląda ?
Bo drobne informacje mam, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kompetentny..
W Darłowie jest Darłovia, która ma układ z Wielimem Szczecinek i chyba również z MKS Karlino.
Natomiast w Sławno to FC Gryfa Słupsk
Lechia Gdańsk!

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bogdan Adamiec » 16.01.2010, 20:37

zarejestrował się i mało nie pękła mu żyłka :) oby te wasze akcje nie odbiły się w drugą stronę.Wtedy też się tu wpisz i pochwal.

N4Y
Posty: 87
Rejestracja: 28.09.2009, 14:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: N4Y » 16.01.2010, 22:26

Kolezko nk1920n widze,ze macie zamiar ostro pogrywac.kiedys taki jeden od was grozil wjazdami na chate,a jak sie dowiedzial,ze to dziala w druga strone to szybko sie uspokoil.kazdy z was gdzies sie uczy,pracuje badz szweda,szybko mozna ukrecic bicz na takiego,a wiesz dobrze,ze nie jestescie nam anonimowi.

ŁKS Podgórna
Posty: 127
Rejestracja: 13.09.2009, 14:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ŁKS Podgórna » 16.01.2010, 22:36

Zawsze Wierny pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak wygląda sytuacja w Pabianicach?
Jak z działalnością kibicowską Włókniarza i PTC?
W Pabianicach bardzo dobry FC Widzewa.Dużo akcji na święta dla potrzebujących(pomoc dla chorych dzieci,bezdomny)
[link]

Wiem że sa tez kibice Łksu ale o nich nie wiele wiem(mają swoja flage i wydali jakieś gadżety)
ŁKS z Pabianic na Derbach Łodzi w ponad 100 osob{okolo 140}flagi, koszulki, szale, vlepki, breloczki.Są osiedla z tego co wiem gdzie rządzą ŁKSiacy.
Miasto do 2000 roku okolo było bastionem ŁKSu. Dzis sytuacja to 70%Widzew30%ŁKS
Na miescie raczej barwy czerwone.Lecz obie strony raczej maja dosc czesto oczy szeroko otwarte;)
WHITE PRIDE WORLD WIDE
1908

obiektywny1989
Posty: 37
Rejestracja: 15.09.2009, 15:49

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: obiektywny1989 » 16.01.2010, 22:58

[link]
Pabianice
Widzew Łódź

TAO
Posty: 24
Rejestracja: 28.02.2007, 09:39

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TAO » 16.01.2010, 23:48

MzksCzarni pisze:
1928UT pisze:Mam pytanie odnośnie Słupska:

Wiadomo że od czasu tragicznej śmierci Przemka Czai do dnia dzisiejszego trwa układ między Czarnymi a Gryfem a jak było wcześniej? do momentu tego tragicznego wydarzenia?. Jak dziś przedstawia się procentowo sytuacja w mieście?.
Czy Czarni dopingują drużynę koszykówki??
A więc tak, przed smiercia Przemka w mieście trwały niemalże codziennie walki. Jak to sie mówiło że Czarni rządzili w mieście Słupsk, a Gryf w byłym województwie słupskim.
Teraz Czarni czyli stara ekipa nie chodzi na kosza, poniewaz nas tam nie chcieli komercja itp. powstał tam klub kibica, z którym sie nie utozsamiamy. Sa to kibice sukcesu a mianowicie nie klubu MZKS Czarni tylko Energii. Czasami przejdziemy sie na jakis mecz koszykówki z ciekawszym przeciwnikiem, ale tylko w pewnym celu.
Powstała równiez młoda grupka kibiców, którzy chca pielęgnować tradycje prawdziwego klubu Czarnych. Chodzą na siatkówkę (II liga kobiet) i prowadzą tam doping.
My zaś wspieramy naszych przyjaciół z Gdańska na każdym ich meczu.

Jeśli chodzi o ilość pseudokibiców w Słupsku, to przewaza Gryf, gdyz my nie mamy juz własnego klubu i nie mamy gdzie sie pokazać. Jeśli chodzi o wszystkich kibiców w mieście to Energa Czarni przeważa i to znacznie na kazdym meczu widzów około 3000 tysiecy a na Gryfa przychodzi około 1500.
Dzisiaj między MZKS Czarni (stara ekipą) a Gryfem jest układ, czasami ich wspieramy na wyjazdach. Z kibicami Energii już taki układ nie istnieje, często na miescie kibice Gryfa wyzywają ich i wysmiewaja.
3000 tysiące na każdym meczu którym byłem na kilku na zaproszenie moich kolegów którzy mają darmowe karnety i widzów na hali 1200 max.Na Gryfie też byłem kilku krotnie i widzów 800-1000 max choć atmosfera na piłce konkretna a nie to co na koszu.

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 00:27

PSM pisze:Mam nadzieję, że obiektywnie. Jak ktoś chce coś sprostować pisać ; )
KUJAWSKO-POMORSKIE
[link]
Dostałem na razie dwie wiadomości (Legia i Wisła Płock). Mapka woj. Kujawsko-Pomorskiego jest już prawie całkowicie ukończona. Tymczasem czekam nadal na wiadomości od Was.

[link]

P.S - Z Grudziądza jeździ ktoś na Stomil? (nie mogę tego wpisu nigdzie znaleźć)? Jak coś to priv.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zab » 17.01.2010, 01:09

PrawdziwySkurwiel pisze:Są kibice jakiś innych klubów oprócz Siarki w Tarnobrzegu ??
Kilka lat temu jeździł ktoś na Legię, a 2 czy 3 osoby chciały zrobic FC Pasów. Chyba im nie wyszło. Od kilku lat jakies osoby jeżdżą na Stalówkę ale nie wiem w jakiej formie (kibicowskiej czy piłkarskiej czylipooglądać).

Natomiast Lublinianka to nie tylko dziadki, pisanie w ten sposob jest jak już ktoś wspomniał dużym uproszczeniem. Swego czasu widzewiacy z Lublina chcieli z Lublinianki zrobić baze dla swojego FC ale chyba nie było na kim oprzec. Ci co chodza nie zajmują się niczym wiecej niz kibicowaniem na miejscu.

thebest
Posty: 17
Rejestracja: 25.09.2009, 22:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: thebest » 17.01.2010, 12:09

Kolego ŁKS Podgórna na derbach w 2008(czyli ostatnich derbach u nas) było nas prawie 250 osob z Pabianic.Sytuacja w Pabanicach jest dość napieta.Prawda ze w 2000r. Pabianice były w 100% białe,nikt normlany by nie odwazyl sie przejsc gdziekolwiek w czerwonych barwach.Lecz wiekoszość z tamtej ekipy ŁKSu albo siedzi albo powyjezdzali.Na dzień dzisiejszy lepiej zoorganizowany jest Widzew(akcje na wigilie itp.) ŁKS z Pabianic jest nastawiony na tylko chuliganskie wrazenia.Trzeba przyznac ze na dzien dzisiejszy czerwoni rzadza miastem,ale trzeba dodac ze ŁKS z Pabianic nie ma wogole straszej ekipy do bicia sie.A Widzew ma az za duzo ich,i czesto dochodzi do takich sytuacji ze kolezka 25 lat po koksach i kilku latach treningu bije sie z 16 latkiem ktory pare miesiecy trenuje.I dodam jeszcze jako ciekawostke ze gdyby własnie nie starsza ekipa Widzewa w Pabanicach młodych czerwonych by nie było dzisiaj wcale.Bo jakies 2 lata temu nie mieli zadnej pomocy od starszej bandy i musieli sobie radzic sami a jak im to wychodzilo 2 lata temu to niech sobie przypomna;] Na dzien dzisiejszy bezapelacyjnie lepszy jest Widzew ale kwestia czasu;)
Pozdrawiam wszystkich honorowych z Pabianic!

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 12:25

PSM pisze:
PSM pisze:Mam nadzieję, że obiektywnie. Jak ktoś chce coś sprostować pisać ; )
KUJAWSKO-POMORSKIE
[link]
Dostałem na razie dwie wiadomości (Legia i Wisła Płock). Mapka woj. Kujawsko-Pomorskiego jest już prawie całkowicie ukończona. Tymczasem czekam nadal na wiadomości od Was.

[link]

P.S - Z Grudziądza jeździ ktoś na Stomil? (nie mogę tego wpisu nigdzie znaleźć)? Jak coś to priv.
Mapka kibicowska woj. kujawsko-pomorskie wielkimi krokami zbliża się do ukończenia. W dalszym ciągu czekam na wiadomości prywatne. Kolejna aktualizacja tym razem informacje od kibiców (Widzewa Łódź i Legii W-wa)

[link]

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 17.01.2010, 12:33

Walker pisze:W Libiążu pierwszą siłą jest Gornik Zabrze, potem Wisła i GKS
Ponadto kibice miejscowego Górnika Libiąż
Dzięki.
Czyli można stwierdzić,że od lat sytuacja się nie zmienia.

manfredzik
Posty: 12
Rejestracja: 29.01.2009, 21:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: manfredzik » 17.01.2010, 12:40

[quote][/quote]
Osoby z Tarnobrzega jeżdżące na Stalówkę to pikniki spragnieni lepszej piłki, byli piłkarze czy sędziowie niższych lig.
W Tarnobrzegu tylko Siarka, no i nie ma szans żeby się coś zmieniło!

kibicGDZ
Posty: 47
Rejestracja: 15.07.2009, 11:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibicGDZ » 17.01.2010, 13:17

PSM pisze: Mapka kibicowska woj. kujawsko-pomorskie wielkimi krokami zbliża się do ukończenia. W dalszym ciągu czekam na wiadomości prywatne. Kolejna aktualizacja tym razem informacje od kibiców (Widzewa Łódź i Legii W-wa)

[link]
kilka moich wątpliwości...
1. GKM w Tucholi ? Ma ktoś konkrety odnośnie liczby? Skoro to ma być mapka kibicowska z zaznaczeniem rozumiem wpływów danej ekipy, wg informacji od kumpla z Tucholi dużo osób z tamtych rejonów jeździ na Polonię Bdg. Prosiłbym aby ktoś zabrał głos w tej sprawie.
2. Olimpia Grudziądz śmiało może być zaznaczona w Łasinie i Radzyniu Chełmińskim. W relacjach kibicowskich tejże ekipy kilkukrotnie jest wzmianka o wsparciu z tych mieścin.
3. Czy wpływy w centrum województwa, aby na pewno są aktualne? Śmieszy mnie zaznaczenie jednej ekipy prawie na pół województwa...właśnie widać po liczbie kibiców na meczach ile jest tych najwierniejszych.

Rodowity_Mazowszanin
Posty: 122
Rejestracja: 27.02.2007, 06:12
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rodowity_Mazowszanin » 17.01.2010, 14:25

Biskup pisze:A Siemiatycze ?

Ile % Jagiellonii a ile Legii ?
W Siemiatyczach nie ma zorganizowanej grupy kibiców Jagiellonii. Zapewne trochę os. jeździ lub jeździło na mecze do Białegostoku, ale to zwykli oglądacze ligowej piłki, nikt w klimatach. Swego czasu na meczach miejscowej Cresovii widać było akcenty prolegijne. Jest też flaga SIEMIATYCZE, która pojawiała się na Łazienkowskiej. Ostatnio miejscowi przystopowali z kibicowaniem i teraz nic ciekawego się tam nie dzieje.

Jak coś przekręciłem to poprawcie.

76-100
Posty: 108
Rejestracja: 12.01.2010, 15:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 76-100 » 17.01.2010, 14:35

UCUC pisze:Ja mam pytanie o Darłowo i Sławno (zachodniopomorskie) , jak to tam wygląda ?
Bo drobne informacje mam, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kompetentny..
w Sławnie jest Sława i jest FC Gryfa Słupsk. a z tego co mi wiadomo to Darłovia nie ma żadnej oficjalnej zgody ani układu.

PSM
Posty: 32
Rejestracja: 11.01.2010, 18:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PSM » 17.01.2010, 14:51

Poprawiona mapa kibicowska woj. kujawsko-pomorskiego. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi, opinie proszę o pisanie na priv. Dziękuję użytkownikowi z Grudziądza za swój wpis ; )

Mapa kibicowska (po zmianach):
[link]
Czysta mapa (z widocznymi miastami):
[link]

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 17.01.2010, 15:36

DFLG pisze:W Darłowie jest Darłovia, która ma układ z Wielimem Szczecinek i chyba również z MKS Karlino.
Natomiast w Sławno to FC Gryfa Słupsk
Ale palnąłem głupotę. Pytano o Darłovię, którą pomyliłem z Drawą.
nie_wazne pisze:Darłovia nie ma żadnej oficjalnej zgody ani układu.
Racja
Lechia Gdańsk!

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: op3 » 17.01.2010, 15:49

Okropny Dolores pisze:
Walker pisze:W Libiążu pierwszą siłą jest Gornik Zabrze, potem Wisła i GKS
Ponadto kibice miejscowego Górnika Libiąż
Dzięki.
Czyli można stwierdzić,że od lat sytuacja się nie zmienia.

nie zgodze sie z tym

Wisła z Libiaza zawiesila oficjalnie swoja dzialalnosc - nawet bylo gdzies oswiadczenie.Teraz podpinaja sie pod FC Chelmek.

czyli zostaje KSG,GieKSa i miejscowy Gornik.
GKS KATOWICE

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, Goral74, Gość123, Timador, w90, wojtasssss1 i 184 gości