Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Post autor: Averno » 21.10.2008, 09:59

wiekszosc zgod pada przez brak kontaktow ale akurat Arka czy Cracovia mysle ze z innego powodu.
niezrywa sie przez taki blachy powod zgody trwajacej tyle czasu. Powody sa napewno inne albo zmiany w szeregach decydujacych, nieporozumienia na lini, lub osoby trzecie.



LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Post autor: LzsKleszczewko » 21.10.2008, 10:58

To ze zgoda jest stara wcale nie znaczy ze musi byc "wieczna".Poprostu pewne kontakty wygasaja i chyba nie jest ciezko to zrozumiec.Nie trzeba szukac w tym wszystkim spisku.Zgode rozbily osoby ktorych juz w wiekszosci niema lub nie maja nic do powiedzenia.Na c*** trzymac sztame z kims kogo sie nie zna lub nie lubi.Bo tata czy wujek lubil?

przetarte majtki
Posty: 77
Rejestracja: 01.03.2007, 12:45

Post autor: przetarte majtki » 21.10.2008, 12:51

Averno pisze:wiekszosc zgod pada przez brak kontaktow ale akurat Arka czy Cracovia mysle ze z innego powodu.
tak, bo Klicki kupował mecze, degradacja, doping był za słaby itp :lol: panowie było podane co jak i dlaczego, nie doszukujcie się sabotażów.
i Ty też zostaniesz andrzejem

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Post autor: Averno » 21.10.2008, 13:40

LzsKleszczewko pisze:Na c*** trzymac sztame z kims kogo sie nie zna lub nie lubi.Bo tata czy wujek lubil?
Fajne masz podejscie do zgod :lol: , to rownie dobrze na c*** dalej sie bic z najwieksza kosa, mozna z nimi zrobic zgode jak jeszcze z tego samego miasta to juz wgoloe swietne a to ze tam tata czy wujek sie z nimi bili co tam.

Jest cos takiego jak tradycje tez w ekipach, widac wiele osob ma to w d****.

dbwa1908
Posty: 11
Rejestracja: 19.10.2008, 10:15

Post autor: dbwa1908 » 21.10.2008, 15:43

Widac gołym okiem że "Wielka Triada" pozbywa się swoich "odnóg". Może kiedyś doczekamy sie czasów(moim zdaniem już nie długo) kiedy w sklad "W T" wchodzic będą A, L, C plus Zagłębie Lubin

Szalikowiec_
Posty: 325
Rejestracja: 20.10.2008, 21:59

Post autor: Szalikowiec_ » 21.10.2008, 15:59

Ja mam pytanie na temat zgody, Tur Turek - Warta Sieradz. Nadal istnieje ?, Jak tak to ma ktoś liczby w jakich się wspomagają ?

H.F.K
Posty: 48
Rejestracja: 24.03.2007, 11:23
Lokalizacja: WielkoPolska

Post autor: H.F.K » 21.10.2008, 16:47

Z tego co wiem to juz nie ma zgody Tur Turek&Warta Sieradz,nie znam powodu zerwania tej sztamy.

Tazbierek
Posty: 29
Rejestracja: 21.10.2008, 16:44
Lokalizacja: wiekszosc z Was sie bierze?

Post autor: Tazbierek » 21.10.2008, 16:49

Chyba wiekszosc z Was nie ma pojecia o czym pisze ,piszac ze ta zgoda Polonii z Arka padla przez brak kontakow :lol:
-DUMA i SLAWA (h)LEGIA WARSZAWA -

bobas
Posty: 55
Rejestracja: 22.03.2007, 11:21

Post autor: bobas » 21.10.2008, 17:08

Szalikowiec_ pisze:Ja mam pytanie na temat zgody, Tur Turek - Warta Sieradz. Nadal istnieje ?, Jak tak to ma ktoś liczby w jakich się wspomagają ?
Nigdy nie było takiej zgody ani nawet układu, co najwyżej dobre stosunki pomiędzy obiema ekipami.
My (tj Tur) ze względu na antykibicowską politykę zarządu i problemy co niektórych osób (właśnie dzięki działaczom) odpuszczamy mecze u siebie i wyjazdy.Tyle.
SUPPORT YOUR LOCAL FOOTBALL TEAM

tylko prawda
Posty: 71
Rejestracja: 21.10.2008, 16:57

Post autor: tylko prawda » 21.10.2008, 17:20

Tazbierek pisze:Chyba wiekszosc z Was nie ma pojecia o czym pisze ,piszac ze ta zgoda Polonii z Arka padla przez brak kontakow :lol:
PDK dopisz. :) A myślisz, że każdy wie co jest między obiema ekipami?

Jak dla mnie zgoda, która wspomaga sie we właśnym mieście po kilka osób to jest coś nie tak. I dobrze, że takie sztuczności odchodzą do lamusa. Mnie to nie zdziwiło. Podobnie ze zgodami Cracovii. Jakoś tak bez żalu widać zostało to przyjęte: i przez zrywajacych i przez ogół kibicowski. Przypomnijcie sobie choćby jak padla zgoda Jaga-Wisła. To dopiero ruszyło wszystkich, bo to była prawdziwa sztama.

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Post autor: LzsKleszczewko » 21.10.2008, 17:32

Averno pisze:
LzsKleszczewko pisze:Na c*** trzymac sztame z kims kogo sie nie zna lub nie lubi.Bo tata czy wujek lubil?
Fajne masz podejscie do zgod :lol: , to rownie dobrze na c*** dalej sie bic z najwieksza kosa, mozna z nimi zrobic zgode jak jeszcze z tego samego miasta to juz wgoloe swietne a to ze tam tata czy wujek sie z nimi bili co tam.

Jest cos takiego jak tradycje tez w ekipach, widac wiele osob ma to w d****.
Zgody z kosami rowniez powstawaly np:
Ruch-Widzew,Pogon- Legia, Lech-Arka czy Lech -Zaglebie wiec mam fajne podejscie do zgód.
Nie zapomnij ze to jest oficjalne stanowisko i o nim piszemy.Powod jak powod-oficjalnie dobry :)

Tazbierek
Posty: 29
Rejestracja: 21.10.2008, 16:44
Lokalizacja: wiekszosc z Was sie bierze?

Post autor: Tazbierek » 21.10.2008, 17:34

Jak ktos nie ma pojecia to niech nie zabiera glosu w tym temacie.Proste- wiesz ,piszesz. Nie wiesz to nie robisz bajzlu.A nie piszesz domysly jakies ,bo moze to a moze tamto ,a moze Heniek mial dziurawe buty.
-DUMA i SLAWA (h)LEGIA WARSZAWA -

POLSCYKIBICECOM
Posty: 106
Rejestracja: 18.10.2008, 09:44

Post autor: POLSCYKIBICECOM » 21.10.2008, 19:05

Ludzie skoro Cracovia zrywa swoje dawne zgody i teraz Arka zerwała to nie róbcie tzw. szopki z tym że teraz ta siec pomiędzy Arka a innymi zgodowiczami padnie to jest chore :!: cokolwiek napisac w tym temacie na tym forum to juz lawina prze rozkminiaczy siada, dyskusja aż wrze :lol: info vel nagle cytowania z jakiegos forum, jesli dana ekipa zrewie zgode to ktoś z tej danej ekipy o tym tutaj napisze oficjalne stanowisko :!: i nie trzeba tego komentowac i rozwalac tematu, zgoda padła i ciach bajera, tym bardziej ekipy wrogie nie powinny komentowac czemu akurat u ich rywala padła, trzeba sie interesowac własnym podwórkiem.
[link]" SERWIS PRAWDZIWEGO KIBICA

Obrazek

KKS Hooligans
Posty: 138
Rejestracja: 21.10.2008, 18:51

Post autor: KKS Hooligans » 21.10.2008, 19:09

Temat sie kręci 8)

Jakie stosunki panują między Arką Gdynia-Górnik Wałbrzych oraz GKS Tychy-Górnik Wałbrzych?

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Post autor: LzsKleszczewko » 21.10.2008, 19:19

a jakie stosunki panuja pomiedzy Slaskiem i Lechia? Cracovia i Polonia? :lol: .

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 21.10.2008, 21:15

miedzy Śląskiem a Lechia ? najdluzsza zgoda w Polsce ponad 30 lat razem i nie jeden klub chcial by poszczycic sie taka zgoda.Jak to sie spiewa u nas Lechia Wroclaw.tyle w temacie ;)

TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: TYLKO PASY » 21.10.2008, 21:27

Najdłuższa zgoda w Polsce to Cracovia-Polonia. Mam nadzieje że ta zgoda przetrwa na zawsze.

LORDI
Posty: 105
Rejestracja: 28.02.2007, 07:18

Post autor: LORDI » 21.10.2008, 22:39

Oporowian pisze:miedzy Śląskiem a Lechia ? najdluzsza zgoda w Polsce ponad 30 lat razem i nie jeden klub chcial by poszczycic sie taka zgoda.Jak to sie spiewa u nas Lechia Wroclaw.tyle w temacie ;)
No, najdłuższa.....
hmmm... sezon 74/75 ...34 lata zgoda z Arką,co robić-historia...
niewiele krótsza Polonia-Korona...
Cracovia-Polonia -tak naprawdę to nikt już nie pamięta od kiedy Pasy z Krakowa to Polonii druga połowa.....jeszcze przed i tuż po wojnie bliskie kontakty,aczkolwiek mało kto wie ,ze zaraz po odzyskaniu niepodległości to Pogoń Lwów,Polonia Warszawa i...,.Wisła Kraków tworzyły pierwsze tzw dzisiejsze zgody...
Pierwsze bójki kibiców miały miejsce na stadionie Polonii,kiedy to właśnie pojawiała się ....Cracovia,chodziło o , tak zawodników ,działaczy ,trenerów pochodzenia żydowskiego,uwczesna endecja z umiłowaniem biegała na Polonię i ....hmmm dopingowała "polski" zespół....(rozmowy z dziadkiem który mieszkał przed,w trakcie i po wojnie na starówce robią swoje) tak naprawdę dopiero wojna zbliżyła oba zespoły,potem lata tułaczki w "podligach" zbliżyły kiibiców ,ale fakt jest faktem,najdłuższa "zgoda" w teraźniejszym mniemaniu kibicowskim to właśnie Cracovia-Polonia i nikt nam tego nie zabierze...żadne Śląski z Lechią itd....
Obrazek

ultrafan
Posty: 74
Rejestracja: 04.04.2008, 12:01

Post autor: ultrafan » 21.10.2008, 22:39

dbwa1908 pisze:Może kiedyś doczekamy sie czasów(moim zdaniem już nie długo) kiedy w sklad "W T" wchodzic będą A, L, C plus Zagłębie Lubin
Przykro mi ale taka kombinacja jest niemożliwa, pzdr
a.c.a.b.

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Post autor: LzsKleszczewko » 21.10.2008, 22:49

I jak to ptaszki cwierkaja, tylko dlatego ze jest to zgoda tak stara i tyle w niej tradycji jest to zgoda podtrzymywana.Gdyby nie to tydzien temu okazalo by sie ze Cracovia ma mniej zgód.A co mi tam pogadam na necie co ptaszki cwierkaja :D

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 22.10.2008, 00:03

to ciekawe zawsze myslalem ze my jestesmy ta najdluzsza.Mogl by ktos starszy potwierdzic to co napisal Lordi ? przypominam ze chodzi o oficjalna zgode,nie od kad sie zaczely kumac pojedyncze osoby

viceroy
Posty: 246
Rejestracja: 28.07.2007, 22:33

Post autor: viceroy » 22.10.2008, 00:15

Jak juz tak wymieniacie najdłuzsze zgody to dorzuce cos od siebie.

Pierwsza i nadal istniejąca zgoda Arki to Polonia Bytom Zgoda ma juz ponad 34 lata 8)
Obrazek
Gůrny Ślůnsk , Freistaat Bayern , Euskadi Vasca

TIFOSI
Posty: 2
Rejestracja: 22.10.2008, 09:00

Post autor: TIFOSI » 22.10.2008, 09:02

Oporowian pisze:to ciekawe zawsze myslalem ze my jestesmy ta najdluzsza.Mogl by ktos starszy potwierdzic to co napisal Lordi ? przypominam ze chodzi o oficjalna zgode,nie od kad sie zaczely kumac pojedyncze osoby
No ale Lordi jest właśnie "starszy"... :wink: chyba że chodziło Ci o starszyzne L lub Ś...
POLONIA WARSZAWA

3220
Posty: 8
Rejestracja: 02.05.2007, 20:55

Post autor: 3220 » 22.10.2008, 13:30

Mi sie wydaje ze Lech postawił ultimatum Cracovi i Arce i tyle w temacie :)

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Post autor: macias » 22.10.2008, 13:36

3220 pisze:Mi sie wydaje ze Lech postawił ultimatum Cracovi i Arce i tyle w temacie :)
:lol: ochłoń kolego i się zastanów co piszesz...ku*** coraz lepsze stwierdzenie można tu wyczytać :shock:

justK
Posty: 2051
Rejestracja: 02.03.2007, 10:18

Post autor: justK » 22.10.2008, 16:24

po co dalej ten temat ciągniecie :? napisali czarno na białym z jakiego powodu i tyle, a nie jakieś podteksty typu: ultimatum, ZL czy coś. Opanujecie się

tylko prawda
Posty: 71
Rejestracja: 21.10.2008, 16:57

Post autor: tylko prawda » 22.10.2008, 16:32

MaD SiN pisze:zgody Cracovii z Polonia do zgody Śląska z Lechią nawet nie ma co porównywać,mimo że może być starsza.
Polonii z Arka chyba nikt normalny też by się nie odważył porównać.

Śląsk Gdańsk z Lechią Wrocław będzie zawsze,to już sie nie nazywa nawet zgoda i jestem przekonany (nie dlatego że jestem z Wroclawia) że nikt już nam w tym nie dorówna,bo historii nie da się zmienić,a wspólna przyszłość jest przed nami.
Pisz normalnie a nie jakieś pokemońskie dziecko. Dobrze wiesz, że "ach, super, zajebiście" nie było na Śląsk-Lechia , wiec nie wiem skąd te piany pochwalne.

Teksty o zerwaniu zgód ze niby Lech kazał = :D

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 22.10.2008, 16:33

a to ciekawe tak się tym szczycicie panowie z Wrocka i Gda ale powiedzcie mi czym różni się np zgoda Legia&Pogoń czy parę innych które również były zakładane na początku ruchu kibicowskiego w Polsce.

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Post autor: LzsKleszczewko » 22.10.2008, 16:51

Kilka rojebanych ryjów i nieporozumien to czesc "najwspanialszej" zgody której zazdrosci kazdy w Polsce :D .
Jak oni mnie bawia :D

Tazbierek
Posty: 29
Rejestracja: 21.10.2008, 16:44
Lokalizacja: wiekszosc z Was sie bierze?

Post autor: Tazbierek » 22.10.2008, 16:57

leniwiec pisze:a to ciekawe tak się tym szczycicie panowie z Wrocka i Gda ale powiedzcie mi czym różni się np zgoda Legia&Pogoń czy parę innych które również były zakładane na początku ruchu kibicowskiego w Polsce.

a no tym,ze pikniki z Gdanska czy Wroclawia nie wyzywaja siebie jak to robila 3/4 stadionu w Szczecinie na Legie.
Widzisz roznice ? Jak nie to sie nie odzywaj
-DUMA i SLAWA (h)LEGIA WARSZAWA -

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 22.10.2008, 18:35

Tazbierek pisze:
leniwiec pisze:a to ciekawe tak się tym szczycicie panowie z Wrocka i Gda ale powiedzcie mi czym różni się np zgoda Legia&Pogoń czy parę innych które również były zakładane na początku ruchu kibicowskiego w Polsce.

a no tym,ze pikniki z Gdanska czy Wroclawia nie wyzywaja siebie jak to robila 3/4 stadionu w Szczecinie na Legie.
Widzisz roznice ? Jak nie to sie nie odzywaj
3/4 stadionu :)) pozdro dla kómatych :lol:

Tazbierek
Posty: 29
Rejestracja: 21.10.2008, 16:44
Lokalizacja: wiekszosc z Was sie bierze?

Post autor: Tazbierek » 22.10.2008, 18:38

Nie bede sie z Toba klucil ,albo jestes tak ograniczony ,ze nie wiesz o czym pisze ,albo wlasnie jestes ten " kumaty " ale down.
-DUMA i SLAWA (h)LEGIA WARSZAWA -

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 22.10.2008, 18:56

3/4 stadionu to jakieś 18 tyśków wtedy (23 na stadionie o ile chodzi o rok 2001).
gwizdało nie bluzgało na piłkarzy może z 10 tyśków andrzeji. oczywiście wyolbrzymione w Polsce z prostego powodu, nikt praktycznie poza nami nie miał tylu małyszowców jak na tamte czasy dopiero taki typ kibica wchodził na nasze stadiony. W każdym układzie są jakieś zgrzyty, u Was też, tylko trzeba z takich sytuacji umiejętnie wychodzić. A przez lata się tego trochę nazbiera jak pewnie wiesz ;)
Reasumując nie widzę żadnej różnicy w zgodach tego typu jak L&P, L&Ś&W, Legia&Zagłębie czy choćby Arka&Polonia wszystkie są praktycznie od początku ruchu kibicowskiego raz jest lepiej raz gorzej (czasami są oficjalne przerwy ale praktycznie nic to nie zmienia ;) ).
Pisanie że się Lechii i Śląskowi zazdrości zgody zawiewa "propagandą zielińskiego" więc można to tylko zbyć :D

Tazbierek
Posty: 29
Rejestracja: 21.10.2008, 16:44
Lokalizacja: wiekszosc z Was sie bierze?

Post autor: Tazbierek » 22.10.2008, 19:02

Sluchaj mistrzu :

Po pierwsze nie jestem kibicem S-L-W piszac 3/4 stadionu to chyba wiadomo ,jak sie pisze przyslowiowo i nie lap mnie za slowa.Wiesz w normalnych klimatach ,gdyby 4 piknikow cos na zgode krzyczalo ,powinni dostac w ucho, to chyba kazdy sie ze mna zgodzi.Albo toleruja to wszyscy ,albo nikt ,a jezeli ktos tego nie toleruje ,to nie powinien tego okazywac glosno, bo pozniej sa wlasnie takie zgrzyty.Jezeli byles w Szczecinie to powinienes wiedziec co sie dzialo. tam ,a jezeli nie to kup sobie bravo sport i zmien dziedzine.
-DUMA i SLAWA (h)LEGIA WARSZAWA -

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 22.10.2008, 19:08

hehehe Tazbierek przecież ty ewidentnie nie wiesz o czym piszesz, nie znasz dokładnie tematu z tamtego meczu to nie pisz wcale, idz poczytaj TMK, nie mam zamiaru rozmywać dalej tematu.
i nie zmienia się nic pozdro dla kómatych 8)
ps napewno fani Legii, Arki, Sosnowca, czy choćby Pogoni i paru innych ekip zazdroszczą takiej zgody :)))))
amen

s_hzl
Posty: 14
Rejestracja: 21.10.2008, 18:46

ZGODA ARKA-ZAGŁĘBIE

Post autor: s_hzl » 22.10.2008, 21:17

Chcąc ukrócić jakiekolwiek spekulacje w ramach relacji na linii naszej zgody z ZAGŁĘBIEM LUBIN informujemy że :
SPROSTOWNIE DO KONETRZY
NA LINI ZGODY ARKA – ZAGŁĘBIE.

• ZAGŁĘBIE LUBIN NIE ZERWALO ZGODY Z ARKĄ GDYNIA ,
• ŻADNE WPISY OPISUJACE ZERWANIE ZGODY Z ARKĄ NA JAKICHKOLWIEK FORACH NIE SĄ OFICJALYM STANOWISKIEM KIBICÓW ZAGŁĘBIA I STANOWIA KŁAMSTWO!
• ZGODA Z ARKĄ TRWA I TRWAC BĘDZIE !


Jest to jedyne oficjalne stanowisko kibiców ZL !

Fan_Brzozovii
Posty: 99
Rejestracja: 28.02.2007, 13:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: Fan_Brzozovii » 22.10.2008, 21:35

leniwiec pisze:a to ciekawe tak się tym szczycicie panowie z Wrocka i Gda ale powiedzcie mi czym różni się np zgoda Legia&Pogoń czy parę innych które również były zakładane na początku ruchu kibicowskiego w Polsce.
Tyle, ze chyba w przypadku zgody Legii i Pogoni, byla ona w miedzyczasie zrywana, a nawet byla kosa miedzy obydwiema ekipami.
Poprawcie mnie jesli sie myle :)

nadszyszkownik
Posty: 26
Rejestracja: 04.06.2007, 14:50

Post autor: nadszyszkownik » 23.10.2008, 15:20

Pewnie , że była zerwana , odnowienie na linii Pogoń - Legia nastąpiło jakoś w pierwszej połowie lat 90.Podobnie ma się sprawa z Wisłą i Śląskiem oraz Wisłą i Lechią.

Lordi piszmy o poważnych zgodach zakładanych przez zorganizowane grupy kibicowskie.Takie pojawiły się w Polsce w latach 70 i od tego czasu powstają zgody w dzisiejszym tego słowa znaczeniu.To , że w okresie okołowojennym jeden prezes z drugim zrobili pół litra i przed meczem grano wspólnie na akordeonie nie oznacza , że była zgoda.Nie istniało pojęcie wyjazdów , wspólnego wspierania się itd itp , co najwyżej można napisać , że była nić sympatii.I z tego co napisaleś zacieśniło się to bardziej po wojnie ( podobne losy )

Alex
Posty: 45
Rejestracja: 03.03.2007, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alex » 23.10.2008, 17:42

nadszyszkownik pisze: Lordi piszmy o poważnych zgodach zakładanych przez zorganizowane grupy kibicowskie.Takie pojawiły się w Polsce w latach 70 i od tego czasu powstają zgody w dzisiejszym tego słowa znaczeniu.To , że w okresie okołowojennym jeden prezes z drugim zrobili pół litra i przed meczem grano wspólnie na akordeonie nie oznacza , że była zgoda.Nie istniało pojęcie wyjazdów , wspólnego wspierania się itd itp , co najwyżej można napisać , że była nić sympatii.I z tego co napisaleś zacieśniło się to bardziej po wojnie ( podobne losy )
No właśnie na tym polega problem, że jak na Polonii i Cracovii powstały zorganizowane grupy to zgoda pomiędzy naszymi klubami już była. To była zgoda, którą starsze pokolenia niejako przekazały rodzącemu się ruchowi kibicowskiemu. (i były to lata 60' nie 70')

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: piter » 23.10.2008, 18:12

leniwiec pisze:
Tazbierek pisze:
leniwiec pisze:a to ciekawe tak się tym szczycicie panowie z Wrocka i Gda ale powiedzcie mi czym różni się np zgoda Legia&Pogoń czy parę innych które również były zakładane na początku ruchu kibicowskiego w Polsce.

a no tym,ze pikniki z Gdanska czy Wroclawia nie wyzywaja siebie jak to robila 3/4 stadionu w Szczecinie na Legie.
Widzisz roznice ? Jak nie to sie nie odzywaj
3/4 stadionu :)) pozdro dla kómatych :lol:
byłem pare razy na meczu Pogoń - Legia w Szczecinie i jeden mecz utkwil mi w pamieci gdzie siedzialem na zkolu miedzy sektorem 12 a tym gdize siedziala Legia, w pewnym momencie około 20 osób zaczęło bluzgac na Legie i tak przez kilka minut i dopiero po około 10 minutach moze przyszła na ten sektor ekspedycja P&L i rzodała po liściu tym leonom..., ale prawda jest taka ze własnie w szczecinie zawsze sa gwizdy na piłkarzy Legii, w warszawie tego np nie zauwazyłem...

pozdro

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bączyński, melek, mis1910ns, misiekacab, Orzech, pongo2 i 196 gości