Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 01.06.2008, 09:28

mariusz pisze:Mam pytanie odnosnie Szczecinka.
Jak sie tam przedstawia sytuacja od strony kibicowskiej?
Szczegolnie interesuje mnie kwestia: dlaczego Darzbor pozwala sobie ostatnio na coraz wiecej?
Wiem, ze Wielim w d**** ma [link], ale jak ktos cos wie na ten temat to niech napisze.
Pozdrawiam.
na jakiej podstawie Darzbor pozwala sobie na coraz wiecej? w Szczecinku bywam czesto i nie zauwazylem by Darzbor opanowal tam jakakolwiek dzielnice, po prostu klub ten nie ma ekipy typowo sportowej. ma tylko rzesze piknikow. niemniej da sie zauwazyc ze niektore osiedla nie sa tak mocno za Wielimem ktorego ostoja jest Zachod czy Plac Wolnosci. jesli mozna napisz skad czerpiesz info o Szczecinku, pozdrawiam.



Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Post autor: Stopa Mnie Boli » 01.06.2008, 10:58

Fatkot czy mógł byś pokolorować tą mapkę Katowic ??
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 01.06.2008, 16:55

przyznam ze zaskoczyles mnie ta zgoda z Pogonia B. :)
Bialogard to nasz fanclub czyli Iskra i jest to miasto jednolite kibicowsko. w tej rundzie fani Iskry wspomagaja nas m.in. w Karlinie w 25, na derbach w 67, czy w Walczu w 11. zaliczaja takze dwa swoje wyjazdy w 17 i 23 osoby. Jezeli chodzi o Swidwin jest to slabo rozwiniete kibicowsko miasto, niemniej istnieje tam f-c Kotwicy identyfikujacy sie z miejscowa Spojnia.
Obrazek

Jankes_KSP
Posty: 78
Rejestracja: 26.02.2007, 23:11
Lokalizacja: z Polonii

Post autor: Jankes_KSP » 01.06.2008, 18:49

Szabla pisze:Interesuje mnie sytuacja w Warszawie,Bydgoszczy i Toruniu oczywiście.Mapki z podziałem mile widziane :)
Ogolnie to jestesmy porozrzucani po calej Warszawie. Gdzie mamy przewage nad Legia? Muranow, Starowka - ogolnie Srodmiescie.
A jesli chodzi o dzielnice. Przewaga Legii, ale my tez dobrze sie trzymamy na: Pradze, Zoliborzu, muranowskiej Woli, Bielanach, Ochocie czy Mokotowie, czyli na dzielnicach, ktore sa najblizej Konwiktorskiej.
A pozostale? To juz duza przewaga zielonych, choc nasi tam tez sa.
Sporo dobrych chlopakow mieszka tez w okolicach Warszawy, ale nie ma mowy o fc.
POLONIA PONAD ŻYCIE

Marszałkowski
Posty: 181
Rejestracja: 11.04.2008, 14:33
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Marszałkowski » 02.06.2008, 11:48

Co do Warszawy-Polonia na Nowym miescie,sporawo na Starym,rozne glosy chodza co do ilosci naszych tam,wiec nie bede gadal glupot,ale barwy na rynku Starego Miasta to raczej Legia,choc nie twierdze,ze akurat tam mieszkajaca.
Polonia,z racji stadionu polozonego na styku 3 dzielnic,gzie po jednej stronie ulicy jest Nowe Miasto,a po drugiej Muranow,ma tam duzo kibicow,tez na Zoliborzu,i Bielanach.
Jankes KSP-mowiac o waszej przewadze w Srodmiesciu opowiadasz herezje,zwlaszcza w poludniowym zbyt duzo nie znaczycie,a wlasnie kolo niego mamy Lazienkowska.Co do polnocnej czesci z pewnoscia macie jakas wiare,ale przewaga Legii jest druzgoczaca
Ochota,Mokotow-z pewnoscia nie sa to dzielnice polozone najblizej Konwiktorskiej,na Mokotowie sa od was rodzynki,jest to typowo Legijna dzielnica.
Praga-glownie stara,i sypialnie polnocne,ale i tu przewaga Legii.
Na poludniowej-Saska Kepa 100% Legia(wiem z doswiadczenia 8) ),Grochow tez,podobnie jak i Goclaw.Oczywiscie sa tez,podobnie jak i w kazdej dzielnicy wyjatki.
WIDE(L)CE 08'

Siera
Posty: 127
Rejestracja: 31.07.2007, 10:21
Lokalizacja: kmwtw

Post autor: Siera » 02.06.2008, 12:30

Jak wygląda sytuacja w Wieluniu , Łasku , Kiełczygłowie , Osjakowie , ? Jeśli ktoś wie cos o tych miastach pisać.

Hans Kloss
Posty: 64
Rejestracja: 18.03.2007, 21:56

Post autor: Hans Kloss » 02.06.2008, 12:49

Debica:

Zatorze(Północ)- ( os.Słoneczne,Witosa,Sikorskiego,Paderewskiego,3-Maja,ul.Sportowa) - Igloopol TAM TEZ ZNAJDUJE SIę STADION IGLOOPOLU

Centrum-( ul.Kolejowa,ul.Strumskiego,ul.Głowackiego,ul.Parkowa(Stadion Wisłoki),os.Fredry,ul.Konarskiego,ul.Krakowska,os.Sobieskiego,Strażacka,ul.Batorego,ul.Rynek)
WISłOKA

Południe,Zachód - (ul.Raczyńskich,os Matejki,łysogórska,Leśna,Kawęczyńska,os.Kępa,os Wolica I , II , III) -- WISłOKA

Wschód - (ul.Rzeszowska,Cmentarna,Tuwima,Mościckiego,świętosławy - IGLOOPOL , os.Pana Tadeusza,Sienkiewicza,Robotnicza,Poddęby,Gawrzyłowska,Szkotnia,Wielopolska - WISłOKA
Obrazek

Yaguarundi
Posty: 126
Rejestracja: 16.06.2007, 09:56

Post autor: Yaguarundi » 02.06.2008, 16:19

TSNH pisze:
Stopa Mnie Boli pisze:[link]

mapka przedstawiająca podział w Dębicy :wink: Wisłoka Zielonym Igloopol Niebieskim
Ale równy podział ... jedna kreska i po sprawie!!! Niesłychane

do wyliczanki z Huty dodał bym jeszcze:
Wisła: Stoki
Cracovia: Wzgórza
Można to jeszcze rozpisać.
Górne Stoki Wisła i troche Cracovii, Dolne Stoki Hutnik & Wisła, Górne Wzgórza Cracovia a dolne Cracovia i Hutnik.
I Zabawa :lol:
Obrazek

WidzeW_1910
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 19:12
Lokalizacja: Łódź- Sródmieście

Post autor: WidzeW_1910 » 03.06.2008, 19:48

stradivarius pisze:
Czemu nikt nie opisuje Łodzi? :twisted:
Chcesz znowu r******* temat :lol: :lol:

Łódzkie osiedla:
- Radogoszcz, znaczna przewaga Widzewa, kiedys silna ekipa ełksy dziś trudno ich tam znalezc, wydaja jakies vlepki, ale projektu flagi upilnowac nie umieja...
-Teofilow, to raczej tereny Łks-u, znajduja sie tez tutaj zorganizowana grupa Widzewiakow, ale stanowia mniejszosc.
-Zabieniec, przewaga Widzewa praktycznie jedyne czerwone osiedle w tamtej okolicy.
-Koziny, najsilniejszy bastion ełksy .
-Stare Miasto i Wschodnia Czesc Bałut przytlaczajaca przewaga WidzeWa
-Retkinia, Karolew w wiekszosci eŁkaes, ale jest tutaj bardzo liczna grupa fanow Widzewa, stan okreslilbym .
-Rokicie osiedle Łksu, mala grupka Widzewa
-Ruda osiedle Łks-u, spora grupa Widzewa.
-Chojny osiedle Widzewa, bardzo mała grupka fanów Łks-u, ktora wielokrotnie przekonala sie o swojej sile na osiedlu.
-Gorniak-Czerwony Rynek przewaga Widzewa
-Piastów przewaga Widzewa
-Kurak pol na pol, raczej ze wskazaniem na Łks
-Dabrowa silny bastion Widzewa, jest grupa fanow Łks-u wydaje mi sie ze znacznie liczniejsza niz na Chojnach .
- Zarzew, mowia o sobie jako osiedlu o 100% czystosci Widzewskiej krwi ale pewnie jeden ełkaesiak by sie znalazl.
-Stary Widzew osiedle Widzewa
-Widzew-Wschod, osiedle Widzewa
-Olechow,Janow osiedle Widzewa, ponoc jest jakas grupa ełkaesiakow ale musieli zjednoczyc sie w sile 3 osiedli zeby byli wstanie zrobic sobie flage....
-Stoki, Sikawa osiedle Widzewa
-Stare Polesie osiedle ełksy, spora grupa widzewiakow
- Środmiescie, chyba najwiekszy mix jesli chodzi o strefy wplywow. Sa ulice ze co brama to inny klub, obecnie raczej ze wskazaniem na Widzew, głowna nasza sila to ulica Pomorska.
Ostatnio zmieniony 03.06.2008, 20:04 przez WidzeW_1910, łącznie zmieniany 3 razy.
Wole byc Podmiejskim z Srodmiescia niz Rodowitym z Włocławka

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 03.06.2008, 19:57

No i tym postem kolego rozjebałeś temat :lol: . Net nabójka eŁKSy zaraz wpadnie i niestety w kilku przypadkach będą mieć racje, przekolorowałeś. I usuń te procenty, proszę Cię...
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

dostepny
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 295
Rejestracja: 26.02.2007, 18:11

Post autor: dostepny » 03.06.2008, 20:00

Rejon Manufaktury ul. Gdanska itp to jaki rejon?? i rejon galerii i ulica Piotrkowska??

WidzeW_1910
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 19:12
Lokalizacja: Łódź- Sródmieście

Post autor: WidzeW_1910 » 03.06.2008, 20:04

dostepny pisze:Rejon Manufaktury ul. Gdanska itp to jaki rejon?? i rejon galerii i ulica Piotrkowska??
Galeria i Piotrkowska to Srodmiescie,
Gdanska Polesie.
Wole byc Podmiejskim z Srodmiescia niz Rodowitym z Włocławka

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 03.06.2008, 20:05

generalnie tereny ŁKSu
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

chojny widzew
Posty: 128
Rejestracja: 23.04.2007, 10:52
Lokalizacja: Łódź Chojny

Post autor: chojny widzew » 03.06.2008, 20:34

Jedyny podział Łodzi który nie wzbudzi żadnych zastrzeżeń jest taki:
Widzew - tereny RTS
Polesie - tereny ŁKS
Górna, Bałuty, Śródmieście - dzielnice podzielone, wszystko zależy od osiedla, ulicy itp.

I na tym najlepiej poprzestac.

RedArmy
Posty: 50
Rejestracja: 27.02.2007, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: RedArmy » 04.06.2008, 06:56

Zgodzić się można z twoim sprostowaniem odnośnie Zorganizowanej grupy Widzewa na TEO . Ale Sam tez troszkę Przesadziłeś z Przewagą ŁKS na Śródmieściu . Przez długi czas można było stwierdzić że jest na Remis . Ale Ostatnio Sytuacja uległa zmianie . Jak dla mnie mogli byśmy zakończyć Wnikanie w Śródmieście . Pozdro dla normalnych .

[W]19[K]46[S]
Posty: 627
Rejestracja: 04.07.2007, 16:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: [W]19[K]46[S] » 04.06.2008, 07:28

A okolice Placu Hallera?

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 04.06.2008, 09:50

[W]19[K]46[S] pisze:A okolice Placu Hallera?
a skoro juz tu jestes moze skrobniesz cos o Bydzi? z mojego pobytu w tym miescie pamietam ze w scislym centrum na ul.Chodkiewicza i czesci Gdanskiej bylo sporo napisow Polonii ale czy bylo to zwiazane z tym ze tam akurat maja ekipe to nie wiem..?
Obrazek

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Post autor: pasikonik » 04.06.2008, 10:25

[W]19[K]46[S] pisze:A okolice Placu Hallera?
ŁKS

WidzeW_1910 troche przesadziles z tym swoim opisem :lol:
Obrazek
[link]

TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: TYLKO PASY » 04.06.2008, 12:31

Ogólnie w Krakowie więcej jest kibiców Cracovii niż Wisły, ale na Wisłę chodzi dużo kibiców dla dobrej piłki i jak Cracovia grałaby tak jak Wisła to chodziliby na Cracovię. Ale poza Krakowem dużo więcej jest kibiców Wisły.
Cracovia: Kurdwanów(są też kibice Wisły i to konkretni ul. Bojki), Prokocim, Wola Duchacka, Kozłówek, Siemaszki, Grzegórzki Stare, Dąbie, Salwator, Krowodrza, większa część Kazimierza. Z poza Krakowa to jeszcze w Wieliczcie więcej osób jest za Cracovią.
Wisła: Bieżanów, Bronowice, Azory, Prądnik Biały i Czerwony, Stare Podgórze, Stary Płaszów, Ruczaj, Borek Fałęcki i obrzeża Krakowa.

Szabla
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 66
Rejestracja: 12.03.2007, 17:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Szabla » 04.06.2008, 16:59

TYLKO PASY pisze:Ogólnie w Krakowie więcej jest kibiców Cracovii niż Wisły, ale na Wisłę chodzi dużo kibiców dla dobrej piłki i jak Cracovia grałaby tak jak Wisła to chodziliby na Cracovię. Ale poza Krakowem dużo więcej jest kibiców Wisły.
Cracovia: Kurdwanów(są też kibice Wisły i to konkretni ul. Bojki), Prokocim, Wola Duchacka, Kozłówek, Siemaszki, Grzegórzki Stare, Dąbie, Salwator, Krowodrza, większa część Kazimierza. Z poza Krakowa to jeszcze w Wieliczcie więcej osób jest za Cracovią.
Wisła: Bieżanów, Bronowice, Azory, Prądnik Biały i Czerwony, Stare Podgórze, Stary Płaszów, Ruczaj, Borek Fałęcki i obrzeża Krakowa.
Nie mogę się zgodzić w pewnej kwesti.Krowodrza na pewno nie jest dzielnicą stricte Pasiastą.Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie,że więcej i to sporo więcej,jest tam Wisły.Mówię oczywiście o Starej Krowodrzy czyli szeroko pojęte okolice Biprostalu.Niektórzy jednak używają nazwy "Krowodrza" w odniesieniu do osiedla XXX-lecia.Jeśli o to ci chodziło to jak najbardziej się zgodzę,że niepodzielnie panuje tam Cracovia.Nie byłbym też do końca pewny czy tak rzeczywiście Cracovia ma więcej kibiców.Kraków to duże miasto i raczej ciężko powiedzieć z czystym sercem kogo jest wiecej.Ja stawiałbym raczej pół na pół.No ale każy ma swoje zdanie i masz prawo uważać,że jest was więcej.
Wisła Kraków Ponad Wszystko !!

[W]19[K]46[S]
Posty: 627
Rejestracja: 04.07.2007, 16:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: [W]19[K]46[S] » 04.06.2008, 17:36

Nie jestem pewny do sytuacjii na wszystkich osiedlach a nie chcę być nieobiektywny, powiem to co wiem:

Śródmieście: Zawisza
Leśne: Zawisza
Miedzyń: Polonia z tym że coraz więcej ludzi chodzi na Zawiszę, jednak Polonistów jest dużo więcej o czym świadczy np. to że mieszka tutaj Golob ;) jest pub w którym Poloniści oglądają GP itp.
Okole: tutaj nie wiem
Osowa Góra: Zawisze szczególnie na "dole" OSG
Glinki i Kapuściska: Zawisza
Błonie: Zawisza
Czyżkówko: Polonia i Zawisza
Fordon i Bartodzieje: Oba kluby, przewaga Zawiszy...
Szwederowo: Ulica Skorupki Polonia, dodatkowo na Szwederku jest stara gwardia Polonii, gdzie jeszcze jest większe skupisko to nie wiem, oczywiscie część Szwederowa to Zawisza
Wyżyny: Zawisza a na Ogrodach i w krótkich uliczkach Polonia

Oczywiście mówimy o kumatych kibolach bo jeżeli chodzi o zwykłych ludzi to jest miażdząca przewaga kibiców żużla o czym świadczy np. frekwencja np. na GP i lidze. Inne kluby takie jak Chemik,Astoria,Gwiazda sie nie liczą ;) Mam nadzieję że nie wywołam niepotrzebnej kłótni.

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 04.06.2008, 17:52

TYLKO PASY pisze:Ogólnie w Krakowie więcej jest kibiców Cracovii niż Wisły
to twoje zdanie, napewno dużo więcej jeździ na Wisłe:) Chyba że masz np. na myśli samych dresów?
TYLKO PASY pisze: ale na Wisłę chodzi dużo kibiców dla dobrej piłki i jak Cracovia grałaby tak jak Wisła to chodziliby na Cracovię.
21.06.2008 gracie pierwszy raz od lat w Pucharach więc zobaczymy
TYLKO PASY pisze: poza Krakowem dużo więcej jest kibiców Wisły.
stary jakbym zaczał wymieniać wasze bastiony pod Krakowiem to też by się sporo uzbierało więc nie ograniczaj się tylko do Wieliczki
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

nchms
Posty: 168
Rejestracja: 17.03.2007, 19:17

Post autor: nchms » 04.06.2008, 19:20

Obrazowo w KRK i okolicach
Wisła, Cracovia po równo, lecz nie należy zapominać o Hutniku 5-10% -Stara Huta i Czyżyny w głównej mierze
Poza Krakowem przewaga Wisły - dobrze zorganizowane FC.

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 04.06.2008, 19:40

a jak tam wyglada sytuacja w Gorzowie?

Błędny rycerz
Posty: 15
Rejestracja: 15.04.2008, 11:54

Post autor: Błędny rycerz » 04.06.2008, 19:46

Ja tak samo nie wiem, skąd takie śmiałe zdanie, że Cracovii w Krakowie jest więcej. Przecież tego nie da się policzyć, myślę, że nawet najbardziej obiektywna mapa tego pana magistra, który stworzył ją jeżdżąc rowerem po mieście, nie w pełni oddaje sytuację w mieście, choć na pewno jest bliższa prawdy, niż niektóre prorocze wizje i marzenia pewnych osób.

@TYLKO PASY: delikatnie mówiąc pięknie skróciłeś listę miejsc, gdzie Wisła ma przewagę. Rozumiem stronniczość, ale ten temat w domyśle ma być w miarę obiektywny. Na szczęście pełną listę da się skompletować z innych wypowiedzi.

Faktycznie, Stara Krowodrza to zdecydowana dominacja Wisły.

Łodzian prosimy o nierozsadzanie tematu :lol: :wink:

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Post autor: Falls » 04.06.2008, 21:34

ale jak widzisz Błędny Rycerzu w Łodzi się nie da : )
jak się czyta takie wypowiedzi jak WidzeW_1910 to ręcę same opadają ....
faktycznie najlepszy podział który nie rozpieprzy tematu to Polesie -ŁKS, Widzew - wiadomo, reszta ....pomieszane : )

ja osobiście bez wnikania czy są jednostki do typowych osiedli (czy tym podobnych) ŁKSu zaliczyłbym
-Koziny
-Teofilów
-Retkinia z Karolewem
-Żubardź
-Rokicie
-Ruda
-Limanka
-Stare Polesie (od Kościuszki na zachód)
-Złotno
-Zdrowie z os.Mireckiego
-w Śródmieściu typowe ulice za ŁKSem to Wschodnia, Włókiennicza, Abramowskiego, Tylna

a czerwoni mają swoje ...
-Radogoszcz Wschód z Sitowiem
-Żabieniec
-Doły
-os.Liściasta
-Sikawa i Stoki
-os. Czarnieckiego z ulicą Zagajnikową
-Widzew Wschód i Stary Widzew
-Zarzew
-na pewno większa część Chojen
-Stare Miasto
-Nowosolna
-Śródmieście to faktycznie głównie Pomorska z odchodzącymi uliczkami (od Sterlinga na Wschód)
-Janów i Podgórze

reszty się nie podejmuje bo każdy i tak powie że tu są jednostki tam ich nie ma ...gdzieś organizują się bardziej gdzies mniej ...

generalnie już napisałem (chyba nawet w tym temacie) że baaardzo ogólnikowo granicą podziału jest nieśmiertelna ul.Kilińskiego

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 04.06.2008, 21:43

KRAKÓW


NOWA HUTA


Dzielnica Grębałów:


Dłubnia - Wisła

Stoki - Wisła

Wzgórza - Cracovia


Dzielnica Bieńczyce:


Złota Jesień - Wisła

Kalinowe - Wisła

Strusia - Wisła

Wysokie - Wisła

Lotnisko - Wisła

Jagiellońskie - Wisła

Kazimierzowskie - Wisła

Przy Arce - Cracovia

Niepodległości - Cracovia

Albertyńskie - Cracovia

Kościuszkowskie - Cracovia


Dzielnica Mistrzejowice:


Kombatantów - Cracovia

Tysiąclecia - Cracovia

Oświecenia - Cracovia

Srebrnych Orłów - Cracovia

Złoty Wiek - Cracovia

Bohaterów Września - Cracovia

Piastów - Cracovia


Dzielnica Czyżyny:


Dywizjonu - Wisła

2 Pułku - Cracovia


Dzielnica Nowa Huta:


Kolorowe - Hutnik

Spółdzielcze - Hutnik

Handlowe - Hutnik

Teatralne - Hutnik

Krakowiaków - Hutnik

Górali - Hutnik

Sportowe - Hutnik

Zielone - Hutnik

Urocze - Hutnik

Słoneczne - Hutnik

Zgody - Hutnik

Szklane Domy - Hutnik

Szkolne - Hutnik

Stalowe - Hutnik

Hutnicze - Hutnik

Willowe - Hutnik

Ogrodowe - Hutnik

Wandy - Hutnik

Skarpa - Hutnik

Młodości - Hutnik

Centrum - Hutnik

Marszałkowski
Posty: 181
Rejestracja: 11.04.2008, 14:33
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Marszałkowski » 04.06.2008, 21:49

Juz Warszawa jest mniej podzielona administracyjnie niz Nowa Huta :lol:
Co do Lodzi-jak wyglada sytuacja na Julianowie?
WIDE(L)CE 08'

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 04.06.2008, 21:52

PODGÓRZE


Dzielnica Prokocim Bieżanów:


Bieżanów - Wisła

Prokocim - Cracovia

Kozłówek - Cracovia

Rżąka - Wisła/Cracovia


Dzielnica Wola Duchacka:


Wola Duchacka Wschód - Cracovia

Wola Duchacka Zachód - Cracovia

Kurdwanów - Wisła

Piaski - Cracovia


Dzielnica Podgórze


Podgórze - Wisła

Płaszów - Wisła


Dzielnica Dębniki


Ruczaj - Wisła

Dębniki - Wisła/Cracovia

Podwawelskie - Wisła/Cracovia


Dzielnice Swoszowice i Łagiewniki pomijam, bo są tam niemal same domki, zorganizowany ruch kibicowski raczej nie istnieje, przy czym Swoszowice to bardziej Cracovia, a Łagiewniki Wisła. Nie można tego do końca sprecyzować, bo to rozległe dzielnice, bez zwartej zabudowy.

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 04.06.2008, 22:03

KROWODRZA


Dzielnica Zwierzyniec:


Salwator - Cracovia

Wola Justowska - Wisła

Olszanica - Cracovia


Dzielnica Bronowice:


Bronowice - Wisła

Zarzecze - Wisła


Przy czym Bronowice to obszar ogromny, obejmujący dwa blokowiska (Stare i Nowe) oraz dwa osiedla domków (Małe i Wielkie). Wszędzie tam kibicuje się Wiśle.


Dzielnica Łobzów:


Łobzów - Wisła

Krowodrza - Wisła


Dzielnica Prądnik Biały:


Prądnik Biały Zachód - Wisła

Prądnik Biały Wschód - Wisła

Krowodrza Górka - Cracovia

Siemaszki - Cracovia

Azory - Wisła


Dzielnica Prądnik Czerwony:


Prądnik Czerwony - Wisła

Rakowice - Wisła

Akacjowa - Wisła

Pszona - Wisła

Ugorek - Wisła

Wieczysta - Wisła


ŚRÓDMIEŚCIE


Dzielnica Stare Miasto:


Nowy Kleparz - Wisła

Stary Kleparz - Cracovia

Groble - Cracovia

Kazimierz - Cracovia


Dzielnica Grzegórzki:


Wesoła - Wisła/Cracovia

Grzegórzki Stare - Cracovia

Grzegórzki Nowe - Wisła

Oficerskie - Wisła

Olsza - Wisła

Dąbie - Cracovia


Myślę, że obiektywnie. Nieliczne dzielnice, o których sytuacji kibicowskiej nie mam pojęcia pominąłem. Tylko proszę nie piszcie na przykład, że na Kurdwanowie czy Ruczaju jest po połowie, bo będe musiał Was wyśmiać.

Twoje Zdrowie
Posty: 337
Rejestracja: 18.03.2007, 20:42

Post autor: Twoje Zdrowie » 04.06.2008, 22:53

Coś na starej hucie można by "/" ale generalnie OK.

Zastanawia mnie tylko ta Dłubnia :shock: Może o Zesławice chodziło?
Obrazek

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: White1910Pride » 04.06.2008, 23:32

Marszałkowski pisze: Co do Lodzi-jak wyglada sytuacja na Julianowie?
Julianów to takie dosyć mało aktywne kibicowsko osiedle, jednak jest ono pod wzgledem sympatii i osób chodzących na mecze zdecydowanie bardziej czerwone niż białe ;)
[link]

TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: TYLKO PASY » 04.06.2008, 23:38

Kurdwanów to raczej Cracovia. Liczebnie napewno, tylko Wisła tam ma konkretną ekipę (Bojki).

torca1950 a na Czyżynach nie ma Hutnika przypadkiem?

pasiastygangster
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2007, 11:13

Post autor: pasiastygangster » 05.06.2008, 07:04

Wesoła-Tylko Cracovia Kolego, zapraszam na tą dzielnice.
Kurdwanów-Także Cracovia, prócz ul.Bojki
Podwawelskie-Też Cracovia
Rżąka-Cracovia
NIe siej zamętu

kawał chuja
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 83
Rejestracja: 06.05.2007, 08:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kawał chuja » 05.06.2008, 09:03

Jak już, to Kurdwanów jest podzielony, ale na pewno nie można stwierdzić że rządzi tam Cracovia bądź Wisła.

Podział torca1950 w miarę obiektywny, poza paroma lapsusami (vide Kurdwanów, Rżąka).

Chłopaczku TYLKO PASY, twój tekst o większości liczebnej Cracovii w Krakowie można skwitować tylko pustym śmiechem. Dobrze wiesz jak jest, więc pierd... głupot sobie daruj. A ja, żeby nie siać zbędnej napinki, powiem, że Kraków jest podzielony w miarę po równo + Hutnik w Starej Hucie i na Czyżynach.

Natomiast okolice Krakowa, to już zdecydowanie przewaga Wisły.
Wisła Pany

Błędny rycerz
Posty: 15
Rejestracja: 15.04.2008, 11:54

Post autor: Błędny rycerz » 05.06.2008, 09:52

Kurdwanów jest podzielony i śmieszy mnie jak ktoś pisze, że jest tam więcej Cracovii. Ostatnio byłem w tamtych stronach i stoją tam takie osiedlowe mapy i przyglądając się doszedłem do przykrego (dla niektórych) wniosku, że... Witosa to połowa albo i nawet mniejsza część Kurdwanowa jako całości, a z tego co wiem to już na Wysłouchów rysuje się przewaga Wisły. Nie wchodzę w szczegóły, przyjęcie podziału pół na pół nie powinno być dla nikogo krzywdzące, choć ja i tak dałbym akcent na Wisłę w tych stronach (@Torca :lol: )

Nie wiem też, czy z czystym sumieniem można pisać, że Wola Wschód i Zachód to Cracovia. Nie wiem, czy ktokolwiek chodzi tam na barwach, ale z tamtych stron masa ludzi kibicuje Wiśle (nie raz i nie dwa razy padały dobre liczby wyjazdowe), tylko niektórzy najwyraźniej nie chcą tego dostrzec.

Złotego Wieku nie da się sklasyfikować na Cracovię. To, że pewien odsetek osób zmienił przekonania to wcale nie oznacza, że na Złotówce nie ma Wisły. Już pisałem wcześniej postawiłbym tezę, że Wisły wciąż jest tam więcej.

Kolorowe to nie tylko Hutnik. Wystarczy się przejechać wokół osiedla i się przekonać, jakie napisy są na ścianach (ale to nie jest wielki wyznacznik). Sam mam tam jednego kumpla i Wisła stamtąd jeździ we w miarę dobrej liczbie, także dałbym pół na pół.

Kościuszkowskie - przedtem ktoś pisał, że Wisła, teraz znowu głosy, że Cracovia. Może ktoś to rozjaśnić?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fanatyk1962, gdańszczanin, holendrowie i beldzy, koniak, ŁBZKochaNajmocniej, Timador, UrzadSkarbowy i 186 gości