www.warhouse.pl

Kibicowskie Świętokrzyskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
palijan
Posty: 14
Rejestracja: 17.02.2016, 13:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: palijan » 28.05.2017, 02:04

Hustin Doffman pisze:Kondoniarze żeby w Końskich Widzew okładali...w pale mi sie to nie mieści.
A co w tym dziwnego chamie? Chyba za dużo tych pał jak ci się nie mieści



WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 28.05.2017, 07:34

Nie robcie z tego wielkiego starcia. Takie mogło być gdyby sie koledzy zdecydowali spotkać 10 min później. Tradycyjnie widać Korona ma problemy z ustaleniem swojej liczby hehe. Janek - wyszło, ze masz jakieś kulawego ibformatora. Jedna mała roznica. Od nas chłopaki podjeli rękawice. Będąc w sporo mniejszej liczbie. Oni na powrocie z Niecieczy kilka dni później na sama myśl o wyrownanym pojedynku biją rekordy prędkości na drodze :) Zapomnieli sie pochwalić ? Bywa.

Potrafimy sie przyznać do porażki A Wy kalkulatory nawet zwyciestwo ubarwiacie. I tak jest od dawna. Najlepsze, ze w rozmowie tel mówicie jedno A w Internety puszczacie drugie. Z naszej strony koniec tematu. Gratulujemy udanej akcji, my mamy nauczkę, ze mimo "Ja sie nie udzielam" to niektórych od Was trzeba traktować od tamtej pory "normalnie".

husaria1683
Posty: 44
Rejestracja: 12.10.2016, 22:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: husaria1683 » 28.05.2017, 10:21

Hustin Doffman pisze:Kondoniarze żeby w Końskich Widzew okładali...w pale mi sie to nie mieści.
Nie płacz żydzewiaku, ŁKS was gania w Łódzkim a Korona w Świętokrzyskim.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Hustin Doffman » 28.05.2017, 10:29

husaria1683 pisze:
Hustin Doffman pisze:Kondoniarze żeby w Końskich Widzew okładali...w pale mi sie to nie mieści.
Nie płacz żydzewiaku, ŁKS was gania w Łódzkim a Korona w Świętokrzyskim.
Jasne,a ty jestes czołowym łowca...
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

husaria1683
Posty: 44
Rejestracja: 12.10.2016, 22:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: husaria1683 » 28.05.2017, 11:19

Nie łowcą a pogromcą twoich dziadków w 1946 roku w Kielcach...

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: darek.1 » 28.05.2017, 12:01

WIDZEW KOŃSKIE pisze: Tradycyjnie widać Korona ma problemy z ustaleniem swojej liczby hehe. Janek - wyszło, ze masz jakieś kulawego ibformatora. Jedna mała roznica. Od nas chłopaki podjeli rękawice.
Widać że straszny gul wam tam d*** w końskich ściska, że niby jak to chłopaki TKN wam bruzdżą? :) Przyzwyczajaj się bo to niebawem będzie normą. Znam wiele osób z końkich i okolic pracujących teraz lub niegdyś w Kielcach i wcale nie mówili o wielkiej przewadze Widzewa, w sumie to dziwili się że coś takiego się tam przyjęło, żeby kibicować komuś spoza województwa. Nikt ie ma problemów z ustaleniem liczb, i Wisła i Korona napisały jak było, Wisła napisała też że wszystko honorowo. A może ten twój problem z liczbami- to zaniżanie swojej liczby, żeby jakoś sobie usprawiedliwić porażki :) Ten kij ma dwa końce więc nie pyskuj już.
I zmień sobie rozmiar tej swojej stopki . Jakiś kompleks?

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Hustin Doffman » 28.05.2017, 12:21

husaria1683 pisze:Nie łowcą a pogromcą twoich dziadków w 1946 roku w Kielcach...




HAHAHAHAHA :D co za zgrywus :D

jak bedziesz tak kozaczył to ci rente zabiorą :D jak ty w 1946r z nożami latałeś po plantach to ty masz juz swoje lata :D
Ale mi dziadzia humor poprawiłeś z rana :
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 28.05.2017, 13:45

Nasza liczba sie nie zmieniła od momentu zajścia. Za to Wasza tak.

Nie będę sie z Tobą kłócil tutaj. Ja tu żyje wiec wiem co się dzieje. Ty wiesz tylko z opowieści. Ja tu tylko sprostowalem to co napisaliście. Każdy zdanie sobie sam wyrobi. Lepiej widoczni, widocznie lepsi ;)

Chyba nie myślisz, ze sie polpzymy i bedziemy z założonymi rękami przyglądać się rozwojowi sytuacji. Wasi koledzy z Końskich bardzo wyrywkpwo wam opowiadają o sytuacji na mieście ale to juz nie mój problem.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: 1925 » 28.05.2017, 14:09

Duzo Korony z Końskich na zbiórce przed meczem z L ?? :)
:arrow:

petarda
Posty: 47
Rejestracja: 27.06.2013, 12:32

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: petarda » 28.05.2017, 22:32

determinator pisze:
petarda pisze:
determinator pisze: Coś mi się wydaje, że KSZO ostatnimi czasy ma "słabe szable" jak "młoda" korona ich gania. Przez wiele lat było odwrotnie a tu zonk.
Po I to nazwy klubu piszemy wielką literą
po II nie wiem skąd czerpiesz informację ale koniecznie zmień źródło
gdzie Ty żeś się nasłuchał, że KSZO gania Koronę? chłopie od lat co sezon KSZO notorycznie ucieka przed Koroniarzami albo załapują się na oklep jeżeli im ta sztuka nie wyjdzie a Ty tu piszesz jakieś brednie że jest odwrotnie... tak jak pisałem wyżej zmień informatora
Z tą nazwą klubu "Korona" to przeoczenie małej litery - sorry :)
Odnośnie pozostałej treści Twojej wypowiedzi to miałem się do tego nie komentować
i było tak postąpić a nie siać farmazony
Jak byś trochę pomyślał i może nie wiem, przeczytał kilka razy to doszedłbyś do wniosku, że ja nie napisałem, że za każdym razem KSZO ganiało Koroniarzy ale, że "przeważnie" było na odwrót. Nie podawałem żadnych liczb itp. To Ty przesadziłeś z tym "chłopie od lat co sezon KSZO notorycznie ucieka przed Koroniarzami albo załapują się na oklep jeżeli im ta sztuka nie wyjdzie" - hehe :)
,,przeważnie" to przez ostatnie 10 lat(od walki banda na bande) KSZO nawet pół raza nie trafiło Korony za to w drugą stronę wiele udanych akcji gdzie KSZO wyłapuje bęcki bądź ratują się ucieczką. Chłopie tak jak Ci pisałem zmień informatora bo Cie ktoś dobrze w c**** robi, nie masz pojęcia co sie dzieje a się udzielasz i zgrywasz kumacza.

husaria1683
Posty: 44
Rejestracja: 12.10.2016, 22:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: husaria1683 » 28.05.2017, 22:55

Hustin Doffman pisze:
husaria1683 pisze:Nie łowcą a pogromcą twoich dziadków w 1946 roku w Kielcach...




HAHAHAHAHA :D co za zgrywus :D

jak bedziesz tak kozaczył to ci rente zabiorą :D jak ty w 1946r z nożami latałeś po plantach to ty masz juz swoje lata :D
Ale mi dziadzia humor poprawiłeś z rana :
Widzę że żydek zorientowany co się działo na Plantach z jego rodziną także wiedz że w Świętokrzyskim nie przepadamy za garbatymi nosami.

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 28.05.2017, 23:39

Nie zamierzam się tu z wami rozpisywać bo nie bd kopał się z koniem.Dla twojej wiadomości petarda jedyną akcją jaką się możecie poszczycić to ta po Bełchatowie gdzie było tylko13 osób. Wszystko inne łapiecie paziow to na co liczycie że bd się z wami bic...ale takie akcje was najbardziej jaraja a jak można sie było trafić ekipami to z trasy też spierdalaliscie na około. Mam prywatną wiadomość od waszego janka który tu wrzuca wasze relacje ktory to potwierdził po czasie.Niech wam będzie megalomani że nas bijecie i jesteśmy przed wami obsrani...:)

janek_
Posty: 100
Rejestracja: 30.04.2007, 17:35

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: janek_ » 29.05.2017, 01:53

KSZO GANG pisze:Nie zamierzam się tu z wami rozpisywać bo nie bd kopał się z koniem.Dla twojej wiadomości petarda jedyną akcją jaką się możecie poszczycić to ta po Bełchatowie gdzie było tylko13 osób. Wszystko inne łapiecie paziow to na co liczycie że bd się z wami bic...ale takie akcje was najbardziej jaraja a jak można sie było trafić ekipami to z trasy też spierdalaliscie na około. Mam prywatną wiadomość od waszego janka który tu wrzuca wasze relacje ktory to potwierdził po czasie.Niech wam będzie megalomani że nas bijecie i jesteśmy przed wami obsrani...:)

Napisalem ze pojechalismy droga przez Ostrowiec po tym jak dzwoniac przedstawiliscie sie za wisle Krakow wiec nie siej farmazonow i pamietaj na przyszlosc jakiej druzyny jestes kibicem... ?

i wkoncu przyznales sie przy okazji ze Lecha na wyjazdach wspieraja pazie z Ostrowca. My to dawno wiedzielismy ale wkoncu poszlo oficjalnie :)

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 29.05.2017, 07:41

Tępy janku nigdy się nie przedstawiliśmy jako Wisła .Wiedzieliście ze to my czekamy sami .Puszczajcie dalej swoje farmazony bo to wasz żywioł. Z mojej strony koniec .

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: darek.1 » 29.05.2017, 08:12

nosz ku*** tego jeszcze nie było. Kogo to obchodzi że jesteście paziami.I jeździcie na wyjazdy jako pazie dostające po czopkach.

petarda
Posty: 47
Rejestracja: 27.06.2013, 12:32

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: petarda » 29.05.2017, 10:07

KSZO GANG my to w d**** mamy kto od was na wyjazdy jeździ, czy są to ultrasi,pazie, pajace czy tam jak sobie sowich kolegów po szalu nazywasz, będziemy ich tłukli kiedy nam się to podoba. Prawda jest taka, że my coś działamy i nam wychodzi a Wy tylko piszecie, że staliście. Zrobicie akcję raz na 5 lat i ktoś ma sie do was dostosowywać. Tyle ile my na was przypału z psami,czasu,wachy natracimy a Ty se myślisz, że zadzwonisz jako inna ekipa a potem jeszcze masz czelność pisać, że sie was migamy. Z akcją na pociąg też zmieniłeś pogląd dopiero jak sam się w nim z psami znalazłeś, tak to przez kupę lat siałeś farmazon, że Korona się obsrała mimo, że sami ręczy ciągnęliśmy widząc stojącą przy torach ekipę i próbowaliśmy z tego pociągu się wydostać.

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 29.05.2017, 15:10

darek.1 pisze:
WIDZEW KOŃSKIE pisze: Tradycyjnie widać Korona ma problemy z ustaleniem swojej liczby hehe. Janek - wyszło, ze masz jakieś kulawego ibformatora. Jedna mała roznica. Od nas chłopaki podjeli rękawice.
Widać że straszny gul wam tam d*** w końskich ściska, że niby jak to chłopaki TKN wam bruzdżą? :) Przyzwyczajaj się bo to niebawem będzie normą. Znam wiele osób z końkich i okolic pracujących teraz lub niegdyś w Kielcach i wcale nie mówili o wielkiej przewadze Widzewa, w sumie to dziwili się że coś takiego się tam przyjęło, żeby kibicować komuś spoza województwa. Nikt ie ma problemów z ustaleniem liczb, i Wisła i Korona napisały jak było, Wisła napisała też że wszystko honorowo. A może ten twój problem z liczbami- to zaniżanie swojej liczby, żeby jakoś sobie usprawiedliwić porażki :) Ten kij ma dwa końce więc nie pyskuj już.
I zmień sobie rozmiar tej swojej stopki . Jakiś kompleks?
według nas liczba Korony była większa niż sami podali, a tak to jak już wspomnieliśmy żadnych zastrzeżeń ani tym bardziej pretensji, że atakowali w dużo większej przewadze nikt nie ma, bo wiadome o co w tym wszystkim chodzi i jadąc na ten wyjazd w takim składzie wiedzleiśmy na co sie piszemy. bez odbioru

S.J.
Posty: 1054
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: S.J. » 29.05.2017, 16:34

Piechna król strzelców w barwach Korony i kiedyś ulubieniec trybun ,pamiętam czasy jak cały stadion śpiewał "Kiełbasa,Kiełbasa....."dostał po ryju od "kibiców Korony" specjalnie w cudzysłowie bo pewnie były to jakieś młode szczurki ,co nie zmienia faktu ,że starsi kibice Korony z ekipy powinni ich złapać i nauczyć szacunku !Pewnie się gdzieś pochwalili ,że obili jakieś osoby na łódzkich blachach ,więc nie powinno być to trudne ;)

[link]

gorylwemgle
Posty: 32
Rejestracja: 20.01.2017, 02:39

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: gorylwemgle » 29.05.2017, 17:22

S.J. pisze:Piechna król strzelców w barwach Korony i kiedyś ulubieniec trybun ,pamiętam czasy jak cały stadion śpiewał "Kiełbasa,Kiełbasa....."dostał po ryju od "kibiców Korony" specjalnie w cudzysłowie bo pewnie były to jakieś młode szczurki ,co nie zmienia faktu ,że starsi kibice Korony z ekipy powinni ich złapać i nauczyć szacunku !Pewnie się gdzieś pochwalili ,że obili jakieś osoby na łódzkich blachach ,więc nie powinno być to trudne ;)

[link]
Skąd wiesz czy byli to kibice Korony czy to tylko domysły "Kiełbasy" auto na Łódzkich blachac, więc raczej nie podejrzewano, ze to kibice Legii. Półgłówków nie brakuje, nie pierwszy raz ktoś dostaje po głowie brany za kogoś innego na gorąco żeby tylko zapunktować w osiedlowej "lidze chuliganów" autakując np. przypadkowe auto widząc wrogie numery i kilku chłopa w aucie.

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 29.05.2017, 17:50

Ja wczoraj byłem na meczu a mam opoczyńskie numery i jednak ludzie rozglądali sie, troche słabo dostać kamieniem w auto dlatego że masz numey nie z tego regionu

obiektywista_
Posty: 40
Rejestracja: 10.06.2016, 10:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: obiektywista_ » 29.05.2017, 18:27

Czy ktoś z województwa wspierał Legię wczoraj w Kielcach ?

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 29.05.2017, 18:35

obiektywista_ pisze:Czy ktoś z województwa wspierał Legię wczoraj w Kielcach ?
Napewno Legia z Sandomierza swoją drogą wczoraj w Końskich Legioniści zrobili remont praktycznie wszystkie grafy Widzewa zmazane wszędzie Legia

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: qwepoi » 29.05.2017, 19:17

Komu sie kibicuje w tych miejscowościach:Pacanów Stopnica Chmielnik i Bogoria? Czy pustynie kibicowskie ?

obiektywista_
Posty: 40
Rejestracja: 10.06.2016, 10:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: obiektywista_ » 29.05.2017, 21:23

Chmielnik Korona, reszta raczej pustynie - co nie dziwi bo yo raczej juz wymarle miejscowosci gdzie wiekszosc mieszkancow jest juz w wieku mocno zaawansowanym

WIDMO
Posty: 34
Rejestracja: 16.03.2014, 21:03

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDMO » 29.05.2017, 23:38

obiektywista_ pisze:Chmielnik Korona, reszta raczej pustynie - co nie dziwi bo yo raczej juz wymarle miejscowosci gdzie wiekszosc mieszkancow jest juz w wieku mocno zaawansowanym
Stopnica tez swego czasu cos sie organizowala w strone Korony, ale na ten moment raczej jak wyzej.

olson1945&1920
Posty: 14
Rejestracja: 20.10.2008, 21:48
Lokalizacja: STASZÓW

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: olson1945&1920 » 30.05.2017, 11:02

Bogoria to FC Pogoni Staszów .reszta to pustynia

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 30.05.2017, 15:17

A komu kibicuje się teraz w miejscowości Raków ?Z opowieści wiem ,że miejscowość ta słynęła kiedyś (lata 90,początki 2000)z dużej ilości Skinheadów ;)
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: DiglettOi » 30.05.2017, 15:21

WODA GAZOWANA2 pisze:A komu kibicuje się teraz w miejscowości Raków ?Z opowieści wiem ,że miejscowość ta słynęła kiedyś (lata 90,początki 2000)z dużej ilości Skinheadów ;)
Koronie.
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Janosik69 » 30.05.2017, 16:25

Jeszcze z 5 lat i Korona już bedzie wiecej znaczyła w Końskich od Widzewa już jest coraz lepsza , tak samo bedzie w Skarżysku, FC Widzewa poupadają młodzi będą na Koronę jeżdzić

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: wiernyioddany » 30.05.2017, 17:22

Janosik69 pisze:Jeszcze z 5 lat i Korona już bedzie wiecej znaczyła w Końskich od Widzewa już jest coraz lepsza , tak samo bedzie w Skarżysku, FC Widzewa poupadają młodzi będą na Koronę jeżdzić
Za 3 lata Polonia przejmie Warszawe,za rok Lechia będzie walczyła w Gdyni jak równy z równym a za miesiąc Gieksa zawiesi działalność z powodu konfliktu po stracie flag .Mam nadzieje że za 2,5 miesiąca pójdziesz do szkoły i zlapiesz troszke rozumu i swoje nic nieznaczace przewidywania zostawisz dla siebie: ) . PS: znam z widzenia chłopakowi z Końskich i akurat o to miasto w świętokrzyskim jestem spokojny a z tego co wiem chwilowy przestuj "aktywniejszego" działania jest spowodowany problemami prawnymi kilku osob ...oby z fartem !
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 30.05.2017, 18:06

By uciąć głupie dywagacje. Czas pokaże co będzie w przyszłości. Każdy ma czas lepszy i gorszy. Gdybyś Janosiku przeanalizował ostatnich kilka lat, liczbę różnorakich akcji, turniejów, grafow i innych o których tu nie napiszemy to byś miał jakaś wiedzę.obserwujeobserwuje miejscowości z kibicami Korony i myślę, ze daleko im do aktywności naszego fc. Wokół Końskich jest bardzo dużo Korony. Jeżdżą jako Fc Końskie. O tym, ze troche dziwna formę przetrwania przyjęli nie ma sensu sie rozpisywać. Widocznie taki, był plan. Jest to dla nas problem ale nikt nie mówił , ze bedzie łatwo. Tak jak kolega wyżej napisał. Głupi przypal i nasze pole działania mocno sie ograniczylo. Za 5 lat ocenimy. Bo według przepowiedni Koroniarzy juz ze 2 lata temu miało nas nie być.

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 30.05.2017, 20:52

Łysica Bodzentyn - WISŁA SANDOMIERZ
W 44 osoby - busem i autami, wybieramy się do Bodzentyna. Podróż w obie strony z ogonem. Docieramy na sam początek meczu, miejscowy zarząd chciał nas zapakować do klatki z haszczami po kolana i postanawiamy zasiąść na "sektorze" obok. Wieszamy jedna flagę Tadka Króla. Doping ograniczamy do kilku okrzyków, ogółem piknik, przyjemna pogoda i co najważniejsze zwycięstwo tak więc 3 liga jest już formalnością..

Lukas45
Posty: 8
Rejestracja: 06.08.2013, 14:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Lukas45 » 01.06.2017, 01:40

Jak ma się sytacja Korony w Jędrzejowie ?? Bo ostatnio dowiedziałem się , że sporo ludzi z miasta zegarów w stronę (L)

olek765
Posty: 405
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: olek765 » 01.06.2017, 11:55

W Jędrzejowie nie ma aktywnego FC Legii. Od zawsze była grupa która (L) miała w sercu, ale nie są to aktywni kibice w myśl normalnych wzorów. Co najwyżej odwiedzają parę razy Ł3, ale w większości jako osoby tam mieszkające na co dzień. I to też 3-5 osób.

Fanatyk z Radoszyc
Posty: 6
Rejestracja: 12.10.2016, 19:36

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Fanatyk z Radoszyc » 01.06.2017, 21:42

W Radoszycach rządzi Korona!!! Widzewiaków coraz mniej!!!

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 08.06.2017, 10:27

WISŁA SANDOMIERZ - Nidzianka Bieliny

Wystawiamy skromny młynek w porywach może 60 os. Wisi jedna flaga, doping z przerwami. Mecz wygrywamy wysoko i tym samym zapewniamy sobie awans do III ligi!

Dzień wcześniej w 21 osób jesteśmy obecni na meczu Stalówka - SIARKA. Dzięki za gościnę!

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 12.06.2017, 13:46

Wczoraj zaliczamy ostatni wyjazd na IV- ligowym szlaku. Przeciwnikiem była Pogoń Staszów zdecydowanie najatrakcyjniejszy przeciwnik w ligowej monotonii. W Staszowie mieliśmy już okazję być w listopadzie gdzie wypadł nam wyjazd ze względu na mecz pucharowy.

W niedzielne upalne popołudnie z Sandomierza wyruszamy w 92 osoby - autokarem, 2 busami oraz autkiem. Na trasie dołącza do nas 12 Siarkowców a pod stadionem czeka już 50 osobowa załoga kiboli GKS-u Bełchatów. Łącznie na sektorze gości zasiadamy w 154 osoby. Co by nie mówić liczyliśmy na ciut większą liczbę z naszej strony, ale mimo wszystko nie ma co narzekać.
Pod stadionem duże oddziały policji, które na siłę chciały zapakować kilka osób stojących pod sektorem, jednak na przepychankach tylko się skończyło. Ogółem ochrona nie robi żadnych problemów na wejściu i chyba tylko wyrywkowo sprawdzają kilka osób . Spodziewaliśmy się problemów na wejściu - tym bardziej, że kilka dni przed meczem dochodziły do nas sygnały, że możemy zostać nie wpuszczeni, były nawet gadki o ograniczonej puli biletów, jednak na całe szczęście kilka dni przed meczem dogadaliśmy się z Zarządem miejscowych.
Do Staszowa zawitaliśmy z początkiem meczu, sprawnie wchodzimy na sektor i od początku ruszamy z dopingiem, który towarzyszył nam przez całe spotkanie. Na płocie powiesiliśmy 3 flagi - Obrońcy Siedmiu Wzgóz, Trześń oraz fanę Braci z Bełchatowa. Zawisł również przekreślony herb Pogoni Staszów, który był zaprezentowany na oprawie w listopadowym meczu w Sandomierzu. Na sektorze przez cały mecz powiewały 3 machajki - 2 krzyże oraz konkretnie prezentująca się flaga Bełchatowian na której widnieją herby Wisły, GKS-u oraz naszych przyjaciół z Miskolca. Przez większą część meczu tradycyjnie już rzucaliśmy achtungami. Oczywiście nie zabrakło na meczu wymiany uprzejmości - z naszej strony bluzgaliśmy tylko kilka razy, głównie skupiając się na dopingu dla naszej drużyny. Doping uskrzydlił zawodników i wysoko pokonaliśmy Pogoń 3:0. Po meczu dziękujemy zawodnikom za kolejne zwycięstwo razem odśpiewujemy kilka przyśpiewek i zarzucamy do miejscowych głośne "Żegnajcie chamy do III ligi wracamy!". Ogółem miejscowi wystawili młyn, na pewno prezentowali się lepiej niż na ostatnim meczu (listopad), dopingowali przez całe spotkanie ale słabo byli słyszalni. My w sumie też pod każdym względem zaprezentowaliśmy się lepiej niż na jesiennym pucharze.
Po meczu jesteśmy jeszcze przez kilkadziesiąt minut trzymani i w dobrych nastrojach opuszczamy Staszów.
Za nami sezon w IV lidze. Udało się zaliczyć bez wyjazdowego zera. Teraz czas na świętowanie na meczu z Naprzodem Jędrzejów i wyczekiwanie III ligowych pojedynków z solidnymi ekipami gdzie praktycznie co mecz będzie nam dane oglądać kiboli po drugiej stronie.
Podziękowania dla braci za WSparcie!
Obrazek

obiektywista_
Posty: 40
Rejestracja: 10.06.2016, 10:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: obiektywista_ » 12.06.2017, 21:20

Staszow jak liczbowo/jakosciowo ?

mokry_włoch
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2017, 14:24

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: mokry_włoch » 13.06.2017, 16:57

POGOŃ STSZÓW - Wisła Sandomierz

Z racji odwiecznych marazmów czwarto i piątoligowych miasto Staszów kibicowsko stało już niemal oddane tylko Chorzowskiemu Ruchowi. Jednak tym razem postanawiamy zmobilizować się lokalnie na Pogoni. Zbieramy się tego dnia w ok 200 osób. Jest z nami kilka osób z Rudy Śląskiej i 40 chłopaków ze Stali Rzeszów. Przed meczem można było coś wykręcić bo GKS Bełchatów, który przybył przed Wisłą ruszył w naszą stronę, my również, ale byliśmy cały czas kamerowani przez kryminalnych i w końcu zabrakło zdecydowania z obu stron. Co do meczu to wywieszamy dwie flagi, doping średni z racji tego że śpiewali tylko młodzi. Co do liczby Wisły to już sami się określili. Było ich chyba ze 130 razem z koalicjantami składem z tego co widzieliśmy gimnazjalnym.

miki4706
Posty: 1
Rejestracja: 09.04.2013, 23:38

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: miki4706 » 13.06.2017, 17:10

W staszowie chulygany nie śpiewają? ;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bytomska Wiara, george, Xsexx i 125 gości