Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar » 12.01.2017, 21:48

bmjmtWŁ pisze: Bez napinki
Swoje bez napinki pokazałeś wrzucając parę tygodni temu jakieś pedalskie przerobione w paincie zdjęcie. No ale cóż, przynajmniej już wiadomo co cię kręci.
@Red power
Koleś zadał pytanie typowo napinkowe, o temat który był poruszany tutaj dziesiątki razy. A co do odpowiedzi na pytanie, to przykro mi, ale nikt nie robi tutaj dyżurów tak jak ty by w przeciągu 10 minut juz na pytanie komus odpowiedzieć.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.



Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 12.01.2017, 22:10

Ale wpisało się już was tu trochę lecz nie w celu odpowiedzi na pytanie ale by dopierdolić się do tego,że Widzew tutaj pisze ze sobą.

No to odpowie ktoś w końcu jak to jest według was z tą Helską czy pytanie niewygodne??

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 12.01.2017, 22:59

A jak to było z tymi flagami? Czołówka dhw,ultrasi? Czy babcia z wnuczkami? Bo już sami nie wiecie,szybko zmieniacie temat. Post oczywiście na tym samym poziomie co Wasze z Helską. Jak to mówią kmwtw. "Pycha kroczy przed upadkiem".

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 00:16

Bez sensu.
Jakby to forum miało zaświadczyć o wielkości jednych, albo drugich.

Widzew stracił ważne flagi. Ból dla nas, fakt wiadomy.
Łks zdobył barwy na największym wrogu. Chwała i sukces.

Było już to wałkowane.
Nikt normalny po obu stronach nic innego nie mówi. Dla jednych wtopa po ch, dla drugich zwycięstwo. I tyle - raz na wozie, raz pod wozem. Miasto derbowe, dobra akcja, wasze 5 minut, wiktoria. Nikt wam, Łkesiaki, nie ujmuje, chyba, że jakieś zaślepione kapiszony, że "sportowo" obecnie prezentujecie się b. dobrze i łapiecie punkty. Tyle.


Ale skoro widzewiak zadał pytanie "a", to żeby nie musieć odpowiedzieć, musi wracać temat "b"? Przecież to bez sensu i świadczy wyłącznie o miałkości umysłu.

Skoro są momenty, że można wymieniać opinie normalnie, róbmy to, bo takie przekrzykiwanie się to serio jest poziom gimnazjum.

Zastanowiła mnie jeszcze jedna kwestia - szkoda, że po Waszej stronie jest też mało normalnych, w sąsiednim wątku na temat realnie wielkiego wydarzenia, jakim jest liczba sprzedanych karnetów dla 3-ligowej drużyny(!), której zgodnie z waszą retoryką nie ma w Łodzi(!), tylko po wsiach siedzimy, zamiast konstruktywnej odpowiedzi, tylko stek wyzwisk, ale przede wszystkim od razu zmiana tematu i jak zwykle po raz tysięczny: "Widzew to wieś", a Łks z Lutomierska czy Uniejowa to zapewne rodowici Łodzianie, co nie, wielkie mieszczuchy? Idź jeden bałwan z drugim e-huligan z Polesia czy Teo na Chojny czy Rado i zapytaj, czy czują się mniej miejscy od Was... Ale ch, nie podejmowałem tematu, za stary jestem na przekrzykiwanie się. Jak widać, smutasy są wszędzie.

Na marginesie, dużo różnych wynalazków z Widzewa ucichło po wiadomym wydarzeniu, ale największa łajza, pleciuch, kompleksiarz, bajkopisarz, pan nikt, rebe, zwany - tu można wymieniać kolejnych z 7 nicków, chyba każdego ta rura się wstydzi bardziej niż poprzedniego, biorąc pod uwagę częstotliwość ich zmian, ostatni to "Wsidzew" - jak zwykle rzyga tylko po to, żeby się napinać, nie wiem, dowartościować? c**** wiedziałeś, c**** wiesz i c**** będzie wiedział, głąbie. Ale ponapinać się można, internet przyjmie wszystko, nie? Może to i dobrze, że dużo komentatorów z Widzewa ucichło, bo tej pory, śledząc twoje wypociny, była taka narracja, że na 10 Widzewa, był 1 "niezłomny" z Łksu - zauważam, jakby się proporcje odwróciły - widzewiak zada pytanie, jebut, sześciu e-huliganów Łksu ciśnie po nim, jakby kolejne flagi zdobywali. Idź jeden z drugim na lodowisko cz zaproś dziewuchę do galerii na lody czy gdzie tam łazicie, a nie bez sensu p********* kocopoły.

To tyle, pozdro dla normalnych.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 00:36

Zapomniałem o jednym, rebe, nie jestem ze Zduńskiej, tylko z dziada - pradziada (może i dalej, głębiej nie chciało mi się szukać) jestem Bałuciorz. Więc stul pysk, wszo. A nawet gdybym był ze Zduńskiej Woli to byłbym dumny z pochodzenia, bo zdecydowanie nie uważam, że taka persona jak ty (o ile jesteś w ogóle z Łodzi) to coś lepszego, niż mieszkaniec Łasku, Zduńskiej czy Sieradza... czy okolic Pcimia Dolnego albo innej wiochy na Podkarpaciu, chyba, że, łapciuchu, tak cię smutno wychowali w jakiejś brudnej kamienicy na Polesiu, to tylko ze smutkiem świadczy o bidzie umysłowej twojej i twojego otoczenia. Zero szacunku dla ciebie, jak potrafisz poniżać innych ze względu na pochodzenie, słaby jesteś i wiesz o tym dobrze. Powiedz to swoim kolesiom z Pabianic albo Lutka, że stoją w Łkaesiackiej hierarchii nieco niżej od ciebie, buraku, bo ciebie wychowało "łódzkie getto".

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 00:40

Nie wiem czy jestes ślepy czy jakiś pierdolenięty ale najprędzej robisz z siebie celowo idiotę .

To twoje koleżanki w buraczanej wierze , jak zawsze zresztą gdy jest spokój , zadaja jakieś durne pytania , sami na nie odpowiadają , prowokują , i cały czas starają się wywyższać - a jak prowokacja nie wyjdzie, albo nikt im nie odp to pucuja o jakiś bieżących wydarzeniach i tak szukają zaczepki .

Ja wiem że kibic Widzewa może być na tyle głupi , że tego nie widzi - ale w takim razie pisząc wywód na pół strony i obracając kota ogonem , nie zaklamiesz kretynie tego co tutaj wypisujecie . Co to są za twoje argumenty baranie i czego one wogole dotyczą ? Chcesz ci wywiad udzielę jak się tak interesujesz , bo mnie akurat gówno obchodzi skąd był twój dziad, pradziad...



Macie coraz mniej argumentów , więc sklejcie pizdy i przestańcie pierdolić cały czas na wasze , bo jak widzicie nikt z wami tu nawet nie chce dyskutować . I ciekawe czy to was bardziej wkurwia że straciliscie swoją tube propagandowa , czy to jak wygląda rzeczywistość . Dla niektórych widać bardziej liczy się to 1 .

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 13.01.2017, 00:59

W s i d z e W - ty jestem jakims zjebanym,bialym idiotom? zadałem zwykle pytania a ty ku*** imbecylu spinasz sie jak j***** bachor.Wszystko bylo w porządku do momentu wtargniecia ciebie.Pospinales ze Widzewiak odpowiada komus po szalu o Helskiej,mogles sam doskonale zdac relacje wszechwiedzacy władco Łodzi.Przeczytaj ze zrozumieniem (jesli oczywiscie potrafisz,wierze w ciebie z całego serca chociaz pewnie na marne) pare postów wyżej - i kto tu zaczął napinke? ku***,z wami nie da sie normalnie podyskutować na jakiekolwiek tematy po ludzku.Nikt się nie spiął - wpadłeś ty,moze to po prostu kolejne konto ene due? swietnie sie czytalo te farmazony przed zarejestrowaniem :)

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 01:00

kmwtww10 pisze:W s i d z e W - ty jestem jakims zjebanym,bialym idiotom? zadałem zwykle pytania a ty ku*** imbecylu spinasz sie jak j***** bachor.Wszystko bylo w porządku do momentu wtargniecia ciebie.Pospinales ze Widzewiak odpowiada komus po szalu o Helskiej,mogles sam doskonale zdac relacje wszechwiedzacy władco Łodzi.Przeczytaj ze zrozumieniem (jesli oczywiscie potrafisz,wierze w ciebie z całego serca chociaz pewnie na marne) pare postów wyżej - i kto tu zaczął napinke? ku***,z wami nie da sie normalnie podyskutować na jakiekolwiek tematy po ludzku.Nikt się nie spiął - wpadłeś ty,moze to po prostu kolejne konto ene due? swietnie sie czytalo te farmazony przed zarejestrowaniem :)
Inaczej byś chyba k**** nie zasnęła co???

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 01:01

Masz szczęście, że mogę od razu skonfrontować twoje smutne brednie z rzeczywistością - idiotą to jesteś ty, "wielki łodzianinie" od siedmiu boleści, to wie każdy na tym forum. Przestań wreszcie pierdolić swoje smutne kocopoły, tylko CHOĆ JEDEN j***** RAZ ustosunkuj się merytorycznie i konstruktywnie do tego, co jest napisane, zakłamańcu. ZAJEB KOLEJNGO NICKA, zapodaj następnego. Twoje chłopaki z Lutka i Uniejowa będą się radować, że są "rodowici", ty błaźnie.

Ale tak ogólnie to jak zwykle odwracanie kota ogonem. Nie, rebe kmiotku? :)

Zrozum trollu, to bez sensu - chyba, że jesteś typowym noł-lajfem i 100% swojego życia spędzasz w necie, z dnia na dzień, rebe, coraz bardziej skłaniam się ku tej wersji.

To tyle, gnomie, choć raz daj znać, co myślisz tak na serio, a nie, co podpowiada ci twoja choroba umysłowa.

Nara, zacznij już zmieniać nicka, jesteś rozkminiony, ale nie bój żaby, tylko zacznij zmieniać nicka na nowy, asap, będzie ok

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 01:10

Ciebie to szkoda nawet komentować . Za bardzo przeżywasz moja osobę cioto , jeśli poświęcasz mi całe wywody to może faktycznie dogadamy autograf ci wyśle hahahah
To co napisałem prawie słowo w słowo zes przepisał i chcesz mi to przybić.... no niezły z ciebie "mądrala " - prawie taki sam jak "Wielki widzew" ..

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 13.01.2017, 01:11

mądrala pisze:Masz szczęście, że mogę od razu skonfrontować twoje smutne brednie z rzeczywistością - idiotą to jesteś ty, "wielki łodzianinie" od siedmiu boleści, to wie każdy na tym forum. Przestań wreszcie pierdolić swoje smutne kocopoły, tylko CHOĆ JEDEN j***** RAZ ustosunkuj się merytorycznie i konstruktywnie do tego, co jest napisane, zakłamańcu. ZAJEB KOLEJNGO NICKA, zapodaj następnego. Twoje chłopaki z Lutka i Uniejowa będą się radować, że są "rodowici", ty błaźnie.

Ale tak ogólnie to jak zwykle odwracanie kota ogonem. Nie, rebe kmiotku? :)

Zrozum trollu, to bez sensu - chyba, że jesteś typowym noł-lajfem i 100% swojego życia spędzasz w necie, z dnia na dzień, rebe, coraz bardziej skłaniam się ku tej wersji.

To tyle, gnomie, choć raz daj znać, co myślisz tak na serio, a nie, co podpowiada ci twoja choroba umysłowa.

Nara, zacznij już zmieniać nicka, jesteś rozkminiony, ale nie bój żaby, tylko zacznij zmieniać nicka na nowy, asap, będzie ok


Przecież kibice z Uniejowa,Lutormierska,Aleksandrowa i innych 'bastionów' Łks-u to są rodowici łodzianie!!! a nasze FC z tych samych miast to albo nie istnieją,albo to są wsiury.Szkoda cokolwiek pisać.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 01:18

No szkoda szkoda ... a jednak piszesz wsioku dalej te swoje ciulstwa , i udowadniasz jak bardzo jesteś głupi i jak malo rozumiesz .... j***** noł lajfie . Bierz przykład ze swojego mądrego kolegi " madrali". On jest taki mądry że nie umie nawet czytać , ale dużo pisze więc myśli że jest mądry hahaha :D

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 01:21

No to by było na tyle, wszo. Jak zwykle, ZERO ARGUMENTÓW, tylko kompromitacja i bełkot. Powyżej masz tezy i argumenty, rebe, sadzę, szczerze, że nawet nie zrozumiałeś, co wymagam w stosunku do twojej smutnej osoby, ale co mi tam, może ci się uda. CHOĆ RAZ, KANALIO, SIĘ USTOSUNKUJ do faktów.

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 13.01.2017, 01:23

Daaawaaaj zapierdol 100 post z kolejnego konta! odpal fajerwerki i władaj Łodziom dalej! :)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 01:30

Nie no, na serio, przecież ten błazen wyłącznie ośmiesza Łks, podobno macie tyle tylu modów na tym forum, dajcie mu bana, bo to śmiech jakiś...

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 01:36

Hahahahaha dawaj dalej te argumenty - podawaj ich jak najwięcej , są niebywale śmieszne ...

od dłuższego czasu te wasze "argumenty i tezy" i to co pierdolicie - przekonują mnie jak bardzo wkurwia was że nie możecie już bezkarnie wykładać na tym forum swojej zjebanej czerwonej ideologii .

I ten mój obraz jaki starasz się tu przedstawić , bo o niczym innym już nie piszesz - to tylko o tobie świadczy - że poświęcasz tyle pary na gościa którego przedstawiasz jako dno , wsza itp... Tyle że tacy idioci jak wy, jakieś mmsy wastelandy i inne czerwone pierdoloty nigdy tego nie mogliście zrozumieć i odkąd zacząłem tu pisać napierdalace całe strony , i rozprawki tylko i wylacznie na mój temat . Nie masz pojęcia jak bardzo mam w to wy)jebane .

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 13.01.2017, 05:17

Oczywiście łks dostaje w*******, to temat już rozjebany byleby zniknęły posty o tym. Standardowo przez jedną osobę cwele due rabe, która zgrywa kumacza. Specjalnie ściąga na siebie napinkę, zaraz powie, że cały Widzew go atakuje a on sam musi walczyć. Następnie będzie hasło piszmy o swoich klubach, a jak tylko pojawi się temat Widzewa to znów się wpierdoli byleby się ponapinać :)

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.01.2017, 06:15

mądrala pisze:w jakiejś brudnej kamienicy na Polesiu
A wy dalej swoje smęty. Pytam setny raz! Jak jest z Waszymi z kamienic na WP czy innej Słowiańskiej? Rozumiem same apartamentowce? Ty szlachcicu spod Koluszek wychowany w oborze.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.01.2017, 07:16

Tak,o Łksie na tym forum można pisać ale jedynie w samych superlatywach.Wystarczy że pojawi się jakieś info o ich spierdolce takie jak wczoraj wrzucił kolega bmjtmWŁ i już rabin musiał głośno zaszczekać.Ale przecież on ma wyjebane na to forum i na to co piszą Widzewiacy.

Mistrz,Nikodem,

Tak macie racje,że Widzewiacy też mieszkają w kamienicach tylko nikt z Widzewa się nie wywyższa jakim to jest wielkim mieszczuchem.Dlatego właśnie na was lecą takie pociski mieszczuchy z zajszczanych bram na Polesiu.Już załapaliście czy jeszcze nie?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 07:39

Z wami nie da się gadać normalnie, tylko umiecie odwracać kota ogonem. Miszcz1908, widzę, rośnie na godnego następcę rebego. Idźcie w c***, e-chuligany.

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 13.01.2017, 07:40

trudne sprawy 13 latków , chciałbym mieć takie problemy jak ekipa h z kibice.net
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.01.2017, 07:49

mądrala pisze:Z wami nie da się gadać normalnie, tylko umiecie odwracać kota ogonem. Miszcz1908, widzę, rośnie na godnego następcę rebego. Idźcie w c***, e-chuligany.
Zobacz kto napierdolił najwięcej postów na ostatnich dwóch stronach. Odpowiem żebyś nie szukał. Niejaki mądrala. Red power,jeszcze nie załapaliśmy j***** wieśniaku z Byczyny. Pozdrawiamy z zajszczanych bram na Polesiu.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 08:00

Idź w c***, paniał? Weź odwiedź babcię, albo z kumplem na plejce pograj, nie podejrzewam, żebyś pannę miał, tłumoku, to choć redtuba odpal... albo choć wyczyść ścierą te swoje wielkomiejskie zaszczane rejony, ale przestań się po chuju napinać, bo spadłeś już do poziomu rebego alias wsidzewa alias kilka innych.

Powtarzam - z wami nie da się normalnie pogadać, no ale cóż, wielkomiejski e-chuliganie z Lutomierska, Łks was wstawił na front walki internetowej i choć zero argumentów i jeszcze mniej wiedzy bieżącej, paluchami w klawisze trzeba napierdalać.

siema, błazny

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.01.2017, 08:13

Oj ty chłopku wiejski. Sami zaczeliście durne prowokacje o Żabie i nagle to My napierdalamy głupoty. Coraz dłuższe i coraz głupsze te twoje wywody. Nie obchodzi mnie co robisz,czy redtube czy co,nie musisz o tym pisać. Koniec z mojej strony.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 08:29

O durne prowokacje to zapytaj swojego ziomka po szalu, rebego - wsidzewa. I paru jeszcze innych. O sobie też nie zapomnij, Wielkomiejski Łodzianinie.
Tylko wy potraficie ludzi upadlać z powodu miejsca pochodzenia, sami mając kibiców pod Łodzią. Pamiętaj o jednym, obojętnie co wasze e-nabojka na tym śmiesznym forum nie napisze, pół Łodzi to Widzew i to się nie zmieni już nigdy. Wiem, że tego zboleć do dzisiaj nie możecie, rodowite smutasy.

A od liczby postów to się odprd, znowu nie masz nic sensownego do napisania... ja w sześć lat nie najebałem tyle, co ty w 6 miesięcy, więc turlaj.

eot

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.01.2017, 08:44

MISTRZ1908 pisze:Red power,jeszcze nie załapaliśmy j***** wieśniaku z Byczyny. Pozdrawiamy z zajszczanych bram na Polesiu.
Widocznie jesteś zbyt głupi.Może twoi mądrzejsi kumple chociaż załapali.

Szkoda,że ten temat znowu wygląda jak wygląda.No ale przecież chodzi wam o to by go rozpierdalać tak jak napisał ostatnio naczelny rabin z Karolewa.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 08:50

Większych idiotów niż mądrala i Red Power tutaj już nie ma .

Jesteście tak popierdolone dziewczynki podmiejskie , że naprawdę nie mam już słów.

Nie wiem czy wy wogole czytacie to co tutaj jest pisane , czy może nie umiecie czytać ale beka jest z tego co piszecie w c*** . Kto tu robi komu lipę hahahah

Dawać dalej

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.01.2017, 08:56

Rabin odnieś się lepiej merytorycznie do pytania o Helską.

Naprawdę mimo szczerych chęci nie da rady pisać tutaj normalnie.Jest naprawdę kilku normalnych i kumatych ludzi z Łksu na tym forum,ale niestety zamiast nich wpisują się rabiny i inne mistrze.

Wczoraj była w miarę normalna dyskusja.Wystarczyło przedstawić swoje zdanie na temat Helskiej,ale oczywiście zaczęły się bluzgi,że Widzew pisze tutaj ze sobą.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 09:05

Idź do trudnych spraw imbecylu.

Znajdzie się w końcu mądry który wyjebie ku uciesze wszystkich ten temat , albo chociaż gabinet tych ćwierć mózgów z rts, bezwstydnych idiotów którzy na tym forum pozostali ?

Dr Boskonovitch
Posty: 10
Rejestracja: 05.01.2017, 15:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dr Boskonovitch » 13.01.2017, 09:08

Może ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i zamknie ten z****** temat w pizdu.Nie da się czytać tych debilnych rozkminek po obu stronach.

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 13.01.2017, 09:59

wiecie co...zrobiłem sobie kawę , odpaliłem kompa w robocie i sobie myślę , aaa poczytam temat łódzki może coś nowego ,fajnego ,ciekawego przeczytam , jakieś wspominki ...i już wiem że :

[link]


i myślę że najlepiej ten temat w pizdu zamknąć do marca.

Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar » 13.01.2017, 10:55

Ukochane Miasto pisze:wiecie co...zrobiłem sobie kawę , odpaliłem kompa w robocie i sobie myślę , aaa poczytam temat łódzki może coś nowego ,fajnego ,ciekawego przeczytam , jakieś wspominki ...i już wiem że :

[link]


i myślę że najlepiej ten temat w pizdu zamknąć do marca.
Pierwszy raz się z tobą zgadzam. Zamknąć ten temat do rozpoczęcia kolejki i tyle.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.01.2017, 11:13

Niech ten temat lepiej zostanie.Niektórzy mogą nie wytrzymać i zacznie się napinka w innych tematach.

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 13.01.2017, 11:17

Red power pisze:Niech ten temat lepiej zostanie.Niektórzy mogą nie wytrzymać i zacznie się napinka w innych tematach.

Dokładnie.Lepiej niech już zostanie,bo biała armia wpadnie gdzie indziej i zacznie się od nowa.Przecież Rabin długo by nie wytrzymał..

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 13.01.2017, 11:25

nikodem pisze:Fajną musisz mieć robote,że siedzisz na k.net. i to na kompie.
nie narzekam .
od razu dla Ciebie dementi gdybyś w domyśle miał komendę . Nie, nie jestem psem :-)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.01.2017, 11:27

Hehe, a najlepsze, że rebe tyle rzyga i tak skutecznie zagłusza, że nadal nie ma odpowiedzi na pytania o Helską i w******* :)

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 13.01.2017, 11:44

haha co za czerwone pedały, dalej najlepiej wam sie rozmawia samym ze soba. Przeciez gdyby ten temat zniknąl to takie pizdy jak powyżej by sie chyba wyhuśtały grupowo :-D


a ty madrala jestes tak niedojebanym wsiokiem, ze nawet nie umiesz czytać. odpowiedz sie pojawiła i to nie tylko ode mnie , ale jak widać chyba dopały od wczoraj ci nie zeszły.


prosze wasz beznapinkowy wpis , wcale nie prowokacyjny - od ktorego sie zaczelo i odpowiedzi na niego.
bmjmtWŁ pisze:Słyszałem, że dzisiejszej nocy fani z ciemnej strony miasta wyłapują klapsy od Widzewa, który zajechał zniszczyć grafa chciwośc na starym polesiu. Ktoś tam ucieka, ktoś traci barwy, jakieś autko uszkodzone. Hmm czemu taka cisza o tym ? Ładnie musza być zdziwieni sąsiedzi, że przegrywają starcie w centrum swojego najlepszego osiedla. Bez napinki
1)
W s i d z e W pisze: Ty lapsie , ładnie to wy się zdziwiliscie jak jakiś czas temu w tej samej okolicy przy okazji remontu zgubiliscie samochód ;)

A co do samej akcji , to wy tym forum macie przypadłość do płaczu że ktoś wyłapał młotkiem, tasakiem albo inną przedłużka , niebawem znów będziecie zmuszeni żeby wylac tu swój żal. Bez odbioru.
2)
Eternidad pisze: ku*** ze też taki wyszczekany nie byłeś jak na jednym z Waszych najlepszych osiedli w biały dzień flagi tracicie.
zrozumialas cioto, czy mam ci to brailem napisać inwalido umysłowy ??

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.01.2017, 11:50

Red power pisze:Niech ten temat lepiej zostanie.Niektórzy mogą nie wytrzymać i zacznie się napinka w innych tematach.
Niejaki mądrala powoli już zaczyna w HP,także masz rację. Szkoda,że On nie ma nawet tam.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.01.2017, 11:52

W s i d z e W pisze:haha co za czerwone pedały, dalej najlepiej wam sie rozmawia samym ze soba. Przeciez gdyby ten temat zniknąl to takie pizdy jak powyżej by sie chyba wyhuśtały grupowo :-D


a ty madrala jestes tak niedojebanym wsiokiem, ze nawet nie umiesz czytać. odpowiedz sie pojawiła i to nie tylko ode mnie , ale jak widać chyba dopały od wczoraj ci nie zeszły.


prosze wasz beznapinkowy wpis , wcale nie prowokacyjny - od ktorego sie zaczelo i odpowiedzi na niego.
bmjmtWŁ pisze:Słyszałem, że dzisiejszej nocy fani z ciemnej strony miasta wyłapują klapsy od Widzewa, który zajechał zniszczyć grafa chciwośc na starym polesiu. Ktoś tam ucieka, ktoś traci barwy, jakieś autko uszkodzone. Hmm czemu taka cisza o tym ? Ładnie musza być zdziwieni sąsiedzi, że przegrywają starcie w centrum swojego najlepszego osiedla. Bez napinki
1)
W s i d z e W pisze: Ty lapsie , ładnie to wy się zdziwiliscie jak jakiś czas temu w tej samej okolicy przy okazji remontu zgubiliscie samochód ;)

A co do samej akcji , to wy tym forum macie przypadłość do płaczu że ktoś wyłapał młotkiem, tasakiem albo inną przedłużka , niebawem znów będziecie zmuszeni żeby wylac tu swój żal. Bez odbioru.
2)
Eternidad pisze: ku*** ze też taki wyszczekany nie byłeś jak na jednym z Waszych najlepszych osiedli w biały dzień flagi tracicie.
zrozumialas cioto, czy mam ci to brailem napisać inwalido umysłowy ??
Rabin to teraz jeszcze napisz coś o Helskiej :)

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adik » 13.01.2017, 12:04

Ktos opisze Bałuty i Żabiniec ?
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, Katun, pongo2, rapusluchacz, Xsexx i 210 gości