Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
LudzieHonoru
Posty: 38
Rejestracja: 11.11.2013, 08:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LudzieHonoru » 08.01.2017, 13:49

Radicaal pisze:Bez zbędnej napinki.Oglądałem zdjęcia z pielgrzymki kiboli i zauważyłem flagę z Łęczycy.Górnika Łęczyca.Pamiętam,kiedyś była tutaj dyskusja na temat Łęczycy i relacji Górnik-Widzew.Mam znajomego w Łęczycy,który nie kibicuje,ale zna się z ludźmi z tej
mieściny.Opowiadał,że Łęczyca strasznie nie lubi się ze Zgierzem.I tu pytanie.Jak się sprawy mają?
Czy Górnik Łęczyca idzie już własną drogą?Czy to są inni ludzie,czy Ci sami którzy tworzyli fc Widzewa?
Proszę tylko o poważne odpowiedzi.
Wymagasz poważnych odpowiedzi a patrząc na wszystkie Twoje posty jakie wypisujesz nie oczekuj poważnej odpowiedzi.

j**** Górnik Łęczyca.



marcino2981
Posty: 61
Rejestracja: 16.09.2014, 08:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: marcino2981 » 08.01.2017, 14:20

Gòrnik Łęczyca idzie własną drogą

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 08.01.2017, 16:40

Owszem Górnik Łęczyca poszedł w swoja strone. Ale jak czytam teksty "j**** Górnik Łęczyca" to sie zastanawiam ile lat ma autor.Nie tak dawno na meczach bił z nimi piatki a dziś im ubliża...ech... Znam ludzi z Łęczycy i NIGDY nie powiem złego słowa o nich.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

FanaticsGŁ
Posty: 86
Rejestracja: 28.01.2012, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FanaticsGŁ » 08.01.2017, 18:24

LudzieHonoru pisze:
Radicaal pisze:Bez zbędnej napinki.Oglądałem zdjęcia z pielgrzymki kiboli i zauważyłem flagę z Łęczycy.Górnika Łęczyca.Pamiętam,kiedyś była tutaj dyskusja na temat Łęczycy i relacji Górnik-Widzew.Mam znajomego w Łęczycy,który nie kibicuje,ale zna się z ludźmi z tej
mieściny.Opowiadał,że Łęczyca strasznie nie lubi się ze Zgierzem.I tu pytanie.Jak się sprawy mają?
Czy Górnik Łęczyca idzie już własną drogą?Czy to są inni ludzie,czy Ci sami którzy tworzyli fc Widzewa?
Proszę tylko o poważne odpowiedzi.
Wymagasz poważnych odpowiedzi a patrząc na wszystkie Twoje posty jakie wypisujesz nie oczekuj poważnej odpowiedzi.

j**** Górnik Łęczyca.
Odpowiedź na poziomie jak ten cały fc Widzewa z Łęczycy !

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 08.01.2017, 22:41

FanaticsGŁ pisze:
LudzieHonoru pisze:
Radicaal pisze:Bez zbędnej napinki.Oglądałem zdjęcia z pielgrzymki kiboli i zauważyłem flagę z Łęczycy.Górnika Łęczyca.Pamiętam,kiedyś była tutaj dyskusja na temat Łęczycy i relacji Górnik-Widzew.Mam znajomego w Łęczycy,który nie kibicuje,ale zna się z ludźmi z tej
mieściny.Opowiadał,że Łęczyca strasznie nie lubi się ze Zgierzem.I tu pytanie.Jak się sprawy mają?
Czy Górnik Łęczyca idzie już własną drogą?Czy to są inni ludzie,czy Ci sami którzy tworzyli fc Widzewa?
Proszę tylko o poważne odpowiedzi.
Wymagasz poważnych odpowiedzi a patrząc na wszystkie Twoje posty jakie wypisujesz nie oczekuj poważnej odpowiedzi.

j**** Górnik Łęczyca.
Odpowiedź na poziomie jak ten cały fc Widzewa z Łęczycy !

poziom niby niski a bić się nie chcecie :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 09.01.2017, 10:50

Dajcie spokój z tą Łęczycą, niewielkie miasteczko i tak naprawdę prywatne personalne spinki zupełnie niepotrzebnie podciągane pod kluby przez "przychylnych".
[link]

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 09.01.2017, 13:22

marcino2981 pisze:Gòrnik Łęczyca idzie własną drogą
Hustin Doffman pisze:Owszem Górnik Łęczyca poszedł w swoja strone. Ale jak czytam teksty "j**** Górnik Łęczyca" to sie zastanawiam ile lat ma autor.Nie tak dawno na meczach bił z nimi piatki a dziś im ubliża...ech... Znam ludzi z Łęczycy i NIGDY nie powiem złego słowa o nich.
Faktycznie jak na takie małe miasteczko,to dużo ludzi angażuje się w kibicowanie.FC Widzewa z Łęczycy oraz Kibole Górnika Łęczyca,którzy na meczu z ŁKSem w pucharze Polski,stworzyli młyn na kilkadziesiąt osób.Nic tylko bić brawo za odnalezienie własnej tożsamości i życzyć powodzenia.
Pamiętam że w Sieradzu,Warta próbowała pójść własną drogą,parę lat temu,ale tam chyba nie wyszło...

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 09.01.2017, 16:12

wyrafinowany pisze:ej kumaci czemu nikt nie pisze o wydarzeniach z wczoraj?

Wybacz ale ja kumaty nie jestem. Mógłbyś nam przyblizyć o jakie wydarzenia Ci chodzi?
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY


wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany » 10.01.2017, 12:27

WFCG życzy szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego i jak najszybszego opuszczenia zakładu psychiatrycznego . Trzymaj się "wariat" !
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 10.01.2017, 17:18

Torcaa a co mają Wfcg na "to" powiedzieć? Jak ktoś świetnie zauważył pod filmem,gość jest niczym Benny Hill. Troszkę pogadał,potem na salce teatrzyk dla najmłodszych i tyle. Co tu więcej komentować? Mamy demokracje i wolno mu mówić co tylko ślina na język przyniesie. A czego Ty od Wfcg oczekujesz?
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

low kick paziu
Posty: 58
Rejestracja: 10.10.2016, 22:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: low kick paziu » 10.01.2017, 17:58

Jak dla mnie on jest psychicznie chory.Albo zdrowo naćpany i pierdoli kocopoły.
Płacz po wpierdolu.Heheheeh

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 10.01.2017, 18:04

torcaa dzbanie,po c*** żeś wrzucił rozkminki swojego wafla z psychiatryka?

RumburakMlekota
Posty: 6
Rejestracja: 05.01.2017, 02:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RumburakMlekota » 11.01.2017, 03:13

Red power pisze:torcaa dzbanie,po c*** żeś wrzucił rozkminki swojego wafla z psychiatryka?
bo dotyczy klimatów łódzkich??

cena_idei
Posty: 7
Rejestracja: 10.01.2017, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cena_idei » 11.01.2017, 07:58

Wnioskując to Widzew przypierdolił się o Dyskobolie, a Widzewska Łęczyca jeździła tam bo Górnik to był FC Widzewa? Dziwny macie klimat. Takie pytanko czy w tamtych czasach dzisiejsza Widzewska Łeczyca jeździła na Widzew? Czy wówczas byliście FC tylko formalnie ?

Widzewska Łęczyca
Posty: 3
Rejestracja: 11.01.2017, 06:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewska Łęczyca » 11.01.2017, 10:42

Górnik w założeniu powstał jako fc Widzewa i zakładali go widzewiacy. Nie nasza wina że część załogi Gornika odeszła od Widzewa na rzecz lokalnego klubu i przez długi czas byli fc tylko na papierze. Osoby, które teraz tworzą Widzewska Łęczyce jeździły nieprzerwanie na Widzew od samego początku i zawsze był to dla nich klub nr 1. Natomiast przerzuty, które zaczynały na Widzewie a teraz ogarniają Górnik byli jeszcze na ostatnim wyjeździe Widzewa w pucharze z Zawisza i opowiadali farmazony jakimi to nie są kibolami.
Ogólnie sytuacja w mieście wygląda tak, że przez działania młodych z Widzewa kibice Górnika wychodza na miasto od święta i szybko zmienia się to w bieg (liderzy Gł nie spacerowali po mieście dobre pół roku) na tą chwilę bastionem Górnika jest pobliska wieś Lubień.

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sylwester89 » 11.01.2017, 12:34

Wiem ze troche nie ten temat ale tutaj licze na szybka opmoc.Mianowicie chodzi mi o Fc Widzewa z Chełma w Lubelskim, kiedys wiem ze była opisna dluższa historia tego Fc niz tylko pare słow jak to jest na stronie Widzewa. Prosba o pomoc

Prawda!
Posty: 1
Rejestracja: 11.01.2017, 03:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prawda! » 11.01.2017, 16:08

Nieprzerwanie jeździli na Widzew? Nie rozpierdalaj mnie chłopaku. "Wole być kimś na Górniku, niż pionem na Widzewie" wasze słowa z tamtych lat ;) a i jak Dyskobolia ciskała po Widzewie na wyjeździe do Koluszek to co zrobiły osoby z Widzewskiej Łęczycy jadące tym samym autokarem? NIC! Skandowali razem z nimi DGŁ ;) i teraz gwóźdź do trumny, kim jest dziś osoba, która zapoczątkowała znajomość na lini Grodzisk - Łęczyca?
PS. ten pedofil ma tyle wspólnego z nami co i z wami ;)

Był Będzie jest WIELKI GÓRNIK MKS!

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 11.01.2017, 16:45

P***********. Sam do siebie gada :) Zapewne łksiak próbujący kręcić aferę.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

cena_idei
Posty: 7
Rejestracja: 10.01.2017, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cena_idei » 11.01.2017, 17:38

Hahahahaha co za ku*** głupoty :D jaka ta Łęczyca jest śmieszna! Widzew nie powinien tam ingerować a Ci idioci wzajemnie by mogli się pozabijać i by jeszcze śmieszniej było. Może użytkownicy Widzewska Łęczyca i Prawda! To jedna osoba mająca dwa konta i co logowanie zmienia waśnie :D

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 11.01.2017, 19:11

Zgierz pisze:P***********. Sam do siebie gada :) Zapewne łksiak próbujący kręcić aferę.
Ile to razy musiałeś po pejsach wyłapać od jedynego Łódzkiego Klubu Sportowego żeby afery szukać :)

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 11.01.2017, 19:41

Bujajta się na forum mojaleczyca.pl czy coś w podobie.... większą furorę tam zrobicie .

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 11.01.2017, 22:42

Sylwester89 pisze:Wiem ze troche nie ten temat ale tutaj licze na szybka opmoc.Mianowicie chodzi mi o Fc Widzewa z Chełma w Lubelskim, kiedys wiem ze była opisna dluższa historia tego Fc niz tylko pare słow jak to jest na stronie Widzewa. Prosba o pomoc
nie bardzo widzę pytanie w Twoim poście
jednym zdaniem, są pojedyńcze osoby które dalej jeżdżą na Widzew z tamtych okllic, ale nie ma co nawet porównywać do tego co było kiedyś
oby nowy stadion rozbudzil wszystkie Widzewskie FC i kropka

poszły na tę chwilę 6943 karnety :-)

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 12.01.2017, 00:20

Witam,jestem nowy na forum choć śledzę je od bardzo dawna.Do rzeczy - Limanka wczoraj wpadła na Stare Miasto z puchami, 'WP 13 nigdy nie zgaśnie' przestrzelone.

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 12.01.2017, 09:54

Czy limanowskiego po wschodniej stronie ul zachodniej też należy do Łks czy to już Widzew

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 12.01.2017, 10:40

Mam pytanie do kogoś z Łks-u.Jak obecnie wygląda sytuacja na Helskiej? czy to prawda że połowa się wyrzekła a druga połowa to zwykłe konfidenty? pytam poważnie,bez spiny.Kiedyś pamiętam że dosyć uprzykrzała życie Widzewskiemu Żabieńcowi.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 12.01.2017, 12:09

kmwtww10 pisze:Mam pytanie do kogoś z Łks-u.Jak obecnie wygląda sytuacja na Helskiej? czy to prawda że połowa się wyrzekła a druga połowa to zwykłe konfidenty? pytam poważnie,bez spiny.Kiedyś pamiętam że dosyć uprzykrzała życie Widzewskiemu Żabieńcowi.
Nie jestem z Łksu ale odpowiem.

Tak jak piszesz,kilku się wyrzekło Łksu do kamery swego czasu,kilku się rozjebało w tym jedna z głównych osób z Łks Helska.Kiedyś uprzykrzała życie?Może z 6-7 lat temu coś tam potrafili się zebrać i podziałać,można powiedzieć,że mieli swoje 5 minut.

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 12.01.2017, 12:40

A na 66 działają nasi bo ostatnio nie słychać o nich

Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar » 12.01.2017, 16:59

Ja p*******, jak chcecie pomiędzy sobą w samym widzewskim gronie pogadać to macie od tego swoje forum.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 12.01.2017, 17:35

Jarcar pisze:Ja p*******, jak chcecie pomiędzy sobą w samym widzewskim gronie pogadać to macie od tego swoje forum.
po c*** ta spina człowieku? zawsze musi się wpierdolić jakiś typek ze swoimi 3 groszami.

konmetkol
Posty: 52
Rejestracja: 03.07.2016, 20:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: konmetkol » 12.01.2017, 18:16

Widzewiaki wiedzą wszystko o wszystkich dzielnicach ....wiec po co sie pytacie ?? 6-stki Wasze ?? Helska już też wasza ?? hmmm szkoda gadać z wami i udowadniać wam co jest czarne a co białe...tak wszystko wiecie. Piotrków i Aleksandrów już tez odbity Ełksy nie ma już wiec proponuje zamknąć temat Łodzi Łódź juz jest w 100 % widzewska.
Temat do zamknięcia

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 12.01.2017, 18:37

konmetkol pisze:Widzewiaki wiedzą wszystko o wszystkich dzielnicach ....wiec po co sie pytacie ?? 6-stki Wasze ?? Helska już też wasza ?? hmmm szkoda gadać z wami i udowadniać wam co jest czarne a co białe...tak wszystko wiecie. Piotrków i Aleksandrów już tez odbity Ełksy nie ma już wiec proponuje zamknąć temat Łodzi Łódź juz jest w 100 % widzewska.
Temat do zamknięcia

Gdzie tutaj ktoś napisał że Helska nasza? zejdz na ziemie.Padły normalne pytania i normalne odpowiedzi i po c*** wpierdalasz tutaj temat Piotrkowa i Aleksandrowa jak ostatnie pytania kompletnie sie ich nie tyczyły..

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 12.01.2017, 18:47

Jak zawsze potwierdza się , że "normalne pytania i odpowiedzi" padają w tym temacie tylko i wyłącznie jak rozmawiają między sobą Widzewiacy . Heh niestety jak widać nikt inny nie jest tutaj tak "normalny" jak oni..



A teraz jeszcze żeby podtrzymać ten trend kmwtww - udziel swojemu czerwonemu koledze odpowiedzi na pytanie które zadał - jak wygląda sytuacja na szostkach?? . Bo chyba rzadko bywa w Łodzi a ty wszystko przecież wiesz więc śmiało.

Dr Boskonovitch
Posty: 10
Rejestracja: 05.01.2017, 15:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dr Boskonovitch » 12.01.2017, 19:10

Przecież nikt wam ŁKSiacy nie broni udzielić odpowiedzi na pytanie o Helską czy Szóstki.

Jak ktoś z jednej czy drugiej strony pisze bzdury to można to sprostować i po kłopocie.

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 12.01.2017, 19:13

Przecież w moim pytaniu o Helską wyraźnie napisałem że jest ono skierowane do kogoś z Łks-u a to że nikt mi od was nie odpisał to już inna sprawa,pewnie pomysleliscie że to zwykłe prowo,bo przecież to jest nie mozliwe ze kibic Widzewa może zadac normalne pytanie.Wy to już macie niezłe jazdy w tych baniach..i co z tego że odpisał mi ktoś po szalu? - śmiało,możesz napisać mi o Helskiej bo zapewne wiesz doskonale co i jak.Jeśli uważasz że Red Power źle napisał.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 12.01.2017, 19:49

Cieszy mnie że coraz mniej osób daje się podpuszczac czerwonym dzbankom i znów dochodzi do sytuacji gdzie najchętniej to prowadzą oni dialog sami ze sobą...

Jeśli to faktycznie nie była prowokacja , i z forum chcesz się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w mieście w którym ( domniemam ) mieszkasz - to jesteś właśnie takim dzbankiem ... takim samym jak Red Power który jak tresowany pies musi zaszczekac zawsze kiedy ktoś wspomni nazwe ŁKS .

Ps. Więc jak to z tymi szostkami ? Odpowiedzcie na pytanie które wasz czerwony kolega skierowal wprost do was. Czy jednak niewygodnie , i łatwiej pisać o nas ??

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bmjmtWŁ » 12.01.2017, 20:05

Słyszałem, że dzisiejszej nocy fani z ciemnej strony miasta wyłapują klapsy od Widzewa, który zajechał zniszczyć grafa chciwośc na starym polesiu. Ktoś tam ucieka, ktoś traci barwy, jakieś autko uszkodzone. Hmm czemu taka cisza o tym ? Ładnie musza być zdziwieni sąsiedzi, że przegrywają starcie w centrum swojego najlepszego osiedla. Bez napinki
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 12.01.2017, 20:15

bmjmtWŁ pisze:Słyszałem, że dzisiejszej nocy fani z ciemnej strony miasta wyłapują klapsy od Widzewa, który zajechał zniszczyć grafa chciwośc na starym polesiu. Ktoś tam ucieka, ktoś traci barwy, jakieś autko uszkodzone. Hmm czemu taka cisza o tym ? Ładnie musza być zdziwieni sąsiedzi, że przegrywają starcie w centrum swojego najlepszego osiedla. Bez napinki

Ty lapsie , ładnie to wy się zdziwiliscie jak jakiś czas temu w tej samej okolicy przy okazji remontu zgubiliscie samochód ;)

A co do samej akcji , to wy tym forum macie przypadłość do płaczu że ktoś wyłapał młotkiem, tasakiem albo inną przedłużka , niebawem znów będziecie zmuszeni żeby wylac tu swój żal. Bez odbioru.

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 12.01.2017, 20:17

bmjmtWŁ pisze:Słyszałem, że dzisiejszej nocy fani z ciemnej strony miasta wyłapują klapsy od Widzewa, który zajechał zniszczyć grafa chciwośc na starym polesiu. Ktoś tam ucieka, ktoś traci barwy, jakieś autko uszkodzone. Hmm czemu taka cisza o tym ? Ładnie musza być zdziwieni sąsiedzi, że przegrywają starcie w centrum swojego najlepszego osiedla. Bez napinki
ku*** ze też taki wyszczekany nie byłeś jak na jednym z Waszych najlepszych osiedli w biały dzień flagi tracicie.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 12.01.2017, 20:34

W s i d z e W pisze:Jeśli to faktycznie nie była prowokacja , i z forum chcesz się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w mieście w którym ( domniemam ) mieszkasz - to jesteś właśnie takim dzbankiem ... takim samym jak Red Power który jak tresowany pies musi zaszczekac zawsze kiedy ktoś wspomni nazwe ŁKS
Sam tu szczekasz gdy tylko coś niewygodnego zostaje napisane.

Na temat Helskiej nikt od was się nie wypowiada także jak widać nie macie nic do napisania.Pozostaje spruć się,że Widzew pisze ze sobą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bobson1312, Elgeneral, NG_M i 181 gości