Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 10:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: KRYZYS » 11.09.2016, 14:50

[quote="KiranAdan"]Co wy piszecie?? Przecież JKS nie grał wczoraj swojego meczu w Gorzycach!!
JKS wspiera Unię Nowa Sarzyna w sile 70 osób.[/quote

JKS Czarni 1910 Jasło, o ten JKS pewnie chodziło



Lordpritiflako
Posty: 6
Rejestracja: 11.09.2016, 15:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lordpritiflako » 12.09.2016, 14:57

Khan pisze:Jak przestawia się w tych miastach ?? jeśli można to na dzielnice dzięki

Rzeszów

Przemyśl

Stalowa Wola

Mielec

Tarnobrzeg

Krosno

Dębica

Jarosław

Sanok

Jasło

Łańcut

Przeworsk

Ropczyce

Nisko

Leżajsk

Lubaczów

Nowa Dęba

Ustrzyki Dolne

Kolbuszowa

Strzyżów

Brzozów

Sędziszów Małopolski

Rudnik nad Sanem

Dynów

Głogów Małopolski

Nowa Sarzyna

Boguchwała

Jedlicze

Lesko

Radymno

Zagórz

Pilzno

Sokołów Małopolski

Pruchnik

Rymanów

Tyczyn

Kańczuga

Radomyśl Wielki

Zaklików

Oleszyce

Brzostek

Błażowa

Sieniawa

Dukla

Narol

Cieszanów

Iwonicz-Zdrój

Przecław

Baranów Sandomierski

Ulanów

Kołaczyce

Rzeszów: 50% Resovia, 50% Stal
Przemyśl: 60% Polonia, 40% Czuwaj
Stalowa Wola: Stal Stalowa Wola
Mielec: Stal Mielec
Tarnogrzeb: Siarka Tarnobrzeg
Krosno:Karpaty Krosno
Dębica: 60% Wisłoka, 40% Igloopol
Jarosław: JKS Jarosław
Sanok: Stal Sanok
Jasło: Czarni Jasło
Łańcut: Resovia Rzeszów
Przeworsk: Orzeł Przeworsk
Ropczyce: Wisłoka Dębica
Nisko: Sokół Nisko/Stal Stalowa Wola
Lubaczów:jednostki Legii,Widzewa i JKSu Jarosław
Nowa Dęba: Stal Nowa Dęba/Stal Stalowa Wola
Ustrzyki Dolne: Bieszczady Ustrzyki Dolne, jednostki Poloni Przemyśl
Kolbuszowa:Kolbuszowianka, Siarka Tarnobrzeg
Strzyżów: Resovia Rzeszów
Sędziszów Małopolski: Resovia Rzeszów
Rudnik:Orzeł Rudnik,Stal Stalowa Wola
Dynów: Dynovia, Stal Rzeszów
Głogów Małopolski: Resovia Rzeszów
Nowa Sarzyna:Unia Nowa Sarzyna, jednostki Stali Stalowa Wola
Jedlicze:Nafta Jedlicze/Karpaty Krosno
Boguchwała: Resovia Rzeszów
Lesko: Sanovia Lesko, Stal Sanok
Radymno: MKS Radymno
Zagórz: Stal Sanok
Pilzno: Wisłoka Dębica
Sokołów Małopolski: Stal Rzeszów
Pruchnik: Start Pruchnik, JKS Jarosław
Rymanów: Karpaty Krosno
Tyczyn: Stal Rzeszów
Brzozów: Brzozovia, Resovia
Kanczuga: JKS Jarosław
Zaklików: Motor Lublin, Stal Stalowa Wola
Oleszyce: pustynia kibicowska(JKS [?])
Radomyśl Wielki: Stal Stalowa Wola
Brzostek: Czarni Jasło (?)
Błażowa: Błazowianka/ Stal Rzeszów
Sieniawa: Sokółka Sieniawa, JKS Jarosław

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 12.09.2016, 15:36

Lordpritiflako pisze: Brzostek: Czarni Jasło (?)
Brzostek to pustynia kibicowska a nie żadni Czarni.
Większośc mieszkańców tego miasteczka pracuje / uczy się ze względu na bliskość i historie regionu głownie w Jaśle, więc pewno jakieś sympatie są skierowane w tym kierunku. Jednak nie można mówić tu o kibicach (chyba że się na obecna chwile mylę?). Znalazłby się jakiś odsetek osób które to samo mają z Dębicą (Wisłoką), jednak nazywanie ich choćby sympatykami to spore nad użycie. Po prostu pustynia kibicowska.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: zab » 12.09.2016, 15:37

W Zaklikowie już od dawnych paru lat nie ma Motoru. Czytaj: jeden wyjechał poza wschód, drugi został ale już się nie udziela. Młodzi kiedyś poszli za SSW, dzisiaj to chyba pustynia.
Leżajsk: Orzeł/SSW
W Przeworsku były chyba nie tak dawno osoby, które jeździły na SSW i Polonię.
Ogólnie pustynnieje Podkarpacie i nie tylko ono.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 12.09.2016, 16:24

Radomyśl Wielki: Stal Stalowa Wola
No chyba pomyliłeś Radomyśle. W tym nad Sanem pewnie Stalówka, ale w Wielkim raczej pustynia, może ktoś jeździ do Mielca albo pikniki na żużel do Trn.

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 12.09.2016, 20:27

Zupełnie Zielony. pisze:
Lordpritiflako pisze: Brzostek: Czarni Jasło (?)
Brzostek to pustynia kibicowska a nie żadni Czarni.
Większośc mieszkańców tego miasteczka pracuje / uczy się ze względu na bliskość i historie regionu głownie w Jaśle, więc pewno jakieś sympatie są skierowane w tym kierunku. Jednak nie można mówić tu o kibicach (chyba że się na obecna chwile mylę?). Znalazłby się jakiś odsetek osób które to samo mają z Dębicą (Wisłoką), jednak nazywanie ich choćby sympatykami to spore nad użycie. Po prostu pustynia kibicowska.
za Brzostkiem w strone Jasła niejakie Kołaczyce są za Czarnymi i chyba Cracovią (widziane barwy pasów), a Brzostek to nie mam pojęcia. Strzyżów za Resovią? ciekawe, bo tam po za kilkoma napisami CWKS czy Resovia nigdy nikogo w barwach Sovii nie zauważyłem, to samo w Pilźnie niby Wisłoka, ale zero jakiegokolwiek człeka w barwach Wisłoki, sorry, że tak opieram się na barwach, ale dużo podróżuje po Podkarpaciu i co jak co, ale nigdy w tych miastach (Pilzno, Strzyżów) nie rzucił mi się w oczy żaden kibic, mogę się mylić.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: espana » 12.09.2016, 21:18

To ja się wypowiem o tym co wiem, a co tutaj się pojawiło.

Połowa z tej listy to bzdury. Jak ocenić czy jakieś miasteczko jest "za kimś" ? No bo jeśli jakieś 3 osoby są w 10 tysięcznym miasteczku za kimś to trudno moim zdaniem pisać, że teren jest czyjś, pomimo że to pewnie jest "100%" :)

Pilzno - Wisłoka - Może max 5 osób jeździ regularnie, żadnej organizacji i jakości. Pustynia

Radomyśl - SSW - To samo. Na sam żużel do Tarnowa pewnie co niedziele jeździ z 20 osób podobnie jak Pilzni, no ale nikt tego poważnie nie traktuje

Brzostek - Czarni - No pewnie 3 osoby na Czarnych i 2 na Wisłoke. Taki to bastion :)

I pewnie reszta tych miejscowości podobnie. Podkarpacie nie ma ośrodka centralnego i stąd albo kibcuje się "swoim" albo nikomu. I tak to już nie jest to, co jeszcze z 15 lat temu kiedy prawie każda gmina miała zorganizowany ruch. Tam wystarczyło, że 1 lokalny lider wyjechał do UK i wszystko się posypało

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kat. » 13.09.2016, 11:42

espana pisze:Pilzno - Wisłoka - Może max 5 osób jeździ regularnie, żadnej organizacji i jakości. Pustynia

Radomyśl - SSW - To samo. Na sam żużel do Tarnowa pewnie co niedziele jeździ z 20 osób podobnie jak Pilzni, no ale nikt tego poważnie nie traktuje
Czyli że ktoś z Radomyśla Wlk jeździ w ogóle na Stalówkę? Dobrze rozumiem?

Co do Pilzna to Zupełnie Zielony w którymś z tematów dość obszernie opisał. Kiedyś był FC Wisłoki, ale to stare czasy, teraz nic zorganizowanego.

Ja jeszcze mam pytanie o Pruchnik - Start to FC JKS-u?

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: drGonzo » 13.09.2016, 12:33

Co do Pilzna to Zupełnie Zielony w którymś z tematów dość obszernie opisał. Kiedyś był FC Wisłoki, ale to stare czasy, teraz nic zorganizowanego.
Niemniej podczas ostatniego meczu Rzemieślnika z Igloopolem obustronna napinka była dosyć widoczna. Co prawda wśród miejscowych nie było żadnej zorganizowanej grupy, po prostu miejscowe chłopaki, ale sporo bluzgów ze strony Morsów, do tego jakaś szarpanina na trybunie, gdzie ujawniło się kilku fanów Igloopolu.

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 13.09.2016, 15:43

drGonzo pisze:
Co do Pilzna to Zupełnie Zielony w którymś z tematów dość obszernie opisał. Kiedyś był FC Wisłoki, ale to stare czasy, teraz nic zorganizowanego.
Niemniej podczas ostatniego meczu Rzemieślnika z Igloopolem obustronna napinka była dosyć widoczna. Co prawda wśród miejscowych nie było żadnej zorganizowanej grupy, po prostu miejscowe chłopaki, ale sporo bluzgów ze strony Morsów, do tego jakaś szarpanina na trybunie, gdzie ujawniło się kilku fanów Igloopolu.
Całą historie (w skrócie) kibicowania w Pilźnie przedstawiłem tu:
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... o#p1121608
Na dzień dzisiejszy fc Pilzno nie aktywne, tj, nikt nie pojawia się na Wisłoce (w każdym razie w młynie czy na wyjazdach). Co nie znaczy, że w Pilznie sie nie kibicuje nadal Wisłoce. Po prostu na obecną chwilę nikt nie jeździ. ps. Ostatnio zdaje się cztery lata temu w paru / kilku pojawiali się na Parkowej i jakieś 3/4 lata temu jeden był z nami na wyjeździe. To by było chyba na tyle tytułem PILZNA.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

juderaus
Posty: 1
Rejestracja: 13.09.2016, 20:36

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: juderaus » 13.09.2016, 20:43

drGonzo pisze:
Co do Pilzna to Zupełnie Zielony w którymś z tematów dość obszernie opisał. Kiedyś był FC Wisłoki, ale to stare czasy, teraz nic zorganizowanego.
Niemniej podczas ostatniego meczu Rzemieślnika z Igloopolem obustronna napinka była dosyć widoczna. Co prawda wśród miejscowych nie było żadnej zorganizowanej grupy, po prostu miejscowe chłopaki, ale sporo bluzgów ze strony Morsów, do tego jakaś szarpanina na trybunie, gdzie ujawniło się kilku fanów Igloopolu.
Napinka leciała na kurwe z pzpnu a nie na Rzemiosło ! Spięcie z ochrona zalicza grupa będąca za stadionem jak i grupa będąca na trybunie gospodarzy . Jedyne co zrobiły dziady z Pilzna to wskazywanie paluchem kto przeklina i dłubie słonecznik . Pilzno na dziś to pustynia kibicowksa ( nie licząc kilku najebanych dziadów napinających się za pleców ochrony ) .
Pozdro

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: drGonzo » 13.09.2016, 21:26

Z mojej perspektywy to wyglądało tak, że kilka osób z Igloopolu ujawniło się na trybunie gospodarzy i doszło do jakichś przepychanek, a potem faktycznie jakiś gość z Pilzna poleciał po ochronę, która obstawiła tę kilkuosobową grupkę, a następnie wyprowadziła z trybuny (jeden z tych wyprowadzonych chłopaków stał później normalnie przy ogrodzeniu, za którym była główna grupa Morsów). Nie miałem zamiaru rzucać twierdzeń, że w Pilźnie cokolwiek się dzieje pod względem kibicowskim, bo nie mam takiej wiedzy - na tym meczu byłem zupełnie przypadkowo, przejeżdżałem tamtędy samochodem i postanowiłem wstąpić na mecz. Chodziło mi o to, że mimo wszystko była odczuwalna wrogość z obu stron. Pozdrawiam :)

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: patriota85 » 14.09.2016, 11:41

zab pisze: Leżajsk: Orzeł/SSW
Leżajsk to miejscowa Pogoń,a nie Orzeł.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: zab » 14.09.2016, 12:10

Oczywiście, mea culpa, chodziło o Przeworsk.

Lordpritiflako
Posty: 6
Rejestracja: 11.09.2016, 15:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lordpritiflako » 15.09.2016, 15:28

zab pisze:Oczywiście, mea culpa, chodziło o Przeworsk.
Gdzie Ty masz Stalówkę w Przeworsku? Przeworsk tylko Orzeł, choć w kryzysie. A w powiecie Przeworskim ogólnie dużo do powiedzenia na Jks Jarosław (Kańczuga i Sieniawa)


Lordpritiflako
Posty: 6
Rejestracja: 11.09.2016, 15:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lordpritiflako » 17.09.2016, 15:04

Słaba ta mapka

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kierowca_pks » 17.09.2016, 17:52

Graficznie może słaba ale obiektywna.

Lordpritiflako
Posty: 6
Rejestracja: 11.09.2016, 15:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lordpritiflako » 17.09.2016, 18:39

Mało obiektywna.. Na staromieściu nie ma Resovii, a za to jest na drabiniance według tej mapy....

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kierowca_pks » 17.09.2016, 19:54

Jasne że na Staromieściu nie ma Resovii.Przecież jest na niebiesko więc osiedle Stali.

Lordpritiflako
Posty: 6
Rejestracja: 11.09.2016, 15:12

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Lordpritiflako » 18.09.2016, 12:06

Oczywiście źe jest na Staromieściu. Za to nie ma na drabiniance. Błędów jest więcej Ale nawet nie chce mi się ich wymieniać.... mapa slabiutka

wino i śpiew
Posty: 35
Rejestracja: 22.01.2012, 22:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wino i śpiew » 18.09.2016, 19:31


Ty jesteś debil i prowokator, szkoda wogóle to komentować.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: zab » 18.09.2016, 19:57

Lordpritiflako pisze:Gdzie Ty masz Stalówkę w Przeworsku? Przeworsk tylko Orzeł, choć w kryzysie. A w powiecie Przeworskim ogólnie dużo do powiedzenia na Jks Jarosław (Kańczuga i Sieniawa)
Kolego były (?) osoby jeżdżące na SSW. Dalej rozkminiał nie będę bo ostatnio rzadko bywam na Podkarpaciu.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: esyfloresy » 21.09.2016, 21:32

Ktoś z Rzeszowa może powiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja z pomysłem stworzenia jednego klubu w tym mieście? Władze miasta oraz obu klubów (Resovii i Stali) wyraziły zgodę na takie rozwiązanie. Ktoś może przybliżyć sytuacje?

piekne lata 90-te
Posty: 144
Rejestracja: 20.05.2010, 21:17

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: piekne lata 90-te » 24.09.2016, 16:45

esyfloresy pisze:Ktoś z Rzeszowa może powiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja z pomysłem stworzenia jednego klubu w tym mieście? Władze miasta oraz obu klubów (Resovii i Stali) wyraziły zgodę na takie rozwiązanie. Ktoś może przybliżyć sytuacje?
Nie ma już tematu nowego klubu, kasę na awanse dostanie 1 klub, ten ktory będzie wyżej w tabeli na koniec rundy jesiennej. Amen

LuckyLuciano
Posty: 1
Rejestracja: 29.09.2016, 22:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: LuckyLuciano » 29.09.2016, 23:02

Podobno dochodzi do spotkania Resovii i Stali na mieście banda na bande. Stal pali wroty i zostawia kolegów prawda to?

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wedrowniki » 29.09.2016, 23:58

Filmiki już lata z tego zajścia po różnych stronach ;)

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.09.2016, 00:30

[link]
Obrazek

Thrudgelmir
Posty: 20
Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Thrudgelmir » 30.09.2016, 01:07

Haha, no pięknie. A pomyśleć że taki Widzew nadal wbrew woli Wisły pucuje się do Stali Rz. niesamowicie. Ekipy w obecnej chwili praktycznie równe sobie, z drugiej strony w aktualnym układzie (RWWE) RTS-iacy są tylko popychadłem a w ewentualnym pakcie Widzew-Stal-Karpaty czy tam jak kiedyś było jeszcze Chrobry, byliby równorzędni jeśli nie nawet liderem układu.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: mms » 30.09.2016, 06:31

Popychadłem to jesteś ty dla twojego starego, gdy musi sobie spuścić z kija :)

wino i śpiew
Posty: 35
Rejestracja: 22.01.2012, 22:59

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wino i śpiew » 30.09.2016, 06:38

Thrudgelmir pisze:Haha, no pięknie. A pomyśleć że taki Widzew nadal wbrew woli Wisły pucuje się do Stali Rz. niesamowicie. Ekipy w obecnej chwili praktycznie równe sobie, z drugiej strony w aktualnym układzie (RWWE) RTS-iacy są tylko popychadłem a w ewentualnym pakcie Widzew-Stal-Karpaty czy tam jak kiedyś było jeszcze Chrobry, byliby równorzędni jeśli nie nawet liderem układu.
Swoje przemyślenia pozostaw mamie przy niedzielnym obiedzie końska spierdolino. Walka jakich wiele w miastach derbowych, dla sprecyzowania liczby 40 vs 23. Około 3,5min

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wiernyioddany » 30.09.2016, 06:53

Fajna akcja bez kalkulowania,brawa dla Stali za podjęcie walki mimo przewagi liczebnej rywali, niejedna ekipa z derbowego miasta użyła by kalkulatora byle tylko nie zaliczyć pleców a tutaj Stal przynajmniej spróbowała. Oczywiście nie umiejszam tutaj wygranej Resovii. Mam nadzieje że obędzie się bez głupich komentarzył jak te wyżej które rozpierdalaja kolejny temat ... Z fartem dla wszystkich rzeszowiakow, oby bez problemów!
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Adik » 30.09.2016, 07:44

Szacunek Stal Rzeszów !
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: (S) » 30.09.2016, 09:32

Chwała Chuliganom

BeneNatus
Posty: 21
Rejestracja: 02.10.2016, 12:20
Lokalizacja: Polska

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: BeneNatus » 03.10.2016, 10:49

W Rzeszowie sprawa przejęcia klubu przez miasto wchodzi w kolejny etap. Odbyło się spotkanie biznesmenów, prezydenta i władz klubowych, na którym ustalono pomysł finansowania jednego z klubów - tego, który będzie wyżej w tabeli po rundzie jesiennej. Jeśli wejdzie to w życie, drużyna, która będzie wyżej zmieni nazwę - MKS Resovia, MKS Stal.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

— Józef Piłsudski

Przemol
Posty: 20
Rejestracja: 05.10.2016, 22:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Przemol » 07.10.2016, 19:33

Zmianę nazw to mogliby sobie darować...

LevVy
Posty: 19
Rejestracja: 21.09.2009, 15:23

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: LevVy » 12.10.2016, 11:47

Będzie gdzieś dzisiaj w necie transmisja derbów ?

Pszczółka Maja
Posty: 7
Rejestracja: 07.07.2016, 21:13

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Pszczółka Maja » 12.10.2016, 15:07

tutaj jest: https://www.youtube.com/watch?v=BBDA4waDcsY
Resovia jeszcze za stadionem...


arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: arleska » 13.10.2016, 09:48

Każde następne derby Rzeszowa wyglądają coraz słabiej gdzie te liczby po ok2tys w przemarszach itp.Teraz to nawet na stadionie nie było tylu osób.Żadne tłumaczenia typu środek tygodnia,c****** godzina itd nie są na miejscu bo dla jednych i drugich jest to mecz 'rundy'.W końcu to derby i ciśnienie na nie jest zawsze-jedyny mały pozytyw,że odeszli zwykli jedno meczowce .Pytanie do kogoś ze Stali.Jakiś czas temu mieliście problem z zakazami tj.dużo osób z ekipy miało zakazy-pokończyły się ,ludzie wrócili na trybuny -kilka lat pykneło od tamtego czasu

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 0k0lice, gremio, kałamarnica, kivloff, KoleKib, KSH, modest, Północ86, Z4T4N i 164 gości