Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
patriota84
Posty: 148
Rejestracja: 08.05.2011, 21:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: patriota84 » 02.10.2011, 09:40

football.fan pisze:W niedzielę (2 października) Białe Miasteczko na Rynku Podgórskim w Krakowie o godzinie 12.00 odwiedzi premier Donald Tusk.

Jak w innych miastach kibice umieli się pokazać to w Krakowie się nie pokażą ?

Bez względu na klub jakiemu kibicujesz przyjdź i powiedz stanowcze

NIE DLA POLITYKI TUSKA W STOSUNKU DO KIBICÓW !

ktoś potwierdza?
TYLKO HUTNIK NOWA HUTA!!!!!!!

iparts.pl
gornikwch
Posty: 53
Rejestracja: 11.02.2010, 21:41

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: gornikwch » 02.10.2011, 09:45

Nigdzie w mediach nie było zapowiedziane, że przyjedzie Schetyna i niestety nie mogliśmy My Wałbrzyszanie zadać mu ani jednego pytania. Dzień PO wychodzi, że był w szkole na konferencji...

PSK
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:17
Lokalizacja: HNH

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: PSK » 02.10.2011, 09:47

Graś potwierdza :)
Paweł Graś
pawelgras

BF1 dzisiaj w Krakowie i pewnie w Malopolsce Zachodniej. Dzien dobry 2 hours ago

patriota84
Posty: 148
Rejestracja: 08.05.2011, 21:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: patriota84 » 02.10.2011, 09:53

dobra a miejsce jest już znane? ile osob jest na forum z KRK moze sie zgramy?
TYLKO HUTNIK NOWA HUTA!!!!!!!

kamilson
Posty: 66
Rejestracja: 30.09.2011, 22:13

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: kamilson » 02.10.2011, 10:02

Białe Miasteczko na Rynku Podgórskim w Krakowie o godzinie 12.00, będziemy tłumnie!

PSK
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:17
Lokalizacja: HNH

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: PSK » 02.10.2011, 10:07

Białe miasteczko to przy okazji miejsce w którym małopolskie Platfusy się reklamują więc tym bardziej jest okazja pokazać co o nich sądzimy.
Przy okazji o 17 pod Ratuszem na Rynku swój wiec ma KNP :)

patriota84
Posty: 148
Rejestracja: 08.05.2011, 21:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: patriota84 » 02.10.2011, 10:38

teraz biega po błoniach potem ma być na jakiejś mszy czy ten rynek Podgórski pewny? bo chce wyjść z domu a ciężko będzie się przemieścić na biegu:/
TYLKO HUTNIK NOWA HUTA!!!!!!!

football.fan
Posty: 75
Rejestracja: 01.10.2011, 22:16

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: football.fan » 02.10.2011, 10:49

[link]

Następnie, około południa na Rynku Podgórskim planowane jest spotkanie z mieszkańcami Krakowa.

Onet potwierdza :-)

kibole.net
Posty: 37
Rejestracja: 13.10.2010, 01:16

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: kibole.net » 02.10.2011, 11:46

http://www.youtube.com/watch?v=8F7juh9Q ... re=related

Pasuje jak ulal zeby dzisiaj spiewac Tuskowi
Ogladaj LEGALNIE i ZA DARMO:
- Serie A, Bundeslige, Primera Division i inne ligi
- Siatkowke, Koszykowke i Pilke reczna
- Hokej i inne sporty !

http://www.bukmacherskietv.com
Zobacz czym sa Bukmacherskie TV

patriota84
Posty: 148
Rejestracja: 08.05.2011, 21:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: patriota84 » 02.10.2011, 13:30

Własnie wróciłem to katastrofa nie było nikogo chodziłem po tym ryneczku i oprócz przyjaźnie nastawionego tłumu nie stwierdziłem nikogo innego już o KIBICACH nie wspominając:/.Za to dużo tajniaków w tym nawet ucharakteryzowani na kiboli na pewno z 2:/
TYLKO HUTNIK NOWA HUTA!!!!!!!

kalkulator
Posty: 183
Rejestracja: 27.09.2009, 16:27
Lokalizacja: Z odległej krainy mikroprocesorów

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: kalkulator » 02.10.2011, 13:42

kamilson pisze:
patriota84 pisze:Własnie wróciłem to katastrofa nie było nikogo chodziłem po tym ryneczku i oprócz przyjaźnie nastawionego tłumu nie stwierdziłem nikogo innego już o KIBICACH nie wspominając:/
We wszystkich miastach kibice potrafili się zachować. Oczywiście Kraków jak zwykle dał d***, a dziś była idealna okazja do protestu, niedziela, dobre miejsce, duże miasto. Szkoda.
Powinniście się przyzwyczaić, że Kraków zawsze miał wszystkich w d****. Czy to Cracovia, czy Wisła są zapatrzeni w siebie. Zawsze mieli wyjebane na [link] kibicowską. Więc nie dziwcie się czemu Tusk wybrał Kraków jako miasto gdzie spotka się z ludźmi. Dobrze wiedział że tam nic go nie spotka.

football.fan
Posty: 75
Rejestracja: 01.10.2011, 22:16

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: football.fan » 02.10.2011, 13:54

Powiem tylko: KRAKÓW = KOMPROMITACJA !!!

Na tle innych miast i wsi ! gdzie były protesty Kraków jak zwykle ośmieszył się kibicowsko.

patriota84
Posty: 148
Rejestracja: 08.05.2011, 21:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: patriota84 » 02.10.2011, 13:57

football.fan pisze:Powiem tylko: KRAKÓW = KOMPROMITACJA !!!

Na tle innych miast i wsi ! gdzie były protesty Kraków jak zwykle ośmieszył się kibicowsko.

niestety masz racje ja byłem w koszulce klubowej i ludzie się na mnie patrzyli jak na jakiegoś ufoludka a ja poczułem się bardzo niechciany tam no ale co miałem zrobić sam:/ h** z tym koniec tematu z mojej strony jak coś to pw
TYLKO HUTNIK NOWA HUTA!!!!!!!

PSK
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:17
Lokalizacja: HNH

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: PSK » 02.10.2011, 15:36

Niestety potwierdzam to co mówi Patriota, przyszedłem na godzine przed przyjazdem Tuska, pod koniec teatru zebrało się może z dziesięć osób nieprzychylnych polityce płemieła i troche przedrzeźniało, ale na tym koniec.
Mnóstwo klakierów jakieś krówki które duszą dzieci i sprzedajny Andrzej Grabowski, to tyle co można o tym spotkaniu napisać...
Tajniacy "Stylizowani na kibiców" to krakowska kryminalna jadąca ceedem za tuskobusem, obok niego jak łaził też 10 BORowców wiec tak sam to on nie jeździ.

SKUP
Posty: 562
Rejestracja: 27.02.2007, 22:36
Lokalizacja: Miasto Kalisz

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: SKUP » 02.10.2011, 17:46

[link]
...Autonomia Kaliska...

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: Myslowicka GieKSa » 02.10.2011, 17:59

mam w miare pewne info ze jutro bedzie tusk koło 12 w Siemianowicach Sląskich

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: spacerowicz » 02.10.2011, 20:38

kalkulator pisze:
kamilson pisze:
patriota84 pisze:Własnie wróciłem to katastrofa nie było nikogo chodziłem po tym ryneczku i oprócz przyjaźnie nastawionego tłumu nie stwierdziłem nikogo innego już o KIBICACH nie wspominając:/
We wszystkich miastach kibice potrafili się zachować. Oczywiście Kraków jak zwykle dał d***, a dziś była idealna okazja do protestu, niedziela, dobre miejsce, duże miasto. Szkoda.
Powinniście się przyzwyczaić, że Kraków zawsze miał wszystkich w d****. Czy to Cracovia, czy Wisła są zapatrzeni w siebie. Zawsze mieli wyjebane na solidarność kibicowską. Więc nie dziwcie się czemu Tusk wybrał Kraków jako miasto gdzie spotka się z ludźmi. Dobrze wiedział że tam nic go nie spotka.
hahaahahaha post roku, Ryży kumaty

zidane2
Posty: 31
Rejestracja: 20.01.2011, 22:54
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: zidane2 » 02.10.2011, 20:59

A zauważcie, że Wisła miała swój wyjazd do Warszawy. Jak niby miała się stawić ?
Ale dlaczego Cracovia się nie stawiła ?

asc
Posty: 63
Rejestracja: 07.09.2010, 23:05
Lokalizacja: Camargue

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: asc » 02.10.2011, 21:06

no rzeczywiście wszyscy pojechali na wyjazd ;/
po raz kolejny Kraków ma na wszystko wyjebane...

OfensywnyB
Posty: 2
Rejestracja: 01.10.2011, 13:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: OfensywnyB » 02.10.2011, 22:29

No to pokazaliście gdzie macie całą brać kibicowską!!!


Mam nadzieje że tuskobus zawita do Bielska.

Pozdro dla kumatych.
Podbeskidzie Bielsko-Biała!!!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

lsz
Posty: 4736
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: z nienacka

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: lsz » 02.10.2011, 23:19

Czy tuskobus był w jakimś innym mieście derbowym prócz Krakowa, gdzie siły kibicowskie są mniej więcej wyrównane?

gazo77
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2011, 14:09

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: gazo77 » 02.10.2011, 23:57

lsz pisze:Czy tuskobus był w jakimś innym mieście derbowym prócz Krakowa, gdzie siły kibicowskie są mniej więcej wyrównane?
Możliwe, że trafiłeś w sedno tym pytaniem i jest to odpowiedz na brak dzialan Krakowa. Dla obu grup mogło to być zbyt ryzykowne.

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: director » 03.10.2011, 00:41

A może weźcie pod uwagę fakt (pomijajac wyjazd Wisly) co by było jakby KSC z Wisła spotkały się na miejscu przyjazdu Tuska... Bo mi się wydaję, że emocje mogłyby wziać górę i... byłaby to woda na młyn dla całego PR platformy.
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: kezlok » 03.10.2011, 02:07

Jeszcze o przypadkach lubelskich

[link]

loloza123
Posty: 68
Rejestracja: 02.09.2010, 17:12

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: loloza123 » 03.10.2011, 10:12

W mieście derbowym ciężko jest taką akcję przeprowadzić. W Białymstoku, Lublinie, Lubinie itp. jest jedna bardzo mocna ekipa w mieście, zbierają się tylko oni, wpadają i jest. A w Krakowie, Łodzi czy Warszawie wyobrażasz sobie to samo. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby mieć pewność że obędzie się bez jakiś spin. A to mogłoby tylko zaszkodzić sprawie.

jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: jablerr » 03.10.2011, 10:57

Zabawne zarzuty wobec Krakowa. Po pierwsze takie akcje to nie w tym mieście, że przychodzą sobie kibice na jakieś manifestacje, a potem w spokoju rozchodzą się do domów. Po drugie, o ile w pozostałych miastach zarzuty Tuska wobec kibiców brzmią śmiesznie, to w Krakowie jednak mają jakieś swoje uzasadnienie i miłosciwie panujący płemieł w przypadku słownej konfrontacji, merytorycznie mógł zjeść najbardziej wygadanego kibola. Po trzecie, spotkanie w którym uczestniczy spora grupa mieszkańców, którzy co tydzień bombardowani są informacjami z mediów o jebaniu się maczetami, a pewnie i niektórzy z nich na własne oczy oglądali takie akcje. Już to widzę, stoją kibice z transem "Wolność słowa dla kiboli" to zwyczajni ludzie chyba by ich wyśmiali, albo zlinczowali. Wszystko w obecności mediów.

lsz
Posty: 4736
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: z nienacka

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: lsz » 03.10.2011, 11:05

Dokładnie. jak ktoś się spodziewał, że w Krakowie na takie spotkanie przyjdzie po 100 osób z każdej ekipy w barwach i razem będą krzyczeć sobie na Donalda to albo jest idiotą albo ma 15lat.

fan_1953
Posty: 275
Rejestracja: 24.01.2009, 16:36

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: fan_1953 » 03.10.2011, 11:28

kamilson pisze:NOWY CHAMSKI SPOT PO Z KIBICAMI W TLE

http://www.youtube.com/watch?v=lsgrImB_ ... r_embedded
Uciekają się już do na prawdę prostackich sposobów. W ogóle cała ta ich gadka to prostactwo, "my będziemy żebrać lepiej o pieniądze w Brukseli, bo mamy znajomości" a teraz jeszcze to ... Co to za czasy żeby taki wielki kraj jak Polska prosił o pieniądze ?! a najgorsze jest to że ludzie jeszcze w to wierzą !

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: spacerowicz » 03.10.2011, 12:01

[link]
Karolak

Obczajcie wzrok typa na przeciwko matoła. Wygląda jakby miał za chwilę rzucić się z językiem na rządową pałę: [link]

źródło: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 024&type=1

Suweren
Posty: 2
Rejestracja: 03.10.2011, 11:58

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: Suweren » 03.10.2011, 12:39

Szanowni Państwo Kibice!

Jestem naukowcem, zatrudnionym w jednym ze znanych polskich uniwerków. Nigdy nie myślałem, że wejdę na forum kibiców. Gdy piszę, trochę mi się trzęsą ręce. Ale – niech się dzieje, co chce, napiszę!
Kibiców zawsze myliłem z dresiarzami. Takie osoby omijałem łukiem, jako głupich, bezmyślnych, nieinteligentnych itd. Ale Wasze ostatnie działania sprawiły, że wielu ludzi postanowiło – że tak powiem – Wam się przyjrzeć. Zaczęli zadawać sobie pytanie: kim Wy właściwie jesteście? Staliście się bowiem "tematem dnia". Na ostatniej Radzie Wydziału, która rozpoczynała nowy rok akademicki, byliście głównym tematem kuluarów. Wiem, że rozmawiają o Was panie w sklepach, na targu, w hipermarketach itd. Ludzie zaczęli się interesować Wami, a tym samym Waszym stylem wypowiadania się, kpiną, satyrą, sposobem ekspresji itd. Uważam, że u zdecydowanej większości ludzi, do której ja się też zaliczam, nastąpił w tej sprawie przełom.
Nagle, ku mojemu zdumieniu, (dlaczego wcześniej tego nie widziałem?) zobaczyłem, że kibice to ludzie inteligentni, dowcipni, ludzie, którzy mają zasady (!!!). Oczywiście krzywią mnie wulgaryzmy, ale to, że ktoś mówi wulgarnie nie znaczy, że nie mówi do rzeczy. Odkryłem, że Wam „o coś chodzi”. A jeśli ktoś ma ideę, to staje się czytelny i stawia się go w zupełnie innym świetle. Z takimi ludźmi warto dyskutować. Myślę, że to jest główny powód zmiany poglądów na Wasz temat. Staliście się ciekawi, macie idee, macie swoje zdanie. Takie wartości zasługują na szacunek.
Podobnie jak ja, wielu innych zaczęło szukać o Was informacji. W ten sposób dowiedziałem się (to był dla mnie szok), o Waszych wspaniałych, patriotycznych oprawach meczów.
Co do stosunku do Was osób starszych i wierzących, to wiele zrobiło tutaj Radio Maryja i Telewizja Trwam, które bardzo rzetelnie i dużo pokazywały informacji o Was, cierpliwie tłumacząc o co w tym wszystkich chodzi. Wielu ludziom Wasze akcje zaczęły się kojarzyć z atmosferą strajków w latach 80-tych. O strajkujących stoczniowcach też – a pamiętam to dobrze – mówiono w telewizji, że to „bandyci” „zbiry”, „płatni zdrajcy”, „sługusy opozycji”. Czyż historia nie zatoczyła koła? Staliście się „głosem w sprawie”.
Z chęcią napisałbym więcej, wiele więcej, ale tyle wystarczy. Może to bowiem wyglądać na prowokację.

PS.
Stałem się Waszym kibolem!
Ostatnio zmieniony 03.10.2011, 12:54 przez Suweren, łącznie zmieniany 3 razy.

ceniu
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2008, 12:18

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: ceniu » 03.10.2011, 12:51

kim jesteśmy?

jak byłeś na radzie wydziałowej to mogłeś się rozejrzeć bo przynajmniej kilku Twoich kolegów to kibice. nie telewizyjni ale stadionowi...

rosa
Posty: 2
Rejestracja: 03.10.2011, 12:57

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: rosa » 03.10.2011, 13:00

Suweren pisze:Czyż historia nie zatoczyła koła? Staliście się „głosem w sprawie”.
Dołączam się do tych słów

Arek84
Posty: 7
Rejestracja: 25.03.2011, 20:08

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: Arek84 » 03.10.2011, 13:36

w Lubinie platfusy chcę sie bratac z kibolami
[link]

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: osfp_ » 03.10.2011, 13:58

a pamiętam to dobrze – mówiono w telewizji, że to „bandyci” „zbiry”, „płatni zdrajcy”, „sługusy opozycji”. Czyż historia nie zatoczyła koła? Staliście się „głosem w sprawie”.
Jakże na czasie są słowa piosenki

"Widziałeś wczoraj znów w dzienniku
Zmęczonych ludzi, wzburzony tłum
I jeden szczegół wzrok twój przykuł
Ogromne morze ludzkich głów
A spiker cedził ostre słowa
Od których nagła wzbierała złość
I począł w tobie gniew kiełkować
Aż pomyślałeś milczenia dość"

ajatollah
Posty: 21
Rejestracja: 29.07.2011, 13:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: ajatollah » 03.10.2011, 14:32

Dość niespodziewany głos Suwerena.
Jeśli jest Pan faktycznie tym za kogo się podaje to nasza akcja już odniosła sukces. Jesli ludzie zaczynaja samodzielnie mysleć i szukac informacji u źródła to już wygraliśmy. Bo wiemy, że prawda jest po naszej stronie.
Niestety jest prawda czasu i prawda ekranu jak mawiał poeta;)
I niestety "prawda" tłoczona prze mainstream jest przez 90% naszego smutnego społeczeństa bezrefleksyjnie łykana.
Dziękuję za ten błos Panie Suweren. Daje nadzieje.

hobbysta125
Posty: 136
Rejestracja: 15.07.2009, 09:21

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: hobbysta125 » 03.10.2011, 14:48

[link]

Dziś Stal Sanok również pokazała co myśli o POlityce obecnego rządu, szacunek!

ajatollah
Posty: 21
Rejestracja: 29.07.2011, 13:52

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: ajatollah » 03.10.2011, 14:57

I jeszcze jedno.
Czytająć post Suwerena zapaliła mi się czerwona lampka.
Już wiem dlaczego.
Druga część posta Suwerena to nic innego jak subtelnie zawoalowany przekaz "głosujcie na Pis" . To już nie jest bezinteresowne, a jak coś nie jest bezinteresowne to może byc również nieszczere. To już mi się mniej podoba.

Niemniej głos interesujący.

Brawa dla Stali oby tak dalej. Jeszcze tydzień. Niech to dla ryżego będzie tydzień kaźni i męki:)

Suweren
Posty: 2
Rejestracja: 03.10.2011, 11:58

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: Suweren » 03.10.2011, 15:03

ajatollah pisze: Jeśli jest Pan faktycznie tym za kogo się podaje...
Rzecz jasna nie mogę podać swoich danych. Ten, kto wie jakiego typu naukowcy są członkami Rad Wydziału domyśli się zaś jaki mam tytuł naukowy.


Czy Wasza akcja odniosła sukces?
O tak, ale proszę pamiętać, że nie wygrywa ten, kto wygrywa bitwy, ale ten, kto wygrywa wojny. Jagiełło zmiótł Krzyżaków pod Grunwaldem, ale niczego więcej w tej materii nie osiągnął. Zwycięstwa trzeba umieć zagospodarowywać (nowomowa mówi na to: trzeba to umieć sprzedać).

I jeszcze jedno: nawet ten idiota Lenin wiedział i rozumiał pewne rzeczy. Powiedział on kiedyś: "wolę mieć jedną ideę, niż sto tysięcy karabinów". Za ideę ludzie się dadzą bowiem "pokroić".

Ale pytanie jest następujące: jak oddzielić ludzi pełnych idei od ludzi zmanipulowanych. Tu zasada - wbrew pozorom - jest prosta. Ideowcy są konsekwentni, bo wierzą w to, co robią. Ludzie zmanipulowani zachłysną się modą, a później ją porzucą. Ten proces obserwujemy teraz. Oto bowiem podczas, gdy media plują nienawiścią do opozycji, wyzywają ją, wylewają pomyje itd., okazuje się, że ci, do których ów głos jest przede wszystkim skierowany, młodzi, sprzeciwili się. Nie wiem czy Wy sami zdajecie sobie sprawę z mechanizmów społecznych jakie poruszyliście. Władza, a niewątpliwie w naszym kraju media są w dużej mierze jej przedłużeniem, robi wiele by z młodzieży uczynić osoby bezwolne. Wprowadzono modę w stylu: nauka jest dla frajerów, po co się uczyć - wiedza jest w książkach itd. A czymże jest wiedza? Wiedza to znajomość pojęć i relacji między nimi. Nikt mi nie powie, że człowiek, który operuje danymi pojęciami i ten, kto jedynie wie gdzie szukać ich wytłuczenia, to ludzie o tym samym stopniu inteligencji. Nawet gdybyś miał genialny mózg to i tak niczego nie wymyślisz jeśli nie będziesz miał treści. To tak jakbyś miał komputer pozbawiony programów (co z tego, że ma sturdzeniowy procesor...).

Do tego doszło obrzydzanie historii, wyrzucenie matematyki itd. A przecież matematyka to język nauki, kto zna matematykę, zna również fizykę, chemię, geografię, informatykę itd.

I nagle, w sytuacji, gdy władzy wydawało się, że wszystko idzie dobrze, znalazła się dobrze zorganizowana młodzież, która się sprzeciwiła. To jest problem, wobec którego oni nie mogą przejść obojętnie. Teraz właśnie setki PR-awców i reszta bandy siedzi i duma...

Odwołanie do strajków z lat 80-tych jest trafne. Kto bowiem obalił komunę? Robotnicy! Robotnicy byli zorganizowaną grupą społeczną w zakładach pracy. Myślę, że jest to jeden z powodów wyprzedania wszystkich zakładów pracy w Polsce. Zniknęła pewna grupa odczuwająca wspólnota. A każda taka wspólnota jest zagrożeniem władzy. Któż mógłby ich zastąpić? Przecież nie pracownicy hipermarketów, bo ci są całkowicie zniewoleni. Wszystko więc wydawałoby się szło w dobrym kierunku. Media podają jedyną słuszną prawdę, wszystko jest OK. I nagle okazało się, że jest inna, nowa, dobrze zorganizowana grupa, która odczuwa pewną więź.

Reszta jest kwestią Waszej konsekwencji...

PS
I żeby była jasność! Nie jestem, nie byłem i raczej nigdy nie będę członkiem żadnej partii. Ktoś tu napisał, że w pewnej części mojej wypowiedzi pobrzmiewa PiS. Niezamierzenie. Tu nie o to chodzi kolego! Mam nadzieję, że tekst powyżej dobitnie o tym świadczy.

Konradek
Posty: 12
Rejestracja: 13.09.2009, 12:21

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: Konradek » 03.10.2011, 15:17

Dezerter pisze:Cały Śląsk 6 października do Rybnika !

"Schetyna, jak tam kasyna?"
Wiadomo o której godzinie? Może być PW.

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Tuskobus w Twoim mieście. Mobilizacja!

Post autor: HC » 03.10.2011, 17:01

panie Suweren niech pan uważa, bo już nie takich rozkminiono na tym forum:)

brawo Stal!
kilka dni temu miałem okazję być w mniejszym mieście gdzie przyjechał Tuskobus jednak bez Naczelnego Wodza i to co się działo wprawiło mnie w...zachwyt:)ok. 40 AntyPeOwców w wieku wcale już nie takim kibolskim kontra 5-6 osób z Peło:)pięknie, pięknie,poparcie dla matoła spada,w sondażu bodajże dla Polskiego Radia różnica 2%, WALKA TRWA,będzie dobrze!
HUTNIK&MAZOVIA

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bialo - niebieski, Gość123, yellowgreenblack, ZBIGNIEW1944, zgredos i 249 gości