5 liga (zbiorczo)

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
henry lloyd
Posty: 105
Rejestracja: 21.11.2010, 11:14

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: henry lloyd » 23.09.2011, 22:46

od kiedy Karpaty i Unia to przeszlosc? Pytanie moze glupie, ale nic nie wiedzialem na ten temat ; ) i z jakiego powodu zgoda padla?
STAND UP FOR YOUR COUNTRY AND SHOW SOME PRIDE!



pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: pattaya man » 24.09.2011, 06:34

henry lloyd pisze:od kiedy Karpaty i Unia to przeszlosc? Pytanie moze glupie, ale nic nie wiedzialem na ten temat ; ) i z jakiego powodu zgoda padla?
ich zgoda padla jakos rok temu o ile mnie pamiec nie myli.a co do powodu to nawet nie wyglupiaj sie tutaj z takim pytaniem.no chyba,ze ktos z zainteresowanych stron ma inne zdanie

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 24.09.2011, 15:18

henry lloyd pisze:od kiedy Karpaty i Unia to przeszlosc? Pytanie moze glupie, ale nic nie wiedzialem na ten temat ; ) i z jakiego powodu zgoda padla?
Z takiego, że Unia zamiast wspierać swoje zgody z Krosna i Gorlic skupiła się na fan clubowaniu Wiśle.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 24.09.2011, 15:27

UT'1928 pisze:też was pozdrawiamy :) czekamy na nowe fotki z kilku perspektyw i napiętymi klatkami ;)
Nie wiem po co ta napinka w stronę Karpat ? Odkąd pamiętam Karpaty zawsze się wizualnie dobrze prezentowali i działali chuligańsko.Wy Unia macie bandę napinających się małolatów w młynie i pseudo chuliganke, która od lat nic nie robi.Nawet na mecze i wyjazdy swojej drużyny nie jeżdżą, bo - jak twierdzi farmazoniarz z Unii - mają przejebane z psami za to,że.....nic nie robią i nikt ich od lat na oczy nie widział.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 24.09.2011, 17:42

ogarniety dzieciaku, nie jestem kibicem Tarnovii.Nie wiem skąd to wywnioskowałeś ? Czy ja cokolwiek związanego z Tarnovią napisałem ?

Myślę, że gdyby przyszło co do czego to banda Tarnovii okazał by się lepsza od "bandy" Unii.Tak, tak, pewnie mnie wyśmiejesz, ale dowiedz się może trochę na temat obu tych grup i potem się wypowiadaj.Zapytaj ekip ,które widziały w ostatnich latach Tarnovię, np. na meczach i wyjazdach Reprezentacji i ekip, które widziały Unię.Zapytaj jak się wizualnie prezentują jedni i drudzy.Jakościowo i wiekowo Tarnovia zostawia Unię daleko z tyłu.

Unia działa jako tako na swoich meczach od tej rundy.Wcześniej przez 3 rundy od święta kręcili młyn i zaliczyli kilka wyjazdów w liczbach więcej niż kilku osób (z tych wyjazdów kilku osobowych większość była incognito).

Napiszę jeszcze raz.Nie jestem kibicem Tarnovii [link] i nie ja wszedłem na ten temat.Nie odpisuj nic, bo ani razu nie odpisałeś na pytania, które ci zadałem kilka tygodni temu.Widać nie masz wiedzy na te tematy.

UT'1928
Posty: 114
Rejestracja: 24.03.2011, 01:22
Lokalizacja: Z.K.S. Unia Tarnów

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: UT'1928 » 24.09.2011, 20:49

..::1952::.. Napinać kazdy sie umie, widac Ciebie strasznie boli Unia Tarnów czytajac Twoje posty na tym forum...
z Wisłą jak i z Glinikiem zgody są traktowane równo i Ty tego nie zmienisz.
Nie wiem po co ta napinka w stronę Karpat ? Odkąd pamiętam Karpaty zawsze się wizualnie dobrze prezentowali i działali chuligańsko.Wy Unia macie bandę napinających się małolatów w młynie i pseudo chuliganke, która od lat nic nie robi.Nawet na mecze i wyjazdy swojej drużyny nie jeżdżą, bo - jak twierdzi farmazoniarz z Unii - mają przejebane z psami za to,że.....nic nie robią i nikt ich od lat na oczy nie widział.
żadna napinka zwykla gra słów , z Karpatami rozeszlismy sie w przyjaznych stosunkach i z szacunkiem. o Tym jak działaja KK niech wypowiedza sie sami zainteresowani nie nam to oceniać, nie mielismy kontatku od prawie 1,5roku wiec mogło sie tam zmienic wiele,
co do (h) to chyba sam nie wiezysz co piszesz, nie myslisz ze wszystkim bedziemy sie chwalic na necie zwlaszcza w tych sprawach!!. a jesli masz z tym problemy to trudno, jak chcesz zdobądz numer i sie umow ... problemy z psami sa wieszke lub mniejsze ale są i nie musisz znać szczegółów.

Myślę, że gdyby przyszło co do czego to banda Tarnovii okazał by się lepsza od "bandy" Unii.Tak, tak, pewnie mnie wyśmiejesz, ale dowiedz się może trochę na temat obu tych grup i potem się wypowiadaj.Zapytaj ekip ,które widziały w ostatnich latach Tarnovię, np. na meczach i wyjazdach Reprezentacji i ekip, które widziały Unię.Zapytaj jak się wizualnie prezentują jedni i drudzy.Jakościowo i wiekowo Tarnovia zostawia Unię daleko z tyłu.
banda widmo :) , czy koledzy również pochwalili się jak to na miescie "n" razy sie wypierali ze Tarnovi nie kibicują? czy przemilczeli ten temat, ale o czym tu mowimy goscie bliżej maja na litwe, niz na swoj mecz czy to u siebie czy na wyjezdzie
zreszta gadać na wyjazdach kazdy umie szkoda tylko ze na miescie nie potrafia sie pokazać czy na meczach wyjazdowych.
pozatym na Unii nie ma cisnienia na reprezentacje , jest kilku zapaleńców co jezdza na reprezentacje nic wiecej.

eot.
niech moderator wydzieli posty o Unii i wrzuci do tematu "3 liga małopolsko-świetokrzyska
Unia Tarnów 1928
Elita Tarnowa Wierności Unii dochowa !

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 24.09.2011, 20:50

ogarniety pisze:Kiedyś twierdziłeś w innym temacie gamoniu ,że jesteś za Tarnovią to nie p****** teraz głupot,to niech się ta banda pokaże skoro jest taka dobra,bo już od kilku lat się coś zebrać nie mogą,pewnie cały czas są zajęci,a wyjazdy i mecze u siebie odpuszczają bo interesuje ich wyłącznie chuliganka,w której też nic nie robią.Jeździcie jedynie kanałami jak na szczury przystało ,na jakieś lepsze mecze Cracovii u siebie po 20 osób raz lub dwa razy na rundę i to koniec.Spójrz prawdzie w oczy Tarnovii już nie ma są jedynie osoby fan clubujące od święta Cracovii.Myśl dalej,myślenie to przyszłość i spłódź jeszcze parę tekstów będzie się z czego pośmiać.
Banda Tarnovii się nie tak dawno zebrała, w dniu wyjazdu twojej "zgody" z Tarnowa do Wolbromia.Unii dwukrotnie więcej i nawet nie próbowali się postawić tylko od razu spierdalali do busa.
Skoro Unia tak włada w mieście,a Tarnovia nie istnieje od lat, to dlaczego spotkanie kogoś w barwach Unii lub Wisły w Tarnowie graniczy z cudem ? Byłeś kiedyś w ogóle w Tarnowie ? Wybierz się tam kiedyś na wagary i poszukaj kogoś w biało-niebieskich barwach.Prędzej trafisz 6 w lotka.
Pokaż mi pół mózgu posta, w którym napisałem, że jestem kibicem Tarnovii.NIE JESTEM KIBICEM TARNOVII!!
Pisałem ci już nie odpisuj mi, bo nie masz pojęcia o sytuacji w Tarnowie.Ba, pewnie nawet nie znasz sytuacji w swoim mieście, a na siłę głąbie zabierasz głos.

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 24.09.2011, 20:58

UT'1928 to napisz jak wspieracie Wisłę, a jak Glinik.

Chuligańsko nie robicie praktycznie nic od lat, więc przestań tu jakieś farmazony pisać.Napisz co takie zrobiliście przez ostatnie 5 lat, poza chodzeniem na mecze Tovii, na które oni sami nie chodzą, trafieniem....Grybovii (nawet na nich niektórzy z Was musieli mieć przedłużacze), trafieniem Tarnovii po derbach Krakowa i 1 auta po jakimś ich wyjeździe i poza czekaniem razem z Wisłą i Śląskiem na ŁKS.Odpowiem za Ciebie - nie zrobiliście kompletnie nic więcej przez te lata.

pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: pattaya man » 25.09.2011, 06:24

1952-strasznie Cie ta Unia gnebi;)dla kazdego ,ktory choc troche sledzi mape kibicowska nie jest nowoscia,ze w Tarnowie jest praktycznie tylko Unia ,ktora pare lat temu wrecz doszczetnie wytepila lokalnego rywala.chuligansko u nich istotnie nie jest jakos rewelacyjnie(choc troche wiecej przykladow niz wczesniej podano) ale swoimi dzialaniami i tak zdeklasowali Tarnovie.piszesz,ze wiekowo Tarnovia prezentuje sie lepiej-nie dziwota,skoro ich ekipa dzialala w latach 90tych i poczatkiem lat 2000 a obecnie zorganizowanej grupy po prostu nie maja.pewnie wszystkiego tutaj Ci ludzie z Tarnowa nie napisza,ale skoro ekipa A detronizuje ekipe B w miescie derbowym to raczej mozna zakladac,ze chuligansko taz zle w ekipie A nie jest

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 25.09.2011, 11:17

pattaya man ludzie tutaj piszą, że Tarnów jest zdominowany przez Unię.Jak tak można pisać o mieście, który liczy 115000 osób, a ekipa, która rzekomo zdominowała miasto przez ostatnie 3 sezony wystawiła największy młyn bodajże lekko ponad 200 osób ze zgodami na meczu z Beskidem (sam Beskid podawał liczbę dużo mniejszą niż Unia) ? Ekipa, która przez ostatnie 3 lata zaliczyła kilka wyjazdów w liczbach większych niż kilkuosobowych, większość ich wyjazdów to były oficjalne zera wyjazdowe.Jak tak można pisać o ekipie, która nie ma praktycznie chuliganki i starych ? Jak byście znali sytuację w Tarnowie to byście wiedzieli, że na połowie dzielnic nie ma praktycznie żadnych kibiców, czy to Unii, czy Tarnovii.Podkreśalm praktycznie, bo gdzie nie gdzie znajdą się po 2-3 osoby.Tak według Ciebie i innych wygląda ekipa i miasto przez nich zdominowane ?

Skoro twierdzicie, że Unia ma dobrą chuligankę to po raz kolejny napiszę - NAPISZCIE CO TA BANDA UNII ZROBIŁA PRZEZ OSTANIE 5 LAT.NA KOGO SIĘ USTAWIALI, KOGO TRAFILI, Z KIM CHCIELI WYJŚĆ NA UBITĄ ZIEMIĘ.



ogarniety imbecylu, nie łże z tym wyjazdem.Nie wiesz jak było ? Cóż koledzy pewnie nie powiedzieli prawdy na Wiślę, albo nie przeczytałeś tego w internecie.O Gliniku jak byś umiał czytać to byś przeczytał, że pisałem pozytywnie o tym jak wykroili flagi Sandecji.Ale w szkole jeszcze nie nauczyli cię czytać, albo po prostu w szkołach specjalnych czytać nie uczą.Moje posty - 2 lub 3 - które usunęli były o byłym przywódcy Unii, obecnie klawiszu-konfidencje i moderatorze ich forum (nick Barbarians99).Posty poleciały z tego względu, że w temacie z legendami większość zaczęła po nim jechać, a dwaj użytkownicy (w tym jeden jakiś świerzak) o dziwo na siłę go bronili i temat się rozmył .

HNH1950
Posty: 129
Rejestracja: 23.03.2011, 22:11

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: HNH1950 » 25.09.2011, 11:55

No panowie przecież Unia była u nas na Hutniku :) tylko że większość biletów dali wiśle
Obrazek

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: N_ » 25.09.2011, 11:56

a kiedy to Sandecja straciła flagę ?
http://www.youtube.com/user/czarni

Łysy Diabeł
Posty: 69
Rejestracja: 12.09.2009, 12:06
Lokalizacja: Gorlice

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Łysy Diabeł » 25.09.2011, 12:48

N_ pisze:a kiedy to Sandecja straciła flagę ?
Sandecia straciła 5 flag u nas. Jedna z flag została spalona w Grybowie 95r. druga w Jaśle na meczu z Karpatami jesień 97r. Flaga Sandecji w Gorlicach jest do dnia dzisiejszego! Co do reszty flag to nie pamiętam co się z nimi stało.

HNH1950
Posty: 129
Rejestracja: 23.03.2011, 22:11

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: HNH1950 » 25.09.2011, 14:31

Nie wiesz jak padłą nasza ostatnia zgoda nie odzywaj się. Inna sprawą jest to że jeżeli na najważniejszy mecz w sezonie dostajecie X biletów i dajecie 60-70% Wiśle to chyba coś nie tak jest? Powiedz mi jaki młyn wystawiliście jak my przyjechaliśmy w 500 osób? aaa mało Wisły było i tak to wyglądało ?
Obrazek

Wjazd z bramą
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 13:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Wjazd z bramą » 25.09.2011, 14:43

..::1952::.. pisze:UT'1928 to napisz jak wspieracie Wisłę, a jak Glinik.

Chuligańsko nie robicie praktycznie nic od lat, więc przestań tu jakieś farmazony pisać.Napisz co takie zrobiliście przez ostatnie 5 lat, poza chodzeniem na mecze Tovii, na które oni sami nie chodzą, trafieniem....Grybovii (nawet na nich niektórzy z Was musieli mieć przedłużacze), trafieniem Tarnovii po derbach Krakowa i 1 auta po jakimś ich wyjeździe i poza czekaniem razem z Wisłą i Śląskiem na ŁKS.Odpowiem za Ciebie - nie zrobiliście kompletnie nic więcej przez te lata.


Czubek czy z policji?

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: ..::1952::.. » 25.09.2011, 15:11

Wjazd z bramą czyli co Unii z Wami nie było ? No to ładnie - kibice Unii Tarnów twierdzą, że byli na akcji na której ich.....nie było.No chyba, że byli tam jako Wisła.To by wiele wyjaśniało:).

ogarniety argumentów to ty imbecylu nie przedstawiłeś żadnych.Kończ już dzieciaku pisanie na forum.Poćwicz tabliczkę mnożenia.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: fluor » 25.09.2011, 15:14

Tylko takie fakty:
-Młyn z Hutnikiem był ok 600 osób.
- 1952 - mówisz, że mało 200 osób z Beskidem jak na takie miasto, może i mało, ale sobie prześledź jakie młyny miała Tarnovia w latach 90. Większe? Takie jest to miasto, taka jest ta liga.

Wieczysta Kraków
Posty: 3
Rejestracja: 08.07.2011, 00:35
Lokalizacja: Kraków

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Wieczysta Kraków » 25.09.2011, 18:41

fluor pisze:Tylko takie fakty:
-Młyn z Hutnikiem był ok 600 osób.
- 1952 - mówisz, że mało 200 osób z Beskidem jak na takie miasto, może i mało, ale sobie prześledź jakie młyny miała Tarnovia w latach 90. Większe? Takie jest to miasto, taka jest ta liga.

Tak pajacu Tarnovia wtedy miała młyn 200 osób, ale z tego 180 osób było ogarniętych a nie tak jak u Was ekipa o nazwie "Ofensywa", dziewczyny i fani żużla...
ULTRA TEAM WIECZYSTA KRAKÓW

kuba143
Posty: 103
Rejestracja: 28.02.2007, 15:13

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: kuba143 » 25.09.2011, 21:09

POWIŚLANKA LIPSKO-Zwolenianka Zwoleń 25.09.11

Dziś wystawiamy młyn ok 70 osobowy, sporo osób porozrzucanych po stadionie doping był średni stać nas zdecydowanie na więcej. Wieszamy jedną flagę i trans: Pozdrowienia do więzienia, wygrywamy 1-0 , ogólnie mecz bez historii, Kibiców przyjezdnych brak.

pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: pattaya man » 26.09.2011, 07:33

Wieczysta Kraków pisze:
fluor pisze:Tylko takie fakty:
-Młyn z Hutnikiem był ok 600 osób.
- 1952 - mówisz, że mało 200 osób z Beskidem jak na takie miasto, może i mało, ale sobie prześledź jakie młyny miała Tarnovia w latach 90. Większe? Takie jest to miasto, taka jest ta liga.

Tak pajacu Tarnovia wtedy miała młyn 200 osób, ale z tego 180 osób było ogarniętych a nie tak jak u Was ekipa o nazwie "Ofensywa", dziewczyny i fani żużla...
z tym mlynem na 200 osob to chyba przesada.tutaj link do starej strony Tarnovi.sporo fotek i ciekawe relacje z ich dzialalnosci w czasach gdy rzadzili w miescie
[link]

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: patriota85 » 26.09.2011, 10:06

O sytuacji w Tarnowie piszą pattaya man, którego większość postów jest w HP,a w pozostałych tylko pyta "co słychać u ekipy X ?", "jak wygląda sytuacja w mieście Y ?" itp.I ogarniety, który widać, że w d**** był i gówno widział, a jego nick powinien być "nieogarnięty", albo najlepiej "debil".

Co do ekip H nie ma co pisać, bo każdy średnio ogarnięty (nie mylić z typem ogarniety) w temacie orientuje się o działalności jednych jak i drugich.

Natomiast (nie)ogarniety napiszę Ci tyle, że akurat z tym chodzenie w barwach po mieście ..::1952::.. ma rację.Spotkanie - poza dniem meczu - kogoś w Tarnowie w barwach jest naprawdę dość rzadkim zjawiskiem.Takie miasto.To Ci przyzna każdy obiektywny z jednej, jak i drugiej strony.Jak i pewnie osoby, które w celach zawodowych mieszkały w Tarnowie.No, ale skoro Ty twierdzisz inaczej, to napisz kiedy i gdzie byłeś w tym Tarnowie, że akurat tych ludzi w barwach spotykałeś.

Stal Stalowa Wola
Posty: 104
Rejestracja: 18.10.2010, 15:33

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Stal Stalowa Wola » 26.09.2011, 11:00

patriota85 pisze:O sytuacji w Tarnowie piszą pattaya man, którego większość postów jest w HP,a w pozostałych tylko pyta "co słychać u ekipy X ?", "jak wygląda sytuacja w mieście Y ?"
dodaj, że oprócz hyde parku nabija jeszcze komentarze na fejsie i klika lubie to, co to ma być kolejny wyznacznik kumatości na mega kumatym forum ? no i co złego w tym, że pyta co słychać tu czy tam ? lepiej zapytać niż pisać bzdury jak zdecydowana większość użytkowników, odnośnie Tarnowa to się nie wypowiadam, bo nie interesuje mnie co tam się dzieje,

HNH1950
Posty: 129
Rejestracja: 23.03.2011, 22:11

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: HNH1950 » 26.09.2011, 14:33

ogarniety pisze:
..::1952::.. pisze: ogarniety argumentów to ty imbecylu nie przedstawiłeś żadnych.Kończ już dzieciaku pisanie na forum.Poćwicz tabliczkę mnożenia.
Nie denerwuj się tak dziewczyno,bo się w nocy posikasz,mamusia zapomni pieluchę założyć i trzeba będzie prać prześcieradło.
Tak pajacu Tarnovia wtedy miała młyn 200 osób, ale z tego 180 osób było ogarniętych a nie tak jak u Was ekipa o nazwie "Ofensywa", dziewczyny i fani żużla...
Odezwał się ten co pewnie siedział w latach 90 w młynie Tranovii,a teraz siedzi w młynie Unii,sprawdza wszystkich po dowodach ile mają lat oraz prowadzi selekcje na kumatych i mniej kumatych, komedia.
Nie wiesz jak padłą nasza ostatnia zgoda nie odzywaj się. Inna sprawą jest to że jeżeli na najważniejszy mecz w sezonie dostajecie X biletów i dajecie 60-70% Wiśle to chyba coś nie tak jest? Powiedz mi jaki młyn wystawiliście jak my przyjechaliśmy w 500 osób? aaa mało Wisły było i tak to wyglądało ?
A gdzie ja pisze o ostatniej zgodzie ,opowiedz nam o innych.
Nie podoba ci się ,że Wisły było więcej niż Unii na Hutniku ,a jak się odniesiesz do tego ,że kilkanaście dni temu was było więcej w Niepołomicach niż Stomilu.To było pewnie OK ,bo to Hutnik,a tamto jest złe ,bo to była Wisła :-)

Gościu nie rób z siebie idioty porównaj mobilizacje na jakieś niepołomice a Unii na NAJWAŻNIEJSZY mecz w sezonie ! Porównaj sobie Hutnika czy chodźby Was do Puszczy. Inną sprawą jest to że Stomil miał o wiele więcej kilometrów do przejechania niż wy! Siedzicie w tej buraczanej lidze zresztą jak my była okazja do pokazania się i co ? I nie mówimy tu o Wiśle tylko o W A S
Obrazek

mlodziezowiec
Posty: 19
Rejestracja: 28.08.2011, 14:26

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: mlodziezowiec » 26.09.2011, 23:34

"ogarniety" - lepiej ty sie ku*** wez za nauke bo nawet nie potrafisz zastosowac znakow interpunkcyjnych...

pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: pattaya man » 27.09.2011, 00:49

I znowu robota dla moda.jeden sie czepia znakow interpunkcyjnych,drugi kategoryzuje wartosc wpisow na dany temat po ilosci wpisow w Hp a trzeci zapytuje o osiagniecia sportowe ekipy podajac samemu odpowiedz na zadane przez siebie pytanie.czasami na tym forum zanika niektorym swiadomosc,ze to forum to obowiazkowa lektura psiarskich i wymaganie by ktos chwalil sie swoimi osognieciami H ktore np nie ujrzaly swiatla dziennego w szerszym zakresie jest mowiac kulturalnie nie na miejscu i na tym chyba ten watek zakonczyc,bo po poziomie wpisow widac,ze nic interesujacego juz sie tutaj nie napisze

Tylko_Proch
Posty: 7
Rejestracja: 26.08.2011, 15:54

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Tylko_Proch » 27.09.2011, 10:54

Proch Pionki-Zodiak Sucha 3-1

Na tym meczu wystawiamy ok 50osobowy młyn i wywieszamy dwie falgi "Wariaty'06" oraz flage ku pamięci S.Rutki "Pamiętamy"
Przez cały mecz prowadzimy bardzo dobry doping oraz prezentujemy 3 oprawy.
W pierwszej połowie odpalamy race w asyscie flag na kiju.
W drugiej połowie rozwijamy sektorówke , odpalamy białe i zielone świece dymne ,ognie wrocławskie oraz jedną race.
Pod koniec meczu odpalamy 6 ogni bengalskich i po raz drugi tego dnia prezentujemy flagi na kiju.
Gośći oczywiście okrągłe zero.

http://www.youtube.com/user/JaW1926#p/u/4/pTZzC9oWNtw

kornelowski
Posty: 65
Rejestracja: 27.01.2010, 19:49
Lokalizacja: Centrum

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: kornelowski » 28.09.2011, 16:38

Sokół II Aleksandrów Łódzki - Górnik Łęczyca

Z Łęczycy wyruszamy bez ogona w dobrych nastrojach w Rudzie meldujemy się na 10 minut przed rozpoczęciem i zaznaczamy swoja obecność głośnym .. Jesteśmy zawsze Tam... Nas na sektorze gości 45+ (2 Mks Kutno) w I połowie doping na konkretnej korbie w II trochę osłabł, ale mimo znacznej porażki Naszych kopaczy i większości krzywych min na twarzach nadal nie przestajemy z dopingiem po meczu pakujemy się humorze wyjazdowym do autokaru i bez wrażeń wracamy do Łęczycy i do póznych godzin wieczornych oblewamy udany wyjazd.

[link]

gofer100
Posty: 261
Rejestracja: 01.03.2007, 15:22

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: gofer100 » 29.09.2011, 09:53

LUKS Gomunice -RKS Radomsko (piotrkowska okręgówka )
Mecz o fotel lidera , przygotowania rozpoczęliśmy miesiąc przed meczem, Nasze osiedla się sprężyły do tego dobra liczba FC dały wynik 220 osób na ty niedalekim wyjeździe (10 km). Od samego początku jedziemy w sporej obstawie tych co zawsze. Na płocie wywieszamy 5 flag. Prezentujemy 3 oprawy (jedną wykonaną przez FC Gomunice ). Doping w tym meczu niósł się przez całą wieś co zapełniło całą główną trybunę.Powrót z atrakcjami na stacji i pałowaniem na mieście. Wynik spotkania . . . kogo to ku**a interesuje

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=EAWC5g9PQvw
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

VictoriaKałuszyn
Posty: 18
Rejestracja: 01.10.2011, 16:02

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: VictoriaKałuszyn » 01.10.2011, 16:41

Victoria Kałuszyn - Pogoń II Siedlce 2-1

Zbieramy się w ok. 20-25 osób. Wiszą dwie flagi. Doping tego dnia raz lepszy, raz gorszy. Gości brak.

Po meczu organizujemy się na spontanie przy autobusie platformy, który nieoczekiwanie zawitał do Kałuszyna, ale o tym w odpowiednim temacie.


ps. poprzednie relacje z naszych meczu znajdziecie na www.forum.legionisci.com w temacie o klubach warszawskich i podwarszawskich.
VICTORIA KAŁUSZYN!

HH - 88
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2011, 13:41

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: HH - 88 » 04.10.2011, 14:02

Nafta Jedlicze wogole jezdzi w tej rundzie na wyjazdy ??

Tylko_Proch
Posty: 7
Rejestracja: 26.08.2011, 15:54

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Tylko_Proch » 04.10.2011, 21:18

Sadownik Błędów-Proch Pionki (2:7)

Na ten 80-cio kilometrowy wyjazd do Błędowa wyruszamy w sile 50 osób bez obstawy.
Na miejscu jak to bywa w większości wyjazdów w okręgówce totalny folklor.
Wywieszamy jedną flagę Wariaty '06 i prowadzimy dobry doping .
W pierwszej połowie odpalamy białe i zielone świece dymne natomiast w drugiej ognie wrocławskie.
Na naszym sektorze wyśmienita zabawa między innymi dzięki bardzo dobrej grze naszych kopaczy.
Po wyjściu ze stadionu kilka dobrych minut bawimy się jeszcze pod autokarem .
W drodze powrotnej podczas postoju odpalamy jeden ow i postanawiamy jeszcze trochę tego dnia potańczyć.

pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: pattaya man » 04.10.2011, 22:24

mozesz zapodac jakies fotki?a swoja droga to pozazdroscic wyjazdu bez ogona w tych czasach

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: N_ » 05.10.2011, 09:51

HH - 88 pisze:Nafta Jedlicze wogole jezdzi w tej rundzie na wyjazdy ??
Tak w obecnym sezonie fan-clubuja Karpatom a na ich mecze jeżdżą jakieś pikniki tylko.
http://www.youtube.com/user/czarni

HH - 88
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2011, 13:41

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: HH - 88 » 05.10.2011, 12:34

Czyli bawia sie teraz w FC

Tylko_Proch
Posty: 7
Rejestracja: 26.08.2011, 15:54

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: Tylko_Proch » 06.10.2011, 19:24

pattaya man pisze:mozesz zapodac jakies fotki?a swoja droga to pozazdroscic wyjazdu bez ogona w tych czasach
To już nasz trzeci wyjazd gdzie wyruszając z Pionek nie mamy ogona co trochę dziwi.

[link]
http://www.youtube.com/user/JaW1926#p/u/5/gXa8kGZgehc
http://www.youtube.com/watch?v=_ax1Gkqo1p0

SebaGsE
Posty: 37
Rejestracja: 11.06.2010, 17:00

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: SebaGsE » 08.10.2011, 17:34

02.10.2011r MKS Karlino - olimp złocieniec
Mamy zakaz wiec zbieramy sie w 50 osob i wczesniej ustalajac robimy turniej w pilke nozna miedzy soba. !
Z okazji tego zakazu robimy i wywieszamy 7 transparentow na plot.
Na koniec odpalamy troche piro i machamy flagami !

http://www.youtube.com/watch?v=bX7N3Fzlt80

TAK WAS TO BOLI....KARLINO MIASTEM KIBOLI!

kuntakinte3
Posty: 75
Rejestracja: 26.08.2011, 08:20

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: kuntakinte3 » 16.10.2011, 12:47

gofer100 pisze:LUKS Gomunice -RKS Radomsko (piotrkowska okręgówka )
Mecz o fotel lidera , przygotowania rozpoczęliśmy miesiąc przed meczem, Nasze osiedla się sprężyły do tego dobra liczba FC dały wynik 220 osób na ty niedalekim wyjeździe (10 km). Od samego początku jedziemy w sporej obstawie tych co zawsze. Na płocie wywieszamy 5 flag. Prezentujemy 3 oprawy (jedną wykonaną przez FC Gomunice ). Doping w tym meczu niósł się przez całą wieś co zapełniło całą główną trybunę.Powrót z atrakcjami na stacji i pałowaniem na mieście. Wynik spotkania . . . kogo to ku**a interesuje

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=EAWC5g9PQvw
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Sam sobie przeczysz! Poza tym, awans jest ważny bo wtedy zwiększa się liczba ludzi na meczach, ludzi w młynie. Nie pisz głupot, że wynik meczu jest nieważny...
Bielany !

internetowy_dresiarz
Posty: 11
Rejestracja: 27.09.2011, 13:29

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: internetowy_dresiarz » 17.10.2011, 12:06

Proch Pionki w Zwoleniu.
50min przed wyjazdem dowiadujemy się że autokar nie przyjedzie więc do Zwolenia docieramy samochodami oraz taksówkami.
http://www.youtube.com/user/JaW1926#p/u/3/byTN6TEOBD0

KSP1926
Posty: 78
Rejestracja: 17.10.2011, 16:02

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: KSP1926 » 17.10.2011, 16:36

internetowy_dresiarz pisze:Proch Pionki w Zwoleniu.
50min przed wyjazdem dowiadujemy się że autokar nie przyjedzie więc do Zwolenia docieramy samochodami oraz taksówkami.
http://www.youtube.com/user/JaW1926#p/u/3/byTN6TEOBD0
Zwolenianka Zwoleń - Proch Pionki

Na zbiórkę stawiło się 50 wariatów, wszyscy wiedzieli że można
spodziewać się czegoś innego na tym ważnym dla nas wyjeździe.
Nie myliliśmy się, jakieś 40 minut przed wyjazdem dostajemy info że
autokaru nie będzie, nerwy.. nerwy.. nerwy.. W końcu ktoś rzucił pomysł
żeby jechać PKS-em, po dotarciu na przystanek dowiadujemy się że PKS
kursuje po 21:00.. Postanowiliśmy że tak łatwo się nie poddamy, każdy ruszył kontakty i w końcu taryfami i osbówkami stawiamy się pod stadionem w oddalonym o 18 km Zwoleniu. Zaznaczamy naszą obecność gromkim " Jesteśmy zawsze tam." i zostajemy poprowadzeni do klatki. Co widzimy ? Około 250 kibiców gospodarzy, to właśnie był ten niecodzienny obrazek jak na naszą okręgówkę. Na siatkę wywieszona zostaje flaga " WARIATY '06 ". Przez cały mecz prowadzimy dobry doping, kilka razy udaje nam się przekrzyczeć młyn gospodarzy. Prezentujemy
oprawę w której skład wchodziło 10 świec dymnych, 5 zielonych i 5 białych.
Do tego 10 ogni wrocławskich. Po meczu ze stadionu wychodzimy w eskorcie około 20 kasków. Kto przyjechał osobówkami ten mógł szybko wrócić do Pionek, reszta czyli grupa około 25 " Pielgrzymów " spontanicznie podejmuje decyzję o [link] powrotnej 18km na piechotę przez pola bagna i lasy, do pewnego czasu w obstawie mundurowych. To był nasz najlepszy wyjazd od reaktywacji.

My
[link]

Gospodarze
[link]

kuntakinte3
Posty: 75
Rejestracja: 26.08.2011, 08:20

Re: 5 liga (zbiorczo)

Post autor: kuntakinte3 » 18.10.2011, 16:35

[link]

sporo połączeń Pionki - Zwoleń...co ty świrujesz, że jest po 21-ej?
Bielany !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości