STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
o_
Posty: 734
Rejestracja: 22.03.2007, 16:32

STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: o_ » 22.07.2008, 09:38

Witam,

pomysł narodził się już dawno, środki były zbierane przez rok czasu, a ostatnie ME w Austrii i Szwajcarii tylko przyśpieszyły realizacje planu.

Chce założyć stowarzyszenie Polskich kibiców reprezentacji, które będzie zrzeszało osoby chętne do współpracy i pomocy podczas realizowania statutowych celów owego stowarzyszenia.

A pracy jest sporo, chce by nasze działalność zajmowała się przede wszystkim tworzeniem opraw podczas meczy, zarówno tych u siebie jak i wojaży wyjazdowych.
Będziemy zajmowali się organizowaniem wypadów na mecze wyjazdowe. będziemy zabierali ważne głosy w sprawach dotyczących kibiców, także w takich sytuacjach, gdzie sprawa dzieje sie na naszym podwórku, np ostatni powrót Gieksy ze Stalowej Woli. Będziemy walczyli także sądownie, gdyż są ze mną także adwokaci chętni do bezinteresownej współpracy i pomocy.
Weźmiemy się za jakość i repertuar przyśpiewek na meczach Repry.

To tyko niektóre z zadań, jakie z góry założyłem przed podjęciem decyzji o założeniu stowarzyszenia. Celów będzie tyle, ile mądrych pomysłów zainteresowanych osób.

Zapraszam wszystkie chętne osoby do współpracy, zarówno tych którzy chcą wstąpić do stowarzyszenia, jak i tych którzy chcą pomagać w inny sposób. Szczególnie potrzebne będą osoby, które mają coś do powiedzenia "na swoich śmieciach", a także wszelakie grupy ultras, i stowarzyszenia i grupy działające przy swoich klubach.

Myślę, ze jeszcze w tym miesiącu wpłynie pismo do sadu rejestrowego o zarejestrowanie nas i przyznanie nam statutu. Brakuje jeszcze kilku osób, tak by można było powołać komitet założycielski, który liczyć musi minimum 15 osób.

Tak więc wszelkie opinie, i przemyślenie można pisać w temacie. Osoby chętne do współpracy zapraszam na priv.

Chciałbym również prosić któregoś z modów o podklejenie tematu, wszak sprawę uznać można za wagiPaństwowej :wink:

Pozdro!



Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 22.07.2008, 10:08

Dobra sprawa. Takie istnieje stowarzyszenie już w Niemczech czy Rosji, które mogą pełnoprawnie robić oprawy za zgodą UEFA, przedstawiając wcześniej jej projekt. Z tego co wiem związek piłki nożnej też daje na to pieniądze jednak mi ciężko się to widzi.

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 22.07.2008, 11:17

zby to stowarzyszenia dostawałe pule biletów na emcze repry i dysponowoała wsrod członkow ekip ultras w danym klubie to by bylo dobre mam nadzieje ze stowarzyszenie powstanie i bedzie dzialac preznie

BarteKSH
Posty: 25
Rejestracja: 27.02.2007, 10:56
Lokalizacja: NOWA HUTA

Post autor: BarteKSH » 22.07.2008, 15:50

jedno słowo na to wszystko... brawo...
KTO KOCHA TEN WIERZY

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Post autor: N_ » 22.07.2008, 15:58

Dobry pomysł.
Temat przyklejam.
http://www.youtube.com/user/czarni

VT
Posty: 384
Rejestracja: 26.02.2007, 22:49

Post autor: VT » 22.07.2008, 16:37

Pomysł bardzo dobry. Oby wszystko wypaliło bo w naszej chorej rzeczywistości jest potrzebny jakiś "organ" który będzie stał po stronie kibiców i mówił jednym głosem za wszystkich. Tylko wtedy ktoś będzie się z nami liczył. Osób chętnych do pomocy myśle nie braknie.

dyzieq
Posty: 11
Rejestracja: 04.06.2007, 23:31

Post autor: dyzieq » 22.07.2008, 19:10

Świetny pomysł warto zebrac ludzi w jedną organizację. Na pewno podniesie to poziom dopingu na reprezentacji...

pwmo-pwmo
Posty: 169
Rejestracja: 29.06.2007, 14:54
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: pwmo-pwmo » 23.07.2008, 19:31

Bardzo dobry pomysł!
ULTRAS SIARKA FOREVER

risto
Posty: 389
Rejestracja: 27.02.2007, 16:31
Lokalizacja: Jasło

Post autor: risto » 23.07.2008, 20:34

Również jestem za, pod warunkiem, ze w skład nie będą wchodziły osoby przypadkowe, kumpel kumpla który w życiu nie był na meczu, ale chodzi na siatkówkę i zawodowo dmucha w trąbę.
Biali ludzie, czarne charaktery!

pompon88
Posty: 91
Rejestracja: 27.02.2007, 19:26

Post autor: pompon88 » 23.07.2008, 23:35

Ja, jak i zapewne wiekszosc ten pomysl w stu procentach popieram i mam nadzieje ze uda sie go jak najszybciej wprowadzic w zycie.
Dla mnie jedna z wazniejszych kwestji w tym temacie jest doping, bo wydaje mi sie ze to co jest spiewane na Reprze nie dokonca odzwierciedla potencjal Polskich kibicow (patrz: Liga). Potrzebne sa osoby ktore tym calym zbiorowiskiem poprowadza i bedzie elegancko. Co do biletow to cos mam takie przeczucie ze pzpn bedzie chcial wszystko robic po swojemu i jak zawsze wszystko zjebia... obym sie mylil.

POWODZENIA!

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 24.07.2008, 00:18

Kielczanin pisze:jestem zdecydowanie ZA! Fajnie by bylo jakby Czechom czy Slowakom podkupic bilety na ich sektory na eliminacyjne mecze MS. Super by bylo gdyby Polacy na meczach Czechy - PL i Slowacja- PL stanowili na trybunach wiekszosc :)
bardzo chętnie i często wypowiadasz się w sprawach kadry i masz milion pomysłów co by można było zrobić lepiej, ale jak zostało Ci zadane pytanie na ilu meczach kadry byłes, to milczysz....

sugeruję abyś przestał używać słów "fajnie" i "super" bo piłka nożna, a tym bardziej reprezentacja, nie jest ani fajna ani super...

a co do biletów to najfajniej i najbardziej super by było jakby ani Czechów ani Słowaków nie wpuszczać na mecze w PL - wtedy by nas wogóle było najwięcej :D

no i Kielczanin zaliczył by może trzeci mecz na reprze...

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Post autor: Kosa » 24.07.2008, 14:23

Kielczanin jeśli myślisz, że te Stowarzyszenie będzie podkupować bilety Czechom i Słowakom to jesteś w błędzie. Weź się ogarnij trochę, bo pisanie w każdym temacie i to zazwyczaj bezsensu chwaly Ci nie przyniesie.

Pzdr
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Stelek
Posty: 1
Rejestracja: 23.03.2007, 22:06

Post autor: Stelek » 24.07.2008, 19:23

Jestem za i z checia pomoge.Dobrym pomyslem bedzie zalozenie konta,dobrowolne wplaty oraz jakies niewielkie skladki czlonkowskie.Oczywiscie calosc przeznaczona na oprawy,flagi itp.Bedzie trzeba rozmawiac z PZPN o pierszenstwie zakupu biletów przez czlonkow Stowarzyszenia poniewaz wyobrazcie sobie sytuacje ze na jeden mecz z 300 osób wchodzi 50.Wtedy automatycznie zmniejsza sie pole manewru.Pomyslec tez trzeba nad jakas rekrutacja aby nie bylo osób przypadkowych.

czuczi
Posty: 61
Rejestracja: 14.08.2007, 21:31

Post autor: czuczi » 24.07.2008, 21:47

Musi wypalić!

Konto zapewne powstanie po zarejestrowaniu Stowarzyszenia. Wtedy wpłaty bedą jak najbardziej na miejscu.

o_
Posty: 734
Rejestracja: 22.03.2007, 16:32

Post autor: o_ » 25.07.2008, 20:38

To, że w tym temacie nikt nic nie pisze, nie znaczy ze nic się nie dzieje. Poprostu dyskusja toczy się w innym miejscu. Obecnie wspólnie z kilkoma osobami, tworzymy statut, bo do mojego wprowadzilismy kilka poprawek. Jak bedzie gotowy, na pewno się tu pojawi.
Mogę śmiało powiedzieć, ze wyklarowała sie juz pewna grupa osób, która bardzo do serca wziela sobię całą tą sprawe. Z tego miejsca dziekuje kazdemu, który przyczyni się do rozwoju naszej grupy. Zainteresowani wiedzą, ze mówię właśnie o nich.

co do sprawy z PZPNem, to być moze nie uda nam się z nimi dogadać, ale nigdy sie nie dowiemy, jeśli nie spróbujemy. Jeśli sie nie uda - przynajmniej bedziemy wiedzieć, ze zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, by podnieść poziom Ultraski na meczach naszej Kadry Narodowej.

Co do OSK, to oczywiśćie, jeśli tylko dostaniemy statut, mamy nadzieje na współprace. Mamy już kontakt z innymi grupami, z PFFI, z chłopakami z Wiednia. W przyszłości mammy nadzieje na współprace z wszystkimi tego typu grupami, bo nie od dziś wiadomo, ze tylko i wyłącznie w jedności siła !

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 25.07.2008, 20:55

mam nadzieje ze pojawi sie numer konta na ktore bedzie mozna wplacac jakas kaske a z niej bedzie finasowana oprawa bilety itp ...

o_
Posty: 734
Rejestracja: 22.03.2007, 16:32

Post autor: o_ » 25.07.2008, 23:22

Podałeś nr gg, a ja zostawiłem Ci wiadomość. Wystarczyło ponownie napisać na priv, nie ma sensu zaśmiecać tematu.

pozdro

o_
Posty: 734
Rejestracja: 22.03.2007, 16:32

Post autor: o_ » 26.07.2008, 15:21

Dostaje sporo privów, gdzie pierwsze pytanie jakie pada, to:

"czy bedąc członkiem stowarzyszenia bede mial zapeniony bilet na mecz kadry"

"czy bede musial placic za bilet"

"czy bedzie coś taniej zabilet i td"

ku***, ludzie ogarnijcie sie. Jesli traktujecie to przedsięwziecie jako łatwiejszą drogę do kupna ( albo dostania za friko :roll: ) biletu, to nawet nie wysylajcie do mnie wiadomosci, bo i tak nie odpisze.

pozdrawiam normalnych!

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 26.07.2008, 17:16

mam nadzieje ze bedziesz nas informowal o dzialalnosci stowarzyszenia itp

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Post autor: olek765 » 27.07.2008, 10:25

O jak człowiek z miasta na Śląsku w nazwie z orzechem? ;)

Też ci dałem PW ale trochę innej treści. :) Ja jestem żywo zainteresowany działaniem - nie po to, żeby mieć bilet.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: bunio5 » 27.07.2008, 14:38

Widać, że niektórzy chcą należeć do Stowarzyszenia tylko dla własnego interesu. Nic dać z siebie tylko brać bilety. Masakra.

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Post autor: JSC » 27.07.2008, 17:41

Myślę że fajnym pomysłem byłoby (oczywiście w odpowiednim czasie) stworzenie flagi stowarzyszenia, która zadebiutowałaby na meczu na którym zadebiutowałoby stowarzyszenie. Niejeden pewnie by się do tego dołożył, zdolnych grafików też jest tu pełno, więc myślę że nie byłoby problemu. A dzięki temu działalność rozpoczęłaby się mocniejszym wejściem.
Obrazek

Loco
Posty: 7
Rejestracja: 16.03.2007, 18:02

Post autor: Loco » 27.07.2008, 20:25

jak zgasic kielczanina????? zapytaj sie o liczbe meczy na reprezentacji:)

poziom tego forum chyba juz nie moze spasc bo jak dla mnie siegna dna.tacy z was patrioci i chcecie dobra dla reprezentacji(oczywiscie nie wszyscy) ale co poniektorzy odrazu,pytacie sie co reprezentacja moze zrobic dla was,a temat brzmi co mozecie zrobic dla reprezentacji.chcecie zmian,opraw,lepszego dopingu,niektorzy domagali sie powstania stowarzyszenia.jak ktos podejmuje sie wysokosci zadania(szacunek dla ciebie,zycze ci powodzenia,jak to sie rozwinie konkretnie to pewnie zorganizuje sie jakies wsparcie dla ciebie stad,skad pisze.) to nagle pytacie sie jakie beda z tego profity.tacy z was patrioci,szkoda ze nie bezinteresownie.szczerze??????????? wiecie co i gdzie wam wchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KYLIMANDŻARO
Posty: 666
Rejestracja: 28.02.2007, 14:27

Post autor: KYLIMANDŻARO » 27.07.2008, 20:51

bunio5 pisze:Widać, że niektórzy chcą należeć do Stowarzyszenia tylko dla własnego interesu. Nic dać z siebie tylko brać bilety. Masakra.
bo duzo tu kibicow nowego wieku

a pomysl bardzo dobry, innowacyjny. to nam sie przyda!
j****

litar
Posty: 114
Rejestracja: 27.02.2007, 22:04

Post autor: litar » 27.07.2008, 22:21

Skoro najpoważniejsze ekipy są zrzeszone w OZSK, to kogo Wy chcecie reprezentować?
PZPN dostał propozycję współpracy - tworzenie opraw, prowadzenie dopingu, dystrybucja biletów, ale zlali to ciepłym moczem.
A tak w ogóle to sensownych stowarzyszeń nie zakłada się przez net, do tego przez anonimową dla środowiska osobę.

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 27.07.2008, 23:46

litar pisze:Skoro najpoważniejsze ekipy są zrzeszone w OZSK, to kogo Wy chcecie reprezentować?
PZPN dostał propozycję współpracy - tworzenie opraw, prowadzenie dopingu, dystrybucja biletów, ale zlali to ciepłym moczem.
A tak w ogóle to sensownych stowarzyszeń nie zakłada się przez net, do tego przez anonimową dla środowiska osobę.
nie chciałem się wytącać, ale co racja to racja...

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: bunio5 » 28.07.2008, 16:09

Jak chcą działać, to dajcie im działać. Nie torpedujcie ich pomysłu i nie mówcie z góry, że się nie uda i że nie warto. W końcu pzpn musi tez zauważyć, że Reprezentacją interesuje się o wiele więcej ludzi niż im się wydaje i to nie tylko od wielkiego święta. Powodzenia życzę i wytrwałości inicjatorom.

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Post autor: olek765 » 30.07.2008, 08:53

Jakieś konkrety?

aktywowany2
Posty: 531
Rejestracja: 11.04.2008, 20:00

Post autor: aktywowany2 » 30.07.2008, 11:22

Prezes pisze:
litar pisze:Skoro najpoważniejsze ekipy są zrzeszone w OZSK, to kogo Wy chcecie reprezentować?
PZPN dostał propozycję współpracy - tworzenie opraw, prowadzenie dopingu, dystrybucja biletów, ale zlali to ciepłym moczem.
A tak w ogóle to sensownych stowarzyszeń nie zakłada się przez net, do tego przez anonimową dla środowiska osobę.
nie chciałem się wytącać, ale co racja to racja...
jak dla mnie to stwierdzenie wręcz zamykające temat, przynajmniej tutaj

ogarnianie przez net, a już w szczególności przez KIBICE.NET czegokolwiek /a już szczególnie jakichś stowarzyszeń itp./ [przynajmniej] jak dla mnie nie ma racji bytu

jak narazie to coponiektórzy podchodzą jak dla mnie ze zbyt gorącą głową do mimo wszystko jeszcze nie istniejącego 'tworu', a większości zapał skończy się tu na napisaniu "zajebisty pomysł", "popieram", "jestem za", pozatym Glapo de Warm chyba najlepiej w całym temacie skreślił pewne realia - vide "rodzina PZPN"...
Obrazek

LubelskiMotor
Posty: 22
Rejestracja: 22.10.2008, 14:54

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: LubelskiMotor » 15.11.2008, 02:12

Pomysł fajny wręcz aż zakolorowy do tego jak juz zauważył pedejrzany delikatnie z racji że reklamowany na forum ,ale plus za pomysł próby ogarnięcia aczkolwiek piszecie że piepszyć kibice net a siedzicie wnim .Może ktoś mówi serio i nie koniecznie widzi do konca kretyński pomysł z reklamą go tutaj choć i może to być ktoś w rodzaju naciągacza uznającego zasade ''w c**** cięcie też zajęcie''.Co do opraw fajnie by było sie pokazać z tej strony i do tego legalnie .Co do dopingu fajnie by było nie co urozmaicić repertuar. Niech i pozostanie np hsv ale są też inne fajne melodie przyspiewki kibiców innych klubów ,stare lub nowe dośc łatwo przyswajalne przez zwykłego laika .Wiec i grono osob zrzeszonych w stowarzyszeniu albo musi byc kibicami odrębnych bogatych w doświadczenia kibicowskie klubów lub bardzo obiektywnymi i jak to sie zwykło mówić kumatymi osobami które czują rytm hehee.muj pomysł w znanej melodii juz chyba z lat niewiem ilu którą używają fani chyba wszytkich klubów w Polsce,,Polska to jest potęga Polska najlepsza jest Polskę trzeba szanowac j**** pzpn!!!!! lalalalalalalala lalalalalala lalalalalalala lalalalalala . Popieram też jak naj bardziej asystę dobrego bębna!!sKORO JUŻ UZNALIŚCIE ZE TEMAT JEST ZAMKNIETY TO PROPONUJE BY NIE TWORZYC STU INNYCH TEMATÓW NA FORUM PRZEKSZTAŁCIĆ GO W POMYSŁY NP PRZYŚPIEWEK NA KADRE KAŻDY KTO CZUJE SENTYMENTALNIE LUB OBIEKTYWNIE ŻE TO MOZE PASOWAC NIECH PRZYSYŁA TE ŻE POMYSŁY.pozdro dla kumatych
,,życie jest drogą do śmierci''

nicdobrego
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2015, 17:23

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: nicdobrego » 27.06.2016, 19:18

Odkopałem temat z przed 8 lat.
Pomysł upadł czy działo sie coś w temacie?
Przydałaby sie grupa co ogarnęłaby organizacje wyjazdów na reprezentacje, doping i szerszy repertuar dopingu, jakieś proste ultras typu chorągiewki czy kartoniada. Widzę, że pomysł z przed lat podobał się. Miałoby to sens i mogło wypalić bo skoro taki "emigrant 85" uzbierał parę setek chętnych na wyjazd to zarejestrowane stowarzyszenie mogłoby uzbierać kilka tysięcy kibiców na wspólny wypad.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: whiskey » 27.06.2016, 19:25

A co na to decyzyjni ?

piekne lata 90-te
Posty: 144
Rejestracja: 20.05.2010, 21:17

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: piekne lata 90-te » 27.06.2016, 23:05

nicdobrego pisze:Odkopałem temat z przed 8 lat.
Pomysł upadł czy działo sie coś w temacie?
Przydałaby sie grupa co ogarnęłaby organizacje wyjazdów na reprezentacje, doping i szerszy repertuar dopingu, jakieś proste ultras typu chorągiewki czy kartoniada. Widzę, że pomysł z przed lat podobał się. Miałoby to sens i mogło wypalić bo skoro taki "emigrant 85" uzbierał parę setek chętnych na wyjazd to zarejestrowane stowarzyszenie mogłoby uzbierać kilka tysięcy kibiców na wspólny wypad.
8 lat temu, a teraz to zupełnie inne światy...

TomekSaracen
Posty: 2
Rejestracja: 05.04.2017, 15:14
Lokalizacja: Gliwice

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: TomekSaracen » 05.04.2017, 15:42

Czyli skończyło się na samym pomyśle?
http://www.footballfan.pl

siri0
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2017, 09:43

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: siri0 » 06.04.2017, 11:55

TomekSaracen pisze:Czyli skończyło się na samym pomyśle?
tak. I za pewnie już nic się nie zmieni...

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: olek765 » 06.04.2017, 13:03

Heh

Dziś rano myślałem o czymś takim

choknanee
Posty: 1
Rejestracja: 14.03.2017, 00:09

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: choknanee » 23.05.2017, 14:25

A co na
[link]

zygzak
Posty: 158
Rejestracja: 10.12.2012, 22:45

Re: STOWARZYSZENIE KIBICÓW REPREZENTACJI POLSKI

Post autor: zygzak » 24.05.2017, 21:40

Dobry pomysł :)
Kocham Polskę

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Invisible17, Kickers, trzecigarnitur i 232 gości