Licencja Groclinu w Warszawie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Licencja Groclinu w Warszawie

Post autor: Tamak » 11.07.2008, 18:23

[link]

No to mamy nowy twór.
Fakt, że kibice Polonii w żaden sposób nie protestowali przeciw tej fuzji i przemalowaniu Dyskobolii na Polonię, chwały im nie przynosi.
Przykre, że znowu zielony stolik wygrał. :?



leniwiec
Posty: 710
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 11.07.2008, 18:28

stawiam że za dwa lata po tym tworze nie będzie śladu.
Polonia jebła sobie samobója.
ps to teraz najrodowitsi z rodowitych będą pochodzić z Grodziska no no ciekawe ciekawe :))

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Post autor: dolce » 11.07.2008, 18:47

Drzymała raczej też.
Przyczyną przeprowadzki z Grodziska miała być podobno mała liczba kibiców (jak na możliwości tej miejscowości wcale nie taka mała moim zdaniem)
dlatego szukał miasta gdzie ludzie by walili w liczbie ponad 10 tysięcy
Jak mu się nie udało we Wrocławiu (całe ku*** szczęście) i Szczecinie (też dobrze) to padło na Polonię gdzie moim zdaniem nie ma co liczyć na tłumy.
Już prawdziwa Polonia nie powalała frekwencją a teraz będzie jeszcze gorzej.
Po co mu to było? nie wiem

leniwiec
Posty: 710
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 11.07.2008, 18:51

Drzymała to bankrut sprzedał to co miał i zwinął żagle na Ukrainę.dziwne że Polonia weszła w to Groclin również umoczony jest w korupcje bekna za to hehe i dobrze zero szacunku sprzedajnym szczurom.
cytat z forum Polonii wyjasnia wszystko
Pogodziłem się pogodziłem. Teraz trzymam kciuki żeby z tego narodziło się pasmo sukcesów już jak się sprzedawać to chociaż drogo. Patrząc na skład to liczę na minimum 4 miejsce ale i 2 jest w zasięgu.
żenada

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Post autor: Tamak » 11.07.2008, 19:32

Taka mnie jeszcze naszła refleksja.
Pamiętam czasy starego forum i częste zarzuty fanów Polonii w stronę Legii o to, że w latach 20-ych doszło do fuzji z innym warszawskim klubem(Korona). Jakże życie bywa przewrotne i weryfikuje moralność, która ostatecznie okazuje się być zwykłą hipokryzją.

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Post autor: dolce » 11.07.2008, 19:52

No może i tak ale warto było spróbować
Generalnie to wam współczuję.

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 11.07.2008, 20:00

po1 Dyskobolia radzi sobie dobrze i w niedziele gra pierwszy mecz sparingowy a 9 sierpnia zaczyna grac w 4 lidze(czyli bylej okregowej)
po2 z KSP laczy sie Drzymala i jego Sportowa Spolka Akcyjna
po3 ulzyles sobie wpisujac w nazwie tego tematu durne DyskoPolo?? :roll:
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

Jankes_KSP
Posty: 78
Rejestracja: 26.02.2007, 23:11
Lokalizacja: z Polonii

Post autor: Jankes_KSP » 11.07.2008, 20:06

Prawda jest taka, ze malo kto z kumatych osob jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Kazdy z nas wolalby grac w nowej pierwszej lidze (tak odchodzac od tematu, ktora jest duzo ciekawsza od ekstraklasy). Ale nie reprezentujemy takiej sily masy ludzkiej, co np. w latach siedemdziesiatych, kiedy na mecze chodzilo po 20 tysiecy ludzi czy na wyjazdy jezdzilo kilka tysiecy.
W sumie, to dziwie sie postawie niektorych Legionistow, ktorzy wiedza na ile pozwala im Walter i jak traktuje ich klub. To jest smutna prawda, ze nasz wlasciciel podaza w tym samym kierunku, nie liczac sie ze zdaniem kibicow.
Zenujace jest to, ze w ekstraklasie znalezlismy sie przy zielonym stoliku, jak i zenujace jest to, ze przy zielonym stoliku spuscili nas z ekstraklasy trzy lata temu.
POLONIA PONAD ŻYCIE

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Post autor: Tamak » 11.07.2008, 20:20

TYLKO DYSKOBOLIA pisze:po1 Dyskobolia radzi sobie dobrze i w niedziele gra pierwszy mecz sparingowy a 9 sierpnia zaczyna grac w 4 lidze(czyli bylej okregowej)
po2 z KSP laczy sie Drzymala i jego Sportowa Spolka Akcyjna
po3 ulzyles sobie wpisujac w nazwie tego tematu durne DyskoPolo?? :roll:

1. Cieszę się. Autentycznie.
2. Ok. Co nie zmienia tego, że tradycja starej Polonii przestała istnieć. Fuzja jest faktem.
3. Już nie bądź taki poważny. Hasło chwytliwe i żartobliwe, to napisałem. Jeśli jednak mam Cię uspokoić, to niech będzie GrloclinoPolo lub DzrzymałaPolo. Lepiej? Bo chyba nie masz zamiaru mnie przekonywać, że ten twór w 100% jest kontynuacją klubu Polonia Warszawa i w rzeczywistości nic się nie zmieniło?


cocolino:

Problem w tym, że Wy nawet nie kiwnęliście palcem w celu obrony tradycji swojego klubu. A przynajmniej ja o niczym takim nie wiem.

wolfram
Posty: 257
Rejestracja: 27.02.2007, 20:15
Lokalizacja: Radom

Post autor: wolfram » 11.07.2008, 20:30

Tamak pisze:
TYLKO DYSKOBOLIA pisze:po1 Dyskobolia radzi sobie dobrze i w niedziele gra pierwszy mecz sparingowy a 9 sierpnia zaczyna grac w 4 lidze(czyli bylej okregowej)
po2 z KSP laczy sie Drzymala i jego Sportowa Spolka Akcyjna
po3 ulzyles sobie wpisujac w nazwie tego tematu durne DyskoPolo?? :roll:

1. Cieszę się. Autentycznie.
2. Ok. Co nie zmienia tego, że tradycja starej Polonii przestała istnieć. Fuzja jest faktem.
3. Już nie bądź taki poważny. Hasło chwytliwe i żartobliwe, to napisałem. Jeśli jednak mam Cię uspokoić, to niech będzie GrloclinoPolo lub DzrzymałaPolo. Lepiej? Bo chyba nie masz zamiaru mnie przekonywać, że ten twór w 100% jest kontynuacją klubu Polonia Warszawa i w rzeczywistości nic się nie zmieniło?


cocolino:

Problem w tym, że Wy nawet nie kiwnęliście palcem w celu obrony tradycji swojego klubu. A przynajmniej ja o niczym takim nie wiem.
co cie baranie obchodzi jego klub. zajmij sie soba i swoim klubem a nei na forumie wypisujesz jakies durnie banialuki i jeszcze nie wiadomo co. Pasuje im cos takeigo to jest ich sprawa a nie twoja takze nie wiem o co Ci czlowieku w ogole chodzi. Wyjdz czasem na dwór .
BYŁ BĘDZIE JEST RADOMIAK RKS

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Post autor: Tamak » 11.07.2008, 20:39

wolfram pisze:
Tamak pisze:
TYLKO DYSKOBOLIA pisze:po1 Dyskobolia radzi sobie dobrze i w niedziele gra pierwszy mecz sparingowy a 9 sierpnia zaczyna grac w 4 lidze(czyli bylej okregowej)
po2 z KSP laczy sie Drzymala i jego Sportowa Spolka Akcyjna
po3 ulzyles sobie wpisujac w nazwie tego tematu durne DyskoPolo?? :roll:

1. Cieszę się. Autentycznie.
2. Ok. Co nie zmienia tego, że tradycja starej Polonii przestała istnieć. Fuzja jest faktem.
3. Już nie bądź taki poważny. Hasło chwytliwe i żartobliwe, to napisałem. Jeśli jednak mam Cię uspokoić, to niech będzie GrloclinoPolo lub DzrzymałaPolo. Lepiej? Bo chyba nie masz zamiaru mnie przekonywać, że ten twór w 100% jest kontynuacją klubu Polonia Warszawa i w rzeczywistości nic się nie zmieniło?


cocolino:

Problem w tym, że Wy nawet nie kiwnęliście palcem w celu obrony tradycji swojego klubu. A przynajmniej ja o niczym takim nie wiem.
co cie baranie obchodzi jego klub. zajmij sie soba i swoim klubem a nei na forumie wypisujesz jakies durnie banialuki i jeszcze nie wiadomo co. Pasuje im cos takeigo to jest ich sprawa a nie twoja takze nie wiem o co Ci czlowieku w ogole chodzi. Wyjdz czasem na dwór .
Uułaa, toś mi pojechał. Mam nadzieję, że jesteś dumny z tego jaką tutaj "merytorykę" zaprezentowałeś. Do twojej wiadomości - obchodzi i interesuje mnie cała polska piłka, jak i nasza scena kibicowska. Jeśli ty jesteś ograniczony tylko do spraw swojego klubu(choć twoja obecność tutaj temu przeczy), to twoja sprawa. Nie narzucaj tego innym. Forum jest od tego, aby poruszać różne tematy. Jeśli z jakiegoś powodu boli cię ten wątek, to już twój problem. Co do wyjścia na dwór, to jednak radziłbym to tobie, bo główka lekko się zagrzała.

Konrad.
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 23:04

Post autor: Konrad. » 11.07.2008, 23:02

Kielczanin pisze:Daje temu tworowi max 2 lata dzialalnosci... Zawsze tego typu fuzje sie tak koncza...
nie zawsze amico-lech trwa już trzeci sezon, i mało kto pamieta o tym, że grają na licencji Amici, dzięki czemu np. są rozstawieni w pucharze uefa...

a za 10 lat, będziemy o tym wspominać jako ciekawostce, tak samo jak fuzje wielu inny klubów (bo fuzje za sobą ma zdecydowana większość klubów).

niestety, bo kupowanie klubów i ich licencji nigdy mi się nie podobało...

Pango
Posty: 78
Rejestracja: 27.02.2007, 15:05

Post autor: Pango » 11.07.2008, 23:11

Problem w tym, że Wy nawet nie kiwnęliście palcem w celu obrony tradycji swojego klubu. A przynajmniej ja o niczym takim nie wiem.
To, że na kibice.net nie został przyklejony temat: protest kibiców Polonii nie oznacza chyba, że zgadzają się z tym całym bałaganem. Szkoda, że to wszystko tak wygląda w polskiej piłce obecnie.

Mnie natomiast zastanawia co chciał osiągnąć Drzymała przerzucając się na Polonię, na którą chodzi mniej ludzi niż na Dyskobolię, bo argumenty, których używał w stosunku do Śląska i Pogoni w tym przypadku są mają pokrycia :roll:
"My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Marszałkowski
Posty: 181
Rejestracja: 11.04.2008, 14:33
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Marszałkowski » 11.07.2008, 23:17

20 tysiecy na Polonii,po kilka tysiecy na wyjazdach?W latach 70-tych? :shock:
O k...,Legia drugim Widzewem :lol:
A tak na powaznie,to te kluby wszyscy traktuja przez pryzmat licencji.Grodzisk powinien grac w ekstaraklasie,sportowo wywalczyl utrzymanie,Polonia powinna szukac szczescia w tym sezonie drugiej(starej)ligi.Glupio pewnie tak grac na cudzym.
WIDE(L)CE 08'

Konrad.
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 23:04

Post autor: Konrad. » 11.07.2008, 23:25

Pango pisze:Mnie natomiast zastanawia co chciał osiągnąć Drzymała przerzucając się na Polonię, na którą chodzi mniej ludzi niż na Dyskobolię, bo argumenty, których używał w stosunku do Śląska i Pogoni w tym przypadku są mają pokrycia :roll:
Drzymała nic nie chciał osiągnąć, on się pozbył miejsca w ekstraklasie i drużyny. Teraz właśicielem nowego tworu jest J.w.construction, Drzymała po prostu sprzedał zabawki...

Co innego chciał zrobić we Wrocławiu/Szczecinie, tam chciał by właścicielem nowego tworu i dalej bawić się w piłke. Ale gdy kazano mu spierdalać, obraził się, i wycofał z piłki...

Tamak
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 01:08

Post autor: Tamak » 11.07.2008, 23:36

Pango pisze:
Problem w tym, że Wy nawet nie kiwnęliście palcem w celu obrony tradycji swojego klubu. A przynajmniej ja o niczym takim nie wiem.
To, że na kibice.net nie został przyklejony temat: protest kibiców Polonii nie oznacza chyba, że zgadzają się z tym całym bałaganem.
Jeśli wiesz coś więcej na ten temat, to proszę o krótki opis lub link.

puszczyk
Posty: 281
Rejestracja: 27.02.2007, 00:17
Lokalizacja: Lech Poznań

Post autor: puszczyk » 11.07.2008, 23:59

We wczorajszym Dzienniku napisali, że jeśli pzpn klepnie awans Polonii do Ekstraklasy to Bałtyk Gdynia z chęcią kupi sobie miejsce w I lidze. Jacyś działacze Bałtyku są sceptyczni co do tego procederu, ale prezes jest jak najbardziej za, a do tego ponoć Bałtyk stać finansowo na I ligę, ciekawe jak sprawa dalej się rozwinie, bo być może to tylko jakaś ściema dziannikarzyny zarabiającego w ten sposób na wierszówkę
Lech Poznań

wlkp88
Posty: 74
Rejestracja: 16.04.2008, 21:31

Post autor: wlkp88 » 12.07.2008, 09:59

czy to prawda, że 4 ligowa Dyskobolia nie będzie grać w Grodzisku?
precz z komuną

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Post autor: DOLNOSLAZAK » 12.07.2008, 12:42

Jak czytam o "honorze kibiców we Wrocławiu i Szczecinie", którzy niczym Rejtan zablokowali wejście Drzymały, to sram ze śmiechu...

We wrocławiu nawalili politycy (gdyby nie konflikt Dutkiewicza z radnymi to kibice mogliby im przysłowiowo skoczyć), a co do Szczecina to wszyscy mają pełne portki po Ptaku (wtedy to byli "honorowi", że nie mam pytań), a Drzymała nie miał czasu na dyskusje z frajerami.

Ten tekst znalazłem na forum Pasów, zgadzam się z nim.
Jedyne co dziwi to brak oficjalnego stanowiska wśród kibiców Czarnych Koszul, Śląsk i Pogoń odrazu postawiły sprawę jasno.

leniwiec
Posty: 710
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 12.07.2008, 13:31

dolnoślązak sam jesteś frajer c*** ci w gardło pedrylu!
nie masz pojęcia o czym piszesz gamoniu poczytaj wywiady z drzymałą jak to było w tym szczecinie i dlaczego nie doszło do niczego.
i jeszcze raz c*** ci w ryj j**** takich jak ty

KermiT143
Posty: 522
Rejestracja: 10.07.2007, 09:55
Lokalizacja: Lesko/Londyn

Post autor: KermiT143 » 12.07.2008, 13:57

leniwiec pisze:dolnoślązak sam jesteś frajer c*** ci w gardło pedrylu!
nie masz pojęcia o czym piszesz gamoniu poczytaj wywiady z drzymałą jak to było w tym szczecinie i dlaczego nie doszło do niczego.
i jeszcze raz c*** ci w ryj j**** takich jak ty
widze u ciebie cisnienie 220 na 180 :roll:
We must secure the existence of our people and a future for White Children
Obrazek

greg
Posty: 176
Rejestracja: 23.06.2007, 22:48

Post autor: greg » 12.07.2008, 14:21

leniwiec pisze:dolnoślązak sam jesteś frajer c*** ci w gardło pedrylu!
nie masz pojęcia o czym piszesz gamoniu poczytaj wywiady z drzymałą jak to było w tym szczecinie i dlaczego nie doszło do niczego.
i jeszcze raz c*** ci w ryj j**** takich jak ty
Co za koles :shock: :shock: :shock:
Przeciez typ wczesniej tylko cytowal wypowiedz z innego forum

greg
Posty: 176
Rejestracja: 23.06.2007, 22:48

Post autor: greg » 12.07.2008, 14:27

Popiera te slowa ale to nie znaczy ze rzuca frajerami na prawo i lewo....Poza tym doczytaj o co dokladnie chodzilo w wypowiedzi na forum Pasow bo mam wrazenie ze tez chyba do konca nie zrozumiales :wink:

UżytkownikForum
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 15:05

Post autor: UżytkownikForum » 12.07.2008, 14:43

Przestańcie pisać tą głupkowatą nazwę "dysko polo", na łeb upadliscie? Groclin sobie w nazwę wstawiajcie a nie Dyskobolię. :roll:

Znaleźli sie "kumaci" i powtarzają jak debile. Kibice Dyskobolii stracili na tym wszystko, a ci jeszcze dopieprzają. :shock:

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Post autor: DOLNOSLAZAK » 12.07.2008, 15:43

"Dolnoslazak placze ze smiechu bo wg mnie to czlowiek ktory patrzy tylko na tabelke.. team gra niezle jest na meczu.. ekipa spada to siedzi w domku gmerajac w tylku..

kibice sukcesu nam nie potrzebni"

twój kibic sukcesu jak mnie nazwałeś, ma zaliczone 13 na 15 wyjazdów ekipy, która jes teraz w lekkim dołku wyjazdowym, życzyłbym sobie jak najwięcej takich kibiców sukcesu.
Ale dobra nie o tym mowa, wyraziłem swoje zdanie i mam swoje argumenty, wasze to narazie bluzgi i włączony capslock....

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 12.07.2008, 15:59

wlkp88 pisze:czy to prawda, że 4 ligowa Dyskobolia nie będzie grać w Grodzisku?
Wyglada to tak,ze na chwile obecna gramy w miejscowosci Ptaszkowo oddalonej jakies 2 km od samego Grodziska,gdyby nie to,ze mieszkam w miasteczku tudziez na wsi napisalby,ze to swego rodzaju przedmiescia ;)

Stadion w Grodzisku nalezy do Drzymaly i kraza sluchy,ze chce go nam oddac za przyslowiowa zlotowke,jednak dopoki nie znajdzie sie dosc konkrenty inwestor to nie jest to realne,bo jak dlugo miasto bedzie w stanie utrzymywac stadion z jedna z lepszych baz treningowych w Polsce,czterogwiazdkowym hotelem,zajebista odnowa biologiczna i calym szeregiem przychodni lekarskich?

Istnieje tez opcja,ze tylko mecze beda rozgrywane na "NASZYM" stadionie w charakterze wypozyczenia
Istnieje tez opcja,ze juz niedlugo miastowi wbija pierwsze lopaty w ziemie w celu wybudowania stadioniku miejskiego

Musimy niestety czekac co przyniesie nam zycie,jestesmy zadowoleni i dumni z tego,ze mowiono o nas w TV,pokazywano nasze manifestacje itp,ktore przyniosly skutki,bo mamy druzyne,ktora kontynuuje tradycje zapoczatkowane od 1922 roku,a to w ktorej lidze gramy to rzecz jasna nam zwisa,bo dobrze wiemy jakie jest nasze miejsce w szeregu

My stracilismy wiele jak ktos napisal,a inni zyskali...tylko czy miejsce Lecha w europejskich pucharach i KSP w ekstraklasie jest do konca honorowe...??
Nie wydaje mje sie
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 12.07.2008, 16:44

Wizard pisze:eheh rozumiem lepiej niz Ci sie wydaje..

koles chcial na sile wejsc w biznes.. trafil na to ze postawili sie kibice we Wrocku i Szczecinie.. ie mial czasu i checi uzerania sie wiec zrezygnowal..

prroste ?
Drzymała się juz dogadał z kibicami we Wrocławiu, przeciez dlatego własnie z pucharu UEFA zrezygnował, i byłoby wszystko ok gdyby nie politycy
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Post autor: DOLNOSLAZAK » 12.07.2008, 17:26

Otóż to !

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Post autor: dolce » 12.07.2008, 17:50

No dobra dobra ale Śląsk był pełnoprawną ekipą ekstraklasy po awansie sportowym więc i tak by grał w Ekstraklasie.
Kibice we Wrocławiu nie chcieli tylko wyciągać łap po nie swoje czyli po puchary i ten kompromis wydawał się ostatnią deską ratunku

index
Posty: 123
Rejestracja: 01.03.2007, 00:14

Post autor: index » 12.07.2008, 18:09

Fakt, faktem we Wrocku dogadał się z kibicami, ale olali go politycy. W Szczecinie chciał też się dogadać, ale mimo sprzeciwu kibiców, dlej prówbował ominąc ich i stworzyć swój twór. Jedni i drudzy się sprzeciwiali i w jakiś sposób chcieli walczyć o swój klub, choć w obu przypadkach chciano ich (zresztą jak zawsze) olać. I nie chodzi o to, że Polonia przystała jako kibice na twór, ale dziwii mnie brak zaangarzowania w działanie Drzymały i powiedzienia stanowcze nie. Jak tu ktoś napisał - nie mieli wpływu - ale chociaż sprówbować zawsze warto a nie siedzieć z założonymi rękoma...żenada
Praktycznie każdy mój post jest żartem, więc nie bierz go na poważnie

Kaczmar
Posty: 373
Rejestracja: 05.03.2007, 19:53
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: Kaczmar » 12.07.2008, 18:31

a ja nie mam nic przeciwko.20 albo 30 lart byl kureski bajzel w polskiej pilce klubowej,wiec niech teraz wszystkmim mozliwymi sposobami to ogarniaja.Dobry znak-Dyskobolia wraca do ligi na jaka zasluguje takie nie wielkie miasto,a klub z tradycjami idzie do pierwszej,
8306370
[email protected]

MKS Kozienice.

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 12.07.2008, 18:40

No rzeczywiscie istnienie od 1922 roku,dwa wicemistrzostwa Polski,dwa puchary Polski,dwa smieszne puchary ligi,wydaje mi sie,ze w miare dobre wystepy w europejskich pucharach,promocja kilku zawodnikow itp itd to nie jest zadna tradycja ;)

a wydaje mi sie,ze nizsza liga moze jedynie nam pomoc z czego bardzo sie ciesze
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

wlkp88
Posty: 74
Rejestracja: 16.04.2008, 21:31

Post autor: wlkp88 » 12.07.2008, 18:42

Wyglada to tak,ze na chwile obecna gramy w miejscowosci Ptaszkowo
Orkan jeszcze istnieje ? :wink:
precz z komuną

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 12.07.2008, 19:18

1.Polaczenie z Orkanem Ptaszkowo
2.W Ptaszkowie obecnie gra LSS Ptaszkowo i Inter Zdroj
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

index
Posty: 123
Rejestracja: 01.03.2007, 00:14

Post autor: index » 13.07.2008, 00:23

Kaczmar pisze:a ja nie mam nic przeciwko.20 albo 30 lart byl kureski bajzel w polskiej pilce klubowej,wiec niech teraz wszystkmim mozliwymi sposobami to ogarniaja.Dobry znak-Dyskobolia wraca do ligi na jaka zasluguje takie nie wielkie miasto,a klub z tradycjami idzie do pierwszej,
Nie trzymam strony Grodziska, a tym bardziej Polonii ale czy wg ciebie w ekstaraklasie powinny grać kluby z tradycjami...to gdzie miejsce dla Szombierek Bytom czy Stali Mielec- to tez kluby z ogromnymi tradycjami (patrz tabela wszechczasów). Ojojoj co to się porobiło, że juz nie piłka tylko tradycje powodują, że mamy grać w ekstraklasie i c*** - po prostu parodia.
I nie chodzi o to (bo byś mi to zarzucił w następnym poscie), że Polonia ma tradycje, a Dyskobolia to mała dziura w okolicach Poznania. Prawda jest taka, ktoś komuś zajebał piłke, a niektórym w tym przypadku całe życie, a ktoś inny to przyjął - nic innego jak frajerstwo
Także mała prośba chłopaczyno (bez napinki) z miasta o niespełna 3 tyski wiekszego od Grodzika, zajmij się lepiej tym interesem z flagami niz pisaniem głupot w necie. aha bym zapomniał...jak zapatrywałeś się na Waszą fuzję z KS Janików - dobrze Wam służy?
bez odbioru, bez pozdrowień
Praktycznie każdy mój post jest żartem, więc nie bierz go na poważnie

Marszałkowski
Posty: 181
Rejestracja: 11.04.2008, 14:33
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Marszałkowski » 13.07.2008, 11:47

aktywowany2-w sumie tylko poparles teze i postulaty wielbicieli duzych miast w pierwszej lidze(j**** ta durana nazwe "ekstraklasa"),bo Lens poszlo "gdzie ich miejsce" w tym sezonie :wink:
Ale w jakim stylu :)
Juz w sumie wszystko zostalo powiedziane w tym temacie.
WIDE(L)CE 08'

zdrowa krowa
Posty: 134
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Post autor: zdrowa krowa » 13.07.2008, 13:18

degradcje,fuzje,popierzone zarzady,korupcja a cierpia zawsze ci najbardziej klubom oddani.
a swoja droga koles , ktory nazwal tak ten temat to musi byc straszny zjeb.
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baRtol88, ciekawyswiata1948, cys1o, hanysek6448, Kijekprawdy, Kombatant75, Kubanczykovski, LevVy, maldini1979, Mareczek86, passion-wear.pl, Rychu84, spacja.enter, TomekB. i 357 gości