Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Lebioda
Posty: 117
Rejestracja: 26.11.2009, 22:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Lebioda » 19.01.2010, 23:53

Jak w Luczanowicach kolo Nowej Huty ?? Wisla??
j**** PROPAGANDZIARZY I KŁAMCÓW Z TMK



HutnikKrk
Posty: 42
Rejestracja: 29.09.2009, 08:04
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HutnikKrk » 20.01.2010, 13:20

Łuczanowice - Hutnik i poniekąd są one uznawane za osiedle Nowej Huty.
Hutnik Kraków - Ostatni Bastion Honoru W Krakowie

[link]

Administrator
Posty: 17
Rejestracja: 26.02.2007, 18:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Administrator » 20.01.2010, 16:11

Mógłby ktoś opisać Inowrocław, Czersk oraz Nowe n/Wisłą?
A.C.A.B

Warchlak1920BP
Posty: 9
Rejestracja: 18.01.2010, 01:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Warchlak1920BP » 20.01.2010, 16:46

Inowrocaw- silny FC Zawiszy ( nie tak jak kiedyś, ale mocny ), miejscowa Goplania prozawisza. Jest grupa Lecha Poznań ( czy oficjalny FC ). Jacyś kibice kosza i jednostki innych klubów np. Polonia Bydgoszcz.

Czersk-kiedyś miejscowi coś chcieli robic na Borowiaku, ale bez szału. Dziś, od nie dawna FC Chojniczanki. Co ciekawe miasta te nie przepadają za sobą ( nie przepadały ??? )

Nowe nad Wisłą-miejscowy klub Wisła Nowe posiada jakiś fanów, sympatyzują z Wybrzeżem Gdańsk
POLONIA BYDGOSZCZ & STOMIL OLSZTYN

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 20.01.2010, 16:49

Administrator pisze:Mógłby ktoś opisać Inowrocław, Czersk oraz Nowe n/Wisłą?
pręznie działający FC Zawiszy. Na Zawisze od zawsze jezdzi większośc Goplanistów.
w Inowrocławiu są też kibice Lecha. stara gwardia która od lat chodzi na Goplanie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

Alien87
Posty: 51
Rejestracja: 14.09.2009, 19:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Alien87 » 20.01.2010, 17:01

Niedawno poruszany był znów temat Wielunia Poniżej zamieszczone są zdjecia że Widzew we Wieluniu był i bedzie zawsze od lat na zawsze

[link]
Zdjecie z 1997roku
[link]
Zdjecie Turniej Fan clubów Widzewa Zelów 2010 (Widzewski Wieluń 4 miejsce)

1920RaciboRz
Posty: 80
Rejestracja: 10.01.2010, 20:08

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1920RaciboRz » 20.01.2010, 17:14

mewa1948 pisze:
cefalotos pisze:Ruda Śląska - Bielszowice, Wirek (tutaj sie PLAZA znajduje?) i Halemba mnie interesuje :-)
Bielszowice - Górnik
Wirek - Ruch/Górnik
Halemba - Ruch/Górnik z przewaga Ruchu
wiadomo waszym zdaniem jest kilka dzielnic w Rudzie Śląskiej gdzie jest sam Górnik, mam pytanie czy jest jakaś dzielnica gdzie jest tylko Ruch?? bez napinki
Niebieski Racibórz, Niebieskie ulice,
Niebieskie osiedla, Niebieskie życie
Niebieskie seRca a środku bije Niebieska eRka

sha99lsh
Posty: 13
Rejestracja: 18.01.2010, 14:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sha99lsh » 20.01.2010, 17:38

W Inowrocławiu nie ma kibiców Polonii Bydgoszcz....są sympatycy żużla ktorzy po prostu jeżdżą na mecze...większośc do Bydgoszczy , mniej do Torunia...

katowice64
Posty: 17
Rejestracja: 13.09.2009, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: katowice64 » 20.01.2010, 17:41

jeśli już, to taką dzielnicą mogłyby być Kochłowice, są tam jednak Żabole, ale nie udzielają się za bardzo - Kochłowice to mocna Niebieska ekipa.

19baRon20
Posty: 94
Rejestracja: 12.01.2010, 19:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19baRon20 » 20.01.2010, 18:05

jeszcze Bykowina i Chebzie
obeRschlesien

neRka
Posty: 213
Rejestracja: 26.02.2007, 17:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: neRka » 20.01.2010, 18:55

katowice64 pisze:jeśli już, to taką dzielnicą mogłyby być Kochłowice, są tam jednak Żabole, ale nie udzielają się za bardzo - Kochłowice to mocna Niebieska ekipa.
Tak jak są Niebiescy na Goduli czy Bielszowicach lub [link], nic nieznaczące jednostki.
Dzielnice gdzie jest sam Ruch: Chebzie, Bykowina, Kochłowice. Dzielnice gdzie sam Górnik: Godula, Orzegów, Bielszowice. Reszta jest podzielona na Ruch/Górnik.
Ruda Śląska Zawsze Z Ruchem!

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 20.01.2010, 19:51

hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?

jżs
Posty: 48
Rejestracja: 11.01.2010, 14:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jżs » 20.01.2010, 22:13

Za dużo stron do przegladania wiec pytam:

- Jak wygląda sytuacja w Sędziszowie? ( woj. świetokrzyskie) blisko Jędrzejowa.

Czasem tam bywam, widzialem graf Wisły na garażach, napisy Legii, oraz okazały malunek Korony Kielce pod Tunelem chyba. Czy jest tam jakies oficjalne FC jakiegos z tych klubów lub innego?

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: eSpErAZS » 21.01.2010, 00:31

Śledzę ten temat regularnie i albo coś przeoczyłem albo jeszcze o tym nie ma... Mianowicie Ruch Chorzów-Polonia Bytom. Nie za bardzo interesowałem się ich stosunkami ale jak zobaczyłem ostatnio teledysk Bezimienni 3 to spadłem z krzesła. Długo już tak? Bo we wszystkich "kumaciorskich" źródlach na temat ekip są wypisani jeszcze jako kosa.
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

19SWA23
Posty: 209
Rejestracja: 21.01.2010, 00:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19SWA23 » 21.01.2010, 00:40

A ja mam takie pytanie , gdzies wyczytalem , ze ostatni rok byl dla FC Ruchu Piekary bardzo obfity , stad chcialem sie dowiedziec jak procentowo wyglada tam sytuacja miedzy KSG a Ruchem ?
www.Szczakowianka.Jaworzno.pl <----serwis kibicow

1920RaciboRz
Posty: 80
Rejestracja: 10.01.2010, 20:08

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1920RaciboRz » 21.01.2010, 01:30

neRka pisze:
katowice64 pisze:jeśli już, to taką dzielnicą mogłyby być Kochłowice, są tam jednak Żabole, ale nie udzielają się za bardzo - Kochłowice to mocna Niebieska ekipa.
Tak jak są Niebiescy na Goduli czy Bielszowicach, nic nieznaczące jednostki.
Dzielnice gdzie jest sam Ruch: Chebzie, Bykowina, Kochłowice. Dzielnice gdzie sam Górnik: Godula, Orzegów, Bielszowice. Reszta jest podzielona na Ruch/Górnik.
dokładnie chodziło mi o ten podział,z tym że ja wiem jai jest podział na Rudzie, ale śmieszy mnie to,że Żabole afiszują się, że są na każdej dzielnicy Rudy, ale ich zdaniem żadna dzielnica nie jest typowo Niebieska, zawsze jak opisują dzielnicę to pod siebie np, Bielszowice sam Górnik. Nie chcę się napinać ale panowie z Górnika obiektywizm świadczy o wiarygodności. NP07
Niebieski Racibórz, Niebieskie ulice,
Niebieskie osiedla, Niebieskie życie
Niebieskie seRca a środku bije Niebieska eRka

gat
Posty: 99
Rejestracja: 13.09.2009, 13:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: gat » 21.01.2010, 01:35

Czersk jest podzielony pol na pol na Arke i Lechie. Ty chyba nie kumasz czaczy co innego jest miec zgode 200 km dalej niz 10 km. Pzdr. Baltyk mial kiedys zgode z Lechem i co ku***.
[link]

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: eSpErAZS » 21.01.2010, 01:47

Dzięki za wyjaśnienie. Ehh... Porobiło się na tej Polskiej scenie. Kiedyś zgoda to zgoda, kosa to kosa a teraz ramie w ramie dla pokazu...
"Honor", "Braterstwo", "BSNT", Wiara" ... ku*** MAĆ !!
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 21.01.2010, 07:36

jżs pisze:Za dużo stron do przegladania wiec pytam:

- Jak wygląda sytuacja w Sędziszowie? ( woj. świetokrzyskie) blisko Jędrzejowa.

Czasem tam bywam, widzialem graf Wisły na garażach, napisy Legii, oraz okazały malunek Korony Kielce pod Tunelem chyba. Czy jest tam jakies oficjalne FC jakiegos z tych klubów lub innego?
Zadnego oficjalenego FC tam nie ma,tylko są jednostki Legii,Korony,Wisły i Widzewa.Najwiecej o ile sie nie myle jest Korony,a z reszta to nie wiem jak jest ;)

PBJK
Posty: 94
Rejestracja: 20.06.2007, 18:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PBJK » 21.01.2010, 08:29

W Inowrocławiu nie ma kibiców Polonii Bydgoszcz....są sympatycy żużla ktorzy po prostu jeżdżą na mecze...większośc do Bydgoszczy , mniej do Torunia...
Widocznie mało wiesz :)

Oczywiście nic zorganizowanego dosłownie kilka osób. Nawet naisałbym o jednym i pewnie byś się zdziwił, ale nie chcę robić chłopakowi przypału.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DiglettOi » 21.01.2010, 10:14

Zawsze Wierny pisze:
jżs pisze:Za dużo stron do przegladania wiec pytam:

- Jak wygląda sytuacja w Sędziszowie? ( woj. świetokrzyskie) blisko Jędrzejowa.

Czasem tam bywam, widzialem graf Wisły na garażach, napisy Legii, oraz okazały malunek Korony Kielce pod Tunelem chyba. Czy jest tam jakies oficjalne FC jakiegos z tych klubów lub innego?
Zadnego oficjalenego FC tam nie ma,tylko są jednostki Legii,Korony,Wisły i Widzewa.Najwiecej o ile sie nie myle jest Korony,a z reszta to nie wiem jak jest ;)
Jednostki...:> Korona ma tam swój nieoficjalny Fan Club... Pozdro.
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 21.01.2010, 10:53

miejski patriota pisze:hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?
Nie wiem czy piszesz to po to żeby podgrzać temperaturę na forum, czy może po to żeby pokazać że jesteś przechuj kumaczem. Zagłębie Sosnowiec z Olkusza działa na własną rękę. Olkusz jest na tyle małym miastem, że zapewne mogłeś widzieć(ale pewnie nie widziałeś tylko ci koledzy przechuj-kumacze powiedzieli) ludzi z dwóch wrogich ekip gdyż mogli się razem wychować. Na pewno osoby które mają pewne zasady i stanowią coś w swojej ekipie nigdy nie dopuszczą do sytuacji w której będą całusy z nożownikami. Radzę skorygować ci wiedzę bo przykurwiłeś faramzonem.

mewa1948
Posty: 326
Rejestracja: 18.10.2008, 15:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mewa1948 » 21.01.2010, 14:43

1920RaciboRz pisze:
neRka pisze:
katowice64 pisze:jeśli już, to taką dzielnicą mogłyby być Kochłowice, są tam jednak Żabole, ale nie udzielają się za bardzo - Kochłowice to mocna Niebieska ekipa.
Tak jak są Niebiescy na Goduli czy Bielszowicach, nic nieznaczące jednostki.
Dzielnice gdzie jest sam Ruch: Chebzie, Bykowina, Kochłowice. Dzielnice gdzie sam Górnik: Godula, Orzegów, Bielszowice. Reszta jest podzielona na Ruch/Górnik.
dokładnie chodziło mi o ten podział,z tym że ja wiem jai jest podział na Rudzie, ale śmieszy mnie to,że Żabole afiszują się, że są na każdej dzielnicy Rudy, ale ich zdaniem żadna dzielnica nie jest typowo Niebieska, zawsze jak opisują dzielnicę to pod siebie np, Bielszowice sam Górnik. Nie chcę się napinać ale panowie z Górnika obiektywizm świadczy o wiarygodności. NP07

to hujowo znasz ten podzial, masz w tym temacie napsiane jak jest na Rudzie. Na Bielszowicach sam Gornik, Kochlowice sam Ruch. tak jak nerka wspomnial to nic nie znaczace jednostki i tyle. I gdzie ci tu jakis zabol napsial ze zadna dzielnica nie jest typowo niebieska? gdyby patrzec ktora dzielnica jest typowo niebieska czy typowo trojkolorowa to w tym miescie takiej dzielnicy sie nie znajdzie

BartekBP
Posty: 53
Rejestracja: 11.01.2010, 21:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BartekBP » 21.01.2010, 15:07

A jak wygląda Malawa, Krasne i Kraczkowa (okolice Rzeszowa). Działają na swoim podwórku czy raczej bliżej im w stronę rzeszowskich drużyn?

NRSL
Posty: 3
Rejestracja: 14.07.2009, 10:46

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: NRSL » 21.01.2010, 15:37

A nie śmieszy Cię flaga "Niebieskie Katowice"?? Bo przecież obiektywizm świadczy o wiarygodności?
O czym Ty piszesz?Takie dzielnice jak Szopienice,Nikiszowiec to Ruch poza tym sporo niebieskich jest na Janowie,Giszowcu,Ligocie,Górnym Tauzenie,Załęzu i Panewnikach!Uważasz zatem ,ze to zbyt mało ,aby zrobic własna flage?? <szok>
wiadomo waszym zdaniem jest kilka dzielnic w Rudzie Śląskiej gdzie jest sam Górnik, mam pytanie czy jest jakaś dzielnica gdzie jest tylko Ruch?? bez napinki
Co do Rudy Śląskiej to tak:
Kochłowice - Ruch,jednostki Górnika
Bykowina - Ruch,jednostki Górnika przy granicy z Wirkiem
Chebzie - Ruch
Wirek- Górnik/Ruch z przewaga tych pierwszych
Ruda - Górnik/Ruch z przewaga Górnika
Czarny Las - Górnik,jednostki Ruchu
Godula - Górnik,jednoski Ruchu
Orzegów - Górnik,jednostki za Ruchem
Bielszowice - Górnik,jednostki Ruchu
Nowy Bytom - Ruch/Górnik
Halemba - Ruch/Górnik ,przewaga Ruchu

maniek2010
Posty: 45
Rejestracja: 21.01.2010, 13:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: maniek2010 » 21.01.2010, 15:45

Obserwujac wypowiedzi wywnioskowalem (zreszta tak od zawsze myslalem) jako Kibic Lecha Poznan, ze najwiecej kibicow w Polce maja:
1. Legia Warszawa
2. Widzew Łódź
3. Wisła Kraków, Lech Poznań, Lechia Gdanska, Ruch Chorzow, Gornik Zabrze- ze wskazaniem na Wisle i Lecha.

Jesli chodzi o Zakopane to widzialem tam najwiecej oznakow sympatii do Wisly.

Jesli chodzin o tereny:
Zlotow (wielkopolskie)- wiekszosc Lech Poznan, jakies pojedyncze osoby Pogon i Legia. Okolice Zlotowa tylko Lech Poznan.
Szczecinek (zachodniopomorskie)-Wiekszosc Legii Warszawa, ale sporo rowniez osob za Lechem.
Walcz (zachodniopomorskie)-Duzo Pogoni i Lecha, mala ilosc Widzewa.
Piła-praktycznie cala za Lechem, moze jakies pojedyncze osoby za kims innym, ale nie wiem za kim sa, moze Juventus lub Barcelona:)

W Zlotowie i w Pile barwy KKS-u widzimy na baletach, w szkolach, na meczach, w galerii, na miescie, praktycznie wszedzie. :)

maniek2010
Posty: 45
Rejestracja: 21.01.2010, 13:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: maniek2010 » 21.01.2010, 15:48

w Lodzi na pewno tez jest pol na pol, w Krakowie chyba tez, choc nie wiem, tylko sie domyslam.

portfel
Posty: 36
Rejestracja: 14.01.2010, 11:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: portfel » 21.01.2010, 22:16

Ludzie z Krasnego chodzą na Stal, ludzie z Malawy na Resovie.

ruch1920
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 152
Rejestracja: 27.04.2007, 13:46

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ruch1920 » 21.01.2010, 22:43

eSpErAZS pisze:Śledzę ten temat regularnie i albo coś przeoczyłem albo jeszcze o tym nie ma... Mianowicie Ruch Chorzów-Polonia Bytom. Nie za bardzo interesowałem się ich stosunkami ale jak zobaczyłem ostatnio teledysk Bezimienni 3 to spadłem z krzesła. Długo już tak? Bo we wszystkich "kumaciorskich" źródlach na temat ekip są wypisani jeszcze jako kosa.
I co tam takiego ciekawego zobaczyłeś?

Cijoe 1906
Posty: 120
Rejestracja: 15.01.2010, 13:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Cijoe 1906 » 21.01.2010, 22:53

vme pisze:niech trwa niebieska napina . szkoda słow .....
Dokładnie! tak jak jeden chłopak tu napisał że w Zawierciu Ruch i same jednostki Zagłębia,haha gościu koledzy cię oszukali bo się wstydzili że znowu tam rośnie nasza siła,zagłębiowska ziemia.
Obrazek

Z_K
Posty: 12
Rejestracja: 22.11.2009, 00:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Z_K » 21.01.2010, 22:58

ruch1920 pisze:
eSpErAZS pisze:Śledzę ten temat regularnie i albo coś przeoczyłem albo jeszcze o tym nie ma... Mianowicie Ruch Chorzów-Polonia Bytom. Nie za bardzo interesowałem się ich stosunkami ale jak zobaczyłem ostatnio teledysk Bezimienni 3 to spadłem z krzesła. Długo już tak? Bo we wszystkich "kumaciorskich" źródlach na temat ekip są wypisani jeszcze jako kosa.
I co tam takiego ciekawego zobaczyłeś?

Jest tam też typ w koszulce Górnika.To nuta ogólnie o Górnym Ślasku,bynajmniej ja tak to odbieram.
MKS Korona Kielce

D
Posty: 26
Rejestracja: 02.03.2007, 19:53

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: D » 21.01.2010, 23:19

eSpErAZS jak spadales z krzesla to chyba prosto na leb a ta wasza niebieska propaganda jeszcze nie jednego tutaj zadziwi nara

Frodo
Posty: 53
Rejestracja: 22.09.2009, 15:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Frodo » 22.01.2010, 01:07

Jak wygląda sytuacja w takich miejscach jak:
1.Niegowonice
2. Odległe dzielnice Dąbrowy Górniczej: Błędów, Okradzionów, Strzemieszyce

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 22.01.2010, 07:21

W Okradzionowie działają kibice miejscowej Przemszy a w Błędowie Tęczy. Na konfrontacji obu tych drużyn ci pierwsi wybrali się w 120 osób, a więc liczba niezła.

Cijoe 1906
Posty: 120
Rejestracja: 15.01.2010, 13:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Cijoe 1906 » 22.01.2010, 08:25

Frodo pisze:Jak wygląda sytuacja w takich miejscach jak:
1.Niegowonice
2. Odległe dzielnice Dąbrowy Górniczej: Błędów, Okradzionów, Strzemieszyce
Ze Strzemieszyc chłopaki jeżdżą na Zagłębie Sosnowiec.
Obrazek

T.ZS
Posty: 12
Rejestracja: 26.09.2009, 10:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: T.ZS » 22.01.2010, 08:34

ŚNIEŻNY WARAN pisze:W Okradzionowie działają kibice miejscowej Przemszy a w Błędowie Tęczy. Na konfrontacji obu tych drużyn ci pierwsi wybrali się w 120 osób, a więc liczba niezła.
Przemsza na pewno sympatyzuje z Zagłębiem i Legią, choć przyznam szczerze nie wiem czy obecnie ktoś z Okradzionowa jeździ aktywnie na ZS. Ich największym lokalnym przeciwnikiem jest Pionier Ujejsce, a filmik z ich wyjazdu na te "derby przedmieścia" wagonikami ciągniętymi przez przerobiony ciągnik był tu kiedyś na forum :).

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: hdg » 22.01.2010, 08:38

A nie jezdzili czasem ze Strzemieszyc na Unie Strzemieszyce? (bedac jednoczesnie kibicami Zagłębia) cos mi sie obiło kiedys o uszy ze byli na Rakowie a u siebie mieli jakies starcie z Szombrami (?)

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 22.01.2010, 10:45

Mariensztat pisze:
miejski patriota pisze:hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.[/b]

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?
Nie wiem czy piszesz to po to żeby podgrzać temperaturę na forum, czy może po to żeby pokazać że jesteś przechuj kumaczem. Zagłębie Sosnowiec z Olkusza działa na własną rękę. Olkusz jest na tyle małym miastem, że zapewne mogłeś widzieć(ale pewnie nie widziałeś tylko ci koledzy przechuj-kumacze powiedzieli) ludzi z dwóch wrogich ekip gdyż mogli się razem wychować. Na pewno osoby które mają pewne zasady i stanowią coś w swojej ekipie nigdy nie dopuszczą do sytuacji w której będą całusy z nożownikami. Radzę skorygować ci wiedzę bo przykurwiłeś faramzonem.

Jeśli już coś czytasz, staraj się robić to ze zrozumieniem danego tekstu. NIe mieszkam w żadnym z tych miast więc info jest dla mnie trudniej sprawdzalne. NIe mniej, nie od dziś wiadomo że w Olkuszu Cracovia i Sosnowiec nie działają przeciw sobie, a fotki i adresy Wisły śmiało wędrują pomiędzy zainteresowanymi stronami. Co chciałem wyrazić używając niefortunnego słowa "wspiera". Pysk

Lewy Sierpowy
Posty: 161
Rejestracja: 18.05.2007, 12:57
Lokalizacja: Z drugiej Irlandii

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Lewy Sierpowy » 22.01.2010, 10:54

Chciałbym trochę poprawic kolegę z Tarnowskich Gór odnośnie Radzionkowa, Orzecha i Świerklańca.
A mianowicie Zawadzkie to żadna przewaga polonistów nad Cidrokami .Powiedział bym że co najwyżej równowaga i to też moim zdaniem duży ukłon w stronę miejscowej Polonii.
Rojca to rzeczywiście duża przewaga PB.
Cała reszta Radzionkowa to raczej tylko Cidry.
Na Orzechu to ja o innych kibicach niż RR to nie słyszałem.Ani dawniej ani teraz.
A kibicowską pustynią to raczej jest Świerklaniec. Jeżeli w tej 5 tyś miejscowości jest 10 aktywnych kibiców Radzionkowa, Górnika , Ruchu czy jakiegokolwiek innego klubu to chyba max. Chyba się każdy zgodzi że to pustynia jak Sahara.
Szczególnie że graniczy z podobnie liczebnym Nakłem Śląskim gdzie jest bardzo silny FC Ruchu Chorzów.
Pierwsza komunia, drugie śniadanie, trzecia rzeczpospolita

CFCO
Posty: 13
Rejestracja: 21.01.2010, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: CFCO » 22.01.2010, 11:32

miejski patriota pisze:
Mariensztat pisze:
miejski patriota pisze:hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.[/b]

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?
Nie wiem czy piszesz to po to żeby podgrzać temperaturę na forum, czy może po to żeby pokazać że jesteś przechuj kumaczem. Zagłębie Sosnowiec z Olkusza działa na własną rękę. Olkusz jest na tyle małym miastem, że zapewne mogłeś widzieć(ale pewnie nie widziałeś tylko ci koledzy przechuj-kumacze powiedzieli) ludzi z dwóch wrogich ekip gdyż mogli się razem wychować. Na pewno osoby które mają pewne zasady i stanowią coś w swojej ekipie nigdy nie dopuszczą do sytuacji w której będą całusy z nożownikami. Radzę skorygować ci wiedzę bo przykurwiłeś faramzonem.

Jeśli już coś czytasz, staraj się robić to ze zrozumieniem danego tekstu. NIe mieszkam w żadnym z tych miast więc info jest dla mnie trudniej sprawdzalne. NIe mniej, nie od dziś wiadomo że w Olkuszu Cracovia i Sosnowiec nie działają przeciw sobie, a fotki i adresy Wisły śmiało wędrują pomiędzy zainteresowanymi stronami. Co chciałem wyrazić używając niefortunnego słowa "wspiera". Pysk
To prawda nie wchodzimy sobie w droge i nie ''wspieramy się''.Co do Trzebini ,że Cracovia trzyma z GKS i w Zakopanem Cracovia z Ruchem jest to ściemą.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: EPGepg, Habla, modest, oberschlesien321, SzyHa, winogrono i 179 gości