Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ecostafic
Posty: 127
Rejestracja: 15.05.2010, 10:32
Lokalizacja: Wiślacki Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ecostafic » 23.05.2010, 21:57

ty z tymi jednostkami Zagłębia to tak nie przesadzaj ... (bez odbioru ..)
Moze cos wiecej powiedz...macie jakas zorganizowana grupe?



VeniVidiVici
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2010, 18:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: VeniVidiVici » 23.05.2010, 22:02

ecostafic pisze:
ty z tymi jednostkami Zagłębia to tak nie przesadzaj ... (bez odbioru ..)
Moze cos wiecej powiedz...macie jakas zorganizowana grupe?
Chyba bardziej mu chodziło o to że ich tam nie ma

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JSC » 23.05.2010, 22:11

kosacki pisze:
ecostafic pisze:Jak wyglada sutyacja w Chrzanowie i Jaworznie Kogo najwiecej ?
Chrzanów to dobra ekipa Wisly,
Jaworzono, to Ś.P wiadomo kto ustawial wszystkich...
Nie potrafisz się widzę wypowiedzieć obiektywnie :)
Obrazek

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kosacki » 23.05.2010, 22:33

hehehhe, Chrzanow to dobra banda Wisly, reszta ekip wymieni swoich,
Jaworzno? wiesz , badz nie, kto sterowal tym miastem, wystarczy wspomniec jakie ekipy byly na jego pogrzebie, kto najebal numerowi 1 na Cracovii, mimo tego Jaworzno bedzie miec dalej Wislacka krew,
the end,

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JSC » 23.05.2010, 22:40

Na pewno nie sterował, był znaczącą postacią ale z tego co piszesz to wszyscy tańczyli jak on chciał, a to jest nieprawdą. Zresztą koleś się pytał jak wygląda obecnie sytuacja. Z tą krwią daj spokój, wszyscy wiedzą że to miasto Gieksy. Jak oceniasz pozycję gości czy ekipy po tym kto był na jego pogrzebie to musisz wiedzieć że ostatnio na pogrzebie chłopaka z GKS też było mnóstwo ludzi z różnych ekip, wtym z Twojej.
Obrazek

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kosacki » 23.05.2010, 23:00

yyyy, takich chlopakow jak on rodzi sie raz na 100 lat, nie ma sensu krecic z jego tlem tematu, jestes z Jaworzna, miales z nim do czynienia glowa w glowe? watpie,
malo kto mial z nim do powiedzenia z nim, czy to chlopaki z Ruchu, GKS-u Katowic, czy Metal z Cracovii i jego banda, bylo minelo, odszedl od nas ginac w wypadku samochodowym gdyby ktos nie wiedzial, pyl postrachem dla wielu ludzi i jego smierc tego nie zmieni ,
historia zapisana
http://www.youtube.com/watch?v=vo9sAswwKAk
the end

TBNA`1964
Posty: 11
Rejestracja: 20.05.2010, 01:09

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TBNA`1964 » 23.05.2010, 23:00

Jest pewne podobieństwo między Jaworznem i Chrzanowem.
W pierwszym czyli Jaworznie numerem jeden jest GieKSa a pozostałe ekipy w tym mi.in. Wisła są w jej cieniu.
Podobnie jest w Chrzanowie, z tym, że tutaj numerem 1 jest Wisła, a miejscowa GieKSa czy Craxa są zdecydowanie mniej liczne.
GKS Katowice from TrzebiniA

leyenamour
Posty: 32
Rejestracja: 18.02.2010, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leyenamour » 23.05.2010, 23:37

Jak wygląda sytuacja w :

Działdowo - sytuacja na Starcie jak równiez inne fc działajace w tym miescie

Iłowo (niemylic z Iława )

Mława

Ostróda

moze byc na pw jak było
jestem hardkorem

Mario_Stomil
Posty: 505
Rejestracja: 04.03.2007, 11:39

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mario_Stomil » 23.05.2010, 23:47

leyenamour pisze:Jak wygląda sytuacja w :
Ostróda
100% Stomil
Obrazek

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 23.05.2010, 23:49

leyenamour pisze:Jak wygląda sytuacja w :

Działdowo - sytuacja na Starcie jak równiez inne fc działajace w tym miescie

Iłowo (niemylic z Iława )

Mława

Ostróda

moze byc na pw jak było

Mława - miasto podzielone między Lechię, a Legię. Więcej do powiedzenia ostatnimi czasy ma Lechia. Obie ekipy działały razem na Mławiance, jednak od pewnego czasu Legioniści wycofali się i działają tylko jako FC drużyny z Warszawy.

Ostróda - bardzo dobry FC Stomilu Olsztyn.

Działdowo - na pewno są tam FC Stomilu i Legii, które ze sobą konkurują. Kogo więcej, to nie mi oceniać. Znam również jednostki z Lechii.

Więcej informacji zostanie tu zapewne podanych.
Lechia Gdańsk!

leyenamour
Posty: 32
Rejestracja: 18.02.2010, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leyenamour » 24.05.2010, 00:13

DFLG pisze:Działdowo - na pewno są tam FC Stomilu i Legii, które ze sobą konkurują. Kogo więcej, to nie mi oceniać. Znam również jednostki z Lechii.
powiadasz fc Stomilu i Legii, a jak z Widzewem? pytam z ciekawosci, bedąc w tej miejscowosci bodajze w 2000 roku, trafiłem na festyn przy kosciele, wogóle to zawsze zdawało mi sie, ze to pro Olsztynskie miasto, ku zdziwieniu ukazały mi sie ekipy ktorych raczej sie tam niespodziewalem, mianowicie Legia i Widzew, z obu stron było po 20 wszyscy w barwach, dodam ze nic sie niedzialo, było widac ze chlopaki sie znają. Ciekawi mnie sytuacja w tym miescie, jak było kiedys i teraz.
z gory dzieki za info
jestem hardkorem

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 24.05.2010, 08:32

kosacki pisze:yyyy, takich chlopakow jak on rodzi sie raz na 100 lat, nie ma sensu krecic z jego tlem tematu, jestes z Jaworzna, miales z nim do czynienia glowa w glowe? watpie,
malo kto mial z nim do powiedzenia z nim, czy to chlopaki z Ruchu, GKS-u Katowic, czy Metal z Cracovii i jego banda, bylo minelo, odszedl od nas ginac w wypadku samochodowym gdyby ktos nie wiedzial, pyl postrachem dla wielu ludzi i jego smierc tego nie zmieni ,
historia zapisana
http://www.youtube.com/watch?v=vo9sAswwKAk
the end
A to Ty kosacki z Jaworzna jesteś?

WML
Posty: 27
Rejestracja: 04.01.2009, 14:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WML » 24.05.2010, 08:41

W Iłowie miejscowa Polonia Iłowo i FC Polonii z Warszawy. W Działdowie na Starcie działa sama Legia, dodatkowo w mieście kilka osób z Jezioraka, po Stomilu zostały napisy no i kilka osób z Lechii. Legia z Działdowa trzyma się z nami, czyli z Mławską Wiarą, a Lechia z osobami z Mławskiego FC Lechii.
O Mławie nie będę pisał, bo było kilka stron wstecz.

jobe1989
Posty: 2
Rejestracja: 23.05.2010, 19:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jobe1989 » 24.05.2010, 13:12

Mógłby ktoś opisać sytuację w Tarnowie jak to było kiedyś, jak jest dzisiaj?. Albo jesli było to podać chociaż numer str na której mogę to znaliść z góry wielkie dzięki.

Karuzo
Posty: 19
Rejestracja: 16.06.2007, 11:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Karuzo » 24.05.2010, 13:55

nonameboy pisze:Piłkarscy kibice Unii Tarnów chodzą również na żużel czy to dwie osobne ekipy? Jeśli tak to czy jest jakaś rywalizacja pomiedzy tymi ekipami czy poprostu każdy chodzi gdzie chce? Czy "piłkarskie" zgody Jaskółek są tak samo zgodami żużlowców?
Może być na PW
no wlasnie? a Stal Rzeszów?

Helmut
Posty: 34
Rejestracja: 11.01.2010, 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Helmut » 24.05.2010, 14:22

A mnie ciekawi jak wyglada sytuacja w Solcu Kujawskim. ;)
Dziekuje z góry za odpowiedz !

Karuzo
Posty: 19
Rejestracja: 16.06.2007, 11:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Karuzo » 24.05.2010, 14:41

FC Zawiszy

K_Elana
Posty: 7
Rejestracja: 15.05.2010, 13:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: K_Elana » 24.05.2010, 15:26

Helmut pisze:A mnie ciekawi jak wyglada sytuacja w Solcu Kujawskim. ;)
Dziekuje z góry za odpowiedz !
Fan cluby Polonii i Zawiszy

Pablo_LG
Posty: 781
Rejestracja: 24.09.2009, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pablo_LG » 24.05.2010, 15:43

a miejscowa Unia ? Ktoś tam działa ?
Obrazek

jaworzno21
Posty: 49
Rejestracja: 28.07.2007, 18:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jaworzno21 » 24.05.2010, 15:58

TBNA`1964 pisze:Jest pewne podobieństwo między Jaworznem i Chrzanowem.
W pierwszym czyli Jaworznie numerem jeden jest GieKSa a pozostałe ekipy w tym mi.in. Wisła są w jej cieniu.
Podobnie jest w Chrzanowie, z tym, że tutaj numerem 1 jest Wisła, a miejscowa GieKSa czy Craxa są zdecydowanie mniej liczne.
z tym cieniem to Cie jednak troche ponosi koles...

jawoRznoksR
Posty: 5
Rejestracja: 07.03.2010, 09:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jawoRznoksR » 24.05.2010, 16:16

w Jaworznie liczy sie Gieksa i Ruch i osoby z poza jaworzna nie powinny wypisywac bredni na temat kto zadzi u nas w miescie
TO CO WAZNE POZOSTAJE Z MIŁOŚCIĄ DO RUCHU TAK MNIE PLAC MÓJ WYCHOWAŁ

encepence
Posty: 58
Rejestracja: 01.10.2009, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: encepence » 24.05.2010, 16:17

w sumie masz racje. Jaworzno jest niebieskie, GKS to juz historia

jawoRznoksR
Posty: 5
Rejestracja: 07.03.2010, 09:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jawoRznoksR » 24.05.2010, 16:18

jeszcze jedno jestem z jaworzna i smiac mi sie chce jak ludzie na forach pisza ze jaworzno to miasto gieksy JUZ TAK NIE MA I NIE BEDZIE !!!!
TO CO WAZNE POZOSTAJE Z MIŁOŚCIĄ DO RUCHU TAK MNIE PLAC MÓJ WYCHOWAŁ

jawoRznoksR
Posty: 5
Rejestracja: 07.03.2010, 09:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jawoRznoksR » 24.05.2010, 16:20

encepence pisze:w sumie masz racje. Jaworzno jest niebieskie, GKS to juz historia
i takie osoby jak ty powinny sie rozbiegnac i pierdolnac glowa w futryne W JAWORZNIE JEST GIEKSA I RUCH KONIEC KROPKA
TO CO WAZNE POZOSTAJE Z MIŁOŚCIĄ DO RUCHU TAK MNIE PLAC MÓJ WYCHOWAŁ

jaworzno21
Posty: 49
Rejestracja: 28.07.2007, 18:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jaworzno21 » 24.05.2010, 16:59

encepence pisze:w sumie masz racje. Jaworzno jest niebieskie, GKS to juz historia
zapytaj kolegow po szalu na waszym meczu jak to ostatnio zaliczaja wpadki, jedna za druga...
wasz najlepszy fan club chuliganski..
Ledziny i Hlodunow was bije teraz na leb a nikt nie napina sie z ich strony..
tylko Jaworzno i Jaworzno..
przestancie zyc przeszloscia koledzy..
P.S wiekszej eskorty na wasz mecz z Widzewem sie nie dalo zalatwic kibicom z Jaworzna??:)

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 24.05.2010, 17:43

jaworzno21 pisze:
encepence pisze:w sumie masz racje. Jaworzno jest niebieskie, GKS to juz historia
zapytaj kolegow po szalu na waszym meczu jak to ostatnio zaliczaja wpadki, jedna za druga...
wasz najlepszy fan club chuliganski..
Ledziny i Hlodunow was bije teraz na leb a nikt nie napina sie z ich strony..
tylko Jaworzno i Jaworzno..
przestancie zyc przeszloscia koledzy..
P.S wiekszej eskorty na wasz mecz z Widzewem sie nie dalo zalatwic kibicom z Jaworzna??:)
Od kiedy się wpisujesz na tym forum,to twierdzisz,że Ruch jest co raz mocniejszy,lepszy,jest go więcej itd.O wpadkach piszesz tak,jakby się zdarzały co chwila i to z waszej ręki,a tak niestety dla was nie jest. Z czego się cieszysz,że 10 osób więcej na Ruch jezdzi,bo zagraliście jeden z najlepszych sezonów w ostatnich latach?

chuligan-z-trąbką
Posty: 4
Rejestracja: 05.04.2010, 14:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: chuligan-z-trąbką » 24.05.2010, 19:24

Co słychać w Giżycku? Widzew, Legia? Pytam jeszcze, czy ktoś widział FC Legii z Giżycka (Mazury 100% Legia)?

franus
Posty: 7
Rejestracja: 24.05.2010, 16:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: franus » 24.05.2010, 19:34

kto i jakie tereny zyskuje a kto traci na całym Górnym Śląsku obiektywnie prosze z góry dzięki

Joint
Posty: 46
Rejestracja: 28.10.2009, 15:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Joint » 24.05.2010, 20:55

Pener pisze:
Russel pisze:
Joint pisze:A jak jest w Tymbarku (małopolskie) ? Widziałem tam jakieś vlepy Cracovii i Wisły ale nic więcej. Może być pw. Z góry dzięki.
Tymbark to wiślackie okolice choć pewnie ktoś z Cracovii też tam jest ale ogólnie to działa tam fc Wisły są zorganizowani i mają flagę.
Czy można zobaczyć foto flagi ?

Podbijam pytanie, może być pw.
Kongres Nowej Prawicy !Obrazek

Joint
Posty: 46
Rejestracja: 28.10.2009, 15:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Joint » 24.05.2010, 20:56

Sory, że post pod postem. Wracając do Kędzierzyna, są też jednostki Lecha. Ale naprawdę dosłownie jednostki. Sam znam jednego lechite z Kędzierzyna :)
Kongres Nowej Prawicy !Obrazek

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: cwaniak z PKSu » 24.05.2010, 21:30

chuligan-z-trąbką pisze:Co słychać w Giżycku? Widzew, Legia? Pytam jeszcze, czy ktoś widział FC Legii z Giżycka (Mazury 100% Legia)?
Widzewa w Giżycku nie ma. Byłem tam w wojsku i kibicowanie to była abstrakcja dla miejscowych chłopaków. Za moich czasów mocniejsze wrażenia mieli tylko z żołnierzami ;). Ktoś pisał, że coś się ruszyło w tym mieście, chyba w temacie o FC.
Obrazek

Rebus
Posty: 4
Rejestracja: 19.05.2010, 15:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rebus » 24.05.2010, 22:56

cwaniak z PKSu pisze:
chuligan-z-trąbką pisze:Co słychać w Giżycku? Widzew, Legia? Pytam jeszcze, czy ktoś widział FC Legii z Giżycka (Mazury 100% Legia)?
Widzewa w Giżycku nie ma. Byłem tam w wojsku i kibicowanie to była abstrakcja dla miejscowych chłopaków. Za moich czasów mocniejsze wrażenia mieli tylko z żołnierzami ;). Ktoś pisał, że coś się ruszyło w tym mieście, chyba w temacie o FC.
Potwierdzam, byłem tam 2 tygodnie tyle ze bodajże 8 lat temu to żadnych oznak kibicowania nie zauważyłem, miejscowi również potwierdzili ze nic zorganizowanego u nich nie ma. Gdzieś widziałem fotke flagi Legii z Giżycka

imker
Posty: 1
Rejestracja: 24.05.2010, 22:24

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: imker » 24.05.2010, 22:58

Czy w Przasnyszu są inne ekipy prócz Legii? Słyszałem coś o Widzewie i Arce.

Szakal1964
Posty: 86
Rejestracja: 28.06.2007, 20:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Szakal1964 » 24.05.2010, 23:05

jaworzno21 pisze:
encepence pisze:w sumie masz racje. Jaworzno jest niebieskie, GKS to juz historia
zapytaj kolegow po szalu na waszym meczu jak to ostatnio zaliczaja wpadki, jedna za druga...
wasz najlepszy fan club chuliganski..
Ledziny i Hlodunow was bije teraz na leb a nikt nie napina sie z ich strony..
tylko Jaworzno i Jaworzno..
przestancie zyc przeszloscia koledzy..
P.S wiekszej eskorty na wasz mecz z Widzewem sie nie dalo zalatwic kibicom z Jaworzna??:)


no nie p****** mi tu ze Jaworzno musi brać eskorte na mecz bo wy sie na nich ustawiacie?tu mnie rozbawiłeś do łez!!!

liberta
Posty: 28
Rejestracja: 26.01.2010, 22:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: liberta » 24.05.2010, 23:33

imker pisze:Czy w Przasnyszu są inne ekipy prócz Legii? Słyszałem coś o Widzewie i Arce.
Napewno kilka osob z Widzewa jest. Ale nic wielkiego.

VjakVendetta
Posty: 17
Rejestracja: 05.05.2010, 11:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: VjakVendetta » 25.05.2010, 09:37

franus pisze:kto i jakie tereny zyskuje a kto traci na całym Górnym Śląsku i [link] obiektywnie prosze z góry dzięki
podbijam, a i jeszcze dodam od siebie, kto ma zamiar sie spinać niech w ogóle nie odpisuje :)
stary karabin pisze:
brak_szacunku pisze:
490 pisze:Jak jest między GieKSą a Legią?
a jak ma być :) jest tak jak powinno być miedzy hanysami a gorolami :)
od kiedy Bełchatów na Śląsku leży ?

leyenamour
Posty: 32
Rejestracja: 18.02.2010, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leyenamour » 25.05.2010, 10:21

VjakVendetta pisze:
franus pisze:kto i jakie tereny zyskuje a kto traci na całym Górnym Śląsku obiektywnie prosze z góry dzięki
podbijam, a i jeszcze dodam od siebie, kto ma zamiar sie spinać niech w ogóle nie odpisuje :)
jezeli oczekujesz odpowiedzi od jednej osoby, obiektywizmu w niej niebedzie!!!

jak dla mnie temat rzeka z mnostwem kłotni, niepotrzebnych spięć i konkretnej napinki, ktora znowu rozmyje ten temat na maxa.

Proponuje wycieczke po GŚ, bedziesz mogł wyciagnać Sobie jakies wnioski.
jestem hardkorem

rafał.em
Posty: 3
Rejestracja: 06.04.2010, 12:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rafał.em » 25.05.2010, 12:08

a ja mam pytanie o Wieruszów,Wieluń, Działoszyn? Domyślam się, że dominuje tam Widzew ale czy ktoś coś działa?

Celownik
Posty: 108
Rejestracja: 19.02.2010, 12:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Celownik » 25.05.2010, 14:17

I tak na pewno będzie do poprawienia ale dla nieogarniętych:

Są to nie wszystkie miasta!



Katowice (308 724 tyś.) : Miasto opanowane przez GieKSe, która posiada tu dobrą ekipę. Jest tez dobrze działający FC Ruchu, nie chce rozkminiać Katowic bo było tu już wiele opisów tego miasta.

Zabrze (188 122 tyś.) : Miasto totalnie zdominowane przez Górnika, mocne Fan Cluby dzielnicowe i sporo napisów. Na granicy z Gliwicami ciśnienie anty-Piast a z Bytomiem Anty-Polonia.

Ruda Śląska (143 583 tyś.) : Miasto podzielone na dwie części: Zachodnia (Górnik) i Wschodnia (Ruch). Arena niesamowitej ilości starć pomiędzy obiema ekipami mnóstwo napisów. Trudno podzielić jakoś konkretnie ale Ruda wydaje się 50/50 i jest to najbardziej obiektywne. Na południu Rudy (Halemba) niewiele zyskuje Ruch jednak na północy (Nowy Bytom, Godula) troszkę aktywniejszy Górnik. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie więc najlepszy jest podział Zachód|Wschód.

Chorzów (113 162 tyś.) : Totalna dominacja Ruchu, sytuacja identyczna jak w przypadku Zabrza. Na granicy z Katowicami ciśnienie anty-GieKSa.

Gliwice (196 361 tyś.) : Jedno z najbardziej zaludnionych miast GOP-u. Generalnie w centrum i w dzielnicach obok bastion Piasta a także os. Śikornik i os. Millenium na którym jest stadion GKS-u. Na Piasta zaglądała także kibice z wiosk położonych administracyjnie w Gliwicach (Rudno, Ostropa itp.) Dzielnice leżące na granicy Gliwic to już dominacja Górnika (Łabędy, Kopernik, Ligota, Sośnica)

Bytom (183 251 tyś.) : Ogromna dominacja miejscowej Polonii. Jednak na zachodnich dzielnicach (Górniki, Stolarzowice, Bobrek) jest trochę Zabrzańskiego Górnika. Od zachodu Bytomia ciśnienie anty-Górnik a od północy anty-Ruch (Radzionków). Od południa już ciśnienie anty-Ruch (Chorzów).

Rybnik (141 387 tyś.) : Sam ROW Rybnik i Górnik. Jednostki Odry Wodzisław. Duże ciśnienie anty-Odra i na Ruch z pobliskiego Radlina.

Świętochłowice (54 182 tyś.) : Zdecydowana przewaga Ruchu, centrum i południowe dzielnice to niemal sam Ruch. Na północy (Lipiny, Chropaczów) jest trochę Górnika, niegdyś było ich o wiele więcej jednak nadal na Lipinach dobra
ekipa KSG.

Siemianowice Śląskie (70 941 tyś.) : Pierwsza siłą jest Ruch który opanował centrum i zachodnie dzielnice graniczące z Chorzowem. Na Michałkowicach i Przełajce trochę Górnika i GieKSy.

Tarnowskie Góry (60 857 tys.) : Ogromna przewaga Górnika którzy są tu główną siłą, jest tez trochę kibiców odwiedzających Ruch.

Mysłowice (74 998 tyś.) : W Mysłowicach pierwszą siła jest GieKSa, opanowali centrum, dobra ekipa zjawia się na Bukową. Jest jednak trochę Ruchu który od czasu do czasu pokazuje swą obecność. Najwięcej niebieskich na Brzęczkowicach i Klachowcu gdzie zbiera się konkretna ekipa. W reszcie dzielnic kibice Ruchu stanowią mniejszość nad GieKSą. Na wesołej znajdziemy kibiców Górnika którzy są tu 'od zawsze'.

Piekary Śląskie (58 675 tyś.) : Podział miasta jest prosty: Północ - Górnik, Południe - Ruch. Wydaje się minimalna przewaga KSG.

Knurów (39 283 tyś.) : Bastion Górnika pomimo bliskości do Gliwic. Duże ciśnienie anty-Piast. Barwy miejscowej Concordii pojawiają się w Zabrzu. Charakterystyczne 130 m. kibicowskie graffiti.

Mikołów (38 821 tyś.) : Pierwszą siłą jest Ruch i mają tutaj dobrą bandę. Zdecydowana ich przewaga w centrum miasta. Na stołecznych wsiach należących do Mikołowa (Borowa Wieś, Śmiłowice) wiecej Górnika. Troszkę Górnika wewnątrz Mikołowa ale niewidoczni.

Żory (61 982 tys.) : Przewagę zdaje się tutaj mieć Ruch jednak jest tez sporo Górnika i GieKSy. Na północy Żor Górnik zaś na południu GKS, centrum i zachodnie tereny to już HKS.

Godulok
Posty: 17
Rejestracja: 22.02.2010, 21:05
Lokalizacja: Ruda Śląska - GODULA

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Godulok » 25.05.2010, 14:34

Brawo Celownik. Bardzo obiektywnie i bez niepotrzebnej napinki i wałkowania miast jak Ruda Śląska czy Katowic!. Jak wygląda sytuacja w Czestochowie? Chodzi o stosunk miedzy Włókniarzem a RKS Raków Częstochowa.
JEMU ODDAŁEM CAŁE SWOJE ŻYCIE - KS GÓRNIK ZABRZE
Torcida Ruda Śląska.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, aliens, Matjas i 136 gości